IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2018-08-19
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1301
Wystartowało:
1053
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
1031
Na trasie:
0

Klasyfikacja: 8 Fala

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PORZYCH Zbigniew 346CALIBRA TIMSZCZECINM2 30-3932M 6001:05:51.4501:05:51.45 8:466,8
2RYBARCZYK Ilona 74HURAGAN - KOŁO BIEGAKOŁOK1 16-294K 18Mud Goats01:13:30.3001:13:30.30+00:07:389:486,1
3POCIECHA Artur 1037SZCZECINM3 40-4930M 13201:14:56.3001:14:56.30+00:09:049:596
4ŁAWNICZAK Sebastian 500POLICEM3 40-4937M 16501:18:32.8501:18:32.85+00:12:4110:285,7
5MARTUSZEWSKI Ryszard 19WAŁCZM3 40-4942M 190Aktywni WałczAktywni Wałcz01:21:19.3001:21:19.30+00:15:2710:505,5
6PEDA Leszek 194POLICEM5 60+5M 20301:23:14.0501:23:14.05+00:17:2211:055,4
7MICHNIACKI Michał 633SZCZECINM2 30-39105M 20801:23:18.5001:23:18.50+00:17:2711:065,4
8PEDZIWIATR Marek 139MRGREENFORDM3 40-4946M 20901:23:30.2501:23:30.25+00:17:3811:085,4
9SAWA Piotr 673IRON TEAM SZCZECINSZCZECINM2 30-39106M 210Na Pięterko01:23:31.7501:23:31.75+00:17:4011:085,4
10SASINOWSKI Amadeusz 140WAŁCZM1 16-2955M 232Aktywni WałczAktywni Wałcz01:26:20.7001:26:20.70+00:20:2911:305,2
11ROSZAK Zbigniew 207TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM2 30-39122M 24001:27:05.3001:27:05.30+00:21:1311:365,2
12PYREK Iwona 81WAŁCZK2 30-3941K 78Aktywni WałczAktywni Wałcz01:34:46.4501:34:46.45+00:28:5512:384,7
13PYREK Krzysztof 801 RBLOGWAŁCZM2 30-39149M 309Aktywni WałczAktywni Wałcz01:34:46.5501:34:46.55+00:28:5512:384.7
14ROSTRYGIN Maciej 263WKURW_TEAMSZCZECINM2 30-39158M 32001:36:52.6501:36:52.65+00:31:0112:544,6
15ROSTRYGIN Katarzyna 33SZCZECINK2 30-3945K 8601:36:52.8001:36:52.80+00:31:0112:544,6
16WITKOWSKA Kamila 424POLICEK2 30-3947K 8901:37:28.1001:37:28.10+00:31:3612:594,6
17MATUSIAK Rafał 1262BIEGIEM NA SŁUŻBĘSZCZECINM1 16-2988M 32701:37:28.3501:37:28.35+00:31:3612:594.6
18RASZEWSKI Damian 316SZCZECINM2 30-39161M 32801:37:28.4001:37:28.40+00:31:3612:594,6
19ROMANOWICZ Marek 223AROMSZCZECINM4 50-5913M 33801:39:11.7001:39:11.70+00:33:2013:134,5
20ŚWIERCZ Dariusz 115WAŁCZM4 50-5914M 362KP PSP WałczAktywni Wałcz01:41:07.5001:41:07.50+00:35:1613:284,5
21SAWICKI Bartosz 358DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-29100M 385Dzikie Dziki Gorzów01:42:16.8001:42:16.80+00:36:2513:384,4
22PAWŁASZEK Lech 298BEZRZECZEM2 30-39192M 38601:42:35.9501:42:35.95+00:36:4413:404,4
23KOSTRZEWSKI Krystian 903POLICEM3 40-4979M 40001:44:08.0501:44:08.05+00:38:1613:534.3
24POHLID-DODA Anna 37MRA SUSZSUSZK2 30-3974K 14401:45:03.7001:45:03.70+00:39:1214:004,3
25MŁODAWSKI Rafał 39SUSZM3 40-4980M 40501:45:03.7001:45:03.70+00:39:1214:004,3
26PRENDECKA Sylwia 34WAŁCZK2 30-3979K 156Aktywni WałczAktywni Wałcz01:47:55.8001:47:55.80+00:42:0414:234,2
27HNAT Rafał 76KP PSP WAŁCZWAŁCZM3 40-4987M 432KP PSP WałczAktywni Wałcz01:49:06.7001:49:06.70+00:43:1514:324,1
28PODSADA Edyta 27GORZÓW WIELKOPOLSKIK3 40-4938K 21501:54:42.7501:54:42.75+00:48:5115:173,9
29GRUNT Małgorzata 283DZIKIE DZIKI GORZOW WLKPBERLINK2 30-39115K 21601:54:42.9501:54:42.95+00:48:5115:173,9
30ROGALA Magda 31WKURW_TEAM NOWOGARDNOWOGARDK2 30-39123K 23701:55:47.0001:55:47.00+00:49:5515:263,9
31OBROCZI Maciej 35BBBNOWOGARDM3 40-49105M 50201:55:48.0501:55:48.05+00:49:5615:263,9
32PIERŚCIŃSKI Sławomir 1034POLICEM3 40-49107M 52101:58:34.7001:58:34.70+00:52:4315:483,8
33PIERŚCIŃSKA Marzena 257POLICEK2 30-39136K 25701:58:34.7001:58:34.70+00:52:4315:483,8
34PEDA Kamila 66POLICEK2 30-39151K 28702:02:09.8502:02:09.85+00:56:1816:173,7
35HAJDUKIEWICZ Marek 1274POLICEM2 30-39293M 60202:07:30.3502:07:30.35+01:01:3817:003,5
36HAJDUKIEWICZ Katarzyna 1314POLICEK2 30-39165K 32802:07:30.6002:07:30.60+01:01:3917:003,5
Znaleziono 36 wynik(ów)