IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2018-08-19
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1301
Wystartowało:
1053
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
1031
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Drużyna Kluby

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniMiejsceSuma miejsc
1Dzikie Dziki GorzówJakub Płoński

Michał Paplicki

Paweł Kołodziński

Artur Kowalczyk

Katarzyna Paplicka

Czesław Działek

Konrad Pakula

Bartosz Sawicki
18

26

30

40

53

100

163

512
74
2xRunnersZbigniew Pokrzywiński

Michał Twardowski

Natalia Żukowska

Patryk Moszyński

Michał Birula

Justyna Handke

Bartosz Węglewski
2

51

54

105

394

397

881
107
3Mud GoatsPaweł Szczepaniak

Ewelina Kamińska

Paulina Wojciechowska

Ilona Rybarczyk

Michał Sokołowski

Iza Dąbrowska

Mikołaj Olejnicki

Łukasz Bożek
13

48

111

139

202

273

765

766
172
4Gryficka Siła BiegowaMichał Wróblewski

Małgorzata Zaborowska

Piotr Morgiewicz

Mateusz Szyntor

Monika Lal
25

29

129

217

345
183
515 Giżycka Brygada ZmechanizowanaJacek Więcko

Jacek Soliwoda

Mirosław Bryl

Ewelina Sobocińska

Ewa Nikonowicz
38

79

83

133

135
200
6OCR TEAM WŁOCŁAWEKKamil Pawłowski

Franek Ślufiński

Tomek Anyżewski

Mariusz Sadowski

Natalia Kobus

Kamil Szmudanowski

Norbert Wyciechowski

Marta Uzdowska

Dariusz Slufiński

Jarosław Ptaszyński

Radosław Barański
11

107

117

376

377

379

618

619

624

691

1014
235
7Husaria Race TeamRafał Wełna

Tatiana Młynarczyk

Tomasz Tarnowski

Agnieszka Majdan-Adamska

Tomasz Zgutka

Patrycja Ptak

Daniel Ptak

Natalia Mikiciuk

Marek Pędzik

Wojtek Skoczyl

Zbigniew Łuczak

Beata Bartwicka

Karolina Pałasz

Łukasz Płażalski
74

103

142

149

150

266

267

370

389

545

578

593

748

893
319
8Dzik KomandoAgata Tamborska

Dawid Możejko

Aleksandra Kieler

Katarzyna Zydek

Daria Chachurska

Przemysław Kupczyk

Dorota Grzelińska
78

90

154

193

325

374

375
322
9Maciejkowe ŻelkiJoanna Maj

Łukasz Janke

Jakub Płucienik

Ewa Janke
101

102

122

438
325
103kpzmot/1bpzmot/12BZKrzysztof Rozicki

Przemysław Szarzec

Zbigniew Burzyński
63

67

214
344
1123. Baza Lotnictwa TaktycznegoRafał Przybysz

Michał Kordys

Tomasz Szeląg

Ania Dikta

Dorota Jakubowska

Piotr Ostrowski
55

75

253

265

423

668
383
12Deszczno WarriorsGrzegorz Prażanowski

Jacek Masiukiewicz

Monika Horodecka
20

22

390
432
13OŻW SzczecinPiotr Michalak

Mariusz Solis

Michał Odrzywolski

Kamil Koczkodaj
84

184

188

189
456
14PDCJarosław Grabowski

Sebastian Świątek

Dariusz Pliszka

Michał Brzezicki

Kamil Cichocki

Mariusz Mastela

Kamil Malec

Konrad Turbaczewski

Emilia Cieszyńska

Aleksander Chomiński

Radoslaw Kopkiewicz

Agata Wilińska-Onyśko

Pawel Kotwas

Aly Kabil

Przemysław Wiśniewski

Maciej Falarczyk

Adam Ambroziak

Michal Maciejewski
120

168

239

249

288

291

407

500

653

662

756

760

782

783

933

998

1015

1021
527
15KP PSP PoliceTomasz Gizicki

Piotr Zaręba

Katarzyna Siwiela

Marta Strojna-Grzybowska

Przemysław Grzybowski

Paweł Milczarek

Michał Łydziński
62

155

378

672

680

681

682
595
16Mango Gatki TeamPaweł Dziedzic

Maciej Narkun

Michał Smętek

Aleksander Wasek

Mateusz Matuszak

Ewelina Sobolewska-Szwed

Donata Rawa

Anita Matuszak

Monika Adrian-Czaboryk

Kamila Matuszak
57

244

323

497

530

947

948

950

951

952
624
17Team PosejdonaAdrian Głowacki

Damian Lange

Karol Zabrocki
72

128

601
801
18Aktywni WałczRyszard Martuszewski

Amadeusz Sasinowski

Iwona Pyrek

Krzysztof Pyrek

Dariusz Świercz

Sylwia Prendecka

Rafał Hnat
221

271

386

387

477

579

602
878
19CrossFit Run& have FunPrzemysław Kozak

Karolina Żak

Marcin Standowicz

Klaudia Sienkiewicz

Oskar Bieńko
307

308

309

312

319
924
20Cf prawy brzegEdyta Dydek

Arkadiusz Dydek

Dorota Dydek

Anna Wolano
49

162

714

715
925
21Rangarok SzczecinDaniel Hryciów

Konrad Rutkowski

Gabriel Gołębiowski
315

316

317
948
22Ósemkowa petardaMaciej Korabiusz

Marta Polechońska

Sylwester Jaksina
329

331

336
996
23Dziki z PolicAdrian Przybysz

Weronika Prabucka

Jarek Prabucki
151

427

431
1009
24Runner Szczecin TeamWaldemar Dołgopoł

Katarzyna Rudzka

Marcin Hrymajło
348

349

358
1055
25SKB DzikRafał Wójcik

Piotr Lewandowski

Maja Bobrowska

Grzegorz Winiarz
3

208

869

902
1080
26ORKI Z MAJORKILukasz Hybiak

Joanna Sampławska

Aleksandra Szkałuba

Justyna Sługocka

Marcin Szyszka

Adam Samplawski
275

439

520

524

657

669
1234
27Monia GymMonika Bączyk

Adam Bączyk

Katarzyna Bichta
366

367

625
1358
28PIŁA TEAMAgnieszka Knioła

Łukasz Knioła

Agata Majcher

Małgorzata Majcher

Piotr Majcher
476

493

498

558

566
1467
29żurkiLeszek Żurowski

Jarosław Żurowski

Agnieszka Żurowska
494

495

496
1485
30Dzikie KrokodyleMarcin Hawrylak

Tomasz Pawluś

Krzysztof Wójcik
247

634

637
1518
31Bravehearts LegionowoNoemi Klepacz

Mariusz Jablonka

Radosław Jabłonka
391

611

615
1617
32Małe LwyKajetan Kwiatkowski

Alicja Kwiatkowska

Anna Możdżeń
41

788

789
1618
33Ekipa KryzysMaciej Zawadzki

Ilona Mytych

Paweł Krzemiński
541

543

544
1628
34NanogiwaciakiMagdalena Jońca

Marcin Jońca

Emilian Hajduk

Adrian Chełstowski
554

561

563

564
1678
35DoktoŻyAneta Zygiel- szakoła

Paweł Szakoła

Kornelia Morisson

Michał Post

Robert Stasiuk
466

468

768

769

770
1702
36Zespół Niespokojnych NógAneta Golec

Kamil Sajkowski

Diana Czajkowska
594

595

597
1786
37HARDROCKYPiotr Konefał

Beata Zieniuk

Magdalena Cackowska

Joanna Borek
228

814

815

817
1857
38DzikusyPiotr Ploch

Emilia Masal

Tomasz Kempiński

Łukasz Bejm
614

636

638

639
1888
39AgatMarcin Banaszak

Joanna Buczek

Krzysztof Buczek

Magdalena Banaszak

Paweł Heppner

Julia Głazek

Kuba Miziński

Andrzej Czyz

Agata Czyz

Marta Rzemyk

Mariusz Rzemyk
203

856

857

870

885

1017

1018

1019

1020

1024

1025
1916
40Sailing Team FerajnaMałgorzata Strzelecka

Bartłomiej Nowak

Sebastian 'kaszana' Strzelecki
654

655

656
1965
41ColossusAgata Włodarczyk

Monika Purchalak

Anita Lewandowska
259

860

861
1980
42Trzy DzikiGrzegorz Kies

Kuba Balcerak

Marcin Kies
658

659

663
1980
43Piękni i BestieMarcin Gitner

Anna Józefowicz

Daria Goryńska
519

650

844
2013
44DLL PartnersPrzemysław Toporek

Kamila Adam

Beata Łempkowska

Sylwia Kukurowska
60

984

985

989
2029
45Fifne PyrkiFilip Glinkowski

Eryk Dach

Wiktoria Woźniak
112

990

991
2093
46KSFMałgorzata Niklas

Marcin Wołk

Katarzyna Pilarczyk
702

703

733
2138
47BEZIMIENNIAneta Ziarkiewicz

Grzegorz Jeleński

Marta Hawryluk

Dominika Mażul
575

598

970

971
2143
48Kobiece BieganieJustyna Modelska

Natalia Lebiedziewska

Aneta Mielcarz

Anna Lepa

Ewa Wierzba

Arleta Kaczmarek

Kasia Michalik-Cały

Anna Redlarska

Piotr Wierzba

Przemek Cały
610

626

1005

1006

1007

1008

1009

1010

1012

1013
2241
49Ryby głębinoweMarek Wołyniec

Maja Jeż

Agata Miklewicz

Marta Szczepek

Tomasz Woroch
320

964

965

968

973
2249
502 of 4Daniel Gumowski

Karolina Gumowska

Sabina Molenda
803

819

820
2442
51JagielakiJoanna Jagiełło

Jacek Jagiełło

Paweł Jagiełło
829

830

831
2490
52Panda i BandaAgata Puff

Jacek Harner

Tomasz Nowacki

Monika Kołcz
763

833

912

913
2508
53WAR-chlaczkiŁukasz Gajek

Piotr Biazik

Roman Rybacki

Rafał Cicharski
809

810

899

900
2518
54Ubawieni po pachy IVAgnieszka Ulass

Robert Ulass

Sylwia Kaczmarek

Krzysztof Kaczmarek
840

841

937

939
2618
55Jazz ClubMiłosław Łoziński

Patryk Cynowski

Paulina Stępniak
872

873

874
2619
56RAZ SzczecinJarosław Wróblewski

Wanda Łobodzińska

Beata Gabert

Klaudia Gabert-Jaworska

Sławomir Lener

Adrian Jaworski
914

915

916

917

918

919
2745
57LOSZKI I WARCHLAKIDamian Piesyk

Agnieszka Karol

Monika Karol

Sławek Karol

Małgorzata Sielicka

Patryk Sielicki
921

922

924

925

926

927
2767
58Pędzące Imadła StargardKrystian Czynszak

Sandra Wrońska

Agata Gębicka

Sławomir Stańczyk

Julian Wroński

Wioletta Wojciechowska

Przemysław Wroński

Krzysztof Wojciechowski
953

954

955

957

958

959

960

961
2862
593ATeamAnna Czyż

Agnieszka Adamczewska

Anna Adamczewska
999

1000

1001
3000
Znaleziono 59 wynik(ów)