IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data/ Date:
2018-08-19
Miejsce/ Place:
Police
Dystans/ Distance:
7.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1301
Wystartowało/ Started:
1053
Nie ukończyło/ Not finished:
22
Ukończyło/ Finished:
1031
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PELO Artur 7987 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSKSLUPSKM3 40-491M 100:45:28.5500:45:28.55 6:039,9
2POKRZYWIŃSKI Zbigniew 667BBL POLICEPOLICEM2 30-391M 212BZ SzczecinxRunners00:48:19.4500:48:19.45+00:02:506:269,3
3WÓJCIK Rafał 170SKB DZIK POLICESZCZECINM3 40-492M 312BZ SzczecinSKB Dzik00:48:59.2500:48:59.25+00:03:306:319,2
4SOWAŁA Wojciech 796KW PSP ŁÓDŹPABIANICEM2 30-392M 4KW PSP ŁÓDŹ00:49:17.2500:49:17.25+00:03:486:349.1
5PLESNER Krzysztof 856KMPSP SZCZECINSTARGARDM2 30-393M 5PSP SZCZECINPSP Szczecin00:49:35.9500:49:35.95+00:04:076:369.1
6GREGULA Wojt 777STRAŻ POŻARNACHOJNAM2 30-394M 6PSP SZCZECINStraż Pożarna Szczecin00:49:59.1000:49:59.10+00:04:306:399
7POGOCKI Seweryn 795KW PSP ŁÓDŹZELÓWM2 30-395M 7KW PSP ŁÓDŹ00:50:46.2000:50:46.20+00:05:176:468.9
8SKORSKI Lukasz 552MYSLIBORZM2 30-396M 800:50:52.3500:50:52.35+00:05:236:468,8
9PAWLIŃSKI Piotr 904GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM2 30-397M 9Grupa Azoty Police00:51:05.3000:51:05.30+00:05:366:488.8
10BURDKA Piotr 800KW PSP ŁÓDŹBRZEZINYM3 40-493M 10KW PSP ŁÓDŹ00:51:20.1500:51:20.15+00:05:516:508.8
11PAWŁOWSKI Kamil 601OCR TEAM WŁOCŁAWEKCHOCEŃM1 16-291M 11JW 3605OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:51:24.2000:51:24.20+00:05:556:518,8
12USTIANOWSKI Przemysław 76012 BZSZCZECINM3 40-494M 1212BZ Szczecin00:51:36.2000:51:36.20+00:06:076:528,7
13SZCZEPANIAK Paweł 86MUD GOATSKONINM1 16-292M 13Mud Goats00:52:36.1500:52:36.15+00:07:077:008,6
14CHUDAŃSKI Hubert 642SP PSP BYDGOSZCZMAKSYMILIANOWOM2 30-398M 1400:54:12.5500:54:12.55+00:08:447:138,3
15GAWLIK Wojciech 394IWSP SZBYDGOSZCZM2 30-399M 1500:54:14.7500:54:14.75+00:08:467:138,3
16ADAMSKI Janusz 1253DOULIFE TEAMSZCZECINM3 40-495M 16Duolife team00:54:18.5500:54:18.55+00:08:507:148,3
17HENDZEL Miłosz 28PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM2 30-3910M 1700:54:25.0500:54:25.05+00:08:567:158,3
18PŁOŃSKI Jakub 1148STARGARDM2 30-3911M 18Dzikie Dziki Gorzów00:54:36.3000:54:36.30+00:09:077:168,2
19WASZAK Krzysztof 361WŁOCŁAWEKM1 16-293M 1912BZ SzczecinBrothers Team00:54:38.0000:54:38.00+00:09:097:178,2
20PRAŻANOWSKI Grzegorz 1096DESZCZNO WARRIORSDESZCZNOM2 30-3912M 20Deszczno Warriors00:55:39.2500:55:39.25+00:10:107:258,1
21RUDZIŃSKI Jacek 171KW PSP SZCZECINGRYFINOM3 40-496M 21PSP SZCZECINPSP Szczecin00:55:54.6000:55:54.60+00:10:267:278,1
22MASIUKIEWICZ Jacek 1338DESZCZNO WARRIORSSKWIERZYNAM2 30-3913M 22Deszczno Warriors00:56:02.2500:56:02.25+00:10:337:288
23MICHALAK Michał 693OSŻW MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-497M 2300:56:08.4500:56:08.45+00:10:397:298
24HOŁYŃSKI Leszek 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPRZECŁAWM2 30-3914M 2400:56:10.9000:56:10.90+00:10:427:298
25WRÓBLEWSKI Michał 479GRA RUNNERSGRYFICEM2 30-3915M 25Gryficka Siła Biegowa00:56:31.2500:56:31.25+00:11:027:328
26PAPLICKI Michał 1031DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WLKPM2 30-3916M 26Dzikie Dziki Gorzów00:56:34.6500:56:34.65+00:11:067:328
27GOŁĘBIEWSKI Tomasz 584PARUNMEDICSZCZECINM2 30-3917M 27paRUNmedicpaRUNmedic00:56:47.1000:56:47.10+00:11:187:347,9
28MICHALAK Krzysztof 1015UNBREAKABLEGORZÓWM3 40-498M 2800:57:00.2500:57:00.25+00:11:317:367,9
29ZABOROWSKA Małgorzata 817GRARUNNERS / OSP PŁOTYGRYFICEK2 30-391K 1Gryficka Siła Biegowa00:57:05.0000:57:05.00+00:11:367:367.9
30KOŁODZIŃSKI Paweł 747DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3918M 29Dzikie Dziki Gorzów00:57:27.3000:57:27.30+00:11:587:397,8
31SZYMKIEWICZ Łukasz 1070MECHANICYSTARGARDM2 30-3919M 3000:57:41.4000:57:41.40+00:12:127:417,8
32PRUSEK Mateusz 75AKTYWNE CHOSZCZNOWISŁA WIELKAM1 16-294M 31Aktywne Choszczno00:57:42.4000:57:42.40+00:12:137:417,8
33STEFAŃCZYK Przemysław 238ŚWINOUJŚCIEM3 40-499M 3200:57:50.8500:57:50.85+00:12:227:427,8
34KOZAJDA Tomasz 1292DESZCZNO WARRIORSDESZCZNOM2 30-3920M 3300:57:52.8500:57:52.85+00:12:247:427,8
35PRZEKOPOWICZ Bartosz 782102. BATALION OCHRONYSTARGARDM1 16-295M 3400:58:08.4500:58:08.45+00:12:397:457,7
36STOLAREK Sebastian 250POZNAŃM1 16-296M 3500:58:30.2000:58:30.20+00:13:017:487,7
37MACIASZEK Grzegorz 797KW PSP ŁÓDŹZDUŃSKA WOLAM3 40-4910M 36KW PSP ŁÓDŹ00:58:36.1000:58:36.10+00:13:077:487.7
38WIĘCKO Jacek 92215GBZTALUSYM3 40-4911M 3715 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:59:11.1500:59:11.15+00:13:427:537,6
39GÓRNIAK Przemysław 17212 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINM1 16-297M 3800:59:51.1000:59:51.10+00:14:227:587,5
40KOWALCZYK Artur 1044DZIKIE DZIKI GORZÓWKŁODAWAM3 40-4912M 39Dzikie Dziki Gorzów01:00:58.3001:00:58.30+00:15:298:077,4
41KWIATKOWSKI Kajetan 47BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM2 30-3921M 40Małe Lwy01:01:18.8501:01:18.85+00:15:508:107,3
42KRÓL Kamil 53SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM1 16-298M 41socos Silesia01:01:23.3001:01:23.30+00:15:548:117,3
43PAWLAK Bartosz 327WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM1 16-299M 4201:01:38.1001:01:38.10+00:16:098:137,3
44SIEDLER Martin 302SV DONSBRUGGENWIJCHENM2 30-3922M 4301:02:04.1001:02:04.10+00:16:358:167,3
45CZARNECKA Barbara 149STARGARDK2 30-392K 201:02:09.1001:02:09.10+00:16:408:177,2
46MIKULSKI Marcin 1342POLICEM1 16-2910M 4401:02:28.2501:02:28.25+00:16:598:197,2
47ZELEK Dariusz 388POLICEM3 40-4913M 4501:02:44.8001:02:44.80+00:17:168:217,2
48KAMIŃSKA Ewelina 117MUD GOATSPOZNAŃK2 30-393K 3Mud Goats01:03:21.6501:03:21.65+00:17:538:267.1
49DYDEK Edyta 943CF PRAWY BRZEGSZCZECINK1 16-291K 4Cf prawy brzeg01:03:21.6501:03:21.65+00:17:538:267.1
50POCIERZNICKI Rafał 3843KPZMOT/1BPZMOT/12BZSZCZECINM2 30-3923M 463kpzmot/1bpzmot01:03:28.4501:03:28.45+00:17:598:277,1
51TWARDOWSKI Michał 942XRUNNERSŚREMM2 30-3924M 47JW 3605xRunners01:03:30.1501:03:30.15+00:18:018:287,1
52PASIKOWSKI Kamil 356SPONTAN SZCZECIN TEAMSZCZECINM1 16-2911M 4801:03:31.8501:03:31.85+00:18:038:287.1
53PAPLICKA Katarzyna 1005DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIK2 30-394K 5Dzikie Dziki Gorzów01:03:52.9001:03:52.90+00:18:248:307
54ŻUKOWSKA Natalia 770JW 3605KĘTRZYNK2 30-395K 6JW 3605xRunners01:03:57.0001:03:57.00+00:18:288:317
55PRZYBYSZ Rafał 55523. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIM2 30-3925M 4923. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:04:03.4501:04:03.45+00:18:348:327
56RUDZIŃSKI Jakub 570KW PSP SZCZECINGRYFINOM1 16-2912M 50KW PSP Szczecin01:04:05.1001:04:05.10+00:18:368:327
57DZIEDZIC Paweł 575KIEŁPINOM1 16-2913M 51Mango Gatki Team01:04:09.1501:04:09.15+00:18:408:337
58KOZŁOWSKI Artur 956GRYFICEM2 30-3926M 5201:04:10.8001:04:10.80+00:18:428:337
59KRZACZKOWSKA Iwona 715DZIKI WROCŁAWWROCŁAWK2 30-396K 7Dziki Wrocław01:04:17.9501:04:17.95+00:18:498:347
60TOPOREK Przemysław 713DLL PARTNERSSZCZECINM2 30-3927M 53DLL Partners01:04:45.6501:04:45.65+00:19:178:386.9
61MARZEC Karolina 441DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK2 30-397K 801:04:54.7001:04:54.70+00:19:268:396.9
62GIZICKI Tomasz 729KP PSP POLICEJEDLIŃSKM1 16-2914M 54KP PSP PoliceKP PSP Police01:04:56.7501:04:56.75+00:19:288:396.9
63ROZICKI Krzysztof 4253KPZMOT/1BPZMOT/12BZSZCZECINM2 30-3928M 553kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ01:05:04.5501:05:04.55+00:19:368:406.9
64LUDWICZAK Jarosław 260KOŚCIAN TEAMKOSCIANM2 30-3929M 5601:05:14.7001:05:14.70+00:19:468:416,9
65SŁOWIK Jacek 416ŚWIDWINM1 16-2915M 5701:05:23.6001:05:23.60+00:19:558:436,9
66GŁADYSZ Jarosław 435KOBYLANKAM2 30-3930M 5801:05:25.9001:05:25.90+00:19:578:436,9
67SZARZEC Przemysław 3753KPZMOT/1BPZMOT/12BZNOWE WARPNOM2 30-3931M 593kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ01:05:31.9501:05:31.95+00:20:038:446.9
68PORZYCH Zbigniew 346CALIBRA TIMSZCZECINM2 30-3932M 6001:05:51.4501:05:51.45+00:20:228:466,8
69SCHERFENBERG Łukasz 348SZCZECINM2 30-3933M 61ZS Zwyrole01:05:58.7001:05:58.70+00:20:308:476,8
70NIEMIRO Dominika 690JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEK2 30-398K 901:06:12.6501:06:12.65+00:20:448:496.8
71SZCZEPANIAK Marcin 17XRUNNERSKONINM2 30-3934M 6201:06:19.3501:06:19.35+00:20:508:506,8
72GŁOWACKI Adrian 516TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-3935M 63Team Posejdona01:06:19.5501:06:19.55+00:20:518:506,8
73KOTARSKI Wiesław 905GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM5 60+1M 64Grupa Azoty Police01:06:20.2501:06:20.25+00:20:518:506.8
74WEŁNA Rafał 495HUSARIA RACE TEAMDRAWSKO POMORSKIEM1 16-2916M 65Husaria Race Team01:06:20.3001:06:20.30+00:20:518:506,8
75KORDYS Michał 53123.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOWIŚNIEWM1 16-2917M 6623. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:06:22.7501:06:22.75+00:20:548:506,8
76BIEŃKOWSKI Michał 413DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-3936M 6701:06:25.1501:06:25.15+00:20:568:516,8
77KOWALSKI Tomasz 1298ZMECZONY SEZONEMDEBNOM2 30-3937M 6801:06:26.9001:06:26.90+00:20:588:516,8
78TAMBORSKA Agata 694DZIK KOMANDOŁÓDŹK2 30-399K 10Dzik Komando01:06:31.0501:06:31.05+00:21:028:526,8
79SOLIWODA Jacek 46715 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKĘTRZYNM3 40-4914M 6915 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana01:06:46.0001:06:46.00+00:21:178:546,7
80IWANIEC Dariusz 548BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM3 40-4915M 7001:06:46.4001:06:46.40+00:21:178:546,7
81KRYWALD Rafal 1275DOBRADOBRAM3 40-4916M 7101:06:51.6001:06:51.60+00:21:238:546,7
82CZARNECKI Daniel 150STARGARDM2 30-3938M 7201:06:58.6501:06:58.65+00:21:308:556,7
83BRYL Mirosław 71815 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANABARTOSZYCEM3 40-4917M 7315 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana01:07:03.6501:07:03.65+00:21:358:566,7
84MICHALAK Piotr 1341OŻW SZCZECINUSTKAM1 16-2918M 74OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:07:22.4001:07:22.40+00:21:538:586.7
85GRYGORCEWICZ Jan 232SKB DZIKPOLICEM4 50-591M 7501:07:24.5501:07:24.55+00:21:568:596.7
86SZESZKOWSKI Tomasz 287GDAŃSKM2 30-3939M 7601:07:37.1001:07:37.10+00:22:089:006,7
87OPIELA Arkadiusz 423SZCZECINM1 16-2919M 7701:08:00.2501:08:00.25+00:22:319:046,6
88MICERSKI Tomasz 419BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM3 40-4918M 7801:08:21.2001:08:21.20+00:22:529:066,6
89STYMA Sławomir 958HUSARIA RACE TEAMM3 40-4919M 7901:08:31.4001:08:31.40+00:23:029:086,6
90MOŻEJKO Dawid 683DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-3940M 80Dzik Komando01:08:31.4501:08:31.45+00:23:029:086,6
91KUŁAKOWSKI Dawid 436BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM3 40-4920M 8101:08:32.9501:08:32.95+00:23:049:086,6
92GARBACIAK Przemysław 676MAUPOLANDSTARGARDM2 30-3941M 82MAUPoland01:08:56.9501:08:56.95+00:23:289:116,5
93KOŁODZIEJSKI Piotr 937ŁÓDŹM1 16-2920M 8301:09:00.7001:09:00.70+00:23:329:126,5
94ZERZUT Jarosław 93PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM4 50-592M 84Puszczyk Bukowy01:09:11.0501:09:11.05+00:23:429:136,5
95DEC Dominik 318SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM1 16-2921M 8501:09:23.8501:09:23.85+00:23:559:156,5
96OSTOJSKI Ireneusz 824POLICEM3 40-4921M 8601:09:47.1501:09:47.15+00:24:189:186.4
97NOWAK Jakub 806SZCZECINM1 16-2922M 8701:09:50.8001:09:50.80+00:24:229:186.4
98KIDA Rafał 319SOKOŁÓW TEAMSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3 40-4922M 8801:09:56.4501:09:56.45+00:24:279:196,4
99BOGDAŃSKI Bartosz 369DZIK KOMANDOLODZM2 30-3942M 8901:10:03.1001:10:03.10+00:24:349:206,4
100DZIAŁEK Czesław 1032DZIKIE DZIKI GORZÓWSTARE POLICHNOM3 40-4923M 90Dzikie Dziki Gorzów01:10:07.5501:10:07.55+00:24:399:206,4
101MAJ Joanna 1329ZS CROSSFIT SZCZECINSZCZECINK2 30-3910K 11Maciejkowe Żelki01:10:12.2501:10:12.25+00:24:439:216.4
102JANKE Łukasz 1332ZS CROSSFIT SZCZECINSZCZECINM2 30-3943M 91Maciejkowe Żelki01:10:13.4501:10:13.45+00:24:449:216.4
103MŁYNARCZYK Tatiana 61HUSARIA RACE TEAMPOLICEK2 30-3911K 12Husaria Race Team01:10:21.8501:10:21.85+00:24:539:226,4
104KOŁOMAŃSKI Hubert 434SZCZECINM2 30-3944M 9201:10:30.4501:10:30.45+00:25:019:246,4
105MOSZYŃSKI Patryk 1183XRUNNERSSZCZECINM1 16-2923M 93xRunners01:10:39.6001:10:39.60+00:25:119:256,4
106JASTRZĘBSKI Daniel 321SZCZECINM3 40-4924M 9401:10:42.1001:10:42.10+00:25:139:256,4
107ŚLUFIŃSKI Franek 608OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM1 16-2924M 95OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:10:42.2501:10:42.25+00:25:139:256,4
108KLEPACKI Bartek 276POLICEM2 30-3945M 9601:10:47.1001:10:47.10+00:25:189:266,4
109KOTYNIA Dawid 1104COLOSSUSSZCZECINM2 30-3946M 9701:10:49.2001:10:49.20+00:25:209:266,4
110ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 309ZGUBIŁEM SPONSORAJANIKOWOM4 50-593M 9801:10:51.9501:10:51.95+00:25:239:266,4
111WOJCIECHOWSKA Paulina 255KONINK1 16-292K 13Mud Goats01:10:54.4501:10:54.45+00:25:259:276,3
112GLINKOWSKI Filip 100FIFNE PYRKIPOZNAŃM1 16-2925M 99Fifne Pyrki01:10:54.4501:10:54.45+00:25:259:276,3
113SZUSTAK Robert 92PITUPITUGRYFINOM3 40-4925M 10001:10:58.1501:10:58.15+00:25:299:276,3
114RAWLUK Adrian 1185STARGARDM1 16-2926M 101Koloniści01:11:01.2501:11:01.25+00:25:329:286,3
115ZBLEWSKI Radosław 1098GRABNOM3 40-4926M 10201:11:05.2501:11:05.25+00:25:369:286.3
116KOTYNIA Maciej 969GRYFICEM2 30-3947M 10301:11:05.9501:11:05.95+00:25:379:286,3
117ANYŻEWSKI Tomek 585OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM2 30-3948M 104OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:11:14.0501:11:14.05+00:25:459:296,3
118CHENON Guillaume 607WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMAYETM2 30-3949M 105Wieczorne Bieganie w Szczecinie01:11:23.4501:11:23.45+00:25:549:316,3
119MIELCZAREK Krystian 275STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIEDOLICEM2 30-3950M 10601:11:34.7501:11:34.75+00:26:069:326,3
120GRABOWSKI Jarosław 1119PDCSZCZECINM2 30-3951M 107PDC01:11:43.0001:11:43.00+00:26:149:336,3
121LIPERTOWICZ Sebastian 595LOVELASYPOLICEM2 30-3952M 10801:11:49.2001:11:49.20+00:26:209:346,3
122PŁUCIENIK Jakub 921PRZECŁAWM1 16-2927M 109Maciejkowe Żelki01:11:50.9001:11:50.90+00:26:229:346.3
123KACZMAREK Maciej 739BROS TEAMSZCZECINM1 16-2928M 11001:11:57.1501:11:57.15+00:26:289:356,3
124ARLUKIEWICZ Grzegorz 1187POLICEM1 16-2929M 11101:12:00.6501:12:00.65+00:26:329:366,3
125SPÓLNIK Paweł 709SZCZECINM2 30-3953M 11201:12:01.9501:12:01.95+00:26:339:366,2
126KWIATKOWSKA Aleksandra 96WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK1 16-293K 1401:12:08.0501:12:08.05+00:26:399:376,2
127BACIOR Tomasz 398SZCZECINM2 30-3954M 11301:12:08.6001:12:08.60+00:26:409:376,2
128LANGE Damian 611TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-3955M 114Team PosejdonaTeam Posejdona01:12:14.4501:12:14.45+00:26:459:376,2
129MORGIEWICZ Piotr 278RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4 50-594M 115Gryficka Siła Biegowa01:12:15.1001:12:15.10+00:26:469:386,2
130PANASZEK Rafał 1173AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINM1 16-2930M 116Aktywne Prawobrzeże Szczecin01:12:15.4501:12:15.45+00:26:469:386,2
131ZAWLIK Tomasz 279SZCZECINM3 40-4927M 11701:12:15.7501:12:15.75+00:26:479:386,2
132BABICZ Wojtek 420BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM2 30-3956M 11801:12:22.8001:12:22.80+00:26:549:386,2
133SOBOCIŃSKA Ewelina 74515 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAORZYSZK2 30-3912K 1515 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana01:12:31.8501:12:31.85+00:27:039:406,2
134TOMICZAK Krzysztof 323WARSZAWAM3 40-4928M 11901:12:35.6501:12:35.65+00:27:079:406,2
135NIKONOWICZ Ewa 46415 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKRUKLANKIK2 30-3913K 1615 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana01:12:46.9501:12:46.95+00:27:189:426,2
136CHUDY Kamil 1067SZCZECINM2 30-3957M 12001:13:06.6001:13:06.60+00:27:389:446,2
137CHMUROWICZ Marcin 1069SZCZECINM2 30-3958M 12101:13:21.1501:13:21.15+00:27:529:466,1
138WIETRZYŃSKA Agnieszka 1210ALGRAF RACE TEAMMIĘDZYRZECZK3 40-491K 1701:13:29.1001:13:29.10+00:28:009:476,1
139RYBARCZYK Ilona 74HURAGAN - KOŁO BIEGAKOŁOK1 16-294K 18Mud Goats01:13:30.3001:13:30.30+00:28:019:486,1
140KOPYŚĆ Bartlomiej 1061CALIBRA TIMSZCZECINM2 30-3959M 12201:13:34.0001:13:34.00+00:28:059:486,1
141ADAMCZYK Paweł 823SZCZECINM2 30-3960M 12301:13:35.4001:13:35.40+00:28:069:486.1
142TARNOWSKI Tomasz 503HUSARIA RACE TEAMSZCZECINM2 30-3961M 124Husaria Race Team01:13:39.7501:13:39.75+00:28:119:496,1
143DUSZA Robert 153ŚWINOUJŚCIEM2 30-3962M 12501:13:40.8001:13:40.80+00:28:129:496,1
144PAŃCZYK Tomasz 16712 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINM2 30-3963M 12601:13:54.0001:13:54.00+00:28:259:516,1
145JAROSIEWICZ Radosław 325SZCZECINM2 30-3964M 12701:14:03.1501:14:03.15+00:28:349:526,1
146BRUSIŁOWICZ Dagmara 219WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-492K 1901:14:03.2501:14:03.25+00:28:349:526,1
147CZYLKOWSKI Patryk 121BANIEM2 30-3965M 12801:14:05.7501:14:05.75+00:28:379:526,1
148ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 855SZWLA STARGARDSTARGARDK2 30-3914K 20Koloniści01:14:07.6001:14:07.60+00:28:399:526,1
149MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 496BEZRZECZEK2 30-3915K 21Husaria Race Team01:14:10.3501:14:10.35+00:28:419:536,1
150ZGUTKA Tomasz 192HUSARIA RACE TEAMSZCZECINM3 40-4929M 129Husaria Race Team01:14:10.3501:14:10.35+00:28:419:536,1
151PRZYBYSZ Adrian 741SKB DZIKPOLICEM1 16-2931M 130Dziki z Polic01:14:19.2001:14:19.20+00:28:509:546,1
152WOŁOSZYN Wojciech 546STARGARDM2 30-3966M 131BK-12701:14:39.1501:14:39.15+00:29:109:576
153POCIECHA Artur 1037SZCZECINM3 40-4930M 13201:14:56.3001:14:56.30+00:29:279:596
154KIELER Aleksandra 652DZIK KOMANDOŁÓDŹK1 16-295K 22Dzik Komando01:15:01.3501:15:01.35+00:29:3210:006
155ZARĘBA Piotr 746KP PSP POLICESZCZECINM2 30-3967M 133KP PSP PoliceKP PSP Police01:15:01.9001:15:01.90+00:29:3310:006
156MIZGAŁA Mateusz 128112BZSTARGARDM1 16-2932M 13401:15:06.0501:15:06.05+00:29:3710:006
157EKIERT Martyna 1282DRAWSKO POMORSKIEK1 16-296K 2301:15:06.3501:15:06.35+00:29:3710:006
158KISIEL Łukasz 538STARGARDM2 30-3968M 135BK-12701:15:07.9501:15:07.95+00:29:3910:006
159LECHOWICZ Tomek 1199OFF SEASON SZCZECINSTARGARDM2 30-3969M 13601:15:08.0501:15:08.05+00:29:3910:016
160BOROWSKA Karolina 146PUSZCZYK BUKOWYPUCICEK2 30-3916K 2401:15:11.1501:15:11.15+00:29:4210:016
161JASTAK Paweł 40SZCZECINM2 30-3970M 13701:15:13.7001:15:13.70+00:29:4510:016
162DYDEK Arkadiusz 499CF PRAWY BRZEGSZCZECINM1 16-2933M 138Cf prawy brzeg01:15:17.1501:15:17.15+00:29:4810:026
163PAKULA Konrad 357DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3971M 139Dzikie Dziki Gorzów01:15:17.7501:15:17.75+00:29:4910:026
164SŁODZIŃSKI Gabriel 205ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCEM1 16-2934M 140Łosoś T.E.A.M01:15:20.9501:15:20.95+00:29:5210:026
165DĄBROWSKI Sławek 168DOBRAM3 40-4931M 14101:15:31.8001:15:31.80+00:30:0310:046
166BĄK Sebastian 305ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCE OSIEDLEM2 30-3972M 142Łosoś T.E.A.M01:15:33.0501:15:33.05+00:30:0410:046
167FUDRO Edward 583ZCH POLICEPOLICEM5 60+2M 14301:15:41.3501:15:41.35+00:30:1210:055,9
168ŚWIĄTEK Sebastian 1127PDCSZCZECINM3 40-4932M 144PDC01:15:49.1001:15:49.10+00:30:2010:065,9
169MAZUR Marcin 502STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESZCZECINM2 30-3973M 14501:15:49.3501:15:49.35+00:30:2010:065,9
170ŻAK Sebastian 537STARGARDM2 30-3974M 14601:15:55.2501:15:55.25+00:30:2610:075,9
171LINKE Rafał 447SKB DZIKSZCZECINM2 30-3975M 14701:15:59.1501:15:59.15+00:30:3010:075,9
172ROSZAK Krystyna 902GRYFUS SZCZECINPOLICEK4 50-591K 2501:16:12.9501:16:12.95+00:30:4410:095,9
173LIPSKI Łukasz 1200PIŁAM2 30-3976M 14801:16:13.2501:16:13.25+00:30:4410:095,9
174MYŚLICKI Rafał 623JATKIM1 16-2935M 14901:16:19.4001:16:19.40+00:30:5010:105.9
175GRZELAK Ryszard 644KB HERMES GRYFINOBARTKOWOM3 40-4933M 15001:16:20.9501:16:20.95+00:30:5210:105.9
176ŚWIST Joanna 42RUNNING QUEENGARDNOK2 30-3917K 2601:16:49.1501:16:49.15+00:31:2010:145,9
177GRABOWSKA Joanna 65SPCTORUNK3 40-493K 2701:16:51.8501:16:51.85+00:31:2310:145,9
178KRUSZEWSKI Piotr 751SZCZECINM3 40-4934M 15101:16:52.3001:16:52.30+00:31:2310:145.9
179OLEJARZ Damian 1241POLICEM2 30-3977M 15201:16:53.7001:16:53.70+00:31:2510:155,9
180GRUDOWSKI Konrad 631AKTYWNE PRAWOBRZEŻESZCZECINM2 30-3978M 15301:16:58.7001:16:58.70+00:31:3010:155,8
181ŁONIEWSKI Bartek 1029SZCZECINM2 30-3979M 15401:17:09.1501:17:09.15+00:31:4010:175,8
182NĘDZUSIAK Dariusz 67KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-595M 15501:17:10.2001:17:10.20+00:31:4110:175,8
183WOZNY Mateusz 1091HQ MNC NESZCZECINM1 16-2936M 15601:17:14.3501:17:14.35+00:31:4510:175,8
184SOLIS Mariusz 1159HQ MNC NESZCZECINM3 40-4935M 157OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:17:14.6501:17:14.65+00:31:4610:175,8
185KRZACZKOWSKI Łukasz 716WROCŁAWM2 30-3980M 158Dziki Wrocław01:17:33.9501:17:33.95+00:32:0510:205.8
186QUESADO Paulo 717DZIKI WROCŁAWWROCŁAWM2 30-3981M 15901:17:34.0501:17:34.05+00:32:0510:205.8
187KUSAK Bartłomiej 704DZIKI WROCŁAWWROCŁAWM1 16-2937M 16001:17:37.6501:17:37.65+00:32:0910:205.8
188ODRZYWOLSKI Michał 669ŻANDARMERIA WOJSKOWASZCZECINM2 30-3982M 161OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:17:46.3501:17:46.35+00:32:1710:225,8
189KOCZKODAJ Kamil 685SZCZECICNM1 16-2938M 162OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:18:04.3501:18:04.35+00:32:3510:245,8
190SZYMAŃSKA Katarzyna 32WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-3918K 2801:18:04.7501:18:04.75+00:32:3610:245,8
191ANDRUCH Andrzej 1343HELL'S HEAVEN SZCZECINBEZRZECZEM2 30-3983M 163Hell's Heaven CrossFit Szczecin01:18:05.1501:18:05.15+00:32:3610:245.8
192KOWAL Tomasz 1176SZCZECINM3 40-4936M 16401:18:14.4501:18:14.45+00:32:4510:255,8
193ZYDEK Katarzyna 936DZIK KOMANDOŁÓDŹK1 16-297K 29Dzik Komando01:18:15.2501:18:15.25+00:32:4610:265,8
194ŁAWNICZAK Sebastian 500POLICEM3 40-4937M 16501:18:32.8501:18:32.85+00:33:0410:285,7
195MASZKIEWICZ Mariusz 890DZIKI WROCŁAWWROCŁAWM1 16-2939M 16601:18:35.4501:18:35.45+00:33:0610:285.7
196BUGAJNY Damian 523SUPERMARATON KALISZKALISZM3 40-4938M 16701:18:40.5501:18:40.55+00:33:1210:295,7
197KRAMER Krzysztof 970LUBUSKOM2 30-3984M 16801:18:46.2001:18:46.20+00:33:1710:305,7
198MOROZ Konrad 1002TANOWOM1 16-2940M 16901:18:58.6501:18:58.65+00:33:3010:315,7
199WAHN Przemysław 222SZCZECINM2 30-3985M 17001:19:02.5501:19:02.55+00:33:3410:325,7
200GRYGORCEWICZ Władysław 235KB DZIKPOLICEM5 60+3M 17101:19:09.0501:19:09.05+00:33:4010:335,7
201MATYSEK Ireneusz 91SAMOTNY WILKWAŁCZM5 60+4M 17201:19:10.3501:19:10.35+00:33:4110:335,7
202SOKOŁOWSKI Michał 160MUD GOATSPOZNANM2 30-3986M 173Mud Goats01:19:11.6501:19:11.65+00:33:4310:335.7
203BANASZAK Marcin 1234BEZRZECZEM2 30-3987M 174Agat01:19:44.5501:19:44.55+00:34:1610:375,6
204BLICHARSKA Marta 594SZCZECINK2 30-3919K 30Fit Inaczej01:19:52.2501:19:52.25+00:34:2310:385,6
205CHARĘZA Marcin 247ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM2 30-3988M 17501:19:52.9001:19:52.90+00:34:2410:385,6
206KĘDZIELEWSKI Łukasz 299ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM2 30-3989M 17601:19:53.5001:19:53.50+00:34:2410:395,6
207EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stanisław 1335SZCZECINM2 30-3990M 17701:20:04.3501:20:04.35+00:34:3510:405.6
208LEWANDOWSKI Piotr 923SKB DZIKPOLICEM2 30-3991M 178SKB Dzik01:20:07.1501:20:07.15+00:34:3810:405,6
209JAWORSKI Piotr 1208ALISIAINATALKASZCZECINM2 30-3992M 17901:20:08.2501:20:08.25+00:34:3910:415,6
210MURAWSKA Wioletta 505KB DZIK POLICEPOLICEK4 50-592K 3101:20:18.6001:20:18.60+00:34:5010:425,6
211SOIŃSKI Kamil 1081BEZRZECZEM3 40-4939M 180Siili01:20:19.2501:20:19.25+00:34:5010:425.6
212KUŹBIK Jakub 617SZCZECINM2 30-3993M 18101:20:37.4001:20:37.40+00:35:0810:445,6
213WASTOWSKI Dawid 478PIOTRKÓW KUJAWSKIM1 16-2941M 18201:20:46.6501:20:46.65+00:35:1810:465,6
214BURZYŃSKI Zbigniew 3313KPZMOT/1BPZMOT/12BZPOLICEM2 30-3994M 1833kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ01:20:52.5001:20:52.50+00:35:2310:465,6
215SZCZĘSNY Gracjan 1084CHOSZCZNOM1 16-2942M 18401:20:55.0001:20:55.00+00:35:2610:475,6
216PALICKI Rafał 1036POLICEM1 16-2943M 18501:20:59.7501:20:59.75+00:35:3110:475,6
217SZYNTOR Mateusz 482GRA RUNNERSGRYFICEM1 16-2944M 186Gryficka Siła Biegowa01:21:01.3001:21:01.30+00:35:3210:485,6
218KAJKOWSKI Rafał 545CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM3 40-4940M 18701:21:07.5001:21:07.50+00:35:3810:485,5
219WINKEL Arkadiusz 569GRYFINOM3 40-4941M 18801:21:09.2501:21:09.25+00:35:4010:495,5
220ZYGOŃ Artur 1243STARGARDM2 30-3995M 18901:21:14.3501:21:14.35+00:35:4510:495,5
221MARTUSZEWSKI Ryszard 19WAŁCZM3 40-4942M 190Aktywni WałczAktywni Wałcz01:21:19.3001:21:19.30+00:35:5010:505,5
222STRZELCZYK Wojciech 517ŚWINOUJŚCIEM2 30-3996M 19101:21:21.2001:21:21.20+00:35:5210:505,5
223ANIOŁA Bartosz 1033SZCZECINM1 16-2945M 19201:21:32.0001:21:32.00+00:36:0310:525,5
224JAKUBIAK Anna 910RAZSZCZECINK3 40-494K 32RAZ01:21:36.5501:21:36.55+00:36:0810:525.5
225ANIOŁA Piotr 240SIILISZCZECINM3 40-4943M 193Siili01:21:42.2501:21:42.25+00:36:1310:535,5
226MACIEJCZYK Piotr 727POLICEM2 30-3997M 194KP PSP Police01:21:53.8001:21:53.80+00:36:2510:555.5
227BOBROWSKI Marek 1043WARSZAWAM2 30-3998M 19501:22:15.5501:22:15.55+00:36:4710:585,5
228KONEFAŁ Piotr 521POLICEM1 16-2946M 196HARDROCKY01:22:20.0001:22:20.00+00:36:5110:585.5
229CHLASTA Jacek 803SZCZECINM2 30-3999M 19701:22:23.3501:22:23.35+00:36:5410:595.5
230CHUDZIK Wojciech 511POLICEM3 40-4944M 19801:22:29.5501:22:29.55+00:37:0110:595,5
231WÓJCIK Tomasz 1184SZCZECINM2 30-39100M 19901:22:48.4001:22:48.40+00:37:1911:025,4
232RYWACKI Karol 947POLICEM2 30-39101M 20001:22:53.1001:22:53.10+00:37:2411:035.4
233STERNA Maciej 1195POLICEM2 30-39102M 20101:22:54.3501:22:54.35+00:37:2511:035.4
234ZAGÓRSKI Grzegorz 148HAMBURGM3 40-4945M 20201:23:08.8501:23:08.85+00:37:4011:055,4
235PEDA Leszek 194POLICEM5 60+5M 20301:23:14.0501:23:14.05+00:37:4511:055,4
236PETRUSIEWICZ Paweł 748GOLENIÓWM1 16-2947M 20401:23:16.0501:23:16.05+00:37:4711:065,4
237SZTURO Marcin 763GOLENIÓWM2 30-39103M 20501:23:16.0501:23:16.05+00:37:4711:065,4
238GRYCZ Piotr 765PODAŃSKOM2 30-39104M 20601:23:16.0501:23:16.05+00:37:4711:065,4
239PLISZKA Dariusz 1133PDCPOLICEM1 16-2948M 207PDC01:23:17.8501:23:17.85+00:37:4911:065,4
240MICHNIACKI Michał 633SZCZECINM2 30-39105M 20801:23:18.5001:23:18.50+00:37:4911:065,4
241PEDZIWIATR Marek 139MRGREENFORDM3 40-4946M 20901:23:30.2501:23:30.25+00:38:0111:085,4
242SAWA Piotr 673IRON TEAM SZCZECINSZCZECINM2 30-39106M 210Na Pięterko01:23:31.7501:23:31.75+00:38:0311:085,4
243MĄDRAWSKI Tomasz 317SZCZECINM3 40-4947M 21101:23:32.1501:23:32.15+00:38:0311:085,4
244NARKUN Maciej 480SŁUPSKM2 30-39107M 212Mango Gatki Team01:23:46.3001:23:46.30+00:38:1711:105,4
245GADOWSKA Paulina 827MIERZYNK2 30-3920K 33Gadowscy01:23:51.6501:23:51.65+00:38:2311:105.4
246GADOWSKI Wojciech 826MIERZYNM2 30-39108M 213Gadowscy01:23:51.8501:23:51.85+00:38:2311:105.4
247HAWRYLAK Marcin 151SOSW NR 1 DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO W POLICACHSZCZECINM3 40-4948M 214Dzikie Krokodyle01:24:05.9001:24:05.90+00:38:3711:125,4
248ABRAMOWICZ Tomasz 731BIEGOHOLLICASZCZECINM2 30-39109M 21501:24:08.6501:24:08.65+00:38:4011:135.3
249BRZEZICKI Michał 757SZCZECINM1 16-2949M 216PDC01:24:18.4001:24:18.40+00:38:4911:145,3
250STEFAŃCZYK Małgorzata 237ŚWINOUJŚCIEK3 40-495K 3401:24:22.6501:24:22.65+00:38:5411:145,3
251SITEK Alfred 26SKB DZIKSZCZECINM2 30-39110M 21701:24:29.5001:24:29.50+00:39:0011:155,3
252FIGOŁUSZKA Katarzyna 100812 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINK1 16-298K 3501:24:38.8001:24:38.80+00:39:1011:175,3
253SZELĄG Tomasz 52923. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-4949M 21823. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:24:40.9001:24:40.90+00:39:1211:175,3
254ZIELIŃSKI Grzegorz 138BRIDGESTONE RUNNER CLUBSTARE CZARNOWOM3 40-4950M 219Bridgestone Runner Club01:24:46.0001:24:46.00+00:39:1711:185,3
255KIERSZ Dawid 1028POLICEM1 16-2950M 22001:24:47.6501:24:47.65+00:39:1911:185,3
256CHEŁMINIAK Sławomir 13BIEGAM SOBIECZARNA ŁĄKAM2 30-39111M 22101:24:48.1501:24:48.15+00:39:1911:185,3
257TRUKAWKA Andrzej 249SZCZECINM1 16-2951M 22201:24:50.9501:24:50.95+00:39:2211:185,3
258ZUROWSKI Adam 1030NOWE WARPNOM1 16-2952M 22301:25:04.2001:25:04.20+00:39:3511:205,3
259WŁODARCZYK Agata 1280COLOSSUSGRZĘDZICEK2 30-3921K 36Colossus01:25:05.8501:25:05.85+00:39:3711:205,3
260DEPTUŁA Tobiasz 935ŚWINOUJŚCIEM2 30-39112M 22401:25:11.8501:25:11.85+00:39:4311:215,3
261JAGODZIŃSKI Hubert 963ŁÓDŹM1 16-2953M 22501:25:41.0001:25:41.00+00:40:1211:255.3
262LEWANDOWSKI Mirosław 1020GOLENIOWGOLENIÓWM4 50-596M 22601:25:42.4001:25:42.40+00:40:1311:255,3
263GRACZYK Grzegorz 7693BLOGSZCZECINM2 30-39113M 22701:25:44.5501:25:44.55+00:40:1611:255.2
264JAKUBOWSKA Aneta 528DZIKUŚMINSK MAZOWIECKIK2 30-3922K 3701:25:47.1001:25:47.10+00:40:1811:265,2
265DIKTA Ania 54923. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIK1 16-299K 3823. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:25:47.1501:25:47.15+00:40:1811:265,2
266PTAK Patrycja 440HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOK2 30-3923K 39Husaria Race Team01:25:48.9001:25:48.90+00:40:2011:265,2
267PTAK Daniel 71HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOM2 30-39114M 228Husaria Race Team01:25:51.0501:25:51.05+00:40:2211:265,2
268BRANDEBURA Cezary 794SZZCZECINM1 16-2954M 22901:25:56.7001:25:56.70+00:40:2811:275.2
269RUŚKIEWICZ Wojciech 1205DELOITTE ADVENTURE TEAMSZCZECINM2 30-39115M 23001:25:57.5001:25:57.50+00:40:2811:275,2
270WOJCIECHOWSKI Maciej 25GŁOGÓWM2 30-39116M 23101:25:59.7001:25:59.70+00:40:3111:275,2
271SASINOWSKI Amadeusz 140WAŁCZM1 16-2955M 232Aktywni WałczAktywni Wałcz01:26:20.7001:26:20.70+00:40:5211:305,2
272KOSAKOWSKI Paweł 1296SZCZECINM2 30-39117M 23301:26:22.3501:26:22.35+00:40:5311:305.2
273DĄBROWSKA Iza 1MUD GOATSPOZNAŃK3 40-496K 40Mud Goats01:26:30.9501:26:30.95+00:41:0211:325,2
274SASAK Michał 43712BZSZCZECINM2 30-39118M 23401:26:31.9001:26:31.90+00:41:0311:325,2
275HYBIAK Lukasz 202ORKI Z MAJORKISZCZECINM2 30-39119M 235ORKI Z MAJORKI01:26:33.5501:26:33.55+00:41:0511:325,2
276WILK Agnieszka 618WIDUCHOWAK1 16-2910K 41Wild Wolves01:26:33.7001:26:33.70+00:41:0511:325,2
277BEBŁO Patryk 619WIDUCHOWAM1 16-2956M 236Wild Wolves01:26:33.8501:26:33.85+00:41:0511:325,2
278BALCERZAK Aleksandra 1013UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEK2 30-3924K 4201:26:43.9501:26:43.95+00:41:1511:335,2
279BODURKA Łukasz 1334SZCZECINM2 30-39120M 23701:26:44.7501:26:44.75+00:41:1611:335.2
280BALCERZAK Przemysław 1012POLICEM2 30-39121M 23801:26:44.8001:26:44.80+00:41:1611:335,2
281DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 465SZCZECINM1 16-2957M 23901:27:00.4501:27:00.45+00:41:3111:365,2
282ROSZAK Zbigniew 207TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM2 30-39122M 24001:27:05.3001:27:05.30+00:41:3611:365,2
283PALICKI Damian 1041POLICEM1 16-2958M 24101:27:10.8501:27:10.85+00:41:4211:375,2
284NAGOT Sandra 428SZCZECINK1 16-2911K 4301:27:26.6501:27:26.65+00:41:5811:395,1
285GŁOWACKI Mariusz 429SZCZECINM2 30-39123M 24201:27:26.8501:27:26.85+00:41:5811:395,1
286GRZEJSZAK Mikołaj 972POLICEM1 16-2959M 24301:27:28.4001:27:28.40+00:41:5911:395.1
287KAMINSKI Rafal 15SZCZECINM2 30-39124M 24401:27:49.5501:27:49.55+00:42:2111:425,1
288CICHOCKI Kamil 1132PDCSZCZECIN-ZAŁOMM2 30-39125M 245PDC01:27:52.7501:27:52.75+00:42:2411:425,1
289BACHORSKI Paweł 11551981POLICEM2 30-39126M 24601:28:09.9001:28:09.90+00:42:4111:455,1
290BERLIŃSKI Wojciech 720CHOCIWELM1 16-2960M 24701:28:39.9501:28:39.95+00:43:1111:495,1
291MASTELA Mariusz 1116PDCSZCZECINM3 40-4951M 248PDC01:28:39.9501:28:39.95+00:43:1111:495,1
292SZCZUKO Diana 354SZCZECINK1 16-2912K 44Drużyna Pierścienia01:28:43.5501:28:43.55+00:43:1511:495,1
293GAJEK Patrycja 118GRYFINOK2 30-3925K 4501:11:23.3501:28:50.35+00:43:219:316,3
294DRESLER Bartosz 68712BZ/1BPZMOTSŁUPSKM1 16-2961M 24901:29:05.9001:29:05.90+00:43:3711:525,1
295SOWISZ Cezary 301SOWISZ TEAMSZCZECINM4 50-597M 25001:29:07.6501:29:07.65+00:43:3911:525
296SOWISZ Danuta 300SOWISZ TEAMSZCZECINK3 40-497K 4601:29:07.6501:29:07.65+00:43:3911:525
297ŻELISKO Łukasz 66012BZ / 1BPZMOTSZCZECINM1 16-2962M 25101:29:11.4501:29:11.45+00:43:4211:535
298SZCZUKO Marta 466DRUŻYNA PIERŚCIENIASZCZECINK2 30-3926K 4701:29:11.8001:29:11.80+00:43:4311:535
299SMOGÓR Andrzej 430SZCZECINM2 30-39127M 25201:29:17.6501:29:17.65+00:43:4911:545
300SZCZUKO Karol 347DOBRAM2 30-39128M 253szczupaki01:29:18.5001:29:18.50+00:43:4911:545
301KAPUSTA Marcin 432SZCZECINM2 30-39129M 25401:29:28.5001:29:28.50+00:43:5911:555
302NAREJKO Pawel 378CHOJNAM1 16-2963M 25501:29:28.9501:29:28.95+00:44:0011:555
303OKIENCZUK Radek 749DOBRAM2 30-39130M 25601:29:31.1001:29:31.10+00:44:0211:565
304KWIATKOWSKA Agnieszka 1197SZCZECINK1 16-2913K 4801:29:38.1501:29:38.15+00:44:0911:575
305CIEMCIOCH Pawel 41UXBRIDGEM2 30-39131M 25701:29:40.9501:29:40.95+00:44:1211:575
306KOLEJ Monika 410DZIKIE DZIKIGORZÓW WIELKOPOLSKIK3 40-498K 4901:29:41.0501:29:41.05+00:44:1211:575
307KOZAK Przemysław 1302TRZCIŃSKO ZDRÓJM3 40-4952M 258CrossFit Run& have Fun01:29:43.2501:29:43.25+00:44:1411:575
308ŻAK Karolina 1304CROSSFIT RUN& HAVE FUNSZCZECINK2 30-3927K 50CrossFit Run& have Fun01:29:43.4001:29:43.40+00:44:1411:575
309STANDOWICZ Marcin 1303SZCZECINM3 40-4953M 259CrossFit Run& have Fun01:29:44.8001:29:44.80+00:44:1611:575
310BERNACKA-SZYDLIK Karolina 45SZCZECINK2 30-3928K 5101:29:54.1501:29:54.15+00:44:2511:595
311SZYDLIK Łukasz 1004SZCZECINM1 16-2964M 26001:29:54.3001:29:54.30+00:44:2511:595
312SIENKIEWICZ Klaudia 1312SZCZECINK1 16-2914K 52CrossFit Run& have Fun01:29:56.8501:29:56.85+00:44:2811:595
313NIECHWIADOWICZ Łukasz 353SZCZECINM1 16-2965M 261Drużyna Pierścienia01:30:04.2501:30:04.25+00:44:3512:005
314FOJCIK Sebastian 1204RYBNIKM1 16-2966M 26201:30:04.9501:30:04.95+00:44:3612:005
315HRYCIÓW Daniel 592RAGNAROK SZCZECINSZCZECINM2 30-39132M 263Rangarok Szczecin01:30:07.0501:30:07.05+00:44:3812:005
316RUTKOWSKI Konrad 591SZCZECINM2 30-39133M 264Rangarok Szczecin01:30:07.0501:30:07.05+00:44:3812:005
317GOŁĘBIOWSKI Gabriel 1165SZCZECINM1 16-2967M 265Rangarok Szczecin01:30:07.4001:30:07.40+00:44:3812:005
318MĄCZYŃSKA Edyta 955CROSSFIT RUN& HAVE FUNSZCZECINK2 30-3929K 5301:30:07.6501:30:07.65+00:44:3912:005
319BIEŃKO Oskar 1321SZCZECINM1 16-2968M 266CrossFit Run& have Fun01:30:07.7001:30:07.70+00:44:3912:005
320WOŁYNIEC Marek 1114SZCZECINM1 16-2969M 267Ryby głębinowe01:30:12.0001:30:12.00+00:44:4312:015
321WACHOWICZ Tomasz 492BUSHIKAN RUNNERSSZCZECINM1 16-2970M 268Bushikan Runners01:30:22.8001:30:22.80+00:44:5412:025
322LASEK Jakub 750CHICKS&SPORT TEAMOPOLEM1 16-2971M 26901:30:23.6501:30:23.65+00:44:5512:035
323SMĘTEK Michał 572SOPOTM1 16-2972M 270Mango Gatki Team01:30:29.5501:30:29.55+00:45:0112:035
324SĄDEL Krzysztof 374SZCZECINM3 40-4954M 27101:30:29.7001:30:29.70+00:45:0112:035
325CHACHURSKA Daria 137DZIK KOMANDOŁÓDŹK2 30-3930K 54Dzik Komando01:30:37.2001:30:37.20+00:45:0812:045
326BILIŃSKI Zbigniew 805KDOW - 1BPZMOTSZCZECINM4 50-598M 27201:30:37.3501:30:37.35+00:45:0812:045
327ROMAN Ewelina 791MONIAGYMSZCZECINK2 30-3931K 5501:30:46.1501:30:46.15+00:45:1712:065
328KĘCZKOWSKA Agnieszka 158POZNANK1 16-2915K 5601:30:54.9501:30:54.95+00:45:2612:075
329KORABIUSZ Maciej 1180ÓSEMKOWA PETARDA.POLICEM2 30-39134M 273Ósemkowa petarda01:30:57.7501:30:57.75+00:45:2912:074.9
330DRÓŻDŻ Mariusz 915SZCZECINM3 40-4955M 274Grupa Berno Motors01:30:59.7501:30:59.75+00:45:3112:074.9
331POLECHOŃSKA Marta 1182POLICEK2 30-3932K 57Ósemkowa petarda01:31:02.6501:31:02.65+00:45:3412:084.9
332JASIŃSKI Michał 123SZCZECINM1 16-2973M 27501:31:10.4001:31:10.40+00:45:4112:094,9
333WIŚNIEWSKA Monika 646STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDK3 40-499K 5801:31:17.1001:31:17.10+00:45:4812:104,9
334KERAJ Jarosław 1268SZCZECINM2 30-39135M 27601:31:20.1001:31:20.10+00:45:5112:104.9
335JANCZAREK Rafał 126SZCZECINM2 30-39136M 27701:31:20.5501:31:20.55+00:45:5212:104,9
336JAKSINA Sylwester 1181ÓSEMKOWA PETARDAPOLICEM2 30-39137M 278Ósemkowa petarda01:31:20.8501:31:20.85+00:45:5212:104.9
337JAROSŁAWSKA Sandra 680GOLENIÓWK1 16-2916K 5901:31:21.0501:31:21.05+00:45:5212:104,9
338JAROSŁAWSKA Jowita 681SZCZECINK2 30-3933K 6001:31:21.5501:31:21.55+00:45:5312:104,9
339DROZD Michał 630BAR DANCERZSZCZECINM1 16-2974M 27901:31:22.7001:31:22.70+00:45:5412:104,9
340MAJ Patryk 629BAR DANCERZSZCZECINM1 16-2975M 28001:31:23.2001:31:23.20+00:45:5412:114,9
341BRZESKA Ewa 259WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESTRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-2917K 6101:31:33.2001:31:33.20+00:46:0412:124,9
342BARTOSIŃSKI Piotr 206RAZ SZCZECINSZCZECINM4 50-599M 28101:31:34.2501:31:34.25+00:46:0512:124,9
343JACHIRA Klaudia 373TRENER24H.COM.PLLUBOMYŚLK1 16-2918K 6201:31:45.2501:31:45.25+00:46:1612:144,9
344TURCZYŃSKI Marcin 930BYDGOSZCZM2 30-39138M 28201:31:50.3501:31:50.35+00:46:2112:144.9
345LAL Monika 292RUNGRYFGRYFICEK4 50-593K 63Gryficka Siła Biegowa01:31:50.4001:31:50.40+00:46:2112:144,9
346KUCHARCZYK Robert 248RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM3 40-4956M 28301:31:50.5501:31:50.55+00:46:2212:144,9
347JUCHNIEWICZ Jędrzej 914LO13 SZCZECINSTARROGARDM1 16-2976M 28401:31:51.5001:31:51.50+00:46:2212:144,9
348DOŁGOPOŁ Waldemar 402RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINM4 50-5910M 285Runner Szczecin Team01:31:52.9001:31:52.90+00:46:2412:144,9
349RUDZKA Katarzyna 404RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINK3 40-4910K 64Runner Szczecin Team01:31:53.3501:31:53.35+00:46:2412:154,9
350KSYCKI Błażej 132SZCZECINM2 30-39139M 28601:32:04.0501:32:04.05+00:46:3512:164,9
351SYCHEL Magdalena 779POLICEK2 30-3934K 6501:32:05.4501:32:05.45+00:46:3612:164.9
352GŁOWACKI Grzegorz 1007SZCZECINM2 30-39140M 28701:32:05.8001:32:05.80+00:46:3712:164,9
353LACHOWICZ Bartosz 1206STARGARDM2 30-39141M 28801:32:07.6001:32:07.60+00:46:3912:164,9
354NOWAK Maciej 131POLICEM1 16-2977M 28901:32:14.4001:32:14.40+00:46:4512:174,9
355MOSKWA Grzegorz 268SZCZECINM3 40-4957M 29001:32:17.3501:32:17.35+00:46:4812:184,9
356JURECZKO Agnieszka 461DZIK KOMANDOŁÓDŹK2 30-3935K 6601:32:17.7501:32:17.75+00:46:4912:184,9
357GUTOWSKI Paweł 581EMKA STARGARDSTARGARDM1 16-2978M 29101:32:21.9501:32:21.95+00:46:5312:184,9
358HRYMAJŁO Marcin 405RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINM3 40-4958M 292Runner Szczecin Team01:32:24.3501:32:24.35+00:46:5512:194,9
359LIPSKI Łukasz 520BIEGOHOLLICASZCZECINM2 30-39142M 29301:32:25.8001:32:25.80+00:46:5712:194,9
360MICHALAK Tomasz 198TKMGORZÓW WLKP.M4 50-5911M 29401:32:28.9501:32:28.95+00:47:0012:194,9
361OLEJNICZAK Konrad 397RUNNER SZCZECIN TEAMSZCZECINM3 40-4959M 29501:32:29.4501:32:29.45+00:47:0012:194,9
362NOWAK Zbigniew 389KBDZIKPOLICEM5 60+6M 29601:32:30.5501:32:30.55+00:47:0212:204,9
363ADAMSKA Barbara 1260ADAMS TEAMSZCZECINK1 16-2919K 6701:32:31.4501:32:31.45+00:47:0212:204,9
364KNOT Martyna 30PIĘKNI I BESTIEBORKOWOK2 30-3936K 6801:32:35.9501:32:35.95+00:47:0712:204,9
365ADAMSKA Karolina 1279SZCZECINK1 16-2920K 6901:32:40.8001:32:40.80+00:47:1212:214,9
366BĄCZYK Monika 1541978SZCZECINK3 40-4911K 70Monia Gym01:32:59.8501:32:59.85+00:47:3112:234,8
367BĄCZYK Adam 156MONIA GYMSZCZECINM3 40-4960M 297Monia Gym01:32:59.9501:32:59.95+00:47:3112:234,8
368ORNATEK Pawe 1295SZCZECINM2 30-39143M 29801:33:03.7001:33:03.70+00:47:3512:244.8
369SKRZYPIEC Andrzej 233MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM5 60+7M 29901:33:16.2501:33:16.25+00:47:4712:264,8
370MIKICIUK Natalia 228HUSARIA RACE TEAMSZCZECINK1 16-2921K 71Husaria Race Team01:33:16.9001:33:16.90+00:47:4812:264,8
371ŚWIĆ Miłosz 455DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-39144M 30001:33:19.5001:33:19.50+00:47:5012:264,8
372DUDA-RELIGA Ewelina 326OZKBSZCZECINK3 40-4912K 7201:33:21.4501:33:21.45+00:47:5212:264,8
373KOPERTOWSKI Rafał 971POLICEM1 16-2979M 30101:28:30.9501:33:23.95+00:47:5511:485,1
374KUPCZYK Przemysław 54DZIK KOMANDOKSAWERÓWM2 30-39145M 302Dzik Komando01:33:25.7001:33:25.70+00:47:5712:274,8
375GRZELIŃSKA Dorota 350DZIK KOMANDOŁÓDŹK1 16-2922K 73Dzik Komando01:33:27.1501:33:27.15+00:47:5812:274,8
376SADOWSKI Mariusz 588OCR TEAM WŁOCŁAWEKFABIANKIM3 40-4961M 303OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:33:34.9501:33:34.95+00:48:0612:284,8
377KOBUS Natalia 587OCR TEAM WŁOCŁAWEKFABIANKIK2 30-3937K 74OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:33:35.0001:33:35.00+00:48:0612:284.8
378SIWIELA Katarzyna 726POLICEK2 30-3938K 75KP PSP PoliceKP PSP Police01:34:01.6501:34:01.65+00:48:3312:324.8
379SZMUDANOWSKI Kamil 589OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM1 16-2980M 304OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:34:16.1501:34:16.15+00:48:4712:344,8
380MICHALSKI Marek 1063SZCZECINM2 30-39146M 30501:34:17.1501:34:17.15+00:48:4812:344.8
381ŻAK Dominika 332PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK2 30-3939K 7601:34:17.3501:34:17.35+00:48:4812:344.8
382RUTKOWSKI Tomasz 340PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM2 30-39147M 30601:34:17.3501:34:17.35+00:48:4812:344.8
383KOPACZ Łukasz 339SZCZECINM1 16-2981M 30701:34:17.5501:34:17.55+00:48:4912:344.8
384ZDUNEK Piotr 682SZCZECINM2 30-39148M 30801:34:26.2001:34:26.20+00:48:5712:354.8
385HRYNKIEWICZ-PAWŁASZEK Anna 297SZCZECINK2 30-3940K 7701:34:38.3001:34:38.30+00:49:0912:374,8
386PYREK Iwona 81WAŁCZK2 30-3941K 78Aktywni WałczAktywni Wałcz01:34:46.4501:34:46.45+00:49:1712:384,7
387PYREK Krzysztof 801 RBLOGWAŁCZM2 30-39149M 309Aktywni WałczAktywni Wałcz01:34:46.5501:34:46.55+00:49:1812:384.7
388NARLOCH Monika 383RUMIAK1 16-2923K 7901:34:50.4501:34:50.45+00:49:2112:384,7
389PĘDZIK Marek 1106GRYFICEM1 16-2982M 310Husaria Race Team01:34:51.6501:34:51.65+00:49:2312:384,7
390HORODECKA Monika 1313DESZCZNO WARRIORSDESZCZNOK1 16-2924K 80Deszczno Warriors01:35:13.6501:35:13.65+00:49:4512:414,7
391KLEPACZ Noemi 306ZAKOPANEK1 16-2925K 81Bravehearts Legionowo01:35:18.3001:35:18.30+00:49:4912:424,7
392BOGUSŁAWSKI Łukasz 476SZCZECINM2 30-39150M 31101:35:21.2501:35:21.25+00:49:5212:424,7
393DUTKIEWICZ Urszula 6WATAHABYDGOSZCZK2 30-3942K 82Wataha01:35:22.2501:35:22.25+00:49:5312:424.7
394BIRULA Michał 759XRUNNERSSZCZECINM2 30-39151M 312xRunners01:35:30.1501:35:30.15+00:50:0112:444,7
395MURAWSKA Monika 245ŚWINOUJŚCIEK3 40-4913K 8301:35:33.8001:35:33.80+00:50:0512:444.7
396OCZKOWSKI Maciej 1285SZCZECINM2 30-39152M 31301:35:55.0501:35:55.05+00:50:2612:474.7
397HANDKE Justyna 785XRUNNERSSZCZECINK2 30-3943K 84xRunners01:35:59.6001:35:59.60+00:50:3112:474,7
398PODBRZESKI Jakub 1306FANI PÓŁNOCNEJ NORWEGIISZCZECINM2 30-39153M 314Fani północnej Norwegii01:36:02.1501:36:02.15+00:50:3312:484,7
399JASIŃSKI Krystian 1305SZCZECINM2 30-39154M 31501:36:02.3001:36:02.30+00:50:3312:484,7
400JASIŃSKA Alicja 1308SZCZECINK2 30-3944K 85Fani północnej Norwegii01:36:02.3001:36:02.30+00:50:3312:484,7
401ZATOŃ Łukasz 200BYLE DO METYSZAMOTUŁYM2 30-39155M 31601:36:28.1001:36:28.10+00:50:5912:514,7
402WEGLINSKI Radosław 819OŻW SZCZECINMASZEWOM2 30-39156M 317OŻW SzczecinOŻW SZCZECIN01:36:31.0001:36:31.00+00:51:0212:524.7
403MACHOLA Bartłomiej 7021981SZCZECINLM2 30-39157M 31801:36:37.7001:36:37.70+00:51:0912:524,7
404JUCHA Jakub 415POLICEM1 16-2983M 31901:36:51.3001:36:51.30+00:51:2212:544,6
405ROSTRYGIN Maciej 263WKURW_TEAMSZCZECINM2 30-39158M 32001:36:52.6501:36:52.65+00:51:2412:544,6
406ROSTRYGIN Katarzyna 33SZCZECINK2 30-3945K 8601:36:52.8001:36:52.80+00:51:2412:544,6
407MALEC Kamil 525PDCSZCZECINM2 30-39159M 321PDC01:36:56.8501:36:56.85+00:51:2812:554,6
408TUBACKI Dawid 1309SZMERF BOT TEAMPOLICEM1 16-2984M 32201:37:05.1501:37:05.15+00:51:3612:564.6
409KULCZYK Kamil 1085SZCZECINM1 16-2985M 32301:37:05.8501:37:05.85+00:51:3712:564,6
410JAROSZ Krzysztof 1287SZCZECINM1 16-2986M 32401:37:08.8001:37:08.80+00:51:4012:574,6
411JAWORSKI Krystian 1196SZMERF BOT TEAMPOLICEM1 16-2987M 32501:37:12.8001:37:12.80+00:51:4412:574.6
412SZCZĘCH Elżbieta 1157SZCZECINK2 30-3946K 8701:37:16.4501:37:16.45+00:51:4712:584.6
413MAREK Anna 1046SZCZECINK1 16-2926K 8801:37:20.2001:37:20.20+00:51:5112:584,6
414DROZD Dariusz 1045SZCZECINM2 30-39160M 32601:37:23.6501:37:23.65+00:51:5512:594,6
415WITKOWSKA Kamila 424POLICEK2 30-3947K 8901:37:28.1001:37:28.10+00:51:5912:594,6
416MATUSIAK Rafał 1262BIEGIEM NA SŁUŻBĘSZCZECINM1 16-2988M 32701:37:28.3501:37:28.35+00:51:5912:594.6
417RASZEWSKI Damian 316SZCZECINM2 30-39161M 32801:37:28.4001:37:28.40+00:51:5912:594,6
418TOMASZEWSKA Beata 1174POLICEK2 30-3948K 9001:37:31.2501:37:31.25+00:52:0213:004.6
419ŚLUSARZ Iwona 52SZCZECINK3 40-4914K 9101:37:37.8501:37:37.85+00:52:0913:004,6
420ŚLUSARZ Marcin 1006SZCZECINM3 40-4962M 32901:37:37.9001:37:37.90+00:52:0913:004,6
421PASIEKA Agnieszka 203K.B.SPRINT ŚWIDWIN / 21.BLTŚWIDWINK2 30-3949K 9221.BLT01:37:40.7501:37:40.75+00:52:1213:014.6
422JUSINSKA Anna 124SLAWOBORZEK3 40-4915K 9301:37:41.6001:37:41.60+00:52:1313:014,6
423JAKUBOWSKA Dorota 53023.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMINSK MAZOWIECKIK2 30-3950K 9423. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:37:48.3501:37:48.35+00:52:1913:024,6
424PASEK Rafał 600DZIKUSEKMINSK MAZOWIECKIM2 30-39162M 33001:37:48.4501:37:48.45+00:52:1913:024,6
425ŁABECKI Paweł 1175POLICEM2 30-39163M 33101:37:51.9501:37:51.95+00:52:2313:024,6
426OBROCKI Adrian 893LÖCKNITZM2 30-39164M 33201:37:52.1001:37:52.10+00:52:2313:024,6
427PRABUCKA Weronika 252UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEK1 16-2927K 95Dziki z Polic01:37:55.3501:37:55.35+00:52:2613:034,6
428LIPIŃSKA Agnieszka 29SZCZECINK1 16-2928K 9601:37:58.7501:37:58.75+00:52:3013:034,6
429SZWARC Ewa 705SZCZECINK2 30-3951K 9701:37:59.1001:37:59.10+00:52:3013:034,6
430SZULC Darek 1297SZCZECINM4 50-5912M 33301:38:03.6001:38:03.60+00:52:3513:044,6
431PRABUCKI Jarek 251UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEM3 40-4963M 334Dziki z Polic01:38:06.5001:38:06.50+00:52:3713:044,6
432ŚWIETLIK Alicja 177SZCZECINK3 40-4916K 9801:38:12.0501:38:12.05+00:52:4313:054,6
433DZIEWIERSKI Marcin 315DOBRAM3 40-4964M 33501:38:14.9501:38:14.95+00:52:4613:054,6
434PAPLEWSKA Anna 578STARGARDK1 16-2929K 9901:38:27.0001:38:27.00+00:52:5813:074,6
435ANTKOWIAK Łukasz 532STARGARDM1 16-2989M 33601:38:27.3001:38:27.30+00:52:5813:074,6
436SAMOLCZYK Karolina 1248ŁAGÓWK2 30-3952K 10001:38:51.8501:38:51.85+00:53:2313:104,6
437HERMANOWICZ Miłosz 341ZS ZWYROLESZCZECINM2 30-39165M 33701:38:54.2001:38:54.20+00:53:2513:114,6
438JANKE Ewa 1331ZS CROSSFIT SZCZECINSZCZECINK2 30-3953K 101Maciejkowe Żelki01:38:54.3001:38:54.30+00:53:2513:114.6
439SAMPŁAWSKA Joanna 1102SZCZECINK2 30-3954K 102ORKI Z MAJORKI01:38:56.8501:38:56.85+00:53:2813:114,5
440DZIĘGIELEWSKA Izabela 1145SZCZECINK3 40-4917K 10301:38:57.7001:38:57.70+00:53:2913:114,5
441ROMANOWICZ Marek 223AROMSZCZECINM4 50-5913M 33801:39:11.7001:39:11.70+00:53:4313:134,5
442MISTAK Paula 258GORZÓW WLKP.K1 16-2930K 10401:39:11.8501:39:11.85+00:53:4313:134,5
443JASAK Michał 783XGRYFINOM2 30-39166M 33901:39:21.8001:39:21.80+00:53:5313:144.5
444MIKITÓW Aleksandra 1257SZCZECINK1 16-2931K 10501:39:27.0001:39:27.00+00:53:5813:154.5
445PILUŚ Piotr 1256GOLENIÓWM1 16-2990M 34001:39:27.5501:39:27.55+00:53:5913:154.5
446IGNASZEWSKI Marcin 1179SZCZECINM2 30-39167M 34101:39:35.3001:39:35.30+00:54:0613:164,5
447WIERBIL Dominik 1105RUSINOWOM1 16-2991M 34201:39:35.9001:39:35.90+00:54:0713:164,5
448CHODZICKI Janusz 714#967SZCZECIN, POLSKAM1 16-2992M 343ZS Zwyrole01:39:36.5501:39:36.55+00:54:0813:164,5
449SCHERFENBERG Katarzyna 772SZCZECINK2 30-3955K 106Koszykówkarze01:39:36.5501:39:36.55+00:54:0813:164,5
450KERL Kamil 1293SZCZECINM1 16-2993M 34401:39:37.0001:39:37.00+00:54:0813:164,5
451BŁAŻEJEWICZ Łukasz 816ZŁOCIENIECM2 30-39168M 345JW 450901:39:40.5501:39:40.55+00:54:1213:174,5
452DZIETCZYK Kamil 813102. BOCHRSZCZECINM2 30-39169M 346JW 4509102 Bochr.01:39:40.6501:39:40.65+00:54:1213:174.5
453PAWLICKI Bartosz 104SZCZECINM2 30-39170M 34701:39:41.1001:39:41.10+00:54:1213:174.5
454WIATRAK Dominika 445GRYFINOK2 30-3956K 10701:39:41.1001:39:41.10+00:54:1213:174.5
455CZACHOWSKI Jaroslaw 815102. BOCHRSZCZECINM3 40-4965M 348JW 450901:39:41.1001:39:41.10+00:54:1213:174,5
456WIECZOREK Mariusz 68SZCZECINM3 40-4966M 34901:39:41.1501:39:41.15+00:54:1213:174.5
457PRUSEK Mateusz 75AKTYWNE CHOSZCZNOWISŁA WIELKAM1 16-2994M 350Aktywne Choszczno01:39:41.4001:39:41.40+00:54:1213:174.5
458SIDORCZUK Tomasz 270KLUB BIEGAJACYCH LEŚNIKÓWTRZEBIEŻM2 30-39171M 35101:39:45.6501:39:45.65+00:54:1713:184,5
459MISIAK Artur 119BYLEBY DO PRZODUPRZEJĘSŁAW 18A/12M2 30-39172M 35201:39:46.4501:39:46.45+00:54:1713:184,5
460MISIAK Dorota 120BYLEBY DO PRZODUPRZEJĘSŁAW 18A/12K2 30-3957K 10801:39:47.3001:39:47.30+00:54:1813:184,5
461POST Marcin 1324KURÓWM2 30-39173M 35301:39:54.0501:39:54.05+00:54:2513:194.5
462ŚLIŻEWSKI Marcin 712SZCZECINM3 40-4967M 35401:39:57.9501:39:57.95+00:54:2913:194,5
463WOJTKOWIAK Rafał 899SZCZECINM2 30-39174M 35501:39:59.1001:39:59.10+00:54:3013:194.5
464DĘBROWSKA . 9616 Fala1K 10901:40:04.0501:40:04.05+00:54:3513:204.5
465POST Mariola 1325KURÓWK3 40-4918K 11001:40:04.1501:40:04.15+00:54:3513:204.5
466ZYGIEL- SZAKOŁA Aneta 1319MIERZYNK2 30-3958K 111DoktoŻy01:40:05.6501:40:05.65+00:54:3713:204.5
467KAMIŃSKI Kamil 65317 WBZLUBINM2 30-39175M 35601:40:11.7001:40:11.70+00:54:4313:214,5
468SZAKOŁA Paweł 1317MIERZYNM2 30-39176M 357DoktoŻy01:40:16.5501:40:16.55+00:54:4813:224.5
469PIETRUSZKIEWICZ Joanna 1089JÓZEFINASZCZECINK2 30-3959K 11201:40:25.6001:40:25.60+00:54:5713:234,5
470PIETRUSZKIEWICZ Henryk 401SZCZECINM3 40-4968M 35801:40:28.9501:40:28.95+00:55:0013:234,5
471WARCHAŁOWSKI Arkadiusz 304DOBRA SZCZECIŃSKAM3 40-4969M 35901:40:47.6001:40:47.60+00:55:1913:264,5
472SZATANEK Ewa 891DOBRAK3 40-4919K 11301:40:47.6501:40:47.65+00:55:1913:264.5
473ELERT Mariusz 161PAPRYKARZESZCZECINM2 30-39177M 360Paprykarze01:40:50.4501:40:50.45+00:55:2113:264,5
474WITORZĘĆ Dariusz 277ŁĘGIM3 40-4970M 36101:40:56.3501:40:56.35+00:55:2713:274,5
475ŚLIWIŃSKA Justyna 547GOLENIÓWK1 16-2932K 11401:41:01.4001:41:01.40+00:55:3213:284.5
476KNIOŁA Agnieszka 46PIŁA TEAMPIŁAK2 30-3960K 115PIŁA TEAM01:41:02.0501:41:02.05+00:55:3313:284,5
477ŚWIERCZ Dariusz 115WAŁCZM4 50-5914M 362KP PSP WałczAktywni Wałcz01:41:07.5001:41:07.50+00:55:3813:284,5
478BASZURO Magdalena 64SZCZECINK2 30-3961K 11601:41:09.9001:41:09.90+00:55:4113:294,4
479JUROWSKI Karol 932CZERNIKM1 16-2995M 36301:41:10.4001:41:10.40+00:55:4113:294.4
480JANUS Grzegorz 288SZCZECINM2 30-39178M 36401:41:20.2501:41:20.25+00:55:5113:304,4
481LESZCZYŃSKI Marcin 554SZCZECINM2 30-39179M 36501:41:21.2501:41:21.25+00:55:5213:304.4
482RŻANY Aleksandra 1211SZCZECINK1 16-2933K 11701:41:24.9001:41:24.90+00:55:5613:314,4
483AGATA Pa 10091983SZCZECINK2 30-3962K 11801:41:29.5501:41:29.55+00:56:0113:314,4
484UMIASTOWSKA Joanna 1048POLCEK2 30-3963K 11901:41:30.8001:41:30.80+00:56:0213:324,4
485KAKOWSKI Dawid 939SZCZECINM2 30-39180M 36601:41:31.1001:41:31.10+00:56:0213:324,4
486CHODUBSKI Filip 973SZCZECINM1 16-2996M 36701:41:32.4501:41:32.45+00:56:0313:324.4
487KRAWCZYK Paweł 296SZCZECINM1 16-2997M 368Oponki team01:41:32.5501:41:32.55+00:56:0413:324,4
488LEONOWICZ Martyna 359SZCZECINK1 16-2934K 120Oponki01:41:32.7001:41:32.70+00:56:0413:324,4
489SKOCZYLAS Patryk 666SZCZECINM1 16-2998M 36901:41:37.9001:41:37.90+00:56:0913:324,4
490CZYPICKA Marta 665SZCZECINK2 30-3964K 12101:41:38.3501:41:38.35+00:56:0913:334,4
491PASŁAWSKA Magda 127SZCZECINK2 30-3965K 12201:41:38.4001:41:38.40+00:56:0913:334,4
492BUDNA Anna 913SZCZECINK2 30-3966K 12301:41:38.4001:41:38.40+00:56:0913:334.4
493KNIOŁA Łukasz 44PIŁA TEAMPIŁAM2 30-39181M 370PIŁA TEAM01:41:43.4001:41:43.40+00:56:1413:334,4
494ŻUROWSKI Leszek 489ŻURKISZCZECINM2 30-39182M 371żurki01:41:45.6501:41:45.65+00:56:1713:344,4
495ŻUROWSKI Jarosław 487SZCZECINM3 40-4971M 372żurki01:41:46.0001:41:46.00+00:56:1713:344,4
496ŻUROWSKA Agnieszka 486SZCZECINK3 40-4920K 124żurki01:41:46.0501:41:46.05+00:56:1713:344,4
497WASEK Aleksander 920MANGO GATKI TEAMBEZRZECZEM1 16-2999M 373Mango Gatki Team01:41:48.0501:41:48.05+00:56:1913:344,4
498MAJCHER Agata 135PIŁA TEAMPIŁAK1 16-2935K 125PIŁA TEAM01:41:58.4501:41:58.45+00:56:2913:354.4
499BOGACKA Małgorzata 106POLICEK2 30-3967K 12601:41:59.0501:41:59.05+00:56:3013:354,4
500TURBACZEWSKI Konrad 1129PDCSZCZECINM3 40-4972M 374PDC01:42:02.8001:42:02.80+00:56:3413:364,4
501KRYCZKA Adam 659POLICEM2 30-39183M 37501:42:03.6501:42:03.65+00:56:3513:364,4
502SOKOŁOWSKA Agnieszka 23DALEKO JESZCZEGDYNIAK2 30-3968K 12701:42:04.8001:42:04.80+00:56:3613:364.4
503KONOPKA Paweł 51DALEKO JESZCZEGDYNIAM2 30-39184M 37601:42:05.9001:42:05.90+00:56:3713:364,4
504PIETKIEWICZ Paweł 408SZCZECINM2 30-39185M 37701:42:11.8001:42:11.80+00:56:4313:374,4
505PELC Marek 234SZCZECINM2 30-39186M 37801:42:12.5501:42:12.55+00:56:4413:374,4
506FELCENLOBEN Robert 180RAJSPORT ACTIVEŁÓDŹM2 30-39187M 379RAJSPORT ACTIVE01:42:13.9501:42:13.95+00:56:4513:374,4
507LEWICKI Kamil 670POŁAPANI TEAMSZCZECINM2 30-39188M 38001:42:14.6001:42:14.60+00:56:4613:374,4
508KOZAK Mirosław 409SZCZECINM2 30-39189M 38101:42:15.3501:42:15.35+00:56:4613:384,4
509WOJSZCZYK Michał 58BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM2 30-39190M 38201:42:15.6001:42:15.60+00:56:4713:384,4
510DOBRYCKI Piotr 403BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM3 40-4973M 383Bridgestone Stargard Runners01:42:15.6501:42:15.65+00:56:4713:384,4
511KOTWICKI Mariusz 426SZCZECINM2 30-39191M 38401:42:15.7501:42:15.75+00:56:4713:384,4
512SAWICKI Bartosz 358DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-29100M 385Dzikie Dziki Gorzów01:42:16.8001:42:16.80+00:56:4813:384,4
513WIERZYCKA Kinga 370BBLSZCZECINK3 40-4921K 128Kinga01:42:31.8001:42:31.80+00:57:0313:404,4
514PAWŁASZEK Lech 298BEZRZECZEM2 30-39192M 38601:42:35.9501:42:35.95+00:57:0713:404,4
515MICHAŁ Małecki 1100SZCZECINM2 30-39193M 38701:42:43.4001:42:43.40+00:57:1413:414,4
516ORECKI Radoslaw 1018SZCZECINM2 30-39194M 38801:42:43.4001:42:43.40+00:57:1413:414,4
517ORECKA Anna 1017SZCZECINK2 30-3969K 12901:42:43.6501:42:43.65+00:57:1513:414,4
518ADAMCZEWSKA - PIETRZAK Marta 1042SZCZECINK2 30-3970K 13001:42:43.7001:42:43.70+00:57:1513:414,4
519GITNER Marcin 38PIĘKNI I BESTIEGDYNIAM3 40-4974M 389Piękni i BestiePiękni i Bestie01:42:49.8501:42:49.85+00:57:2113:424,4
520SZKAŁUBA Aleksandra 312SZCZECINK1 16-2936K 131ORKI Z MAJORKI01:42:59.5501:42:59.55+00:57:3113:434,4
521SŁUGOCKI Mariusz 1053MIESZKOWICEM1 16-29101M 39001:42:59.9501:42:59.95+00:57:3113:434,4
522RÓZGA Jerzy 563VIKING88SZCZECINM3 40-4975M 39101:43:00.6001:43:00.60+00:57:3213:444,4
523RÓZGA Zbigniew 566VIKING 88SZCZECINM3 40-4976M 39201:43:01.1501:43:01.15+00:57:3213:444,4
524SŁUGOCKA Justyna 195MIESZKOWICEK1 16-2937K 132ORKI Z MAJORKI01:43:01.9001:43:01.90+00:57:3313:444,4
525LIPIŃSKA Sylwia 110SZCZECINK1 16-2938K 13301:43:05.8001:43:05.80+00:57:3713:444,4
526SPORNY Grzegorz 1059SZCZECINM2 30-39195M 39301:43:30.9001:43:30.90+00:58:0213:484.3
527JEZIOREK Agnieszka 253BANIEK3 40-4922K 13401:43:36.7501:43:36.75+00:58:0813:484,3
528MLECZEK Roman 254BANIEM3 40-4977M 39401:43:36.8501:43:36.85+00:58:0813:484,3
529ISKRA Angelika 484SZCZECINK1 16-2939K 13501:43:47.0501:43:47.05+00:58:1813:504,3
530MATUSZAK Mateusz 514MANGO GATKI TEAMSZCZECINM1 16-29102M 395Mango Gatki Team01:43:50.3501:43:50.35+00:58:2113:504,3
531BOROWSKI Tomek 345SZCZECINM1 16-29103M 39601:43:53.4501:43:53.45+00:58:2413:514,3
532GODEK Cezary 1134SZCZECINSZCZECINM2 30-39196M 39701:43:58.0501:43:58.05+00:58:2913:514,3
533OLEJNIK Marzena 1135SZCZECINK4 50-594K 13601:43:59.7001:43:59.70+00:58:3113:514,3
534OLEJNIK Przemek 1136SZCZECINM3 40-4978M 39801:43:59.7501:43:59.75+00:58:3113:514,3
535SZAL Marzena 474IZERSKA GRUPA BIEGOWAOSIECZNICAK2 30-3971K 13701:44:02.8001:44:02.80+00:58:3413:524,3
536LINKOWSKI Sławomir 1072SZCZECINM2 30-39197M 39901:44:03.7001:44:03.70+00:58:3513:524,3
537MATUSZEWSKA-LINKOWSKA Anita 647SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSSZCZECINK2 30-3972K 13801:44:03.8501:44:03.85+00:58:3513:524,3
538KOSTRZEWSKI Krystian 903POLICEM3 40-4979M 40001:44:08.0501:44:08.05+00:58:3913:534.3
539MAĆKIEWICZ Aleksandra 1269BEZRZECZEK1 16-2940K 139Kubula01:44:09.0001:44:09.00+00:58:4013:534.3
540MAĆKIEWICZ Mateusz 1270BEZRZECZEM1 16-29104M 401Kubula01:44:09.1501:44:09.15+00:58:4013:534.3
541ZAWADZKI Maciej 780SZCZECINM1 16-29105M 402Ekipa Kryzys01:44:28.8501:44:28.85+00:59:0013:554.3
542PIETKIEWICZ Anna 635SZCZECINK2 30-3973K 14001:44:28.9001:44:28.90+00:59:0013:554.3
543MYTYCH Ilona 781SZCZECINK1 16-2941K 141Ekipa Kryzys01:44:29.4501:44:29.45+00:59:0013:554.3
544KRZEMIŃSKI Paweł 778SZCZECINM1 16-29106M 403Ekipa Kryzys01:44:29.7501:44:29.75+00:59:0113:554.3
545SKOCZYL Wojtek 604HUSARIA RACE TEAMSZCZECNIM1 16-29107M 404Husaria Race Team01:44:34.1001:44:34.10+00:59:0513:564,3
546PANASZEK Elżbieta 1172AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINK4 50-595K 142Aktywne Prawobrzeże Szczecin01:44:39.4501:44:39.45+00:59:1013:574,3
547BEDNARZ Katarzyna 24KOŁOBRZEGK3 40-4923K 14301:44:54.5001:44:54.50+00:59:2513:594,3
548POHLID-DODA Anna 37MRA SUSZSUSZK2 30-3974K 14401:45:03.7001:45:03.70+00:59:3514:004,3
549MŁODAWSKI Rafał 39SUSZM3 40-4980M 40501:45:03.7001:45:03.70+00:59:3514:004,3
550BIEGAŃSKI Tomasz 908SZCZECINM2 30-39198M 40601:45:13.6501:45:13.65+00:59:4514:014.3
551CUPRYJAK Sebastian 262SZCZECINM2 30-39199M 40701:45:13.9001:45:13.90+00:59:4514:014,3
552WOJCIECHOWSKA Maja 267SZCZECINK1 16-2942K 14501:45:13.9501:45:13.95+00:59:4514:014,3
553KNIAŹ Edyta 965DĘBNOK3 40-4924K 14601:45:31.4001:45:31.40+01:00:0214:044.3
554JOŃCA Magdalena 1192DALESZEWOK2 30-3975K 147Nanogiwaciaki01:45:32.3501:45:32.35+01:00:0314:044,3
555PACH Karolina 954K2 30-3976K 14801:45:32.5001:45:32.50+01:00:0314:044,3
556ANTOSIEWICZ Robert 216LULATEAMOTWOCKM3 40-4981M 40801:45:33.3001:45:33.30+01:00:0414:044,3
557KNIAŹ Jarosław 328FOL-TECH TEAM MYŚLIBÓRZSZCZECINM3 40-4982M 40901:45:38.9501:45:38.95+01:00:1014:054.3
558MAJCHER Małgorzata 134PIŁA TEAMPIŁAK3 40-4925K 149PIŁA TEAM01:45:44.3001:45:44.30+01:00:1514:054.3
559LEWIKOWSKA Patrycja 291WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4926K 15001:45:49.1501:45:49.15+01:00:2014:064,3
560STRĄK Izabela 221WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4927K 15101:45:49.2501:45:49.25+01:00:2014:064,3
561JOŃCA Marcin 1191DALESZEWOM2 30-39200M 410Nanogiwaciaki01:45:49.3001:45:49.30+01:00:2014:064,3
562PAŁAC Piotr 622WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4 50-5915M 41101:45:49.4501:45:49.45+01:00:2014:064,3
563HAJDUK Emilian 1194GRYFINOM2 30-39201M 412Nanogiwaciaki01:45:49.9001:45:49.90+01:00:2114:064,3
564CHEŁSTOWSKI Adrian 1193DALESZEWOM2 30-39202M 413Nanogiwaciaki01:45:50.1001:45:50.10+01:00:2114:064,3
565SIECZYK Jędrzej 1107SZCZECINM2 30-39203M 41401:45:51.3501:45:51.35+01:00:2214:064.3
566MAJCHER Piotr 133PIŁĄ TEAMPIŁAM3 40-4983M 415PIŁA TEAM01:45:55.9501:45:55.95+01:00:2714:074.2
567BRATKO Przemysław 218SZCZECINM1 16-29108M 41601:45:59.1001:45:59.10+01:00:3014:074,2
568CZAPLIŃSKA Magdalena 241WARSZAWAK2 30-3977K 15201:46:06.1001:46:06.10+01:00:3714:084,2
569BROCZKOWSKA Żaneta 708CHYNÓWK2 30-3978K 15301:46:21.9501:46:21.95+01:00:5314:104,2
570MULARCZYK Krzysztof 707CHYNÓWM2 30-39204M 41701:46:22.0501:46:22.05+01:00:5314:104,2
571PODEDWORNY Artur 105BECHCICE WIEŚ 35M3 40-4984M 41801:46:49.2001:46:49.20+01:01:2014:144,2
572NOWAK Marta 273STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDIWANIESTARGARDK1 16-2943K 15401:47:11.8501:47:11.85+01:01:4314:174,2
573KARBOWIAK Patryk 1014SZCZECINM2 30-39205M 41901:47:16.0001:47:16.00+01:01:4714:184,2
574DURAJ Kacper 1152POLICEM1 16-29109M 42001:47:29.0001:47:29.00+01:02:0014:194,2
575ZIARKIEWICZ Aneta 265TRZEBIEŻK1 16-2944K 155BEZIMIENNI01:47:38.6001:47:38.60+01:02:1014:214.2
576ZIELIŃSKI Michał 473POLICEM1 16-29110M 42101:47:48.8001:47:48.80+01:02:2014:224.2
577SAMBORSKI Radosław 393KOSTRZYN NAD ODRĄM1 16-29111M 42201:47:49.3001:47:49.30+01:02:2014:224.2
578ŁUCZAK Zbigniew 5041KPZMOT/3BPZMOTSTARGARDM2 30-39206M 423Husaria Race Team01:47:53.4001:47:53.40+01:02:2414:234,2
579PRENDECKA Sylwia 34WAŁCZK2 30-3979K 156Aktywni WałczAktywni Wałcz01:47:55.8001:47:55.80+01:02:2714:234,2
580LECH Wojciech 907PRZEMYŚLM2 30-39207M 42401:48:00.4001:48:00.40+01:02:3114:244.2
581MORAWSKI Artur 129SIECHNICEM3 40-4985M 42501:48:01.0501:48:01.05+01:02:3214:244,2
582MADOŃ Magdalena 927ZIELONA GÓRAK2 30-3980K 15701:48:01.3501:48:01.35+01:02:3214:244,2
583PASZKIEWICZ Anna 333DZIK Z PUSZCZYSZCZECINK2 30-3981K 15801:48:02.6001:48:02.60+01:02:3414:244.2
584JAKUBOWSKA Anna 808SZCZECINK2 30-3982K 159ROKO TEAM01:48:04.3501:48:04.35+01:02:3514:244.2
585ZAMOŻNY Anna 801SZCZECINK2 30-3983K 160ROKO TEAM01:48:04.5001:48:04.50+01:02:3514:244.2
586POLONIS Aneta 1286KB DZIKPOLICEK2 30-3984K 16101:48:10.7001:48:10.70+01:02:4214:254,2
587KURTYKA Kamil 1288POLICEM1 16-29112M 42601:48:11.0001:48:11.00+01:02:4214:254,2
588CIMOSZ Paula 1316SZCZECINK1 16-2945K 16201:48:22.7001:48:22.70+01:02:5414:264.2
589WRÓBEL Emilia 1315SZCZECINK1 16-2946K 16301:48:22.8501:48:22.85+01:02:5414:264.2
590WOSZCZYK Renata 367WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4928K 16401:48:25.0501:48:25.05+01:02:5614:274,2
591KUPIŃSKA Marta 50SŁUPSKK1 16-2947K 16501:48:25.5501:48:25.55+01:02:5714:274,2
592BIENIAS Konrad 43PŁOCKM1 16-29113M 42701:48:25.7501:48:25.75+01:02:5714:274,2
593BARTWICKA Beata 227HUSARIA RACE TEAMSZCZECINK2 30-3985K 166Husaria Race Team01:48:31.3501:48:31.35+01:03:0214:284,1
594GOLEC Aneta 191ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGSZCZECINK3 40-4929K 167Zespół Niespokojnych Nóg01:48:31.3501:48:31.35+01:03:0214:284,1
595SAJKOWSKI Kamil 181ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGSZCZECINM1 16-29114M 428Zespół Niespokojnych Nóg01:48:31.3501:48:31.35+01:03:0214:284,1
596WIERZCHOWSKI Arkadiusz 182BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSTARGARDM3 40-4986M 429Bridgestone Stargard Runners01:48:31.4501:48:31.45+01:03:0214:284,1
597CZAJKOWSKA Diana 107ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGSZCZECINK2 30-3986K 168Zespół Niespokojnych Nóg01:48:31.6501:48:31.65+01:03:0314:284,1
598JELEŃSKI Grzegorz 166DZIKIE JELENIETRZEBIEŻM1 16-29115M 430BEZIMIENNI01:48:31.6501:48:31.65+01:03:0314:284.1
599JÓŹWICKA Aneta 368WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4930K 16901:48:33.7001:48:33.70+01:03:0514:284,1
600JAKUBOWSKA Angelika 1339STARGARDK1 16-2948K 17001:48:39.3501:48:39.35+01:03:1014:294.1
601ZABROCKI Karol 551TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-39208M 431Team Posejdona01:49:06.2501:49:06.25+01:03:3714:324,1
602HNAT Rafał 76KP PSP WAŁCZWAŁCZM3 40-4987M 432KP PSP WałczAktywni Wałcz01:49:06.7001:49:06.70+01:03:3814:324,1
603JENDRZEJCZYK Mariusz 438SZCZECINM2 30-39209M 43301:49:26.8501:49:26.85+01:03:5814:354.1
604JENDRZEJCZYK Małgorzata 1093SZCZECINK2 30-3987K 17101:49:27.2001:49:27.20+01:03:5814:354.1
605MAKOWSKA Joanna 1088GORZÓW WIELKOPOLSKIK2 30-3988K 17201:49:28.2501:49:28.25+01:03:5914:354.1
606NOWAK Natalia 962GORZÓW WIELKOPOLSKIK2 30-3989K 17301:49:31.2001:49:31.20+01:04:0214:364.1
607CHROBOCIŃSKI Jan 560SZCZECINM1 16-29116M 43401:49:38.5001:49:38.50+01:04:0914:374,1
608ZABŁOCKI Rafał 1139PRZEBIEGLIGDAŃSKM2 30-39210M 435Przebiegli01:49:47.2001:49:47.20+01:04:1814:384,1
609MASZCZYK Marta 229MONIA GYMGRYFINOK2 30-3990K 17401:49:48.9001:49:48.90+01:04:2014:384,1
610MODELSKA Justyna 1345KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK3 40-4931K 175Kobiece Bieganie01:49:58.1001:49:58.10+01:04:2914:394,1
611JABLONKA Mariusz 14BRAVEHEARTS LEGIONOWOMYSŁOWICEM3 40-4988M 436Bravehearts Legionowo01:49:58.4001:49:58.40+01:04:2914:394,1
612CHROBOCIŃSKA Elżbieta 141SZCZECINK4 50-596K 17601:50:03.0001:50:03.00+01:04:3414:404,1
613BIAŁKOWSKA Katarzyna 112WIECZORNE BIEGANIESIADŁO DOLNEK3 40-4932K 17701:50:03.7501:50:03.75+01:04:3514:404,1
614PLOCH Piotr 616BEZRZECZEM2 30-39211M 437Dzikusy01:50:05.8001:50:05.80+01:04:3714:404,1
615JABŁONKA Radosław 62WYSZKÓWM3 40-4989M 438Bravehearts Legionowo01:50:10.9501:50:10.95+01:04:4214:414,1
616SZACHNOWSKA Daria 953GRYFINOK1 16-2949K 17801:50:13.8001:50:13.80+01:04:4514:414.1
617ZEMANKIEWICZ Łukasz 274KANAŁ 6AMSZCZECINM2 30-39212M 43901:50:14.6001:50:14.60+01:04:4614:414,1
618WYCIECHOWSKI Norbert 586OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM2 30-39213M 440OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:50:18.8001:50:18.80+01:04:5014:424,1
619UZDOWSKA Marta 692OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK2 30-3991K 179OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:50:22.3501:50:22.35+01:04:5314:424,1
620ZABŁOCKI Paweł 1138PRZEBIEGLISZCZECINM1 16-29117M 44101:50:26.7501:50:26.75+01:04:5814:434,1
621CHUDYNKA Paulina 761KOBIECE BIEGANIESZCZECINK2 30-3992K 18001:50:28.7001:50:28.70+01:05:0014:434,1
622WIKLAK Natalia 559SZCZECINK1 16-2950K 18101:50:29.5501:50:29.55+01:05:0114:434,1
623MORAWSKA Agnieszka 562SZCZECINK1 16-2951K 18201:50:30.1501:50:30.15+01:05:0114:444,1
624SLUFIŃSKI Dariusz 610OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM4 50-5916M 442OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:50:31.5001:50:31.50+01:05:0214:444,1
625BICHTA Katarzyna 776STARE CZARNOWOK2 30-3993K 183Monia Gym01:50:32.3501:50:32.35+01:05:0314:444.1
626LEBIEDZIEWSKA Natalia 1284KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-3994K 184Kobiece Bieganie01:50:32.9501:50:32.95+01:05:0414:444,1
627HAJDUK Maciej 542SZCZECINM3 40-4990M 44301:50:47.4501:50:47.45+01:05:1814:464,1
628KOMOSA Agnieszka 386SZCZECINK2 30-3995K 18501:50:59.7001:50:59.70+01:05:3114:474,1
629MAŁYSA Marta 888SZCZECINK2 30-3996K 18601:51:00.9001:51:00.90+01:05:3214:484,1
630WYPYCH Paulina 1326SZCZECINK2 30-3997K 18701:51:01.9501:51:01.95+01:05:3314:484.1
631ZAREMBA Marcin 1327SZCZECINM2 30-39214M 44401:51:02.0501:51:02.05+01:05:3314:484.1
632ROJEK Krzysztof 1239ŁOŻNICAM2 30-39215M 44501:51:16.5001:51:16.50+01:05:4714:504
633LESZCZYŃSKA Ania 1238ŁOŻNICAK1 16-2952K 18801:51:16.7001:51:16.70+01:05:4814:504
634PAWLUŚ Tomasz 209SSPS CHEMIK POLICETANOWOM2 30-39216M 446Dzikie Krokodyle01:51:21.6001:51:21.60+01:05:5314:504
635CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 544SZCZECINK2 30-3998K 18901:51:21.8501:51:21.85+01:05:5314:504
636MASAL Emilia 571PRZECŁAWK2 30-3999K 190Dzikusy01:51:21.9001:51:21.90+01:05:5314:504
637WÓJCIK Krzysztof 208BANIEM2 30-39217M 447Dzikie Krokodyle01:51:21.9001:51:21.90+01:05:5314:504
638KEMPIŃSKI Tomasz 1154SZCZECINM2 30-39218M 448Dzikusy01:51:22.0001:51:22.00+01:05:5314:504
639BEJM Łukasz 557SZCZECINM2 30-39219M 449Dzikusy01:51:22.0001:51:22.00+01:05:5314:504
640SAŃKA Paweł 543SZCZECINM3 40-4991M 45001:51:22.0501:51:22.05+01:05:5314:504
641SAWULAK Wiktor 558SZCZECINM2 30-39220M 45101:51:22.1001:51:22.10+01:05:5314:504
642WOJSZCZYK Marlena 645TRYTON BIKE TEAMSZCZECINK2 30-39100K 19101:51:36.6501:51:36.65+01:06:0814:524
643WOŁCZAK Iwona 414SZCZECINK2 30-39101K 19201:51:36.7001:51:36.70+01:06:0814:524
644SZULC Anna 612POLICEK2 30-39102K 19301:51:43.6001:51:43.60+01:06:1514:534
645GAWRYSIAK Ewa 1112SZCZECINK2 30-39103K 19401:51:44.4001:51:44.40+01:06:1514:534
646POSZUMSKA Gabriela 535SZCZECINK1 16-2953K 19501:51:45.5501:51:45.55+01:06:1714:544
647SZULC Marcin 613POLICEM2 30-39221M 45201:51:48.5001:51:48.50+01:06:1914:544
648ROGOWSKA Agnieszka 730PIĘKNI I BESTIEGDYNIAK2 30-39104K 19601:51:53.8001:51:53.80+01:06:2514:554
649DUDKA Robert 536SZCZECINM1 16-29118M 45301:51:55.4001:51:55.40+01:06:2614:554
650JÓZEFOWICZ Anna 87GDYNIAK2 30-39105K 197Piękni i Bestie01:51:56.3501:51:56.35+01:06:2714:554
651ŁUKOMSKI Piotr 593GOLENIÓWM1 16-29119M 45401:52:20.0501:52:20.05+01:06:5114:584
652SZYMAŃSKA Jolanta 199MOSTYK2 30-39106K 19801:52:20.1001:52:20.10+01:06:5114:584
653CIESZYŃSKA Emilia 1121PDCSZCZECINK2 30-39107K 199PDC01:52:22.7001:52:22.70+01:06:5414:584
654STRZELECKA Małgorzata 337SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK3 40-4933K 200Sailing Team Ferajna01:52:25.0501:52:25.05+01:06:5614:594
655NOWAK Bartłomiej 201SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM3 40-4992M 455Sailing Team Ferajna01:52:25.3501:52:25.35+01:06:5614:594
656STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 335SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM3 40-4993M 456Sailing Team Ferajna01:52:25.3501:52:25.35+01:06:5614:594
657SZYSZKA Marcin 1110MARCIN SZYSZKASZCZECINM2 30-39222M 457ORKI Z MAJORKI01:52:29.7501:52:29.75+01:07:0114:594
658KIES Grzegorz 1169KOBYLANKAM1 16-29120M 458Trzy Dziki01:52:31.2501:52:31.25+01:07:0215:004
659BALCERAK Kuba 1170SZCZECINM1 16-29121M 459Trzy Dziki01:52:32.1501:52:32.15+01:07:0315:004
660SKONECZNY Przemysław 286SZCZECINM2 30-39223M 46001:52:32.2501:52:32.25+01:07:0315:004
661GUZOWSKA Iwona 136KS UZNAM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK4 50-597K 20101:52:32.9001:52:32.90+01:07:0415:004
662CHOMIŃSKI Aleksander 1123PDCSZCZECINM1 16-29122M 461PDC01:52:33.3501:52:33.35+01:07:0415:004
663KIES Marcin 1168KOBYLANKAM3 40-4994M 462Trzy Dziki01:52:33.5501:52:33.55+01:07:0515:004
664OWCZARZ Krystyna 790BARLINEKK3 40-4934K 20201:52:45.4501:52:45.45+01:07:1615:024
665ZAKRZEWSKI Grzegorz 454FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM1 16-29123M 46301:52:46.7501:52:46.75+01:07:1815:024
666KRAWCZYK Lukasz 1214TWKGRYFINOM2 30-39224M 464TWK01:52:58.6001:52:58.60+01:07:3015:034
667PĘKALSKI Tomasz 1209TWKGRYFINOM2 30-39225M 46501:52:58.7501:52:58.75+01:07:3015:034
668OSTROWSKI Piotr 53423. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOBARCZĄCAM3 40-4995M 46623. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:53:02.2001:53:02.20+01:07:3315:044
669SAMPLAWSKI Adam 1111SZCZECINM2 30-39226M 467ORKI Z MAJORKI01:53:08.1501:53:08.15+01:07:3915:054
670MILEJSKI Paweł 349ZIELONA GÓRAM2 30-39227M 46801:53:10.9501:53:10.95+01:07:4215:054
671JAMRÓZ Wojciech 627ZIELONA GÓRAM2 30-39228M 46901:53:12.8001:53:12.80+01:07:4415:054
672STROJNA-GRZYBOWSKA Marta 678MAUPOLANDSZCZECINK2 30-39108K 203KP PSP Police01:53:25.6001:53:25.60+01:07:5715:074
673SZACHNOWSKA Iwona 952GRYFINOK2 30-39109K 20401:53:25.7501:53:25.75+01:07:5715:074
674SZYMCZAK Marcin 506SZCZECINM3 40-4996M 47001:53:25.9501:53:25.95+01:07:5715:074
675JAMRÓZ Monika 626ZIELONA GÓRAK2 30-39110K 20501:53:33.1501:53:33.15+01:08:0415:084
676GOWORSKI Jerzy 147SZCZECINM1 16-29124M 47101:53:40.7501:53:40.75+01:08:1215:094
677ŁEBKOWSKI Karol 175GRYFINOM2 30-39229M 47201:53:47.0001:53:47.00+01:08:1815:104
678PUPEK Małgorzata 173ŁĘGIK2 30-39111K 20601:53:47.1501:53:47.15+01:08:1815:104
679CZERKASOW Piotr 1323PRZECŁAWM2 30-39230M 473Nienormalnie Normalni01:53:48.1501:53:48.15+01:08:1915:104
680GRZYBOWSKI Przemysław 725SZCZECINM2 30-39231M 474KP PSP PoliceKP PSP Police01:53:50.6501:53:50.65+01:08:2215:104
681MILCZAREK Paweł 931GOLENIÓWM1 16-29125M 475KP PSP PoliceKP PSP Police01:53:51.5501:53:51.55+01:08:2315:104
682ŁYDZIŃSKI Michał 7331973SZCZECINM1 16-29126M 476Straż PożarnaKP PSP Police01:53:51.7501:53:51.75+01:08:2315:104
683GIERS-ROMEK Monika 1188PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK2 30-39112K 20701:53:53.5501:53:53.55+01:08:2515:114
684ROMEK Wojciech 1189SZCZECINM2 30-39232M 47701:53:53.7501:53:53.75+01:08:2515:114
685KOSTYK Agnieszka 307SZCZECINK2 30-39113K 20801:53:57.1501:53:57.15+01:08:2815:113.9
686SŁOTWIŃSKI Bogusław 1322POLICEM3 40-4997M 478Dziwnie Normalni01:53:57.4001:53:57.40+01:08:2815:113.9
687KRĘŻEL Agata 609SZCZECINK1 16-2954K 20901:54:06.4001:54:06.40+01:08:3715:123,9
688WITKOWSKI Emil 606SZCZECINM1 16-29127M 47901:54:06.5501:54:06.55+01:08:3815:123,9
689GAŁUSZKA Daniel 387PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM1 16-29128M 48001:54:11.0001:54:11.00+01:08:4215:133.9
690KACIUPA Agnieszka 355SZCZECINK3 40-4935K 21001:54:11.1001:54:11.10+01:08:4215:133,9
691PTASZYŃSKI Jarosław 579OCR TEAM WŁOCŁAWEKBRZEŚĆ KUJAWSKIM3 40-4998M 481OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:54:29.7501:54:29.75+01:09:0115:153,9
692MAŁOCHA Adam 114PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM1 16-29129M 48201:54:33.8001:54:33.80+01:09:0515:163.9
693ZGRAJA Katarzyna 189ŚWINOUJŚCIEK3 40-4936K 21101:54:34.0001:54:34.00+01:09:0515:163.9
694LEBIEDZIŃSKI Radek 78NORDA ACTIVE TEAMREDAM2 30-39233M 48301:54:34.2501:54:34.25+01:09:0515:163.9
695LEBIEDZIŃSKA Angelika 77NORDA ACTIVE TEAMREDAK2 30-39114K 21201:54:34.4501:54:34.45+01:09:0515:163.9
696MAŁOCHA Klaudyna 113GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK1 16-2955K 21301:54:34.7001:54:34.70+01:09:0615:163.9
697JĘDRZEJAK Maciej 128BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3 40-4999M 48401:43:27.9001:54:34.90+01:09:0613:474.3
698DRZEWIECKA Agnieszka 57BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK3 40-4937K 214Biegacze Świnoujście01:54:35.2001:54:35.20+01:09:0615:163.9
699MAŁOCHA Mariusz 108GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3 40-49100M 48501:54:35.2001:54:35.20+01:09:0615:163.9
700PODSADA Edyta 27GORZÓW WIELKOPOLSKIK3 40-4938K 21501:54:42.7501:54:42.75+01:09:1415:173,9
701GRUNT Małgorzata 283DZIKIE DZIKI GORZOW WLKPBERLINK2 30-39115K 21601:54:42.9501:54:42.95+01:09:1415:173,9
702NIKLAS Małgorzata 752KSF NOWOGRÓDEK POMORSKIMYŚLIBÓRZK2 30-39116K 217KSF01:54:45.8501:54:45.85+01:09:1715:183,9
703WOŁK Marcin 753MYŚLIBÓRZM2 30-39234M 486KSF01:54:46.7501:54:46.75+01:09:1815:183,9
704OSTOLSKA Ewelina 968MYŚLBÓRZK1 16-2956K 21801:54:48.3001:54:48.30+01:09:1915:183.9
705WILCZOPOLSKI Kamil 463SZCZECINM1 16-29130M 48701:54:48.7501:54:48.75+01:09:2015:183.9
706BŁACHOWIAK Małgorzata 11MUROWANA GOSLINAK4 50-598K 21901:54:49.8001:54:49.80+01:09:2115:183.9
707STEMPNIAK Katarzyna 73REBELS LEGION TEAMHELK2 30-39117K 22001:54:50.3001:54:50.30+01:09:2115:183.9
708NASKRĘT Darek 2MUROWANA GOSLINAM2 30-39235M 48801:54:50.4501:54:50.45+01:09:2115:183,9
709GRALEWICZ Robert 4MORSY MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM3 40-49101M 48901:54:50.6001:54:50.60+01:09:2215:183,9
710WOŹNIAK Beata 55KOZIEGŁOWYK3 40-4939K 22101:54:50.8001:54:50.80+01:09:2215:183,9
711STEMPNIAK Zbigniew 72REBELS LEGION TEAMHELM3 40-49102M 49001:54:50.8001:54:50.80+01:09:2215:183.9
712GRALEWICZ Magdalena 7MUROWANE MORSYMUROWANA GOŚLINAK3 40-4940K 22201:54:50.9501:54:50.95+01:09:2215:183,9
713DOMASIK Izabela 16MUROWANA GOŚLINAK3 40-4941K 22301:54:51.0501:54:51.05+01:09:2215:183,9
714DYDEK Dorota 498CF PRAWY BRZEGSZCZECINK4 50-599K 224Cf prawy brzeg01:55:01.8001:55:01.80+01:09:3315:203,9
715WOLANO Anna 36CF PRAWY BRZEGSZCZECINK2 30-39118K 225Cf prawy brzeg01:55:01.9501:55:01.95+01:09:3315:203,9
716KARLIN-GRAŻEWICZ Katarzyna 1263SZCZECINK3 40-4942K 22601:55:05.1501:55:05.15+01:09:3615:203.9
717GAJEK Zofia 95MORZYCZYNK1 16-2957K 22701:55:10.5001:55:10.50+01:09:4115:213,9
718GAJEK Anna 94MORZYCZYNK2 30-39119K 22801:55:10.5501:55:10.55+01:09:4215:213,9
719KLIMEK Krzysztof 122SZCZECINM2 30-39236M 49101:55:10.6001:55:10.60+01:09:4215:213,9
720ADAMSKA Anna 1259DZIKI RYŚ WIDZIANY NOCĄSZCZECINK4 50-5910K 22901:55:16.3501:55:16.35+01:09:4715:223.9
721MACZULSKI Grzegorz 1246DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINM2 30-39237M 49201:55:19.3501:55:19.35+01:09:5015:223.9
722OSOWSKA Izabela 1261DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINK3 40-4943K 230Dzieci Kapitana ŻbikaDzieci Kapitana Żbika01:55:19.4001:55:19.40+01:09:5015:223.9
723KUSIO Marzena 1294SZCZECINK3 40-4944K 231Dzieci Kapitana ŻbikaDzieci Kapitana Żbika01:55:19.5501:55:19.55+01:09:5115:223.9
724MIZERSKI Jakub 1250DZIECI KAPITANA ŻBIKANOWOGARDM2 30-39238M 49301:55:19.6501:55:19.65+01:09:5115:223.9
725SMYKA Jarosław 738PRZELEWICEM3 40-49103M 49401:55:19.6501:55:19.65+01:09:5115:223.9
726GNOIŃSKA Joanna 1255DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINK2 30-39120K 23201:55:19.9501:55:19.95+01:09:5115:223.9
727GRABAN Żaneta 1254DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINK2 30-39121K 23301:55:20.7001:55:20.70+01:09:5215:223.9
728KAŁUN Mariusz 1272KOŁBASKOWOM3 40-49104M 49501:55:20.7001:55:20.70+01:09:5215:223.9
729KAMIONKA Andrzej 723SZCZECINM2 30-39239M 49601:55:20.8501:55:20.85+01:09:5215:223.9
730PASTUCH Jarosław 1247DZIECI KAPITANA ŻBIKATANOWOM2 30-39240M 497Dzieci Kapitana Żbika01:55:21.0001:55:21.00+01:09:5215:223.9
731BONTER Jakub 1249DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINM1 16-29131M 498Dzieci Kapitana Żbika01:55:21.0501:55:21.05+01:09:5215:223.9
732DZIEDZINA Roksana 1221KFSNOWOGRÓDEK POMORSKIK1 16-2958K 234KFS01:55:34.2501:55:34.25+01:10:0515:243.9
733PILARCZYK Katarzyna 1273KLUB SPORTOWY FITNESSNOWOGRÓDEK POMORSKIK2 30-39122K 235KSF01:55:35.4501:55:35.45+01:10:0615:243,9
734DUBIŃSKI Szymon 960MYŚLIBÓRZM1 16-29132M 49901:53:24.2501:55:36.25+01:10:0715:074
735DUBICKA Marta 1240KFSMYŚLIBÓRZK3 40-4945K 236KFS01:55:36.4501:55:36.45+01:10:0715:243,9
736LEWANDOWSKI Karol 668OŻW SZCZECINSZCZECINM2 30-39241M 500OŻW SzczecinOŻW SZCZECIN01:55:43.9001:55:43.90+01:10:1515:253,9
737SZEWCZYK Dariusz 1244DZIKUSY Z GRYFINAGRYFINOM1 16-29133M 50101:55:45.5501:55:45.55+01:10:1715:263.9
738ROGALA Magda 31WKURW_TEAM NOWOGARDNOWOGARDK2 30-39123K 23701:55:47.0001:55:47.00+01:10:1815:263,9
739OBROCZI Maciej 35BBBNOWOGARDM3 40-49105M 50201:55:48.0501:55:48.05+01:10:1915:263,9
740ZDZIEBŁOWSKI Wktor 1079HQ MNC NESZCZECINM1 16-29134M 50301:55:48.1501:55:48.15+01:10:1915:263,9
741KLĘCZAR Igor 342BIKE TEAM CHOJNAPRZYJEZIERZEM1 16-29135M 50401:56:03.3001:56:03.30+01:10:3415:283,9
742BUREK Justyna 343MORYŃK1 16-2959K 23801:56:03.9501:56:03.95+01:10:3515:283,9
743ZAKRZEWSKA Sylwia 452FSD RUN DREZDENKOSZCZECINK2 30-39124K 23901:56:12.3501:56:12.35+01:10:4315:293,9
744WOSIAK Paweł 453FSD RUN DREZDENKOSZCZECINM2 30-39242M 50501:56:12.8501:56:12.85+01:10:4415:293,9
745CZERWIŃSKA Agnieszka 639SKARBIMIERZYCEK1 16-2960K 24001:56:14.1001:56:14.10+01:10:4515:293,9
746KRYWAN Piotr 1186SZCZECINM2 30-39243M 506Team Calypso01:56:14.1001:56:14.10+01:10:4515:293,9
747KOPKA Magdalena 56POLICEK2 30-39125K 24101:56:14.2501:56:14.25+01:10:4515:293,9
748PAŁASZ Karolina 497GDYNIAK1 16-2961K 242Husaria Race Team01:56:19.0001:56:19.00+01:10:5015:303,9
749KĘDRA Małgorzata 468SOBOLÓWK2 30-39126K 24301:56:32.2501:56:32.25+01:11:0315:323,9
750SOLECKA Anna 470SOBOLÓWK2 30-39127K 24401:56:47.5001:56:47.50+01:11:1815:343,9
751KRZYSZTOFOWICZ Krzysztof 934POLICEM2 30-39244M 50701:56:49.2001:56:49.20+01:11:2015:343,9
752KRZYSZTOFOWICZ Karol 451SOBOLÓWM2 30-39245M 50801:56:49.9501:56:49.95+01:11:2115:343,9
753SOLECKI Sylwester 469SOBOLÓWM2 30-39246M 50901:56:50.5501:56:50.55+01:11:2215:343,9
754NAJMARK Małgorzata 210NORDIC POLICEPOLICEK3 40-4946K 245Nordic Police01:57:19.8001:57:19.80+01:11:5115:383,8
755BUBLIIENKO Jana 743SZCZECINK2 30-39128K 24601:57:24.1001:57:24.10+01:11:5515:393.8
756KOPKIEWICZ Radoslaw 1117PDCSZCZECINM2 30-39247M 510PDC01:57:25.4001:57:25.40+01:11:5615:393,8
757DŁUGOŁĘCKI Michał 742SZCZECINM1 16-29136M 51101:57:25.4501:57:25.45+01:11:5615:393.8
758STRAŻNIKIEWICZ Joanna 1291DZIK I DZIKIWAŁCZK1 16-2962K 24701:57:34.9001:57:34.90+01:12:0615:403.8
759ŚWITAŁA Piotr 1203DZIK I DZIKISZCZECINM1 16-29137M 51201:57:35.5001:57:35.50+01:12:0615:403.8
760WILIŃSKA-ONYŚKO Agata 1115PDCSZCZECINK2 30-39129K 248PDC01:57:51.6501:57:51.65+01:12:2315:423,8
761GÓRSKA Agnieszka 10POLICEK3 40-4947K 24901:57:53.7001:57:53.70+01:12:2515:433,8
762MICHALCZYK Katarzyna 130FERTISTAV PLPOLICEK2 30-39130K 25001:57:53.9501:57:53.95+01:12:2515:433,8
763PUFF Agata 775PANDA I BANDAPOLICEK2 30-39131K 251Panda i Banda01:58:00.4001:58:00.40+01:12:3115:443.8
764JACHIRA Krzysztof 722GRYF TEAMŚWINOUJŚCIEM2 30-39248M 51301:58:00.4501:58:00.45+01:12:3115:443.8
765OLEJNICKI Mikołaj 679MUD GOATSSZAMOTUŁYM1 16-29138M 514Mud Goats01:58:03.0501:58:03.05+01:12:3415:443.8
766BOŻEK Łukasz 184MUD GOATSGOWARZEWOM2 30-39249M 515Mud Goats01:58:03.3001:58:03.30+01:12:3415:443.8
767PELCZAR Marta 1177POLICEK2 30-39132K 25201:58:14.5501:58:14.55+01:12:4615:453,8
768MORISSON Kornelia 1320SZCZECINK1 16-2963K 253DoktoŻy01:58:15.4501:58:15.45+01:12:4615:463.8
769POST Michał 1337SZCZECINM2 30-39250M 516DoktoŻy01:58:16.1001:58:16.10+01:12:4715:463.8
770STASIUK Robert 1318SZCZECINM2 30-39251M 517DoktoŻy01:58:16.5501:58:16.55+01:12:4815:463.8
771GARBACIAK Grzegorz 1094OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W POLICACHPOLICEM3 40-49106M 51801:58:16.8501:58:16.85+01:12:4815:463,8
772GARBACIAK Marta 1109POLICEK2 30-39133K 25401:58:17.0501:58:17.05+01:12:4815:463,8
773GOŁASZ Renata 1147POLICEK2 30-39134K 25501:58:21.6501:58:21.65+01:12:5315:463,8
774GOŁASZ Robert 1146POLICEM2 30-39252M 51901:58:22.5501:58:22.55+01:12:5415:463,8
775GÓRKA Anna 1290BEZRZECZEK2 30-39135K 25601:58:24.3501:58:24.35+01:12:5515:473,8
776TROJANOWSKI Marcin 1289BEZRZECZEM2 30-39253M 52001:58:34.5001:58:34.50+01:13:0515:483,8
777PIERŚCIŃSKI Sławomir 1034POLICEM3 40-49107M 52101:58:34.7001:58:34.70+01:13:0615:483,8
778PIERŚCIŃSKA Marzena 257POLICEK2 30-39136K 25701:58:34.7001:58:34.70+01:13:0615:483,8
779JASIK Agnieszka 214POLICEK3 40-4948K 25801:58:36.2501:58:36.25+01:13:0715:483,8
780JASIK Mariusz 807POLICEM3 40-49108M 52201:58:36.5501:58:36.55+01:13:0815:483,8
781BAGIŃSKI Marcin 1340KOBYLANKAM2 30-39254M 52301:58:41.0001:58:41.00+01:13:1215:493.8
782KOTWAS Pawel 1124PDCSZCZECINM2 30-39255M 524PDC01:58:42.3001:58:42.30+01:13:1315:493,8
783KABIL Aly 1118PDCSZCZECINM2 30-39256M 525PDC01:58:42.3501:58:42.35+01:13:1315:493,8
784KOZAKIEWICZ Andrzej 1333SZCZECINM2 30-39257M 52601:58:49.9001:58:49.90+01:13:2115:503,8
785KRUBER Katarzyna 1283SZCZECINK1 16-2964K 25901:58:51.4001:58:51.40+01:13:2215:503,8
786KRUBER Piotr 519SZCZECINM2 30-39258M 52701:58:59.6501:58:59.65+01:13:3115:513,8
787NOWOTNIK Wojciech 944ZBĄSZYŃM2 30-39259M 52801:59:12.4001:59:12.40+01:13:4315:533,8
788KWIATKOWSKA Alicja 49BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK2 30-39137K 260Małe Lwy01:59:15.8501:59:15.85+01:13:4715:543,8
789MOŻDŻEŃ Anna 672KOSZALINK2 30-39138K 261Małe Lwy01:59:15.9001:59:15.90+01:13:4715:543,8
790STACH Sara 266KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK1 16-2965K 26201:59:21.9501:59:21.95+01:13:5315:543,8
791LESZKIEWICZ Roman 281SZCZECINM2 30-39260M 529KMS01:59:24.0501:59:24.05+01:13:5515:553.8
792WÓJCIGA Weronika 1242SZCZECINK1 16-2966K 26301:59:24.4001:59:24.40+01:13:5515:553.8
793POLIS Paweł 1219SZCZECINM2 30-39261M 53001:59:24.5501:59:24.55+01:13:5615:553.8
794CICHY Łukasz 79SZCZECINM2 30-39262M 53101:59:25.2001:59:25.20+01:13:5615:553.8
795KOZŁOWSKA - PARUZEL Magdalena 1108POLICEK2 30-39139K 26401:59:25.5501:59:25.55+01:13:5715:553.8
796KUCHTO Arkadiusz 83HRLINKSZCZECINM2 30-39263M 53201:59:25.6001:59:25.60+01:13:5715:553.8
797KŁODA Damian 1336POLICEM1 16-29139M 53301:59:25.7501:59:25.75+01:13:5715:553.8
798KUCABA Paweł 1225SZCZECINM2 30-39264M 53401:59:25.8501:59:25.85+01:13:5715:553.8
799ZAGROCKA Mirosława 310SZCZECINK2 30-39140K 26501:59:25.9501:59:25.95+01:13:5715:553.8
800MOSKWA Arkadiusz 1220SZCZECINM3 40-49109M 53501:59:26.2501:59:26.25+01:13:5715:553.8
801CZYŻEWSKI Mateusz 311SZCZECINM2 30-39265M 53601:59:26.4001:59:26.40+01:13:5715:553.8
802CHROBOCINSKI Daniel 142SZCZECINM1 16-29140M 53701:59:30.4501:59:30.45+01:14:0115:563,8
803GUMOWSKI Daniel 352POLICEM2 30-39266M 5382 of 401:59:51.4001:59:51.40+01:14:2215:583,8
804KIELISZEK Anna 539WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-39141K 26601:59:58.5501:59:58.55+01:14:3015:593.8
805KAROL Wojciech 82WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3 40-49110M 53902:00:01.7002:00:01.70+01:14:3316:003,7
806BAGIŃSKA Laura 366ŚWIEBODZINK1 16-2967K 26702:00:02.8502:00:02.85+01:14:3416:003.7
807KACZOR Mariusz 491WAR-CHLACZKIZIELONA GÓRAM2 30-39267M 540Jost Polska02:00:03.4502:00:03.45+01:14:3416:003,7
808JANUSZEWSKI Bartosz 444JOST POLSKANOWA SÓLM1 16-29141M 541Jost Polska02:00:04.2502:00:04.25+01:14:3516:003,7
809GAJEK Łukasz 412WAR-CHLACZKIZIELONA GÓRAM2 30-39268M 542WAR-chlaczki02:00:04.2502:00:04.25+01:14:3516:003,7
810BIAZIK Piotr 443WAR-CHLACZKINOWA SÓLM2 30-39269M 543WAR-chlaczki02:00:04.7502:00:04.75+01:14:3616:003,7
811SKOWYRA Arkadiusz 422RUNGRYF GRYFICEBARKOWOM2 30-39270M 54402:00:10.7502:00:10.75+01:14:4216:013,7
812NOWAK Irena 417GRYFICEK4 50-5911K 26802:00:10.8502:00:10.85+01:14:4216:013,7
813SKOWYRA Wioletta 421RUNGRYF GRYFICEBARKOWOK3 40-4949K 26902:00:11.1502:00:11.15+01:14:4216:013,7
814ZIENIUK Beata 1267SZCZECINK2 30-39142K 270HARDROCKY02:00:12.8502:00:12.85+01:14:4416:013.7
815CACKOWSKA Magdalena 1265SZCZECINK1 16-2968K 271HARDROCKY02:00:13.0002:00:13.00+01:14:4416:013.7
816ZIENIUK Aneta 1264SZCZECINK1 16-2969K 27202:00:13.4002:00:13.40+01:14:4416:013.7
817BOREK Joanna 1266POLICEK1 16-2970K 273HARDROCKY02:00:13.5502:00:13.55+01:14:4516:013.7
818MICHALSKI Roman 1068SZCZECINM1 16-29142M 54502:00:34.0002:00:34.00+01:15:0516:043.7
819GUMOWSKA Karolina 344POLICEK2 30-39143K 2742 of 402:00:34.2502:00:34.25+01:15:0516:043,7
820MOLENDA Sabina 351POLICEK2 30-39144K 2752 of 402:00:34.3502:00:34.35+01:15:0516:043,7
821SAGAN Dawid 1153SZCZCINM1 16-29143M 54602:00:36.3002:00:36.30+01:15:0716:043.7
822ŁUKASIEWICZ-WESELAK Justyna 695SZCZECINK2 30-39145K 27602:00:37.5502:00:37.55+01:15:0916:043,7
823HAJDUKIEWICZ Anna 674SZCZECINK2 30-39146K 27702:00:37.6502:00:37.65+01:15:0916:043,7
824BIAŁASIK Maria 88SZCZECINK2 30-39147K 27802:00:40.6002:00:40.60+01:15:1216:053,7
825BĘGOWSKI Tomasz 185SZCZECINM2 30-39271M 54712BZ SzczecinB02:00:40.7002:00:40.70+01:15:1216:053,7
826BĘGOWSKA Anna 186SZCZECINK2 30-39148K 27902:00:40.8002:00:40.80+01:15:1216:053,7
827BORODYN Andrzej 338GRUPA DOCHODZENIOWA SAVE THE BEATSZCZECINM3 40-49111M 54802:00:43.1502:00:43.15+01:15:1416:053.7
828WARKOCZYŃSKI Marcin 330DLAELUNISZCZECINM3 40-49112M 54902:00:43.2502:00:43.25+01:15:1416:053.7
829JAGIEŁŁO Joanna 1022POLICEK1 16-2971K 280Jagielaki02:00:52.1502:00:52.15+01:15:2316:063,7
830JAGIEŁŁO Jacek 1024POLICEM4 50-5917M 550Jagielaki02:00:52.3502:00:52.35+01:15:2316:063,7
831JAGIEŁŁO Paweł 1023POLICEM1 16-29144M 551Jagielaki02:00:53.5502:00:53.55+01:15:2516:073,7
832BAGIEŃSKI Andrzej 1227STARGARDM4 50-5918M 55202:01:01.4502:01:01.45+01:15:3216:083,7
833HARNER Jacek 244PANDA I BANDAPOLICEM2 30-39272M 553Panda i Banda02:01:14.7502:01:14.75+01:15:4616:093.7
834WASILEWSKI Andrzej 371SZCZECINM3 40-49113M 55402:01:20.1502:01:20.15+01:15:5116:103.7
835MADEJ Krzysztof 637KOBYLNICAM2 30-39273M 55502:01:25.5002:01:25.50+01:15:5616:113,7
836JANKOWSKA Justyna 636MRÓWECZKISŁUPSKK2 30-39149K 28102:01:25.6502:01:25.65+01:15:5716:113,7
837BIADACZ-LISOWSKA Katarzyna 211ŚWINOUJŚCEK3 40-4950K 28202:01:29.8502:01:29.85+01:16:0116:113,7
838KOWNACKA Aleksandra 212AT-TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK2 30-39150K 28302:01:30.0002:01:30.00+01:16:0116:123,7
839KOWNACKI Bartosz 213AT-TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM2 30-39274M 55602:01:30.0502:01:30.05+01:16:0116:123,7
840ULASS Agnieszka 101MIERZYNK3 40-4951K 284Ubawieni po pachy IV02:01:42.1502:01:42.15+01:16:1316:133,7
841ULASS Robert 103MIERZYNM3 40-49114M 557Ubawieni po pachy IV02:01:42.5002:01:42.50+01:16:1316:133,7
842ŁEMPICKI Maciej 493SZCZECINM1 16-29145M 55802:01:45.9502:01:45.95+01:16:1716:143.7
843ŁEMPICKA Karolina 494SZCZECINK1 16-2972K 28502:01:46.0002:01:46.00+01:16:1716:143.7
844GORYŃSKA Daria 48PIĘKNI I BESTIEGDYNIAK1 16-2973K 286Piękni i Bestie02:01:59.9502:01:59.95+01:16:3116:153,7
845PEDA Kamila 66POLICEK2 30-39151K 28702:02:09.8502:02:09.85+01:16:4116:173,7
846BZDAWKA Joanna 226ŚWINOUJSCIEK3 40-4952K 28802:02:14.2502:02:14.25+01:16:4516:173.7
847KWAŚNIEWSKI Wojciech 1213KS POLANIE PIERZCHNICAKIELCEM2 30-39275M 55902:02:33.3002:02:33.30+01:17:0416:203.7
848ULATOWSKI Tomasz 109SZCZECINM2 30-39276M 56002:03:07.2502:03:07.25+01:17:3816:243,7
849BZDAWKA Rafał 225ŚWINOUJŚCIEM3 40-49115M 56102:03:11.9002:03:11.90+01:17:4316:253.7
850ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 280ŚWINOUJŚCIEK3 40-4953K 28902:03:11.9502:03:11.95+01:17:4316:253.7
851BARSZCZEWSKA Małgorzata 231ŚWINOUJŚCIEK3 40-4954K 29002:03:12.0502:03:12.05+01:17:4316:253.7
852BARSZCZEWSKI Stanisław 230ŚWINOUJŚCIEM3 40-49116M 56202:03:12.2002:03:12.20+01:17:4316:253.7
853DRZEWIECKI Arkadiusz 63BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4 50-5919M 563Biegacze Świnoujście02:03:12.5002:03:12.50+01:17:4316:253.7
854ORLON Barbara 472CALYPSO RUNNERS TEAMSZCZECINK3 40-4955K 29102:03:12.7002:03:12.70+01:17:4416:253,7
855SZULC Helena 764SMT SZCZECINPOLICEK2 30-39152K 29202:03:12.9002:03:12.90+01:17:4416:253.7
856BUCZEK Joanna 1218SZCZECINK2 30-39153K 293Agat02:03:23.1502:03:23.15+01:17:5416:273,6
857BUCZEK Krzysztof 1328SZCZECINM2 30-39277M 564Agat02:03:23.1502:03:23.15+01:17:5416:273,6
858WOZNA Edyta 1090HQ MNC NESZCZECINK3 40-4956K 29402:03:29.6002:03:29.60+01:18:0116:273,6
859GAJDA Hanna 1307HQ MNC NESZCZECINK2 30-39154K 29502:03:29.6502:03:29.65+01:18:0116:273,6
860PURCHALAK Monika 1278COLOSSUSGRZĘDZICEK2 30-39155K 296Colossus02:03:29.8002:03:29.80+01:18:0116:273,6
861LEWANDOWSKA Anita 1277COLOSSUSGRZĘDZICEK2 30-39156K 297Colossus02:03:29.8502:03:29.85+01:18:0116:273,6
862ZDZIEBŁOWSKI Bartosz 1080HQ MNC NESZCZECINM3 40-49117M 56502:03:29.9002:03:29.90+01:18:0116:273,6
863LEWANDOWSKI Michał 1103COLOSSUSGRZĘDZICEM2 30-39278M 56602:03:30.1002:03:30.10+01:18:0116:283,6
864NIEMIERKO Magdalena 164SKB DZIKSZCZECINK3 40-4957K 29802:03:34.2502:03:34.25+01:18:0516:283.6
865CIEPIELA Przemysław 577BEZRZECZEM2 30-39279M 56702:03:34.3502:03:34.35+01:18:0516:283.6
866WIELGOSZEWSKA Olga 458SZCZECINK2 30-39157K 29902:03:34.4502:03:34.45+01:18:0516:283.6
867ŻYWICKA Barbara 8WOŁCZKOWOK3 40-4958K 30002:03:34.5502:03:34.55+01:18:0616:283.6
868DĘBCZYŃSKI Michał 152WILD HORSE ZÜRICHSZCECINM2 30-39280M 56802:03:34.6502:03:34.65+01:18:0616:283.6
869BOBROWSKA Maja 1027WIELICZKIK1 16-2974K 301SKB Dzik02:03:34.8002:03:34.80+01:18:0616:283.6
870BANASZAK Magdalena 1235BEZRZECZEK2 30-39158K 302Agat02:03:38.4002:03:38.40+01:18:0916:293,6
871BURAKOWSKI Grzegorz 365SPOCENI ŚWINOUJŚCIE :)ŚWINOUJŚCIEM3 40-49118M 56902:03:54.3502:03:54.35+01:18:2516:313.6
872ŁOZIŃSKI Miłosław 1301SZCZECINM1 16-29146M 570Jazz Club02:04:05.5002:04:05.50+01:18:3616:323.6
873CYNOWSKI Patryk 1299SZCZECINM2 30-39281M 571Jazz Club02:04:06.2502:04:06.25+01:18:3716:323.6
874STĘPNIAK Paulina 1300SZCZECINK2 30-39159K 303Jazz Club02:04:06.3002:04:06.30+01:18:3716:323.6
875LIPIŃSKI Paweł 1215HUSARIA RACE TEAMGRYFICEM2 30-39282M 572Husaria Race Team02:04:09.1002:04:09.10+01:18:4016:333,6
876LIPIŃSKA Małgorzata 1216HUSARIA RACE TEAMGRYFICEK3 40-4959K 30402:04:09.1002:04:09.10+01:18:4016:333,6
877PAWLAK Milena 565PRZECŁAWK2 30-39160K 30502:04:16.3502:04:16.35+01:18:4716:343.6
878NOWAK Sandra 379SZAMOTUŁYK1 16-2975K 30602:04:16.8002:04:16.80+01:18:4816:343.6
879NOWAK Monika 380SZAMOTUŁYK1 16-2976K 30702:04:17.0002:04:17.00+01:18:4816:343.6
880ŻERKO Marcin 564OBORNIKIM2 30-39283M 57302:04:17.1502:04:17.15+01:18:4816:343.6
881WĘGLEWSKI Bartosz 792SZAMOTULSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWESZAMOTUŁYM1 16-29147M 574xRunners02:04:17.5002:04:17.50+01:18:4816:343.6
882GOSTOMSKI Miłosz 381CZEMPIŃM2 30-39284M 57502:04:18.2502:04:18.25+01:18:4916:343.6
883WALENT Marta 334WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK1 16-2977K 30802:04:19.3002:04:19.30+01:18:5016:343,6
884GORCZYCA Mateusz 1236SŁAWNOM2 30-39285M 576Sławno bushcraft02:04:20.1002:04:20.10+01:18:5116:343,6
885HEPPNER Paweł 1231SZCZECINM1 16-29148M 577Agat02:04:32.7002:04:32.70+01:19:0416:363,6
886TOMASZEWSKI Michał 1212SZCZECINM1 16-29149M 57802:04:45.0002:04:45.00+01:19:1616:383.6
887JURKIEWICZ Małgorzata 1224SZCZECINK1 16-2978K 30902:04:45.9502:04:45.95+01:19:1716:383.6
888SZCZETYŃSKA Karolina 224ZDRUN EXTREMEDRAWSKO POMORSKIEK2 30-39161K 31002:04:53.5502:04:53.55+01:19:2516:393.6
889MOSKWA Martyna 768GO SPORTSZCZECINK1 16-2979K 31102:04:53.5502:04:53.55+01:19:2516:393.6
890WIETRZYŃSKA Agnieszka 767PYRZYCEK1 16-2980K 31202:04:54.2002:04:54.20+01:19:2516:393.6
891SOWA Krzysztof 701ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIESZCZECINM2 30-39286M 57902:04:59.1002:04:59.10+01:19:3016:393.6
892PŁAŻALSKA Sylwia 1252BROJCEK2 30-39162K 31302:05:04.9002:05:04.90+01:19:3616:403,6
893PŁAŻALSKI Łukasz 957M2 30-39287M 580Husaria Race Team02:05:05.0502:05:05.05+01:19:3616:403,6
894PŁAŻALSKA Monika 1271BROJCEK2 30-39163K 31402:05:05.2002:05:05.20+01:19:3616:403,6
895SOKOŁOWSKI Konrad 959HUSARIA RACE TEAMGRYFICEM2 30-39288M 58102:05:05.5002:05:05.50+01:19:3616:403,6
896LISIECKA Barbara 165KŁODZINO 59/1K4 50-5912K 31502:05:15.6502:05:15.65+01:19:4716:423.6
897SOBCZAK Wojtek 1035POLICEM2 30-39289M 58202:05:25.8502:05:25.85+01:19:5716:433,6
898DZIECIOL Alina 264POLICEK2 30-39164K 31602:05:26.0502:05:26.05+01:19:5716:433,6
899RYBACKI Roman 411WAR-CHLACZKINOWA SÓLM2 30-39290M 583WAR-chlaczki02:05:30.2502:05:30.25+01:20:0116:443,6
900CICHARSKI Rafał 471JOST POLSKANOWA SÓLM1 16-29150M 584WAR-chlaczki02:05:31.3502:05:31.35+01:20:0216:443,6
901ZIEMIĘCKI Waldemar 671SZCZECINM3 40-49119M 58502:06:01.0002:06:01.00+01:20:3216:483.6
902WINIARZ Grzegorz 906SKB DZIKPOLICEM3 40-49120M 586SKB Dzik02:06:08.9002:06:08.90+01:20:4016:493.6
903CHUDZIŃSKI Filip 1207SZCZECINM1 16-29151M 58702:06:18.4502:06:18.45+01:20:4916:503.6
904KONDELA Paweł 196CHOSZCZNOM3 40-49121M 58802:06:18.7502:06:18.75+01:20:5016:503.6
905CHUDZIŃSKI Bartosz 190SZCZECINM3 40-49122M 58902:06:18.7502:06:18.75+01:20:5016:503.6
906KONDELA Mikołaj 1202CHOSZCZNOM1 16-29152M 59002:06:18.7502:06:18.75+01:20:5016:503.6
907KONIECKA Barbara 1095STARGARDK3 40-4960K 31702:06:19.1502:06:19.15+01:20:5016:503.6
908CHUDZIŃSKA Dorota 1021SZCZECINK3 40-4961K 31802:06:19.2002:06:19.20+01:20:5016:503.6
909NASIADEK Arkadiusz 272SZCZECINM3 40-49123M 59102:06:19.2002:06:19.20+01:20:5016:503.6
910KONIECKA Barbara 966STAROGARDK1 16-2981K 31902:06:19.2502:06:19.25+01:20:5016:503.6
911BAGIEŃSKI Adrian 1226STC STARGARDSZCZECINM2 30-39291M 59202:06:19.9002:06:19.90+01:20:5116:503,6
912NOWACKI Tomasz 661OPTIMASZCZECINM3 40-49124M 593Panda i Banda02:06:32.6502:06:32.65+01:21:0416:523.6
913KOŁCZ Monika 662OPTIMASZCZECINK3 40-4962K 320Panda i Banda02:06:33.3502:06:33.35+01:21:0416:523.6
914WRÓBLEWSKI Jarosław 382RAZ SZCZECINSZCZECINM3 40-49125M 594RAZ Szczecin02:06:33.5502:06:33.55+01:21:0516:523,6
915ŁOBODZIŃSKA Wanda 1087RAZ SZCZECINSZCZECINK5 60+1K 321RAZ Szczecin02:06:33.6502:06:33.65+01:21:0516:523,6
916GABERT Beata 1055RAZ SZCZECINSZCZECINK3 40-4963K 322RAZ Szczecin02:06:33.7502:06:33.75+01:21:0516:523,6
917GABERT-JAWORSKA Klaudia 574SZCZECINK1 16-2982K 323RAZ Szczecin02:06:33.8502:06:33.85+01:21:0516:523,6
918LENER Sławomir 1092EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINM5 60+8M 595RAZ Szczecin02:06:33.8502:06:33.85+01:21:0516:523,6
919JAWORSKI Adrian 576SZCZECINM1 16-29153M 596RAZ Szczecin02:06:33.9502:06:33.95+01:21:0516:523,6
920BOBROWICZ Jakub 116T.CH. SZCZECINWEŁTYŃM2 30-39292M 59702:06:40.6002:06:40.60+01:21:1216:533,6
921PIESYK Damian 540POLICEM1 16-29154M 598LOSZKI I WARCHLAKI02:06:46.4502:06:46.45+01:21:1716:543,5
922KAROL Agnieszka 501LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4964K 324LOSZKI I WARCHLAKI02:06:46.4502:06:46.45+01:21:1716:543,5
923LEWANDOWSKA Dorota 556LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4965K 32502:06:46.5002:06:46.50+01:21:1716:543,5
924KAROL Monika 541POLICEK1 16-2983K 326LOSZKI I WARCHLAKI02:06:46.5002:06:46.50+01:21:1716:543,5
925KAROL Sławek 550LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEM4 50-5920M 599LOSZKI I WARCHLAKI02:06:46.8002:06:46.80+01:21:1816:543.5
926SIELICKA Małgorzata 649SZCZECINK3 40-4966K 327LOSZKI I WARCHLAKI02:06:46.8002:06:46.80+01:21:1816:543,5
927SIELICKI Patryk 650SZCZECINM1 16-29155M 600LOSZKI I WARCHLAKI02:06:46.8502:06:46.85+01:21:1816:543,5
928BAGIEŃSKI Mateusz 1245STARGARDM1 16-29156M 60102:06:52.8502:06:52.85+01:21:2416:543,5
929HAJDUKIEWICZ Marek 1274POLICEM2 30-39293M 60202:07:30.3502:07:30.35+01:22:0117:003,5
930HAJDUKIEWICZ Katarzyna 1314POLICEK2 30-39165K 32802:07:30.6002:07:30.60+01:22:0217:003,5
931GŁUSZYK Małgorzata 364POLICEK2 30-39166K 32902:07:33.0502:07:33.05+01:22:0417:003,5
932PARYPA Hann 967SZCZECINK2 30-39167K 33002:07:33.3502:07:33.35+01:22:0417:003.5
933WIŚNIEWSKI Przemysław 1125PDCSZCZECINM1 16-29157M 603PDC02:07:38.6002:07:38.60+01:22:1017:013,5
934KAROL Anna 85WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4967K 33102:07:42.0502:07:42.05+01:22:1317:013,5
935KUŹMIŃSKA Weronika 3POLICEK1 16-2984K 33202:08:01.6002:08:01.60+01:22:3317:043,5
936JUCHA Michał 5POLICEM1 16-29158M 60402:08:10.7502:08:10.75+01:22:4217:053,5
937KACZMAREK Sylwia 293GDAŃSKK3 40-4968K 333Ubawieni po pachy IV02:08:48.1502:08:48.15+01:23:1917:103,5
938ZUBKIEWICZ Michał 1065SZCZECINM1 16-29159M 60502:08:54.0002:08:54.00+01:23:2517:113,5
939KACZMAREK Krzysztof 70BIEGACZE PÓŁNOCYGDAŃSKM3 40-49126M 606Ubawieni po pachy IV02:09:56.5502:09:56.55+01:24:2817:193,5
940HAŁAS Renata 485SZYBCIEJ NIE MOGESZCZECINK3 40-4969K 33402:10:06.3502:10:06.35+01:24:3717:203,5
941SZALEWICZ Małgorzata 176SZYBCIEJ NIE MOGĘSZCZECINK4 50-5913K 33502:10:06.3502:10:06.35+01:24:3717:203.5
942LEWANDOWSKI Janusz 567WIECZORNE BIEGANIE SZCZECINSZCZECINM4 50-5921M 60702:10:06.4002:10:06.40+01:24:3717:203,5
943WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 111SZCZECINK2 30-39168K 33602:10:11.6002:10:11.60+01:24:4317:213,5
944MAZUR Mirosława 290POLICEK5 60+2K 33702:10:36.1002:10:36.10+01:25:0717:243,4
945KARPIS Mirosław 1167ŚWINOUJŚCIEM3 40-49127M 60802:10:36.6002:10:36.60+01:25:0817:243.4
946KARPIS Joanna 1166ŚWINOUJŚCIEK2 30-39169K 33802:10:36.6502:10:36.65+01:25:0817:243.4
947SOBOLEWSKA-SZWED Ewelina 811MGTMIERZYNK3 40-4970K 339Mango Gatki Team02:11:27.7502:11:27.75+01:25:5917:313,4
948RAWA Donata 634MGTDOBRAK3 40-4971K 340Mango Gatki Team02:11:27.9002:11:27.90+01:25:5917:313,4
949DOBACZEWSKA Ewa 490EWA DOBACZEWSKA-WĄSEKBEZRZECZEK3 40-4972K 34102:11:27.9502:11:27.95+01:25:5917:313,4
950MATUSZAK Anita 512MANGO GATKI TEAMSZCZECINK3 40-4973K 342Mango Gatki Team02:11:28.2502:11:28.25+01:25:5917:313,4
951ADRIAN-CZABORYK Monika 568MANGO GATKI TEAMBEZRZECZEK3 40-4974K 343Mango Gatki Team02:11:28.5502:11:28.55+01:26:0017:313,4
952MATUSZAK Kamila 513MANGO GATKI TEAMSZCZECINK1 16-2985K 344Mango Gatki Team02:11:28.6502:11:28.65+01:26:0017:313,4
953CZYNSZAK Krystian 700STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39294M 609Pędzące Imadła Stargard02:11:35.1002:11:35.10+01:26:0617:323,4
954WROŃSKA Sandra 488STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK1 16-2986K 345Pędzące Imadła Stargard02:11:35.1002:11:35.10+01:26:0617:323,4
955GĘBICKA Agata 628STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM !STARGARDK1 16-2987K 346Pędzące Imadła Stargard02:11:35.3002:11:35.30+01:26:0617:323,4
956STAŃKO Agnieszka 643STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMGRZĘDZICEK2 30-39170K 34702:11:35.4002:11:35.40+01:26:0617:323,4
957STAŃCZYK Sławomir 314STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39295M 610Pędzące Imadła Stargard02:11:35.4002:11:35.40+01:26:0617:323,4
958WROŃSKI Julian 625STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39296M 611Pędzące Imadła Stargard02:11:35.4502:11:35.45+01:26:0617:323,4
959WOJCIECHOWSKA Wioletta 699STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK3 40-4975K 348Pędzące Imadła Stargard02:11:35.6002:11:35.60+01:26:0717:323,4
960WROŃSKI Przemysław 675STAGARDM1 16-29160M 612Pędzące Imadła Stargard02:11:36.2502:11:36.25+01:26:0717:323,4
961WOJCIECHOWSKI Krzysztof 698STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM4 50-5922M 613Pędzące Imadła Stargard02:11:36.5002:11:36.50+01:26:0717:323,4
962KRÓL Roksana 1082POLICEK1 16-2988K 34902:12:31.4502:12:31.45+01:27:0217:403,4
963KRÓL Rafał 1040POLICEM1 16-29161M 61402:12:31.5502:12:31.55+01:27:0317:403,4
964JEŻ Maja 1137OLSZTYNK1 16-2989K 350Ryby głębinowe02:13:27.5002:13:27.50+01:27:5817:473.4
965MIKLEWICZ Agata 1128SZCZECINK1 16-2990K 351Ryby głębinowe02:13:27.9002:13:27.90+01:27:5917:473.4
966LOKOCZ Żaneta 1158WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-39171K 35202:13:31.5502:13:31.55+01:28:0317:483,4
967LOKOCZ Rafał 590WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM2 30-39297M 61502:13:31.7002:13:31.70+01:28:0317:483,4
968SZCZEPEK Marta 1113SZCZECINK1 16-2991K 353Ryby głębinowe02:13:48.7002:13:48.70+01:28:2017:503.4
969SUCHECKI Paweł 459ŻÓRAWIE1KM2 30-39298M 61602:13:59.7002:13:59.70+01:28:3117:513.4
970HAWRYLUK Marta 399POLICEK2 30-39172K 354BEZIMIENNI02:14:06.8002:14:06.80+01:28:3817:523.4
971MAŻUL Dominika 400POLICEK1 16-2992K 355BEZIMIENNI02:14:06.8502:14:06.85+01:28:3817:523.4
972WILCZYŃSKI Grzegorz 406SZCZECINM2 30-39299M 61702:14:46.1502:14:46.15+01:29:1717:583.3
973WOROCH Tomasz 1131TOP-PLANT GOSPODARSTWO OGRODNICZE KRZYSZTOF WOROCHSZCZECINM1 16-29162M 618Ryby głębinowe02:15:01.1502:15:01.15+01:29:3218:003.3
974PAGEL Kasia 372SZCZECINK2 30-39173K 356Stargardzki Klub Morsów Miedwianie02:16:06.7002:16:06.70+01:30:3818:083,3
975PROKOCKA Asia 271SZCZECINK2 30-39174K 35702:16:06.7502:16:06.75+01:30:3818:083,3
976NIEMIANOWSKA Magda 948KOBIECE BIEGANIEWAWRZYNIECK2 30-39175K 35802:16:30.7502:16:30.75+01:31:0218:123,3
977W Patryk 964SZCZECINM1 16-29163M 61902:16:30.9502:16:30.95+01:31:0218:123,3
978PIOTROWSKI Karol 457POŁAPANI TEAMSZCZECINM1 16-29164M 620POŁAPANI TEAM02:16:36.6002:16:36.60+01:31:0818:123,3
979MARCHEWKA Łukasz 460POŁAPANI TEAMSZCZECINM2 30-39300M 62102:16:36.8002:16:36.80+01:31:0818:123,3
980PIOTROWSKA Ilona 1099POŁAPANI TEAMSZCZECINK1 16-2993K 35902:16:37.2502:16:37.25+01:31:0818:123,3
981MATEJCZUK Robert 456POŁAPANI TEAMSZCZECINM1 16-29165M 62202:16:37.2502:16:37.25+01:31:0818:123,3
982CHYBIŃSKA Anna 1101SZCZECINK1 16-2994K 360Połapani02:16:37.3502:16:37.35+01:31:0818:123,3
983KOSMALSKI Jarosław 524SKS HUSARIASZCZECINM2 30-39301M 623SKS Husaria02:16:37.8002:16:37.80+01:31:0918:123.3
984ADAM Kamila 7061983POLICEK2 30-39176K 361DLL Partners02:17:27.0002:17:27.00+01:31:5818:193.3
985ŁEMPKOWSKA Beata 703DLL PARTNERSPOLICEK3 40-4976K 362DLL Partners02:17:27.1002:17:27.10+01:31:5818:193.3
986ŁEMPKOWSKI Janusz 689BBL POLICEPOLICEM3 40-49128M 624BBL Police02:17:27.2502:17:27.25+01:31:5818:193.3
987KAMIŃSKA Adriana 684BBL POLICEPOLICEK2 30-39177K 36302:17:27.3002:17:27.30+01:31:5818:193.3
988ZAWODNIAK Mirosław 810BBL POLICEPOLICEM3 40-49129M 62502:17:27.4002:17:27.40+01:31:5818:193.3
989KUKUROWSKA Sylwia 754DLL PARTNERSPOLICEK3 40-4977K 364DLL Partners02:17:27.5002:17:27.50+01:31:5818:193.3
990DACH Eryk 102FIFNE PYRKIPOZNAŃM1 16-29166M 626Fifne Pyrki02:17:33.3502:17:33.35+01:32:0418:203,3
991WOŹNIAK Wiktoria 99FIFNE PYRKIKOZIEGŁOWYK1 16-2995K 365Fifne Pyrki02:17:34.1002:17:34.10+01:32:0518:203,3
992LIŚKIEWICZ Kasia 289POLICEK2 30-39178K 36602:17:35.9002:17:35.90+01:32:0718:203,3
993BULIŃSKI Jacek 1163SZCZECINM2 30-39302M 62702:17:52.8502:17:52.85+01:32:2418:223,3
994WASYLÓW Katarzyna 1162WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4978K 36702:17:53.0502:17:53.05+01:32:2418:233,3
995TOKARCZYK Marta 835WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK3 40-4979K 36802:17:53.0502:17:53.05+01:32:2418:233,3
996MAŁECKA Karolina 1164SZCZECINK2 30-39179K 36902:17:53.2002:17:53.20+01:32:2418:233,3
997TOKARCZYK Grzegorz 1160SZCZECINM3 40-49130M 62802:17:53.5002:17:53.50+01:32:2418:233,3
998FALARCZYK Maciej 1122PDCSZCZECIN – ZAŁOMM2 30-39303M 629PDC02:18:15.7002:18:15.70+01:32:4718:263.3
999CZYŻ Anna 6563A TEAMSZCZECINK3 40-4980K 3703ATeam02:18:26.5502:18:26.55+01:32:5818:273,3
1000ADAMCZEWSKA Agnieszka 657LUBANIEK3 40-4981K 3713ATeam02:18:26.7002:18:26.70+01:32:5818:273,3
1001ADAMCZEWSKA Anna 658LUBANIEK3 40-4982K 3723ATeam02:18:26.7502:18:26.75+01:32:5818:273,3
1002KRZYSZTOFOWICZ Sławek 433KRZYSZTOFKI TEAMWOLBROMM3 40-49131M 63002:18:42.6502:18:42.65+01:33:1418:293,2
1003MALEC Edyta 599SKM MIEDWIANIESTARGARDK3 40-4983K 37302:18:52.6502:18:52.65+01:33:2418:303,2
1004MALEC Mariusz 69STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESTARGARDM3 40-49132M 63102:19:29.6502:19:29.65+01:34:0118:353,2
1005MIELCARZ Aneta 1233KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEK2 30-39180K 374Kobiece Bieganie02:23:01.3502:23:01.35+01:37:3219:043,1
1006LEPA Anna 1201KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-39181K 375Kobiece Bieganie02:23:01.4502:23:01.45+01:37:3219:043,1
1007WIERZBA Ewa 640KOBIECE BIEGANIESIADŁO DOLNEK2 30-39182K 376Kobiece Bieganie02:23:01.5502:23:01.55+01:37:3319:043,1
1008KACZMAREK Arleta 833KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-39183K 377Kobiece Bieganie02:23:01.5502:23:01.55+01:37:3319:043,1
1009MICHALIK-CAŁY Kasia 596KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEK2 30-39184K 378Kobiece Bieganie02:23:01.6002:23:01.60+01:37:3319:043,1
1010REDLARSKA Anna 1217KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK2 30-39185K 379Kobiece Bieganie02:23:01.8502:23:01.85+01:37:3319:043,1
1011ŚWIATŁY Magdalena 1057DZIKIE BATATY TEAMSZCZECINK2 30-39186K 380DZIKIE BATATY TEAM02:23:01.9502:23:01.95+01:37:3319:043,1
1012WIERZBA Piotr 641KOBIECE BIEGANIESIADŁO DOLNEM2 30-39304M 632Kobiece Bieganie02:23:01.9502:23:01.95+01:37:3319:043,1
1013CAŁY Przemek 597KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEM2 30-39305M 633Kobiece Bieganie02:23:02.1502:23:02.15+01:37:3319:043,1
1014BARAŃSKI Radosław 598OCR TEAM WŁOCŁAWEKWLOCLAWEKM1 16-29167M 634OCR TEAM WŁOCŁAWEK02:23:48.0002:23:48.00+01:38:1919:103,1
1015AMBROZIAK Adam 1120PDCSZCZECINM2 30-39306M 635PDC02:23:48.4502:23:48.45+01:38:1919:103.1
1016JIMENEZ Rebecca 602OCR TEAM WLOCLAWEKGDANSKK1 16-2996K 38102:23:48.5502:23:48.55+01:38:2019:103,1
1017GŁAZEK Julia 1232SZCZECINK1 16-2997K 382Agat02:29:45.3002:29:45.30+01:44:1619:583
1018MIZIŃSKI Kuba 1230SZCZECINM1 16-29168M 636Agat02:29:46.1502:29:46.15+01:44:1719:583
1019CZYZ Andrzej 1222BEZRZECZEM2 30-39307M 637Agat02:31:10.8002:31:10.80+01:45:4220:093
1020CZYZ Agata 1223BEZRZECZEK2 30-39187K 383Agat02:31:13.3502:31:13.35+01:45:4420:093
1021MACIEJEWSKI Michal 1126PDCSZCZECINM3 40-49133M 638PDC02:37:49.4002:37:49.40+01:52:2021:022.9
1022RUTKIEWICZ Marek 561MIEDWIANIENIEDŻWIEDŻM4 50-5923M 63902:38:33.7502:38:33.75+01:53:0521:082.8
1023LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 269WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK2 30-39188K 38402:41:13.4502:41:13.45+01:55:4421:292.8
1024RZEMYK Marta 1228SZCZECINK2 30-39189K 385Agat02:42:40.3502:42:40.35+01:57:1121:412.8
1025RZEMYK Mariusz 1229SZCZECINM1 16-29169M 640Agat02:42:40.4502:42:40.45+01:57:1121:412.8
1026 975  101:36:59.9003:56:45.90+03:11:1712:554.6
1027CHAŁUPKA Łukasz 843SZCZECINM2 30-39308M 64101:22:25.3504:04:08.35+03:18:3910:595.5
1028PETERSBURSKI Robert 919BBL POLICEMIERZYNM3 40-49134M 642HARDROCKY02:05:27.4004:25:17.40+03:39:4816:433.6
BARAN Piotr 909PRZEMYŚLM2 30-39 DNF DNF--
KOCZOCIK Natalia 818IZERSKA GRUPA BIEGOWAPRZEJĘSŁAWK2 30-39 DNF DNF--
WAWSZCZAK Jakub 1330ŚWIDNIKM2 30-39Maciejkowe Żelki DNF DNF--
KMICIEWICZ Miłosz 1050SZCZECINM2 30-39 DNF DNF--
CYBULSKI Michał 663PANDA I BANDAPOLICEM2 30-39Panda i Banda DNF DNF--
SOSKA Jacek 427BIEDRUSKOM2 30-39 DNF DNF--
LEWANDOWSKI Mirosław 1047RASCH POLSKA GOLENIÓWGOLENIÓWM4 50-59 DNF DNF--
KURPIEWSKI Piotr 638SKARBIMIERZYCEM1 16-29 DNF DNF--
ŁUKASZEWSKI Michał 951POLICEM2 30-39 DNF DNF--
NICEWICZ Beata 313ŻADENDOBRAK3 40-49 DNF DNF--
SKWIERAWSKA Beata 624GDANSKK3 40-49 DNF DNF--
KWIATKOWSKA Sonia 183MUD GOATSŚWINOUJŚCIEK1 16-29Mud Goats DNF DNF--
CHUDY Krzysztof 1016ŚWINOUJŚCIEM4 50-59 DNF DNF--
OLCZYK Norbert 1171SZCZECINM1 16-29 DNF DNF--
WISZNIEWSKA Amelia 508CF PRAWY BRZEGSZCZECINK2 30-39 DNF DNF--
WRÓBEL Grzegorz 1051SZCZECINM2 30-39 DNF DNF--
LISOWSKI Kamil 1346SZCZECINM2 30-39Hell's Heaven Szczecin DNF DNF--
CYBULSKA Anna 448PANDA I BANDAPOLICEK1 16-29Panda i Banda DNF DNF--
GĄSIOR Paweł 838ROZBIEGANY SUSZSUSZM2 30-39 DNF DNF--
WIECZOREK Andrzej 621STARGARDM4 50-59 DNF DNF--
LINIEWICZ Alona 1130PDCSZCZECINK1 16-29PDC DNF DNF--
SMYKA Kamila 242KOSINK2 30-39 DNF DNF--
PŁOSKOŃ Błażej 1058SZCZECINM2 30-39 DNF DNF--
RADZISZEWSKI Tomasz 1276GRZĘDZICEM2 30-39Colossus DNF DNF--
WIECZOREK Małgorzata 620STARGARDK4 50-59 DNF DNF--
Znaleziono 1053 wynik(ów)