IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2018-08-19
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1301
Wystartowało:
1053
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
1031
Na trasie:
0

Klasyfikacja: K1 16-29

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DYDEK Edyta 943CF PRAWY BRZEGSZCZECINK1 16-291K 4Cf prawy brzeg01:03:21.6501:03:21.65 8:267.1
2WOJCIECHOWSKA Paulina 255KONINK1 16-292K 13Mud Goats01:10:54.4501:10:54.45+00:07:329:276,3
3KWIATKOWSKA Aleksandra 96WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK1 16-293K 1401:12:08.0501:12:08.05+00:08:469:376,2
4RYBARCZYK Ilona 74HURAGAN - KOŁO BIEGAKOŁOK1 16-294K 18Mud Goats01:13:30.3001:13:30.30+00:10:089:486,1
5KIELER Aleksandra 652DZIK KOMANDOŁÓDŹK1 16-295K 22Dzik Komando01:15:01.3501:15:01.35+00:11:3910:006
6EKIERT Martyna 1282DRAWSKO POMORSKIEK1 16-296K 2301:15:06.3501:15:06.35+00:11:4410:006
7ZYDEK Katarzyna 936DZIK KOMANDOŁÓDŹK1 16-297K 29Dzik Komando01:18:15.2501:18:15.25+00:14:5310:265,8
8FIGOŁUSZKA Katarzyna 100812 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINK1 16-298K 3501:24:38.8001:24:38.80+00:21:1711:175,3
9DIKTA Ania 54923. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIK1 16-299K 3823. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:25:47.1501:25:47.15+00:22:2511:265,2
10WILK Agnieszka 618WIDUCHOWAK1 16-2910K 41Wild Wolves01:26:33.7001:26:33.70+00:23:1211:325,2
11NAGOT Sandra 428SZCZECINK1 16-2911K 4301:27:26.6501:27:26.65+00:24:0511:395,1
12SZCZUKO Diana 354SZCZECINK1 16-2912K 44Drużyna Pierścienia01:28:43.5501:28:43.55+00:25:2111:495,1
13KWIATKOWSKA Agnieszka 1197SZCZECINK1 16-2913K 4801:29:38.1501:29:38.15+00:26:1611:575
14SIENKIEWICZ Klaudia 1312SZCZECINK1 16-2914K 52CrossFit Run& have Fun01:29:56.8501:29:56.85+00:26:3511:595
15KĘCZKOWSKA Agnieszka 158POZNANK1 16-2915K 5601:30:54.9501:30:54.95+00:27:3312:075
16JAROSŁAWSKA Sandra 680GOLENIÓWK1 16-2916K 5901:31:21.0501:31:21.05+00:27:5912:104,9
17BRZESKA Ewa 259WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESTRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-2917K 6101:31:33.2001:31:33.20+00:28:1112:124,9
18JACHIRA Klaudia 373TRENER24H.COM.PLLUBOMYŚLK1 16-2918K 6201:31:45.2501:31:45.25+00:28:2312:144,9
19ADAMSKA Barbara 1260ADAMS TEAMSZCZECINK1 16-2919K 6701:32:31.4501:32:31.45+00:29:0912:204,9
20ADAMSKA Karolina 1279SZCZECINK1 16-2920K 6901:32:40.8001:32:40.80+00:29:1912:214,9
21MIKICIUK Natalia 228HUSARIA RACE TEAMSZCZECINK1 16-2921K 71Husaria Race Team01:33:16.9001:33:16.90+00:29:5512:264,8
22GRZELIŃSKA Dorota 350DZIK KOMANDOŁÓDŹK1 16-2922K 73Dzik Komando01:33:27.1501:33:27.15+00:30:0512:274,8
23NARLOCH Monika 383RUMIAK1 16-2923K 7901:34:50.4501:34:50.45+00:31:2812:384,7
24HORODECKA Monika 1313DESZCZNO WARRIORSDESZCZNOK1 16-2924K 80Deszczno Warriors01:35:13.6501:35:13.65+00:31:5212:414,7
25KLEPACZ Noemi 306ZAKOPANEK1 16-2925K 81Bravehearts Legionowo01:35:18.3001:35:18.30+00:31:5612:424,7
26MAREK Anna 1046SZCZECINK1 16-2926K 8801:37:20.2001:37:20.20+00:33:5812:584,6
27PRABUCKA Weronika 252UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEK1 16-2927K 95Dziki z Polic01:37:55.3501:37:55.35+00:34:3313:034,6
28LIPIŃSKA Agnieszka 29SZCZECINK1 16-2928K 9601:37:58.7501:37:58.75+00:34:3713:034,6
29PAPLEWSKA Anna 578STARGARDK1 16-2929K 9901:38:27.0001:38:27.00+00:35:0513:074,6
30MISTAK Paula 258GORZÓW WLKP.K1 16-2930K 10401:39:11.8501:39:11.85+00:35:5013:134,5
31MIKITÓW Aleksandra 1257SZCZECINK1 16-2931K 10501:39:27.0001:39:27.00+00:36:0513:154.5
32ŚLIWIŃSKA Justyna 547GOLENIÓWK1 16-2932K 11401:41:01.4001:41:01.40+00:37:3913:284.5
33RŻANY Aleksandra 1211SZCZECINK1 16-2933K 11701:41:24.9001:41:24.90+00:38:0313:314,4
34LEONOWICZ Martyna 359SZCZECINK1 16-2934K 120Oponki01:41:32.7001:41:32.70+00:38:1113:324,4
35MAJCHER Agata 135PIŁA TEAMPIŁAK1 16-2935K 125PIŁA TEAM01:41:58.4501:41:58.45+00:38:3613:354.4
36SZKAŁUBA Aleksandra 312SZCZECINK1 16-2936K 131ORKI Z MAJORKI01:42:59.5501:42:59.55+00:39:3713:434,4
37SŁUGOCKA Justyna 195MIESZKOWICEK1 16-2937K 132ORKI Z MAJORKI01:43:01.9001:43:01.90+00:39:4013:444,4
38LIPIŃSKA Sylwia 110SZCZECINK1 16-2938K 13301:43:05.8001:43:05.80+00:39:4413:444,4
39ISKRA Angelika 484SZCZECINK1 16-2939K 13501:43:47.0501:43:47.05+00:40:2513:504,3
40MAĆKIEWICZ Aleksandra 1269BEZRZECZEK1 16-2940K 139Kubula01:44:09.0001:44:09.00+00:40:4713:534.3
41MYTYCH Ilona 781SZCZECINK1 16-2941K 141Ekipa Kryzys01:44:29.4501:44:29.45+00:41:0713:554.3
42WOJCIECHOWSKA Maja 267SZCZECINK1 16-2942K 14501:45:13.9501:45:13.95+00:41:5214:014,3
43NOWAK Marta 273STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDIWANIESTARGARDK1 16-2943K 15401:47:11.8501:47:11.85+00:43:5014:174,2
44ZIARKIEWICZ Aneta 265TRZEBIEŻK1 16-2944K 155BEZIMIENNI01:47:38.6001:47:38.60+00:44:1614:214.2
45CIMOSZ Paula 1316SZCZECINK1 16-2945K 16201:48:22.7001:48:22.70+00:45:0114:264.2
46WRÓBEL Emilia 1315SZCZECINK1 16-2946K 16301:48:22.8501:48:22.85+00:45:0114:264.2
47KUPIŃSKA Marta 50SŁUPSKK1 16-2947K 16501:48:25.5501:48:25.55+00:45:0314:274,2
48JAKUBOWSKA Angelika 1339STARGARDK1 16-2948K 17001:48:39.3501:48:39.35+00:45:1714:294.1
49SZACHNOWSKA Daria 953GRYFINOK1 16-2949K 17801:50:13.8001:50:13.80+00:46:5214:414.1
50WIKLAK Natalia 559SZCZECINK1 16-2950K 18101:50:29.5501:50:29.55+00:47:0714:434,1
51MORAWSKA Agnieszka 562SZCZECINK1 16-2951K 18201:50:30.1501:50:30.15+00:47:0814:444,1
52LESZCZYŃSKA Ania 1238ŁOŻNICAK1 16-2952K 18801:51:16.7001:51:16.70+00:47:5514:504
53POSZUMSKA Gabriela 535SZCZECINK1 16-2953K 19501:51:45.5501:51:45.55+00:48:2314:544
54KRĘŻEL Agata 609SZCZECINK1 16-2954K 20901:54:06.4001:54:06.40+00:50:4415:123,9
55MAŁOCHA Klaudyna 113GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK1 16-2955K 21301:54:34.7001:54:34.70+00:51:1315:163.9
56OSTOLSKA Ewelina 968MYŚLBÓRZK1 16-2956K 21801:54:48.3001:54:48.30+00:51:2615:183.9
57GAJEK Zofia 95MORZYCZYNK1 16-2957K 22701:55:10.5001:55:10.50+00:51:4815:213,9
58DZIEDZINA Roksana 1221KFSNOWOGRÓDEK POMORSKIK1 16-2958K 234KFS01:55:34.2501:55:34.25+00:52:1215:243.9
59BUREK Justyna 343MORYŃK1 16-2959K 23801:56:03.9501:56:03.95+00:52:4215:283,9
60CZERWIŃSKA Agnieszka 639SKARBIMIERZYCEK1 16-2960K 24001:56:14.1001:56:14.10+00:52:5215:293,9
61PAŁASZ Karolina 497GDYNIAK1 16-2961K 242Husaria Race Team01:56:19.0001:56:19.00+00:52:5715:303,9
62STRAŻNIKIEWICZ Joanna 1291DZIK I DZIKIWAŁCZK1 16-2962K 24701:57:34.9001:57:34.90+00:54:1315:403.8
63MORISSON Kornelia 1320SZCZECINK1 16-2963K 253DoktoŻy01:58:15.4501:58:15.45+00:54:5315:463.8
64KRUBER Katarzyna 1283SZCZECINK1 16-2964K 25901:58:51.4001:58:51.40+00:55:2915:503,8
65STACH Sara 266KOŚCIAN TEAMKOŚCIANK1 16-2965K 26201:59:21.9501:59:21.95+00:56:0015:543,8
66WÓJCIGA Weronika 1242SZCZECINK1 16-2966K 26301:59:24.4001:59:24.40+00:56:0215:553.8
67BAGIŃSKA Laura 366ŚWIEBODZINK1 16-2967K 26702:00:02.8502:00:02.85+00:56:4116:003.7
68CACKOWSKA Magdalena 1265SZCZECINK1 16-2968K 271HARDROCKY02:00:13.0002:00:13.00+00:56:5116:013.7
69ZIENIUK Aneta 1264SZCZECINK1 16-2969K 27202:00:13.4002:00:13.40+00:56:5116:013.7
70BOREK Joanna 1266POLICEK1 16-2970K 273HARDROCKY02:00:13.5502:00:13.55+00:56:5116:013.7
71JAGIEŁŁO Joanna 1022POLICEK1 16-2971K 280Jagielaki02:00:52.1502:00:52.15+00:57:3016:063,7
72ŁEMPICKA Karolina 494SZCZECINK1 16-2972K 28502:01:46.0002:01:46.00+00:58:2416:143.7
73GORYŃSKA Daria 48PIĘKNI I BESTIEGDYNIAK1 16-2973K 286Piękni i Bestie02:01:59.9502:01:59.95+00:58:3816:153,7
74BOBROWSKA Maja 1027WIELICZKIK1 16-2974K 301SKB Dzik02:03:34.8002:03:34.80+01:00:1316:283.6
75NOWAK Sandra 379SZAMOTUŁYK1 16-2975K 30602:04:16.8002:04:16.80+01:00:5516:343.6
76NOWAK Monika 380SZAMOTUŁYK1 16-2976K 30702:04:17.0002:04:17.00+01:00:5516:343.6
77WALENT Marta 334WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK1 16-2977K 30802:04:19.3002:04:19.30+01:00:5716:343,6
78JURKIEWICZ Małgorzata 1224SZCZECINK1 16-2978K 30902:04:45.9502:04:45.95+01:01:2416:383.6
79MOSKWA Martyna 768GO SPORTSZCZECINK1 16-2979K 31102:04:53.5502:04:53.55+01:01:3116:393.6
80WIETRZYŃSKA Agnieszka 767PYRZYCEK1 16-2980K 31202:04:54.2002:04:54.20+01:01:3216:393.6
81KONIECKA Barbara 966STAROGARDK1 16-2981K 31902:06:19.2502:06:19.25+01:02:5716:503.6
82GABERT-JAWORSKA Klaudia 574SZCZECINK1 16-2982K 323RAZ Szczecin02:06:33.8502:06:33.85+01:03:1216:523,6
83KAROL Monika 541POLICEK1 16-2983K 326LOSZKI I WARCHLAKI02:06:46.5002:06:46.50+01:03:2416:543,5
84KUŹMIŃSKA Weronika 3POLICEK1 16-2984K 33202:08:01.6002:08:01.60+01:04:3917:043,5
85MATUSZAK Kamila 513MANGO GATKI TEAMSZCZECINK1 16-2985K 344Mango Gatki Team02:11:28.6502:11:28.65+01:08:0717:313,4
86WROŃSKA Sandra 488STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK1 16-2986K 345Pędzące Imadła Stargard02:11:35.1002:11:35.10+01:08:1317:323,4
87GĘBICKA Agata 628STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM !STARGARDK1 16-2987K 346Pędzące Imadła Stargard02:11:35.3002:11:35.30+01:08:1317:323,4
88KRÓL Roksana 1082POLICEK1 16-2988K 34902:12:31.4502:12:31.45+01:09:0917:403,4
89JEŻ Maja 1137OLSZTYNK1 16-2989K 350Ryby głębinowe02:13:27.5002:13:27.50+01:10:0517:473.4
90MIKLEWICZ Agata 1128SZCZECINK1 16-2990K 351Ryby głębinowe02:13:27.9002:13:27.90+01:10:0617:473.4
91SZCZEPEK Marta 1113SZCZECINK1 16-2991K 353Ryby głębinowe02:13:48.7002:13:48.70+01:10:2717:503.4
92MAŻUL Dominika 400POLICEK1 16-2992K 355BEZIMIENNI02:14:06.8502:14:06.85+01:10:4517:523.4
93PIOTROWSKA Ilona 1099POŁAPANI TEAMSZCZECINK1 16-2993K 35902:16:37.2502:16:37.25+01:13:1518:123,3
94CHYBIŃSKA Anna 1101SZCZECINK1 16-2994K 360Połapani02:16:37.3502:16:37.35+01:13:1518:123,3
95WOŹNIAK Wiktoria 99FIFNE PYRKIKOZIEGŁOWYK1 16-2995K 365Fifne Pyrki02:17:34.1002:17:34.10+01:14:1218:203,3
96JIMENEZ Rebecca 602OCR TEAM WLOCLAWEKGDANSKK1 16-2996K 38102:23:48.5502:23:48.55+01:20:2619:103,1
97GŁAZEK Julia 1232SZCZECINK1 16-2997K 382Agat02:29:45.3002:29:45.30+01:26:2319:583
KWIATKOWSKA Sonia 183MUD GOATSŚWINOUJŚCIEK1 16-29Mud Goats DNF DNF--
CYBULSKA Anna 448PANDA I BANDAPOLICEK1 16-29Panda i Banda DNF DNF--
LINIEWICZ Alona 1130PDCSZCZECINK1 16-29PDC DNF DNF--
Znaleziono 100 wynik(ów)