IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2018-08-19
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1301
Wystartowało:
1053
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
1031
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M2 30-39

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1POKRZYWIŃSKI Zbigniew 667BBL POLICEPOLICEM2 30-391M 212BZ SzczecinxRunners00:48:19.4500:48:19.45 6:269,3
2SOWAŁA Wojciech 796KW PSP ŁÓDŹPABIANICEM2 30-392M 4KW PSP ŁÓDŹ00:49:17.2500:49:17.25+00:00:576:349.1
3PLESNER Krzysztof 856KMPSP SZCZECINSTARGARDM2 30-393M 5PSP SZCZECINPSP Szczecin00:49:35.9500:49:35.95+00:01:166:369.1
4GREGULA Wojt 777STRAŻ POŻARNACHOJNAM2 30-394M 6PSP SZCZECINStraż Pożarna Szczecin00:49:59.1000:49:59.10+00:01:396:399
5POGOCKI Seweryn 795KW PSP ŁÓDŹZELÓWM2 30-395M 7KW PSP ŁÓDŹ00:50:46.2000:50:46.20+00:02:266:468.9
6SKORSKI Lukasz 552MYSLIBORZM2 30-396M 800:50:52.3500:50:52.35+00:02:326:468,8
7PAWLIŃSKI Piotr 904GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM2 30-397M 9Grupa Azoty Police00:51:05.3000:51:05.30+00:02:456:488.8
8CHUDAŃSKI Hubert 642SP PSP BYDGOSZCZMAKSYMILIANOWOM2 30-398M 1400:54:12.5500:54:12.55+00:05:537:138,3
9GAWLIK Wojciech 394IWSP SZBYDGOSZCZM2 30-399M 1500:54:14.7500:54:14.75+00:05:557:138,3
10HENDZEL Miłosz 28PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM2 30-3910M 1700:54:25.0500:54:25.05+00:06:057:158,3
11PŁOŃSKI Jakub 1148STARGARDM2 30-3911M 18Dzikie Dziki Gorzów00:54:36.3000:54:36.30+00:06:167:168,2
12PRAŻANOWSKI Grzegorz 1096DESZCZNO WARRIORSDESZCZNOM2 30-3912M 20Deszczno Warriors00:55:39.2500:55:39.25+00:07:197:258,1
13MASIUKIEWICZ Jacek 1338DESZCZNO WARRIORSSKWIERZYNAM2 30-3913M 22Deszczno Warriors00:56:02.2500:56:02.25+00:07:427:288
14HOŁYŃSKI Leszek 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPRZECŁAWM2 30-3914M 2400:56:10.9000:56:10.90+00:07:517:298
15WRÓBLEWSKI Michał 479GRA RUNNERSGRYFICEM2 30-3915M 25Gryficka Siła Biegowa00:56:31.2500:56:31.25+00:08:117:328
16PAPLICKI Michał 1031DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WLKPM2 30-3916M 26Dzikie Dziki Gorzów00:56:34.6500:56:34.65+00:08:157:328
17GOŁĘBIEWSKI Tomasz 584PARUNMEDICSZCZECINM2 30-3917M 27paRUNmedicpaRUNmedic00:56:47.1000:56:47.10+00:08:277:347,9
18KOŁODZIŃSKI Paweł 747DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3918M 29Dzikie Dziki Gorzów00:57:27.3000:57:27.30+00:09:077:397,8
19SZYMKIEWICZ Łukasz 1070MECHANICYSTARGARDM2 30-3919M 3000:57:41.4000:57:41.40+00:09:217:417,8
20KOZAJDA Tomasz 1292DESZCZNO WARRIORSDESZCZNOM2 30-3920M 3300:57:52.8500:57:52.85+00:09:337:427,8
21KWIATKOWSKI Kajetan 47BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM2 30-3921M 40Małe Lwy01:01:18.8501:01:18.85+00:12:598:107,3
22SIEDLER Martin 302SV DONSBRUGGENWIJCHENM2 30-3922M 4301:02:04.1001:02:04.10+00:13:448:167,3
23POCIERZNICKI Rafał 3843KPZMOT/1BPZMOT/12BZSZCZECINM2 30-3923M 463kpzmot/1bpzmot01:03:28.4501:03:28.45+00:15:098:277,1
24TWARDOWSKI Michał 942XRUNNERSŚREMM2 30-3924M 47JW 3605xRunners01:03:30.1501:03:30.15+00:15:108:287,1
25PRZYBYSZ Rafał 55523. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIM2 30-3925M 4923. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:04:03.4501:04:03.45+00:15:448:327
26KOZŁOWSKI Artur 956GRYFICEM2 30-3926M 5201:04:10.8001:04:10.80+00:15:518:337
27TOPOREK Przemysław 713DLL PARTNERSSZCZECINM2 30-3927M 53DLL Partners01:04:45.6501:04:45.65+00:16:268:386.9
28ROZICKI Krzysztof 4253KPZMOT/1BPZMOT/12BZSZCZECINM2 30-3928M 553kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ01:05:04.5501:05:04.55+00:16:458:406.9
29LUDWICZAK Jarosław 260KOŚCIAN TEAMKOSCIANM2 30-3929M 5601:05:14.7001:05:14.70+00:16:558:416,9
30GŁADYSZ Jarosław 435KOBYLANKAM2 30-3930M 5801:05:25.9001:05:25.90+00:17:068:436,9
31SZARZEC Przemysław 3753KPZMOT/1BPZMOT/12BZNOWE WARPNOM2 30-3931M 593kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ01:05:31.9501:05:31.95+00:17:128:446.9
32PORZYCH Zbigniew 346CALIBRA TIMSZCZECINM2 30-3932M 6001:05:51.4501:05:51.45+00:17:328:466,8
33SCHERFENBERG Łukasz 348SZCZECINM2 30-3933M 61ZS Zwyrole01:05:58.7001:05:58.70+00:17:398:476,8
34SZCZEPANIAK Marcin 17XRUNNERSKONINM2 30-3934M 6201:06:19.3501:06:19.35+00:17:598:506,8
35GŁOWACKI Adrian 516TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-3935M 63Team Posejdona01:06:19.5501:06:19.55+00:18:008:506,8
36BIEŃKOWSKI Michał 413DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-3936M 6701:06:25.1501:06:25.15+00:18:058:516,8
37KOWALSKI Tomasz 1298ZMECZONY SEZONEMDEBNOM2 30-3937M 6801:06:26.9001:06:26.90+00:18:078:516,8
38CZARNECKI Daniel 150STARGARDM2 30-3938M 7201:06:58.6501:06:58.65+00:18:398:556,7
39SZESZKOWSKI Tomasz 287GDAŃSKM2 30-3939M 7601:07:37.1001:07:37.10+00:19:179:006,7
40MOŻEJKO Dawid 683DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-3940M 80Dzik Komando01:08:31.4501:08:31.45+00:20:129:086,6
41GARBACIAK Przemysław 676MAUPOLANDSTARGARDM2 30-3941M 82MAUPoland01:08:56.9501:08:56.95+00:20:379:116,5
42BOGDAŃSKI Bartosz 369DZIK KOMANDOLODZM2 30-3942M 8901:10:03.1001:10:03.10+00:21:439:206,4
43JANKE Łukasz 1332ZS CROSSFIT SZCZECINSZCZECINM2 30-3943M 91Maciejkowe Żelki01:10:13.4501:10:13.45+00:21:549:216.4
44KOŁOMAŃSKI Hubert 434SZCZECINM2 30-3944M 9201:10:30.4501:10:30.45+00:22:119:246,4
45KLEPACKI Bartek 276POLICEM2 30-3945M 9601:10:47.1001:10:47.10+00:22:279:266,4
46KOTYNIA Dawid 1104COLOSSUSSZCZECINM2 30-3946M 9701:10:49.2001:10:49.20+00:22:299:266,4
47KOTYNIA Maciej 969GRYFICEM2 30-3947M 10301:11:05.9501:11:05.95+00:22:469:286,3
48ANYŻEWSKI Tomek 585OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM2 30-3948M 104OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:11:14.0501:11:14.05+00:22:549:296,3
49CHENON Guillaume 607WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMAYETM2 30-3949M 105Wieczorne Bieganie w Szczecinie01:11:23.4501:11:23.45+00:23:049:316,3
50MIELCZAREK Krystian 275STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIEDOLICEM2 30-3950M 10601:11:34.7501:11:34.75+00:23:159:326,3
51GRABOWSKI Jarosław 1119PDCSZCZECINM2 30-3951M 107PDC01:11:43.0001:11:43.00+00:23:239:336,3
52LIPERTOWICZ Sebastian 595LOVELASYPOLICEM2 30-3952M 10801:11:49.2001:11:49.20+00:23:299:346,3
53SPÓLNIK Paweł 709SZCZECINM2 30-3953M 11201:12:01.9501:12:01.95+00:23:429:366,2
54BACIOR Tomasz 398SZCZECINM2 30-3954M 11301:12:08.6001:12:08.60+00:23:499:376,2
55LANGE Damian 611TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-3955M 114Team PosejdonaTeam Posejdona01:12:14.4501:12:14.45+00:23:559:376,2
56BABICZ Wojtek 420BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM2 30-3956M 11801:12:22.8001:12:22.80+00:24:039:386,2
57CHUDY Kamil 1067SZCZECINM2 30-3957M 12001:13:06.6001:13:06.60+00:24:479:446,2
58CHMUROWICZ Marcin 1069SZCZECINM2 30-3958M 12101:13:21.1501:13:21.15+00:25:019:466,1
59KOPYŚĆ Bartlomiej 1061CALIBRA TIMSZCZECINM2 30-3959M 12201:13:34.0001:13:34.00+00:25:149:486,1
60ADAMCZYK Paweł 823SZCZECINM2 30-3960M 12301:13:35.4001:13:35.40+00:25:159:486.1
61TARNOWSKI Tomasz 503HUSARIA RACE TEAMSZCZECINM2 30-3961M 124Husaria Race Team01:13:39.7501:13:39.75+00:25:209:496,1
62DUSZA Robert 153ŚWINOUJŚCIEM2 30-3962M 12501:13:40.8001:13:40.80+00:25:219:496,1
63PAŃCZYK Tomasz 16712 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINM2 30-3963M 12601:13:54.0001:13:54.00+00:25:349:516,1
64JAROSIEWICZ Radosław 325SZCZECINM2 30-3964M 12701:14:03.1501:14:03.15+00:25:439:526,1
65CZYLKOWSKI Patryk 121BANIEM2 30-3965M 12801:14:05.7501:14:05.75+00:25:469:526,1
66WOŁOSZYN Wojciech 546STARGARDM2 30-3966M 131BK-12701:14:39.1501:14:39.15+00:26:199:576
67ZARĘBA Piotr 746KP PSP POLICESZCZECINM2 30-3967M 133KP PSP PoliceKP PSP Police01:15:01.9001:15:01.90+00:26:4210:006
68KISIEL Łukasz 538STARGARDM2 30-3968M 135BK-12701:15:07.9501:15:07.95+00:26:4810:006
69LECHOWICZ Tomek 1199OFF SEASON SZCZECINSTARGARDM2 30-3969M 13601:15:08.0501:15:08.05+00:26:4810:016
70JASTAK Paweł 40SZCZECINM2 30-3970M 13701:15:13.7001:15:13.70+00:26:5410:016
71PAKULA Konrad 357DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3971M 139Dzikie Dziki Gorzów01:15:17.7501:15:17.75+00:26:5810:026
72BĄK Sebastian 305ŁOSOŚ T.E.A.MJEZIERZYCE OSIEDLEM2 30-3972M 142Łosoś T.E.A.M01:15:33.0501:15:33.05+00:27:1310:046
73MAZUR Marcin 502STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIESZCZECINM2 30-3973M 14501:15:49.3501:15:49.35+00:27:2910:065,9
74ŻAK Sebastian 537STARGARDM2 30-3974M 14601:15:55.2501:15:55.25+00:27:3510:075,9
75LINKE Rafał 447SKB DZIKSZCZECINM2 30-3975M 14701:15:59.1501:15:59.15+00:27:3910:075,9
76LIPSKI Łukasz 1200PIŁAM2 30-3976M 14801:16:13.2501:16:13.25+00:27:5310:095,9
77OLEJARZ Damian 1241POLICEM2 30-3977M 15201:16:53.7001:16:53.70+00:28:3410:155,9
78GRUDOWSKI Konrad 631AKTYWNE PRAWOBRZEŻESZCZECINM2 30-3978M 15301:16:58.7001:16:58.70+00:28:3910:155,8
79ŁONIEWSKI Bartek 1029SZCZECINM2 30-3979M 15401:17:09.1501:17:09.15+00:28:4910:175,8
80KRZACZKOWSKI Łukasz 716WROCŁAWM2 30-3980M 158Dziki Wrocław01:17:33.9501:17:33.95+00:29:1410:205.8
81QUESADO Paulo 717DZIKI WROCŁAWWROCŁAWM2 30-3981M 15901:17:34.0501:17:34.05+00:29:1410:205.8
82ODRZYWOLSKI Michał 669ŻANDARMERIA WOJSKOWASZCZECINM2 30-3982M 161OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:17:46.3501:17:46.35+00:29:2610:225,8
83ANDRUCH Andrzej 1343HELL'S HEAVEN SZCZECINBEZRZECZEM2 30-3983M 163Hell's Heaven CrossFit Szczecin01:18:05.1501:18:05.15+00:29:4510:245.8
84KRAMER Krzysztof 970LUBUSKOM2 30-3984M 16801:18:46.2001:18:46.20+00:30:2610:305,7
85WAHN Przemysław 222SZCZECINM2 30-3985M 17001:19:02.5501:19:02.55+00:30:4310:325,7
86SOKOŁOWSKI Michał 160MUD GOATSPOZNANM2 30-3986M 173Mud Goats01:19:11.6501:19:11.65+00:30:5210:335.7
87BANASZAK Marcin 1234BEZRZECZEM2 30-3987M 174Agat01:19:44.5501:19:44.55+00:31:2510:375,6
88CHARĘZA Marcin 247ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM2 30-3988M 17501:19:52.9001:19:52.90+00:31:3310:385,6
89KĘDZIELEWSKI Łukasz 299ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM2 30-3989M 17601:19:53.5001:19:53.50+00:31:3410:395,6
90EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stanisław 1335SZCZECINM2 30-3990M 17701:20:04.3501:20:04.35+00:31:4410:405.6
91LEWANDOWSKI Piotr 923SKB DZIKPOLICEM2 30-3991M 178SKB Dzik01:20:07.1501:20:07.15+00:31:4710:405,6
92JAWORSKI Piotr 1208ALISIAINATALKASZCZECINM2 30-3992M 17901:20:08.2501:20:08.25+00:31:4810:415,6
93KUŹBIK Jakub 617SZCZECINM2 30-3993M 18101:20:37.4001:20:37.40+00:32:1710:445,6
94BURZYŃSKI Zbigniew 3313KPZMOT/1BPZMOT/12BZPOLICEM2 30-3994M 1833kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ01:20:52.5001:20:52.50+00:32:3310:465,6
95ZYGOŃ Artur 1243STARGARDM2 30-3995M 18901:21:14.3501:21:14.35+00:32:5410:495,5
96STRZELCZYK Wojciech 517ŚWINOUJŚCIEM2 30-3996M 19101:21:21.2001:21:21.20+00:33:0110:505,5
97MACIEJCZYK Piotr 727POLICEM2 30-3997M 194KP PSP Police01:21:53.8001:21:53.80+00:33:3410:555.5
98BOBROWSKI Marek 1043WARSZAWAM2 30-3998M 19501:22:15.5501:22:15.55+00:33:5610:585,5
99CHLASTA Jacek 803SZCZECINM2 30-3999M 19701:22:23.3501:22:23.35+00:34:0310:595.5
100WÓJCIK Tomasz 1184SZCZECINM2 30-39100M 19901:22:48.4001:22:48.40+00:34:2811:025,4
101RYWACKI Karol 947POLICEM2 30-39101M 20001:22:53.1001:22:53.10+00:34:3311:035.4
102STERNA Maciej 1195POLICEM2 30-39102M 20101:22:54.3501:22:54.35+00:34:3411:035.4
103SZTURO Marcin 763GOLENIÓWM2 30-39103M 20501:23:16.0501:23:16.05+00:34:5611:065,4
104GRYCZ Piotr 765PODAŃSKOM2 30-39104M 20601:23:16.0501:23:16.05+00:34:5611:065,4
105MICHNIACKI Michał 633SZCZECINM2 30-39105M 20801:23:18.5001:23:18.50+00:34:5911:065,4
106SAWA Piotr 673IRON TEAM SZCZECINSZCZECINM2 30-39106M 210Na Pięterko01:23:31.7501:23:31.75+00:35:1211:085,4
107NARKUN Maciej 480SŁUPSKM2 30-39107M 212Mango Gatki Team01:23:46.3001:23:46.30+00:35:2611:105,4
108GADOWSKI Wojciech 826MIERZYNM2 30-39108M 213Gadowscy01:23:51.8501:23:51.85+00:35:3211:105.4
109ABRAMOWICZ Tomasz 731BIEGOHOLLICASZCZECINM2 30-39109M 21501:24:08.6501:24:08.65+00:35:4911:135.3
110SITEK Alfred 26SKB DZIKSZCZECINM2 30-39110M 21701:24:29.5001:24:29.50+00:36:1011:155,3
111CHEŁMINIAK Sławomir 13BIEGAM SOBIECZARNA ŁĄKAM2 30-39111M 22101:24:48.1501:24:48.15+00:36:2811:185,3
112DEPTUŁA Tobiasz 935ŚWINOUJŚCIEM2 30-39112M 22401:25:11.8501:25:11.85+00:36:5211:215,3
113GRACZYK Grzegorz 7693BLOGSZCZECINM2 30-39113M 22701:25:44.5501:25:44.55+00:37:2511:255.2
114PTAK Daniel 71HUSARIA RACE TEAMGOLCZEWOM2 30-39114M 228Husaria Race Team01:25:51.0501:25:51.05+00:37:3111:265,2
115RUŚKIEWICZ Wojciech 1205DELOITTE ADVENTURE TEAMSZCZECINM2 30-39115M 23001:25:57.5001:25:57.50+00:37:3811:275,2
116WOJCIECHOWSKI Maciej 25GŁOGÓWM2 30-39116M 23101:25:59.7001:25:59.70+00:37:4011:275,2
117KOSAKOWSKI Paweł 1296SZCZECINM2 30-39117M 23301:26:22.3501:26:22.35+00:38:0211:305.2
118SASAK Michał 43712BZSZCZECINM2 30-39118M 23401:26:31.9001:26:31.90+00:38:1211:325,2
119HYBIAK Lukasz 202ORKI Z MAJORKISZCZECINM2 30-39119M 235ORKI Z MAJORKI01:26:33.5501:26:33.55+00:38:1411:325,2
120BODURKA Łukasz 1334SZCZECINM2 30-39120M 23701:26:44.7501:26:44.75+00:38:2511:335.2
121BALCERZAK Przemysław 1012POLICEM2 30-39121M 23801:26:44.8001:26:44.80+00:38:2511:335,2
122ROSZAK Zbigniew 207TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM2 30-39122M 24001:27:05.3001:27:05.30+00:38:4511:365,2
123GŁOWACKI Mariusz 429SZCZECINM2 30-39123M 24201:27:26.8501:27:26.85+00:39:0711:395,1
124KAMINSKI Rafal 15SZCZECINM2 30-39124M 24401:27:49.5501:27:49.55+00:39:3011:425,1
125CICHOCKI Kamil 1132PDCSZCZECIN-ZAŁOMM2 30-39125M 245PDC01:27:52.7501:27:52.75+00:39:3311:425,1
126BACHORSKI Paweł 11551981POLICEM2 30-39126M 24601:28:09.9001:28:09.90+00:39:5011:455,1
127SMOGÓR Andrzej 430SZCZECINM2 30-39127M 25201:29:17.6501:29:17.65+00:40:5811:545
128SZCZUKO Karol 347DOBRAM2 30-39128M 253szczupaki01:29:18.5001:29:18.50+00:40:5911:545
129KAPUSTA Marcin 432SZCZECINM2 30-39129M 25401:29:28.5001:29:28.50+00:41:0911:555
130OKIENCZUK Radek 749DOBRAM2 30-39130M 25601:29:31.1001:29:31.10+00:41:1111:565
131CIEMCIOCH Pawel 41UXBRIDGEM2 30-39131M 25701:29:40.9501:29:40.95+00:41:2111:575
132HRYCIÓW Daniel 592RAGNAROK SZCZECINSZCZECINM2 30-39132M 263Rangarok Szczecin01:30:07.0501:30:07.05+00:41:4712:005
133RUTKOWSKI Konrad 591SZCZECINM2 30-39133M 264Rangarok Szczecin01:30:07.0501:30:07.05+00:41:4712:005
134KORABIUSZ Maciej 1180ÓSEMKOWA PETARDA.POLICEM2 30-39134M 273Ósemkowa petarda01:30:57.7501:30:57.75+00:42:3812:074.9
135KERAJ Jarosław 1268SZCZECINM2 30-39135M 27601:31:20.1001:31:20.10+00:43:0012:104.9
136JANCZAREK Rafał 126SZCZECINM2 30-39136M 27701:31:20.5501:31:20.55+00:43:0112:104,9
137JAKSINA Sylwester 1181ÓSEMKOWA PETARDAPOLICEM2 30-39137M 278Ósemkowa petarda01:31:20.8501:31:20.85+00:43:0112:104.9
138TURCZYŃSKI Marcin 930BYDGOSZCZM2 30-39138M 28201:31:50.3501:31:50.35+00:43:3012:144.9
139KSYCKI Błażej 132SZCZECINM2 30-39139M 28601:32:04.0501:32:04.05+00:43:4412:164,9
140GŁOWACKI Grzegorz 1007SZCZECINM2 30-39140M 28701:32:05.8001:32:05.80+00:43:4612:164,9
141LACHOWICZ Bartosz 1206STARGARDM2 30-39141M 28801:32:07.6001:32:07.60+00:43:4812:164,9
142LIPSKI Łukasz 520BIEGOHOLLICASZCZECINM2 30-39142M 29301:32:25.8001:32:25.80+00:44:0612:194,9
143ORNATEK Pawe 1295SZCZECINM2 30-39143M 29801:33:03.7001:33:03.70+00:44:4412:244.8
144ŚWIĆ Miłosz 455DZIK KOMANDOŁÓDŹM2 30-39144M 30001:33:19.5001:33:19.50+00:45:0012:264,8
145KUPCZYK Przemysław 54DZIK KOMANDOKSAWERÓWM2 30-39145M 302Dzik Komando01:33:25.7001:33:25.70+00:45:0612:274,8
146MICHALSKI Marek 1063SZCZECINM2 30-39146M 30501:34:17.1501:34:17.15+00:45:5712:344.8
147RUTKOWSKI Tomasz 340PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM2 30-39147M 30601:34:17.3501:34:17.35+00:45:5712:344.8
148ZDUNEK Piotr 682SZCZECINM2 30-39148M 30801:34:26.2001:34:26.20+00:46:0612:354.8
149PYREK Krzysztof 801 RBLOGWAŁCZM2 30-39149M 309Aktywni WałczAktywni Wałcz01:34:46.5501:34:46.55+00:46:2712:384.7
150BOGUSŁAWSKI Łukasz 476SZCZECINM2 30-39150M 31101:35:21.2501:35:21.25+00:47:0112:424,7
151BIRULA Michał 759XRUNNERSSZCZECINM2 30-39151M 312xRunners01:35:30.1501:35:30.15+00:47:1012:444,7
152OCZKOWSKI Maciej 1285SZCZECINM2 30-39152M 31301:35:55.0501:35:55.05+00:47:3512:474.7
153PODBRZESKI Jakub 1306FANI PÓŁNOCNEJ NORWEGIISZCZECINM2 30-39153M 314Fani północnej Norwegii01:36:02.1501:36:02.15+00:47:4212:484,7
154JASIŃSKI Krystian 1305SZCZECINM2 30-39154M 31501:36:02.3001:36:02.30+00:47:4212:484,7
155ZATOŃ Łukasz 200BYLE DO METYSZAMOTUŁYM2 30-39155M 31601:36:28.1001:36:28.10+00:48:0812:514,7
156WEGLINSKI Radosław 819OŻW SZCZECINMASZEWOM2 30-39156M 317OŻW SzczecinOŻW SZCZECIN01:36:31.0001:36:31.00+00:48:1112:524.7
157MACHOLA Bartłomiej 7021981SZCZECINLM2 30-39157M 31801:36:37.7001:36:37.70+00:48:1812:524,7
158ROSTRYGIN Maciej 263WKURW_TEAMSZCZECINM2 30-39158M 32001:36:52.6501:36:52.65+00:48:3312:544,6
159MALEC Kamil 525PDCSZCZECINM2 30-39159M 321PDC01:36:56.8501:36:56.85+00:48:3712:554,6
160DROZD Dariusz 1045SZCZECINM2 30-39160M 32601:37:23.6501:37:23.65+00:49:0412:594,6
161RASZEWSKI Damian 316SZCZECINM2 30-39161M 32801:37:28.4001:37:28.40+00:49:0812:594,6
162PASEK Rafał 600DZIKUSEKMINSK MAZOWIECKIM2 30-39162M 33001:37:48.4501:37:48.45+00:49:2913:024,6
163ŁABECKI Paweł 1175POLICEM2 30-39163M 33101:37:51.9501:37:51.95+00:49:3213:024,6
164OBROCKI Adrian 893LÖCKNITZM2 30-39164M 33201:37:52.1001:37:52.10+00:49:3213:024,6
165HERMANOWICZ Miłosz 341ZS ZWYROLESZCZECINM2 30-39165M 33701:38:54.2001:38:54.20+00:50:3413:114,6
166JASAK Michał 783XGRYFINOM2 30-39166M 33901:39:21.8001:39:21.80+00:51:0213:144.5
167IGNASZEWSKI Marcin 1179SZCZECINM2 30-39167M 34101:39:35.3001:39:35.30+00:51:1513:164,5
168BŁAŻEJEWICZ Łukasz 816ZŁOCIENIECM2 30-39168M 345JW 450901:39:40.5501:39:40.55+00:51:2113:174,5
169DZIETCZYK Kamil 813102. BOCHRSZCZECINM2 30-39169M 346JW 4509102 Bochr.01:39:40.6501:39:40.65+00:51:2113:174.5
170PAWLICKI Bartosz 104SZCZECINM2 30-39170M 34701:39:41.1001:39:41.10+00:51:2113:174.5
171SIDORCZUK Tomasz 270KLUB BIEGAJACYCH LEŚNIKÓWTRZEBIEŻM2 30-39171M 35101:39:45.6501:39:45.65+00:51:2613:184,5
172MISIAK Artur 119BYLEBY DO PRZODUPRZEJĘSŁAW 18A/12M2 30-39172M 35201:39:46.4501:39:46.45+00:51:2713:184,5
173POST Marcin 1324KURÓWM2 30-39173M 35301:39:54.0501:39:54.05+00:51:3413:194.5
174WOJTKOWIAK Rafał 899SZCZECINM2 30-39174M 35501:39:59.1001:39:59.10+00:51:3913:194.5
175KAMIŃSKI Kamil 65317 WBZLUBINM2 30-39175M 35601:40:11.7001:40:11.70+00:51:5213:214,5
176SZAKOŁA Paweł 1317MIERZYNM2 30-39176M 357DoktoŻy01:40:16.5501:40:16.55+00:51:5713:224.5
177ELERT Mariusz 161PAPRYKARZESZCZECINM2 30-39177M 360Paprykarze01:40:50.4501:40:50.45+00:52:3113:264,5
178JANUS Grzegorz 288SZCZECINM2 30-39178M 36401:41:20.2501:41:20.25+00:53:0013:304,4
179LESZCZYŃSKI Marcin 554SZCZECINM2 30-39179M 36501:41:21.2501:41:21.25+00:53:0113:304.4
180KAKOWSKI Dawid 939SZCZECINM2 30-39180M 36601:41:31.1001:41:31.10+00:53:1113:324,4
181KNIOŁA Łukasz 44PIŁA TEAMPIŁAM2 30-39181M 370PIŁA TEAM01:41:43.4001:41:43.40+00:53:2313:334,4
182ŻUROWSKI Leszek 489ŻURKISZCZECINM2 30-39182M 371żurki01:41:45.6501:41:45.65+00:53:2613:344,4
183KRYCZKA Adam 659POLICEM2 30-39183M 37501:42:03.6501:42:03.65+00:53:4413:364,4
184KONOPKA Paweł 51DALEKO JESZCZEGDYNIAM2 30-39184M 37601:42:05.9001:42:05.90+00:53:4613:364,4
185PIETKIEWICZ Paweł 408SZCZECINM2 30-39185M 37701:42:11.8001:42:11.80+00:53:5213:374,4
186PELC Marek 234SZCZECINM2 30-39186M 37801:42:12.5501:42:12.55+00:53:5313:374,4
187FELCENLOBEN Robert 180RAJSPORT ACTIVEŁÓDŹM2 30-39187M 379RAJSPORT ACTIVE01:42:13.9501:42:13.95+00:53:5413:374,4
188LEWICKI Kamil 670POŁAPANI TEAMSZCZECINM2 30-39188M 38001:42:14.6001:42:14.60+00:53:5513:374,4
189KOZAK Mirosław 409SZCZECINM2 30-39189M 38101:42:15.3501:42:15.35+00:53:5513:384,4
190WOJSZCZYK Michał 58BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM2 30-39190M 38201:42:15.6001:42:15.60+00:53:5613:384,4
191KOTWICKI Mariusz 426SZCZECINM2 30-39191M 38401:42:15.7501:42:15.75+00:53:5613:384,4
192PAWŁASZEK Lech 298BEZRZECZEM2 30-39192M 38601:42:35.9501:42:35.95+00:54:1613:404,4
193MICHAŁ Małecki 1100SZCZECINM2 30-39193M 38701:42:43.4001:42:43.40+00:54:2313:414,4
194ORECKI Radoslaw 1018SZCZECINM2 30-39194M 38801:42:43.4001:42:43.40+00:54:2313:414,4
195SPORNY Grzegorz 1059SZCZECINM2 30-39195M 39301:43:30.9001:43:30.90+00:55:1113:484.3
196GODEK Cezary 1134SZCZECINSZCZECINM2 30-39196M 39701:43:58.0501:43:58.05+00:55:3813:514,3
197LINKOWSKI Sławomir 1072SZCZECINM2 30-39197M 39901:44:03.7001:44:03.70+00:55:4413:524,3
198BIEGAŃSKI Tomasz 908SZCZECINM2 30-39198M 40601:45:13.6501:45:13.65+00:56:5414:014.3
199CUPRYJAK Sebastian 262SZCZECINM2 30-39199M 40701:45:13.9001:45:13.90+00:56:5414:014,3
200JOŃCA Marcin 1191DALESZEWOM2 30-39200M 410Nanogiwaciaki01:45:49.3001:45:49.30+00:57:2914:064,3
201HAJDUK Emilian 1194GRYFINOM2 30-39201M 412Nanogiwaciaki01:45:49.9001:45:49.90+00:57:3014:064,3
202CHEŁSTOWSKI Adrian 1193DALESZEWOM2 30-39202M 413Nanogiwaciaki01:45:50.1001:45:50.10+00:57:3014:064,3
203SIECZYK Jędrzej 1107SZCZECINM2 30-39203M 41401:45:51.3501:45:51.35+00:57:3114:064.3
204MULARCZYK Krzysztof 707CHYNÓWM2 30-39204M 41701:46:22.0501:46:22.05+00:58:0214:104,2
205KARBOWIAK Patryk 1014SZCZECINM2 30-39205M 41901:47:16.0001:47:16.00+00:58:5614:184,2
206ŁUCZAK Zbigniew 5041KPZMOT/3BPZMOTSTARGARDM2 30-39206M 423Husaria Race Team01:47:53.4001:47:53.40+00:59:3314:234,2
207LECH Wojciech 907PRZEMYŚLM2 30-39207M 42401:48:00.4001:48:00.40+00:59:4014:244.2
208ZABROCKI Karol 551TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-39208M 431Team Posejdona01:49:06.2501:49:06.25+01:00:4614:324,1
209JENDRZEJCZYK Mariusz 438SZCZECINM2 30-39209M 43301:49:26.8501:49:26.85+01:01:0714:354.1
210ZABŁOCKI Rafał 1139PRZEBIEGLIGDAŃSKM2 30-39210M 435Przebiegli01:49:47.2001:49:47.20+01:01:2714:384,1
211PLOCH Piotr 616BEZRZECZEM2 30-39211M 437Dzikusy01:50:05.8001:50:05.80+01:01:4614:404,1
212ZEMANKIEWICZ Łukasz 274KANAŁ 6AMSZCZECINM2 30-39212M 43901:50:14.6001:50:14.60+01:01:5514:414,1
213WYCIECHOWSKI Norbert 586OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM2 30-39213M 440OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:50:18.8001:50:18.80+01:01:5914:424,1
214ZAREMBA Marcin 1327SZCZECINM2 30-39214M 44401:51:02.0501:51:02.05+01:02:4214:484.1
215ROJEK Krzysztof 1239ŁOŻNICAM2 30-39215M 44501:51:16.5001:51:16.50+01:02:5714:504
216PAWLUŚ Tomasz 209SSPS CHEMIK POLICETANOWOM2 30-39216M 446Dzikie Krokodyle01:51:21.6001:51:21.60+01:03:0214:504
217WÓJCIK Krzysztof 208BANIEM2 30-39217M 447Dzikie Krokodyle01:51:21.9001:51:21.90+01:03:0214:504
218KEMPIŃSKI Tomasz 1154SZCZECINM2 30-39218M 448Dzikusy01:51:22.0001:51:22.00+01:03:0214:504
219BEJM Łukasz 557SZCZECINM2 30-39219M 449Dzikusy01:51:22.0001:51:22.00+01:03:0214:504
220SAWULAK Wiktor 558SZCZECINM2 30-39220M 45101:51:22.1001:51:22.10+01:03:0214:504
221SZULC Marcin 613POLICEM2 30-39221M 45201:51:48.5001:51:48.50+01:03:2914:544
222SZYSZKA Marcin 1110MARCIN SZYSZKASZCZECINM2 30-39222M 457ORKI Z MAJORKI01:52:29.7501:52:29.75+01:04:1014:594
223SKONECZNY Przemysław 286SZCZECINM2 30-39223M 46001:52:32.2501:52:32.25+01:04:1215:004
224KRAWCZYK Lukasz 1214TWKGRYFINOM2 30-39224M 464TWK01:52:58.6001:52:58.60+01:04:3915:034
225PĘKALSKI Tomasz 1209TWKGRYFINOM2 30-39225M 46501:52:58.7501:52:58.75+01:04:3915:034
226SAMPLAWSKI Adam 1111SZCZECINM2 30-39226M 467ORKI Z MAJORKI01:53:08.1501:53:08.15+01:04:4815:054
227MILEJSKI Paweł 349ZIELONA GÓRAM2 30-39227M 46801:53:10.9501:53:10.95+01:04:5115:054
228JAMRÓZ Wojciech 627ZIELONA GÓRAM2 30-39228M 46901:53:12.8001:53:12.80+01:04:5315:054
229ŁEBKOWSKI Karol 175GRYFINOM2 30-39229M 47201:53:47.0001:53:47.00+01:05:2715:104
230CZERKASOW Piotr 1323PRZECŁAWM2 30-39230M 473Nienormalnie Normalni01:53:48.1501:53:48.15+01:05:2815:104
231GRZYBOWSKI Przemysław 725SZCZECINM2 30-39231M 474KP PSP PoliceKP PSP Police01:53:50.6501:53:50.65+01:05:3115:104
232ROMEK Wojciech 1189SZCZECINM2 30-39232M 47701:53:53.7501:53:53.75+01:05:3415:114
233LEBIEDZIŃSKI Radek 78NORDA ACTIVE TEAMREDAM2 30-39233M 48301:54:34.2501:54:34.25+01:06:1415:163.9
234WOŁK Marcin 753MYŚLIBÓRZM2 30-39234M 486KSF01:54:46.7501:54:46.75+01:06:2715:183,9
235NASKRĘT Darek 2MUROWANA GOSLINAM2 30-39235M 48801:54:50.4501:54:50.45+01:06:3115:183,9
236KLIMEK Krzysztof 122SZCZECINM2 30-39236M 49101:55:10.6001:55:10.60+01:06:5115:213,9
237MACZULSKI Grzegorz 1246DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINM2 30-39237M 49201:55:19.3501:55:19.35+01:06:5915:223.9
238MIZERSKI Jakub 1250DZIECI KAPITANA ŻBIKANOWOGARDM2 30-39238M 49301:55:19.6501:55:19.65+01:07:0015:223.9
239KAMIONKA Andrzej 723SZCZECINM2 30-39239M 49601:55:20.8501:55:20.85+01:07:0115:223.9
240PASTUCH Jarosław 1247DZIECI KAPITANA ŻBIKATANOWOM2 30-39240M 497Dzieci Kapitana Żbika01:55:21.0001:55:21.00+01:07:0115:223.9
241LEWANDOWSKI Karol 668OŻW SZCZECINSZCZECINM2 30-39241M 500OŻW SzczecinOŻW SZCZECIN01:55:43.9001:55:43.90+01:07:2415:253,9
242WOSIAK Paweł 453FSD RUN DREZDENKOSZCZECINM2 30-39242M 50501:56:12.8501:56:12.85+01:07:5315:293,9
243KRYWAN Piotr 1186SZCZECINM2 30-39243M 506Team Calypso01:56:14.1001:56:14.10+01:07:5415:293,9
244KRZYSZTOFOWICZ Krzysztof 934POLICEM2 30-39244M 50701:56:49.2001:56:49.20+01:08:2915:343,9
245KRZYSZTOFOWICZ Karol 451SOBOLÓWM2 30-39245M 50801:56:49.9501:56:49.95+01:08:3015:343,9
246SOLECKI Sylwester 469SOBOLÓWM2 30-39246M 50901:56:50.5501:56:50.55+01:08:3115:343,9
247KOPKIEWICZ Radoslaw 1117PDCSZCZECINM2 30-39247M 510PDC01:57:25.4001:57:25.40+01:09:0515:393,8
248JACHIRA Krzysztof 722GRYF TEAMŚWINOUJŚCIEM2 30-39248M 51301:58:00.4501:58:00.45+01:09:4115:443.8
249BOŻEK Łukasz 184MUD GOATSGOWARZEWOM2 30-39249M 515Mud Goats01:58:03.3001:58:03.30+01:09:4315:443.8
250POST Michał 1337SZCZECINM2 30-39250M 516DoktoŻy01:58:16.1001:58:16.10+01:09:5615:463.8
251STASIUK Robert 1318SZCZECINM2 30-39251M 517DoktoŻy01:58:16.5501:58:16.55+01:09:5715:463.8
252GOŁASZ Robert 1146POLICEM2 30-39252M 51901:58:22.5501:58:22.55+01:10:0315:463,8
253TROJANOWSKI Marcin 1289BEZRZECZEM2 30-39253M 52001:58:34.5001:58:34.50+01:10:1515:483,8
254BAGIŃSKI Marcin 1340KOBYLANKAM2 30-39254M 52301:58:41.0001:58:41.00+01:10:2115:493.8
255KOTWAS Pawel 1124PDCSZCZECINM2 30-39255M 524PDC01:58:42.3001:58:42.30+01:10:2215:493,8
256KABIL Aly 1118PDCSZCZECINM2 30-39256M 525PDC01:58:42.3501:58:42.35+01:10:2215:493,8
257KOZAKIEWICZ Andrzej 1333SZCZECINM2 30-39257M 52601:58:49.9001:58:49.90+01:10:3015:503,8
258KRUBER Piotr 519SZCZECINM2 30-39258M 52701:58:59.6501:58:59.65+01:10:4015:513,8
259NOWOTNIK Wojciech 944ZBĄSZYŃM2 30-39259M 52801:59:12.4001:59:12.40+01:10:5215:533,8
260LESZKIEWICZ Roman 281SZCZECINM2 30-39260M 529KMS01:59:24.0501:59:24.05+01:11:0415:553.8
261POLIS Paweł 1219SZCZECINM2 30-39261M 53001:59:24.5501:59:24.55+01:11:0515:553.8
262CICHY Łukasz 79SZCZECINM2 30-39262M 53101:59:25.2001:59:25.20+01:11:0515:553.8
263KUCHTO Arkadiusz 83HRLINKSZCZECINM2 30-39263M 53201:59:25.6001:59:25.60+01:11:0615:553.8
264KUCABA Paweł 1225SZCZECINM2 30-39264M 53401:59:25.8501:59:25.85+01:11:0615:553.8
265CZYŻEWSKI Mateusz 311SZCZECINM2 30-39265M 53601:59:26.4001:59:26.40+01:11:0615:553.8
266GUMOWSKI Daniel 352POLICEM2 30-39266M 5382 of 401:59:51.4001:59:51.40+01:11:3115:583,8
267KACZOR Mariusz 491WAR-CHLACZKIZIELONA GÓRAM2 30-39267M 540Jost Polska02:00:03.4502:00:03.45+01:11:4416:003,7
268GAJEK Łukasz 412WAR-CHLACZKIZIELONA GÓRAM2 30-39268M 542WAR-chlaczki02:00:04.2502:00:04.25+01:11:4416:003,7
269BIAZIK Piotr 443WAR-CHLACZKINOWA SÓLM2 30-39269M 543WAR-chlaczki02:00:04.7502:00:04.75+01:11:4516:003,7
270SKOWYRA Arkadiusz 422RUNGRYF GRYFICEBARKOWOM2 30-39270M 54402:00:10.7502:00:10.75+01:11:5116:013,7
271BĘGOWSKI Tomasz 185SZCZECINM2 30-39271M 54712BZ SzczecinB02:00:40.7002:00:40.70+01:12:2116:053,7
272HARNER Jacek 244PANDA I BANDAPOLICEM2 30-39272M 553Panda i Banda02:01:14.7502:01:14.75+01:12:5516:093.7
273MADEJ Krzysztof 637KOBYLNICAM2 30-39273M 55502:01:25.5002:01:25.50+01:13:0616:113,7
274KOWNACKI Bartosz 213AT-TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM2 30-39274M 55602:01:30.0502:01:30.05+01:13:1016:123,7
275KWAŚNIEWSKI Wojciech 1213KS POLANIE PIERZCHNICAKIELCEM2 30-39275M 55902:02:33.3002:02:33.30+01:14:1316:203.7
276ULATOWSKI Tomasz 109SZCZECINM2 30-39276M 56002:03:07.2502:03:07.25+01:14:4716:243,7
277BUCZEK Krzysztof 1328SZCZECINM2 30-39277M 564Agat02:03:23.1502:03:23.15+01:15:0316:273,6
278LEWANDOWSKI Michał 1103COLOSSUSGRZĘDZICEM2 30-39278M 56602:03:30.1002:03:30.10+01:15:1016:283,6
279CIEPIELA Przemysław 577BEZRZECZEM2 30-39279M 56702:03:34.3502:03:34.35+01:15:1416:283.6
280DĘBCZYŃSKI Michał 152WILD HORSE ZÜRICHSZCECINM2 30-39280M 56802:03:34.6502:03:34.65+01:15:1516:283.6
281CYNOWSKI Patryk 1299SZCZECINM2 30-39281M 571Jazz Club02:04:06.2502:04:06.25+01:15:4616:323.6
282LIPIŃSKI Paweł 1215HUSARIA RACE TEAMGRYFICEM2 30-39282M 572Husaria Race Team02:04:09.1002:04:09.10+01:15:4916:333,6
283ŻERKO Marcin 564OBORNIKIM2 30-39283M 57302:04:17.1502:04:17.15+01:15:5716:343.6
284GOSTOMSKI Miłosz 381CZEMPIŃM2 30-39284M 57502:04:18.2502:04:18.25+01:15:5816:343.6
285GORCZYCA Mateusz 1236SŁAWNOM2 30-39285M 576Sławno bushcraft02:04:20.1002:04:20.10+01:16:0016:343,6
286SOWA Krzysztof 701ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIESZCZECINM2 30-39286M 57902:04:59.1002:04:59.10+01:16:3916:393.6
287PŁAŻALSKI Łukasz 957M2 30-39287M 580Husaria Race Team02:05:05.0502:05:05.05+01:16:4516:403,6
288SOKOŁOWSKI Konrad 959HUSARIA RACE TEAMGRYFICEM2 30-39288M 58102:05:05.5002:05:05.50+01:16:4616:403,6
289SOBCZAK Wojtek 1035POLICEM2 30-39289M 58202:05:25.8502:05:25.85+01:17:0616:433,6
290RYBACKI Roman 411WAR-CHLACZKINOWA SÓLM2 30-39290M 583WAR-chlaczki02:05:30.2502:05:30.25+01:17:1016:443,6
291BAGIEŃSKI Adrian 1226STC STARGARDSZCZECINM2 30-39291M 59202:06:19.9002:06:19.90+01:18:0016:503,6
292BOBROWICZ Jakub 116T.CH. SZCZECINWEŁTYŃM2 30-39292M 59702:06:40.6002:06:40.60+01:18:2116:533,6
293HAJDUKIEWICZ Marek 1274POLICEM2 30-39293M 60202:07:30.3502:07:30.35+01:19:1017:003,5
294CZYNSZAK Krystian 700STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39294M 609Pędzące Imadła Stargard02:11:35.1002:11:35.10+01:23:1517:323,4
295STAŃCZYK Sławomir 314STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39295M 610Pędzące Imadła Stargard02:11:35.4002:11:35.40+01:23:1517:323,4
296WROŃSKI Julian 625STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM2 30-39296M 611Pędzące Imadła Stargard02:11:35.4502:11:35.45+01:23:1617:323,4
297LOKOCZ Rafał 590WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM2 30-39297M 61502:13:31.7002:13:31.70+01:25:1217:483,4
298SUCHECKI Paweł 459ŻÓRAWIE1KM2 30-39298M 61602:13:59.7002:13:59.70+01:25:4017:513.4
299WILCZYŃSKI Grzegorz 406SZCZECINM2 30-39299M 61702:14:46.1502:14:46.15+01:26:2617:583.3
300MARCHEWKA Łukasz 460POŁAPANI TEAMSZCZECINM2 30-39300M 62102:16:36.8002:16:36.80+01:28:1718:123,3
301KOSMALSKI Jarosław 524SKS HUSARIASZCZECINM2 30-39301M 623SKS Husaria02:16:37.8002:16:37.80+01:28:1818:123.3
302BULIŃSKI Jacek 1163SZCZECINM2 30-39302M 62702:17:52.8502:17:52.85+01:29:3318:223,3
303FALARCZYK Maciej 1122PDCSZCZECIN – ZAŁOMM2 30-39303M 629PDC02:18:15.7002:18:15.70+01:29:5618:263.3
304WIERZBA Piotr 641KOBIECE BIEGANIESIADŁO DOLNEM2 30-39304M 632Kobiece Bieganie02:23:01.9502:23:01.95+01:34:4219:043,1
305CAŁY Przemek 597KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEM2 30-39305M 633Kobiece Bieganie02:23:02.1502:23:02.15+01:34:4219:043,1
306AMBROZIAK Adam 1120PDCSZCZECINM2 30-39306M 635PDC02:23:48.4502:23:48.45+01:35:2919:103.1
307CZYZ Andrzej 1222BEZRZECZEM2 30-39307M 637Agat02:31:10.8002:31:10.80+01:42:5120:093
308CHAŁUPKA Łukasz 843SZCZECINM2 30-39308M 64101:22:25.3504:04:08.35+03:15:4810:595.5
BARAN Piotr 909PRZEMYŚLM2 30-39 DNF DNF--
WAWSZCZAK Jakub 1330ŚWIDNIKM2 30-39Maciejkowe Żelki DNF DNF--
KMICIEWICZ Miłosz 1050SZCZECINM2 30-39 DNF DNF--
CYBULSKI Michał 663PANDA I BANDAPOLICEM2 30-39Panda i Banda DNF DNF--
SOSKA Jacek 427BIEDRUSKOM2 30-39 DNF DNF--
ŁUKASZEWSKI Michał 951POLICEM2 30-39 DNF DNF--
WRÓBEL Grzegorz 1051SZCZECINM2 30-39 DNF DNF--
LISOWSKI Kamil 1346SZCZECINM2 30-39Hell's Heaven Szczecin DNF DNF--
GĄSIOR Paweł 838ROZBIEGANY SUSZSUSZM2 30-39 DNF DNF--
PŁOSKOŃ Błażej 1058SZCZECINM2 30-39 DNF DNF--
RADZISZEWSKI Tomasz 1276GRZĘDZICEM2 30-39Colossus DNF DNF--
Znaleziono 319 wynik(ów)