IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2018-08-19
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1301
Wystartowało:
1053
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
1031
Na trasie:
0

Klasyfikacja: MP Służb Mundurowych Open M

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PELO Artur 7987 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSKSLUPSKM3 40-491M 100:45:28.5500:45:28.55 6:039,9
2POKRZYWIŃSKI Zbigniew 667BBL POLICEPOLICEM2 30-391M 212BZ SzczecinxRunners00:48:19.4500:48:19.45+00:02:506:269,3
3WÓJCIK Rafał 170SKB DZIK POLICESZCZECINM3 40-492M 312BZ SzczecinSKB Dzik00:48:59.2500:48:59.25+00:03:306:319,2
4SOWAŁA Wojciech 796KW PSP ŁÓDŹPABIANICEM2 30-392M 4KW PSP ŁÓDŹ00:49:17.2500:49:17.25+00:03:486:349.1
5PLESNER Krzysztof 856KMPSP SZCZECINSTARGARDM2 30-393M 5PSP SZCZECINPSP Szczecin00:49:35.9500:49:35.95+00:04:076:369.1
6GREGULA Wojt 777STRAŻ POŻARNACHOJNAM2 30-394M 6PSP SZCZECINStraż Pożarna Szczecin00:49:59.1000:49:59.10+00:04:306:399
7POGOCKI Seweryn 795KW PSP ŁÓDŹZELÓWM2 30-395M 7KW PSP ŁÓDŹ00:50:46.2000:50:46.20+00:05:176:468.9
8BURDKA Piotr 800KW PSP ŁÓDŹBRZEZINYM3 40-493M 10KW PSP ŁÓDŹ00:51:20.1500:51:20.15+00:05:516:508.8
9PAWŁOWSKI Kamil 601OCR TEAM WŁOCŁAWEKCHOCEŃM1 16-291M 11JW 3605OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:51:24.2000:51:24.20+00:05:556:518,8
10CHUDAŃSKI Hubert 642SP PSP BYDGOSZCZMAKSYMILIANOWOM2 30-398M 1400:54:12.5500:54:12.55+00:08:447:138,3
11GAWLIK Wojciech 394IWSP SZBYDGOSZCZM2 30-399M 1500:54:14.7500:54:14.75+00:08:467:138,3
12WASZAK Krzysztof 361WŁOCŁAWEKM1 16-293M 1912BZ SzczecinBrothers Team00:54:38.0000:54:38.00+00:09:097:178,2
13RUDZIŃSKI Jacek 171KW PSP SZCZECINGRYFINOM3 40-496M 21PSP SZCZECINPSP Szczecin00:55:54.6000:55:54.60+00:10:267:278,1
14MICHALAK Michał 693OSŻW MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-497M 2300:56:08.4500:56:08.45+00:10:397:298
15GOŁĘBIEWSKI Tomasz 584PARUNMEDICSZCZECINM2 30-3917M 27paRUNmedicpaRUNmedic00:56:47.1000:56:47.10+00:11:187:347,9
16PRUSEK Mateusz 75AKTYWNE CHOSZCZNOWISŁA WIELKAM1 16-294M 31Aktywne Choszczno00:57:42.4000:57:42.40+00:12:137:417,8
17PRZEKOPOWICZ Bartosz 782102. BATALION OCHRONYSTARGARDM1 16-295M 3400:58:08.4500:58:08.45+00:12:397:457,7
18MACIASZEK Grzegorz 797KW PSP ŁÓDŹZDUŃSKA WOLAM3 40-4910M 36KW PSP ŁÓDŹ00:58:36.1000:58:36.10+00:13:077:487.7
19WIĘCKO Jacek 92215GBZTALUSYM3 40-4911M 3715 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:59:11.1500:59:11.15+00:13:427:537,6
20GÓRNIAK Przemysław 17212 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINM1 16-297M 3800:59:51.1000:59:51.10+00:14:227:587,5
21POCIERZNICKI Rafał 3843KPZMOT/1BPZMOT/12BZSZCZECINM2 30-3923M 463kpzmot/1bpzmot01:03:28.4501:03:28.45+00:17:598:277,1
22TWARDOWSKI Michał 942XRUNNERSŚREMM2 30-3924M 47JW 3605xRunners01:03:30.1501:03:30.15+00:18:018:287,1
23PRZYBYSZ Rafał 55523. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIM2 30-3925M 4923. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:04:03.4501:04:03.45+00:18:348:327
24RUDZIŃSKI Jakub 570KW PSP SZCZECINGRYFINOM1 16-2912M 50KW PSP Szczecin01:04:05.1001:04:05.10+00:18:368:327
25GIZICKI Tomasz 729KP PSP POLICEJEDLIŃSKM1 16-2914M 54KP PSP PoliceKP PSP Police01:04:56.7501:04:56.75+00:19:288:396.9
26ROZICKI Krzysztof 4253KPZMOT/1BPZMOT/12BZSZCZECINM2 30-3928M 553kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ01:05:04.5501:05:04.55+00:19:368:406.9
27GŁADYSZ Jarosław 435KOBYLANKAM2 30-3930M 5801:05:25.9001:05:25.90+00:19:578:436,9
28SZARZEC Przemysław 3753KPZMOT/1BPZMOT/12BZNOWE WARPNOM2 30-3931M 593kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ01:05:31.9501:05:31.95+00:20:038:446.9
29WEŁNA Rafał 495HUSARIA RACE TEAMDRAWSKO POMORSKIEM1 16-2916M 65Husaria Race Team01:06:20.3001:06:20.30+00:20:518:506,8
30KORDYS Michał 53123.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOWIŚNIEWM1 16-2917M 6623. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:06:22.7501:06:22.75+00:20:548:506,8
31SOLIWODA Jacek 46715 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKĘTRZYNM3 40-4914M 6915 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana01:06:46.0001:06:46.00+00:21:178:546,7
32BRYL Mirosław 71815 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANABARTOSZYCEM3 40-4917M 7315 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana01:07:03.6501:07:03.65+00:21:358:566,7
33MICHALAK Piotr 1341OŻW SZCZECINUSTKAM1 16-2918M 74OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:07:22.4001:07:22.40+00:21:538:586.7
34GRYGORCEWICZ Jan 232SKB DZIKPOLICEM4 50-591M 7501:07:24.5501:07:24.55+00:21:568:596.7
35OPIELA Arkadiusz 423SZCZECINM1 16-2919M 7701:08:00.2501:08:00.25+00:22:319:046,6
36ŚLUFIŃSKI Franek 608OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM1 16-2924M 95OCR TEAM WŁOCŁAWEK01:10:42.2501:10:42.25+00:25:139:256,4
37LANGE Damian 611TEAM POSEJDONAŚWINOUJŚCIEM2 30-3955M 114Team PosejdonaTeam Posejdona01:12:14.4501:12:14.45+00:26:459:376,2
38ZAWLIK Tomasz 279SZCZECINM3 40-4927M 11701:12:15.7501:12:15.75+00:26:479:386,2
39DUSZA Robert 153ŚWINOUJŚCIEM2 30-3962M 12501:13:40.8001:13:40.80+00:28:129:496,1
40POCIECHA Artur 1037SZCZECINM3 40-4930M 13201:14:56.3001:14:56.30+00:29:279:596
41ZARĘBA Piotr 746KP PSP POLICESZCZECINM2 30-3967M 133KP PSP PoliceKP PSP Police01:15:01.9001:15:01.90+00:29:3310:006
42NĘDZUSIAK Dariusz 67KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-595M 15501:17:10.2001:17:10.20+00:31:4110:175,8
43SOLIS Mariusz 1159HQ MNC NESZCZECINM3 40-4935M 157OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:17:14.6501:17:14.65+00:31:4610:175,8
44ODRZYWOLSKI Michał 669ŻANDARMERIA WOJSKOWASZCZECINM2 30-3982M 161OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:17:46.3501:17:46.35+00:32:1710:225,8
45KOCZKODAJ Kamil 685SZCZECICNM1 16-2938M 162OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:18:04.3501:18:04.35+00:32:3510:245,8
46BURZYŃSKI Zbigniew 3313KPZMOT/1BPZMOT/12BZPOLICEM2 30-3994M 1833kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ01:20:52.5001:20:52.50+00:35:2310:465,6
47SZCZĘSNY Gracjan 1084CHOSZCZNOM1 16-2942M 18401:20:55.0001:20:55.00+00:35:2610:475,6
48MARTUSZEWSKI Ryszard 19WAŁCZM3 40-4942M 190Aktywni WałczAktywni Wałcz01:21:19.3001:21:19.30+00:35:5010:505,5
49MACIEJCZYK Piotr 727POLICEM2 30-3997M 194KP PSP Police01:21:53.8001:21:53.80+00:36:2510:555.5
50SZELĄG Tomasz 52923. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-4949M 21823. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:24:40.9001:24:40.90+00:39:1211:175,3
51GRACZYK Grzegorz 7693BLOGSZCZECINM2 30-39113M 22701:25:44.5501:25:44.55+00:40:1611:255.2
52SASINOWSKI Amadeusz 140WAŁCZM1 16-2955M 232Aktywni WałczAktywni Wałcz01:26:20.7001:26:20.70+00:40:5211:305,2
53DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 465SZCZECINM1 16-2957M 23901:27:00.4501:27:00.45+00:41:3111:365,2
54ŻELISKO Łukasz 66012BZ / 1BPZMOTSZCZECINM1 16-2962M 25101:29:11.4501:29:11.45+00:43:4211:535
55SĄDEL Krzysztof 374SZCZECINM3 40-4954M 27101:30:29.7001:30:29.70+00:45:0112:035
56BILIŃSKI Zbigniew 805KDOW - 1BPZMOTSZCZECINM4 50-598M 27201:30:37.3501:30:37.35+00:45:0812:045
57PYREK Krzysztof 801 RBLOGWAŁCZM2 30-39149M 309Aktywni WałczAktywni Wałcz01:34:46.5501:34:46.55+00:49:1812:384.7
58MATUSIAK Rafał 1262BIEGIEM NA SŁUŻBĘSZCZECINM1 16-2988M 32701:37:28.3501:37:28.35+00:51:5912:594.6
59RASZEWSKI Damian 316SZCZECINM2 30-39161M 32801:37:28.4001:37:28.40+00:51:5912:594,6
60OBROCKI Adrian 893LÖCKNITZM2 30-39164M 33201:37:52.1001:37:52.10+00:52:2313:024,6
61BŁAŻEJEWICZ Łukasz 816ZŁOCIENIECM2 30-39168M 345JW 450901:39:40.5501:39:40.55+00:54:1213:174,5
62DZIETCZYK Kamil 813102. BOCHRSZCZECINM2 30-39169M 346JW 4509102 Bochr.01:39:40.6501:39:40.65+00:54:1213:174.5
63CZACHOWSKI Jaroslaw 815102. BOCHRSZCZECINM3 40-4965M 348JW 450901:39:41.1001:39:41.10+00:54:1213:174,5
64WIECZOREK Mariusz 68SZCZECINM3 40-4966M 34901:39:41.1501:39:41.15+00:54:1213:174.5
65PRUSEK Mateusz 75AKTYWNE CHOSZCZNOWISŁA WIELKAM1 16-2994M 350Aktywne Choszczno01:39:41.4001:39:41.40+00:54:1213:174.5
66KAMIŃSKI Kamil 65317 WBZLUBINM2 30-39175M 35601:40:11.7001:40:11.70+00:54:4313:214,5
67ŚWIERCZ Dariusz 115WAŁCZM4 50-5914M 362KP PSP WałczAktywni Wałcz01:41:07.5001:41:07.50+00:55:3813:284,5
68PIETKIEWICZ Paweł 408SZCZECINM2 30-39185M 37701:42:11.8001:42:11.80+00:56:4313:374,4
69LEWICKI Kamil 670POŁAPANI TEAMSZCZECINM2 30-39188M 38001:42:14.6001:42:14.60+00:56:4613:374,4
70CUPRYJAK Sebastian 262SZCZECINM2 30-39199M 40701:45:13.9001:45:13.90+00:59:4514:014,3
71ŁUCZAK Zbigniew 5041KPZMOT/3BPZMOTSTARGARDM2 30-39206M 423Husaria Race Team01:47:53.4001:47:53.40+01:02:2414:234,2
72HNAT Rafał 76KP PSP WAŁCZWAŁCZM3 40-4987M 432KP PSP WałczAktywni Wałcz01:49:06.7001:49:06.70+01:03:3814:324,1
73PAWLUŚ Tomasz 209SSPS CHEMIK POLICETANOWOM2 30-39216M 446Dzikie Krokodyle01:51:21.6001:51:21.60+01:05:5314:504
74WÓJCIK Krzysztof 208BANIEM2 30-39217M 447Dzikie Krokodyle01:51:21.9001:51:21.90+01:05:5314:504
75ŁUKOMSKI Piotr 593GOLENIÓWM1 16-29119M 45401:52:20.0501:52:20.05+01:06:5114:584
76OSTROWSKI Piotr 53423. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOBARCZĄCAM3 40-4995M 46623. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego01:53:02.2001:53:02.20+01:07:3315:044
77GRZYBOWSKI Przemysław 725SZCZECINM2 30-39231M 474KP PSP PoliceKP PSP Police01:53:50.6501:53:50.65+01:08:2215:104
78MILCZAREK Paweł 931GOLENIÓWM1 16-29125M 475KP PSP PoliceKP PSP Police01:53:51.5501:53:51.55+01:08:2315:104
79ŁYDZIŃSKI Michał 7331973SZCZECINM1 16-29126M 476Straż PożarnaKP PSP Police01:53:51.7501:53:51.75+01:08:2315:104
80STEMPNIAK Zbigniew 72REBELS LEGION TEAMHELM3 40-49102M 49001:54:50.8001:54:50.80+01:09:2215:183.9
81MACZULSKI Grzegorz 1246DZIECI KAPITANA ŻBIKASZCZECINM2 30-39237M 49201:55:19.3501:55:19.35+01:09:5015:223.9
82LEWANDOWSKI Karol 668OŻW SZCZECINSZCZECINM2 30-39241M 500OŻW SzczecinOŻW SZCZECIN01:55:43.9001:55:43.90+01:10:1515:253,9
83JACHIRA Krzysztof 722GRYF TEAMŚWINOUJŚCIEM2 30-39248M 51301:58:00.4501:58:00.45+01:12:3115:443.8
84GARBACIAK Grzegorz 1094OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W POLICACHPOLICEM3 40-49106M 51801:58:16.8501:58:16.85+01:12:4815:463,8
85SKOWYRA Arkadiusz 422RUNGRYF GRYFICEBARKOWOM2 30-39270M 54402:00:10.7502:00:10.75+01:14:4216:013,7
86BĘGOWSKI Tomasz 185SZCZECINM2 30-39271M 54712BZ SzczecinB02:00:40.7002:00:40.70+01:15:1216:053,7
87ŁEMPICKI Maciej 493SZCZECINM1 16-29145M 55802:01:45.9502:01:45.95+01:16:1716:143.7
88BZDAWKA Rafał 225ŚWINOUJŚCIEM3 40-49115M 56102:03:11.9002:03:11.90+01:17:4316:253.7
89KONDELA Paweł 196CHOSZCZNOM3 40-49121M 58802:06:18.7502:06:18.75+01:20:5016:503.6
90NASIADEK Arkadiusz 272SZCZECINM3 40-49123M 59102:06:19.2002:06:19.20+01:20:5016:503.6
91WRÓBLEWSKI Jarosław 382RAZ SZCZECINSZCZECINM3 40-49125M 594RAZ Szczecin02:06:33.5502:06:33.55+01:21:0516:523,6
92BAGIEŃSKI Mateusz 1245STARGARDM1 16-29156M 60102:06:52.8502:06:52.85+01:21:2416:543,5
KURPIEWSKI Piotr 638SKARBIMIERZYCEM1 16-29 DNF DNF--
Znaleziono 93 wynik(ów)