IV MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO
IV Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
IV Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”;Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku |
Data : | 2019-12-07 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 196 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 176 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PACHOLCZYK Krzysztof | 136 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
2 | KUBICKI Igor | 106 | POZNAŃ | M-OPEN | ||
3 | JĘCEK Krzysztof | 69 | MARKOS RUNNING TEAM | KRĘPA SŁUPSKA | M-OPEN | |
4 | PANEK Ireneusz | 137 | ŻORUCHOWO | M-OPEN | ||
5 | DADACZ Malwina | 28 | WPK SŁOŃ TEAM | USTKA | K-OPEN | |
6 | DAWIDOWICZ Żaneta | 32 | BEST BEASTS | PRZEWŁOKA GMINA USTKA | K-OPEN | |
7 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 4 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M-OPEN | |
8 | DAWIDOWICZ Łukasz | 30 | BEST BEASTS | SŁUPSK | M-OPEN | |
9 | JANKOWSKA Magdalena | 62 | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W SLUPSKU | JEZIERZYCE | K-OPEN | |
10 | KOWALSKI Bartosz | 92 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | M-OPEN | |
11 | KRYWUĆ Małgorzata | 103 | JEZIERZYCE | K-OPEN | ||
12 | KRYWUĆ Tomasz | 102 | JEZIERZYCE | M-OPEN | ||
13 | SOBCZYK Mariusz | 169 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
14 | SZMIGIERO Arkadiusz | 181 | W. P. K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
15 | TURCZYN Grzegorz | 196 | NIGHT RUNNERS | SŁUPSK | M-OPEN | |
16 | HORBACZ Grzegorz | 59 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
17 | GZIK Radoslaw | 56 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
18 | RUTKOWSKI Krzysztof | 157 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SŁUPSK | M-OPEN | |
19 | WRÓBLEWSKI Leszek | 228 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | M-OPEN | ||
20 | CHODOROWSKI Tomasz | 249 | M-OPEN | |||
21 | RACZYŃSKA Anna | 238 | BALTIC SEALS | K-OPEN | ||
22 | GZIK Seweryn | 237 | M-OPEN | |||
23 | PIOTRASCHKE Paweł | 223 | M-OPEN | |||
24 | PELO Artur | 215 | 7 BOW | SŁUPSK | M-OPEN | |
25 | CZERNIEWSKI Marcin | 224 | M-OPEN | |||
26 | ŚRODA Maciej | 221 | M-OPEN | |||
27 | MASŁOWSKI Mateusz | 119 | TEAMROGELLI | SŁUPSK | M-OPEN | |
28 | MUSIAŁ Łukasz | 127 | RUNNERS SŁOŃSK | SŁOŃSK | M-OPEN | |
29 | CHOLEWIŃSKI Artur | 20 | DECATHLON POWER | SŁUPSK | M-OPEN | |
30 | DUDA Grzegorz | 36 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M-OPEN | |
31 | PRZYBOREK Szymon | 145 | ZSMIL-'MECHANIK' | KULESZEWO | M-OPEN | |
32 | PIOTRKOWSKI Tomasz | 141 | STOPA SŁUPSK / DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
33 | BRZEZIŃSKA Agnieszka | 17 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
34 | NADARZYŃSKA Kamila | 242 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
35 | PŁODZIEŃ Karolina | 142 | KARZCINO | K-OPEN | ||
36 | KULAK Rafał | 231 | BALTIC SEALS | M-OPEN | ||
37 | TOMCZAK Sebastian | 240 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
38 | ŁATUSZYŃSKI Piotr | 225 | M-OPEN | |||
39 | ŻYLICZ Paweł | 212 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
40 | OLESZEK Jerzy | 133 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M-OPEN | |
41 | TOMCZAK Dominik | 192 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
42 | ZIELONKA Mateusz | 206 | BIEGAJĄCE GASTRO DZIKI | USTKA | M-OPEN | |
43 | ŁUBKOWSKA Magdalena | 112 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
44 | NOWAK Paweł | 131 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M-OPEN | |
45 | PIETRZAK Michał | 140 | OKONEK | M-OPEN | ||
46 | BOWNIK Wojciech | 239 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M-OPEN | |
47 | PICK Tomasz | 139 | SKSG KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | M-OPEN | |
48 | GRACHEL Przemek | 48 | ŚWIECICHOWO | M-OPEN | ||
49 | KONKEL Agnieszka | 84 | KOSZALIN | K-OPEN | ||
50 | KARGUL Jacek | 76 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
51 | DREWNIAK Tomasz | 33 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
52 | GAWEŁ Zbigniew | 43 | POMERIDERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
53 | PRZEWROCKI Andrzej | 144 | WYTOWNO | M-OPEN | ||
54 | WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena | 201 | NIGHTRUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
55 | KSIĄŻEK Waldemar | 105 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
56 | DAWIDOWICZ Dawid | 31 | BEST BEASTS | SŁUPSK | M-OPEN | |
57 | KSIĄŻEK Małgorzata | 104 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
58 | MAŁECKI Tomasz | 222 | M-OPEN | |||
59 | KRZACZKOWSKI Lech | 235 | M-OPEN | |||
60 | ROLBIECKI Łukasz | 154 | APATOR TELEMETRIA | SLUPSK | M-OPEN | |
61 | NIZIOŁ Patryk | 129 | BEST BEASTS | KOBYLNICA | M-OPEN | |
62 | KONKEL Łukasz | 85 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
63 | KUBÓW Paweł | 220 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
64 | DUDA Róża | 35 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | K-OPEN | |
65 | HABAS Jacek | 57 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
66 | MICHALAK-MAŁECKA Anna | 120 | VACU ACTIV GYM | KOBYLNICA | K-OPEN | |
67 | LEWICZ Ewa | 216 | K-OPEN | |||
68 | KAŁUZIŃSKA Katarzyna | 236 | K-OPEN | |||
69 | OSIŃSKI Wojciech | 135 | TEAMZABIEGANEDNI | SŁUPSK | M-OPEN | |
70 | SEWERYN Tomasz | 161 | BEST BEASTS | SŁUPSK | M-OPEN | |
71 | STACHNICZEK Kamil | 171 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | M-OPEN | |
72 | TÓRZ Andrzej | 193 | USTKA | USTKA | M-OPEN | |
73 | KRASUCKA Izabela | 98 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
74 | SYCHLA Monika | 174 | VACU ACTIV GYM | ŁOSINO | K-OPEN | |
75 | SURMA Tomasz | 173 | APATOR TELEMETRIA | SLUPSK | M-OPEN | |
76 | LEWICZ Jan | 217 | M-OPEN | |||
77 | WILUSZ Krzysztof | 204 | SUB VENTUM TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
78 | JAŻDŻYK Łukasz | 67 | USTKA | M-OPEN | ||
79 | WEILAND Cyprian | 199 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
80 | KOWALSKI Konrad | 93 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | M-OPEN | |
81 | HAŁKOWSKA-KMIECIK Ewa | 58 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
82 | STRĄK Kinga | 172 | NIGHT WOLVES SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
83 | ORŁOWSKI Edward | 134 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
84 | ZANIEWSKI Grzegorz | 208 | KOBYLNICA | M-OPEN | ||
85 | MURAWSKI Rafał | 126 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
86 | SOBCZYK Patryk | 168 | APATOR TELEMETRIA | BIERKOWO | M-OPEN | |
87 | BIKUN Łukasz | 13 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
88 | BONDARENKO Jan | 14 | BIEGAJŁO | SŁUPSK | M-OPEN | |
89 | KRAWIEC Dariusz | 99 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
90 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 132 | TUPOT USTKA | SLUPSK | M-OPEN | |
91 | WENCŁAWSKI Michał | 200 | DECATHLON POWER | SŁUPSK | M-OPEN | |
92 | KASPRZYCKA Natalia | 79 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
93 | FRUBA Karina | 39 | STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECIN | REDZIKOWO | K-OPEN | |
94 | JEŻYNA Igor | 68 | KARLINO | M-OPEN | ||
95 | KARWASZ Kacper | 78 | PIŁA | M-OPEN | ||
96 | KARWASZ Krzysztof | 77 | KWAKOWO | M-OPEN | ||
97 | ZASADZKI Alan | 209 | NIDZICA | M-OPEN | ||
98 | RYNG Kamila | 159 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
99 | SIKORSKA Karolina | 227 | K-OPEN | |||
100 | HINDER Daria | 226 | K-OPEN | |||
101 | SOBOŃ Wojciech | 170 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
102 | KUBIŃSKI Rafał | 107 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
103 | DADACZ Rafał | 27 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | USTKA | M-OPEN | |
104 | SZOSTAKIEWICZ Adrian | 52 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | M-OPEN | |
105 | ADAMCZYK Ewa | 1 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
106 | KAJA Justyna | 73 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
107 | MARCZAK Małgorzata | 117 | ŻELKOWO | K-OPEN | ||
108 | KOWALCZYK Mateusz | 91 | ŁÓDŹ | M-OPEN | ||
109 | BARTOSIAK Bartłomiej | 10 | GMINA SŁUPSK | WŁYNKÓWKO | M-OPEN | |
110 | KALINOWSKA Wioletta | 38 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
111 | MYSZKOWSKI Maciej | 128 | NIGHT RUNNERS | SŁUPSK | M-OPEN | |
112 | URBAN Ewelina | 197 | GMINA SŁUPSK | DĘBNICA KASZUBSKA | K-OPEN | |
113 | NIZIOŁ Małgorzata | 130 | BEST BEASTS | KOBYLNICA | K-OPEN | |
114 | MACHTYL Lucyna | 113 | BEST BEASTS | BIERKOWO | K-OPEN | |
115 | LABUDA Monika | 34 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
116 | SMOLIŃSKA Edyta | 166 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | K-OPEN | |
117 | NIEZGODA Małgorzata | 218 | K-OPEN | |||
118 | ŚWIĄTEK Mateusz | 190 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | M-OPEN | |
119 | JAŻDŻEWSKA Elżbieta | 66 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
120 | WINIARSKI Grzegorz | 205 | GMINA SŁUPSK | REDĘCIN | M-OPEN | |
121 | GRACHEL Justyna | 49 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | K-OPEN | |
122 | KWIATKOWSKA Kamila | 109 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | K-OPEN | |
123 | ROCŁAWSKI Grzegorz | 150 | BIEGAJĄCE GASTRO DZIKI | KOBYLNICA | M-OPEN | |
124 | OLECHNOWICZ Sławomir | 234 | STOPA SŁUPSK | M-OPEN | ||
125 | KONKEL Joanna | 86 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | |
126 | GRABOWSKA Kinga | 46 | ORANGE POLSKA | SŁUPSK | K-OPEN | |
127 | ROGALA Łukasz | 152 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
128 | GIERCZAK Dariusz | 44 | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W SŁUPSKU | USTKA | M-OPEN | |
129 | ISKRA Iwanna | 230 | K-OPEN | |||
130 | FIGURSKI Andrzej | 37 | USTKA | M-OPEN | ||
131 | SZAPIEL Piotr | 176 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
132 | PĘPKO Joanna | 138 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
133 | KRÓL Krzysztof | 100 | KĘPICE | M-OPEN | ||
134 | SIDOR Mariusz | 163 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
135 | GUBERNAT Mirosław | 53 | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W SŁUPSKU | SŁUPSK | M-OPEN | |
136 | RACZYŃSKI Roman | 148 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
137 | ROBAK Grzegorz | 149 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
138 | ZIELIŃSKA Marzena | 243 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
139 | BORODZIUK Aneta | 15 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
140 | GUTOWSKA-SZAPIEL Małgorzata | 55 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
141 | TOMASZEWSKA Aleksandra | 183 | SMOŁDZINO | K-OPEN | ||
142 | TOMASZEWSKI Marek | 191 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
143 | ADAMIEC Marek | 3 | WPK SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
144 | ZDUNEK Krzysztof | 210 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
145 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | 122 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
146 | TRUSIAK Miłosz | 195 | SUBVENTUM TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
147 | BANCEWICZ Radek | 9 | DECATHLON POWER | BUKÓWKA | M-OPEN | |
148 | KRYGIER Ireneusz | 101 | W.P.K.SLON TEAM | USTKA | M-OPEN | |
149 | GRAJCZAK Dagmara | 50 | PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W SŁUPSKU | SŁUPSK | K-OPEN | |
150 | KOWALSKI Krzysztof | 241 | STOPA SŁUPSK | M-OPEN | ||
151 | ROKUSZEWSKI Piotr | 153 | NIEWIEROWO | M-OPEN | ||
152 | SIWAK Iga | 246 | K-OPEN | |||
153 | SIWAK Marcin | 245 | M-OPEN | |||
154 | SKIBIŃSKI Rafał | 164 | AJ TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
155 | KANIUK Maja | 74 | RUMIA | K-OPEN | ||
156 | WEILAND Agnieszka | 198 | NIGHT WOLVES SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
157 | GLINIECKA-WOŚ Anna | 45 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
158 | DAMPS Julita | 29 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
159 | JANONIS Marek | 63 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | M-OPEN | |
160 | BURDA Sebastian | 18 | WPK SLON TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
161 | MROZIK Joanna | 123 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
162 | SZUMSKA Monika | 186 | SUB VENTUM TEAM | SŁUPSK | K-OPEN | |
163 | KOŚLA Justyna | 89 | SVT | SŁUPSK | K-OPEN | |
164 | TRUSIAK Agnieszka | 194 | SUBVENTUM TEAM | SŁUPSK | K-OPEN | |
165 | BOŚ Grzegorz | 16 | SUBVENTUM TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
166 | SKIERKA Grzegorz | 165 | MKS ŚWIĘC SŁAWNO | KWASOWO | M-OPEN | |
167 | WIATRZYK Krzysztof | 202 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-OPEN | |
168 | GAŃSKI Olgierd | 42 | ROZBIEGANA ZAGÓRZYCA | KARŻNICZKA | M-OPEN | |
169 | ROMPSKI Filip | 155 | ROZBIEGANA ZAGORZYCA | KARŻNICZKA | M-OPEN | |
170 | 219 | |||||
171 | SMOLIŃSKI Krzysztof | 167 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | M-OPEN | |
172 | MRUGALSKI Stanisław | 124 | MIASTKO | M-OPEN | ||
173 | SZLACHETKA Piotr | 178 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
174 | CZERWIŃSKI Szczęsny | 47 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
175 | UKLEJA Justyna | 250 | K-OPEN | |||
Niesklasyfikowani | ||||||
DQ | FURMAN Tomasz | 41 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN |
Znaleziono 176 wynik(ów)