IV MIKOŁAJKOWY KROSS NORDIC WALKING Z KOMANDORKIEM U KANTEGO

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”;Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data:
2019-12-07
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
54
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
50
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KORZEŃ Grzegorz 886 WOG USTKASŁUPSKM-OPEN1M 100:37:51.00 7:347.9
2KACZMAREK Eugeniusz 71SŁUPSKM-OPEN2M 200:39:55.40+00:02:047:597.5
3KOPCZEWSKI Dariusz 213M-OPEN3M 300:40:50.05+00:02:598:107.3
4SZPILMAN Katarzyna 214K-OPEN1K 100:40:56.85+00:03:058:117.3
5SZYMANOWSKA Anna 188LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-OPEN2K 200:41:11.75+00:03:208:147.3
6WOJCIEKIAN Stanisław 207'SAMOTNY WILK'SŁUPSKM-OPEN4M 400:42:01.35+00:04:108:247.1
7SZUDARSKI Edward 184DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN5M 500:42:02.85+00:04:118:247.1
8WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 203DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN3K 300:42:23.25+00:04:328:287.1
9KORYBSKA Aleksandra 87HUBERTUS BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK-OPEN4K 400:43:17.15+00:05:268:396.9
10PRUSKA Agnieszka 143DWA KIJE SŁUPSKWIDZINOK-OPEN5K 500:43:54.65+00:06:038:466.8
11SZAFRANIEC-JĘCEK Iwona 175KRĘPA SŁUPSKAK-OPEN6K 600:45:32.85+00:07:419:066.6
12PRZYBYSZ Filip 146SŁUPSKM-OPEN6M 600:45:47.40+00:07:569:096.6
13SZUDOBAJ Hanna 229SŁUPSKK-OPEN7K 700:46:06.70+00:08:159:136.5
14KOCOŃ Sławomir 247M-OPEN7M 700:46:28.30+00:08:379:176.5
15KAZIÓW Ryszard 80STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN8M 800:46:28.80+00:08:379:176.5
16BADZIĄG Waldemar 8ELITE TEAMSŁUPSKM-OPEN9M 900:47:34.80+00:09:439:316.3
17ADAMCZYK Aleksandra 2KRĘPA SŁUPSKAK-OPEN8K 800:48:21.45+00:10:309:406.2
18ŚMIGIEL Magdalena 189SŁUPSKK-OPEN9K 900:48:24.85+00:10:339:416.2
19SIBIK Beata 162LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-OPEN10K 1000:48:41.30+00:10:509:446.2
20MACIEJEWSKI Tomasz 114USTKAM-OPEN10M 1000:50:32.80+00:12:4110:065.9
21KOZŁOWIECKA Małgorzata 95KOSZALINK-OPEN11K 1100:50:40.05+00:12:4910:085.9
22KOZŁOWIECKI Waldemar 96TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN11M 1100:50:40.50+00:12:4910:085.9
23JAREMCZAK Renata 64SŁUPSKK-OPEN12K 1200:51:01.00+00:13:1010:125.9
24PIEKARSKA Aneta 233K-OPEN13K 1300:52:54.95+00:15:0310:355.7
25SZMIGIERO Kacper 180W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN12M 1200:53:12.65+00:15:2110:385.6
26MAJCHRZAK Alina 115SŁUPSKK-OPEN14K 1400:53:54.25+00:16:0310:465.6
27PRZYPOLSKA Dorota 147SŁUPSKK-OPEN15K 1500:53:54.90+00:16:0310:475.6
28MARCJAN Małgorzata 116DWA KIJESŁUPSKK-OPEN16K 1600:54:01.80+00:16:1010:485.6
29BEREŻECKA Gabriela 244K-OPEN17K 1700:54:02.45+00:16:1110:485.6
30MARZEC Andrzej 118DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN13M 1300:54:23.15+00:16:3210:525.5
31FRUBA Andrzej 40SŁUPSKM-OPEN14M 1400:54:30.65+00:16:3910:545.5
32UKLEJA Katarzyna 211KĘPICEK-OPEN18K 1800:58:05.45+00:20:1411:375.2
33SZYBUT Roma 187POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-OPEN19K 1900:58:13.50+00:20:2211:385.2
34UKLEJA Monika 251K-OPEN20K 2000:58:13.60+00:20:2211:385.2
35PIEPKA Przemysław 81APATOR TELEMETRIASŁUPSKM-OPEN15M 1500:58:13.95+00:20:2211:385.2
36SAWA Helena 160LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-OPEN21K 2100:58:39.25+00:20:4811:445.1
37BIKOWSKI Marek 12LĘBORSKIE LWYLĘBORKM-OPEN16M 1600:58:40.20+00:20:4911:445.1
38BIKOWSKA Gabriela 185DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN22K 2200:58:43.75+00:20:5211:445.1
39CYMON Ewa 24SŁUPSKK-OPEN23K 2301:00:03.65+00:22:1212:005
40WIERZBICKI Filip 248  101:00:03.95+00:22:1212:005
41SZMIGIERO Agnieszka 179W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKK-OPEN24K 2401:00:15.90+00:22:2412:035
42KOWALCZYK Justyna 90W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN25K 2501:00:16.20+00:22:2512:035
43CZERNICHOWSKA Teresa 26DWA KIJE SŁUPSKREBLINOK-OPEN26K 2601:07:24.35+00:29:3313:284.5
44BERNATOWICZ Arleta 11S)UPSKK-OPEN27K 2701:07:24.65+00:29:3313:294.4
45SZCZYPEK Ela 177KLUB DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN28K 2801:07:25.10+00:29:3413:294.4
46JAKUBOWSKI Przemysław 60SŁUPSKM-OPEN17M 1701:09:09.15+00:31:1813:494.3
47ANTOSIK Mikołaj 7KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁASKOSŁAWSKOM-OPEN18M 1801:14:19.00+00:36:2814:514
48ANTOSIK Basia 6KS OLSZESKI I SYNOWIE SŁAWSKOSŁAWSKOK-OPEN29K 2901:14:19.85+00:36:2814:524
49ANTOSIK Julia 5KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKOSŁAWSKOK-OPEN30K 3001:14:29.75+00:36:3814:534
50CHUDY Janina 22K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-OPEN31K 3101:22:20.65+00:44:2916:283.6
JUSTEK Adam 70SŁUPSKM-OPEN--
Znaleziono 51 wynik(ów)