IV NORDIC WALKING IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2019-09-07
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
47
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KORZEŃ Grzegorz 1666.WOG USTKASŁUPSKM-Open1M 100:31:05.36 6:139.7
2BRZOZOWSKI Piotr 156AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-Open2M 200:32:30.30+00:01:246:309.2
3KOCOŃ Sławomir 189SKIERNIEWICEM-Open3M 300:35:39.25+00:04:337:088.4
4KACZMAREK Eugeniusz 118SŁUPSKM-Open4M 400:36:18.89+00:05:137:158.3
5KAZIÓW Ryszard 163'STOPA' SŁUPSKSŁUPSKM-Open5M 500:36:19.56+00:05:147:168.3
6WOJCIEKIAN Stanisław 187SŁUPSKM-Open6M 600:36:42.34+00:05:367:208.2
7SZUDARSKI Edward 177DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open7M 700:36:52.45+00:05:477:228.1
8SZYCKO Oliwia 183KOBYLNICAK-Open1K 100:36:53.01+00:05:477:228.1
9WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 186DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open2K 200:37:19.97+00:06:147:288
10PRUSKA Agnieszka 171DWA KIJEWIDZINOK-Open3K 300:37:29.87+00:06:247:308
11SZUDARSKI Marek 178DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open8M 800:38:21.91+00:07:167:407.8
12SZAFRANIEC-JĘCEK Iwona 173KRĘPA SŁUPSKAK-Open4K 400:39:08.23+00:08:027:497.7
13SZYCKO Radek 182KOBYLNICAM-Open9M 900:39:12.73+00:08:077:507.7
14SZUDOBAJ Hanna 179DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open5K 500:39:40.08+00:08:347:567.6
15RODZIEWICZ Wioletta 172USTKAK-Open6K 600:40:05.20+00:08:598:017.5
16WORONOWICZ Kamila 188NATRASIETEAMSIEMIANICEK-Open7K 700:40:51.32+00:09:458:107.3
17MARCJAN Małgorzata 168DWA KIJESŁUPSKK-Open8K 800:41:07.18+00:10:018:137.3
18KOCOŃ Sylwia 165SIEMIANICEK-Open9K 900:41:29.84+00:10:248:187.2
19BADZIĄG Waldemar 155ELITE TEAMSŁUPSKM-Open10M 1000:39:57.60+00:08:527:597.5
20MACIEJEWSKI Tomasz 55SŁUPSKM-Open11M 1100:41:44.52+00:10:398:207.2
21KOCH Katarzyna 164-SŁUPSKK-Open10K 1000:41:51.22+00:10:458:227.2
22NAGURSKA Dorota 194SŁUPSKK-Open11K 1100:41:51.59+00:10:468:227.2
23SZNIGIREWICZ Beata 176SŁUPSKK-Open12K 1200:41:52.79+00:10:478:227.2
24IWAŃCZUK Krzysztof 143SŁUPSKM-Open12M 1200:42:44.43+00:11:398:327
25GRABARCZYK Gabriela 191SŁUPSKK-Open13K 1300:43:11.91+00:12:068:386.9
26MARZEC Andrzej 169DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open13M 1300:43:44.04+00:12:388:446.9
27DUDA Agnieszka 158SŁUPSKK-Open14K 1400:44:28.92+00:13:238:536.7
28MODLISZEWSKA Iwona 142SŁUPSKK-Open15K 1500:44:31.83+00:13:268:546.7
29PIEKARSKA Aneta 170KWAKOWOK-Open16K 1600:44:47.88+00:13:428:576.7
30JAREMCZAK Renata 159SŁUPSKK-Open17K 1700:45:03.70+00:13:589:006.7
31UKLEJA Justyna 184NOWA DĄBROWAK-Open18K 1800:46:21.45+00:15:169:166.5
32SZYBUT Weronika 181POTĘGOWOK-Open19K 1900:46:21.57+00:15:169:166.5
33SZYBUT Roma 180POTĘGOWOK-Open20K 2000:46:23.02+00:15:179:166.5
34SZMIGIERO Kacper 174W. P. K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open14M 1400:47:57.19+00:16:519:356.3
35FRUBA Andrzej 17SŁUPSKM-Open15M 1500:48:01.95+00:16:569:366.2
36JAZOWNIK Monika 160SŁUPSKK-Open21K 2100:48:06.43+00:17:019:376.2
37WIERZBICKI Filip 185SŁUPSKM-Open16M 1600:48:27.85+00:17:229:416.2
38SZMIGIERO Agnieszka 175W. P. K SŁOŃ TEAMSŁUPSKK-Open22K 2200:51:39.23+00:20:3310:195.8
39KOWALCZYK Justyna 167W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open23K 2300:51:39.66+00:20:3410:205.8
40CZERNICHOWSKA Teresa 192SŁUPSKK-Open24K 2400:53:00.18+00:21:5410:365.7
41ANTOSIK Mikołaj 152KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-Open17M 1700:57:02.01+00:25:5611:245.3
42ANTOSIK Barbara 153KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open25K 2500:57:02.45+00:25:5711:245.3
43CHUDY Janina 157K S OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open26K 2600:57:03.42+00:25:5811:245.3
44JUSTEK Adam 161SŁUPSKM-Open18M 1800:57:52.19+00:26:4611:345.2
45BARAN Daria 190SŁUPSKK-Open27K 2700:57:52.70+00:26:4711:345.2
46ANTOSIK Grażyna 151KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open28K 2801:01:28.97+00:30:2312:174.9
47ANTOSIK Julia 154KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open29K 2901:01:29.00+00:30:2312:174.9
Znaleziono 47 wynik(ów)