IV OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2019-09-18
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
65
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiey | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeria Start_All
0.2km
Start_All
0.6km
Start_All
1km
Start_All
1.4km
Start_All
1.8km
Start_All
2.2km
Start_All
2.6km
Start_All
3km
Start_All
3.4km
Start_All
3.8km
Start_All
4.2km
Start_All
4.6km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                   
1GAWRON Piotr 6ULKS TALEX BORZYTUCHOMKOSZALIN1 Seria1M 1100:00:3400:01:5300:03:1400:04:3600:06:0000:07:2300:08:4500:10:0500:11:2800:12:4900:14:0700:15:2400:16:35.99 3:1918.1
2KĘPKA Adrian 62TAGER SPORTWIEKOWO1 Seria2M 2100:00:3600:01:5400:03:1400:04:3700:06:0100:07:2400:08:4600:10:0700:11:2900:12:5000:14:1000:15:2900:16:42.92+00:00:063:2018
3PIETRUCZUK Christopher 54KOŁOBRZEG1 Seria3M 3100:00:3400:01:5100:03:1000:04:3000:05:5100:07:1600:08:4000:10:0500:11:2800:12:4900:14:0900:15:2900:16:46.08+00:00:103:2117.9
4SIADAK Arkadiusz 38KOSZALIN1 Seria4M 4100:00:3600:01:5700:03:1900:04:4200:06:0400:07:2700:08:5000:10:1300:11:3600:12:5900:14:2000:15:4100:16:56.69+00:00:203:2317.7
5HUBERT Łukasz 55TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria5M 5100:00:3500:01:5600:03:2000:04:4400:06:0800:07:3300:08:5900:10:2400:11:5000:13:1800:14:4800:16:1200:17:30.24+00:00:543:3017.1
6MAJKOWICZ Rafał 18KOSZALIN1 Seria6M 6100:00:3500:01:5600:03:2100:04:4400:06:1000:07:3700:09:0500:10:3200:12:0000:13:2800:14:5800:16:2800:17:51.01+00:01:153:3416.8
7CENTKA Jakub 3ZŁOTÓW1 Seria7M 7100:00:3700:02:0000:03:2300:04:4500:06:0700:07:3300:09:0100:10:3000:12:0300:13:3700:15:1600:16:5400:18:17.57+00:01:413:3916.4
8RYKIEL Michał 35DĄBROWSKI TEAMBONIN1 Seria8M 8100:00:3800:02:0600:03:3500:05:0200:06:3100:08:0200:09:3300:11:0400:12:3400:14:0500:15:3400:17:0200:18:18.57+00:01:423:3916.4
9ZUKAL Piotr 50KOSZALIN1 Seria9M 9100:00:4100:02:0800:03:3700:05:0600:06:3600:08:0600:09:3600:11:0700:12:3600:14:0700:15:3700:17:0700:18:32.07+00:01:563:4216.2
10WOJCIECHOWICZ Jacek 46WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALIN1 Seria10M 10100:00:4000:02:0800:03:3900:05:0900:06:3800:08:0900:09:3900:11:0800:12:3700:14:0700:15:4000:17:1800:18:51.69+00:02:153:4615.9
11PRZEWŁOCKI Michał 30TKKF KOSZALINKOSZALIN1 Seria11M 11100:00:4000:02:0700:03:3800:05:0700:06:3700:08:0900:09:4000:11:1300:12:4400:14:1600:15:5100:17:2600:18:54.26+00:02:183:4615.9
12SITOWSKI Marcin 39FC RYSIEKKOSZALIN1 Seria12M 12100:00:4100:02:0900:03:3900:05:0900:06:4100:08:1600:09:5100:11:2500:12:5800:14:3100:16:0300:17:3300:18:58.44+00:02:223:4715.8
13TRĘBSKI Krzysztof 43#ZABIEGANINOCĄOKONEK1 Seria13M 13100:00:3800:02:0500:03:3700:05:0600:06:3600:08:0800:09:3900:11:1200:12:4500:14:2300:16:0300:17:3700:19:04.09+00:02:283:4815.7
14PICK Tomasz 29SKSG KORONA SZCZECINKOSZALIN1 Seria14M 14100:00:4200:02:1000:03:4100:05:1200:06:4500:08:1900:09:5400:11:2800:13:0100:14:3400:16:0500:17:2700:19:09.84+00:02:333:4915.7
15ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWO1 Seria15M 15100:00:4200:02:1200:03:4500:05:1900:06:5400:08:3000:10:0400:11:3800:13:1200:14:4600:16:2000:17:4700:19:15.93+00:02:393:5115.6
16JABŁOŃSKI Tomasz 9KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO1 Seria16M 16100:00:3900:02:0800:03:4000:05:1100:06:4400:08:1700:09:5300:11:2800:13:0400:14:3900:16:1600:17:5100:19:16.81+00:02:403:5115.6
17WALEŃSKI Michał 53SKIBIENKO1 Seria17M 17100:00:4300:02:1200:03:4600:05:1900:06:5400:08:3000:10:0400:11:3800:13:1200:14:4700:16:2000:17:4700:19:28.54+00:02:523:5315.4
18KONKEL Agnieszka 14KOSZALIN1 Seria18K 1100:00:4300:02:1400:03:4800:05:2400:07:0200:08:3900:10:1600:11:5500:13:3400:15:1300:16:5000:18:2700:19:59.10+00:03:233:5915
19CHORĄŻY Karolina 4LEO-TEAMKOSZALIN1 Seria19K 2100:00:4400:02:1500:03:5000:05:2500:07:0300:08:4000:10:1700:11:5500:13:3400:15:1400:16:5100:18:2800:20:03.00+00:03:274:0015
20PĘKAŁA Piotr 28SP MANOWOKOSZALIN2 Seria1M 18200:00:4900:02:2800:04:0800:05:4600:07:2700:09:0500:10:4500:12:2400:14:0000:15:3800:17:1600:18:5300:20:23.13+00:03:474:0414.7
21BIEŃKOWSKI Tomasz 2IQ CONSULTINGNIEKŁONICE1 Seria20M 19100:00:4300:02:1500:03:4900:05:2400:07:0200:08:3900:10:1700:11:5700:13:4200:15:2800:17:1400:19:0000:20:35.85+00:03:594:0714.6
22SIKORSKI Adam 64SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria21M 20100:00:4200:02:1300:03:4800:05:2500:07:0300:08:4100:10:2000:12:0400:13:4800:15:3400:17:1900:19:0000:20:37.24+00:04:014:0714.6
23KORMAN Kamil 16KOSZALIN2 Seria2M 21200:00:4100:02:1500:03:5400:05:3500:07:1600:08:5700:10:4000:12:2300:14:0300:15:4800:17:3400:19:1700:21:02.17+00:04:264:1214.3
24NIECKARZ Monika 25KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria3K 3200:00:4200:02:2100:03:5600:05:3600:07:1700:08:5800:10:4200:12:2500:14:0900:15:5600:17:4100:19:2800:21:05.53+00:04:294:1314.2
25WEBER Paweł 44FPPKOSZALIN2 Seria4M 22200:00:4100:02:2000:04:0500:05:4900:07:3100:09:1600:11:0000:12:4400:14:2800:16:1300:17:5600:19:3800:21:12.34+00:04:364:1414.2
26ROGOŻA Ireneusz 32KOSZALIN2 Seria5M 23200:00:4300:02:2300:04:0700:05:5000:07:3400:09:1800:11:0200:12:4800:14:3700:16:2200:18:0800:19:5300:21:28.79+00:04:524:1714
27NOWICKI Michał 57KOŁOBRZEG1 Seria22M 24100:00:4600:02:2800:04:0900:05:5200:07:3800:09:2200:11:0600:12:5200:14:3700:16:2400:18:1100:19:5500:21:33.45+00:04:574:1813.9
28WIKTOROWSKI Maciej 45KOSZALIN2 Seria6M 25200:00:4200:02:2000:04:0500:05:4900:07:3100:09:1600:11:0100:12:4800:14:3700:16:2700:18:1400:20:0100:21:39.79+00:05:034:1913.9
29KRUPIŃSKI Krzysztof 17WWW.E-UROLOG.EUKOSZALIN2 Seria7M 26200:00:5000:02:3400:04:1800:06:0500:07:5100:09:3800:11:2300:13:0900:14:5300:16:3700:18:2200:20:0700:21:42.24+00:05:064:2013.8
30MICERSKI Tomasz 23TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria8M 27200:00:4800:02:2800:04:1700:06:0300:07:4900:09:3600:11:2200:13:0600:14:5100:16:3600:18:2100:20:0800:21:48.20+00:05:124:2113.8
31MARCINKOWSKI Jacek 20SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 Seria9M 28200:00:5300:02:3900:04:2600:06:1400:07:5900:09:4300:11:2900:13:2000:15:0700:16:5300:18:4300:20:3100:22:08.95+00:05:324:2513.6
32PIECHOTA Robert 59KOSZALIN2 Seria10M 29200:00:4400:02:2500:04:1000:05:5800:07:4700:09:3500:11:2700:13:2100:15:1600:17:0700:18:5900:20:5100:22:24.03+00:05:484:2813.4
33JAROSZ Dariusz 52TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKA2 Seria11M 30200:00:4900:02:3600:04:2300:06:1200:08:0000:09:4900:11:3900:13:3100:15:2100:17:1100:19:0100:20:5200:22:24.46+00:05:484:2813.4
34PUŚCIAN Krzysztof 31SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWO2 Seria12M 31200:00:5000:02:3700:04:2400:06:1300:08:0100:09:5000:11:3700:13:2900:15:1800:17:0800:18:5600:20:4600:22:26.50+00:05:504:2913.4
35KACZMAREK Marta 10KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO2 Seria13K 4200:00:4400:02:2600:04:1200:05:5900:07:4700:09:3700:11:2800:13:1900:15:1000:17:0600:18:5700:20:4600:22:28.17+00:05:524:2913.4
36TOWSTOKORY Marek 42ZŁOTÓW2 Seria14M 32200:00:4900:02:3400:04:2300:06:1300:08:0400:09:5600:11:4700:13:3900:15:3400:17:2400:19:1500:21:0200:22:46.64+00:06:104:3313.2
37KONKEL Łukasz 15KOSZALIN2 Seria15M 33200:00:5100:02:3800:04:2800:06:1900:08:1200:10:2700:11:5700:13:4900:15:3900:17:2900:19:1900:21:1000:22:48.88+00:06:124:3313.2
38TROJAK Jakub 56Wilki KoszalinKOSZALIN2 Seria16M 34200:00:5000:02:3500:04:2400:06:1800:08:1600:10:1500:12:1500:14:1600:16:1000:17:5800:19:3800:21:2200:22:52.12+00:06:164:3413.1
39RUTKOWSKI Artur 33RUNKINGSIANÓW2 Seria17M 35200:00:5200:02:3800:04:2700:06:1700:08:1000:10:0300:11:5500:13:4600:15:3900:17:3300:19:2600:21:1900:22:58.50+00:06:224:3513.1
40ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALIN1 Seria23M 36100:00:4400:02:2400:04:1300:06:0200:07:5100:09:4300:11:3400:13:2600:15:1900:17:1400:19:0900:21:0600:23:03.65+00:06:274:3613
41SCZYPEK Arkadiusz 37FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria18M 37200:00:5700:02:4500:04:3600:06:2800:08:2300:10:1100:12:0400:14:0100:15:5800:17:5400:19:4600:21:4300:23:32.57+00:06:564:4212.7
42OSOBNIAK Ryszard 26KOSZALIN2 Seria19M 38200:00:5100:02:3900:04:2900:06:2300:08:1900:10:1500:12:1000:14:0700:16:0500:18:0300:20:0100:21:5800:23:47.83+00:07:114:4512.6
43CHABOWSKA Karolina 58KOŁOBRZEG2 Seria20K 5200:00:5200:02:4700:04:4600:06:4300:08:3900:10:3500:12:3100:14:2500:16:1900:18:1300:20:0700:22:0200:23:51.18+00:07:154:4612.6
44PANASZEWSKI Przemysław 27KOSZALIN2 Seria21M 39200:00:4500:02:2700:04:1700:06:1100:08:0500:10:0700:12:0900:14:1100:16:1400:18:1800:20:1900:22:1700:24:04.12+00:07:284:4812.5
45PAWLINA Jakub 65SikorrovoKOŁOBRZEG1 Seria24M 40100:00:4800:02:3100:04:1700:06:1000:08:0800:10:0900:12:1200:14:1600:16:2000:18:2300:20:2300:22:1500:24:18.08+00:07:424:5112.3
46SAWIŃSKI Jacek 36KOSZALIN2 Seria22M 41200:00:5300:02:4800:04:4900:06:4900:08:5000:10:4900:12:5000:14:5100:16:5200:18:5200:20:5200:22:5200:24:56.17+00:08:204:5912
47WOŁODKOWICZ Hubert 47FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria23M 42200:00:5900:02:5000:04:5000:06:4600:08:4500:10:4100:13:2400:15:1900:17:1200:19:0900:21:0900:23:1200:25:05.97+00:08:295:0112
48KOZŁOWIECKI Waldemar 63TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria24M 43200:00:5500:02:5300:05:0100:07:0200:09:0300:11:0500:13:1200:15:1000:17:0900:19:0800:21:0700:23:0700:25:08.71+00:08:325:0111.9
49SŁOMIŃSKI Sylwester 40FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓW2 Seria25M 44200:00:4900:02:2400:04:0300:05:4600:07:3400:09:3400:11:3300:13:4400:15:5700:18:1700:20:5300:23:3100:25:52.92+00:09:165:1011.6
50KARNICKI Zygmunt 60TKKF KOSZALINKOSZALIN2 Seria26M 45200:00:5100:02:4700:04:4900:06:5200:08:5900:11:0500:13:1200:15:2100:17:3100:19:4400:21:5700:24:1300:26:24.13+00:09:485:1611.4
51HARASYM Daniel 8FUNDACJA ZASTOPUJKOSZALIN2 Seria27M 46200:01:0100:03:0900:05:2000:07:3300:09:5100:12:0700:14:2100:16:3800:18:5500:21:1400:23:3700:26:0100:28:19.92+00:11:435:3910.6
52KARNICKI Artur 61KOSZALIN2 Seria28M 47200:01:1200:03:3900:06:0300:08:4200:11:3800:14:2200:17:2900:20:2900:23:2500:26:0800:28:4700:31:3300:33:59.23+00:17:236:478.8
MARTKO Agnieszka 21REVOLTA TEAMKATOWICE2 Seria200:00:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 53 wynik(ów)