IV PÓŁMARATON GLIWICKI
Półmaraton Gliwicki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1236
Wystartowało : 1097
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 1094
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_km
5km
   
1CIEPŁAK Marcin 1212Chemik RybnikRYBNIKM-2000:00:0000:17:21
2CZAPLA Kamil 1211Inżynieria Biegania TEAMRYBNIKM-2000:00:0000:17:21
3JAMIŃSKI Adam 1227TYCHYM-2000:00:0000:17:23
4BIELIŃSKI Piotr 1130Sokół KnurówKĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:00:0000:17:24
5KOZIARZ Przemysław 612Runonline TeamJANKOWICEM-2000:00:0100:18:16
6MUSKIETORZ Piotr 162MIKOŁÓWM-2000:00:0100:18:34
7GROŃ Krystian 1024Oasis Sport TeamZABRZEM-2000:00:0200:18:37
8NOWICKI Michał 760SAKWA AGH/KW GLIWICEGLIWICEM-2000:00:0200:18:55
9RZEPKA Piotr 17parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:00:0800:19:40
10POŚNIAK Tomasz 200ISTA BiegAmyZIMNA WÓDKAM-2000:00:0200:19:56
11ŻOŁĄDŹ Piotr 1147GLIWICEM-2000:00:0200:20:03
12PIEKARCZYK Sławomir 326Uniwersytet ŚląskiOSTRZESZÓWM-2000:00:0300:20:14
13KOWOLIK Maciej 554KATOWICEM-2000:00:0500:20:14
14MALINA Dawid 1089PacemakerRYBNIKM-2000:00:0200:20:15
15PIEJKO Jakub 1066-GAJM-2000:00:1400:20:17
16NOWAK Mateusz 869przebiega.plOLKUSZM-2000:00:2600:20:31
17SCHAB Bartłomiej 14GLIWICEM-2000:00:1000:21:11
18KRAWCZYK Dawid 1128Biegaj z BananemWIESIÓŁKAM-2000:00:4700:21:28
19KLIMCZAK Piotr 673dont give up!BALINM-2000:00:0400:21:30
20KOWARA Piotrek 301Nogami do przoduZABRZEM-2000:00:1700:21:33
21MIKOS Marcin 823Night runnersBYTOMM-2000:00:1500:21:35
22PIELA Mateusz 671UJSOŁYM-2000:00:1000:21:37
23KASPRZAK Radosław 1216RYBNIKM-2000:00:0700:21:38
24WILK Dawid 1170PacemakerZABRZEM-2000:00:0700:21:39
25URBAN Wiktor 969Night Runners ZabrzuZABRZEM-2000:00:0600:21:40
26ANGRES Paweł 1059TARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:0600:21:41
27TROCHIMCZYK Marcin 681GLIWICEM-2000:00:2200:21:52
28SZYDŁO Grzesiu 981LUCKY LOSERSSADÓWM-2000:00:1200:21:55
29SUTKOWSKI Marcin 749AKADEMIA BIEANIA SWIERKLANYŚWIERKLANYM-2000:00:1200:22:00
30MULARCZYK Marek 212Byle do przoduLIBIĄŻM-2000:00:4300:22:30
31OSETEK Paweł 1243PSZÓWM-2000:00:0700:22:46
32SBECZKA Rafał 942Easy Run RacibórzTWORKÓWM-2000:01:1200:22:46
33HORZELA Błażej 176Beta-TransRADZIONKÓWM-2000:00:2500:22:47
34KARLIK Mateusz 883ProPointDABROWA GÓRNICZAM-2000:00:2300:23:11
35PIFKO Bartłomiej 809KATOWICEM-2000:00:1200:23:13
36MASZKA Marcin 708MK TEAMKATOWICEM-2000:00:2900:23:19
37ZIELONKA Tomasz 169GLIWICEM-2000:00:3700:23:25
38MASNY Michał 206RYDUŁTOWYM-2000:00:3400:23:28
39GRYSZYN Michał 1140OPOLEM-2000:00:1900:23:30
40KOTAS Adam 224Future Processing Running TeamKATOWICEM-2000:00:3700:23:37
41SKOWROŃSKI Michał 870AUGUSTÓWM-2000:00:3000:23:38
42GOLA Daniel 574do Góry nogamiZABRZEM-2000:00:2300:23:39
43CHROBOK Mateusz 318Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:00:3600:23:40
44WENGLORZ Marcin 697ProPointCIESZYNM-2000:00:3300:23:46
45KOCHUIEVSKYI Oleksandr 640GLIWICEM-2000:01:5000:23:47
46ZEMCZAK Kamil 599ZABRZEM-2000:01:5600:23:47
47LOSKA Tomasz 20ŁAZISKA GÓRNEM-2000:00:2800:23:48
48SUCHARZEWSKI Eugeniusz 1200ZABRZEM-2000:01:4600:23:49
49OSETEK Wiesław 1102Osetek teamWODZISŁAW ŚLĄSKIM-2000:00:0700:23:50
50JĘCZMIONKA Szymon 833PKM GliwiceROGÓWM-2000:00:2700:23:50
51KOSTORZ Konrad 707RYBNIKM-2000:00:2500:23:53
52PRENZENA Paweł 47ZABRZEM-2000:00:2900:24:04
53RAWŁUSZAEWICZ Maksymilian 379ZABRZEM-2000:00:0900:24:14
54WALISKO Bartłomiej 603PYSKOWICEM-2000:00:4800:24:16
55GIERADA Grzegorz 1068GLIWICEM-2000:00:4100:24:17
56SKOTNICKI Paweł 13GLIWICEM-2000:00:4600:24:17
57DAMIAN MARCZEWSKI Damian 1126KATOWICEM-2000:00:5700:24:17
58DROZD Grzegorz 163GLIWICEM-2000:00:4200:24:34
59KOŹLIK Paweł 857MYSŁOWICEM-2000:01:1100:24:38
60MASARCZYK Wojciech 279RACHOWICEM-2000:00:2300:24:43
61ŁAZOWSKI Maciej 899Pure Fire TeamBYTOMM-2000:00:2000:24:48
62JABŁOŃSKI Łukasz 303UNISONO / FIS-SST TEAMTYCHYM-2000:00:5600:24:50
63FRĄCZEK Łukasz 520KNURÓWM-2000:02:0200:24:53
64HERZ Krzysztof 77ANEMIKITYCHYM-2000:00:4800:24:58
65ŚWIĘTEK Marcin 896RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1900:25:01
66BODUCH Marcin 636GLIWICEM-2000:00:1900:25:21
67BAJOREK Dawid 854KATOWICEM-2000:01:0700:25:32
68BAJ Tomasz 145GLIWICEM-2000:00:4600:25:34
69CHMIELARZ Grzesiek 758PATO KATO RUNNING TEAMKATOWICEM-2000:01:1000:25:38
70STEINHOFF-TRACZEWSKI Marek 704GLIWICEM-2000:00:2000:25:52
71BIEŃKOWSKI Piotr 352PROMURGLIWICEM-2000:00:5700:25:52
72MICHNA Wojciech 1177GLIWICEM-2000:01:1200:26:00
73GAŁECZKA Michał 247GLIWICEM-2000:01:1200:26:01
74KOŁAK Szymon 480PYSKOWICEM-2000:00:3000:26:02
75MELICH Tomek 853Socios górnikŁANYM-2000:00:5700:26:16
76KALATA Grzegorz 564GLIWICEM-2000:01:5700:26:32
77GRABSKI Paweł 790TARNOWSKIE GÓRYM-2000:01:1800:26:37
78ŻYNDA Łukasz 648GLIWICEM-2000:00:1400:27:06
79BOJDA Dawid 477GLIWICEM-2000:00:3100:27:10
80SUSEŁ Alek 1245M-2000:00:0100:27:28
81PAWLIK Rafał 591PoborszówPOBORSZÓWM-2000:01:5600:27:37
82ZIĘBA Michał 889GLIWICEM-2000:01:4100:27:39
83POKRYSZKA Wojciech 242Kombo KurczakiŻERNICAM-2000:01:2000:27:40
84BUKOWSKI Adam 234GLIWICEM-2000:00:4400:27:43
85PERZANOWSKI Piotr 414GLIWICEM-2000:01:4100:27:48
86MANISTA Paweł 651GLIWICEM-2000:01:2000:28:07
87KLEJNOWSKI Mateusz 461GLIWICEM-2000:00:5800:28:11
88STANISZEWSKI Krzysiek 706Zarazić pasjąGLIWICEM-2000:01:0700:28:15
89MICHALAK Patryk 509ZABRZEM-2000:01:0900:28:16
90PRZESTALSKI Marian 1169WROCŁAWM-2000:01:5200:28:19
91PRZESTALSKI Kornel 1168WROCŁAWM-2000:01:5200:28:19
92SERAFIN Patryk 847GLIWICEM-2000:01:2300:28:23
93OZYP Mariusz 232ODriveGLIWICEM-2000:00:0100:28:30
94WEBER Tomasz 23Husaria Race TeamGLIWICEM-2000:01:2200:28:36
95KWAŚNIOK Rafał 150Night Runners GliwiceTOSZEKM-2000:02:0700:28:41
96MISIURA Artur 1057GLIWICEM-2000:00:4500:28:42
97TOMANEK Paweł 948KĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:01:2000:28:55
Niesklasyfikowani
PRZEWOŹNY Daniel 1190GLIWICEM-20DNF00:28:55 DNF
99OLSZEWSKI Bartosz 1244CHODZIEŻM-2000:01:2600:29:12
100GADAWSKI Bartłomiej 189SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:01:1400:29:17
101DAWIDKO Paweł 717GLIWICEM-2000:01:1400:29:17
102PIEKARA Piotr 653GLIWICEM-2000:00:4600:29:29
103BLACH Damian 791EZUNIVERSEGLIWICEM-2000:02:1300:29:30
104MACIASZEK Grzegorz 736Crossfit Częstochowa BastionCZĘSTOCHOWAM-2000:00:2400:29:52
105ROLIŃSKI Tymoteusz 1118ZABRZEM-2000:01:3700:29:59
106BŁASZCZYSZYN Michał 392GLIWICEM-2000:02:2700:30:10
107FLOREK Wojciech 769EZUNIVERSETYCHYM-2000:02:1900:30:29
108BUK Marcin 244GLIWICEM-2000:02:0500:30:42
109STELMACH Michał 429ZABRZEM-2000:01:5600:31:03
110BEDNARCZYK Łukasz 719brakJAWORZNOM-2000:01:4800:31:31
111SKURA Adam 1052FLUOR SAKNURÓWM-2000:01:5300:31:51
112MIKOŁAJCZYK Michał 209ZABRZEM-2000:00:3800:32:16
113WOŁOWSKI Michał 413Slam Drinkers BiłgorajBIŁGORAJM-2000:01:4100:32:19
114WĘGIEL Kacper 775Fundacja,,Biegamy z Sercem'MIKOŁÓW-BOROWA WIEŚM-2000:02:3400:32:39
115GRABALSKI Kamil 171KATOWICEM-2000:01:4300:33:14
116KOWALCZYK Arkadiusz 614GLIWICEM-2000:02:3700:33:27
117STEBEL Damian 394GLIWICEM-2000:02:2500:35:11
Znaleziono 117 wynik(ów)