IV PÓŁMARATON GLIWICKI
Półmaraton Gliwicki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1236
Wystartowało : 1097
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 1094
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_km
5km
   
1BEZNER Kamil 1239Maestro BeznerBYTOMM-3000:00:0000:17:23
2LABZIUK Oleksander 1234Achilles LesznoWINNICEM-3000:00:0000:17:24
3OWCZAREK Tomasz 964BEŁCHATÓWM-3000:00:0200:17:42
4ŻABA Marek 1037Magneti Marelli Triathlon X-teamSOSNOWIECM-3000:00:0100:18:14
5SZCZECIŃSKI Maciej 858Inżynieria BieganiaGLIWICEM-3000:00:0100:18:53
6ŚLIWIŃSKI Piotr 109Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0000:18:55
7RYSZ Robert 619ZABRZEM-3000:00:0000:18:58
8MARSZAL Mariusz 822WARSZAWAM-3000:00:0100:18:58
9SOREMSKI Marek 967TheSorWBiegu.PLKATOWICEM-3000:00:0100:19:06
10NIESLON Marek 24AKMB Pedziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0200:19:13
11DUŹNIAK Dominik 658STEP-DANCE RUN GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:19:19
12CHYBA Szymon 623KS Krotosz KrotoszynGLIWICEM-3000:00:0200:19:26
13KRZESIAK Marcin 716SOSNOWIECM-3000:00:0300:19:26
14PUCHAŁA Michał 419ZABRZEM-3000:00:0300:20:01
15FAJGER Jarosław 562RACIBÓRZM-3000:00:0400:20:09
16WIECHUŁA Marcin 624GLIWICEM-3000:00:0600:20:10
17KOŻDOŃ Jarek 928PacemakerŻORYM-3000:00:0300:20:13
18LASKOWSKI Tomasz 264GLIWICEM-3000:00:0400:20:13
19DWORNICZAK Łukasz 808KATOWICEM-3000:00:0200:20:16
20CHROBOK Łukasz 315NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-3000:00:0600:20:27
21KUMOR Tomasz 1079Maciej Bodnar CoachingWARSZAWAM-3000:00:0400:20:28
22LEWICKI Tomasz 155AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0500:20:31
23SZCZESZAK Tomasz 852EWSASZ TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:0500:20:33
24LATOŃ Adam 482RYBNIKM-3000:00:0600:20:33
25ORZECH Michał 662GLIWICEM-3000:00:0500:20:44
26URBASEK Łukasz 987GLIWICEM-3000:00:0500:20:52
27BUJALSKI Michał 916GLIWICEM-3000:00:0800:20:52
28KRÓLIKOWSKI Bartłomiej 1132Orkiestra Wojskowa w BytomiuBYTOMM-3000:00:3800:20:57
29MICHALSKI Jarosław 16Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:0300:21:01
30KSIĄŻEK Dominik 128CHORZÓWM-3000:00:0400:21:03
31WIERZBICKI Łukasz 776Vege RunnersRACIBÓRZM-3000:00:3100:21:16
32KIELAK Leszek 1055Entre RunningSULEJÓWEKM-3000:00:1100:21:26
33CZEKAŁA Krzysztof 765Eko-Okna RunnersKROWIARKIM-3000:00:4500:21:26
34OKOŃ Łukasz 91KNURÓWM-3000:00:0800:21:29
35TKACZ Paweł 584BBL GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM-3000:00:2000:21:33
36NAWRAT Piotr 578GLIWICEM-3000:02:0100:21:33
37BARAN Łukasz 1036LIBIĄŻM-3000:00:1400:21:34
38SIKORA Rafał 677ZABRZEM-3000:00:0800:21:37
39OCHMAN Rafał 119Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0800:21:38
40NIEDZIELA Janusz 592GIERAŁTOWICEM-3000:00:1200:21:38
41MADEJCZYK Tomasz 54MTM | IB TEAMGLIWICEM-3000:00:0800:21:39
42KRĘŻOŁEK Daniel 767GLIWICEM-3000:00:1000:21:39
43KUKUCZKA Mateusz 606GLIWICEM-3000:00:0800:21:40
44SZEJA Paweł 985SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:1200:21:40
45CZOSNOWSKI Tomasz 495OTK RzeźnikGLIWICEM-3000:00:0700:21:41
46MAJERANOWSKI Marek 259Smoleń BytomBYTOMM-3000:00:0800:21:42
47KĘDZIOR Łukasz 894holbox runnersGLIWICEM-3000:00:0900:21:43
48PŁAWIAK Rafał 172IPA Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:4000:21:45
49WANIEWSKI Michał 773GLIWICEM-3000:00:0400:21:46
50STASIAK Mirosław 203Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:21:51
51SVENSRUD Erik 825OSLOM-3000:00:2200:21:52
52RYBIŃSKI Łukasz 258EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1400:21:53
53FURMANEK Łukasz 29Klub Biegacza SantanderaWILCZAM-3000:00:0800:21:55
54HALCZOK Janusz 1062Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:0900:21:56
55SADŁO Tomasz 569@SędziabiegaZABRZEM-3000:00:0500:21:59
56WIECZOREK Dawid 541PsychonauciGLIWICEM-3000:00:2400:22:00
57PODGÓRSKI Tomasz 641GLIWICEM-3000:00:1500:22:02
58BORSIAK Sebastian 107Tata dwóch synkówGLIWICEM-3000:00:1000:22:05
59DZIDA Janusz 233EXME Berger GroupŻORYM-3000:00:0000:22:11
60STAWARCZYK Krystian 1034Opel Active TeamRYBNIKM-3000:00:1400:22:13
61KOMANIECKI Łukasz 660Przyjaciół puchaczyRYBNIKM-3000:00:0900:22:18
62MACH Samuel 1065KRAKÓWM-3000:00:1900:22:18
63BAŃBUŁA Grzegorz 27GLIWICEM-3000:00:0900:22:20
64IMIOLEK Krzysztof 533GLIWICEM-3000:00:1500:22:20
65JACHYM Arkadiusz 239Socios GórnikGLIWICEM-3000:00:5500:22:27
66BĄBSKI Szymon 309KS Halny Węgierska GórkaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3900:22:29
67KRÓL Dariusz 543Speleoklub Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1500:22:30
68BUCHTA Adam 1005KATOWICEM-3000:00:3400:22:31
69PIETRZAK Dariusz 1143GLIWICEM-3000:00:2100:22:33
70BORZĘCKI Damian 782JastefGLIWICEM-3000:01:0700:22:35
71KONIK Andrzej 1098AMATORDOBRODZIEŃM-3000:00:1400:22:36
72ZAWADA Sebastian 1145Endurance solidarni KnurowKNURÓWM-3000:00:0500:22:42
73WIECZOREK Lucjan 669VEGE RUNNERSCHORZÓWM-3000:01:3600:22:48
74LASKOWSKI Sebastian 1186GLIWICEM-3000:00:0900:22:52
75WILK Andrzej 915GLIWICEM-3000:00:1300:22:53
76STAŃCZAK Grzegorz 910GLIWICEM-3000:00:1100:22:54
77CHMURKO Michał 190STAMINA TeamŻERNICAM-3000:01:5800:22:54
78PRACKI Dariusz 305MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-3000:00:2900:23:00
79ZIELIŃSKI Łukasz 1213ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:0500:23:01
80WAWRZYNIAK Mariusz 945LESZCZYNYM-3000:00:2900:23:06
81RYŃSKI Robert 457GLIWICEM-3000:00:1200:23:11
82DZIAŁOSZYŃSKI Witold 992X-Bionic PolskaWARSZAWAM-3000:00:2200:23:11
83MALEC Arkadiusz 472GLIWICEM-3000:00:5500:23:12
84GRESZTA Grzegorz 474Jah rastafarajGLIWICEM-3000:00:0300:23:18
85CZAJA Jarosław 256FP Running TeamBYTOMM-3000:00:2400:23:19
86STUDENT Arkadiusz 980Lucky LosersLUBLINIECM-3000:00:1000:23:21
87FILIPEK Hieronim 1196BYTOMM-3000:01:0800:23:21
88DATKA Robert 195Żyj Bez OgraniczeńKATOWICEM-3000:00:3000:23:22
89HADZIK Rafal 32GLIWICEM-3000:00:1000:23:24
90SUCHY Łukasz 859HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3200:23:24
91ZIELONKA Jacek 367ZABRZEM-3000:00:3700:23:25
92KORCZ Daniel 400KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3200:23:26
93MAREK Grzegorz 918KĘDZIERZYN - KOŹLEM-3000:00:3300:23:27
94ROGALSKI Tomasz 738RACIBÓRZM-3000:00:5200:23:28
95GUZDEK Sławomir 1078BIELSKO-BIAŁAM-3000:00:3700:23:31
96KOLKA Piotr 409KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3300:23:32
97PANZ Krzysztof 672GLIWICEM-3000:00:5000:23:33
98FRANKIEWICZ Artur 687GLIWICEM-3000:00:5000:23:33
99SOSNA Adrian 761RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2500:23:34
100NIESLER Michał 868GLIWICEM-3000:00:3700:23:37
101FAMUŁA Tomasz 762Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon TeamKATOWICEM-3000:00:3700:23:37
102SITKO Mateusz 273GLIWICEM-3000:00:5800:23:37
103RIMPLER Łukasz 494Biegnę dla ZuziORZESZEM-3000:00:3800:23:38
104KRAJEWSKI Michał 848GLIWICEM-3000:00:3300:23:39
105ŁĘCKI Piotr 158GLIWICEM-3000:00:4000:23:39
106WIKTORCZYK Przemysław 249GLIWICEM-3000:00:0200:23:40
107BIELA Rafał 355ŻORYM-3000:00:4400:23:40
108TLOŁKA Michał 490ŻORYM-3000:00:4400:23:40
109SUTKOWSKI Jan 803Opinion Sp. z o.o.GLIWICEM-3000:00:4900:23:41
110HAMERLA Adam 381RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3800:23:42
111JAWOREK Jacek 793Team JBCZABRZEM-3000:00:4600:23:43
112UJMA Michał 383GLIWICEM-3000:00:3200:23:45
113ZWOLAK Tomasz 295Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:3300:23:45
114BANAŚ Mateusz 1181KATOWICEM-3000:00:3900:23:45
115GIŻYŃSKI Damian 1082PacemakerJASTRZĘBIE ZDRÓJM-3000:00:2800:23:47
116BULA Daniel 1192RKG NocekŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:2900:23:47
117GRZESIKIEWICZ Mariusz 316GLIWICEM-3000:00:3300:23:49
118KOWALEWSKI Artur 458NIETARNOWSKIE GORYM-3000:00:3100:23:51
119SZYNWELSKI Michał 225Socios GórnikKATOWICEM-3000:00:4100:23:53
120NITARSKI Patryk 1108GLIWICEM-3000:00:1100:23:55
121PISINGAS Mariusz 774Sekcja Biegowa FamiliaGLIWICEM-3000:00:2400:23:55
Niesklasyfikowani
GIESE Michał 1113TACISZÓWM-30DNF00:23:55 DNF
123KLAPUCH Michał 1165GLIWICEM-3000:00:3800:23:56
124MAZUREK Piotr 401KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-3000:00:3200:23:58
125UZDOWSKI Jarosław 665KS DegeneratMIKOŁÓWM-3000:00:2000:24:00
126KUCHARSKI Rafał 393KBMCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-3000:00:3500:24:04
127KIEŁBASA Artur 944LESZCZYNYM-3000:00:3000:24:05
128JODEŁŁO Piotr 348GLIWICEM-3000:00:1900:24:08
129SZOJDA Marcin 668KS DegeneratMIKOŁÓWM-3000:00:2000:24:08
130TYCZYŃSKI Ryszard 361Fight Club Knurów/Combat 56GLIWICEM-3000:00:3000:24:08
131ADAMEK Hubert 845IPA Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:3900:24:08
132TKOCZ Rafał 366GLIWICEM-3000:00:1600:24:09
133WISZNIOWSKI Krzysztof 177PRZYSZOWICEM-3000:01:4500:24:09
134PATYNEK Sebastian 484JAŚKOWICEM-3000:00:5500:24:10
135CHAŁADYN Sławek 478SBRT GliwiceTRĘBACZEWM-3000:00:5500:24:10
136WRÓBEL Piotr 1120ITMBW KrakówKRAKÓWM-3000:00:5200:24:11
137KREMPA Sławomir 1041BYTOMM-3000:00:3000:24:12
138JEZUSEK Piotr 321GLIWICEM-3000:00:2300:24:16
139KOWALECZKO Dariusz 514ZABRZEM-3000:00:4600:24:18
140MAREK Franciszek 1064Energoprojekt KatowiceKATOWICEM-3000:00:3800:24:20
141ZYMELA Dawid 764TOSZEKM-3000:00:4800:24:21
142FOJCIK Rafal 582Opel Active TeamZABRZEM-3000:00:4300:24:22
143ŁUSIAK Mariusz 970Wataha TeamGLIWICEM-3000:00:4300:24:22
144SOSINOWSKI-MRÓZ Tomasz 1007Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:4400:24:22
145MOSIO Mariusz 842MYSŁOWICEM-3000:00:4500:24:22
146WÓJCIK Rafał 1040PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:1500:24:23
147GANSZCZYK Rafał 130Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:24
148RUTKOWSKI Bartłomiej 134GLIWICEM-3000:00:0700:24:26
149RUTKOWSKI Michał 40GLIWICEM-3000:00:0700:24:26
150NOWICKI Jakub 849WOJKOWICEM-3000:00:4600:24:26
151BOŚ Przemysław 404KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3300:24:32
152SOŚNIAK Tomasz 441Kudłaty Art Active TeamGLIWICEM-3000:00:0800:24:34
153SOWA Andrzej 695GLIWICEM-3000:01:1300:24:34
154ĆWIKŁA Kamil 78HarpaganyGLIWICEM-3000:00:1500:24:35
155GÓRKA Szymon 60GLIWICEM-3000:00:5500:24:37
156HEINRICH Mariusz 1076ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:1100:24:39
157KWAŚNIEWSKI Dominik 466GLIWICEM-3000:01:2200:24:39
158ADAMSKI Daniel 1224JW3940ZABRZEM-3000:01:1300:24:42
159HETMAŃCZYK Jakub 1225HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3100:24:42
160MACIASZEK Maciek 415AmatorCZĘSTOCHOWAM-3000:00:1700:24:44
161BUCZYŃSKI Radosław 1149Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0700:24:44
162ULIASZ Krzysztof 604Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:45
163WIORA Łukasz 594GLIWICEM-3000:00:4300:24:45
164SZOŁTYSEK Adrian 812PANIÓWKIM-3000:00:1000:24:47
165DIDYK Grzegorz 802www.miasto-nieruchomosci.plBYTOMM-3000:00:2000:24:48
166MUSIOŁ Janusz 266FIS-SST TEAMBIERAWAM-3000:00:5700:24:49
167KASZUBSKI Andrzej 974ZABRZEM-3000:02:2200:24:49
168PALEWICZ Wojciech 897DentystazGliwic.plGLIWICEM-3000:00:4700:24:50
169ŻOŁNOWSKI Piotr 304GLIWICEM-3000:00:5500:24:52
170NIKODON Paweł 718Biegaj z treneramiGLIWICEM-3000:01:2600:24:57
171GARYGA Łukasz 167RUNHOGSGLIWICEM-3000:00:4800:24:58
172SZWAJNOCH Piotr 1193WIELOWIEŚM-3000:01:0000:24:59
173STAŚKO Marcin 375GLIWICEM-3000:00:1800:25:03
174ORZECH Michał 784KNURÓWM-3000:00:4700:25:05
175GOŁKOWSKI Radosław 622ZINZAWIERCIEM-3000:00:1000:25:06
176KOŹLIK Robert 914RYBNIKM-3000:00:4900:25:07
177BŁASZCZYSZYN Łukasz 222SOSNOWIECM-3000:01:1200:25:07
178MUSIALIK Rafal 1160LUBLINIECM-3000:00:2400:25:08
179ŁUKASZKIEWICZ Michał 274Pożeracze kilosówTYCHYM-3000:00:1400:25:11
180DĄBROWSKI Piotr 1241Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM-3000:01:0400:25:13
181OSTASZEWSKI Grzegorz 211TYCHYM-3000:01:0600:25:19
182KWAPIEŃ Aleksander 1184GLIWICEM-3000:00:0900:25:22
183ZYCH Wiktor 779SWORNEGACIEM-3000:00:2100:25:22
184PRYMAS Krystian 39GLIWICEM-3000:00:5100:25:22
185ZDANIEWICZ Radosław 625PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:01:0400:25:22
186GLISZCZYŃSKI Paweł 1155Orzeł Biały S.A.ZABRZEM-3000:01:1500:25:24
187KOWACZEK Marek 1135RYBNIKM-3000:00:5000:25:26
188SZKUDLAREK Michał 144run-log.comBRZEGM-3000:01:2800:25:26
189WOJDA Maksymilian 396Maksymilian WojdaOŚWIĘCIMM-3000:00:4200:25:27
190ZIOBER Grzegorz 1107Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:01:0500:25:27
191WIECHOWSKI Artur 1077Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:01:0500:25:27
192PODLEWSKI Piotr 1012KATOWICEM-3000:01:0200:25:29
193WASKI Łukasz 715GLIWICEM-3000:01:1300:25:30
194WEGNER Tomasz 1156Orzeł Biały S.A.BRZEZINY ŚLĄSKIEM-3000:01:1000:25:34
195FILUS Michał 1237POZNAŃM-3000:01:0900:25:37
196WIETRZYCKI Mariusz 289Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:4300:25:39
197MAY-MAJEWSKI Michał 3454 MGLIWICEM-3000:01:0000:25:39
197DREWUSZEWSKI Maciej 3424MPŁAWNIOWICEM-3000:01:0000:25:39
199TURNIAK Miłosz 860HireRight Running TeamKATOWICEM-3000:01:3100:25:40
200CIASTO Sebastian 800PRZEZCHLEBIEM-3000:00:3200:25:41
201STEC Marcin 287KW GliwiceGLIWICEM-3000:00:5900:25:41
202SROCZYŃSKI Dariusz 810GLIWICEM-3000:01:0100:25:43
203SZTECHMILER Grzegorz 864ArnoldsRUDYM-3000:01:1100:25:43
204FERDYNANDZKI Dominik 930ZBROSŁAWICEM-3000:01:2500:25:43
205KAWKA Maciej 1039EticodCHORZOWM-3000:00:1400:25:46
206DAWIEC Michał 96Arkadia Fit ZabrzeZABRZEM-3000:00:1600:25:48
207SZADKOWSKI Paweł 1009PacemakerGLIWICEM-3000:00:5700:25:50
208ADAMSKI Dawid 161KNURÓWM-3000:00:5200:25:52
209WIERZBICA Adrian 356KNURÓWM-3000:00:5900:25:52
210SZCZEPAŃSKI Tomasz 839GLIWICEM-3000:01:1700:25:53
211RATAJCZAK Krystian 1050ZABRZEM-3000:01:1000:25:54
212KONIECKO Łukasz 610Wkurw_teamJAŚKOWICEM-3000:01:1400:25:55
213PAPROTNY Witold 284KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:01:2100:25:56
214KOŁAKOWSKI Bartosz 982BYTOMM-3000:02:0800:25:56
215WIEKIERA Adam 118GLIWICEM-3000:00:3500:25:57
216KOWALSKI Zbyszek 615MARYSIA & SZYMEK TEAMBYTOMM-3000:00:5700:25:57
217DĄBROWSKI Marcin 154GLIWICEM-3000:00:1400:25:58
218WALEWSKI Kamil 888PropointGLIWICEM-3000:00:0900:26:00
219AUGUŚCIK Paweł 746EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM-3000:01:1100:26:00
220KOPCIK Tomasz 229COMBAT56GLIWICEM-3000:01:1600:26:01
221MAJEWSKI Grzegorz 185bez klubuKNURÓWM-3000:00:5500:26:05
222FAJGER Sebastian 744RACIBÓRZM-3000:01:1100:26:06
223TRAM Tomasz 1217M-3000:01:4400:26:07
224TOCZYDŁOWSKI Łukasz 819MIKOLÓWM-3000:01:5500:26:08
225TOMCZAK Mariusz 179GwardziściGLIWICEM-3000:00:5000:26:09
226WOZNIAK Marek 938Cisco Running TeamZABRZEM-3000:01:0500:26:11
227SMUDA Grzegorz 1093KATOWICEM-3000:01:2800:26:11
228WIKIERSKI Michał 48GLIWICEM-3000:01:0300:26:13
229IZDEBSKI Adrian 344RYBNIKM-3000:00:4200:26:16
230MIELNIK Krzysiek 550GLIWICEM-3000:00:4100:26:17
231PACAN Krzysztof 721BYTOMM-3000:00:2700:26:22
232SCHWARZ Jarosław 1189GLIWICEM-3000:00:0900:26:23
233BOJANEK Tomasz 1191GLIWICEM-3000:00:2300:26:24
234KUROWSKI Michał 789Night Runner's GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4400:26:24
235CZORNIK Jarosław 979Lucky LosersLISÓWM-3000:00:1000:26:25
236NIEMCZYK Rafał 405KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-3000:00:3900:26:26
237GAWINEK Adam 991RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4100:26:27
238TRESKA Piotr 1228RUNHOGS TYCHYM-3000:00:4700:26:29
239WALCZAK Bartłomiej 882GLIWICEM-3000:01:0900:26:29
240RYGIEL Sebastian 702GLIWICEM-3000:00:5100:26:30
241ZAWADZKI Robert 1002CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:5400:26:30
242DYMAREK Łukasz 351KM PSP GliwiceTOSZEKM-3000:01:0700:26:31
243OSIŃSKI Paweł 140Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:02:0000:26:32
244ROGÓŹIK Szymon 1232GLIWICEM-3000:01:1300:26:33
245BRZEZINA Arkadiusz 139TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4500:26:35
246BORUCKI Witold 977TAKENAKAGLIWICEM-3000:01:3700:26:35
247SZYMIK Michał 1051RYBNIKM-3000:01:4800:26:38
248GAWRYŚ Bartek 2409SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:5900:26:39
249KLESZCZ Marcin 901GLIWICEM-3000:01:1400:26:40
250ŚWIĘS Robert 975TAKENAKAGLIWICEM-3000:01:3800:26:43
251PLOCH Tomasz 5momo teamGLIWICEM-3000:00:4400:26:47
252KUREK Jacek 205ZABRZEM-3000:00:1900:27:01
253LUDWIG Marcin 3384MPŁAWNIOWICEM-3000:00:5800:27:11
254SZCZYRA Jan 552KATOWICEM-3000:01:3500:27:11
255JEZIOR Bartosz 1153Tenneco Automotive Eastern EuropeZABORZEM-3000:02:4000:27:11
256MOJ Adam 1003CHORZÓWM-3000:01:4700:27:13
257CZEMPIEL Łukasz 655PILCHOWICEM-3000:02:1200:27:13
258BOGUSZ Damian 49ZABRZEM-3000:01:2600:27:16
259SIERADZKI Dariusz 293Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:01:3100:27:16
260PENKALA Artur 137GO-leasingGLIWICEM-3000:01:0100:27:19
261DOBOSZ Mariusz 138GO-leasingGLIWICEM-3000:01:0200:27:19
262RUSIECKI Dawid 1097GLIWICEM-3000:01:0600:27:19
263KLIMAS Jarosław 360JAVAPPAGLIWICEM-3000:00:5100:27:20
264GRABOWSKI Maciej 922BYTOMM-3000:01:2200:27:25
265LACH Grzegorz 917Blood MantraKIETRZM-3000:02:2400:27:29
266KUBIAK Grzegorz 650GLIWICEM-3000:00:2000:27:30
267ADAMCZYK Jan 106John Jan AdamczykRADONIAM-3000:00:1500:27:33
268SELIGA Paweł 291Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:01:1700:27:34
269CZAJA Łukasz 1204ŁANY WIELKIEM-3000:01:1800:27:34
270LEWANDERSKI Dariusz 547HirschvogelBYTOMM-3000:01:3000:27:36
271WOŹNICZKO Robert 312Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:00:1700:27:37
272WOŹNIAK Przemysław 867JASTRZĘBIE ZDRÓJM-3000:01:2200:27:37
273BAUMERT Rafał 577ista biegAmyGLIWICEM-3000:01:3500:27:41
274KANIA Dominik 1075R.R. Martin pisz już te książkiKATOWICEM-3000:01:1500:27:42
275KUCZERA Łukasz 540RYBNIKM-3000:01:4000:27:42
276SZCZĘŚNIAK Krzysztof 1124GLIWICEM-3000:01:4300:27:42
277KANIOWSKI Andrzej 431BYTOMM-3000:00:2900:27:45
278KORDECKI Bartosz 778Ballena MoradaGLIWICEM-3000:01:1900:27:46
279PIERZCHALSKI Krystian 1056CHORZÓWM-3000:01:3600:27:47
280HAMANN Slawomir 294Night RunnersKATOWICEM-3000:01:3800:27:52
281PAWLIK Michał 245GLIWICEM-3000:01:0600:27:53
282OSTROMĘCKI Andrzej 424Pędząca KrewetkaGLIWICEM-3000:01:3200:27:56
283KOWALCZYK Tomasz 713life coachGLIWICEM-3000:01:2400:27:57
284KALBARCZYK Arkadiusz 954Easy Run RacibórzRACIBÓRZM-3000:01:1800:27:58
285KACZMARSKI Jacek 502BYTOMM-3000:01:4500:27:58
286SOROKA Krzysztof 1083RACIBÓRZM-3000:01:5100:28:01
287ZIMNY Marcin 737GLIWICEM-3000:01:1900:28:02
288DWORNICZAK Paweł 880SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:5300:28:02
289POKRYSZKA Bartosz 30GLIWICEM-3000:01:2000:28:03
290PIŁAT Jarosław 74KRS TKKF 'Jastrząb' Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:2100:28:04
291SOBEL Łukasz 801Opel Active TeamUJAZDM-3000:01:2100:28:04
292UNIEJEWSKI Tomasz 961KATOWICEM-3000:01:2500:28:04
293GĘBCZYŃSKI Paweł 143GLIWICEM-3000:01:4300:28:06
294GRABSKI Michał 548Kombo KurczakiGLIWICEM-3000:01:1600:28:07
295MAŁKOWSKI Tomasz 557Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:1100:28:08
296MACHNOWSKI Wojciech 207Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:2000:28:08
297PASSIA Robert 445KATOWICEM-3000:01:1700:28:09
298ŚLIWKA Janusz 630OPOLEM-3000:01:2400:28:10
299RYMASZEWSKI Wojtek 1054ZABRZEM-3000:01:0400:28:14
300DYNIA Krystian 1218JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3000:02:0300:28:15
301KOPPEL Bartłomiej 68Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:2700:28:16
302KRAJEWSKI Radosław 320GLIWICEM-3000:00:4000:28:19
303URBANEK Martin 618ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:01:3800:28:22
304JEZUSEK Piotr 210RebeliaRACIBÓRZM-3000:01:4100:28:24
305NOGA Łukasz 788Zdzieraj KapcieSOSNOWIECM-3000:00:4500:28:28
306LEWANDOWSKI Grzegorz 1025ZABRZEM-3000:01:2300:28:35
307BOGDAŁ Michał 768GLIWICEM-3000:01:0300:28:36
308KUŹMA Jakub 407GLIWICEM-3000:00:4300:28:41
309HAJNRICH Maciej 1058KATOWICEM-3000:00:3500:28:43
310KULESZA Łukasz 1094MIKOŁÓWM-3000:00:3400:28:44
311KUNA Krzysztof 815BYTOMM-3000:00:1300:28:54
312GUŁA Błażej 635GLIWICEM-3000:01:2500:28:54
313KOPER Tomasz 365GLIWICEM-3000:00:1300:28:56
314LATUSEK Krzysztof 373Pierdzący KalafiorTYCHYM-3000:00:1300:28:56
315CZERNIK Rafał 333Rafi TeamZABRZEM-3000:02:0800:28:57
316HONISZ Andrzej 1063ZABRZEM-3000:01:4200:28:58
317OSIŃSKI Robert 310Rafi TeamZABRZEM-3000:02:0700:28:58
318SEROCKI Michał 907GLIWICEM-3000:00:4700:29:02
319DZIEDZIC Dominik 26PincetPlusGLIWICEM-3000:01:3300:29:08
320JAROSZEK Artur 491GLIWICEM-3000:01:4000:29:09
321ZIMOCH Grzegorz 240GLIWICEM-3000:01:4600:29:09
322POPIELUCH Daniel 492TOSZEKM-3000:01:3900:29:10
323BĄCZEK Grzegorz 973GLIWICEM-3000:02:5600:29:10
324LATOS Marek 436Zabrzańskie Towarzystwo TraithlonoweGLIWICEM-3000:02:2900:29:11
325NOWORYTA Bogusław 1074FLUOR SAPIOTROWICEM-3000:02:1900:29:13
326KMIEĆ Zbigniew 754CERTUMGLIWICEM-3000:01:4000:29:15
327PAWLIK Sebastian 507PYSKOWICEM-3000:01:4300:29:18
328BIZUGA Łukasz 946EWSASZSOSNOWIECM-3000:00:2200:29:19
329KAMECKI Maciej 875Good Time Maciej KameckiGILOWICEM-3000:01:4200:29:22
330OPALIŃSKI Tomasz 874BetaniaGLIWICEM-3000:01:4300:29:22
331NIEDŹWIECKI Paweł 958Ochotnicza Straż Pożara w KotuszowiePIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:1200:29:23
332GRZELA Jacek 1199KATOWICEM-3000:00:4200:29:25
333MAŁYSA Łukasz 620ORZESZEM-3000:01:1400:29:25
334WTORKOWSKI Eryk 1158Judo CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-3000:01:1500:29:41
335STOJAK Paweł 740CHORZÓWM-3000:01:5700:29:42
336BARAŃSKI Grzegorz 416GLIWICEM-3000:01:5100:29:46
337KMIECIK Marciin 370ZABRZEM-3000:02:0800:29:51
338BIEŃKOWSKI Paweł 609RYBNIKM-3000:01:3400:29:52
339BIENIEK Adam 444Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:3800:29:57
340STEMBALSKI Remigiusz 427Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:3600:30:00
341POLOK Adrian 21Opel Active TeamGLIWICEM-3000:01:4000:30:18
342NOWAK Michał 1136ORNONTOWICEM-3000:01:3500:30:24
343PŁOTEK Tomasz 1236DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:2000:30:29
344ŚWIDEREK Michał 600GLIWICEM-3000:01:2700:30:31
345CIEŚLAK Michał 526KRAKÓWM-3000:01:4800:30:31
346CODOGNI Adam 601BNI SilesiaZABRZEM-3000:01:2500:30:33
347MIRKA Arkadiusz 544KLUCZBORKM-3000:02:0500:30:40
348MONRZYCKI Dawid 1248M-3000:01:0300:30:54
349MOTYL Adrian 170ZABRZEM-3000:02:4000:30:54
350DUSCHA Damian 1220M-3000:00:4700:30:59
351GRUCHALSKI Jakub 572BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:4000:31:23
352CISEK Stanisław 570GLIWICEM-3000:02:0700:31:39
353SZWARCZYŃSKI Jakub 1215JAZZYGLIWICEM-3000:01:0000:31:41
354MACHACZKA Mariusz 1038WSOPŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:4500:31:51
355ADAMSKI Michał 955Gallup Arteria Management Sp z o.o. S.K.A.RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0600:32:00
356ŻABICKI Mariusz 566Klub Synka AdasiaGLIWICEM-3000:01:5700:32:04
357WĄSIK Rafał 886#KronikiBiegoweKRAKÓWM-3000:01:5800:32:32
358SOWULA Mateusz 485ZABRZEM-3000:01:4800:32:40
359NOWAKOWSKI Radosław 560www.ra-no.plZABRZEM-3000:01:4800:32:40
360ZIMNY Michał 168GLIWICEM-3000:02:3800:34:31
361KUŹNICKI Tomasz 820JAWORZNOM-3000:00:00
Znaleziono 361 wynik(ów)