IV PÓŁMARATON GLIWICKI
Półmaraton Gliwicki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1236
Wystartowało : 1097
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 1094
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_km
5km
   
1IVERUK Mykhaylo 1246LKB RudnikM-4000:00:0000:16:44
2BARTNIK Sebastian 531GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:00:0200:18:40
3BASA Przemysław 770KRS TKKF 'JASTRZĄB' RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0600:19:08
4GŁOWINKOWSKI Jarosław 675Ziemia CieszyńskaDROGOMYŚLM-4000:00:0200:19:29
5STAWINOGA Janusz 581HirschvogelZABRZEM-4000:00:2000:20:05
6NOSZCZYK Michał 590kb JózefinkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:0600:20:12
7GRZYB Dariusz 855KLEPACZKAM-4000:00:0300:20:17
8GROCHOLEWSKI Wlodzimierz 1163Truchtacz MysłowiceMYSŁOWICEM-4000:00:1000:21:17
9JÓSKOWSKI Rafał 1206krs jastrząb Ruda ŚląskaRUDA ŚLASKA M-4000:00:0600:21:24
10ZAGÓRNY Robert 1142Entre RunningHALINÓWM-4000:00:1000:21:27
11WALIGÓRSKI Robert 440Parkrun Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0400:21:28
12MYKAŁA Rafał 1205KATOWICEM-4000:00:1200:21:35
13NOGAJ Janusz 1167OchajoRun & friendsGLIWICEM-4000:00:1300:21:35
14SZYMURA Wojciech 766RYBNIKM-4000:00:0900:21:37
15KAŁAMARZ Mariusz 111Pryzmat Salon Optyczny Gliwice CH ArenaGLIWICEM-4000:00:1400:21:38
16BROSZ Michał 722PANIÓWKIM-4000:00:0700:21:40
17SZASTAK Damian 743Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM-4000:00:1000:21:47
18BEZUSZKO Tomasz 1934. Wojskowy Oddział GospodarczyGLIWICEM-4000:00:0500:21:51
19BRODEK Andrzej 173GLIWICEM-4000:00:0600:21:59
20GOŁĘBIOWSKI Bartek 786KS GołębnikGLIWICEM-4000:00:1500:22:02
21KOCOŃ Mariusz 798Bolko OpoleOPOLEM-4000:00:1200:22:05
22PYZIK Tomasz 966Drużyna mojacukrzyca.plGLIWICEM-4000:00:0400:22:06
23KANIA Michał 248RYBNIKM-4000:00:0700:22:07
24NOGAJ Paweł 389KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-4000:00:3400:22:12
25DAMEC Olek 66OchajoRun&FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:22:22
26BEŚKA Sławomir 63OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-4000:00:1300:22:22
27SZOLC Sebastian 151GLIWICEM-4000:00:2600:22:24
28JEREMICZ Krzysztof 1250Rafko SaRACIBÓRZM-4000:00:3200:22:26
29PIENIĄŻEK Krzysztof 33GLIWICEM-4000:00:2200:22:29
30BEHRENDT Jakub 124Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:1400:22:30
31BRYKOWSKI Przemysław 442Run and FunKIELCZAM-4000:00:3100:22:32
32WAWRZAK Ryszard 729Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2300:22:34
33KLIMALA Jacek 1008PYSKOWICEM-4000:00:1100:22:38
34PRYSZCZ Mirosław 22RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:1100:22:39
35JASIŃSKI Leszek 983Lucky LosersSADÓWM-4000:00:1100:22:39
36ZWIERZYŃSKI Piotr 1115UnatcoRYBNIKM-4000:00:1600:22:41
37KAWECKI Damian 1117ITmanageMARIANÓWM-4000:00:2800:22:45
38CZAUDERNA Adrian 463OchajoRUN & FriendsGLIWICEM-4000:00:5000:22:47
39BOGUS Rafał 963cycling juraCZESTOCHOWAM-4000:00:1200:22:52
40ŁOBKO Adam 421Ślęzak TeamPIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:0700:22:55
41DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 31Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:3500:22:59
42NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 684KLESZCZÓWM-4000:00:2500:23:05
43SKRZYPCZYK Paweł 1053SZAŁSZAM-4000:00:1000:23:10
44NOWAK Adam 956Tab2GLIWICEM-4000:00:3900:23:11
45MICHAŁOWSKI Bolesław 1207Night Running Team KrakówKRAKÓWM-4000:00:0300:23:26
46SZCZEPAŃSKI Rafał 871Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:3500:23:27
47BRYŁA Grzegorz 448KNURÓWM-4000:00:4900:23:29
48BAGAN Grzegorz 283Goggle PAE TeamGLIWICEM-4000:00:3700:23:30
49RASZEWSKI Wojciech 1219AugusTeamGÓRA SIEWIERSKOM-4000:00:2900:23:33
50MAZUR Krzysztof 637Nowa GliwiceGLIWICEM-4000:00:5100:23:33
51CHOMIK Rafał 1026T2 Team / Way 2 ChampGLIWICEM-4000:00:2800:23:35
52PROŃ Adam 64IPRONMANKATOWICEM-4000:00:0400:23:39
53JACHIMOWSKI Waldemar 382Vibovit KnurówKNURÓWM-4000:00:3800:23:40
54DANIŁOWSKI Tomasz 957parkrun KatowiceKATOWICEM-4000:00:3300:23:43
55KUSEK Andrzej 1119GLIWICEM-4000:00:2300:23:44
56STEFAŃSKI Zbigniew 959hebel libiąż,LIBIĄŻM-4000:00:3000:23:46
57WASZKIEWICZ Tomasz 1085PacemakerDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:2800:23:47
58MOKRZYCKI Patryk 1091Saint-Gobain SQUADKNURÓWM-4000:00:2900:23:47
59PACAN Tomasz 589BYTOMM-4000:00:2900:23:47
60OSTROWSKI Rafał 199OPOLEM-4000:00:2900:23:48
61PTASZNIK Jacek 1131GLIWICEM-4000:00:4000:23:48
62STASZEWSKI Łukasz 510ORNONTOWICEM-4000:01:5700:23:48
63KACZOR Rafał 826PKO Bank PolskiSOSNOWIECM-4000:00:2600:23:49
64RENKE Piotr 631Ewa Bugdoł TeamRYBNIKM-4000:00:3600:23:49
65MIECZNIKOWSKI Jacek 639KATOWICEM-4000:00:2800:23:50
66WALUKIEWICZ Dariusz 670Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3100:23:50
67CZAJKA Roman 131GLIWICEM-4000:00:2500:23:52
68SKOWRON Marcin 313BYTOMM-4000:00:2900:23:52
69HOŁYŃSKI Tomasz 551Sokół KnurówKNURÓWM-4000:00:4100:23:53
70JANECZEK Marek 532GLIWICEM-4000:00:4100:23:53
71BATKO Janusz 1080GLIWICEM-4000:00:5600:23:54
72LESZCZYŃSKI Mariusz 271GLIWICEM-4000:01:0700:23:54
73KURCZEK Tomasz 1203GLIWICEM-4000:00:4000:23:55
74CIEŚLIK Paweł 545POZNAŃM-4000:00:3400:23:56
75MARCOLA Łukasz 796BYTOMM-4000:00:3700:23:57
76KOTOWICZ Tomasz 487Pro-Run WrocławWROCŁAWM-4000:00:4700:23:57
77DOBOSZ Daniel 1042GLIWICEM-4000:01:0100:23:58
78TUREK Maciej 251GLIWICEM-4000:00:1300:24:01
79RUBIN Andrzej 83KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-4000:00:3400:24:04
80JAJUGA Tomasz 255SOSNOWIECM-4000:00:3600:24:04
81BRZOZOWSKI Piotr 398KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM-4000:00:3300:24:05
82NOWAK Sebastian 780Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:1600:24:06
83KUBICA Gerard 1104GLIWICEM-4000:00:2600:24:08
84GRONDECKI Grzegorz 153BIEGAMY Z SERCEM.PLGLIWICEM-4000:00:2400:24:10
85NOWAK Mariusz 530HirschvogelGLIWICEM-4000:00:4700:24:10
86WALTER Marcin 999WIESZOWAM-4000:00:5600:24:11
87GALIŃSKI Rafał 1018Stowarzyszenie Power WalkPARKOSZOWICEM-4000:00:3400:24:16
88NAWROCKI Szymon 903MIASTOM-4000:00:5400:24:16
89TRACZUK Marek 438ZABRZEM-4000:00:4800:24:17
90MACHURA Arkadiusz 863WOLA JEDLIŃSKAM-4000:00:4700:24:19
91SKRZYPIEC Konrad 818Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:4200:24:23
92CICHOSZ Arkadiusz 524WROCŁAWM-4000:00:4500:24:23
93DŁUGAJ Andrzej 1044MIKOŁÓWM-4000:00:2700:24:24
94JELEŃ Michał 384CHEŁM ŚLĄSKIM-4000:00:2400:24:26
95PIETRZAK Marcin 93GLIWICEM-4000:00:4600:24:26
96BOREK Dariusz 1164MYSZKÓWM-4000:00:0800:24:28
97KRAWCZYK Jarosław 1111GLIWICEM-4000:01:2200:24:28
98DZIAŁKOWSKI Adam 3774active TeamORNONTOWICEM-4000:00:3500:24:29
99GŁÓWKA Rafał 663doliniarze.comKATOWICEM-4000:00:5300:24:35
100STACHOWIAK Adam 654ZABRZEM-4000:01:3300:24:38
101KWIATKOWSKI Grzegorz 1141GLIWICEM-4000:01:1600:24:40
102IMIOŁEK Arkadiusz 230ED-CERT RUNPILCHOWICEM-4000:00:1200:24:41
103PARUZEL Ireneusz 876MIKOŁÓWM-4000:01:0700:24:44
104NARUSZEWICZ Arkadiusz 1011Veolia - PWiK Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:24:45
105JANY Kamil 473TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:24:45
106POPIELA Mirosław 1188FitbullGLIWICEM-4000:00:0700:24:46
107KLIKS Andrzej 86FIS-SST TEAMSOSNOWIECM-4000:00:5500:24:51
108GRAJNY Piotr 840Mocni PomocniLACHOWICEM-4000:00:4700:24:52
109BIERNAT Wojciech 152Opel Active TeamZABRZEM-4000:01:3600:24:52
110KRZESIAK Michał 372KATOWICEM-4000:00:4000:24:54
111STOLARCZYK Robert 55Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:4500:25:01
112KACZKIEWICZ Damian 411Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5900:25:02
113SWOBODA Jarosław 71Night Runners GliwiceKNURÓWM-4000:00:5900:25:02
114JAROSZ Maciej 1201GLIWICEM-4000:00:5700:25:04
115JĘDRYKA Piotr 1157Tenneco Automotive Eastern EuropeBYTOM/MIECHOWICEM-4000:00:2700:25:06
116MICHALSKI Bartosz 694ABMGLIWICEM-4000:01:2800:25:08
117GAWROŃSKI Zbigniew 1222BIELSKO-BIAŁAM-4000:01:1900:25:09
118KROCZYK Lesław 1105sztafeta WOŚPKNURÓWM-4000:01:1300:25:11
119HASA Adam 1129Sztafeta na WOŚPKNURÓWM-4000:01:1300:25:11
120NOWAKOWSKI Jarek 806Tri Division For GosiaGLIWICEM-4000:00:2500:25:13
121KWAPIEŃ Paweł 1183GLIWICEM-4000:00:0800:25:17
122SITEK Grzegorz 141Tarnogorskie Towarzystwo TriathlonoweTARNOWSKIE GORYM-4000:00:3000:25:17
123PRZYBYLSKI Mariusz 146PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM-4000:00:4800:25:18
124JAMRÓZ Wojciech 1174KW GliwiceGLIWICEM-4000:00:3900:25:21
125WYSOCKI Tomasz 322OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-4000:01:1000:25:21
126GOLDA Piotr 739GLIWICEM-4000:01:5800:25:26
127MICHALAK Grzegorz 666TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:1200:25:27
128MARYNIAK Piotr 730MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM-4000:01:4800:25:27
129KUCZMA Jarosław 432GLIWICEM-4000:01:0200:25:30
130CHWALISZEWSKI Jarosław 59Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0800:25:30
131DADAŚ Janusz 11GLIWICEM-4000:00:4100:25:34
132BEŁKOT Akradiusz 1214ŚWIETOCHŁOWICEM-4000:01:1100:25:38
133STRASZAK Marek 732KGBGLIWICEM-4000:01:2300:25:39
134UCHNAST Sebastian 679Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3300:25:40
135GRUSZKA Michal 374Kuźnia TriathlonuSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3200:25:41
136POPIEL Artur 51GLIWICEM-4000:01:0700:25:43
137PATRZYK Jacek 1114ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:0300:25:46
138DYMNICKI Andrzej 75OchajoRun&FriendsGLIWICEM-4000:01:1300:25:46
139MIERZWA Adam 261ZABRZEM-4000:00:3500:25:47
140BORC Jacek 73GLIWICEM-4000:01:1000:25:47
141BUCHAL Grzegorz 1099ZERNICAM-4000:00:1800:25:48
142GRAMATYKA Paweł 585KRAKÓWM-4000:01:1800:25:49
143BORSUK Mirosław 330PacemakerKNURÓWM-4000:00:5800:25:50
144ZAMOJSKI Bartek 829Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:01:3900:25:50
145GOLEC Przemysław 1139GLIWICEM-4000:01:5800:25:51
146BUDZIŃSKI Krzysztof 1006SCUBA DIVEOPOLEM-4000:01:5600:25:52
147WIECZORKE Marcin 553PRZYSZOWICEM-4000:00:3700:25:54
148WOJAKOWSKI Krzysztof 325K&K RUNZABRZEM-4000:01:0400:25:54
149KRAKOWCZYK Adam 120SBRTGLIWICEM-4000:01:0300:25:55
150KLYTA Wojciech 1185GLIWICEM-4000:01:5300:25:57
151WILSZ Adam 92FIS-SST TEAMPANIÓWKIM-4000:00:5500:25:58
152KOZŁOWSKI Zbigniew 314Ofiary KamieńcaKAMIENIECM-4000:00:5600:25:58
153LEWANDOWSKI Henry 728GLIWICEM-4000:01:0200:26:00
154KOWALCZYK Józef 1198M-4000:00:5500:26:01
155ZDZIEBKO Artur 44GLIWICEM-4000:00:5800:26:06
156FAŁEK Krzysztof 804ŁamignatyMIKOŁÓWM-4000:01:1500:26:09
157DOROS Adam 254ZABRZEM-4000:00:5900:26:10
158WELM Grzegorz 506Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-4000:01:4000:26:10
159SIKORA Marek 865W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:5000:26:14
160KALITA Artur 535ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:26:17
161ZELMANOWICZ Jacek 932AntonteamDŁUGOMIŁOWICEM-4000:00:0600:26:18
162ZAPOTOCZNY Przemek 358GLIWICEM-4000:01:3200:26:18
163JEGLA Sebastian 4394T Sp. z o.o.RUDA SLASKAM-4000:00:5300:26:19
164GIERAS Mirosław 1019GLIWICEM-4000:00:1000:26:20
165MORDARSKI Artur 924GLIWICEM-4000:00:5200:26:20
166PAWIŃSKI Wojciech 165BOROWIANYM-4000:01:0100:26:20
167SZOŁTYSEK Piotr 308PYSKOWICEM-4000:01:0100:26:25
168STACHOWSKI Wojciech 142GLIWICEM-4000:00:1400:26:27
169SULIN Marek 1015SPARTANIE DZIECIOMGLIWICEM-4000:00:4400:26:30
170DEWOR Marek 418Opel Active TeamOSSYM-4000:01:1800:26:30
171PIWOWAR Grzegorz 841EASY RUNRACIBÓRZM-4000:01:1100:26:32
172KOWALCZYK Grzegorz 159Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:0700:26:34
173PRUSKO Adrian 685ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:2200:26:35
174ODOSZEWSKI Roman 454Oasis Sport TeamGLIWICEM-4000:01:2700:26:35
175RZESZOWSKI Arkadiusz 1101EKOOKNA RUNNERSRACIBÓRZM-4000:00:4500:26:38
176ŁOSIK Konrad 2405RUDA ŚLĄSKAM-4000:01:5900:26:40
177ROZWADOWSKI Dariusz 1060GLIWICEM-4000:01:1400:26:42
178SIUDYGA Tomasz 1022BYTOMM-4000:00:0500:26:48
179CYRAN Adam 1048PFRADLINM-4000:00:2800:26:48
180PINKAWA Olgierd 1073KATOWICEM-4000:00:2700:26:49
181BIELECKI Adam 576Château ChalinBIELSKO-BIAŁAM-4000:01:0100:26:56
182CZAPLA Arkadiusz 498BYTOMM-4000:02:0900:26:58
183BROM Tomasz 629ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:3300:27:00
184MILER Ireneusz 369ŚWIĘTOSZOWICEM-4000:01:4400:27:00
185LINEK Mariusz 1180GLIWICEM-4000:00:2900:27:07
186CIMAŁA Rafał 652ista biegAmyTARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3900:27:07
187SZYMCZYSZYN Jerzy 1004Scuba DiveOPOLEM-4000:01:5600:27:07
188WĄSOWSKI Marek 939MAXIMUSMIKOŁÓWM-4000:01:1200:27:08
189KOWALCZYK Robert 664Ista BiegAmyPRZYSZOWICEM-4000:01:3500:27:11
190SMUDA Andrzej 157AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:01:2500:27:14
191MIZERA Robert 81GLIWICEM-4000:01:3100:27:14
192KORCZAK Krzysztoff 1088PABIANICEM-4000:01:4700:27:15
193SZULC Michał 3364MKOTULINM-4000:01:0100:27:18
194MARKIEWICZ Rafał 1134WARSZAWAM-4000:00:1800:27:26
195ĆWIOK Marek 426TUV RheinlandPANIÓWKIM-4000:00:5500:27:26
196KAPIAS Krystian 166GLIWICEM-4000:00:5300:27:28
197OLESIŃSKI Tomasz 299KNURÓWM-4000:00:1100:27:38
198CYBA Marek 129GLIWICEM-4000:01:4200:27:43
199SIKORA Grzegorz 420ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:4700:27:43
200KONOPKA Marek 228SZAŁSZAM-4000:00:3500:27:45
201URBAŃSKI Marek 1021WORK4ZABRZEM-4000:01:1200:27:48
202ZEMŁA Piotr 267GLIWICEM-4000:00:5600:27:55
203PŁONKA Krzysztof 621JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-4000:01:2900:27:57
204KOLODZIEJ Jacek 890Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0900:28:00
205KOZACZKA Włodzimierz 192BB El-Projekt TeamGLIWICEM-4000:01:2200:28:00
206WIECZOREK Tomasz 807BOBROWNIKIM-4000:01:3800:28:00
207SZCZECH Krzysztof 742GLIWICEM-4000:01:1400:28:03
208POLAK Krzysztof 133Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:0600:28:06
209STALICA Wojciech 984IzoErgCZĘSTOCHOWAM-4000:01:1600:28:07
210MRÓZ Adrian 647TS Iron Man GogolinGOGOLINM-4000:01:2000:28:07
211PATRYARCHA Piotr 851SOSNOWIECM-4000:01:5400:28:07
212WOŹNIAK Marek 337GLIWICEM-4000:01:1700:28:08
213JAKUBIAK Arkadiusz 12Opel Active TeamGLIWICEM-4000:01:1900:28:10
214CZERNEK Marek 549Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:4200:28:10
215KRAKOWSKI Jacek 1121IPA II KatowiceGLIWICEM-4000:01:4500:28:11
216MASIAREK Mariusz 327Drużyna MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM-4000:01:1100:28:13
217SZAFRUGA Michał 499W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:4900:28:13
218KRUSZYŃSKI Marcin 388Stado Pędzących ImadełGLIWICEM-4000:00:1800:28:18
219RADUCKI Andrzej 1001Wieluń BiegaWIDORADZM-4000:00:5000:28:20
220ORŁOWSKI Daniel 838BestWhiskyMarket.comDEBRZNOM-4000:01:2500:28:20
221BRZEŹNIAK Krzysztof 1152Tenneco Automotive Eastern EuropeRUDA ŚLASKAM-4000:02:3200:28:26
222KURIATA Janek 1000Gryf KietrzKIETRZM-4000:02:2100:28:28
223WÓJCIK Rafał 824GLIWICEM-4000:01:1900:28:34
224BOBKOWSKI Maciej 46pyskowickie krokusyPYSKOWICEM-4000:00:1900:28:38
225DZIOBEK Jacek 816BYTOMM-4000:00:1300:28:39
226MAZUR Sławek 408iniemaslabych.plŻORYM-4000:01:1900:28:46
227BĄK-CESARZ Damian 596GLIWICEM-4000:01:1300:28:47
228BIAŁAS Krzysztof 797ŁamignatyORNONTOWICEM-4000:01:1500:28:51
229GAJDA Marek 689TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3400:28:54
230BUFNAL Krzysztof 219GLIWICEM-4000:01:1700:28:55
231ŁUBKOWSKI Robert 1100WĘGRZCE WIELKIEM-4000:01:4900:28:58
232ZGÓRSKI Grzegorz 830SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:01:3900:28:59
233KUCHNO Marcin 978TAKENAKAGLIWICEM-4000:01:3800:29:03
234JANAS Piotr 700Night runnersGLIWICEM-4000:00:2900:29:07
235PIETRAS Marcin 931KRAKÓWM-4000:01:3300:29:07
236HERLICZKA Tomasz 714GLIWICEM-4000:01:3100:29:15
237ZEGARTOWSKI Grzegorz 649EZUNIVERSEGLIWICEM-4000:02:1300:29:30
238JARASZ Aleksander 449Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:3700:29:59
239CHOJOWSKI Oskar 470DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:1800:30:00
240SZELUGA Jerzy 555ZABRZEM-4000:01:3700:30:00
241CZAJKA Edward 122Night Runners ZabrzeTARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3500:30:02
242POLEWKA Tomasz 988UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-4000:00:0300:30:03
243KOWALCZYK Owidiusz 104Radio WrocławWROCŁAWM-4000:00:1800:30:07
244MAREK Robert 447Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:01:3500:30:09
245MULEWSKI Bogdan 181ZABRZEM-4000:01:1100:30:25
246STYGIENKO Daniel 813RUDA ŚLASKAM-4000:01:4500:30:27
247SAMULEWICZ Marcin 201GLIWICEM-4000:01:5400:30:43
248STEINHOFF Adam 213WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:5600:31:19
249KAWECKI Dariusz 1072ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEM-4000:01:2300:31:26
250KASPEREK Ireneusz 136FIS-SSTZABRZEM-4000:02:1000:31:51
251DOMAŃSKI Marcin 52GLIWICEM-4000:01:4400:31:58
252PIETRZAK Maciej 149WARSZAWAM-4000:01:4500:31:58
253WIEDERMANN Krzysztof 925PedraforcaKOBYLANYM-4000:03:0400:32:16
254CZAPEK Marek 467night runners gliwiceGLIWICEM-4000:02:3600:32:37
255ADAMOWSKI Jacek 745Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:02:0300:33:16
256MIGDAŁ Grzegorz 116GLIWICEM-4000:02:2100:33:18
Niesklasyfikowani
MALCZYK Janusz 933Gopr BeskidyWISŁAM-40DNF00:33:20 DNF
258FRĄC Dariusz 34PacemakerGLIWICEM-4000:02:0200:33:21
259WALKOWIAK Artur 951Mafia Team LubliniecZAWADZKIEM-4000:00:00
260PALICZKA Tomasz 676MIKOŁÓWM-4000:00:00
Znaleziono 260 wynik(ów)