IV SŁUPSKI BIEG KAZIUKÓW – KAZIUKOWA PIĄTKA

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”, Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data:
2020-03-07
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
183
Wystartowało:
170
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
170
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1LIPIŃSKI Mateusz 236M-Open1M 100:24:57.40 4:0914,4
2GARSKI Dawid 217BEST BEASTSSŁUPSKM-Open2M 200:25:42.70+00:00:454:1714,0
3KOZAK Arkadiusz 228BONINM-Open3M 300:25:46.10+00:00:484:1714,0
4BURZYŃSKI Aleksander 22BIEGAMIKADZESŁUPSKM-Open4M 400:25:51.90+00:00:544:1813,9
5ZACHARCZUK Albin 194UNIA HRUBIESZÓW / 1 BATALION ZMECHANIZOWANYSŁUPSKM-Open5M 500:26:40.20+00:01:424:2613,5
6WENT Jakub 189ŁEBAM-Open6M 600:26:57.10+00:01:594:2913,4
7WIECZOREK Alan 2027 PBOTSŁUPSKM-Open7M 700:27:28.30+00:02:304:3413,1
8KAMIENIECKI Rafał 66TUPOT- USTKAUSTKAM-Open8M 800:27:37.40+00:02:404:3613,0
9DUDA Grzegorz 35BEST BEASTSBUKÓWKAM-Open9M 900:27:57.45+00:03:004:3912,9
10PICK Tomasz 123KORONA SZCZECINKOSZALINM-Open10M 1000:28:44.35+00:03:464:4712,5
11KAWKA Adam 13SŁUPSKM-Open11M 1100:28:52.60+00:03:554:4812,5
12KARCZEWSKI Piotr 71BEST BEASTSKOBYLNICAM-Open12M 1200:28:54.75+00:03:574:4912,4
13PAZDA-POZORSKA Małgorzata 230KOBYLNICAK-Open1K 100:29:25.20+00:04:274:5412,2
14PRZYBOREK Szymon 137ZSMILKULESZEWOM-Open13M 1300:29:39.70+00:04:424:5612,1
15GRACHEL Przemek 48GMINA DAMNICAŚWIECICHOWOM-Open14M 1400:29:57.40+00:05:004:5912,0
16KROPIDŁOWSKI Grzegorz 172BEST BEASTŁĘCZYN DOLNYM-Open15M 1500:30:33.80+00:05:365:0511,8
17PIŁCZYŃSKI Zbigniew 129SŁUPSKM-Open16M 1600:30:44.05+00:05:465:0711,7
18WILUSZ Krzysztof 191SUB VENTUM TEAMSŁUPSKM-Open17M 1700:30:52.25+00:05:545:0811,7
19KONKEL Agnieszka 84KOSZALINK-Open2K 200:31:46.75+00:06:495:1711,3
20ŻURAWIK Piotr 199KĘPICEM-Open18M 1800:32:23.50+00:07:265:2311,1
21SZLACHETKA Piotr 164SŁUPSKM-Open19M 1900:32:26.40+00:07:295:2411,1
22BOWNIK Wojciech 26BALTIC SEALSSŁUPSKM-Open20M 2000:32:28.25+00:07:305:2411,1
23GUZIK Piotr 51USB USTKASŁUPSKM-Open21M 2100:32:45.95+00:07:485:2711,0
24ŚRODA Maciej 204KRĘPA SŁUPSKAM-Open22M 2200:32:47.85+00:07:505:2711,0
25KIEŁCZYŃSKI Dawid 75TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM-Open23M 2300:33:04.15+00:08:065:3010,9
26DREWNIAK Tomasz 32BUDDY TEAMSŁUPSKM-Open24M 2400:33:07.45+00:08:105:3110,9
27SUFRYT Kuba 211LICEUM AKADEMICKIESTRZELINOM-Open25M 2500:33:26.90+00:08:295:3410,8
28RACZYŃSKA Anna 138BALTIC SEALSSŁUPSKK-Open3K 300:33:27.25+00:08:295:3410,8
29SOBOŃ Wojciech 157:)SŁUPSKM-Open26M 2600:33:32.60+00:08:355:3510,7
30GLINKA Agnieszka 46KREATIV SPORTLĘBORKK-Open4K 400:33:56.00+00:08:585:3910,6
31GAWEŁ Zbigniew 42POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open27M 2700:34:06.20+00:09:085:4110,6
32ROCŁAWSKI Grzegorz 141BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIKOBYLNICAM-Open28M 2800:34:19.65+00:09:225:4310,5
33WEILAND Cyprian 200NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open29M 2900:34:29.10+00:09:315:4410,4
34NOWAK Agnieszka 1197BOWSŁUPSKK-Open5K 500:34:38.15+00:09:405:4610,4
35GRUCZA Cezary 231M-Open30M 3000:34:39.45+00:09:425:4610,4
36FIGURSKI Andrzej 38USTKAM-Open31M 3100:34:50.35+00:09:525:4810,3
37FURMAN Tomasz 40SŁUPSKM-Open32M 3200:35:05.30+00:10:075:5010,3
38KMIECIK Paweł 78APATOR TELEMETRIAKRĘPA SŁUPSKAM-Open33M 3300:35:19.80+00:10:225:5310,2
39KOWALSKI Konrad 89SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-Open34M 3400:35:24.35+00:10:265:5410,2
40KARAŚ Radosław 70NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open35M 3500:35:30.80+00:10:335:5510,1
41GAWĘDA Emil 43DARŁOWSKIE CHARTYSTARY JAROSŁAWM-Open36M 3600:35:31.35+00:10:335:5510,1
42JAŻDZYK Łukasz 2017 PBOTUSTKAM-Open37M 3700:35:36.75+00:10:395:5610,1
43PODSIADŁY Wojciech 132SŁUPSKM-Open38M 3800:35:37.90+00:10:405:5610,1
44TOMCZAK Dominik 178NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open39M 3900:35:40.85+00:10:435:5610,1
45CZERWIŃSKI Szczęsny 28BIAŁOGARDM-Open40M 4000:35:43.65+00:10:465:5710,1
46ZIELONKA Mateusz 198BALTIC SEALSSŁUPSKM-Open41M 4100:36:05.20+00:11:076:0010,0
47KRZYŻANEK Marta 92GARDNA WIELKAK-Open6K 600:36:12.55+00:11:156:029,9
48KAMIŃSKI Marcin 67MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM-Open42M 4200:36:13.05+00:11:156:029,9
48SPYCHALSKI Artur 158GARDNA WIELKAM-Open42M 4200:36:13.05+00:11:156:029,9
50MAJCHRZAK Łukasz 115USTKAM-Open44M 4400:36:22.25+00:11:246:039,9
51KSIĄŻEK Waldemar 94SŁUPSKM-Open45M 4500:36:25.30+00:11:276:049,9
52KASZOWSKI Rafał 73SŁUPSKM-Open46M 4600:36:38.55+00:11:416:069,8
53NYK Marcin 121KRĘPA SŁUPSKAM-Open47M 4700:36:39.35+00:11:416:069,8
54TRUSIAK Agnieszka 205NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open7K 700:36:40.50+00:11:436:069,8
55JASZCZAK Julia 59GAŁĘZINOWOK-Open8K 800:36:58.50+00:12:016:099,7
56SZMIGIERO Arkadiusz 166W. P. K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open48M 4800:37:02.95+00:12:056:109,7
57JASZCZAK Paweł 234M-Open49M 4900:37:17.60+00:12:206:139,7
58JAŻDŻEWSKA Elżbieta 60BEST BEASTSSŁUPSKK-Open9K 900:37:24.45+00:12:276:149,6
59PIŁAT Kacper 126BEST BEASTSWŁYNKOWOM-Open50M 5000:37:25.40+00:12:286:149,6
60KONKEL Łukasz 85KOSZALINM-Open51M 5100:37:25.95+00:12:286:149,6
61PIŁAT Grzegorz 128SŁUPSKM-Open52M 5200:37:27.55+00:12:306:149,6
62BRZEZIŃSKA Agnieszka 18SŁUPSKK-Open10K 1000:37:35.25+00:12:376:159,6
63STRĄK Kinga 160NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-Open11K 1100:37:35.60+00:12:386:159,6
64BIKUN Łukasz 229SŁUPSKM-Open53M 5300:37:39.30+00:12:416:169,6
65KĘSIK Agnieszka 214Świat Płytek u KryspinaK-Open12K 1200:37:40.20+00:12:426:169,6
66TRUSIAK Miłosz 180SUBVENTUM TEAMSŁUPSKM-Open54M 5400:37:41.95+00:12:446:179,5
67RACZYŃSKI Roman 139BIEGAJĄCE GASTRO DZIKISŁUPSKM-Open55M 5500:37:42.20+00:12:446:179,5
68ZDUNEK Krzysztof 197WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open56M 5600:37:46.85+00:12:496:179,5
69KOCYLO Joanna 82VACU ACTIVSLUPSKK-Open13K 1300:37:56.90+00:12:596:199,5
70KAŁUZIŃSKA Katarzyna 65VACU ACTIV GYMSŁUPSKK-Open14K 1400:37:57.25+00:12:596:199,5
71FURSEWICZ Bartłomiej 215SIEMIANICEM-Open57M 5700:38:08.60+00:13:116:219,4
72ANTOSIAK Grzegorz 212SŁUPSKM-Open58M 5800:38:19.40+00:13:226:239,4
73ADAMIEC Marek 2WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open59M 5900:38:48.65+00:13:516:289,3
74HAŁKOWSKA-KMIECIK Ewa 54KRĘPA SŁUPSKAK-Open15K 1500:39:10.35+00:14:126:319,2
75LEWICZ Ewa 102GMINA SŁUPSKREDZIKOWOK-Open16K 1600:39:22.40+00:14:256:339,1
76LEWICZ Jan 103REDZIKOWOM-Open60M 6000:39:22.95+00:14:256:339,1
77BANCEWICZ Radek 12DECATHLON POWERBUKÓWKAM-Open61M 6100:40:15.45+00:15:186:428,9
78SIDOR Mariusz 151DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM-Open62M 6200:40:16.80+00:15:196:428,9
79MATUSZEWSKI Antoni 47KWAKOWOM-Open63M 6300:40:41.95+00:15:446:478,8
80SIBIŃSKI Krzysztof 221AJ TEAMSUCHORZEM-Open64M 6400:41:03.00+00:16:056:508,8
81TOMCZAK Sebastian 179USTKAUSTKAM-Open65M 6500:41:17.60+00:16:206:528,7
82MAGIŃSKA Edyta 95SŁUPSKK-Open17K 1700:41:24.45+00:16:276:548,7
83KUBIŃSKI Rafał 96NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open66M 6600:41:24.85+00:16:276:548,7
84ZANIEWSKI Grzegorz 195KOBYLNICAM-Open67M 6700:41:30.50+00:16:336:558,7
85PACHUTA Damian 122WRZEŚNICAM-Open68M 6800:41:34.10+00:16:366:558,7
86HORBACZ Grzegorz 56SŁUPSKM-Open69M 6900:41:34.65+00:16:376:558,7
87GRUCHAŁA Iwona 50PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNAKOBYLNICAK-Open18K 1800:41:35.85+00:16:386:568,7
88LABUDA Monika 98SŁUPSKK-Open19K 1900:41:36.05+00:16:386:568,7
89KOWALSKI Bartosz 88SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-Open70M 7000:41:48.85+00:16:516:588,6
90BŁENCKI Piotr 233M-Open71M 7100:41:50.45+00:16:536:588,6
91POZORSKI Krzysiek 135MARKOS RUNNING TEAMKOBYLNICAM-Open72M 7200:41:50.65+00:16:536:588,6
92URBAN Ewelina 184GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-Open20K 2000:41:51.10+00:16:536:588,6
93BORODZIUK Aneta 16SŁUPSKK-Open21K 2100:41:53.60+00:16:566:588,6
94ZDUNEK Katarzyna 196WPK SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK-Open22K 2200:41:54.50+00:16:576:598,6
95ŚWIDER Marcin 177SMOLIŃSCY TEAMKOBYLNICAM-Open73M 7300:42:07.30+00:17:097:018,5
96SMOLIŃSKI Krzysztof 155SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM-Open74M 7400:42:08.30+00:17:107:018,5
97ZIELONKA Amanda 218ALOPIESZCZK-Open23K 2300:42:15.45+00:17:187:028,5
98KOŚLA Justyna 87SVTSŁUPSKK-Open24K 2400:42:16.85+00:17:197:028,5
99MURAWSKI Rafał 216M-Open75M 7500:42:21.20+00:17:237:038,5
100WEILAND Agnieszka 188NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-Open25K 2500:42:30.25+00:17:327:058,5
101KRZESZOWSKI Łukasz 91SLUPSKM-Open76M 7600:42:43.25+00:17:457:078,4
102SKIBIŃSKI Rafał 152AJ TEAMSŁUPSKM-Open77M 7700:42:47.00+00:17:497:078,4
103MAŁECKI Tomasz 108VACU ACTIV GYMKOBYLNICAM-Open78M 7800:42:51.70+00:17:547:088,4
104MICHALAK-MAŁECKA Anna 113VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK-Open26K 2600:42:54.10+00:17:567:098,4
105KLEJDYSZ Beata 77SŁUPSKK-Open27K 2700:42:57.75+00:18:007:098,4
106MAKOWSKA Monika 107SŁOWINOK-Open28K 2800:43:14.70+00:18:177:128,3
107RAKOWSKA Katarzyna 140W.P.K SŁOŃ USTKASŁUPSKK-Open29K 2900:43:17.55+00:18:207:128,3
108CZERWIŃSKA Anna 27BEST BEASTSSŁUPSKK-Open30K 3000:43:26.75+00:18:297:148,3
109REMUS Janusz 134BEST BEASTSSŁUPSKM-Open79M 7900:43:27.65+00:18:307:148,3
110KAJA Justyna 64BEST BEASTSSŁUPSKK-Open31K 3100:43:28.65+00:18:317:148,3
111GLINIECKA-WOŚ Anna 45NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-Open32K 3200:43:36.15+00:18:387:168,3
112LEWANDOWSKA Maria 100W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open33K 3300:43:39.75+00:18:427:168,2
113ANDRZEJCZAK Sławomir 3GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-Open80M 8000:44:19.70+00:19:227:238,1
114KNAP Marta 79VACU ACTIV GYMSŁUPSKK-Open34K 3400:44:28.75+00:19:317:248,1
115LEWANDOWSKI Adam 101W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open81M 8100:44:29.95+00:19:327:258,1
116KARWASZ Krzysztof 72KWAKOWOM-Open82M 8200:44:45.10+00:19:477:278,0
117STRĄK Natalia 161NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-Open35K 3500:45:06.05+00:20:087:318,0
118SOBOŃ Marcin 44:)SŁUPSKM-Open83M 8300:45:06.15+00:20:087:318,0
119SOBISZ Joanna 156SŁUPSK GDANSKK-Open36K 3600:45:21.90+00:20:247:337,9
120CZYŻYKOWSKI Krzysztof 29SŁUPSKM-Open84M 8400:45:23.45+00:20:267:337,9
121BRONK Robert 17SŁUPSKM-Open85M 8500:45:23.75+00:20:267:347,9
122KOWALSKI Krzysztof 90STOPA- SŁUPSKSŁUPSKM-Open86M 8600:45:24.15+00:20:267:347,9
123MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 116SŁUPSKK-Open37K 3700:45:24.20+00:20:267:347,9
124DUDA Róża 150BEST BEASTSSŁUPSKK-Open38K 3800:45:31.00+00:20:337:357,9
125BLAKE Carolyn 232K-Open39K 3900:45:49.65+00:20:527:387,9
126BURDA Wiktoria 21BORZĘCINOK-Open40K 4000:46:08.10+00:21:107:417,8
127STANIASZEK Bogusław 159TUPOT USTKAGŁOBINOM-Open87M 8700:46:17.05+00:21:197:427,8
128PŁODZIEŃ Karolina 130KARZCINOK-Open41K 4100:46:58.75+00:22:017:497,7
129WESOŁOWSKI Artur 145SŁUPSKM-Open88M 8800:47:05.05+00:22:077:507,6
130SKÓRA Aleksandra 41SŁUPSKK-Open42K 4200:47:05.15+00:22:077:507,6
131ROKUSZEWSKI Piotr 144APATOR TELEMETRIANIEWIEROWOM-Open89M 8900:47:05.90+00:22:087:517,6
132OSIPIAK Jan 219ALOSŁUPSKM-Open90M 9000:47:06.40+00:22:097:517,6
133FRUBA Karina 39STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-Open43K 4300:47:07.25+00:22:097:517,6
134KOSTRZEWSKI Jan 207ALO731SŁUPSKM-Open91M 9100:47:37.70+00:22:407:567,6
135SZLAGOWSKI Igor 208ALOUSTKAM-Open92M 9200:47:39.15+00:22:417:567,6
136NADYBAŁ Dawid 2037 BOTLĘBORKM-Open93M 9300:47:40.25+00:22:427:567,6
137MARCZAK Małgorzata 112NIGHT RUNNERS SŁUPSKŻELKOWOK-Open44K 4400:47:51.80+00:22:547:587,5
138MARCZAK Andrzej 111NIGHT RUNNERS SŁUPSKŻELKOWOM-Open94M 9400:47:51.95+00:22:547:587,5
139SYCHLA Monika 162VACU ACTIV GYMŁOSINOK-Open45K 4500:48:04.95+00:23:078:007,5
140KRÓLIKOWSKI Patryk 209ALOPAPROTYM-Open95M 9500:48:14.55+00:23:178:027,5
141KAMIŃSKA Dominika 117KRĘPA SŁUPSKAK-Open46K 4600:48:35.95+00:23:388:067,4
142KAMIŃSKI Witold 68STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-Open96M 9600:48:36.25+00:23:388:067,4
143IWANOWSKI Wojciech 220USTKAM-Open97M 9700:48:45.35+00:23:478:077,4
144WOJLANIS Dariusz 193SŁUPSKM-Open98M 9800:49:20.30+00:24:228:137,3
145NOWICKI Maciej 120SŁUPSKM-Open99M 9900:49:20.75+00:24:238:137,3
146MIKSZA Patrycja 114SŁUPSKK-Open47K 4700:49:20.80+00:24:238:137,3
147GRAJCZAK Dagmara 49PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W SŁUPSKUSŁUPSKK-Open48K 4800:49:21.10+00:24:238:137,3
148KANIUK Maja 69NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSRUMIAK-Open49K 4900:49:25.00+00:24:278:147,3
149DUDA Daniel 34SŁUPSKM-Open100M 10000:49:26.60+00:24:298:147,3
150BOŚ Grzegorz 213SŁUPSKM-Open101M 10100:49:30.80+00:24:338:157,3
151RUTKOWSKI Krzysztof 147SŁUPSKM-Open102M 10200:50:09.95+00:25:128:217,2
152JAREMCZAK Renata 210SŁUPSKK-Open50K 5000:50:12.45+00:25:158:227,2
153WIŚNIEWSKA Monika 192USTKAK-Open51K 5100:50:54.80+00:25:578:297,1
154ISKRA Joanna 57USTKAK-Open52K 5200:50:55.20+00:25:578:297,1
155BUDZYŃSKA Elżbieta 20SŁUPSKK-Open53K 5300:51:14.65+00:26:178:327,0
156SMOLIŃSKA Edyta 154SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOK-Open54K 5400:51:29.10+00:26:318:347,0
157WALKOWIAK Dariusz 186KROKOWOM-Open103M 10300:51:55.30+00:26:578:396,9
158KSIĄŻEK Małgorzata 93SŁUPSKK-Open55K 5500:52:09.50+00:27:128:416,9
159KIJOWIEC Tomasz 76SLUPSKM-Open104M 10400:53:25.90+00:28:288:546,7
160GZIK Radoslaw 52WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open105M 10500:54:09.65+00:29:129:016,6
161GZIK Seweryn 53WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open106M 10600:54:10.00+00:29:129:016,6
162NIZIOŁ Patryk 118BEST BEASTSKOBYLNICAM-Open107M 10700:54:30.60+00:29:339:056,6
163BOGDAN Dagmara 15BEST BEASTSKOBYLNICAK-Open56K 5600:54:31.30+00:29:339:056,6
164FIGIEL Dominika 37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open57K 5700:55:18.80+00:30:219:136,5
165DAMPS Julita 235K-Open58K 5800:55:20.40+00:30:239:136,5
166ROGALA Łukasz 143SŁUPSKM-Open108M 10800:55:20.45+00:30:239:136,5
167HORBACZ Jakub 206SŁUPSKM-Open109M 10900:56:36.45+00:31:399:266,4
168LUBIŃSKA Liliana 104NIGHT RUNNERSSŁUPSKK-Open59K 5900:57:09.25+00:32:119:316,3
169TURCZYN Grzegorz 181NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open110M 11000:58:21.70+00:33:249:436,2
170SZLACHETKA Malgorzata 165SŁUPSKK-Open60K 6000:58:24.90+00:33:279:446,2
Znaleziono 170 wynik(ów)