IV SŁUPSKI NORDIC WALKING KAZIUKÓW – KAZIUKOWA PIĄTKA

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”, Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data:
2020-03-07
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
47
Wystartowało:
44
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
44
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BANASIAK Damian 11LĘBORSKIE LWYLĘBORKM-Open1M 100:01:3600:39:27.0500:41:03.40 7:537,6
2KACZMAREK Eugeniusz 63SŁUPSKM-Open2M 200:01:3500:40:18.3500:41:53.75+00:00:518:037,4
3KOPCZEWSKI Dariusz 86ELITE TEAMKOSZALINM-Open3M 300:01:3600:41:10.5500:42:47.40+00:01:438:147,3
4SZUDARSKI Edward 168DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open4M 400:01:3500:41:30.8500:43:06.25+00:02:038:187,2
5SZPILMAN Katarzyna 167ELITA TEAMGDYNIAK-Open1K 100:01:3500:42:15.0000:43:50.90+00:02:478:277,1
6KAZIÓW Ryszard 74STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open5M 500:01:3500:42:43.9500:44:19.65+00:03:168:327,0
7PONARAD Magdalena 133LĘBORSKIE LWYLUBOWIDZK-Open2K 200:01:3600:42:56.5000:44:32.75+00:03:298:357,0
8PRUSKA Agnieszka 136DWA KIJE SŁUPSKWIDZINOK-Open3K 300:01:3600:43:11.4500:44:47.70+00:03:448:386,9
9WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 190DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open4K 400:01:3500:44:29.6500:46:05.20+00:05:028:546,7
10SZYCKO Radosław 173KOBYLNICAM-Open6M 600:01:3600:44:57.2500:46:33.70+00:05:308:596,7
11BADZIĄG Waldemar 9DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open7M 700:01:3600:45:01.6500:46:38.60+00:05:349:006,7
12RUDNIK Janina Ewa 146SP 8 SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAK-Open5K 500:01:3800:45:29.6500:47:08.60+00:06:029:066,6
13SZYCKO Oliwia 174KOBYLNICAK-Open6K 600:01:3500:45:44.6000:47:20.50+00:06:179:096,6
14DYJAS Marta 36SP 8 SŁUPSKSŁUPSKK-Open7K 700:01:3800:46:06.1000:47:44.95+00:06:399:136,5
15SZUDOBAJ Hanna 170DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open8K 800:01:3500:46:30.3500:48:06.20+00:07:039:186,4
16ADAMCZYK Aleksandra 1KRĘPA SŁUPSKAK-Open9K 900:01:3700:46:36.6500:48:13.90+00:07:099:196,4
17RODZIEWICZ Wioletta 142BRAKUSTKAK-Open10K 1000:01:3600:47:09.7500:48:46.60+00:07:429:266,4
18ŚMIGIEL Magdalena 175KRĘPA SŁUPSKAK-Open11K 1100:01:3700:47:13.5000:48:51.10+00:07:469:266,4
19KOCOŃ Sylwia 81SIEMIANICEK-Open12K 1200:01:3600:47:44.2500:49:20.70+00:08:179:326,3
20BRZEZIŃSKI Henryk 19SŁUPSKM-Open8M 800:01:3600:47:59.3000:49:36.25+00:08:329:366,3
21MACIEJEWSKI Tomasz 106NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSUSTKAM-Open9M 900:01:4500:49:44.1000:51:29.55+00:10:179:566,0
22DĄBROWSKA-BAŁASZ Joanna 31SŁUPSKK-Open13K 1300:01:3800:50:13.7500:51:51.90+00:10:4610:026,0
23DĄBROWSKA Romualda 30KRĘPA SŁUPSKAK-Open14K 1400:01:3800:50:14.8000:51:52.80+00:10:4710:026,0
24MARCJAN Małgorzata 110DWA KIJESŁUPSKK-Open15K 1500:01:3500:50:56.4500:52:32.15+00:11:2910:115,9
25DUDA Agnieszka 33SŁUPSKK-Open16K 1600:01:3700:51:20.6500:52:57.65+00:11:5310:165,8
26ZDANOWICZ Marta 169SŁUPSKK-Open17K 1700:01:3800:52:40.9500:54:19.05+00:13:1310:325,7
27SAMOLEJ Barbara 148SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOK-Open18K 1800:01:4100:53:17.9000:54:59.45+00:13:5010:395,6
28PIEPKA Przemysław 125POTĘGA NORDICAPOTEGOWOM-Open10M 1000:01:4100:53:42.2000:55:23.75+00:14:1510:445,6
29WALLOCH Krystyna 187SAMOLEJ ZTSSTRZELINOK-Open19K 1900:01:4100:54:35.5500:56:16.95+00:15:0810:555,5
30SAMOLEJ-KOWALSKA Anna 149SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOK-Open20K 2000:01:4300:54:42.2000:56:25.55+00:15:1510:565,5
31UKLEJA Monika 182POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAK-Open21K 2100:01:4100:54:55.8000:56:37.05+00:15:2810:595,5
32PODLEŚ Danuta 131DWA KIJE SŁUPSKREBLINOK-Open22K 2200:01:3800:55:22.8000:57:01.20+00:15:5511:045,4
33HORBACZ Iwona 55SŁUPSKK-Open23K 2300:01:4300:55:43.0500:57:26.10+00:16:1611:085,4
34LENKIEWICZ Maria 99DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open24K 2400:01:3700:56:12.3000:57:50.20+00:16:4511:145,3
35ANTOSIK Mikołaj 6KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-Open11M 1100:01:3900:56:17.1500:57:56.40+00:16:5011:155,3
36CHUDY Henryk 24K S OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-Open12M 1200:01:3900:56:17.7000:57:56.95+00:16:5011:155,3
37JUSTEK Adam 62SŁUPSKM-Open13M 1300:01:4300:56:27.0500:58:10.10+00:17:0011:175,3
38UKLEJA Katarzyna 171POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAK-Open25K 2500:01:4000:58:09.2500:59:49.25+00:18:4211:375,2
39UKLEJA Justyna 183POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAK-Open26K 2600:01:4100:58:10.0500:59:51.40+00:18:4311:385,2
40JAKUBOWSKI Przemysław 58SŁUPSKM-Open14M 1400:01:4001:00:07.6001:01:48.45+00:20:4012:015,0
41ANTOSIK Barbara 5KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open27K 2700:01:4001:08:56.8001:10:37.40+00:29:2913:474,4
42ANTOSIK Julia 4KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open28K 2800:01:4001:08:59.5001:10:39.50+00:29:3213:474,3
43ANTOSIK Grażyna 7KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open29K 2900:01:4001:09:01.4001:10:41.80+00:29:3413:484,3
44CHUDY Janina 23K S OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open30K 3000:01:4001:09:01.7501:10:42.30+00:29:3413:484,3
Znaleziono 44 wynik(ów)