IV.SZERELMES FÜRED - 14KM

Wydarzenie:
Organizator:
Watchman
Data:
2019-02-17
Miejsce:
Hungary, Balatonfüred
Dystans:
14 km
Zgłoszonych:
118
Wystartowało:
110
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
108
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 3.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.5km | 7km | 10.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | PAIRS

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuFinish_All
3.5km
   
1 Turós Izabella Iván László 22ULTRAwoman&IRONmanPAIRS00:00:0300:13:09
2 Rivnyák Eszter Odonics Gábor 34O.G.R.EPAIRS00:00:0400:13:15
3 Hetényi Mónika Füzesy Dávid 71Móni és DávidPAIRS00:00:0400:13:39
4 Szabó Tünde Barna Tamás 1KoalaPAIRS00:00:0300:13:47
5 Kovács Orsolya Mátyás Kristóf 47CukikPAIRS00:00:0500:14:02
6 Szekeresné Kövécs Éva Szekeres Tamás 118IrtiszPAIRS00:00:0600:14:02
7 Zsámbok Lili Kovács Ákos Flórián 86Mr & Mrs SmithPAIRS00:00:0500:14:28
8 Dr. Varga Judit Kováts György 102Spartan AjkaPAIRS00:00:0300:14:32
9 Szobonya Adrienn Szobonya Gergõ 40Hárman párbanPAIRS00:00:0600:14:32
10 Varga Ildikó Bogár János 114PAIRS00:00:0300:14:33
11 Fülöp Eszter Fülöp Bálint 23FülöpökPAIRS00:00:0300:14:47
12 Varga Bettina Virág Pál 56Lovers RunnersPAIRS00:00:0500:14:48
13 Kálmán Teréz Szilvási Péter 66KétszázhúszfelettPAIRS00:00:0500:14:51
14 Sándor Judit Erdélyi Ernõ 73Judit&ErnõPAIRS00:00:0400:15:09
15 Hubai Tímea Szür Krisztián 82PárbanjóPAIRS00:00:0400:15:17
16 Beréti Zsanett Borbély István 97Zsani és IstvánPAIRS00:00:0800:15:21
17 Kustos Istvánné Kustos István 96Nagy ÕPAIRS00:00:0800:15:22
18 Kaposi Anikó Nagy Miklós 98Anikó & MikiPAIRS00:00:0800:15:26
19 Anda Kisari Dóra Anda Fábián 45Fábi DóriPAIRS00:00:0400:15:49
20 Tóth Szabina Lakatos János 10(r)unbelievablePAIRS00:00:0600:15:53
21 Czuporné Szekeres Renáta Czupor Szabolcs 30CupiékPAIRS00:00:0800:15:54
22 Mészáros Gábor Nagy Ildikó 76MitzeCatzePAIRS00:00:0400:16:14
23 Regõs Éva Horváth Robi 116Futva menekülökPAIRS00:00:0400:16:18
24 Sütõ Nóra Nagy István 70 Január22PAIRS00:00:0600:16:21
25 Kerekes Éva Baranyi Ferenc 103Marosmenti NagymedvékPAIRS00:00:0500:16:22
26 Horváthné Mester Anikó Horváth Zoltán 26Babuk TeamPAIRS00:00:0400:16:27
27 Bartha Mirella Orsolya Marton János 101János & MirellaPAIRS00:00:0700:16:29
28 Radványi Kriszta Wéber Krisztián 27Christ-massPAIRS00:00:0600:16:41
29 Biber Brigitta Jánni Tamás 78StabilanNeutrálisPAIRS00:00:1300:16:42
30 Kovács Erika Boda József 37Csepeli Kis ElefántokPAIRS00:00:0900:16:49
31 Kiss Nikolett Kynsburg Zoltán 83FutóZoKNiPAIRS00:00:0500:17:02
32 Karlovitz-Thurnherr Zsófia Karlovitz Máté 51WTFPAIRS00:00:0500:17:03
33 Farkas Dóra Sziva László 90PipityRunPAIRS00:00:0500:17:09
34 Illés Eni Szücs Peti 13#1009PAIRS00:00:0700:17:10
35 Lattenstein Jánosné Lattenstein János 17LattensteinPAIRS00:00:0900:17:11
36 Miklós Regina Béd Flórián 42ElveszettekPAIRS00:00:0900:17:15
37 Németh Krisztina Horv?th Attila 36Atti&KriszPAIRS00:00:1000:17:15
38 Kovács Melinda Viniczai Ferenc 6Szundika&BagolykaPAIRS00:00:0900:17:39
39 Magyar Viktória Végh Attila 48MumukPAIRS00:00:0500:17:42
40 Varga Andrea Végh Zsolt 38Fitten VárpalotáértPAIRS00:00:0500:17:42
41 Varga Laura Barna Ádám 8hEgységben az erõPAIRS00:00:1100:17:50
42 Bakóné Rajczi Anita Bakó Attila 14Anita és AttilaPAIRS00:00:1300:17:51
43 Zárai Anita Steczina Márton 35NemszázasoKKPAIRS00:00:1400:17:58
44 Nagy Beatrix Zebegényi Tibor 5A végtelenbe és továbbPAIRS00:00:0900:18:20
45 Lajtai Edit Baukál Gábor 11Bau&LeddyPAIRS00:00:0800:18:28
46 Fehér Judit Vittmann Mátyás 46Sün-dörgõkPAIRS00:00:1600:18:35
47 Kiss Zsófia Mészáros Dávid 32RUNtotthúsPAIRS00:00:0900:18:47
48 Joosz Edina Kazi János 105Ed&JKPAIRS00:00:1200:18:47
49 Petra Dietl-Zeiner Erich Weissensteiner 58FrühstücksläuferInnenPAIRS00:00:1100:18:49
50 Fisher Sandy Monori Péter 60Bubbesz & KincsemPAIRS00:00:0900:18:50
51 Gacsal Ilona Szegedi Csaba 19Run40+PAIRS00:00:0400:18:54
52 Kovács Ildikó Nagy Tibor 69TibildPAIRS00:00:1200:18:59
53 Lengyel Lilla Wittmann János 2Mr&MrsPAIRS00:00:1700:19:02
54 Nardai-Szakály Emese Nardai Márton 74NARDAIPAIRS00:00:0700:19:09
55 Miticzky Dorottya Szöllõsi-Cira Ferenc 28CsibefutamPAIRS00:00:0800:19:10
56 Schmid Viktória Rácz Rodrigó 93Fuss a Jövõdért EgyesületPAIRS00:00:1200:19:11
57 Benczúrné Krajcsirovits Kinga Benczúr Béla 15Kingus $ BélusPAIRS00:00:1000:19:16
58 Dr. Csetneki Ildikó Somodi-Nagy Szabolcs 88MálnarunPAIRS00:00:1000:19:16
59 Boros Csilla Tea Lukács Szabolcs 79borosteaPAIRS00:00:1200:19:19
60 Bohoczki Janka Nyitrai Balázs 7BohoNyiPAIRS00:00:1500:19:21
61 Véghelyi Anita Kertész István 84kõ-kövönPAIRS00:00:1600:19:22
62 Tugyi Márta Földvári Csaba 80MCS TEAMPAIRS00:00:0600:19:25
63 Horváth Krisztián Horváthné Farkas Gabriella 94FittrunPAIRS00:00:1500:19:31
64 Csodrás Judit Pethõ András 53JucandPAIRS00:00:0900:19:36
65 Jani Nóra Rozsnyai Andor 112Kiskanál cukorPAIRS00:00:0900:19:39
66 Tóth Erika Szalma Richard 33StricsiPAIRS00:00:1300:19:46
67 Lojánné Tihanyi Melinda Loján Balázs 18MeliBaliPAIRS00:00:1300:19:47
68 Minya Zita Minya Gábor 50FutrinkákPAIRS00:00:1100:19:50
69 Szabadosné Ruzsicska Ágnes Szabados Zoltán 41ÕrültekPAIRS00:00:1400:19:50
70 Görög Erzsébet  Szentkatolnai Gábor 55LGTeam PAIRS00:00:1000:19:56
71 Kovács Krisztina Duhonyi László 108pakmakPAIRS00:00:1400:19:57
72 Zarzitzki Csilla Pili Zoltán 68UgrifülesekPAIRS00:00:1300:19:58
73 Nagy Kata Nagy Péter 25NKPPAIRS00:00:1100:20:03
74 Huszár Anita Bokros Ferenc 24Anita&FerencPAIRS00:00:1000:20:05
75 Csapó Viktória Dimitrievits Gergõ 54V&GPAIRS00:00:1300:20:14
76 Világos Eszter Tóth Kálmán 31CukikákPAIRS00:00:0800:20:21
77 Fodor Edit Balogh László 16KorinthoszékPAIRS00:00:0700:20:23
78 Bezzegh Krisztián Bauer Zsuzsanna 113Hammer TeamPAIRS00:00:0700:20:24
79 Árvai Edina Koller Zoltán 62D&ZPAIRS00:00:0800:20:37
80 Fodorné Molnár Alíz Fodor József 106FodorPAIRS00:00:0500:20:42
81 Haróth Csilla Kiss Bernát 87Csi-Be Love TeamPAIRS00:00:3100:20:47
82 Somlyai-Takács Ilona Somlyai Gábor 9SomlyaiPAIRS00:00:0700:21:07
83 Kovács Marianna Devecska Zoltán 65SzotyikPAIRS00:00:1500:21:07
84 Zólyomi-Csilits Ildikó Zólyomi Zsolt 64ZólyomiékPAIRS00:00:0600:21:10
85 Novák Evelin Butor Dániel 85kékfrankosPAIRS00:00:0700:21:10
86 Varga András Dr. Jáger Tibor 43JágerékPAIRS00:00:0900:21:49
87 Farkas Bettina Lénárt László 117Bubi TeamPAIRS00:00:1600:21:50
88 Spengler Adrienne Spengler Zoltán 81Spenglers TeamPAIRS00:00:1600:21:52
89 Veres Vincéné Veres Vince 63VeresKékPAIRS00:00:1600:21:53
90 Szabó Bernadett Farkas Gábor 44Betty & GáborPAIRS00:00:0500:22:00
91 Balanyi János Balanyi-Mogyorósi Noémi 104balanyiPAIRS00:00:1100:22:02
92 Bognárné Mórocz Viktória Bognár Ákos 57Vikos teamPAIRS00:00:0700:22:09
93 Szilágyi Eszter Kovács Gyula 67Piros TeamPAIRS00:00:1200:22:10
94 Erzsébet Krisztina Pacsuta János 115HûHaPAIRS00:00:1000:22:26
95 Cseh Krisztina Takács Tibor 91ForresteamPAIRS00:00:1500:22:30
96 Patkós-Domán Fruzsina Patkós Máté 4Patkós-DománPAIRS00:00:0600:22:33
97 Antalka Zsoltné Antalka Zsolt 29Fitten VárpalotáértPAIRS00:00:1100:22:36
98 Varga Noémi Polgár István 109Rolling StonesPAIRS00:00:1400:22:39
99 Szõkéné Ursinyi Beatrix Szõke Attila 100FutóbolondokPAIRS00:00:0600:22:42
100 Nagy Nikolett Huszár Zoltán 99Huszár-NagyPAIRS00:00:1300:22:43
101 Antalka Olívia Németh Zsolt 92Fitten Várpalotáért SZSEPAIRS00:00:1200:22:55
102 Hütter Viki Hantos Roland 95Hantos pincePAIRS00:00:3700:23:08
103 Siposné Tóth Irén Edit Sipos Zsolt 49Sip\'sPAIRS00:00:1600:23:10
104 Kaszás Anikó Krázi Miklós 21Megcsináljuk!!PAIRS00:00:0900:23:20
105 Bazsáné Dr. Csuka Dorottya Bazsa Krisztián 59RunninGirl & SailorManPAIRS00:00:1300:23:22
106 Goráczné Ihász Gréta Gorácz József 52BalingolókPAIRS00:00:1100:23:23
107 Nuszpl Judit Vécsey Zsadány 72FLIGBYPAIRS00:00:1400:23:46
108 Kele Dóri Gaborják Ádám 111PAIRS00:00:1300:24:06
109 Krausz Magdolna    Vagyóczki István 61Krauszka és VagyókaPAIRS00:00:1600:24:13
110 Szendrõdi Margaréta Szendrõdi Gábor 75RemetékPAIRS00:00:0500:26:06
Znaleziono 110 wynik(ów)