IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2018 - INDYWIDUALNIE

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku
Data/ Date:
2018-04-29
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
95
Wystartowało/ Started:
89
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
88
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: 10 Seria

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 10 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.6kmPoz 14.8km14.9kmPoz 0.4km0.8km1.2km1.6km2km2.4km2.8kmPozCzas
netto
18.6km
Różn/ Gap
                  
1BLUJ Mikołaj 106GDYNIAM182M 300:10:031000:02:1000:38:1500:40:14200:00:2900:01:3200:03:0400:04:3500:06:0600:07:3900:09:1300:10:40301:03:36.25 
2PORZEŻYŃSKI Maciej 112RBM TEAMGDAŃSKM183M 2900:10:301400:02:2600:49:2400:51:483600:00:3500:01:4900:03:4400:05:3800:07:3600:09:3500:11:3000:13:153801:18:34.20+00:14:57
3MARCINIAK Jan 114KLUB SPORTOWY AQUA WŁOCŁAWEKDOBIEGNIEWOM184M 3200:10:421600:02:3400:51:2500:53:014500:00:3200:01:4400:03:3400:05:2000:07:1100:09:0400:10:5900:12:422301:19:31.50+00:15:55
4GRZYWACZ Kamil 108GDAŃSKM185M 3900:17:218700:02:4300:49:0000:50:292900:00:3100:01:3700:03:1400:04:4700:06:2000:07:5500:09:3200:11:12701:22:16.30+00:18:40
5POLAK Mikołaj 110GDAŃSKM3020M 4500:12:334100:03:0900:52:1900:54:205000:00:3200:01:4200:03:3100:05:2600:07:1500:09:0500:10:5700:12:442501:23:18.45+00:19:42
6GAZARKIEWICZ Michał 111DREAM TRI TEAMRUMIAM4016M 4700:12:364200:02:3300:53:4100:55:385500:00:3600:01:5300:03:4500:05:3600:07:2400:09:1400:11:0600:12:573101:24:20.25+00:20:44
7MIOTK Michał 113M3022M 4800:13:005200:03:4900:51:0900:53:314800:00:3500:02:0500:04:0700:06:0300:07:5800:10:0300:12:0600:13:585701:24:53.75+00:21:17
8CIECIERSKI Grzegorz 107IŁAWAM188M 6000:15:257500:04:0000:55:4700:57:436200:00:3600:01:5100:03:4600:05:4500:07:4300:09:4000:11:3800:13:304601:31:14.05+00:27:37
9BAJDA Grzegorz 105POŁCZYNOM189M 6300:13:245300:04:3601:00:4601:02:437300:00:3500:01:5100:03:4500:05:3700:07:3300:09:3000:11:3500:13:194101:34:37.45+00:31:01
10PISAREK Bartosz 109DECATHLON TEAMRADOMM1810M 6400:15:277600:03:5800:57:2601:00:257000:00:4200:02:1700:04:2800:06:3700:08:4900:11:0200:13:0700:14:566601:35:28.25+00:31:52
Znaleziono 10 wynik(ów)