IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2018 - INDYWIDUALNIE

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku
Data/ Date:
2018-04-29
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
95
Wystartowało/ Started:
92
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
88
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: 4 Seria

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 10 Seria | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.6kmPoz 14.8km14.9kmPoz 0.4km0.8km1.2km1.6km2km2.4km2.8kmPozCzas
netto
18.6km
Różn/ Gap
                  
1PIĘTA Sylwester 38SPORTEVOSTRASZYNM306M 1400:10:461700:02:5100:44:4300:47:031400:00:3300:01:5300:03:4700:05:4400:07:3900:09:3600:11:3400:13:264401:14:39.60 
2AMBROZIAK Krzysztof 47BLUE MEDIA TEAMGDAŃSKM3011M 2300:11:082200:03:0100:47:3200:49:582700:00:3500:01:5000:03:4000:05:3100:07:2400:09:1600:11:0400:12:462601:17:28.75+00:02:49
3BAUMGART Michał 37STRASZYNM3014M 2600:12:374300:04:4000:44:5000:47:401800:00:3400:01:4700:03:3700:05:2700:07:1700:09:0200:10:4700:12:272101:17:58.65+00:03:19
4NAJDA Jan 44SPORTEVOGDAŃSKM186M 4000:12:595000:03:1200:49:1800:51:513800:00:2800:02:0100:03:5500:05:5300:07:5500:09:5700:11:5800:13:545501:22:24.10+00:07:44
5BEDNAREK Krzysztof 39SPORTEVOGDYNIAM502M 4900:15:327800:03:1100:50:2600:53:204700:00:3800:01:5300:03:4500:05:4100:07:3600:09:2900:11:2300:13:083501:25:49.45+00:11:09
6PICHLAK Piotr 41SPORTEVOGDAŃSKM503M 5200:14:587200:04:3600:50:5900:53:384900:00:3900:02:0000:03:5800:05:5700:07:5500:09:5400:11:5200:13:364801:27:27.70+00:12:48
7WIŚNIEWSKA Joanna 46SPORTEVO/DDTGDAŃSKK401K 200:12:033300:02:4300:54:2600:56:375700:00:4200:02:0500:04:1600:06:3000:08:4600:11:0100:13:1900:15:327301:27:37.30+00:12:57
8WULCZYŃSKI Zbigniew 48MASTERLEASE SPORT TEAMGDAŃSKM4020M 5800:13:455600:03:3200:54:5500:58:046300:00:4400:02:0800:04:1500:06:2200:08:2500:10:2400:12:2200:14:055801:30:10.60+00:15:31
9BĘDZIAK Anna 43SPORTEVOGDYNIAK302K 500:12:504600:03:1000:56:2500:59:186700:00:4300:02:1100:04:2400:06:3200:08:4100:10:5000:13:0100:14:566701:30:57.55+00:16:17
10ŁUKASZEWSKI Łukasz 40SPORTEVOGDAŃSKM505M 6200:15:538300:04:5400:55:3200:58:106500:00:3400:01:4700:03:3700:05:2900:07:2300:09:1600:11:1300:13:103701:32:41.55+00:18:01
11TOBIASZ Aleksandra 42SPORTEVOGDYNIAK182K 700:12:454400:03:4801:00:4001:03:127500:00:4100:02:1100:04:2400:06:3600:08:5000:11:0100:13:1200:15:106901:35:36.05+00:20:56
12WACHUŁKA Paweł 45SPORTEVOGDAŃSKM4025M 7100:14:006000:10:3101:02:0801:07:268300:00:4400:02:1700:04:3400:06:5100:09:0800:11:2800:13:4800:16:037701:48:44.60+00:34:05
Znaleziono 12 wynik(ów)