IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2018 - INDYWIDUALNIE

Organizator:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku
Data:
2018-04-29
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
18.6 km
Zgłoszonych:
95
Wystartowało:
92
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
88
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 1 Seria | 10 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSplit_Bike
14.8km
Finish_All
0.4km
Finish_All
0.8km
Finish_All
1.2km
Finish_All
1.6km
Finish_All
2km
Finish_All
2.4km
        
1ZIELIŃSKA Magdalena 33GDYNIAK3001:00:3700:02:1400:04:2900:06:4500:09:0300:11:2100:13:40
2PAJURA Robert 34GDYNIAM3000:46:4400:01:3800:03:1300:04:4600:06:2100:07:5400:09:27
3ZIELIŃSKI Aleksander 19SPORTEVOGDYNIAM4000:45:5200:01:3800:03:1500:04:5400:06:3000:08:1200:09:48
4WIECZORKOWSKI Aleksander 20KRS FORMOZAPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:47:2100:01:5700:03:5000:05:3900:07:2700:09:1500:11:05
5WIECZORKOWSKI Klaudiusz 21PRUSZCZ GDAŃSKIM1600:53:0400:02:0000:04:0300:06:0900:08:1400:10:1200:12:11
6PAWEŁCZYK Marek 22RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMWARSZAWA WESOŁAM4000:44:2200:02:0800:04:1700:06:2700:08:3700:10:4400:12:51
7ŚWIETLIŃSKI Krzysztof 23SOPOTM4001:02:2700:02:4200:05:2000:07:5500:10:2700:13:0400:15:42
8OZOROWSKI Lukasz 24SIMPLY MADE / ZAKLAD ZE 3MIASTOGDAŃSKM3000:45:3100:01:5000:03:4200:05:3300:07:2100:09:0800:10:55
9BOROWA Patryk 26GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3001:01:2100:02:3500:05:0600:07:3600:10:0500:12:4400:15:16
10HORSTEN Peter 27GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM4000:49:2700:01:5100:03:4300:05:3600:07:2500:09:1600:11:07
11KOSTECKI Mariusz 28GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3000:56:2200:02:4300:05:2800:08:1600:11:0600:14:0000:16:48
12OPALSKI Jakub 29GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3001:06:3400:02:1000:04:3200:07:0200:09:3600:12:1300:14:42
13STAWICKI Andrzej 30GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM1800:50:0100:01:5700:03:5500:05:5700:07:5800:09:5800:11:55
14SZEMRO Katarzyna 31GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKK4000:55:4500:01:5500:03:5200:05:5000:07:5000:09:5000:11:50
15WIERZGAŁA Piotr 32GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3001:06:0200:01:5800:03:5700:06:0400:08:3100:10:4500:12:53
16WRÓBLEWSKI Adrian 353ATHLETE TEAMGDAŃSKM3000:48:1900:01:4600:03:3300:05:2000:07:0800:08:5500:10:41
17JACHOWICZ Dariusz 36GDYNIAM5001:02:3300:02:4100:05:2100:08:0400:10:5200:13:3900:16:09
18BAUMGART Michał 37STRASZYNM3000:44:5000:01:4700:03:3700:05:2700:07:1700:09:0200:10:47
19ŁUKASZEWSKI Łukasz 40SPORTEVOGDAŃSKM5000:55:3200:01:4700:03:3700:05:2900:07:2300:09:1600:11:13
20PICHLAK Piotr 41SPORTEVOGDAŃSKM5000:50:5900:02:0000:03:5800:05:5700:07:5500:09:5400:11:52
21TOBIASZ Aleksandra 42SPORTEVOGDYNIAK1801:00:4000:02:1100:04:2400:06:3600:08:5000:11:0100:13:12
22BĘDZIAK Anna 43SPORTEVOGDYNIAK3000:56:2500:02:1100:04:2400:06:3200:08:4100:10:5000:13:01
23NAJDA Jan 44SPORTEVOGDAŃSKM1800:49:1800:02:0100:03:5500:05:5300:07:5500:09:5700:11:58
24WACHUŁKA Paweł 45SPORTEVOGDAŃSKM4001:02:0800:02:1700:04:3400:06:5100:09:0800:11:2800:13:48
25PIĘTA Sylwester 38SPORTEVOSTRASZYNM3000:44:4300:01:5300:03:4700:05:4400:07:3900:09:3600:11:34
26BEDNAREK Krzysztof 39SPORTEVOGDYNIAM5000:50:2600:01:5300:03:4500:05:4100:07:3600:09:2900:11:23
27WASIAK Tomasz 60WANIEWSKI COACHINGELBLĄGM3000:49:5400:01:4900:03:3500:05:2000:07:0500:08:4600:10:26
28KUJAWIŃSKA Anna 613ATHLETE TEAMGDAŃSKK4000:59:0000:02:0000:04:0300:06:0800:08:1500:10:1900:12:20
29WIŚNIEWSKA Joanna 46SPORTEVO/DDTGDAŃSKK4000:54:2600:02:0500:04:1600:06:3000:08:4600:11:0100:13:19
30AMBROZIAK Krzysztof 47BLUE MEDIA TEAMGDAŃSKM3000:47:3200:01:5000:03:4000:05:3100:07:2400:09:1600:11:04
31WULCZYŃSKI Zbigniew 48MASTERLEASE SPORT TEAMGDAŃSKM4000:54:5500:02:0800:04:1500:06:2200:08:2500:10:2400:12:22
32DOBOSIK Damian 49GRUPA WODNAELBLĄGM3000:39:3100:01:3300:03:0500:04:3500:06:0600:07:3700:09:10
33RETERSKI Damian 50KOSZALINM1400:47:5100:01:4900:03:4600:05:4000:07:3700:09:3400:11:31
34STASIAK Krzysztof 51HELLMANN TEAMGDAŃSKM4000:47:5400:02:1100:04:2000:06:3000:08:4300:10:5400:13:03
35FELON Michał 52OPEC GDYNIAGDYNIAM4000:39:0300:01:3700:03:1500:04:5700:06:3600:08:1600:09:54
36KOLASA Lukasz 53GDYNIAM3000:42:4100:01:4700:03:3000:05:1700:07:0200:08:4900:10:35
37CZAJKOWSKI Paweł 55BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM3000:38:5800:01:4100:03:2000:04:5900:06:3800:08:1600:09:50
38WYSŁOUCH Michał 56F3TEAMGDAŃSKM3000:38:2800:01:2700:02:5500:04:2600:05:5600:07:2800:08:58
39KRZEMIŃSKI Jakub 57TEAM VERGE POLSKA BIKEUUPGDAŃSKM1800:38:0300:01:3400:03:0800:04:4400:06:2000:07:5700:09:27
40GAŁKOWSKI Radosław 58TCZEWM4000:50:1400:01:5700:03:5200:05:4600:07:3800:09:2900:11:18
41BICKI Tomasz 59MAŁKOWOM1600:57:4300:01:4800:03:4300:05:4300:07:4600:09:5300:12:01
42KONKEL Aneta 623ATHLETE TEAMGDAŃSKK4001:10:4900:02:2000:04:4000:07:0300:09:2300:11:4100:13:59
43JELNICKA Anna 63GDAŃSK OLIWAK4000:57:0600:02:1800:04:4100:07:0600:09:3300:12:0200:14:29
44OZOROWSKA Karolina 70SIMPLYMADE PRESENTS / TRIMAMA TEAMGDAŃSKK3001:00:3200:02:3000:04:5900:07:3000:10:0300:12:3900:15:12
45LOREK Kinga 67MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK1800:54:0400:01:4500:03:2800:05:1300:06:5700:08:4200:10:26
46MATYJEK Ewa 68GDAŃSKK3001:02:1800:02:3200:05:2200:08:0900:10:5100:13:2100:15:58
47MIENTKA Joanna 69VO2MAX MTB TEAMSMOŁDZINOK3000:50:4800:02:1100:04:2000:06:2700:08:3700:10:4900:12:53
48SERTEL Ula 71LOTOS TEAM / BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK3000:58:4300:02:0700:04:1700:06:3000:08:4500:11:0200:13:16
49TROJANOWSKA Bogumiła 72BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSK OLIWAK5001:05:0800:02:2100:04:3600:06:5000:09:0800:11:2300:13:37
50BRUSKI Dariusz 73GDAŃSKM5001:08:3400:02:4900:05:4500:08:3800:11:3400:14:3400:17:42
51SADOWSKI Andrzej 74BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM4000:47:3600:01:5700:03:5200:05:4300:07:3800:09:3600:11:38
52DULAS Tomasz 75BSI OFFSHORECHWASZCZYNOM4000:47:1300:02:1000:04:1200:06:0400:07:5900:09:5600:11:58
53KUDREWICZ Mirek 82SILCOGDAŃSKM5000:48:3500:01:5900:04:0000:06:0700:08:1200:10:1500:12:17
54SUSKA Arek 83ASTRAINERGDYNIAM3000:44:1100:01:4900:03:3600:05:2000:07:0400:08:4900:10:33
55SZAFRAŃSKI Marek 84BBL AWF GDAŃSKMOSTYM5000:55:2100:02:0000:03:5800:05:5500:07:5400:09:5200:11:50
56KIKOLSKI Wojtek 76SOPOCKI KLUB MORSÓW/BBL GDAŃSK AWFISSOPOTM4000:50:0400:02:0000:03:5800:05:5700:07:5600:09:5200:11:49
57KOPCZYŃSKI Waldemar 77PUSZCZYKOWOM60+01:03:4600:02:1000:04:1700:06:2900:08:4700:11:0500:13:22
58KORNACKI Piotr 78ROWEROWE KASZUBYGDYNIAM4000:53:0300:01:5200:03:4400:05:3600:07:2600:09:1800:11:09
59DRAPELLA Dariusz 79CTSGDAŃSKM60+00:44:0700:01:5300:03:4600:05:3800:07:2900:09:2200:11:14
60NIENARTOWICZ Bartosz 80TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM4000:44:0300:01:4400:03:2800:05:1100:06:5600:08:3900:10:21
61PORTEE Wojciech 81SPORTEVOGDYNIAM4000:44:4400:02:0000:03:5800:05:5900:08:0000:09:5600:11:52
62KAMAĆ Kamil 87GDAŃSKM3001:02:1500:02:2500:04:5200:07:1700:09:4500:12:1500:14:50
63KOWAL Krzysztof 88NYSAM4001:05:2900:02:0700:04:1200:06:1500:08:1500:10:1400:12:14
64KWIATKOWSKI Tomasz 89POGÓRZEM4000:54:1600:02:1200:04:2200:06:3000:08:4100:10:5400:13:08
65LIS Tomasz 90GDAŃSKM4000:54:4300:02:0900:04:1600:06:2100:08:2600:10:3100:12:33
66MAGRIAN Krzysztof 91REDAM4000:48:4300:01:5500:03:5000:05:4900:07:4800:09:4400:11:37
67ADAMIEC Artur 85KATOWICEM3000:54:2600:02:0100:04:0000:05:5900:07:5500:09:5200:11:52
68RETERSKI Przemysław 92KOSZALINM4000:55:1500:02:0800:04:1800:06:2900:08:4300:10:5600:13:11
69SZYMANIEWSKI Paweł 95GDAŃSKM4000:49:0500:01:5500:03:5100:05:4600:07:3900:09:3100:11:23
70WALENTYNOWICZ Adam 97DOMO TEAMSOPOTM3000:45:1300:02:0000:03:5600:05:5400:07:5300:09:4800:11:44
71KARPOWICZ Grzegorz 98KAREPLANDGDYNIAM3000:45:1700:01:3400:03:1000:04:4900:06:2800:08:0900:09:46
72KOWALCZYK Piotr 99WARSZAWAM3000:49:1100:01:4200:03:3200:05:3300:07:3300:09:2900:11:23
73SZUFARSKI Przemek 100GDAŃSKM3000:48:4400:01:5900:03:5200:05:4900:07:4700:09:4400:11:36
74SIGNERSKI Remigiusz 94GDAŃSKM4000:47:2600:01:3500:03:1300:04:5100:06:3000:08:1100:09:52
75ŁAKOMSKI Mateusz 101SOPOTM3000:44:3000:01:4900:03:4100:05:3100:07:2100:09:1000:11:00
76BLUJ Mikołaj 106GDYNIAM1800:38:1500:01:3200:03:0400:04:3500:06:0600:07:3900:09:13
77CIECIERSKI Grzegorz 107IŁAWAM1800:55:4700:01:5100:03:4600:05:4500:07:4300:09:4000:11:38
78GRZYWACZ Kamil 108GDAŃSKM1800:49:0000:01:3700:03:1400:04:4700:06:2000:07:5500:09:32
79SAWIŃSKI Jarosław 102STRASZYNM3000:52:0900:01:5500:03:4600:05:4100:07:3200:09:2200:11:12
80WALCZAK Radosław 103GDYNIAM3000:44:4500:01:4200:03:2700:05:1300:07:0100:08:4800:10:33
81KUCAL Maciej 1043ATHLETE TEAMGDAŃSKM3000:48:4400:01:4300:03:2500:05:1000:06:5900:08:4500:10:31
82BAJDA Grzegorz 105POŁCZYNOM1801:00:4600:01:5100:03:4500:05:3700:07:3300:09:3000:11:35
83PISAREK Bartosz 109DECATHLON TEAMRADOMM1800:57:2600:02:1700:04:2800:06:3700:08:4900:11:0200:13:07
84POLAK Mikołaj 110GDAŃSKM3000:52:1900:01:4200:03:3100:05:2600:07:1500:09:0500:10:57
85GAZARKIEWICZ Michał 111DREAM TRI TEAMRUMIAM4000:53:4100:01:5300:03:4500:05:3600:07:2400:09:1400:11:06
86PORZEŻYŃSKI Maciej 112RBM TEAMGDAŃSKM1800:49:2400:01:4900:03:4400:05:3800:07:3600:09:3500:11:30
87MIOTK Michał 113M3000:51:0900:02:0500:04:0700:06:0300:07:5800:10:0300:12:06
88MARCINIAK Jan 114Klub Sportowy AQUA WłocławekDOBIEGNIEWOM1800:51:2500:01:4400:03:3400:05:2000:07:1100:09:0400:10:59
89RUCIŃSKI Marcin 93TRIBA BOSIR BARCINBARCIN WIEŚM4000:41:3500:01:3500:03:0900:04:4400:06:1700:07:5200:09:27
90 148
91 130
92 119
Znaleziono 92 wynik(ów)