IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2018 - INDYWIDUALNIE

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku
Data/ Date:
2018-04-29
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
95
Wystartowało/ Started:
89
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
88
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 0,7 km

Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 10 Seria | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.6kmPoz 
    
1LOREK Kinga 67MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK1800:08:50200:02:13
2KOLASA Lukasz 53GDYNIAM3000:08:58300:02:13
3RETERSKI Damian 50KOSZALINM1400:08:09100:03:21
4NIENARTOWICZ Bartosz 80TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM4000:09:16500:02:40
5WYSŁOUCH Michał 56F3TEAMGDAŃSKM3000:10:131100:01:45
6CZAJKOWSKI Paweł 55BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM3000:10:151200:01:44
7KRZEMIŃSKI Jakub 57TEAM VERGE POLSKA BIKEUUPGDAŃSKM1800:09:38600:02:22
8GAŁKOWSKI Radosław 58TCZEWM4000:09:00400:03:06
9RUCIŃSKI Marcin 93TRIBA BOSIR BARCINBARCIN WIEŚM4000:09:41700:02:29
10BLUJ Mikołaj 106GDYNIAM1800:10:031000:02:10
11DOBOSIK Damian 49GRUPA WODNAELBLĄGM3000:10:231300:02:15
12PORTEE Wojciech 81SPORTEVOGDYNIAM4000:09:55800:02:49
13SADOWSKI Andrzej 74BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM4000:09:59900:02:56
14DULAS Tomasz 75BSI OFFSHORECHWASZCZYNOM4000:10:381500:02:18
15PORZEŻYŃSKI Maciej 112RBM TEAMGDAŃSKM1800:10:301400:02:26
16MARCINIAK Jan 114KLUB SPORTOWY AQUA WŁOCŁAWEKDOBIEGNIEWOM1800:10:421600:02:34
17PIĘTA Sylwester 38SPORTEVOSTRASZYNM3000:10:461700:02:51
18DRAPELLA Dariusz 79CTSGDAŃSKM60+00:11:162300:02:35
19BICKI Tomasz 59MAŁKOWOM1600:10:491900:03:06
20KUCAL Maciej 1043ATHLETE TEAMGDAŃSKM3000:11:192400:02:36
21STASIAK Krzysztof 51HELLMANN TEAMGDAŃSKM4000:10:461800:03:12
22WRÓBLEWSKI Adrian 353ATHLETE TEAMGDAŃSKM3000:10:542100:03:09
23WASIAK Tomasz 60WANIEWSKI COACHINGELBLĄGM3000:11:202500:02:44
24ZIELIŃSKI Aleksander 19SPORTEVOGDYNIAM4000:11:292700:02:40
25AMBROZIAK Krzysztof 47BLUE MEDIA TEAMGDAŃSKM3000:11:082200:03:01
26SIGNERSKI Remigiusz 94GDAŃSKM4000:11:232600:03:06
27SUSKA Arek 83ASTRAINERGDYNIAM3000:11:462900:02:47
28HORSTEN Peter 27GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM4000:11:533100:02:50
29WIŚNIEWSKA Joanna 46SPORTEVO/DDTGDAŃSKK4000:12:033300:02:43
30PAJURA Robert 34GDYNIAM3000:12:294000:02:30
31ŁAKOMSKI Mateusz 101SOPOTM3000:12:023200:02:57
32GAZARKIEWICZ Michał 111DREAM TRI TEAMRUMIAM4000:12:364200:02:33
33KUDREWICZ Mirek 82SILCOGDAŃSKM5000:12:193600:03:17
34SZAFRAŃSKI Marek 84BBL AWF GDAŃSKMOSTYM5000:11:372800:04:04
35POLAK Mikołaj 110GDAŃSKM3000:12:334100:03:09
36JELNICKA Anna 63GDAŃSK OLIWAK4000:12:544700:03:01
37WALCZAK Radosław 103GDYNIAM3000:12:283900:03:28
38KOWALCZYK Piotr 99WARSZAWAM3000:12:554800:03:03
39BĘDZIAK Anna 43SPORTEVOGDYNIAK3000:12:504600:03:10
40MATYJEK Ewa 68GDAŃSKK3000:12:123500:03:55
41SAWIŃSKI Jarosław 102STRASZYNM3000:11:493000:04:19
42NAJDA Jan 44SPORTEVOGDAŃSKM1800:12:595000:03:12
43FELON Michał 52OPEC GDYNIAGDYNIAM4000:13:465700:02:37
44WIECZORKOWSKI Klaudiusz 21PRUSZCZ GDAŃSKIM1600:12:043400:04:25
45SZUFARSKI Przemek 100GDAŃSKM3000:10:512000:05:39
46WIECZORKOWSKI Aleksander 20KRS FORMOZAPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:12:203700:04:11
47STAWICKI Andrzej 30GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM1800:12:574900:03:35
48TOBIASZ Aleksandra 42SPORTEVOGDYNIAK1800:12:454400:03:48
49MIOTK Michał 113M3000:13:005200:03:49
50OZOROWSKI Lukasz 24SIMPLY MADE / ZAKLAD ZE 3MIASTOGDAŃSKM3000:13:505800:03:06
51WALENTYNOWICZ Adam 97DOMO TEAMSOPOTM3000:12:504500:04:07
52BAUMGART Michał 37STRASZYNM3000:12:374300:04:40
53WULCZYŃSKI Zbigniew 48MASTERLEASE SPORT TEAMGDAŃSKM4000:13:455600:03:32
54RETERSKI Przemysław 92KOSZALINM4000:13:455500:03:34
55KAMAĆ Kamil 87GDAŃSKM3000:12:233800:05:00
56SZEMRO Katarzyna 31GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKK4000:14:136300:03:18
57MAGRIAN Krzysztof 91REDAM4000:13:005100:04:33
58SZYMANIEWSKI Paweł 95GDAŃSKM4000:13:515900:03:49
59KARPOWICZ Grzegorz 98KAREPLANDGDYNIAM3000:14:416500:03:01
60KOWAL Krzysztof 88NYSAM4000:14:046200:03:54
61BAJDA Grzegorz 105POŁCZYNOM1800:13:245300:04:36
62KWIATKOWSKI Tomasz 89POGÓRZEM4000:13:425400:04:32
63ADAMIEC Artur 85KATOWICEM3000:14:026100:04:12
64JACHOWICZ Dariusz 36GDYNIAM5000:14:176400:03:58
65KOPCZYŃSKI Waldemar 77PUSZCZYKOWOM60+00:14:476900:03:29
66ZIELIŃSKA Magdalena 33GDYNIAK3000:14:517000:03:42
67BEDNAREK Krzysztof 39SPORTEVOGDYNIAM5000:15:327900:03:11
68KIKOLSKI Wojtek 76SOPOCKI KLUB MORSÓW/BBL GDAŃSK AWFISSOPOTM4000:15:287700:03:52
69MIENTKA Joanna 69VO2MAX MTB TEAMSMOŁDZINOK3000:15:187400:04:03
70CIECIERSKI Grzegorz 107IŁAWAM1800:15:257500:04:00
71PISAREK Bartosz 109DECATHLON TEAMRADOMM1800:15:277600:03:58
72KOSTECKI Mariusz 28GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3000:14:416600:04:46
73ŚWIETLIŃSKI Krzysztof 23SOPOTM4000:14:436700:04:49
74KORNACKI Piotr 78ROWEROWE KASZUBYGDYNIAM4000:14:567100:04:37
75PICHLAK Piotr 41SPORTEVOGDAŃSKM5000:14:587200:04:36
76LIS Tomasz 90GDAŃSKM4000:15:037300:04:39
77GRZYWACZ Kamil 108GDAŃSKM1800:17:218700:02:43
78PAWEŁCZYK Marek 22RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMWARSZAWA WESOŁAM4000:15:338000:04:35
79KONKEL Aneta 623ATHLETE TEAMGDAŃSKK4000:15:327800:04:42
80KUJAWIŃSKA Anna 613ATHLETE TEAMGDAŃSKK4000:16:198400:03:57
81SERTEL Ula 71LOTOS TEAM / BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK3000:15:528200:04:28
82BRUSKI Dariusz 73GDAŃSKM5000:14:456800:05:54
83ŁUKASZEWSKI Łukasz 40SPORTEVOGDAŃSKM5000:15:538300:04:54
84OZOROWSKA Karolina 70SIMPLYMADE PRESENTS / TRIMAMA TEAMGDAŃSKK3000:15:488100:05:20
85TROJANOWSKA Bogumiła 72BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSK OLIWAK5000:16:518500:04:51
86WIERZGAŁA Piotr 32GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3000:16:568600:06:22
87OPALSKI Jakub 29GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3000:19:008800:04:51
88WACHUŁKA Paweł 45SPORTEVOGDAŃSKM4000:14:006000:10:31
89BOROWA Patryk 26GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3000:22:318900:07:17
Znaleziono 89 wynik(ów)