IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2018 - INDYWIDUALNIE

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku
Data/ Date:
2018-04-29
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
95
Wystartowało/ Started:
89
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
88
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 15,5 km

Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 10 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.6kmPoz 14.8km
     
1KRZEMIŃSKI Jakub 57TEAM VERGE POLSKA BIKEUUPGDAŃSKM1800:09:38600:02:2200:38:03
2WYSŁOUCH Michał 56F3TEAMGDAŃSKM3000:10:131100:01:4500:38:28
3BLUJ Mikołaj 106GDYNIAM1800:10:031000:02:1000:38:15
4CZAJKOWSKI Paweł 55BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM3000:10:151200:01:4400:38:58
5DOBOSIK Damian 49GRUPA WODNAELBLĄGM3000:10:231300:02:1500:39:31
6RUCIŃSKI Marcin 93TRIBA BOSIR BARCINBARCIN WIEŚM4000:09:41700:02:2900:41:35
7KOLASA Lukasz 53GDYNIAM3000:08:58300:02:1300:42:41
8FELON Michał 52OPEC GDYNIAGDYNIAM4000:13:465700:02:3700:39:03
9NIENARTOWICZ Bartosz 80TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM4000:09:16500:02:4000:44:03
10PORTEE Wojciech 81SPORTEVOGDYNIAM4000:09:55800:02:4900:44:44
11DRAPELLA Dariusz 79CTSGDAŃSKM60+00:11:162300:02:3500:44:07
12PIĘTA Sylwester 38SPORTEVOSTRASZYNM3000:10:461700:02:5100:44:43
13SUSKA Arek 83ASTRAINERGDYNIAM3000:11:462900:02:4700:44:11
14RETERSKI Damian 50KOSZALINM1400:08:09100:03:2100:47:51
15ŁAKOMSKI Mateusz 101SOPOTM3000:12:023200:02:5700:44:30
16ZIELIŃSKI Aleksander 19SPORTEVOGDYNIAM4000:11:292700:02:4000:45:52
17DULAS Tomasz 75BSI OFFSHORECHWASZCZYNOM4000:10:381500:02:1800:47:13
18SADOWSKI Andrzej 74BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM4000:09:59900:02:5600:47:36
19WALCZAK Radosław 103GDYNIAM3000:12:283900:03:2800:44:45
20AMBROZIAK Krzysztof 47BLUE MEDIA TEAMGDAŃSKM3000:11:082200:03:0100:47:32
21PAJURA Robert 34GDYNIAM3000:12:294000:02:3000:46:44
22STASIAK Krzysztof 51HELLMANN TEAMGDAŃSKM4000:10:461800:03:1200:47:54
23SIGNERSKI Remigiusz 94GDAŃSKM4000:11:232600:03:0600:47:26
24BAUMGART Michał 37STRASZYNM3000:12:374300:04:4000:44:50
25WALENTYNOWICZ Adam 97DOMO TEAMSOPOTM3000:12:504500:04:0700:45:13
26GAŁKOWSKI Radosław 58TCZEWM4000:09:00400:03:0600:50:14
27PORZEŻYŃSKI Maciej 112RBM TEAMGDAŃSKM1800:10:301400:02:2600:49:24
28WRÓBLEWSKI Adrian 353ATHLETE TEAMGDAŃSKM3000:10:542100:03:0900:48:19
29OZOROWSKI Lukasz 24SIMPLY MADE / ZAKLAD ZE 3MIASTOGDAŃSKM3000:13:505800:03:0600:45:31
30KUCAL Maciej 1043ATHLETE TEAMGDAŃSKM3000:11:192400:02:3600:48:44
31KARPOWICZ Grzegorz 98KAREPLANDGDYNIAM3000:14:416500:03:0100:45:17
32WIECZORKOWSKI Aleksander 20KRS FORMOZAPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:12:203700:04:1100:47:21
33WASIAK Tomasz 60WANIEWSKI COACHINGELBLĄGM3000:11:202500:02:4400:49:54
34HORSTEN Peter 27GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM4000:11:533100:02:5000:49:27
35KUDREWICZ Mirek 82SILCOGDAŃSKM5000:12:193600:03:1700:48:35
36PAWEŁCZYK Marek 22RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMWARSZAWA WESOŁAM4000:15:338000:04:3500:44:22
37MARCINIAK Jan 114KLUB SPORTOWY AQUA WŁOCŁAWEKDOBIEGNIEWOM1800:10:421600:02:3400:51:25
38LOREK Kinga 67MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK1800:08:50200:02:1300:54:04
39KOWALCZYK Piotr 99WARSZAWAM3000:12:554800:03:0300:49:11
40SZUFARSKI Przemek 100GDAŃSKM3000:10:512000:05:3900:48:44
41NAJDA Jan 44SPORTEVOGDAŃSKM1800:12:595000:03:1200:49:18
42MAGRIAN Krzysztof 91REDAM4000:13:005100:04:3300:48:43
43STAWICKI Andrzej 30GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM1800:12:574900:03:3500:50:01
44SZYMANIEWSKI Paweł 95GDAŃSKM4000:13:515900:03:4900:49:05
45MIOTK Michał 113M3000:13:005200:03:4900:51:09
46POLAK Mikołaj 110GDAŃSKM3000:12:334100:03:0900:52:19
47SAWIŃSKI Jarosław 102STRASZYNM3000:11:493000:04:1900:52:09
48GAZARKIEWICZ Michał 111DREAM TRI TEAMRUMIAM4000:12:364200:02:3300:53:41
49GRZYWACZ Kamil 108GDAŃSKM1800:17:218700:02:4300:49:00
50BEDNAREK Krzysztof 39SPORTEVOGDYNIAM5000:15:327900:03:1100:50:26
51WIŚNIEWSKA Joanna 46SPORTEVO/DDTGDAŃSKK4000:12:033300:02:4300:54:26
52KIKOLSKI Wojtek 76SOPOCKI KLUB MORSÓW/BBL GDAŃSK AWFISSOPOTM4000:15:287700:03:5200:50:04
53WIECZORKOWSKI Klaudiusz 21PRUSZCZ GDAŃSKIM1600:12:043400:04:2500:53:04
54MIENTKA Joanna 69VO2MAX MTB TEAMSMOŁDZINOK3000:15:187400:04:0300:50:48
55PICHLAK Piotr 41SPORTEVOGDAŃSKM5000:14:587200:04:3600:50:59
56SZAFRAŃSKI Marek 84BBL AWF GDAŃSKMOSTYM5000:11:372800:04:0400:55:21
57BICKI Tomasz 59MAŁKOWOM1600:10:491900:03:0600:57:43
58WULCZYŃSKI Zbigniew 48MASTERLEASE SPORT TEAMGDAŃSKM4000:13:455600:03:3200:54:55
59BĘDZIAK Anna 43SPORTEVOGDYNIAK3000:12:504600:03:1000:56:25
60KWIATKOWSKI Tomasz 89POGÓRZEM4000:13:425400:04:3200:54:16
61RETERSKI Przemysław 92KOSZALINM4000:13:455500:03:3400:55:15
62KORNACKI Piotr 78ROWEROWE KASZUBYGDYNIAM4000:14:567100:04:3700:53:03
63ADAMIEC Artur 85KATOWICEM3000:14:026100:04:1200:54:26
64JELNICKA Anna 63GDAŃSK OLIWAK4000:12:544700:03:0100:57:06
65SZEMRO Katarzyna 31GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKK4000:14:136300:03:1800:55:45
66LIS Tomasz 90GDAŃSKM4000:15:037300:04:3900:54:43
67CIECIERSKI Grzegorz 107IŁAWAM1800:15:257500:04:0000:55:47
68KOSTECKI Mariusz 28GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3000:14:416600:04:4600:56:22
69ŁUKASZEWSKI Łukasz 40SPORTEVOGDAŃSKM5000:15:538300:04:5400:55:32
70PISAREK Bartosz 109DECATHLON TEAMRADOMM1800:15:277600:03:5800:57:26
71TOBIASZ Aleksandra 42SPORTEVOGDYNIAK1800:12:454400:03:4801:00:40
72MATYJEK Ewa 68GDAŃSKK3000:12:123500:03:5501:02:18
73BAJDA Grzegorz 105POŁCZYNOM1800:13:245300:04:3601:00:46
74SERTEL Ula 71LOTOS TEAM / BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK3000:15:528200:04:2800:58:43
75ZIELIŃSKA Magdalena 33GDYNIAK3000:14:517000:03:4201:00:37
76KUJAWIŃSKA Anna 613ATHLETE TEAMGDAŃSKK4000:16:198400:03:5700:59:00
77KAMAĆ Kamil 87GDAŃSKM3000:12:233800:05:0001:02:15
78JACHOWICZ Dariusz 36GDYNIAM5000:14:176400:03:5801:02:33
79OZOROWSKA Karolina 70SIMPLYMADE PRESENTS / TRIMAMA TEAMGDAŃSKK3000:15:488100:05:2001:00:32
80ŚWIETLIŃSKI Krzysztof 23SOPOTM4000:14:436700:04:4901:02:27
81KOPCZYŃSKI Waldemar 77PUSZCZYKOWOM60+00:14:476900:03:2901:03:46
82KOWAL Krzysztof 88NYSAM4000:14:046200:03:5401:05:29
83WACHUŁKA Paweł 45SPORTEVOGDAŃSKM4000:14:006000:10:3101:02:08
84TROJANOWSKA Bogumiła 72BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSK OLIWAK5000:16:518500:04:5101:05:08
85BRUSKI Dariusz 73GDAŃSKM5000:14:456800:05:5401:08:34
86WIERZGAŁA Piotr 32GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3000:16:568600:06:2201:06:02
87OPALSKI Jakub 29GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3000:19:008800:04:5101:06:34
88KONKEL Aneta 623ATHLETE TEAMGDAŃSKK4000:15:327800:04:4201:10:49
89BOROWA Patryk 26GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3000:22:318900:07:1701:01:21
Znaleziono 89 wynik(ów)