IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2018 - INDYWIDUALNIE

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku
Data/ Date:
2018-04-29
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
95
Wystartowało/ Started:
92
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
88
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 17,4 km

Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 10 Seria | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.6kmPoz 14.8km14.9kmPoz 0.4km0.8km1.2km1.6km
            
1KRZEMIŃSKI Jakub 57TEAM VERGE POLSKA BIKEUUPGDAŃSKM1800:09:38600:02:2200:38:0300:39:45100:00:2900:01:3400:03:0800:04:4400:06:20
2WYSŁOUCH Michał 56F3TEAMGDAŃSKM3000:10:131100:01:4500:38:2800:40:17300:00:2800:01:2700:02:5500:04:2600:05:56
3BLUJ Mikołaj 106GDYNIAM1800:10:031000:02:1000:38:1500:40:14200:00:2900:01:3200:03:0400:04:3500:06:06
4CZAJKOWSKI Paweł 55BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM3000:10:151200:01:4400:38:5800:40:45400:00:3300:01:4100:03:2000:04:5900:06:38
5DOBOSIK Damian 49GRUPA WODNAELBLĄGM3000:10:231300:02:1500:39:3100:41:25500:00:3100:01:3300:03:0500:04:3500:06:06
6RUCIŃSKI Marcin 93TRIBA BOSIR BARCINBARCIN WIEŚM4000:09:41700:02:2900:41:3500:43:55700:00:3000:01:3500:03:0900:04:4400:06:17
7KOLASA Lukasz 53GDYNIAM3000:08:58300:02:1300:42:4100:44:39900:00:3500:01:4700:03:3000:05:1700:07:02
8FELON Michał 52OPEC GDYNIAGDYNIAM4000:13:465700:02:3700:39:0300:41:45600:00:3300:01:3700:03:1500:04:5700:06:36
9NIENARTOWICZ Bartosz 80TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM4000:09:16500:02:4000:44:0300:46:021000:00:3300:01:4400:03:2800:05:1100:06:56
10SUSKA Arek 83ASTRAINERGDYNIAM3000:11:462900:02:4700:44:1100:44:27800:00:2000:01:4900:03:3600:05:2000:07:04
11DRAPELLA Dariusz 79CTSGDAŃSKM60+00:11:162300:02:3500:44:0700:46:271100:00:3600:01:5300:03:4600:05:3800:07:29
12PORTEE Wojciech 81SPORTEVOGDYNIAM4000:09:55800:02:4900:44:4400:47:241700:00:3900:02:0000:03:5800:05:5900:08:00
13PIĘTA Sylwester 38SPORTEVOSTRASZYNM3000:10:461700:02:5100:44:4300:47:031400:00:3300:01:5300:03:4700:05:4400:07:39
14ZIELIŃSKI Aleksander 19SPORTEVOGDYNIAM4000:11:292700:02:4000:45:5200:47:441900:00:3200:01:3800:03:1500:04:5400:06:30
15RETERSKI Damian 50KOSZALINM1400:08:09100:03:2100:47:5100:49:382400:00:3100:01:4900:03:4600:05:4000:07:37
16ŁAKOMSKI Mateusz 101SOPOTM3000:12:023200:02:5700:44:3000:46:571300:00:3400:01:4900:03:4100:05:3100:07:21
17PAJURA Robert 34GDYNIAM3000:12:294000:02:3000:46:4400:48:482200:00:2900:01:3800:03:1300:04:4600:06:21
18SADOWSKI Andrzej 74BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM4000:09:59900:02:5600:47:3600:49:422500:00:3800:01:5700:03:5200:05:4300:07:38
19DULAS Tomasz 75BSI OFFSHORECHWASZCZYNOM4000:10:381500:02:1800:47:1300:49:162300:00:4300:02:1000:04:1200:06:0400:07:59
20WALCZAK Radosław 103GDYNIAM3000:12:283900:03:2800:44:4500:47:231600:00:3500:01:4200:03:2700:05:1300:07:01
21SIGNERSKI Remigiusz 94GDAŃSKM4000:11:232600:03:0600:47:2600:49:542600:00:3100:01:3500:03:1300:04:5100:06:30
22KARPOWICZ Grzegorz 98KAREPLANDGDYNIAM3000:14:416500:03:0100:45:1700:47:191500:00:2800:01:3400:03:1000:04:4900:06:28
23AMBROZIAK Krzysztof 47BLUE MEDIA TEAMGDAŃSKM3000:11:082200:03:0100:47:3200:49:582700:00:3500:01:5000:03:4000:05:3100:07:24
24KUCAL Maciej 1043ATHLETE TEAMGDAŃSKM3000:11:192400:02:3600:48:4400:50:463200:00:3400:01:4300:03:2500:05:1000:06:59
25WRÓBLEWSKI Adrian 353ATHLETE TEAMGDAŃSKM3000:10:542100:03:0900:48:1900:50:333000:00:3300:01:4600:03:3300:05:2000:07:08
26BAUMGART Michał 37STRASZYNM3000:12:374300:04:4000:44:5000:47:401800:00:3400:01:4700:03:3700:05:2700:07:17
27PORZEŻYŃSKI Maciej 112RBM TEAMGDAŃSKM1800:10:301400:02:2600:49:2400:51:483600:00:3500:01:4900:03:4400:05:3800:07:36
28OZOROWSKI Lukasz 24SIMPLY MADE / ZAKLAD ZE 3MIASTOGDAŃSKM3000:13:505800:03:0600:45:3100:48:142000:00:3600:01:5000:03:4200:05:3300:07:21
29GAŁKOWSKI Radosław 58TCZEWM4000:09:00400:03:0600:50:1400:52:474400:00:3900:01:5700:03:5200:05:4600:07:38
30WALENTYNOWICZ Adam 97DOMO TEAMSOPOTM3000:12:504500:04:0700:45:1300:48:142100:00:3500:02:0000:03:5600:05:5400:07:53
31WASIAK Tomasz 60WANIEWSKI COACHINGELBLĄGM3000:11:202500:02:4400:49:5400:52:074100:00:3500:01:4900:03:3500:05:2000:07:05
32MARCINIAK Jan 114KLUB SPORTOWY AQUA WŁOCŁAWEKDOBIEGNIEWOM1800:10:421600:02:3400:51:2500:53:014500:00:3200:01:4400:03:3400:05:2000:07:11
33STASIAK Krzysztof 51HELLMANN TEAMGDAŃSKM4000:10:461800:03:1200:47:5400:50:363100:00:4600:02:1100:04:2000:06:3000:08:43
34LOREK Kinga 67MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK1800:08:50200:02:1300:54:0400:55:475600:00:3400:01:4500:03:2800:05:1300:06:57
35HORSTEN Peter 27GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM4000:11:533100:02:5000:49:2700:52:054000:00:3800:01:5100:03:4300:05:3600:07:25
36WIECZORKOWSKI Aleksander 20KRS FORMOZAPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:12:203700:04:1100:47:2100:50:192800:00:3900:01:5700:03:5000:05:3900:07:27
37KUDREWICZ Mirek 82SILCOGDAŃSKM5000:12:193600:03:1700:48:3500:50:573300:00:4200:01:5900:04:0000:06:0700:08:12
38KOWALCZYK Piotr 99WARSZAWAM3000:12:554800:03:0300:49:1100:52:104200:00:3300:01:4200:03:3200:05:3300:07:33
39PAWEŁCZYK Marek 22RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMWARSZAWA WESOŁAM4000:15:338000:04:3500:44:2200:46:541200:00:4000:02:0800:04:1700:06:2700:08:37
40NAJDA Jan 44SPORTEVOGDAŃSKM1800:12:595000:03:1200:49:1800:51:513800:00:2800:02:0100:03:5500:05:5300:07:55
41SZUFARSKI Przemek 100GDAŃSKM3000:10:512000:05:3900:48:4400:51:343500:00:3900:01:5900:03:5200:05:4900:07:47
42STAWICKI Andrzej 30GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM1800:12:574900:03:3500:50:0100:52:043900:00:4000:01:5700:03:5500:05:5700:07:58
43MAGRIAN Krzysztof 91REDAM4000:13:005100:04:3300:48:4300:51:233400:00:3800:01:5500:03:5000:05:4900:07:48
44GRZYWACZ Kamil 108GDAŃSKM1800:17:218700:02:4300:49:0000:50:292900:00:3100:01:3700:03:1400:04:4700:06:20
45SZYMANIEWSKI Paweł 95GDAŃSKM4000:13:515900:03:4900:49:0500:51:503700:00:2500:01:5500:03:5100:05:4600:07:39
46POLAK Mikołaj 110GDAŃSKM3000:12:334100:03:0900:52:1900:54:205000:00:3200:01:4200:03:3100:05:2600:07:15
47SAWIŃSKI Jarosław 102STRASZYNM3000:11:493000:04:1900:52:0900:54:275100:00:2500:01:5500:03:4600:05:4100:07:32
48GAZARKIEWICZ Michał 111DREAM TRI TEAMRUMIAM4000:12:364200:02:3300:53:4100:55:385500:00:3600:01:5300:03:4500:05:3600:07:24
49MIOTK Michał 113M3000:13:005200:03:4900:51:0900:53:314800:00:3500:02:0500:04:0700:06:0300:07:58
50KIKOLSKI Wojtek 76SOPOCKI KLUB MORSÓW/BBL GDAŃSK AWFISSOPOTM4000:15:287700:03:5200:50:0400:52:164300:00:3900:02:0000:03:5800:05:5700:07:56
51BEDNAREK Krzysztof 39SPORTEVOGDYNIAM5000:15:327800:03:1100:50:2600:53:204700:00:3800:01:5300:03:4500:05:4100:07:36
52WIECZORKOWSKI Klaudiusz 21PRUSZCZ GDAŃSKIM1600:12:043400:04:2500:53:0400:55:075300:00:3700:02:0000:04:0300:06:0900:08:14
53WIŚNIEWSKA Joanna 46SPORTEVO/DDTGDAŃSKK4000:12:033300:02:4300:54:2600:56:375700:00:4200:02:0500:04:1600:06:3000:08:46
54BICKI Tomasz 59MAŁKOWOM1600:10:491900:03:0600:57:4300:59:296900:00:3300:01:4800:03:4300:05:4300:07:46
55PICHLAK Piotr 41SPORTEVOGDAŃSKM5000:14:587200:04:3600:50:5900:53:384900:00:3900:02:0000:03:5800:05:5700:07:55
56MIENTKA Joanna 69VO2MAX MTB TEAMSMOŁDZINOK3000:15:187400:04:0300:50:4800:53:104600:00:4100:02:1100:04:2000:06:2700:08:37
57KWIATKOWSKI Tomasz 89POGÓRZEM4000:13:425400:04:3200:54:1600:54:365200:00:2100:02:1200:04:2200:06:3000:08:41
58SZAFRAŃSKI Marek 84BBL AWF GDAŃSKMOSTYM5000:11:372800:04:0400:55:2100:57:195800:01:4600:02:0000:03:5800:05:5500:07:54
59KORNACKI Piotr 78ROWEROWE KASZUBYGDYNIAM4000:14:567100:04:3700:53:0300:55:275400:00:3700:01:5200:03:4400:05:3600:07:26
60SZEMRO Katarzyna 31GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKK4000:14:136300:03:1800:55:4500:58:096400:00:3700:01:5500:03:5200:05:5000:07:50
61ADAMIEC Artur 85KATOWICEM3000:14:026100:04:1200:54:2600:57:246000:00:3900:02:0100:04:0000:05:5900:07:55
62RETERSKI Przemysław 92KOSZALINM4000:13:455500:03:3400:55:1500:57:296100:00:4100:02:0800:04:1800:06:2900:08:43
63WULCZYŃSKI Zbigniew 48MASTERLEASE SPORT TEAMGDAŃSKM4000:13:455600:03:3200:54:5500:58:046300:00:4400:02:0800:04:1500:06:2200:08:25
64BĘDZIAK Anna 43SPORTEVOGDYNIAK3000:12:504600:03:1000:56:2500:59:186700:00:4300:02:1100:04:2400:06:3200:08:41
65CIECIERSKI Grzegorz 107IŁAWAM1800:15:257500:04:0000:55:4700:57:436200:00:3600:01:5100:03:4600:05:4500:07:43
66JELNICKA Anna 63GDAŃSK OLIWAK4000:12:544700:03:0100:57:0600:59:206800:00:4300:02:1800:04:4100:07:0600:09:33
67LIS Tomasz 90GDAŃSKM4000:15:037300:04:3900:54:4300:57:195900:00:4300:02:0900:04:1600:06:2100:08:26
68ŁUKASZEWSKI Łukasz 40SPORTEVOGDAŃSKM5000:15:538300:04:5400:55:3200:58:106500:00:3400:01:4700:03:3700:05:2900:07:23
69BAJDA Grzegorz 105POŁCZYNOM1800:13:245300:04:3601:00:4601:02:437300:00:3500:01:5100:03:4500:05:3700:07:33
70TOBIASZ Aleksandra 42SPORTEVOGDYNIAK1800:12:454400:03:4801:00:4001:03:127500:00:4100:02:1100:04:2400:06:3600:08:50
71PISAREK Bartosz 109DECATHLON TEAMRADOMM1800:15:277600:03:5800:57:2601:00:257000:00:4200:02:1700:04:2800:06:3700:08:49
72KUJAWIŃSKA Anna 613ATHLETE TEAMGDAŃSKK4000:16:198400:03:5700:59:0001:01:137200:00:3600:02:0000:04:0300:06:0800:08:15
73KOSTECKI Mariusz 28GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3000:14:416600:04:4600:56:2200:59:006600:00:5100:02:4300:05:2800:08:1600:11:06
74SERTEL Ula 71LOTOS TEAM / BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK3000:15:528200:04:2800:58:4301:01:097100:00:3900:02:0700:04:1700:06:3000:08:45
75ZIELIŃSKA Magdalena 33GDYNIAK3000:14:517000:03:4201:00:3701:02:597400:00:4400:02:1400:04:2900:06:4500:09:03
76MATYJEK Ewa 68GDAŃSKK3000:12:123500:03:5501:02:1801:04:527700:00:4300:02:3200:05:2200:08:0900:10:51
77KAMAĆ Kamil 87GDAŃSKM3000:12:233800:05:0001:02:1501:05:497900:00:4900:02:2500:04:5200:07:1700:09:45
78KOPCZYŃSKI Waldemar 77PUSZCZYKOWOM60+00:14:476900:03:2901:03:4601:07:038200:00:4400:02:1000:04:1700:06:2900:08:47
79KOWAL Krzysztof 88NYSAM4000:14:046200:03:5401:05:2901:07:568500:00:4100:02:0700:04:1200:06:1500:08:15
80OZOROWSKA Karolina 70SIMPLYMADE PRESENTS / TRIMAMA TEAMGDAŃSKK3000:15:488100:05:2001:00:3201:03:367600:00:4900:02:3000:04:5900:07:3000:10:03
81ŚWIETLIŃSKI Krzysztof 23SOPOTM4000:14:436700:04:4901:02:2701:05:217800:00:5000:02:4200:05:2000:07:5500:10:27
82JACHOWICZ Dariusz 36GDYNIAM5000:14:176400:03:5801:02:3301:06:248100:00:5300:02:4100:05:2100:08:0400:10:52
83TROJANOWSKA Bogumiła 72BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSK OLIWAK5000:16:518500:04:5101:05:0801:07:428400:00:4200:02:2100:04:3600:06:5000:09:08
84WIERZGAŁA Piotr 32GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3000:16:568600:06:2201:06:0201:09:128700:00:4600:01:5800:03:5700:06:0400:08:31
85WACHUŁKA Paweł 45SPORTEVOGDAŃSKM4000:14:006000:10:3101:02:0801:07:268300:00:4400:02:1700:04:3400:06:5100:09:08
86OPALSKI Jakub 29GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3000:19:008800:04:5101:06:3401:09:028600:00:4600:02:1000:04:3200:07:0200:09:36
87KONKEL Aneta 623ATHLETE TEAMGDAŃSKK4000:15:327900:04:4201:10:4901:13:308900:00:4400:02:2000:04:4000:07:0300:09:23
88BRUSKI Dariusz 73GDAŃSKM5000:14:456800:05:5401:08:3401:12:328800:00:5800:02:4900:05:4500:08:3800:11:34
89BOROWA Patryk 26GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3000:22:318900:07:1701:01:2101:05:568000:00:5700:02:3500:05:0600:07:3600:10:05
90 148 
91 130 
92 119 
Znaleziono 92 wynik(ów)