IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2018 - INDYWIDUALNIE

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku
Data/ Date:
2018-04-29
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
95
Wystartowało/ Started:
92
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
88
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: M30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 10 Seria | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.6kmPoz 14.8km14.9kmPoz 0.4km0.8km1.2km1.6km2km2.4km2.8kmPozCzas
netto
18.6km
Różn/ Gap
                  
1WYSŁOUCH Michał 56F3TEAMGDAŃSKM301M 100:10:131100:01:4500:38:2800:40:17300:00:2800:01:2700:02:5500:04:2600:05:5600:07:2800:08:5800:10:18101:03:01.50 
2CZAJKOWSKI Paweł 55BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM302M 400:10:151200:01:4400:38:5800:40:45400:00:3300:01:4100:03:2000:04:5900:06:3800:08:1600:09:5000:11:281001:04:45.00+00:01:43
3DOBOSIK Damian 49GRUPA WODNAELBLĄGM303M 500:10:231300:02:1500:39:3100:41:25500:00:3100:01:3300:03:0500:04:3500:06:0600:07:3700:09:1000:10:37201:05:11.65+00:02:10
4KOLASA Lukasz 53GDYNIAM304M 700:08:58300:02:1300:42:4100:44:39900:00:3500:01:4700:03:3000:05:1700:07:0200:08:4900:10:3500:12:241901:08:49.00+00:05:47
5SUSKA Arek 83ASTRAINERGDYNIAM305M 1000:11:462900:02:4700:44:1100:44:27800:00:2000:01:4900:03:3600:05:2000:07:0400:08:4900:10:3300:12:121601:11:32.20+00:08:30
6PIĘTA Sylwester 38SPORTEVOSTRASZYNM306M 1400:10:461700:02:5100:44:4300:47:031400:00:3300:01:5300:03:4700:05:4400:07:3900:09:3600:11:3400:13:264401:14:39.60+00:11:38
7PAJURA Robert 34GDYNIAM307M 1600:12:294000:02:3000:46:4400:48:482200:00:2900:01:3800:03:1300:04:4600:06:2100:07:5400:09:2700:10:55501:15:11.35+00:12:09
8ŁAKOMSKI Mateusz 101SOPOTM308M 1700:12:023200:02:5700:44:3000:46:571300:00:3400:01:4900:03:4100:05:3100:07:2100:09:1000:11:0000:12:432401:15:13.95+00:12:12
9WALCZAK Radosław 103GDYNIAM309M 1800:12:283900:03:2800:44:4500:47:231600:00:3500:01:4200:03:2700:05:1300:07:0100:08:4800:10:3300:12:121501:16:06.00+00:13:04
10KARPOWICZ Grzegorz 98KAREPLANDGDYNIAM3010M 2200:14:416500:03:0100:45:1700:47:191500:00:2800:01:3400:03:1000:04:4900:06:2800:08:0900:09:4600:11:19801:16:48.20+00:13:46
11AMBROZIAK Krzysztof 47BLUE MEDIA TEAMGDAŃSKM3011M 2300:11:082200:03:0100:47:3200:49:582700:00:3500:01:5000:03:4000:05:3100:07:2400:09:1600:11:0400:12:462601:17:28.75+00:14:27
12KUCAL Maciej 1043ATHLETE TEAMGDAŃSKM3012M 2400:11:192400:02:3600:48:4400:50:463200:00:3400:01:4300:03:2500:05:1000:06:5900:08:4500:10:3100:12:171801:17:32.55+00:14:31
13WRÓBLEWSKI Adrian 353ATHLETE TEAMGDAŃSKM3013M 2500:10:542100:03:0900:48:1900:50:333000:00:3300:01:4600:03:3300:05:2000:07:0800:08:5500:10:4100:12:262001:17:35.15+00:14:33
14BAUMGART Michał 37STRASZYNM3014M 2600:12:374300:04:4000:44:5000:47:401800:00:3400:01:4700:03:3700:05:2700:07:1700:09:0200:10:4700:12:272101:17:58.65+00:14:57
15OZOROWSKI Lukasz 24SIMPLY MADE / ZAKLAD ZE 3MIASTOGDAŃSKM3015M 2700:13:505800:03:0600:45:3100:48:142000:00:3600:01:5000:03:4200:05:3300:07:2100:09:0800:10:5500:12:382201:18:24.25+00:15:22
16WASIAK Tomasz 60WANIEWSKI COACHINGELBLĄGM3016M 3000:11:202500:02:4400:49:5400:52:074100:00:3500:01:4900:03:3500:05:2000:07:0500:08:4600:10:2600:12:021401:18:48.95+00:15:47
17WALENTYNOWICZ Adam 97DOMO TEAMSOPOTM3017M 3100:12:504500:04:0700:45:1300:48:142100:00:3500:02:0000:03:5600:05:5400:07:5300:09:4800:11:4400:13:274501:19:13.60+00:16:12
18KOWALCZYK Piotr 99WARSZAWAM3018M 3700:12:554800:03:0300:49:1100:52:104200:00:3300:01:4200:03:3200:05:3300:07:3300:09:2900:11:2300:13:083601:21:49.55+00:18:48
19SZUFARSKI Przemek 100GDAŃSKM3019M 3800:10:512000:05:3900:48:4400:51:343500:00:3900:01:5900:03:5200:05:4900:07:4700:09:4400:11:3600:13:174001:22:00.00+00:18:58
20POLAK Mikołaj 110GDAŃSKM3020M 4500:12:334100:03:0900:52:1900:54:205000:00:3200:01:4200:03:3100:05:2600:07:1500:09:0500:10:5700:12:442501:23:18.45+00:20:16
21SAWIŃSKI Jarosław 102STRASZYNM3021M 4600:11:493000:04:1900:52:0900:54:275100:00:2500:01:5500:03:4600:05:4100:07:3200:09:2200:11:1200:12:472701:23:47.05+00:20:45
22MIOTK Michał 113M3022M 4800:13:005200:03:4900:51:0900:53:314800:00:3500:02:0500:04:0700:06:0300:07:5800:10:0300:12:0600:13:585701:24:53.75+00:21:52
23ADAMIEC Artur 85KATOWICEM3023M 5700:14:026100:04:1200:54:2600:57:246000:00:3900:02:0100:04:0000:05:5900:07:5500:09:5200:11:5200:13:485401:30:05.85+00:27:04
24KOSTECKI Mariusz 28GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3024M 6500:14:416600:04:4600:56:2200:59:006600:00:5100:02:4300:05:2800:08:1600:11:0600:14:0000:16:4800:19:108701:38:28.65+00:35:27
25KAMAĆ Kamil 87GDAŃSKM3025M 6700:12:233800:05:0001:02:1501:05:497900:00:4900:02:2500:04:5200:07:1700:09:4500:12:1500:14:5000:17:238101:41:24.55+00:38:23
26WIERZGAŁA Piotr 32GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3026M 7000:16:568600:06:2201:06:0201:09:128700:00:4600:01:5800:03:5700:06:0400:08:3100:10:4500:12:5300:14:506401:48:06.05+00:45:04
27OPALSKI Jakub 29GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3027M 7200:19:008800:04:5101:06:3401:09:028600:00:4600:02:1000:04:3200:07:0200:09:3600:12:1300:14:4200:17:058001:50:44.95+00:47:43
28BOROWA Patryk 26GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3028M 7400:22:318900:07:1701:01:2101:05:568000:00:5700:02:3500:05:0600:07:3600:10:0500:12:4400:15:1600:17:578301:54:38.05+00:51:36
Znaleziono 28 wynik(ów)