IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2018 - INDYWIDUALNIE

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; AWFiS w Gdańsku
Data/ Date:
2018-04-29
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
95
Wystartowało/ Started:
89
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
88
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Mężczyźni

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 10 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.6kmPoz 14.8km14.9kmPoz 0.4km0.8km1.2km1.6km2km2.4km2.8kmPozCzas
netto
18.6km
Różn/ Gap
                  
1WYSŁOUCH Michał 56F3TEAMGDAŃSKM301M 100:10:131100:01:4500:38:2800:40:17300:00:2800:01:2700:02:5500:04:2600:05:5600:07:2800:08:5800:10:18101:03:01.50 
2KRZEMIŃSKI Jakub 57TEAM VERGE POLSKA BIKEUUPGDAŃSKM181M 200:09:38600:02:2200:38:0300:39:45100:00:2900:01:3400:03:0800:04:4400:06:2000:07:5700:09:2700:10:53401:03:07.85+00:00:06
3BLUJ Mikołaj 106GDYNIAM182M 300:10:031000:02:1000:38:1500:40:14200:00:2900:01:3200:03:0400:04:3500:06:0600:07:3900:09:1300:10:40301:03:36.25+00:00:34
4CZAJKOWSKI Paweł 55BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM302M 400:10:151200:01:4400:38:5800:40:45400:00:3300:01:4100:03:2000:04:5900:06:3800:08:1600:09:5000:11:281001:04:45.00+00:01:43
5DOBOSIK Damian 49GRUPA WODNAELBLĄGM303M 500:10:231300:02:1500:39:3100:41:25500:00:3100:01:3300:03:0500:04:3500:06:0600:07:3700:09:1000:10:37201:05:11.65+00:02:10
6RUCIŃSKI Marcin 93TRIBA BOSIR BARCINBARCIN WIEŚM401M 600:09:41700:02:2900:41:3500:43:55700:00:3000:01:3500:03:0900:04:4400:06:1700:07:5200:09:2700:10:57601:07:32.85+00:04:31
7KOLASA Lukasz 53GDYNIAM304M 700:08:58300:02:1300:42:4100:44:39900:00:3500:01:4700:03:3000:05:1700:07:0200:08:4900:10:3500:12:241901:08:49.00+00:05:47
8FELON Michał 52OPEC GDYNIAGDYNIAM402M 800:13:465700:02:3700:39:0300:41:45600:00:3300:01:3700:03:1500:04:5700:06:3600:08:1600:09:5400:11:331201:10:14.15+00:07:12
9NIENARTOWICZ Bartosz 80TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM403M 900:09:16500:02:4000:44:0300:46:021000:00:3300:01:4400:03:2800:05:1100:06:5600:08:3900:10:2100:11:581301:10:29.35+00:07:27
10SUSKA Arek 83ASTRAINERGDYNIAM305M 1000:11:462900:02:4700:44:1100:44:27800:00:2000:01:4900:03:3600:05:2000:07:0400:08:4900:10:3300:12:121601:11:32.20+00:08:30
11ZIELIŃSKI Aleksander 19SPORTEVOGDYNIAM404M 1100:11:292700:02:4000:45:5200:47:441900:00:3200:01:3800:03:1500:04:5400:06:3000:08:1200:09:4800:11:20901:13:45.60+00:10:44
12DRAPELLA Dariusz 79CTSGDAŃSKM60+1M 1200:11:162300:02:3500:44:0700:46:271100:00:3600:01:5300:03:4600:05:3800:07:2900:09:2200:11:1400:12:593201:13:53.25+00:10:51
13PORTEE Wojciech 81SPORTEVOGDYNIAM405M 1300:09:55800:02:4900:44:4400:47:241700:00:3900:02:0000:03:5800:05:5900:08:0000:09:5600:11:5200:13:385101:14:25.35+00:11:23
14PIĘTA Sylwester 38SPORTEVOSTRASZYNM306M 1400:10:461700:02:5100:44:4300:47:031400:00:3300:01:5300:03:4700:05:4400:07:3900:09:3600:11:3400:13:264301:14:39.60+00:11:38
15RETERSKI Damian 50KOSZALINM141M 1500:08:09100:03:2100:47:5100:49:382400:00:3100:01:4900:03:4600:05:4000:07:3700:09:3400:11:3100:13:264401:15:05.40+00:12:03
16PAJURA Robert 34GDYNIAM307M 1600:12:294000:02:3000:46:4400:48:482200:00:2900:01:3800:03:1300:04:4600:06:2100:07:5400:09:2700:10:55501:15:11.35+00:12:09
17ŁAKOMSKI Mateusz 101SOPOTM308M 1700:12:023200:02:5700:44:3000:46:571300:00:3400:01:4900:03:4100:05:3100:07:2100:09:1000:11:0000:12:432401:15:13.95+00:12:12
18WALCZAK Radosław 103GDYNIAM309M 1800:12:283900:03:2800:44:4500:47:231600:00:3500:01:4200:03:2700:05:1300:07:0100:08:4800:10:3300:12:121501:16:06.00+00:13:04
19SIGNERSKI Remigiusz 94GDAŃSKM406M 1900:11:232600:03:0600:47:2600:49:542600:00:3100:01:3500:03:1300:04:5100:06:3000:08:1100:09:5200:11:301101:16:24.15+00:13:22
20SADOWSKI Andrzej 74BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM407M 2000:09:59900:02:5600:47:3600:49:422500:00:3800:01:5700:03:5200:05:4300:07:3800:09:3600:11:3800:13:153901:16:30.85+00:13:29
21DULAS Tomasz 75BSI OFFSHORECHWASZCZYNOM408M 2100:10:381500:02:1800:47:1300:49:162300:00:4300:02:1000:04:1200:06:0400:07:5900:09:5600:11:5800:13:354701:16:30.85+00:13:29
22KARPOWICZ Grzegorz 98KAREPLANDGDYNIAM3010M 2200:14:416500:03:0100:45:1700:47:191500:00:2800:01:3400:03:1000:04:4900:06:2800:08:0900:09:4600:11:19801:16:48.20+00:13:46
23AMBROZIAK Krzysztof 47BLUE MEDIA TEAMGDAŃSKM3011M 2300:11:082200:03:0100:47:3200:49:582700:00:3500:01:5000:03:4000:05:3100:07:2400:09:1600:11:0400:12:462601:17:28.75+00:14:27
24KUCAL Maciej 1043ATHLETE TEAMGDAŃSKM3012M 2400:11:192400:02:3600:48:4400:50:463200:00:3400:01:4300:03:2500:05:1000:06:5900:08:4500:10:3100:12:171801:17:32.55+00:14:31
25WRÓBLEWSKI Adrian 353ATHLETE TEAMGDAŃSKM3013M 2500:10:542100:03:0900:48:1900:50:333000:00:3300:01:4600:03:3300:05:2000:07:0800:08:5500:10:4100:12:262001:17:35.15+00:14:33
26BAUMGART Michał 37STRASZYNM3014M 2600:12:374300:04:4000:44:5000:47:401800:00:3400:01:4700:03:3700:05:2700:07:1700:09:0200:10:4700:12:272101:17:58.65+00:14:57
27OZOROWSKI Lukasz 24SIMPLY MADE / ZAKLAD ZE 3MIASTOGDAŃSKM3015M 2700:13:505800:03:0600:45:3100:48:142100:00:3600:01:5000:03:4200:05:3300:07:2100:09:0800:10:5500:12:382201:18:24.25+00:15:22
28GAŁKOWSKI Radosław 58TCZEWM409M 2800:09:00400:03:0600:50:1400:52:474400:00:3900:01:5700:03:5200:05:4600:07:3800:09:2900:11:1800:13:003301:18:32.15+00:15:30
29PORZEŻYŃSKI Maciej 112RBM TEAMGDAŃSKM183M 2900:10:301400:02:2600:49:2400:51:483600:00:3500:01:4900:03:4400:05:3800:07:3600:09:3500:11:3000:13:153801:18:34.20+00:15:32
30WASIAK Tomasz 60WANIEWSKI COACHINGELBLĄGM3016M 3000:11:202500:02:4400:49:5400:52:074100:00:3500:01:4900:03:3500:05:2000:07:0500:08:4600:10:2600:12:021401:18:48.95+00:15:47
31WALENTYNOWICZ Adam 97DOMO TEAMSOPOTM3017M 3100:12:504500:04:0700:45:1300:48:142000:00:3500:02:0000:03:5600:05:5400:07:5300:09:4800:11:4400:13:274501:19:13.60+00:16:12
32MARCINIAK Jan 114KLUB SPORTOWY AQUA WŁOCŁAWEKDOBIEGNIEWOM184M 3200:10:421600:02:3400:51:2500:53:014500:00:3200:01:4400:03:3400:05:2000:07:1100:09:0400:10:5900:12:422301:19:31.50+00:16:30
33HORSTEN Peter 27GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM4010M 3300:11:533100:02:5000:49:2700:52:054000:00:3800:01:5100:03:4300:05:3600:07:2500:09:1600:11:0700:12:512801:20:17.75+00:17:16
34WIECZORKOWSKI Aleksander 20KRS FORMOZAPRUSZCZ GDAŃSKIM4011M 3400:12:203700:04:1100:47:2100:50:192800:00:3900:01:5700:03:5000:05:3900:07:2700:09:1500:11:0500:12:523001:20:21.45+00:17:19
35STASIAK Krzysztof 51HELLMANN TEAMGDAŃSKM4012M 3500:10:461800:03:1200:47:5400:50:363100:00:4600:02:1100:04:2000:06:3000:08:4300:10:5400:13:0300:15:026801:20:22.95+00:17:21
36KUDREWICZ Mirek 82SILCOGDAŃSKM501M 3600:12:193600:03:1700:48:3500:50:573300:00:4200:01:5900:04:0000:06:0700:08:1200:10:1500:12:1700:14:186101:21:33.80+00:18:32
37KOWALCZYK Piotr 99WARSZAWAM3018M 3700:12:554800:03:0300:49:1100:52:104200:00:3300:01:4200:03:3200:05:3300:07:3300:09:2900:11:2300:13:083601:21:49.55+00:18:48
38SZUFARSKI Przemek 100GDAŃSKM3019M 3800:10:512000:05:3900:48:4400:51:343500:00:3900:01:5900:03:5200:05:4900:07:4700:09:4400:11:3600:13:174001:22:00.00+00:18:58
39GRZYWACZ Kamil 108GDAŃSKM185M 3900:17:218700:02:4300:49:0000:50:292900:00:3100:01:3700:03:1400:04:4700:06:2000:07:5500:09:3200:11:12701:22:16.30+00:19:14
40NAJDA Jan 44SPORTEVOGDAŃSKM186M 4000:12:595000:03:1200:49:1800:51:513800:00:2800:02:0100:03:5500:05:5300:07:5500:09:5700:11:5800:13:545501:22:24.10+00:19:22
41PAWEŁCZYK Marek 22RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAMWARSZAWA WESOŁAM4013M 4100:15:338000:04:3500:44:2200:46:541200:00:4000:02:0800:04:1700:06:2700:08:3700:10:4400:12:5100:14:526501:22:34.45+00:19:32
42STAWICKI Andrzej 30GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM187M 4200:12:574900:03:3500:50:0100:52:043900:00:4000:01:5700:03:5500:05:5700:07:5800:09:5800:11:5500:13:405201:22:56.85+00:19:55
43MAGRIAN Krzysztof 91REDAM4014M 4300:13:005100:04:3300:48:4300:51:233400:00:3800:01:5500:03:5000:05:4900:07:4800:09:4400:11:3700:13:224201:22:56.95+00:19:55
44SZYMANIEWSKI Paweł 95GDAŃSKM4015M 4400:13:515900:03:4900:49:0500:51:503700:00:2500:01:5500:03:5100:05:4600:07:3900:09:3100:11:2300:13:033401:22:58.65+00:19:57
45POLAK Mikołaj 110GDAŃSKM3020M 4500:12:334100:03:0900:52:1900:54:205000:00:3200:01:4200:03:3100:05:2600:07:1500:09:0500:10:5700:12:442501:23:18.45+00:20:16
46SAWIŃSKI Jarosław 102STRASZYNM3021M 4600:11:493000:04:1900:52:0900:54:275100:00:2500:01:5500:03:4600:05:4100:07:3200:09:2200:11:1200:12:472701:23:47.05+00:20:45
47GAZARKIEWICZ Michał 111DREAM TRI TEAMRUMIAM4016M 4700:12:364200:02:3300:53:4100:55:385500:00:3600:01:5300:03:4500:05:3600:07:2400:09:1400:11:0600:12:573101:24:20.25+00:21:18
48MIOTK Michał 113M3022M 4800:13:005200:03:4900:51:0900:53:314800:00:3500:02:0500:04:0700:06:0300:07:5800:10:0300:12:0600:13:585701:24:53.75+00:21:52
49BEDNAREK Krzysztof 39SPORTEVOGDYNIAM502M 4900:15:327900:03:1100:50:2600:53:204700:00:3800:01:5300:03:4500:05:4100:07:3600:09:2900:11:2300:13:083501:25:49.45+00:22:47
50KIKOLSKI Wojtek 76SOPOCKI KLUB MORSÓW/BBL GDAŃSK AWFISSOPOTM4017M 5000:15:287700:03:5200:50:0400:52:164300:00:3900:02:0000:03:5800:05:5700:07:5600:09:5200:11:4900:13:375001:25:52.00+00:22:50
51WIECZORKOWSKI Klaudiusz 21PRUSZCZ GDAŃSKIM161M 5100:12:043400:04:2500:53:0400:55:075300:00:3700:02:0000:04:0300:06:0900:08:1400:10:1200:12:1100:13:575601:26:10.70+00:23:09
52PICHLAK Piotr 41SPORTEVOGDAŃSKM503M 5200:14:587200:04:3600:50:5900:53:384900:00:3900:02:0000:03:5800:05:5700:07:5500:09:5400:11:5200:13:364801:27:27.70+00:24:26
53BICKI Tomasz 59MAŁKOWOM162M 5300:10:491900:03:0600:57:4300:59:296900:00:3300:01:4800:03:4300:05:4300:07:4600:09:5300:12:0100:14:115901:28:08.35+00:25:06
54KWIATKOWSKI Tomasz 89POGÓRZEM4018M 5400:13:425400:04:3200:54:1600:54:365200:00:2100:02:1200:04:2200:06:3000:08:4100:10:5400:13:0800:15:147101:28:25.95+00:25:24
55KORNACKI Piotr 78ROWEROWE KASZUBYGDYNIAM4019M 5500:14:567100:04:3700:53:0300:55:275400:00:3700:01:5200:03:4400:05:3600:07:2600:09:1800:11:0900:12:512901:28:28.90+00:25:27
56SZAFRAŃSKI Marek 84BBL AWF GDAŃSKMOSTYM504M 5600:11:372800:04:0400:55:2100:57:195900:01:4600:02:0000:03:5800:05:5500:07:5400:09:5200:11:5000:13:455301:28:31.75+00:25:30
57ADAMIEC Artur 85KATOWICEM3023M 5700:14:026100:04:1200:54:2600:57:246000:00:3900:02:0100:04:0000:05:5900:07:5500:09:5200:11:5200:13:485401:30:05.85+00:27:04
58WULCZYŃSKI Zbigniew 48MASTERLEASE SPORT TEAMGDAŃSKM4020M 5800:13:455600:03:3200:54:5500:58:046300:00:4400:02:0800:04:1500:06:2200:08:2500:10:2400:12:2200:14:055801:30:10.60+00:27:09
59RETERSKI Przemysław 92KOSZALINM4021M 5900:13:455500:03:3400:55:1500:57:296100:00:4100:02:0800:04:1800:06:2900:08:4300:10:5600:13:1100:15:137001:30:42.75+00:27:41
60CIECIERSKI Grzegorz 107IŁAWAM188M 6000:15:257500:04:0000:55:4700:57:436200:00:3600:01:5100:03:4600:05:4500:07:4300:09:4000:11:3800:13:304601:31:14.05+00:28:12
61LIS Tomasz 90GDAŃSKM4022M 6100:15:037300:04:3900:54:4300:57:195800:00:4300:02:0900:04:1600:06:2100:08:2600:10:3100:12:3300:14:276201:32:11.00+00:29:09
62ŁUKASZEWSKI Łukasz 40SPORTEVOGDAŃSKM505M 6200:15:538300:04:5400:55:3200:58:106500:00:3400:01:4700:03:3700:05:2900:07:2300:09:1600:11:1300:13:103701:32:41.55+00:29:40
63BAJDA Grzegorz 105POŁCZYNOM189M 6300:13:245300:04:3601:00:4601:02:437300:00:3500:01:5100:03:4500:05:3700:07:3300:09:3000:11:3500:13:194101:34:37.45+00:31:35
64PISAREK Bartosz 109DECATHLON TEAMRADOMM1810M 6400:15:277600:03:5800:57:2601:00:257000:00:4200:02:1700:04:2800:06:3700:08:4900:11:0200:13:0700:14:566601:35:28.25+00:32:26
65KOSTECKI Mariusz 28GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3024M 6500:14:416600:04:4600:56:2200:59:006600:00:5100:02:4300:05:2800:08:1600:11:0600:14:0000:16:4800:19:108701:38:28.65+00:35:27
66KOWAL Krzysztof 88NYSAM4023M 6600:14:046200:03:5401:05:2901:07:568500:00:4100:02:0700:04:1200:06:1500:08:1500:10:1400:12:1400:14:126001:40:47.25+00:37:45
67KAMAĆ Kamil 87GDAŃSKM3025M 6700:12:233800:05:0001:02:1501:05:497900:00:4900:02:2500:04:5200:07:1700:09:4500:12:1500:14:5000:17:238101:41:24.55+00:38:23
68KOPCZYŃSKI Waldemar 77PUSZCZYKOWOM60+2M 6800:14:476900:03:2901:03:4601:07:038200:00:4400:02:1000:04:1700:06:2900:08:4700:11:0500:13:2200:15:357401:41:38.15+00:38:36
69ŚWIETLIŃSKI Krzysztof 23SOPOTM4024M 6900:14:436700:04:4901:02:2701:05:217800:00:5000:02:4200:05:2000:07:5500:10:2700:13:0400:15:4200:18:028401:43:45.00+00:40:43
70WIERZGAŁA Piotr 32GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM3026M 7000:16:568600:06:2201:06:0201:09:128700:00:4600:01:5800:03:5700:06:0400:08:3100:10:4500:12:5300:14:506401:48:06.05+00:45:04
71WACHUŁKA Paweł 45SPORTEVOGDAŃSKM4025M 7100:14:006000:10:3101:02:0801:07:268300:00:4400:02:1700:04:3400:06:5100:09:0800:11:2800:13:4800:16:037701:48:44.60+00:45:43
72OPALSKI Jakub 29GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3027M 7200:19:008800:04:5101:06:3401:09:028600:00:4600:02:1000:04:3200:07:0200:09:3600:12:1300:14:4200:17:058001:50:44.95+00:47:43
73BRUSKI Dariusz 73GDAŃSKM506M 7300:14:456800:05:5401:08:3401:12:328800:00:5800:02:4900:05:4500:08:3800:11:3400:14:3400:17:4200:19:588801:54:07.35+00:51:05
74BOROWA Patryk 26GOYELLO POWER CLUBGDYNIAM3028M 7400:22:318900:07:1701:01:2101:05:568000:00:5700:02:3500:05:0600:07:3600:10:0500:12:4400:15:1600:17:578301:54:38.05+00:51:36
75JACHOWICZ Dariusz 36GDYNIAM507M 7500:14:176400:03:5801:02:3301:06:248100:00:5300:02:4100:05:2100:08:0400:10:5200:13:3900:16:09+
Znaleziono 75 wynik(ów)