IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS - SZTAFETA
IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2018
IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2018
Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2018-04-29 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 18.6 km |
Zgłoszonych : | 20 |
Wystartowało : | 20 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 19 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Split_06k 0.6km | Poz | Split_Bike 14.8km | Split_Bike 14.9km | Poz | ||||
1 | KALINOWSKI Krzysztof WARMOWSKI Seweryn GĄSIOROWSKI Michał | 3 | DREAM TRI TEAM (KRZYSZTOF KALINOWSKI) | 1 Seria | 00:08:50 | 3 | 00:01:36 | 00:40:57 | 00:42:40 | 1 | 00:00:27 | ||||
2 | MINUTH Lukasz TRZASKA Przemysław CHMIELEWSKI Michał | 2 | DREAM TRI TEAM (LUKASZ MINUTH) | 1 Seria | 00:10:27 | 11 | 00:01:23 | 00:41:47 | 00:43:20 | 2 | 00:00:27 | ||||
3 | STANISZEWSKA Joanna STAWIŃSKI Paweł FILBRANDT Wojciech | 9 | SPORTEVO | 1 Seria | 00:10:13 | 10 | 00:01:42 | 00:41:45 | 00:43:21 | 3 | 00:00:29 | ||||
4 | RZĄSA Michał JANCZAK Sławomir ZAJĄC Maciej | 1 | DREAM TRI TEAM (MICHAŁ RZĄSA) | 1 Seria | 00:08:09 | 1 | 00:01:21 | 00:45:12 | 00:46:34 | 6 | 00:00:25 | ||||
5 | BORYNA Jarek BORYNA Bartosz BORYNA - ZŁOTA Ola | 12 | RODZINA BORYNA | 1 Seria | 00:12:46 | 18 | 00:01:26 | 00:43:43 | 00:45:18 | 5 | 00:00:33 | ||||
6 | GÓRAJEWSKA Martyna MIERZICKI Jakub ROGOWSKI Patryk | 11 | DECATHLON TEAMKARTUSKA | 1 Seria | 00:10:00 | 7 | 00:01:43 | 00:48:35 | 00:50:06 | 8 | 00:00:31 | ||||
7 | PRZYBYSZ Joanna ŚWIERCZYŃSKI Michał OSIŃSKA Kamila | 4 | DREAM TRI TEAM (JOANNA PRZYBYSZ) | 1 Seria | 00:11:56 | 16 | 00:01:35 | 00:46:42 | 00:48:34 | 7 | 00:00:37 | ||||
8 | PISAŃSKA Paulina RZĄSA Wojciech PAKURA Karolina | 6 | DREAM TRI TEAM (PAULINA PISAŃSKA) | 1 Seria | 00:10:06 | 8 | 00:01:40 | 00:48:44 | 00:50:36 | 9 | 00:00:34 | ||||
9 | ŻYLEWICZ Mateusz GAZARKIEWICZ Michał BASZURA Michał | 7 | DREAM TRI TEAM (BEST OF) (MATEUSZ ŻYLEWICZ) | 1 Seria | 00:09:10 | 4 | 00:01:36 | 00:50:37 | 00:52:15 | 11 | 00:00:28 | ||||
10 | DRUCIS Iga MASŁOWSKI Paweł UBER Marcin | 10 | DECATHLON PRZYMORZE TEAM | 1 Seria | 00:11:00 | 12 | 00:01:12 | 00:53:26 | 00:55:01 | 14 | 00:00:27 | ||||
11 | PIOTROWSKI Daniel MICHAŁOWSKI Mariusz ADAMOWICZ Piotr | 5 | DREAM TRI TEAM (DANIEL PIOTROWSKI) | 1 Seria | 00:08:23 | 2 | 00:01:17 | 01:03:34 | 01:05:39 | 16 | 00:00:31 | ||||
12 | BARANOWSKA Kornelia DYMARCZYK Weronika DRAWC Mieczysław | 8 | DZIKI SPONTAN TEAM (KORNELIA BARANOWSKA) | 1 Seria | 00:12:57 | 19 | 00:01:47 | 01:04:22 | 01:06:01 | 17 | 00:00:29 |
Znaleziono 12 wynik(ów)