IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS - SZTAFETA

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2018-04-29
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
20
Wystartowało/ Started:
20
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
19
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.6kmPoz 14.8km14.9kmPoz 0.4km0.8km1.2km1.6km2km2.4km2.8kmPozCzas
netto
18.6km
Różn/ Gap
                  
1KALINOWSKI Krzysztof
WARMOWSKI Seweryn
GĄSIOROWSKI Michał
3DREAM TRI TEAM (KRZYSZTOF KALINOWSKI)1 Seria1 100:08:50300:01:3600:40:5700:42:40100:00:2700:01:3200:03:0900:04:4900:06:3200:08:1800:10:0200:11:42801:05:15.60 
2MINUTH Lukasz
TRZASKA Przemysław
CHMIELEWSKI Michał
2DREAM TRI TEAM (LUKASZ MINUTH)1 Seria2 200:10:271100:01:2300:41:4700:43:20200:00:2700:01:2700:02:5500:04:2100:05:4900:07:1800:08:3200:10:13101:05:50.05+00:00:34
3STANISZEWSKA Joanna
STAWIŃSKI Paweł
FILBRANDT Wojciech
9SPORTEVO1 Seria3 300:10:131000:01:4200:41:4500:43:21300:00:2900:01:3100:03:0300:04:3600:06:1300:07:4700:08:3000:10:56501:06:41.80+00:01:26
4RZĄSA Michał
JANCZAK Sławomir
ZAJĄC Maciej
1DREAM TRI TEAM (MICHAŁ RZĄSA)1 Seria4 400:08:09100:01:2100:45:1200:46:34600:00:2500:01:3000:03:0300:04:3800:06:1600:07:5200:09:2400:10:53401:07:22.85+00:02:07
5PORĘBSKI Marcin
GALIŃSKI Patryk
KAMIŃSKA - OLCZAK Marta
17SZKOŁA GEDANENSIS – RODZICE2 Seria1 500:10:08900:01:4100:43:0400:44:45400:00:3100:01:3700:03:1600:04:5600:06:3800:08:2000:10:0300:11:42901:08:47.55+00:03:31
6BORYNA Jarek
BORYNA Bartosz
BORYNA - ZŁOTA Ola
12RODZINA BORYNA1 Seria5 600:12:461800:01:2600:43:4300:45:18500:00:3300:01:4700:03:3300:05:1900:07:0600:08:5400:10:3900:12:211201:12:24.35+00:07:08
7GÓRAJEWSKA Martyna
MIERZICKI Jakub
ROGOWSKI Patryk
11DECATHLON TEAMKARTUSKA1 Seria6 700:10:00700:01:4300:48:3500:50:06800:00:3100:01:3200:03:0700:04:4200:06:1800:07:5400:09:3100:11:08601:13:28.30+00:08:12
8ŻYLEWICZ Mateusz
GAZARKIEWICZ Michał
BASZURA Michał
7DREAM TRI TEAM (BEST OF) (MATEUSZ ŻYLEWICZ)1 Seria7 800:09:10400:01:3600:50:3700:52:151100:00:2800:01:4000:03:2400:05:0600:06:4600:08:2800:10:1300:11:481001:15:17.00+00:10:01
9PIELAK Mikołaj
GALIŃSKI Mateusz
BAKIERA Miłosz
16SZKOŁA GEDANENSIS2 Seria2 900:11:091300:01:4000:50:2900:52:051000:00:2900:01:3900:03:2100:05:0700:06:5200:08:3700:10:2400:12:011101:17:24.45+00:12:08
10PISAŃSKA Paulina
RZĄSA Wojciech
PAKURA Karolina
6DREAM TRI TEAM (PAULINA PISAŃSKA)1 Seria8 1000:10:06800:01:4000:48:4400:50:36900:00:3400:01:5500:03:5400:05:5700:08:0600:10:1800:12:3000:14:301601:17:26.10+00:12:10
11PRZYBYSZ Joanna
ŚWIERCZYŃSKI Michał
OSIŃSKA Kamila
4DREAM TRI TEAM (JOANNA PRZYBYSZ)1 Seria9 1100:11:561600:01:3500:46:4200:48:34700:00:3700:02:0200:04:1100:06:2300:08:3200:10:4900:13:0600:15:081801:17:50.45+00:12:34
12DRUCIS Iga
MASŁOWSKI Paweł
UBER Marcin
10DECATHLON PRZYMORZE TEAM1 Seria10 1200:11:001200:01:1200:53:2600:55:011400:00:2700:01:2700:02:5800:04:3400:06:1000:07:4400:09:1800:10:48201:18:28.80+00:13:13
13DRABAREK Piotr
SLEŻANOWSKI Łukasz
KUŹMICKI Wiktor
115INDEX GDAŃSK4 Seria1 1300:09:36500:01:5200:53:0900:55:171500:00:3500:01:5100:03:4400:05:4200:07:4000:09:3900:11:4200:13:361401:20:56.40+00:15:40
14NIEDZIAŁ Magdalena
KOPEĆ Katarzyna
BIESZKE Michał
14MAJESTICSPORT TEAM2 Seria3 1400:14:252000:02:0700:52:1400:53:481200:00:2800:01:3500:03:1300:04:5000:06:2300:07:5500:09:2400:10:50301:21:38.85+00:16:23
15KASZKUR Marcin
GERLEE Jakub
BOGUSŁAWSKA Katarzyna
25GOYELLO POWER CLUB3 Seria1 1500:12:011700:01:5200:52:5900:54:381300:00:3500:01:5800:03:5300:05:4800:07:4400:09:4000:11:3600:13:301301:22:36.75+00:17:21
16PIOTROWSKI Daniel
MICHAŁOWSKI Mariusz
ADAMOWICZ Piotr
5DREAM TRI TEAM (DANIEL PIOTROWSKI)1 Seria11 1600:08:23200:01:1701:03:3401:05:391600:00:3100:01:3900:03:1900:05:0000:06:4000:08:2000:09:5500:14:201501:30:10.00+00:24:54
17BARANOWSKA Kornelia
DYMARCZYK Weronika
DRAWC Mieczysław
8DZIKI SPONTAN TEAM (KORNELIA BARANOWSKA)1 Seria12 1700:12:571900:01:4701:04:2201:06:011700:00:2900:01:3600:03:1600:04:5700:06:4200:08:2300:10:0500:11:30701:32:44.10+00:27:28
18ROSINKE Zuzanna
KOŚMIDER Tomasz
GOŁATA Alicja
15SPINBUDDIES2 Seria4 1800:11:341400:01:5101:08:2501:10:331800:00:4200:02:1000:04:2500:06:4600:09:0500:11:2500:13:4400:15:551901:40:35.00+00:35:19
19PORĘBSKI Mateusz
MATEREK Kacper
BAKIERA Mateusz
18SZKOŁA GEDANENSIS 22 Seria5 1900:09:56600:01:47+
DNCSZYSZŁO Ola
KRUK Kamil
AUGUSTYNIAK Jakub
13JEPPESEN POLAND2 Seria00:11:361500:01:5100:35:2700:02:0000:04:0100:06:0400:08:1600:10:3100:12:4700:14:521701:04:24.80
Znaleziono 20 wynik(ów)