IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS - SZTAFETA

Organizator:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data:
2018-04-29
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
18.6 km
Zgłoszonych:
20
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
19
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria

Klasyfikacja wg czasów netto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSplit_Bike
14.8km
Finish_All
0.4km
Finish_All
0.8km
Finish_All
1.2km
Finish_All
1.6km
Finish_All
2km
Finish_All
2.4km
        
1ŻYLEWICZ Mateusz
GAZARKIEWICZ Michał
BASZURA Michał
7DREAM TRI TEAM (BEST OF) (MATEUSZ ŻYLEWICZ)1 Seria00:50:3700:01:4000:03:2400:05:0600:06:4600:08:2800:10:13
2BARANOWSKA Kornelia
DYMARCZYK Weronika
DRAWC Mieczysław
8DZIKI SPONTAN TEAM (KORNELIA BARANOWSKA)1 Seria01:04:2200:01:3600:03:1600:04:5700:06:4200:08:2300:10:05
3STANISZEWSKA Joanna
STAWIŃSKI Paweł
FILBRANDT Wojciech
9SPORTEVO1 Seria00:41:4500:01:3100:03:0300:04:3600:06:1300:07:4700:08:30
4DRUCIS Iga
MASŁOWSKI Paweł
UBER Marcin
10DECATHLON PRZYMORZE TEAM1 Seria00:53:2600:01:2700:02:5800:04:3400:06:1000:07:4400:09:18
5GÓRAJEWSKA Martyna
MIERZICKI Jakub
ROGOWSKI Patryk
11DECATHLON TEAMKARTUSKA1 Seria00:48:3500:01:3200:03:0700:04:4200:06:1800:07:5400:09:31
6BORYNA Jarek
BORYNA Bartosz
BORYNA - ZŁOTA Ola
12RODZINA BORYNA1 Seria00:43:4300:01:4700:03:3300:05:1900:07:0600:08:5400:10:39
DNCSZYSZŁO Ola
KRUK Kamil
AUGUSTYNIAK Jakub
13JEPPESEN POLAND2 Seria00:35:2700:02:0000:04:0100:06:0400:08:1600:10:3100:12:47
8RZĄSA Michał
JANCZAK Sławomir
ZAJĄC Maciej
1DREAM TRI TEAM (MICHAŁ RZĄSA)1 Seria00:45:1200:01:3000:03:0300:04:3800:06:1600:07:5200:09:24
9MINUTH Lukasz
TRZASKA Przemysław
CHMIELEWSKI Michał
2DREAM TRI TEAM (LUKASZ MINUTH)1 Seria00:41:4700:01:2700:02:5500:04:2100:05:4900:07:1800:08:32
10KALINOWSKI Krzysztof
WARMOWSKI Seweryn
GĄSIOROWSKI Michał
3DREAM TRI TEAM (KRZYSZTOF KALINOWSKI)1 Seria00:40:5700:01:3200:03:0900:04:4900:06:3200:08:1800:10:02
11PRZYBYSZ Joanna
ŚWIERCZYŃSKI Michał
OSIŃSKA Kamila
4DREAM TRI TEAM (JOANNA PRZYBYSZ)1 Seria00:46:4200:02:0200:04:1100:06:2300:08:3200:10:4900:13:06
12PIOTROWSKI Daniel
MICHAŁOWSKI Mariusz
ADAMOWICZ Piotr
5DREAM TRI TEAM (DANIEL PIOTROWSKI)1 Seria01:03:3400:01:3900:03:1900:05:0000:06:4000:08:2000:09:55
13PISAŃSKA Paulina
RZĄSA Wojciech
PAKURA Karolina
6DREAM TRI TEAM (PAULINA PISAŃSKA)1 Seria00:48:4400:01:5500:03:5400:05:5700:08:0600:10:1800:12:30
14NIEDZIAŁ Magdalena
KOPEĆ Katarzyna
BIESZKE Michał
14MAJESTICSPORT TEAM2 Seria00:52:1400:01:3500:03:1300:04:5000:06:2300:07:5500:09:24
15ROSINKE Zuzanna
KOŚMIDER Tomasz
GOŁATA Alicja
15SPINBUDDIES2 Seria01:08:2500:02:1000:04:2500:06:4600:09:0500:11:2500:13:44
16PIELAK Mikołaj
GALIŃSKI Mateusz
BAKIERA Miłosz
16SZKOŁA GEDANENSIS2 Seria00:50:2900:01:3900:03:2100:05:0700:06:5200:08:3700:10:24
17PORĘBSKI Marcin
GALIŃSKI Patryk
KAMIŃSKA - OLCZAK Marta
17SZKOŁA GEDANENSIS – RODZICE2 Seria00:43:0400:01:3700:03:1600:04:5600:06:3800:08:2000:10:03
18PORĘBSKI Mateusz
MATEREK Kacper
BAKIERA Mateusz
18SZKOŁA GEDANENSIS 22 Seria
19KASZKUR Marcin
GERLEE Jakub
BOGUSŁAWSKA Katarzyna
25GOYELLO POWER CLUB3 Seria00:52:5900:01:5800:03:5300:05:4800:07:4400:09:4000:11:36
20DRABAREK Piotr
SLEŻANOWSKI Łukasz
KUŹMICKI Wiktor
115INDEX GDAŃSK4 Seria00:53:0900:01:5100:03:4400:05:4200:07:4000:09:3900:11:42
Znaleziono 20 wynik(ów)