IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS - SZTAFETA
IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2018
IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFiS 2018
Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2018-04-29 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 18.6 km |
Zgłoszonych : | 20 |
Wystartowało : | 20 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 19 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Split_Bike 14.8km | Finish_All 0.4km | Finish_All 0.8km | Finish_All 1.2km | Finish_All 1.6km | Finish_All 2km | Finish_All 2.4km | ||||
1 | ŻYLEWICZ Mateusz GAZARKIEWICZ Michał BASZURA Michał | 7 | DREAM TRI TEAM (BEST OF) (MATEUSZ ŻYLEWICZ) | 1 Seria | 00:50:37 | 00:01:40 | 00:03:24 | 00:05:06 | 00:06:46 | 00:08:28 | 00:10:13 | ||||||
2 | BARANOWSKA Kornelia DYMARCZYK Weronika DRAWC Mieczysław | 8 | DZIKI SPONTAN TEAM (KORNELIA BARANOWSKA) | 1 Seria | 01:04:22 | 00:01:36 | 00:03:16 | 00:04:57 | 00:06:42 | 00:08:23 | 00:10:05 | ||||||
3 | STANISZEWSKA Joanna STAWIŃSKI Paweł FILBRANDT Wojciech | 9 | SPORTEVO | 1 Seria | 00:41:45 | 00:01:31 | 00:03:03 | 00:04:36 | 00:06:13 | 00:07:47 | 00:08:30 | ||||||
4 | DRUCIS Iga MASŁOWSKI Paweł UBER Marcin | 10 | DECATHLON PRZYMORZE TEAM | 1 Seria | 00:53:26 | 00:01:27 | 00:02:58 | 00:04:34 | 00:06:10 | 00:07:44 | 00:09:18 | ||||||
5 | GÓRAJEWSKA Martyna MIERZICKI Jakub ROGOWSKI Patryk | 11 | DECATHLON TEAMKARTUSKA | 1 Seria | 00:48:35 | 00:01:32 | 00:03:07 | 00:04:42 | 00:06:18 | 00:07:54 | 00:09:31 | ||||||
6 | BORYNA Jarek BORYNA Bartosz BORYNA - ZŁOTA Ola | 12 | RODZINA BORYNA | 1 Seria | 00:43:43 | 00:01:47 | 00:03:33 | 00:05:19 | 00:07:06 | 00:08:54 | 00:10:39 | ||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||
DNC | SZYSZŁO Ola KRUK Kamil AUGUSTYNIAK Jakub | 13 | JEPPESEN POLAND | 2 Seria | 00:35:27 | 00:02:00 | 00:04:01 | 00:06:04 | 00:08:16 | 00:10:31 | 00:12:47 | ||||||
8 | RZĄSA Michał JANCZAK Sławomir ZAJĄC Maciej | 1 | DREAM TRI TEAM (MICHAŁ RZĄSA) | 1 Seria | 00:45:12 | 00:01:30 | 00:03:03 | 00:04:38 | 00:06:16 | 00:07:52 | 00:09:24 | ||||||
9 | MINUTH Lukasz TRZASKA Przemysław CHMIELEWSKI Michał | 2 | DREAM TRI TEAM (LUKASZ MINUTH) | 1 Seria | 00:41:47 | 00:01:27 | 00:02:55 | 00:04:21 | 00:05:49 | 00:07:18 | 00:08:32 | ||||||
10 | KALINOWSKI Krzysztof WARMOWSKI Seweryn GĄSIOROWSKI Michał | 3 | DREAM TRI TEAM (KRZYSZTOF KALINOWSKI) | 1 Seria | 00:40:57 | 00:01:32 | 00:03:09 | 00:04:49 | 00:06:32 | 00:08:18 | 00:10:02 | ||||||
11 | PRZYBYSZ Joanna ŚWIERCZYŃSKI Michał OSIŃSKA Kamila | 4 | DREAM TRI TEAM (JOANNA PRZYBYSZ) | 1 Seria | 00:46:42 | 00:02:02 | 00:04:11 | 00:06:23 | 00:08:32 | 00:10:49 | 00:13:06 | ||||||
12 | PIOTROWSKI Daniel MICHAŁOWSKI Mariusz ADAMOWICZ Piotr | 5 | DREAM TRI TEAM (DANIEL PIOTROWSKI) | 1 Seria | 01:03:34 | 00:01:39 | 00:03:19 | 00:05:00 | 00:06:40 | 00:08:20 | 00:09:55 | ||||||
13 | PISAŃSKA Paulina RZĄSA Wojciech PAKURA Karolina | 6 | DREAM TRI TEAM (PAULINA PISAŃSKA) | 1 Seria | 00:48:44 | 00:01:55 | 00:03:54 | 00:05:57 | 00:08:06 | 00:10:18 | 00:12:30 | ||||||
14 | NIEDZIAŁ Magdalena KOPEĆ Katarzyna BIESZKE Michał | 14 | MAJESTICSPORT TEAM | 2 Seria | 00:52:14 | 00:01:35 | 00:03:13 | 00:04:50 | 00:06:23 | 00:07:55 | 00:09:24 | ||||||
15 | ROSINKE Zuzanna KOŚMIDER Tomasz GOŁATA Alicja | 15 | SPINBUDDIES | 2 Seria | 01:08:25 | 00:02:10 | 00:04:25 | 00:06:46 | 00:09:05 | 00:11:25 | 00:13:44 | ||||||
16 | PIELAK Mikołaj GALIŃSKI Mateusz BAKIERA Miłosz | 16 | SZKOŁA GEDANENSIS | 2 Seria | 00:50:29 | 00:01:39 | 00:03:21 | 00:05:07 | 00:06:52 | 00:08:37 | 00:10:24 | ||||||
17 | PORĘBSKI Marcin GALIŃSKI Patryk KAMIŃSKA - OLCZAK Marta | 17 | SZKOŁA GEDANENSIS – RODZICE | 2 Seria | 00:43:04 | 00:01:37 | 00:03:16 | 00:04:56 | 00:06:38 | 00:08:20 | 00:10:03 | ||||||
18 | PORĘBSKI Mateusz MATEREK Kacper BAKIERA Mateusz | 18 | SZKOŁA GEDANENSIS 2 | 2 Seria | |||||||||||||
19 | KASZKUR Marcin GERLEE Jakub BOGUSŁAWSKA Katarzyna | 25 | GOYELLO POWER CLUB | 3 Seria | 00:52:59 | 00:01:58 | 00:03:53 | 00:05:48 | 00:07:44 | 00:09:40 | 00:11:36 | ||||||
20 | DRABAREK Piotr SLEŻANOWSKI Łukasz KUŹMICKI Wiktor | 115 | INDEX GDAŃSK | 4 Seria | 00:53:09 | 00:01:51 | 00:03:44 | 00:05:42 | 00:07:40 | 00:09:39 | 00:11:42 |
Znaleziono 20 wynik(ów)