IV TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS - SZTAFETA

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2018-04-29
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
20
Wystartowało/ Started:
20
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
19
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 15,5 km

Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.6kmPoz 14.8km
     
DNCSZYSZŁO Ola
KRUK Kamil
AUGUSTYNIAK Jakub
13JEPPESEN POLAND2 Seria00:11:361500:01:5100:35:27
2KALINOWSKI Krzysztof
WARMOWSKI Seweryn
GĄSIOROWSKI Michał
3DREAM TRI TEAM (KRZYSZTOF KALINOWSKI)1 Seria00:08:50300:01:3600:40:57
3MINUTH Lukasz
TRZASKA Przemysław
CHMIELEWSKI Michał
2DREAM TRI TEAM (LUKASZ MINUTH)1 Seria00:10:271100:01:2300:41:47
4STANISZEWSKA Joanna
STAWIŃSKI Paweł
FILBRANDT Wojciech
9SPORTEVO1 Seria00:10:131000:01:4200:41:45
5RZĄSA Michał
JANCZAK Sławomir
ZAJĄC Maciej
1DREAM TRI TEAM (MICHAŁ RZĄSA)1 Seria00:08:09100:01:2100:45:12
6PORĘBSKI Marcin
GALIŃSKI Patryk
KAMIŃSKA - OLCZAK Marta
17SZKOŁA GEDANENSIS – RODZICE2 Seria00:10:08900:01:4100:43:04
7BORYNA Jarek
BORYNA Bartosz
BORYNA - ZŁOTA Ola
12RODZINA BORYNA1 Seria00:12:461800:01:2600:43:43
8PRZYBYSZ Joanna
ŚWIERCZYŃSKI Michał
OSIŃSKA Kamila
4DREAM TRI TEAM (JOANNA PRZYBYSZ)1 Seria00:11:561600:01:3500:46:42
9GÓRAJEWSKA Martyna
MIERZICKI Jakub
ROGOWSKI Patryk
11DECATHLON TEAMKARTUSKA1 Seria00:10:00700:01:4300:48:35
10PISAŃSKA Paulina
RZĄSA Wojciech
PAKURA Karolina
6DREAM TRI TEAM (PAULINA PISAŃSKA)1 Seria00:10:06800:01:4000:48:44
11ŻYLEWICZ Mateusz
GAZARKIEWICZ Michał
BASZURA Michał
7DREAM TRI TEAM (BEST OF) (MATEUSZ ŻYLEWICZ)1 Seria00:09:10400:01:3600:50:37
12PIELAK Mikołaj
GALIŃSKI Mateusz
BAKIERA Miłosz
16SZKOŁA GEDANENSIS2 Seria00:11:091300:01:4000:50:29
13DRABAREK Piotr
SLEŻANOWSKI Łukasz
KUŹMICKI Wiktor
115INDEX GDAŃSK4 Seria00:09:36500:01:5200:53:09
14DRUCIS Iga
MASŁOWSKI Paweł
UBER Marcin
10DECATHLON PRZYMORZE TEAM1 Seria00:11:001200:01:1200:53:26
15KASZKUR Marcin
GERLEE Jakub
BOGUSŁAWSKA Katarzyna
25GOYELLO POWER CLUB3 Seria00:12:011700:01:5200:52:59
16NIEDZIAŁ Magdalena
KOPEĆ Katarzyna
BIESZKE Michał
14MAJESTICSPORT TEAM2 Seria00:14:252000:02:0700:52:14
17PIOTROWSKI Daniel
MICHAŁOWSKI Mariusz
ADAMOWICZ Piotr
5DREAM TRI TEAM (DANIEL PIOTROWSKI)1 Seria00:08:23200:01:1701:03:34
18BARANOWSKA Kornelia
DYMARCZYK Weronika
DRAWC Mieczysław
8DZIKI SPONTAN TEAM (KORNELIA BARANOWSKA)1 Seria00:12:571900:01:4701:04:22
19ROSINKE Zuzanna
KOŚMIDER Tomasz
GOŁATA Alicja
15SPINBUDDIES2 Seria00:11:341400:01:5101:08:25
20PORĘBSKI Mateusz
MATEREK Kacper
BAKIERA Mateusz
18SZKOŁA GEDANENSIS 22 Seria00:09:56600:01:47
Znaleziono 20 wynik(ów)