IV ULTRAMARATON BIESZCZADZKI

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-10-09
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
682
Wystartowało:
569
Nie ukończyło:
54
Ukończyło:
515
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.25km | 11.9km | 30km | 37.8km | 50.86km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startuP1_Krzyzowka_z_czerwonym
3.25km
P2_Roztoki
11.9km
P3_Solinka_herlaty
30km
P2_Roztoki
37.8km
P1_Krzyzowka_z_czerwonym
50.86km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1GORCZYCA Bartosz 1SKOŁYSZYNM201M 100:00:0300:13:2300:46:1202:05:2802:53:2804:07:3704:12:10.3504:12:14.05 4:5012.4
2SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 679Salco Sport TeamWSCHOWAM202M 200:00:0200:13:5300:46:5102:12:1503:05:1504:15:5004:20:21.6504:20:24.20+00:08:105:0012
3FARON Robert 3ZALESIEM401M 300:06:4400:13:4200:47:0602:11:5203:01:2004:15:1304:19:17.4504:26:02.40+00:13:484:5912
4CEBERAK Bartosz 4LUBARTÓWM203M 400:00:2200:14:4700:50:2702:21:2103:19:5804:36:4604:41:28.7004:41:50.85+00:29:365:2411.1
5WĄSOWICZ Jan M402M 500:00:0200:15:0200:50:4202:18:3703:14:1304:39:2004:44:33.5504:44:36.15+00:32:225:2811
6ZDANOWSKI Łukasz 11SIEDLCEM204M 600:00:0200:14:2200:50:2702:22:5703:21:0504:47:4004:53:09.8004:53:12.65+00:40:585:3810.6
7TOKARZ Andrzej 424NOWY SĄCZM301M 700:00:0300:14:2200:49:5302:23:3803:26:3304:56:3905:01:47.4005:01:50.40+00:49:365:4810.3
8MAJER Ewa 2DOBCZYCEK301K 100:00:0300:15:3500:54:0202:34:1303:35:2805:00:2305:05:29.4505:05:32.75+00:53:185:5210.2
9LEWANDOWSKA Edyta K302K 200:00:0200:15:0600:52:1402:29:3703:32:1405:03:5405:10:04.4005:10:06.70+00:57:525:5710.1
10KRZYSZTOŃ Marcin 6KRAŚNIK / LASYM302M 800:00:0300:15:4300:53:3802:31:2603:32:5105:06:2305:11:48.5505:11:52.50+00:59:385:5910
11ŻYTO Maciej 393PRUSZKÓWM403M 900:00:0400:17:1301:00:1302:43:1603:42:3805:08:5205:14:13.8505:14:18.40+01:02:046:029.9
12ŚLASKI Radoslaw 475STRZYŻÓWM404M 1000:00:1100:16:3000:57:3802:38:3803:38:2105:09:1405:15:05.0005:15:16.25+01:03:026:039.9
13KORDECKI Łukasz 380BRZESKOM303M 1100:00:0800:16:1200:56:1302:37:2303:40:0605:10:1705:15:43.1005:15:51.80+01:03:376:049.9
14DOMISZEWSKI Ignacy 5USTRZYKI DOLNEM205M 1200:00:0300:13:5900:49:3902:24:1803:32:1905:10:3405:16:22.2505:16:25.85+01:04:116:059.9
15TOPOLSKI Marcin 648M405M 1300:00:0400:16:3400:58:4702:44:4303:44:5205:13:3505:19:28.3505:19:32.65+01:07:186:089.8
16KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 182WROCŁAWM304M 1400:00:0500:16:4300:58:0902:39:3603:41:3105:14:0605:19:37.6505:19:42.85+01:07:286:089.8
17IGNACZAK Marcin 438ŻYCHLINM305M 1500:00:0400:16:3300:56:4102:42:0403:45:2205:14:2705:19:56.0505:20:00.35+01:07:466:099.8
18WYWŁOKA Paulina 226WIERZBNAK201K 300:00:0300:16:4700:58:2202:43:1803:47:4705:16:2005:21:32.0005:21:35.15+01:09:216:119.7
19BAKALARZ Emil 232WROCŁAWM206M 1600:00:0200:15:1400:53:0302:31:3403:35:4005:17:1305:23:17.5505:23:19.85+01:11:056:139.7
20DUDZIK Robert 357MSZANA DOLNAM306M 1700:06:4500:16:4200:59:1602:46:0903:45:3205:12:0605:16:58.0005:23:43.60+01:11:296:059.8
21GAWLIK Sławek 37KRAKÓWM307M 1800:00:0200:15:0700:52:0602:26:5803:30:2105:18:3505:25:39.0505:25:41.75+01:13:276:159.6
22KOT Rafał 541SZCZYTNOM308M 1900:00:0500:16:2800:57:5002:39:3803:46:0505:20:2705:26:24.0005:26:29.45+01:14:156:169.6
23KĄCKA Anna 669K202K 400:00:0300:15:4600:55:1502:41:4003:48:1505:22:1005:27:41.3505:27:44.65+01:15:306:189.5
24PUZIA Krzysztof 649M501M 2000:00:0400:16:1200:55:3602:36:4703:40:4505:23:3305:30:04.6505:30:08.75+01:17:546:209.5
25KNOP Piotr 314WOLA ZAŁĘŻNAM406M 2100:00:1000:16:2800:58:2302:38:1003:40:3905:23:0905:30:22.8505:30:33.65+01:18:196:219.4
26LUBAŃSKI Robert 356BUKOWICEM502M 2200:00:0400:16:0800:55:3902:36:4703:42:1205:25:1805:31:43.7005:31:48.35+01:19:346:229.4
27KOKOCIŃSKI Dariusz 605GDAŃSKM407M 2300:00:0500:16:0800:55:4302:45:4203:54:3305:28:2505:33:40.6505:33:46.50+01:21:326:259.4
28RECZEK Sebastian 41MINSK MAZOWIECKIM309M 2400:00:1900:16:0200:54:2202:36:4303:49:0105:28:2405:33:58.9005:34:18.70+01:22:046:259.3
29JURGA Marcin 661M3010M 2500:00:0600:15:4200:54:4002:39:1403:49:0605:29:4105:35:44.8005:35:51.15+01:23:376:279.3
30GRZELAK Adrian 684Night Runners +TUREKM207M 26Szybkie Koty00:00:2200:19:3301:02:5102:50:1903:56:5005:32:4105:37:36.9505:37:59.55+01:25:456:299.2
31KONIARZ Michał 457BRZEGM408M 2700:00:0800:17:0100:58:5802:46:4703:57:0605:35:0705:41:04.4505:41:12.95+01:28:586:339.1
32SKORUPA Jacek 105ŚCINAWAM3011M 28Euforia Biegacza00:00:0400:16:3800:58:2102:40:3703:53:4605:35:5605:41:52.5505:41:57.30+01:29:436:349.1
33FLOREK Sebastian 117GABOŃM3012M 2900:00:1200:18:3101:01:3902:50:5003:58:2605:37:3905:43:19.2505:43:32.15+01:31:186:369.1
34KOŁDER Tomasz 8CIESZYNM409M 3000:00:0400:16:3400:58:4702:46:4603:59:4705:41:1805:46:31.1005:46:35.95+01:34:216:399
35WALKOWIAK Tomasz 135GDYNIAM3013M 3100:00:1000:17:5301:01:1802:49:0403:56:2505:40:4005:46:39.8005:46:50.05+01:34:366:409
36OLEKSIŃSKI Dariusz 97ZASAŃM3014M 3200:00:2600:18:3401:02:2302:56:1204:02:3105:41:2805:46:33.9505:47:00.20+01:34:466:399
37MUSZYŃSKI Krzysztof 675On-sightPOZNAŃM208M 3300:00:0900:18:3301:02:0402:51:2504:02:1605:41:3405:46:55.8505:47:05.55+01:34:516:409
38WOLSKI Piotr 239GRUDZIĄDZM3015M 3400:00:1400:18:5601:03:1702:50:4504:02:1805:42:5105:48:34.3505:48:48.55+01:36:346:429
39LESZCZYŃSKI Andrzej 625MLAWAM4010M 3500:00:0600:18:2901:00:5502:49:1603:59:0805:43:3705:48:59.4505:49:05.95+01:36:516:428.9
40ROMANOWICZ Emilia 9SUPRAŚLK203K 500:00:0300:16:1200:55:5802:46:1603:57:4905:42:5805:49:18.6505:49:21.95+01:37:076:438.9
41BRYNDZA Krzysztof 621MAKÓW PODHALAŃSKIM4011M 3600:00:1000:18:2101:03:2402:51:1203:59:4705:42:5105:49:16.4005:49:26.85+01:37:126:438.9
42MAZUREK Robert 390LUBLINM4012M 37Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0700:17:0900:59:3502:51:1404:07:5305:44:5005:50:15.6005:50:23.30+01:38:096:448.9
43DOMISZEWSKA Maria 450USTRZYKI DOLNEK501K 600:00:0300:16:3900:57:5202:48:5603:59:4505:45:1605:51:07.2505:51:10.70+01:38:566:458.9
44MURAK Robert 87ŁĘCZNAM4013M 3800:00:1600:18:2501:01:4102:50:5804:02:5105:45:3505:51:19.4005:51:35.50+01:39:216:458.9
45WESOŁOWSKI Mariusz 502WARSZAWAM3016M 3900:00:0500:17:1501:00:3002:54:2904:09:0105:46:0105:51:39.1005:51:44.35+01:39:306:458.9
46SAWICZ Robert 183WROCLAWM4014M 4000:00:0500:16:4300:58:0902:43:1604:01:5405:46:2805:52:22.3505:52:27.50+01:40:136:468.9
47KAMMER Krzysztof 555POZNAŃM3017M 4100:00:0400:16:2100:56:1702:42:0603:58:4505:47:2305:52:57.5005:53:01.85+01:40:476:478.8
48FIDELUS Jacek 351BRZESKOM3018M 4200:00:0900:18:4201:04:2502:54:3404:06:0405:47:3505:53:44.9505:53:54.05+01:41:406:488.8
49GARDZIEL Jerzy 547LUBLINM4015M 43Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1600:17:4401:00:2602:46:2904:00:1305:47:4005:53:37.5505:53:54.50+01:41:406:488.8
50LEMAŃSKI Damian 401ŁÓDŹ-RĄBIEŃM209M 4400:00:1600:16:5800:58:5502:47:1503:59:4405:48:4705:54:34.4505:54:50.95+01:42:366:498.8
51CHYCZEWSKI Robert 26ŁÓDŹM3019M 4500:00:3500:18:0601:01:4702:51:3204:01:4405:48:4005:54:22.3005:54:57.70+01:42:436:488.8
52KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 158BYTOMM3020M 4600:00:2100:16:5400:59:1002:50:2904:05:1505:49:5805:55:23.9005:55:45.20+01:43:316:508.8
53MALINOWSKA Anna 640GDAŃSKK303K 7Żuki w błocie00:00:2900:18:3101:02:3702:57:4504:10:4505:50:1605:55:16.5505:55:46.35+01:43:326:498.8
54BRATEK Aga 45GLIWICEK401K 800:00:0200:17:2601:00:3602:54:1304:07:5005:50:3005:56:17.5505:56:20.10+01:44:066:518.8
55PODLEŚ Robert 363WARSZAWAM503M 4700:00:0300:58:5602:49:3704:05:1905:57:13.3005:57:16.90+01:45:026:528.7
56TERZONI Christian 126WARSZAWAM3021M 48Wild for the Run00:00:0301:00:3702:45:0804:05:4005:59:29.0005:59:32.35+01:47:186:548.7
57PERKOWSKI Piotr 469KAMPINOSM3022M 4900:00:1800:16:1700:55:5902:46:5004:02:2805:53:4305:59:32.7505:59:51.35+01:47:376:548.7
58CZAJKA Karol 386KRĘPIECM3023M 5000:00:1000:15:4200:54:2002:40:4503:57:1205:53:4606:01:14.2006:01:24.50+01:49:106:568.6
59KUKUŁA Maciej 491KRAKÓWM2010M 5100:00:1900:17:0201:01:1902:56:3804:10:4505:58:0106:03:38.5006:03:58.20+01:51:446:598.6
60KIERLIK Arkadiusz 448LGOTA WIELKAM3024M 5200:00:3400:20:1301:05:1002:55:4404:09:1905:57:4306:05:06.6506:05:41.05+01:53:277:018.5
61WOJNAROWSKI Jacek 455NOWY SĄCZM3025M 5300:00:0700:17:5101:02:2002:54:0804:08:3905:59:5706:06:24.0506:06:31.80+01:54:177:028.5
62WNĘK Paweł 476STRZYŻÓWM4016M 5400:00:1200:17:2901:01:2203:03:3404:13:5905:59:5706:06:48.1006:07:00.20+01:54:467:038.5
63KOPCEWICZ Tomasz 310STAWIGUDAM3026M 5500:00:0500:16:0100:55:5402:39:4903:59:0505:59:1806:06:58.4506:07:04.25+01:54:507:038.5
64WOŁOSZYN Ryszard 498BIELSKO- BIAŁAM504M 5600:00:0800:17:5001:01:4202:58:4104:12:5406:01:4206:07:14.3506:07:22.40+01:55:087:038.5
65WÓJCIK Tomasz 286KRAKÓWM4017M 5700:00:3000:20:1201:09:2503:11:4604:22:3806:01:3406:06:59.2006:07:29.80+01:55:157:038.5
66ZARZYŃSKI Artur 269WARSZAWAM4018M 5800:00:1300:18:5701:04:4302:57:5304:13:0406:01:2606:07:40.8006:07:54.25+01:55:407:048.5
67CZARNY Jaroslaw 572WROCŁAWM3027M 5900:00:1900:18:4901:05:0503:02:3504:17:0706:01:3106:08:07.8506:08:27.10+01:56:137:048.5
68BIAŁEK Olaf 500KRAKÓWM505M 6000:00:1600:20:5001:08:3003:07:5204:20:0906:03:3706:10:59.0006:11:15.50+01:59:017:088.4
69ROŚKIEWICZ Jerzy 614WOLA RADZISZOWSKAM2011M 6100:00:2000:16:3600:57:1002:44:3104:06:4106:03:4106:11:05.5506:11:25.65+01:59:117:088.4
70PTASZYŃSKI Wojciech 108KOŚCIANM506M 6200:00:0700:18:1601:02:0603:02:4804:17:5006:05:1606:12:52.8506:13:00.05+02:00:467:108.4
71KRUPA Grzegorz 690M4019M 6300:00:1800:17:4901:01:3002:57:4304:16:5506:06:4206:12:43.2506:13:01.90+02:00:477:108.4
72REJ Mirosław 258MIELECM3028M 6400:00:0900:16:5701:00:1402:58:5104:19:0106:06:3106:12:58.5006:13:08.35+02:00:547:108.4
73LONC Tomasz 260RZESZÓWM3029M 6500:00:1000:16:5601:00:1402:58:3404:19:0006:06:3206:12:58.2006:13:08.40+02:00:547:108.4
74LABUZ Malgorzata 573WROCLAWK304K 900:00:1800:18:5101:05:0603:03:4704:21:1606:07:0206:13:00.1506:13:18.30+02:01:047:108.4
75KWIATKOWSKA Kinga 556KRAKÓWK204K 10Szybkie Koty00:00:0500:19:1901:06:5203:10:0304:23:4206:07:5806:13:36.0006:13:41.70+02:01:277:118.4
76FILIPEK Wojciech 591RZESZÓWM4020M 6600:00:1400:18:0801:01:2702:53:5704:14:0206:06:5906:14:08.7506:14:23.65+02:02:097:118.3
77PAWĘZKA Mirosław 549LUBLINM3030M 6700:00:1700:20:0901:09:5303:13:1404:25:1806:08:5106:14:30.1506:14:47.50+02:02:337:128.3
78KRZEMIŃSKI Marcin 618GORZYCEM3031M 6800:00:1200:17:0400:59:2902:53:4004:12:0606:07:1406:14:43.6006:14:55.80+02:02:417:128.3
79MAŚLANKA Jacek 419JAROSŁAWM4021M 6900:00:1800:18:2201:02:2102:58:2504:13:3506:08:0206:14:44.5006:15:02.95+02:02:487:128.3
80WIĘCH Piotr 589WOŁOMINM3032M 7000:00:1400:15:3300:55:5802:51:1504:15:3206:08:2806:15:18.1006:15:32.65+02:03:187:138.3
81MOĆKO Jacek 25ZAGNAŃSKM2012M 7100:00:3900:22:0201:12:3203:15:4104:26:5106:09:4206:15:29.2506:16:09.00+02:03:547:138.3
82STACHURA Marcin 237WARSZAWAM4022M 7200:00:0600:17:3801:01:1202:59:3004:18:3106:10:5006:16:16.8506:16:23.50+02:04:097:148.3
83KUNCEWICZ Dariusz 365LUBLINM4023M 7300:00:1500:20:1701:07:2503:06:2904:22:0206:10:4606:16:16.9506:16:32.75+02:04:187:148.3
84CZECH Mateusz 663M2013M 7400:00:3500:19:3901:05:0403:02:2104:20:3206:10:0206:16:07.7006:16:42.75+02:04:287:138.3
85SKRABA Michał 525WROCŁAWM4024M 7500:00:1000:19:0601:04:3603:08:4204:24:5006:11:3106:17:20.4006:17:30.85+02:05:167:158.3
86SZPUNAR Maciej 610GDYNIAM4025M 7600:00:1600:19:3301:10:1403:06:4904:18:4206:11:1706:17:16.3506:17:33.15+02:05:197:158.3
87WOJCIECHOWSKI Ireneusz 531GRÓJECM4026M 77Macintosh Grójec00:00:0900:18:1001:02:4103:02:2704:22:1006:12:1706:18:15.2506:18:25.05+02:06:117:168.2
88MIKOWSKI Artur 468GRÓJECM4027M 78Macintosh Grójec00:00:0900:18:1001:02:4103:02:2804:22:1006:12:1906:18:15.5006:18:25.10+02:06:117:168.2
89HEŁMECKI Darek 339WILCZYCEM4028M 7900:00:0600:17:4001:04:3003:09:1504:23:1906:11:1306:18:30.8506:18:37.75+02:06:237:168.2
90SOSNOWSKI Rafał 561BYDGOSZCZM3033M 8000:00:1600:19:5401:06:3103:02:2304:22:0406:14:4006:20:16.2506:20:32.95+02:08:187:188.2
91BARAN Jacek 92GOLINAM4029M 8100:00:1600:20:5901:08:0403:08:4904:24:1906:14:4606:21:20.3506:21:37.30+02:09:237:208.2
92GWIAZDA Wiesław 432CHOTOMÓWM507M 8200:00:1600:19:1601:06:1703:04:5604:19:4706:15:0006:22:11.4006:22:27.55+02:10:137:208.2
93SZAFRAŃSKI Mateusz 133KRAKÓWM2014M 8300:00:2600:20:3101:06:3303:05:5704:28:1006:16:2206:22:07.5506:22:34.25+02:10:207:208.2
94SKRZESZEWSKI Henryk P. 110STALOWA WOLAM4030M 8400:00:1200:17:0400:59:3003:01:5104:23:4406:16:4406:22:33.5506:22:46.15+02:10:327:218.2
95BIZUB Maciej 318NOWY TARGM4031M 8500:00:2600:18:3301:02:2202:56:1404:19:2106:15:3506:22:26.2506:22:52.65+02:10:387:218.2
96PERYKASZA Paweł 418KRAKÓWM3034M 86Szybkie Koty00:00:2100:18:2801:02:5402:56:4304:20:1306:15:2706:22:57.3006:23:19.10+02:11:057:218.1
97BARANOWSKI Jacek 44WARSZAWAM3035M 8700:00:1700:20:4601:08:3503:13:4304:34:0606:16:5206:23:15.1006:23:32.65+02:11:187:228.1
98RODRIGO PEREIRA Oswald 140WARSZAWAM3036M 88Wild for the Run00:00:0400:17:2201:06:3903:07:3004:27:4206:18:2406:23:49.5506:23:54.45+02:11:407:228.1
99STOJAK Ireneusz 410CHRZANÓWM3037M 8900:00:4500:21:2401:09:0203:13:3504:29:5906:16:5306:23:40.1506:24:25.30+02:12:117:228.1
100STEFAŃSKI Kamil 519WODZISŁAW ŚLĄSKIM2015M 9000:00:0400:17:0901:00:1502:58:1704:17:5706:18:2306:25:19.3506:25:23.35+02:13:097:248.1
101GĄGOL Przemysław 337DĄBROWA GÓRNICZAM2016M 9100:00:2000:19:3901:04:5003:04:4904:29:3806:19:3806:25:07.7506:25:28.05+02:13:147:248.1
102POŻAROWSZCZYK Adam 478LEGIONOWOM3038M 9200:00:2000:17:1301:00:3602:58:2604:25:5406:20:0406:25:39.3506:25:59.85+02:13:457:248.1
103ŚCIUBA Aneta 639LUBLINK205K 1100:00:1700:19:1601:04:1603:06:4404:26:2406:19:3706:25:50.7506:26:08.65+02:13:547:258.1
104KRZYSZCZAK Jaromir 638LUBLINM3039M 9300:00:1700:19:0901:04:1503:06:3804:26:2306:19:2906:25:51.8506:26:09.05+02:13:557:258.1
105CURYŁO Tomasz 477ŻORYM4032M 9400:00:3700:20:4601:09:2203:09:4204:25:4906:19:0206:25:39.6006:26:16.65+02:14:027:248.1
106TREJDEROWSKI Robert 627KOWALEWO POMORSKIEM3040M 9500:00:0500:18:1001:06:3803:07:5004:29:1206:20:1706:26:24.6006:26:29.65+02:14:157:258.1
107PREJZNAR Marcin 691M3041M 96Beskidnicy00:00:1100:16:3000:57:1802:59:0204:20:1206:19:5106:26:44.6506:26:56.25+02:14:427:268.1
108KLARA Marek 473BOBOWAM3042M 9700:00:1300:19:0901:06:0703:08:1504:26:1106:20:3506:27:13.1506:27:26.15+02:15:127:268.1
109DZIAŁABIJ Beata 49OLKUSZK305K 12Zryciole ze Śląska00:00:0800:20:4401:09:4603:17:5504:34:3406:21:0306:27:18.6506:27:27.40+02:15:137:268.1
110DAWID Tomasz 537WARSZAWAM4033M 9800:00:0600:17:3501:01:1403:03:1404:25:4606:21:2606:27:23.5506:27:30.05+02:15:167:278.1
111DOMIN Łukasz 394DYNÓWM2017M 99Aktywny Dynów00:00:3900:20:5201:10:0603:12:3304:33:3406:20:5706:27:19.9006:27:59.35+02:15:457:268.1
112TYLEK Rafał 482KRAKÓWM4034M 10000:00:3500:19:0901:06:0403:07:5104:30:1906:21:0506:27:39.0006:28:14.05+02:16:007:278
113JANDZIŚ Wiesław 613DYNÓWM4035M 101Aktywny Dynów00:00:3800:20:5401:09:4903:21:4004:33:3806:22:1906:27:44.8006:28:23.30+02:16:097:278
114RZESZÓTKO Leszek 546ZAKOPANEM508M 10200:00:0600:17:3401:02:1003:04:1604:27:1606:22:4306:28:41.8006:28:48.10+02:16:347:288
115KWAŚNIEWSKI Maciej 171SZCZECINM3043M 10300:00:4300:20:1701:08:3703:10:2304:27:1206:22:1306:28:09.1506:28:52.15+02:16:387:278
116KOBYŁECKI Michał 91WROCŁAWM2018M 10400:00:0900:18:1101:02:3303:00:2904:22:0006:23:1406:28:42.5506:28:52.35+02:16:387:288
117WĘGRZYN Marcin 319WARSZAWAM3044M 105Wild for the Run00:00:0400:18:3501:03:2703:07:3104:27:4306:23:5406:29:20.1506:29:24.85+02:17:107:298
118LEGUTKO Włodzimierz 178WARSZAWAM4036M 10600:00:1400:20:0501:09:4603:23:4704:32:0906:22:1006:29:34.9506:29:49.00+02:17:347:298
119BIELA Łukasz 400ZABRZEM2019M 107Zryciole ze Śląska00:00:0800:17:3701:01:2703:05:4404:28:1006:24:2606:30:27.0506:30:35.15+02:18:217:308
120WALENCIK Grzegorz 128ELBLĄGM3045M 10800:00:4000:22:0801:13:5203:22:5904:42:3906:24:3406:31:01.0006:31:41.75+02:19:277:318
121KOTUŁA Arkadiusz 148WARSZAWAM2020M 10900:00:2100:18:0501:01:1302:56:1104:20:0606:25:3306:32:24.0506:32:45.05+02:20:317:328
121NOWAKOWSKI Michał 147WARSZAWAM2021M 11000:00:2000:18:0501:01:1402:56:1404:20:0706:25:3706:32:24.7506:32:45.05+02:20:317:328
123STANISŁAWSKI Jacek 604POZNAŃM3046M 11100:00:3600:20:0301:08:4103:10:4904:28:4506:25:1206:32:19.2006:32:55.65+02:20:417:328
124ZIOBROWSKI Marek 176LUBLAM2022M 11200:00:0400:19:0001:05:1303:07:5304:26:2406:26:4406:33:09.8506:33:14.10+02:21:007:337.9
125SZAJBE Dariusz 309WARSZAWAM4037M 11300:00:3700:21:1201:08:2203:08:2504:29:0306:26:1406:33:09.4506:33:47.25+02:21:337:337.9
126WIŚNIEWSKI Krzysztof 548ĆMIŁÓWM3047M 11400:00:1300:20:2201:06:3503:06:1704:30:5506:26:5806:33:34.7006:33:48.20+02:21:347:347.9
127KUKLA Marcin 495WARSZAWAM4038M 11500:00:0800:18:4601:05:0103:07:5204:30:0506:26:4006:33:53.8006:34:02.40+02:21:487:347.9
128NOWAKOWSKI Tobiasz 32STANISŁAWÓWM2023M 11600:00:2000:16:3900:59:3303:09:3904:35:3006:27:4006:33:47.3506:34:07.95+02:21:537:347.9
129BRZOZOWSKI Łukasz 441STALOWA WOLAM3048M 11700:00:1200:17:0400:59:2902:54:2304:29:1706:27:4606:34:01.6506:34:14.00+02:21:597:347.9
130KOSMALSKI Rafał 553WROCŁAWM4039M 11800:00:1300:22:0101:10:4803:17:1304:35:2106:27:1606:34:11.2506:34:25.00+02:22:107:347.9
131JANIK Michał 219WARSZAWAM3049M 11900:00:1100:17:0000:58:5503:00:1404:27:4906:27:4606:34:43.5006:34:54.55+02:22:407:357.9
132MUCHA Grzegorz 202ZABIERZOWM4040M 12000:00:2300:19:4101:06:2203:09:4504:32:3406:27:3606:34:36.3006:34:59.40+02:22:457:357.9
133KOWALCZYK Rafał 523LUBLINM4041M 12100:00:0300:16:4700:58:0402:58:5904:26:0406:28:3206:35:08.9506:35:12.45+02:22:587:357.9
134OLEKSY Jaroslaw 615TYMBARKM509M 12200:06:4700:21:2401:13:2403:21:4904:34:5806:22:1606:29:01.6006:35:49.50+02:23:357:288
135DAWINDZIAK Damian 159KNURÓWM3050M 12300:00:2900:19:4901:06:1603:04:4604:23:0706:27:3706:35:25.8006:35:55.15+02:23:417:367.9
136OPOZDA Michał 196KRAKÓWM3051M 12400:00:0500:19:1401:09:5403:17:2204:40:0006:30:0306:35:51.2506:35:56.95+02:23:427:367.9
137NOWAK Piotr 529USTRZYKI DOLNEM4042M 12500:00:5000:19:5501:08:1803:13:4004:34:5506:28:4606:35:13.5006:36:03.90+02:23:497:367.9
138CAŁA Michał 497KRAKÓWM4043M 126Szybkie Koty00:00:2100:19:3401:04:3803:06:4804:29:2406:29:2006:35:56.4006:36:17.85+02:24:037:367.9
139BOCZKOWSKA Justyna 399ZAKOPANEK502K 1300:00:3000:19:3301:09:3303:17:1204:40:4206:29:1706:35:48.5506:36:18.65+02:24:047:367.9
140MIROSŁAW Albert 454LUBLINM4044M 127Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:2500:21:4201:13:1503:21:0104:41:1506:30:1206:36:21.9006:36:47.80+02:24:337:377.9
141BOROWSKI Adam 292INOWROCLAWM3052M 12800:00:0900:17:0601:00:5803:06:5504:32:4706:30:2606:37:11.4506:37:20.65+02:25:067:387.9
142FOĆ Grzegorz 333ZALASEWOM4045M 12900:00:4100:19:5901:06:1803:07:0904:32:3406:30:0506:36:46.9006:37:28.75+02:25:147:377.9
143ROKITA Andrzej 436ŚRODA ŚLM4046M 13000:00:2200:17:5800:59:5703:01:3904:32:4606:31:1806:37:19.2506:37:42.05+02:25:287:387.9
144BARAN Kamil 311JAROSŁAWM2024M 13100:00:0800:19:4301:08:3403:17:3604:40:4006:31:2906:37:39.0006:37:47.50+02:25:337:387.8
145STOLARCZYK Robert 670Night Runners GliwiceGLIWICEM3053M 132Hałda Team00:00:2700:20:3401:08:0803:15:3204:36:3906:30:5806:37:20.3506:37:47.85+02:25:337:387.9
146MAKAROWSKI Wiesław 422JAROSŁAWM5010M 13300:00:0800:19:4401:08:3403:17:3904:40:4006:31:3006:37:39.6506:37:48.15+02:25:347:387.8
147DĘBSKA Joanna 668Night Runners GliwiceGLIWICEK402K 14Hałda Team00:00:2700:20:3401:08:0903:15:3104:36:4206:31:0106:37:20.8006:37:48.20+02:25:347:387.9
148FIGURA Piotr 375PRUSZKOWM2025M 13400:00:1000:18:1001:03:3203:03:3204:34:4306:30:4106:38:01.4006:38:12.35+02:25:587:397.8
149KIJAŃSKA Marta 327WARSZAWAK306K 1500:00:0900:18:4501:05:0603:07:2404:30:4406:32:4506:39:17.7006:39:27.05+02:27:137:407.8
150PLEWA Tomasz 88KIELCEM4047M 13500:00:3300:20:0101:05:3103:07:5804:37:0606:31:5906:38:59.3006:39:32.30+02:27:187:407.8
151KRUPIŃSKI Maciej 76ZGIERZM3054M 13600:00:4500:20:4801:10:0803:16:5504:38:0606:32:1806:38:51.1006:39:36.75+02:27:227:407.8
152TOMYS Przemyslaw 421MILANÓWEKM4048M 13700:00:2100:19:5801:06:1303:07:1604:31:0006:31:5806:39:36.6506:39:58.25+02:27:447:417.8
153SZORTYKA Przemysław 479WARSZAWAM3055M 13800:00:3500:21:0301:07:2703:10:3304:39:3906:34:4306:40:52.4006:41:27.45+02:29:137:427.8
154SIKORA Michał 324PUŁAWYM3056M 13900:00:1500:18:4801:05:1003:15:4204:42:3106:35:1506:41:20.0506:41:35.65+02:29:217:437.8
155LACHOWICZ Przemysław 134LIBERTÓWM3057M 14000:00:1900:17:0201:00:5303:04:5504:31:1606:34:5206:42:57.7506:43:16.75+02:31:027:447.7
156DYMEK Mateusz 496RZESZÓWM3058M 14100:00:1600:19:5001:08:5003:14:5804:38:1606:37:0306:43:09.4506:43:25.85+02:31:117:457.7
157KUDŁACZ Grzegorz 177RZESZÓWM3059M 14200:00:2800:19:1301:06:0803:04:4804:30:0106:37:1506:44:42.6006:45:11.20+02:32:577:467.7
158SOKALSKI Grzegorz 63KONSTANCINM4049M 14300:00:3200:20:5501:08:0903:18:1304:43:0006:38:3906:45:47.2506:46:19.55+02:34:057:487.7
159KOSZELNIK Grzegorz 687Sokół JasłoJASŁOM4050M 14400:00:1600:17:3701:02:3203:04:4304:38:3306:38:4806:46:07.5006:46:24.20+02:34:107:487.7
160NOWICKI Zbigniew 170GAŁKÓW MAŁYM4051M 14500:00:1900:20:4201:10:2703:25:4004:44:4306:40:2806:46:05.3506:46:25.05+02:34:117:487.7
161TRAWKOWSKA Małgosia 354POZNAŃK307K 1600:00:1000:18:3201:01:5903:11:4904:41:0306:40:0806:46:25.1006:46:35.10+02:34:217:487.7
162MUSZYŃSKI Marek 355POZNANM2026M 14600:00:0900:18:3301:01:5903:11:5104:41:0406:40:0706:46:26.1006:46:35.20+02:34:217:487.7
163ZYCH Zbigniew 34LUBLINM4052M 147Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1700:20:1201:09:5603:17:4404:45:1006:40:3806:46:38.5006:46:55.75+02:34:417:497.7
164NIERADA Marcin 629KATOWICEM3060M 14800:00:2800:22:0401:12:0603:14:1404:40:2406:40:4006:47:40.6006:48:09.15+02:35:557:507.7
165GĘCA Ewa 397SANOKK308K 1700:00:0800:18:1401:04:2503:15:1004:40:3706:41:3606:48:36.4006:48:44.40+02:36:307:517.6
166MATUSIAK Michał 539POZNAŃM3061M 149Rowery Małgośka00:00:2900:17:5101:01:4403:08:4104:40:2606:41:3606:48:44.0506:49:13.10+02:36:597:517.6
167MARCZYK Grzegorz 144IWANOWICEM2027M 15000:00:0600:21:1301:10:5003:28:1304:49:2506:43:2406:49:50.0506:49:56.15+02:37:427:527.6
168MAŁYSZA Sławomir 481KRAKÓWM4053M 15100:00:3600:21:2501:08:0503:14:2404:39:0706:41:4106:49:44.2006:50:20.85+02:38:067:527.6
169APANASIEWICZ Bartosz 656Run PasjaBYDGOSZCZM3062M 15200:00:2800:19:4901:09:5703:22:3004:48:5006:43:3306:50:11.5006:50:39.75+02:38:257:537.6
170SZYBIAK Waldemar 281PRZEMYŚLM5011M 15300:00:1700:19:2501:07:2503:16:4404:47:4406:44:2306:50:35.2506:50:53.20+02:38:397:537.6
171MIROCHA Łukasz 626MUCHARZM3063M 15400:00:1000:19:1601:06:2203:23:0804:47:3906:44:3606:51:16.2006:51:26.35+02:39:127:547.6
172KONDRAK Jan 40ŚWIDNIKM5012M 15500:00:1700:18:1701:03:5603:10:2204:43:1906:44:3906:51:19.8006:51:37.65+02:39:237:547.6
173KUSTROŃ Adam 634KROSNOM5013M 156Beskidnicy00:00:1600:20:4301:11:0703:24:3504:47:3206:45:3906:52:48.9006:53:05.10+02:40:517:567.6
173BOROWSKA-PAWLUŚ Ewelina 352JASŁOK403K 18Beskidnicy00:00:1100:20:4801:11:0503:24:3904:46:4806:45:4306:52:53.5506:53:05.10+02:40:517:567.6
175SZYMAJDA Adam 336WARSZAWAM3064M 15700:00:3400:21:1401:08:2603:14:0504:47:1006:47:0506:53:27.2506:54:01.35+02:41:477:577.5
176WOROBIEC Józef 65JĘDRZEJÓWM5014M 15800:00:0600:17:3601:00:4403:06:1804:44:4406:44:4506:53:57.0506:54:03.25+02:41:497:577.5
177KACZOREK Marcin 254JÓZEFÓWM4054M 159Dzikie Dziki00:00:2100:19:3801:06:1503:13:0104:42:0406:47:1006:54:03.0006:54:24.90+02:42:107:577.5
178KACZOROWSKI Przemysław 575SZCZECINM4055M 16000:00:2700:20:4701:08:5003:24:0904:51:4906:47:5606:54:07.4506:54:34.65+02:42:207:577.5
179DYMOWSKI Adrian 636PRUSZKÓWM2028M 16100:00:1100:18:1001:03:2603:03:5804:34:4206:48:0606:54:26.2506:54:37.75+02:42:237:587.5
180SZUMIGAJ-MIŁOSZ Alicja 181SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK309K 1900:00:3200:21:3301:08:4503:20:1104:46:1406:47:0406:54:07.6006:54:39.80+02:42:257:577.5
181WIERZBA Piotr 430PRZECŁAWM3065M 16200:00:1000:19:1701:09:0703:24:4904:52:0706:48:1906:55:00.9506:55:11.60+02:42:577:587.5
182TUROSZ Zbigniew 208LEŻAJSKM5015M 16300:00:0900:19:3301:07:2603:16:5104:45:0806:48:3606:55:19.9506:55:29.55+02:43:157:597.5
183MAŁKIEWICZ Dariusz 624KATOWICEM4056M 16400:00:2100:18:3101:03:4103:10:2004:43:3706:48:3606:55:09.8006:55:31.15+02:43:177:597.5
184KAWALEC Krystian 99WARSZAWAM4057M 16500:00:2900:22:5201:15:0303:30:0204:51:3706:49:0906:55:14.6506:55:43.85+02:43:297:597.5
185LACKORZYŃSKI Olaf 367JAWORZNOM3066M 16600:00:4200:19:0201:03:2803:00:3704:29:0106:47:3306:55:07.6506:55:50.40+02:43:367:597.5
186POPIS Tomasz 35IZBICAM4058M 16700:00:2300:18:0701:00:1703:03:3904:48:3306:48:3206:55:49.1506:56:13.05+02:43:597:597.5
187RADOSZ Paweł 583DYNÓWM2029M 168Aktywny Dynów00:00:3700:21:2501:10:3203:21:0504:46:5906:49:0406:55:40.6006:56:18.50+02:44:047:597.5
188KACHNIARZ Magdalena 490WROCŁAWK3010K 2000:00:2100:20:0301:10:3903:25:3304:50:3606:49:3606:56:27.4506:56:48.65+02:44:348:007.5
189GRZEGORCZYK Wojciech 160WARSZAWAM4059M 16900:00:1500:21:5601:13:1703:29:0104:54:4606:50:0706:56:45.2506:57:00.40+02:44:468:007.5
190ZAWADZKI Mariusz 187KRAKÓWM3067M 17000:00:4400:21:4601:11:2703:19:5004:51:4506:50:0806:56:51.2506:57:35.60+02:45:218:007.5
190DUDZIAK Dorota 688K3011K 2100:00:4300:21:4701:11:2803:19:5304:51:4506:50:0806:56:52.6006:57:35.60+02:45:218:017.5
192HENDZEL Krzysztof 542RADYMNOM3068M 171Przemyśl00:00:2900:21:5101:10:0403:15:5304:48:2506:50:5706:57:20.3506:57:50.20+02:45:368:017.5
193GOLBA Łukasz 247MIELECM3069M 17200:00:1900:20:1401:08:4103:22:5004:51:4306:51:1106:58:02.8006:58:21.95+02:46:078:027.5
194KLAMUT Ryszard 655M601M 173Beskidnicy00:00:1600:20:5201:11:1603:20:2404:44:2206:50:3306:58:20.1506:58:36.15+02:46:228:027.5
195SZEREMETA Andrzej 31WARSZAWAM4060M 17400:00:3400:20:2601:10:5403:24:3304:52:4606:51:2006:58:08.3506:58:42.75+02:46:288:027.5
196KLIMCZAK Piotr 693Juvenia GłuchołazyM4061M 17500:00:2900:21:1301:10:5603:23:4504:53:3806:51:3706:58:16.5006:58:46.00+02:46:318:027.5
197BANASIK Marcin 678M2030M 17600:00:3000:20:2901:10:5403:23:2404:50:3306:51:5106:58:16.5006:58:46.65+02:46:328:027.5
198TERLECKI Krzysztof 376CHEŁMM5016M 17700:00:5000:22:2301:11:2803:20:1404:45:3506:51:1406:57:57.4506:58:48.05+02:46:348:027.5
199PILECKI Maciej 506WROCŁAWM3070M 17800:00:0500:19:0101:05:4703:29:4305:05:0506:52:5906:58:44.2506:58:49.55+02:46:358:037.5
200WYTYKOWSKA Joanna 348ŁÓDŹK3012K 2200:00:3100:20:2201:10:5103:26:1704:50:4106:52:2406:58:28.0506:58:59.25+02:46:458:027.5
201PIOTROWSKI Robert 420CHORZÓWM4062M 17900:00:4100:21:1801:08:3803:15:1904:44:3606:51:5806:58:28.0006:59:09.75+02:46:558:027.5
202JAREMA Maciek 408CISNAM3071M 18000:00:1100:20:0701:09:4903:25:4604:59:1506:53:4006:59:36.4006:59:47.65+02:47:338:047.4
203JANIK Paweł 48CHORKÓWKAM3072M 18100:00:3300:21:0201:09:0203:19:3504:48:0706:52:3606:59:47.8007:00:21.55+02:48:078:047.4
204KONIECZNY Mariusz 282ŁAŃCUTM5017M 18200:00:1800:19:2401:07:2403:16:4504:47:4306:52:5807:00:05.7007:00:24.05+02:48:108:047.4
205ZĄBIK Dana 118TORUŃK404K 2300:00:0400:19:0201:08:5203:25:5904:50:4206:53:1307:00:20.2007:00:24.95+02:48:108:057.4
206WASIELEWSKI Włodzimierz 233ZDZIESZOWICEM4063M 18300:00:1400:20:0501:10:4803:25:3004:51:5506:53:3107:00:13.7507:00:27.95+02:48:138:047.4
207STYPUŁKOWSKI Piotr 404BIAŁYSTOKM3073M 18400:00:3500:21:5901:15:0903:26:0704:49:4506:53:1106:59:58.6007:00:34.30+02:48:208:047.4
208GRONAU Maciej 443KOBYŁKAM3074M 18500:00:1200:19:5101:11:1103:20:2104:47:1206:53:3107:00:26.3507:00:38.40+02:48:248:057.4
209URBASEK Łukasz 428GLIWICEM3075M 18600:00:4500:22:4901:14:3003:30:1104:57:0706:53:5607:00:17.5007:01:02.60+02:48:488:047.4
210SZALEWSKI Marcin 565PRZYJAŹŃM3076M 18700:00:0600:18:2501:06:3203:13:0004:42:4906:54:4807:00:57.5507:01:04.15+02:48:508:057.4
211KULICKI Łukasz 83OLSZTYNM3077M 18800:00:3000:20:1601:09:0103:10:5904:49:5206:54:4107:01:13.7007:01:44.10+02:49:308:067.4
212BĄK Adam 36KIELCEM5018M 18900:00:1200:20:3401:09:1803:22:4804:50:4106:54:4207:01:35.3007:01:48.00+02:49:338:067.4
213KUBASIK Łukasz 252PRZEWORSKM2031M 19000:00:0800:20:4401:09:3603:26:3304:56:3306:55:0707:01:43.2007:01:51.20+02:49:378:067.4
214KOWALCZYK Grzegorz 225LUBLINM4064M 19100:00:1000:18:5401:05:3503:16:5304:51:5206:55:3007:02:58.4007:03:09.20+02:50:558:087.4
215WIERZBICKA Beata 332SANDOMIERZK405K 2400:00:0800:21:0801:10:2103:29:1304:54:0706:55:4907:03:28.4007:03:36.40+02:51:228:087.4
216RZĄDKOWSKI Krzysztof 23LUBLINM4065M 19200:00:5200:20:5601:13:2103:29:1104:55:3506:56:1307:02:45.1507:03:37.85+02:51:238:077.4
217PIETRZYK Tomasz 526KRAKÓWM4066M 19300:00:3100:21:1301:10:4303:26:5004:53:2506:56:3907:03:27.0507:03:58.45+02:51:448:087.4
218JANKOWSKI Piotr 677M4067M 19400:00:4300:21:4601:14:3703:33:1804:56:5606:56:3107:03:17.0507:04:00.45+02:51:468:087.4
219GROMADA Piotr 21SANDOMIERZM3078M 19500:00:2500:20:5201:13:0203:29:2204:55:1406:57:4207:03:44.4007:04:10.15+02:51:568:087.4
220JARECKA Monika 229SIEMIANOWICE ŚL.K3013K 25Zryciole ze Śląska00:00:3300:22:4001:14:4803:34:5105:05:0906:57:4007:03:44.2007:04:17.25+02:52:038:087.4
221WATOŁA Michał 203RYBNIKM3079M 19600:00:3900:21:5701:13:2403:28:5004:56:3306:58:0707:04:34.2507:05:14.05+02:53:008:097.3
222GALA Kamila 385WARSZAWAK3014K 2600:00:2300:20:4401:12:3903:32:0004:55:5806:58:2607:04:56.2507:05:20.15+02:53:068:107.3
223KEMPIŃSKI Tomasz 414OLSZTYNM4068M 19700:00:2700:20:3101:06:4103:20:4104:48:5006:57:5507:05:02.1007:05:30.05+02:53:168:107.3
224DROZD Maciej 154WARSZAWAM4069M 19800:00:4800:22:1601:12:4803:29:1904:55:5206:57:4507:04:42.6507:05:31.05+02:53:178:107.3
225SZARAPANOWSKI Damian 486NOWA WIOSKAM3080M 19900:00:2700:20:4501:14:2303:30:5904:58:1306:58:2507:05:09.7007:05:37.00+02:53:228:107.3
226PACUSZKA Krzysztof 395GRUDZIĄDZM4070M 200Łubudubu00:00:2800:21:4901:11:2603:21:4304:56:3306:58:2307:05:22.2507:05:50.65+02:53:368:107.3
227PIETRYSZYN Mariusz 660M3081M 20100:00:0700:20:4401:09:3603:26:2604:56:3406:58:5907:06:44.5507:06:51.70+02:54:378:127.3
228ŚLĄZEK Wiktoria 554WARSZAWAK206K 27Wild for the Run00:00:2000:19:1401:04:5803:16:4604:45:1406:59:3407:06:37.1007:06:58.00+02:54:438:127.3
229WOJCIECHOWSKI Krzysztof 552RADLINM4071M 20200:00:0600:18:4101:05:1803:23:0604:57:0507:00:4707:07:13.9007:07:19.90+02:55:058:127.3
230FINFANDO Zbigniew 109IZABELINM4072M 20300:00:4900:23:5501:17:0103:37:1505:00:1506:59:1607:06:41.4507:07:31.40+02:55:178:127.3
231SERZYSKO Bartosz 231KRAKÓWM2032M 20400:00:3000:22:2501:17:3103:32:1204:58:0006:59:4007:07:26.9007:07:57.55+02:55:438:137.3
232DORDZIK Katarzyna 344GDYNIAK3015K 28Ultra Trójmiasto00:00:2800:22:3701:17:0703:34:2305:01:0907:00:0907:07:50.8007:08:19.00+02:56:048:137.3
233PALUCH Andrzej 194MIELECM4073M 20500:00:1900:20:1401:08:1103:21:1804:58:0907:02:0707:08:24.0007:08:43.40+02:56:298:147.3
234ŚWIATKOWSKI Jacek 673GDAŃSKM3082M 20600:00:4000:20:5401:10:2403:17:2504:56:2807:01:4807:08:25.8007:09:06.65+02:56:528:147.3
235WALASZKOWSKA Dominika 383GOŚCICINOK3016K 2900:00:4000:22:0401:13:1303:33:4405:03:1107:01:5407:08:52.1007:09:32.20+02:57:188:147.3
236FOLAND Bogumił 29WARSZAWAM3083M 20700:00:0700:18:0701:04:3103:20:5804:57:2607:02:3507:09:39.5007:09:46.90+02:57:328:157.3
237IZDEBSKI Paweł 214WARSZAWAM2033M 20800:00:0700:18:0701:04:3403:20:5904:45:4407:02:4007:09:39.8507:09:47.05+02:57:338:157.3
238TEODORCZUK Paweł 191OLKUSZM3084M 20900:00:3800:20:4101:09:0803:20:0604:54:1807:02:1107:09:31.9507:10:10.55+02:57:568:157.3
239BORKOWSKI Marek 81OLSZTYNM3085M 21000:00:3000:21:5401:15:0103:28:5504:56:1307:04:0907:10:34.1507:11:04.90+02:58:508:167.2
240CHWAŁA Artur 295WARSZAWAM3086M 21100:00:2200:20:0401:09:1603:27:4305:03:5207:04:2907:11:13.5007:11:35.65+02:59:218:177.2
241JAWOROWICZ Tomasz 493KONSTANCIN-JEZIORNAM3087M 21200:00:3100:23:2501:16:4703:35:4605:07:2907:04:4207:11:32.5507:12:04.45+02:59:508:177.2
242FALKOWSKI Piotr 463PIASECZNOM4074M 21300:00:3100:22:5601:16:4703:36:0205:07:2907:04:4107:11:32.9007:12:04.50+02:59:508:177.2
243BIEŃKO Sylwester 603WROCŁAWM3088M 21400:00:0700:17:4301:04:3003:12:2904:49:0207:02:4207:12:24.7007:12:32.05+03:00:188:187.2
244MIELCZAREK Dawid 494KĘPNOM3089M 21500:00:3900:22:3701:14:0203:36:4205:08:1807:05:3007:12:18.4007:12:58.35+03:00:448:187.2
245GŁOWACKI Jacek 651M5019M 21600:00:1500:20:3301:13:0303:37:4705:04:4407:05:1907:12:54.5007:13:10.35+03:00:568:197.2
246URBAN Daniel 263DOBRZYKOWICEM3090M 21700:00:0800:21:5601:16:2103:33:0504:59:3307:06:3907:13:56.5507:14:05.25+03:01:518:207.2
247WESOŁEK Marek 264WROCŁAWM3091M 21800:00:0700:22:0101:16:2203:32:4904:59:5807:06:3807:13:57.7007:14:05.35+03:01:518:207.2
248HARPULA Robert 101PRZEMYŚLM4075M 21900:00:1300:20:4901:12:2803:30:3405:04:4307:06:3607:14:08.4507:14:22.10+03:02:088:207.2
249PIECH Krzysztof 667WARSZAWAM4076M 22000:00:3300:22:0601:13:0803:25:4104:56:2407:06:4407:14:01.3007:14:34.30+03:02:208:207.2
250ZYGADLEWICZ Grzegorz 570WARSZAWAM3092M 22100:00:1800:20:3501:09:3303:25:3205:01:2107:08:2107:15:03.5507:15:22.45+03:03:088:227.2
251WIERZOCH Radosław 210RZESZÓWM3093M 22200:00:4300:25:0101:19:5503:39:5905:07:0007:07:5007:14:52.0507:15:35.50+03:03:218:217.2
252KIEŁBASZEWSKI Jarosław 228HAJNÓWKAM5020M 22300:00:1600:22:0601:15:1203:34:5505:05:5807:08:3807:15:48.4507:16:04.75+03:03:508:227.2
253GMAJ Daniel 204GRÓJECM3094M 224Macintosh Grójec00:00:1800:20:4201:10:4503:22:2604:59:1707:09:1407:16:04.3507:16:22.50+03:04:088:237.2
254WYCISŁOWSKI Krzysztof 153MIŃSK MAZOWIECKIM602M 22500:00:2000:20:2801:09:4403:27:1304:56:0207:08:2907:16:03.7507:16:23.75+03:04:098:237.2
255SROCZYŃSKI Marcin 388PIASECZNOM3095M 226OSTre SROki00:00:1200:20:4101:09:3803:25:4905:03:3007:08:4707:16:15.9007:16:28.85+03:04:148:237.2
256OSTAPIŃSKI Wojtek 368PIASECZNOM4077M 227OSTre SROki00:00:1200:20:4101:09:3803:25:5005:03:3007:08:4807:16:16.4007:16:29.00+03:04:148:237.2
257SAPIŃSKI Mariusz 447WARSZAWAM4078M 22800:00:1300:20:0601:09:4703:23:5005:03:2407:09:1807:16:28.0507:16:41.65+03:04:278:237.1
258KURASZKIEWICZ Robert 112ROPCZYCEM4079M 22900:00:2400:22:1901:14:4503:32:3905:05:5607:09:4007:16:21.9507:16:46.45+03:04:328:237.1
259ZIĘBA Witold 595ROPCZYCEM4080M 23000:00:2400:22:2001:14:4403:32:3505:05:4607:09:4107:16:24.6007:16:48.80+03:04:348:237.1
260ŁUKOMSKI Maciej 180ŁÓDŹM4081M 23100:00:3407:10:4207:16:45.3007:17:19.60+03:05:058:237.1
261KRZYSZTOŃ Piotr 98KRAŚNIK / LASYM3096M 23200:00:1400:20:5401:09:2303:26:4105:02:5507:11:0707:17:07.6007:17:22.00+03:05:078:247.1
262KISIELEWSKI Tomasz 564KRAKÓWM3097M 23300:00:5400:22:3901:12:4703:36:3005:07:5407:10:2707:16:50.1007:17:45.00+03:05:308:247.1
263KAŹMIERCZAK Piotr 594WARSZAWAM3098M 23400:00:2400:20:0201:07:0103:15:0705:01:5907:10:5907:17:28.0507:17:52.55+03:05:388:247.1
264KUTNIK Mirosław 392BIAŁA PODLASKAM4082M 23500:00:2300:20:4801:11:3703:27:5705:03:4307:10:3407:17:28.9507:17:52.70+03:05:388:247.1
265OBIDZIŃSKI Michał 323STAROGARD GDAŃSKIM2034M 23600:00:3800:20:5201:10:3403:27:0104:55:5007:10:2307:17:18.8507:17:56.95+03:05:428:247.1
266KAJAK Paweł 167DZIEKANÓW LEŚNYM2035M 23700:00:3500:23:1301:15:5903:36:4305:08:1607:10:5807:17:49.2007:18:24.25+03:06:108:257.1
267DZIENISZEWSKI Tomasz 195WARSZAWAM3099M 23800:00:0500:19:5101:10:0903:28:5104:58:0707:11:2007:18:23.9507:18:29.15+03:06:158:257.1
268GĄSECKI Daniel 637DYNÓWM4083M 239Aktywny Dynów00:00:3800:20:5301:08:3803:21:3804:49:5307:09:4907:18:12.1007:18:51.00+03:06:368:257.1
269PAWŁOWSKI Rafał 266DŁUGOSIODŁOM30100M 24000:00:2700:21:5001:12:1603:28:1604:56:3307:10:3807:18:26.7507:18:54.05+03:06:408:257.1
270GRĄDZIK Rafał 534DŁUGOSIODŁOM2036M 24100:00:2700:21:5001:12:1603:28:1604:56:3207:10:3907:18:28.3507:18:55.40+03:06:418:257.1
271STĘPIEŃ Wojciech 47GLIWICEM4084M 242Hałda Team00:00:2500:20:3401:09:2803:30:2505:05:2507:11:1707:18:38.5507:19:03.70+03:06:498:267.1
272JANIK Janusz Johan 28GLIWICEM30101M 243Hałda Team00:00:2500:20:3501:09:2803:30:2305:05:2707:11:1807:18:38.1507:19:03.90+03:06:498:267.1
273WILK Marcin 107SANOKM4085M 244Pozytywnie Zabiegani Sanok00:00:2700:22:0101:13:4503:35:0205:05:3607:10:5007:18:39.6507:19:06.80+03:06:528:267.1
273HYDZIK Grzrgorz 211SANOKM30102M 24500:00:2700:22:0101:13:4603:35:0205:05:3807:10:5307:18:39.3507:19:06.80+03:06:528:267.1
275WAJCOWICZ Witold 289SANOKM4086M 246Pozytywnie Zabiegani Sanok00:00:2600:22:0201:13:4603:35:0205:05:3807:10:5307:18:40.2507:19:06.85+03:06:528:267.1
276JOŃSKI Artur 635PRUSZKÓWM2037M 24700:00:1200:18:2101:06:3903:29:4805:02:0007:11:0807:18:55.3507:19:07.95+03:06:538:267.1
277PALKIJ Aleksandra 501DOBRAK207K 3000:06:4600:21:2501:13:2703:32:1605:01:0307:05:2007:12:26.8507:19:13.75+03:06:598:187.2
278MAZERSKI Grzegorz 349GDAŃSKM30103M 24800:00:2900:22:2901:13:0803:32:4005:05:1307:13:0407:19:17.0007:19:46.65+03:07:328:267.1
279GRZYBOWSKI Tomasz 241BYDGOSZCZM4087M 24900:00:3000:20:3901:09:4903:28:1605:01:3607:10:3007:19:28.8007:19:58.90+03:07:448:277.1
280MARSZALEK Andrzej 78SWARZĘDZM4088M 25000:00:3000:20:3801:09:4903:28:1605:01:3607:10:2507:20:20.9007:20:51.05+03:08:378:287.1
281CEGLARZ Jacek 540KIELNAROWAM30104M 25100:00:4300:25:0201:19:5603:39:5805:11:4107:12:5807:20:13.0507:20:56.90+03:08:428:277.1
282BADOWSKI Jerzy 155PIASECZNOM4089M 25200:00:1900:20:1701:05:4203:09:1904:39:2607:09:1107:20:40.8507:21:00.00+03:08:458:287.1
283STOJANOWSKI Dawid 89TYCHYM30105M 25300:00:4900:22:1201:14:2803:32:2105:11:2807:14:1507:20:14.1507:21:04.00+03:08:498:277.1
284KOŁODZIEJ Piotr 685SANDOMIERZM30106M 25400:00:3000:22:0901:12:4603:29:5904:58:2307:13:0207:20:37.3007:21:08.00+03:08:538:287.1
285JUSIŃSKI Robert 242WOŁOMINM4090M 25500:00:4800:22:0901:13:1903:30:3405:04:0307:12:4407:20:23.2507:21:12.00+03:08:578:287.1
286BOŻEK Michał 321OZORKÓWM30107M 25600:00:3200:20:4801:06:1403:17:5005:04:5707:12:5807:20:42.6007:21:15.00+03:09:008:287.1
287CIUBA Paweł 373JAROSŁAWM4091M 25700:00:2400:22:1401:17:3103:36:1905:11:5807:14:4707:20:55.5007:21:20.00+03:09:058:287.1
288GRINIG Arkadiusz 370WODZISŁAW ŚLĄSKIM30108M 25800:00:3700:22:1201:12:3903:32:4305:05:5107:15:1207:22:44.1507:23:21.35+03:11:078:307
289MIELCARZ Michał 139BŁONIEM30109M 25900:00:3700:22:5101:17:0103:32:4905:06:0607:17:1107:23:33.1507:24:10.35+03:11:568:317
290NIENADOWSKA Beata 358ELBLĄGK406K 3100:00:0700:21:3401:14:2503:39:5105:15:3807:17:3007:24:32.9507:24:40.25+03:12:268:327
291ELMINOWSKI Wojciech 359ELBLĄGM5021M 26000:00:0800:21:3201:14:2403:39:4805:15:3707:17:3107:24:32.2507:24:40.30+03:12:268:327
292ŚLĄCZKA Arkadiusz 220KROSNOM30110M 26100:00:4400:22:4901:13:4903:37:5805:15:2907:17:2707:24:03.3007:24:47.40+03:12:338:327
293DRYWA Jakub 256GDYNIAM2038M 26200:00:5800:21:5101:14:5303:35:1705:11:0107:16:5207:24:09.0007:25:07.75+03:12:538:327
294BŁOCHOWIAK Tomasz 511MIEJSKA GÓRKAM30111M 263Rozbiegany Rawicz00:00:2500:21:4401:15:1103:38:1205:11:2007:18:1907:25:01.3507:25:26.65+03:13:128:337
294BŁOCHOWIAK Magdalena 510MIEJSKA GÓRKAK3017K 32Rozbiegany Rawicz00:00:2400:21:4501:15:1203:38:1205:11:2107:18:2107:25:02.2507:25:26.65+03:13:128:337
296KUNCEWICZ Marek 298SUCHY DWÓRM4092M 26400:00:4500:23:3001:16:5203:33:4505:08:0007:17:0907:24:54.8507:25:40.25+03:13:268:337
296PYSZKO Janusz 267RZESZÓWM30112M 26500:00:3800:21:5201:12:4903:33:2105:10:2207:17:5907:25:01.9007:25:40.25+03:13:268:337
298KAZANOWSKI Marcin 622KAMIENIECM30113M 26600:00:0800:20:5701:13:1003:32:2805:06:0207:18:0307:25:38.4007:25:46.80+03:13:328:347
299FALKOWICZ Katarzyna 417NIEDŹWIADAK208K 33Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:2500:21:4201:13:5303:36:5705:09:0407:18:5807:25:30.2507:25:55.80+03:13:418:347
300JARECKA Beata 279ŁÓDŹK3018K 34Zryciole ze Śląska00:00:3300:22:4101:14:4703:34:5305:07:4207:18:5207:25:37.2007:26:10.80+03:13:568:347
301KUNCEWICZ Anna 297SUCHY DWÓRK3019K 3500:00:4500:22:3901:14:1903:37:4305:11:2307:18:5507:25:39.2007:26:24.20+03:14:108:347
302GARGAS-MARUT Małgorzata 143JÓZEFOSŁAWK407K 3600:00:3400:22:4001:13:5703:34:5805:12:0207:19:5607:27:05.8507:27:40.75+03:15:268:357
303GARGAS Marek 372KRAKÓWM2039M 26700:00:3500:22:3901:13:5603:34:5805:12:0007:20:0007:27:05.4507:27:40.85+03:15:268:357
304SOŁKIEWICZ Robert 54KIELCEM4093M 26800:00:1100:21:3101:14:2003:32:3405:09:4907:21:1507:27:29.9507:27:41.15+03:15:278:367
305ŁUCZAK Paweł 221ŁÓDŹM4094M 26900:00:3300:22:4101:14:4703:34:5505:07:4207:19:2607:27:36.4007:28:10.00+03:15:558:367
306LEJA Marek 377JAROSŁAWM30114M 27000:00:2500:23:3601:16:4603:38:3905:13:2907:21:1007:28:29.9007:28:55.05+03:16:418:377
307PĘKAL Artur 364SADLINKIM4095M 27100:00:3607:20:5507:28:50.8007:29:26.80+03:17:128:377
308NIEMCZEWSKI Borys 198RACŁAWÓWKAM4096M 27200:00:1200:18:0801:04:5703:41:0405:20:4607:22:0107:29:16.3007:29:28.65+03:17:148:386.9
309KURPAS Agata 115ZDZIESZOWICEK3020K 3700:00:1500:23:0801:19:3703:42:5305:11:5407:22:1107:30:36.6507:30:51.80+03:18:378:396.9
310DĄBKOWSKA-WILCZEK Marta 184OLSZTYNK3021K 3800:00:3600:23:2301:19:0003:43:4805:14:1807:23:4107:30:16.9507:30:53.45+03:18:398:396.9
311DRABIŃSKI Marek 174OŁAWAM4097M 27300:00:0400:19:2601:08:4103:22:3405:00:5807:23:3107:31:25.5007:31:30.40+03:19:168:406.9
312KORBUT Radosław 24SIEDLCEM30115M 27400:00:2500:20:4701:08:5503:32:4305:07:5907:23:0307:31:29.8007:31:55.70+03:19:418:406.9
313SMAGA Krzysztof 42BORZECHÓWM4098M 27500:00:3200:23:0101:16:3703:40:3905:16:3707:24:4107:31:23.6507:31:55.85+03:19:418:406.9
314MOŻEJKO Dawid 308ŁÓDŹM2040M 276Dzik Komando00:00:5800:22:3301:22:2603:48:3105:21:2307:24:1707:31:16.9507:32:15.00+03:20:008:406.9
315STAWIARSKI Artur 431WARSZAWAM4099M 27700:00:3300:24:4201:22:0403:43:5805:14:1007:25:0507:32:01.4507:32:35.05+03:20:218:416.9
316DZIEKAN Krzysztof 623PRUSZKÓWM40100M 27800:00:3300:22:0201:11:2103:37:1705:12:1707:25:0007:32:07.7007:32:41.10+03:20:278:416.9
317GAŁUSZKA Bogdan 146JAROSŁAWM40101M 27900:00:2000:22:1801:14:4903:44:0805:11:5907:22:4307:32:21.4007:32:41.70+03:20:278:416.9
318ZAJĄC Józef 85TULIGŁOWYM40102M 28000:00:2300:22:1501:17:3403:36:2005:10:1307:22:4207:32:18.1507:32:41.95+03:20:278:416.9
319BUŁA Robert 560RYBNIKM2041M 28100:00:2700:24:4701:19:3203:47:3805:24:4707:25:4107:32:25.4007:32:53.25+03:20:398:426.9
320WOJCIECHOWSKI Michał 628WARSZAWAM40103M 28200:00:3000:21:1901:12:1303:26:1205:00:1307:24:2407:32:32.9507:33:02.95+03:20:488:426.9
321WOJTACZKA Witold 322BOBOWAM2042M 28300:00:1300:19:4801:09:0703:36:5105:10:4407:25:2807:33:10.9007:33:24.70+03:21:108:426.9
322RZECZKOWSKI Maciej 580OTWOCKM40104M 28400:00:1300:22:0101:10:4903:28:0905:07:0707:25:5107:33:30.4007:33:44.05+03:21:308:436.9
323CIĄGŁO Jacek 471NOWA SARZYNAM30116M 28500:00:3500:22:0801:13:0703:39:1905:20:0707:25:3107:33:10.3007:33:45.55+03:21:318:426.9
324MAZUR Sebastian 409RYMANÓW ZDRÓJM40105M 28600:00:4100:22:5001:16:5603:38:0005:15:3207:25:4907:33:04.2007:33:46.15+03:21:328:426.9
325WOŁOSZCZAK Leszek 116BYDGOSZCZM2043M 2876. Kilometr00:00:3500:19:1201:03:2403:22:5505:07:2907:26:0907:33:38.1007:34:13.95+03:21:598:436.9
326LAMPART Robert 272LUBLINM40106M 28800:00:0007:26:3907:34:17.3507:34:17.35+03:22:038:446.9
327SZPONAR ŻUROWSKA Anna 535KICINK408K 3900:00:3500:22:1001:12:1103:38:1205:17:5207:26:0007:33:43.5007:34:19.30+03:22:058:436.9
328MAZUREK Dariusz 94STALOWA WOLAM30117M 28900:00:3900:21:5201:15:2003:41:4405:20:5107:26:0707:33:41.2507:34:20.90+03:22:068:436.9
329BUCZEK Tomasz 350KRAKÓWM30118M 29000:00:3100:21:3901:15:3203:46:0905:19:5507:26:1407:33:50.4007:34:21.80+03:22:078:436.9
330ŚWIĆ Miłosz 151ŁÓDŹM2044M 291Dzik Komando00:00:5700:22:3401:15:3203:48:3305:21:2307:25:5307:33:24.8507:34:22.75+03:22:088:436.9
331WIŚNIEWSKI Ireneusz 616MIŃSK MAZOWIECKIM30119M 29200:00:2000:22:2901:18:3003:37:4705:11:3507:26:1707:34:03.2507:34:23.60+03:22:098:436.9
332TYCZYŃSKI Ryszard 426GLIWICEM30120M 29300:00:4800:22:0201:15:2303:37:5505:12:4207:26:3007:33:41.2507:34:30.15+03:22:168:436.9
333KRZEMIŃSKI Bartosz 645M30121M 29400:00:1300:20:0401:10:1403:43:4405:21:5307:27:3207:34:52.8507:35:06.50+03:22:528:446.9
334STARZYŃSKI Stefan 423LUBLINM40107M 295Perfect Runner Lublin00:00:2400:22:1701:16:4203:37:4705:10:0507:28:0007:35:27.3007:35:52.00+03:23:378:456.9
335SOSZYŃSKI Wojtek 315CELESTYNÓWM40108M 29600:00:3400:22:5501:17:2303:39:5905:20:2807:28:4807:35:20.3507:35:54.35+03:23:408:456.9
336BIELAŃSKI Jakub 520GDAŃSKM30122M 29700:00:2400:22:3001:15:4203:32:4605:10:2207:27:4607:35:58.8507:36:23.55+03:24:098:466.8
337WOJDA Dariusz 244JÓZEFÓWM40109M 298Dzikie Dziki00:00:2200:20:4501:12:0103:41:5305:14:4807:29:1107:36:29.7507:36:51.75+03:24:378:466.8
338ZAWIŚLAK Kazimierz 251TOMASZÓW LUBELSKIM30123M 299Dzikie Dziki00:00:2100:20:4501:12:0203:41:5405:14:4807:29:1307:36:30.5007:36:51.90+03:24:378:466.8
339MĘŻYŃSKI Michał 217WARSZAWAM30124M 30000:00:4700:22:5701:16:2503:37:2105:08:4007:27:1307:37:12.4507:38:00.30+03:25:468:476.8
340SADY Sebastian 271OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM30125M 30100:00:4300:22:0401:16:5403:39:3705:21:2007:30:4207:37:58.6007:38:42.00+03:26:278:486.8
341JABŁCZYŃSKI Paweł 664M5022M 30200:00:2600:22:0001:16:3503:34:2205:11:4507:30:5107:38:54.5007:39:20.85+03:27:068:496.8
342WIERZBICKI Paweł 574SANDOMIERZM40110M 30300:00:0800:21:0801:13:2003:42:1205:19:0107:32:2107:39:23.8507:39:32.05+03:27:188:506.8
343PELA Dariusz 90TORUŃM30126M 30400:00:5200:22:0701:13:2503:25:4905:02:3307:28:4707:38:44.1007:39:36.50+03:27:228:496.8
344ARENTEWICZ Grzegorz 119TORUŃM30127M 30500:00:5200:22:0701:13:1403:30:3805:07:1907:28:5707:38:46.3007:39:38.40+03:27:248:496.8
345FIDOR Michał 274TYCHYM30128M 30600:00:5000:22:2301:14:0503:32:3805:11:2407:31:3607:39:35.3507:40:25.45+03:28:118:506.8
346RADZICKI Wojciech 331ŁOMIANKIM30129M 30700:00:5100:22:2401:17:0903:48:0505:31:1707:33:2507:39:40.3507:40:31.65+03:28:178:506.8
347MROŻEK Andrzej 411KRAK?WM603M 30800:00:2600:23:5201:19:4503:44:3705:16:2607:32:2107:40:34.6507:41:01.35+03:28:478:516.8
348GŁOGOWSKI Adam 611WARSZAWAM30130M 30900:00:3200:21:3401:12:1103:36:4505:12:2807:33:4407:41:34.4007:42:07.25+03:29:538:526.8
349WOJDYŁO Jakub 559TARNÓWM30131M 31000:00:0800:18:1601:03:3503:22:4105:02:1307:34:2507:42:00.8007:42:09.55+03:29:558:536.8
350GRONIECKI Mikołaj 278WARSZAWAM30132M 31100:00:1700:19:4601:09:4603:30:3705:19:2607:35:4807:42:22.5507:42:39.85+03:30:258:536.7
351TURAK Wojciech 562WARSZAWAM30133M 31200:00:1300:23:5701:25:1603:54:1905:27:1107:35:3007:42:30.2507:42:43.50+03:30:298:536.7
352MIREK Waldemar 111KUŹNIA RACIBORSKAM5023M 31300:00:1500:20:3501:11:0603:36:1905:19:2307:34:0907:43:13.0507:43:29.00+03:31:148:546.7
353CHWISTEK Katarzyna 504ZABRZEK3022K 4000:00:3600:22:2401:14:2603:34:5505:12:0807:33:4107:43:00.8507:43:36.95+03:31:228:546.7
354BARON Jacek 312GRUDZIĄDZM40111M 31400:00:3400:23:2101:16:5003:41:4405:16:2907:31:5907:43:04.4507:43:39.05+03:31:258:546.7
355DOMAGALSKI Ryszard 652M5024M 31500:00:3400:23:0701:16:3503:44:3205:22:2507:35:4907:43:59.8507:44:34.45+03:32:208:556.7
356PODOLSKI Marek 268GDYNIAM30134M 316Ultra Trójmiasto00:00:2900:22:3701:17:0703:45:5505:21:3607:35:5207:44:05.4507:44:34.50+03:32:208:556.7
357GUTKOWSKI Tomasz 460CIECHANÓWM2045M 31700:00:1200:23:5801:21:4803:45:5305:19:4607:36:5907:45:21.2507:45:33.30+03:33:198:566.7
358KUŁAKOWSKI Piotr 199KONSTANCIN-JEZIORNAM5025M 31800:00:4400:24:0101:21:0303:53:1505:28:0607:37:3007:44:51.7007:45:36.65+03:33:228:566.7
359JURCZAK Roman 66RZESZÓWM5026M 31900:00:0200:19:4101:09:3703:46:0005:28:1407:38:1807:45:36.4007:45:38.65+03:33:248:576.7
360CZUBIEL Konrad 325POZNAŃM40112M 32000:00:3807:38:4807:45:21.3007:46:00.20+03:33:468:566.7
361WÓJCIK Łukasz 612NIEMCEM30135M 32100:00:4107:37:0607:45:26.9007:46:08.25+03:33:548:576.7
362GRZEGORCZYK Krzysztof 683KW KrakówKRAKÓWM40113M 32200:00:3700:23:4201:26:2303:50:2305:20:1907:38:3207:45:45.9507:46:23.70+03:34:098:576.7
363GIBASZEWSKA Justyna 60CHORZÓWK409K 4100:00:3400:22:3901:14:4303:39:4005:19:5107:39:0507:46:14.3507:46:48.50+03:34:348:576.7
364KRUŻOŁEK Monika 402RADKÓWK3023K 4200:00:4200:21:5301:12:3503:45:2605:24:2907:39:1307:46:53.6507:47:36.30+03:35:228:586.7
365WYRODEK Jakub 403NOWA RUDAM30136M 32300:00:4200:21:5301:12:3403:45:3105:24:2907:39:1007:46:55.3007:47:37.50+03:35:238:586.7
366KRZTOŃ Krzysztof 163WARSZAWAM2046M 32400:00:4900:24:1701:22:3903:56:4905:32:3407:39:5807:47:05.8007:47:54.90+03:35:408:586.7
367PAPIEWSKI Przemysław 657M30137M 32500:00:0007:40:2407:48:59.2507:48:59.25+03:36:459:016.7
368GRZEŚKIEWICZ Tomasz 587KOŁBIELM30138M 32600:00:2100:19:3001:05:3703:24:4805:14:1507:39:0507:48:42.2507:49:03.95+03:36:499:006.7
369MARZEC Łukasz 503PTASZKOWAM2047M 32700:00:1100:19:1401:06:0203:25:4405:15:1307:41:5307:49:42.3507:49:54.10+03:37:409:016.6
370WITKOWSKA Anna 530ZIELONKIK3024K 4300:00:4400:22:3501:19:0803:59:3405:34:2107:43:0507:49:23.4507:50:07.55+03:37:539:016.6
371KRZEMIEŃ Joanna 617BYDGOSZCZK3025K 446. Kilometr00:00:3600:22:5101:17:2103:49:1005:25:5907:43:0807:49:46.5507:50:23.00+03:38:089:026.6
372BRUDŁO Beata 483GRODZISK WLKP.K3026K 4500:00:4700:24:1801:19:4603:48:0005:25:0507:40:2007:49:38.9007:50:26.35+03:38:129:016.6
373BRUDŁO Marcin 484GRODZISK WLKP.M40114M 32800:00:4700:24:1801:19:4703:48:0305:25:0607:40:3307:49:39.1007:50:26.55+03:38:129:016.6
374PYTEL Paweł 27GDAŃSKM30139M 32900:00:2500:22:4201:17:4403:42:2305:21:3207:42:3107:50:03.4007:50:28.60+03:38:149:026.6
375SZWAJKA Aneta 138STALOWA WOLAK4010K 4600:00:3800:22:2101:14:2803:45:0705:23:5307:41:2407:49:50.6507:50:28.70+03:38:149:026.6
376KUPCZYK Rafał 51RAWICZM30140M 330Rozbiegany Rawicz00:00:2300:19:0201:09:0203:38:2805:23:3707:42:2507:50:06.5507:50:30.15+03:38:169:026.6
377MAJEWSKA Kinga 82GRÓJECK3027K 47Macintosh Grójec00:00:1800:21:5301:14:4703:44:2005:24:5407:43:0307:50:46.0507:51:04.15+03:38:509:036.6
378SOPAŁA Jakub 157RUDNIK NAD SANEMM40115M 33100:00:1100:20:1701:10:0303:37:0605:25:4207:41:1407:51:17.2007:51:28.30+03:39:149:036.6
379SPRAWKA Marcin 80LUBLINM30141M 332Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:3600:22:4701:17:5203:43:2105:30:4907:44:3607:52:18.2007:52:54.35+03:40:409:046.6
380BUCZYŃSKI Radosław 347GLIWICEM30142M 333Hałda Team00:00:2400:21:1901:13:5803:40:1105:23:1107:44:5407:52:48.9507:53:13.45+03:40:599:056.6
381LEWANDOWSKI Kamil 223WARSZM30143M 33400:00:5100:22:4001:17:0803:48:1105:31:1607:44:5607:52:25.9507:53:17.35+03:41:039:056.6
382AUGUSTOWSKA Izabela 74WARTKOWICEK4011K 4800:00:4600:21:5601:14:5803:45:3005:23:5307:44:0207:52:34.8007:53:21.05+03:41:079:056.6
383GINTER Grzegorz 415KRAKÓWM30144M 33500:00:2300:22:5901:19:0803:50:4005:28:2707:46:3807:53:52.4507:54:15.55+03:42:019:066.6
384PĘKAŁA Aleksandra 644K3028K 4900:00:1400:20:0301:10:1203:43:4605:30:4607:44:5207:54:50.4007:55:04.70+03:42:509:076.6
385ANDRZEJEWSKI Maciej 125WARSZAWAM30145M 33600:00:1700:22:0401:16:4203:45:5405:24:2007:46:3107:54:59.6507:55:17.05+03:43:039:086.6
386DZIADOSZ Jerzy 499DĘBICAM40116M 33700:00:2900:22:2301:19:4503:46:1505:31:5507:46:5407:54:52.3007:55:21.35+03:43:079:076.6
387AMBROZIAK Radosław 445BIAŁYSTOKM40117M 33800:00:1700:20:4301:12:5103:36:0205:30:3207:49:1207:57:05.0507:57:22.40+03:45:089:106.5
388RZESZÓTKO Marzena 545ZAKOPANEK503K 5000:00:0900:21:1401:19:1603:54:3405:32:3007:48:5407:58:15.7007:58:24.75+03:46:109:116.5
389MISIĄGIEWICZ Paweł 369TARNOGRÓDM40118M 33900:00:2700:24:1301:17:3703:57:1705:40:0307:51:2007:58:47.3007:59:15.15+03:47:019:126.5
390DZIADOSZ Artur 608RZESZOWM5027M 34000:00:4900:22:0201:16:2703:55:3905:40:1607:50:4807:58:37.9007:59:27.40+03:47:139:126.5
391WSZELAK Tomasz 578GRUDZIĄDZM40119M 341Łubudubu00:00:2900:23:1101:18:5803:51:2305:36:2207:51:3307:59:10.7007:59:39.70+03:47:259:126.5
392PORADA Anna 114ZDZIESZOWICEK4012K 5100:00:1500:23:0801:20:3203:51:3705:36:3407:51:5007:59:24.7007:59:39.85+03:47:259:136.5
393BIELOV Yuriy 694M2048M 34200:00:4000:22:4601:12:5603:32:3205:13:0707:51:0008:00:27.7008:01:07.90+03:48:539:146.5
394OCHAB Janusz 692M40120M 34300:00:3300:23:3301:16:0003:50:3905:32:4307:53:5608:01:19.9008:01:53.60+03:49:399:156.5
395PARUZEL Ireneusz 227MIKOŁÓWM40121M 344Dziołchy i Synki Squad00:00:2000:20:5901:15:1903:44:2705:31:1507:53:4308:01:41.1008:02:01.10+03:49:479:156.5
396BISTYGA Tomasz 449BUCZKOWICEM30146M 34500:00:0003:55:0008:02:15.0008:02:15.00+03:50:009:166.5
397KUROWSKI Michał 113RUDA ŚLĄSKAM2049M 34600:00:2500:21:3001:15:1803:57:1405:37:2807:54:0308:01:51.6508:02:16.80+03:50:029:156.5
398ŻUROWSKI Marcin 536KICINM40122M 34700:00:3500:22:1001:12:1103:38:4005:20:3007:54:0208:02:30.8508:03:06.10+03:50:529:166.5
399KUBASIK Rafał 598LUBLINM30147M 34800:00:0800:20:4401:09:4003:48:1405:39:3207:56:1608:04:10.0508:04:18.50+03:52:049:186.4
400BĘBENISTA Błażej 442ŁÓDŹM30148M 34900:00:4200:23:4101:24:2403:55:5505:41:4507:55:0808:03:40.7008:04:23.45+03:52:099:186.5
401KAŃDUŁA Klaudia 294POZNAŃK3029K 52TKD Szakal Jeżyce Runners00:00:5300:21:2701:16:3103:46:3205:31:2507:53:4108:03:55.0508:04:48.70+03:52:349:186.4
402BARTOSIEWICZ Andrzej 173LUBOŃM40123M 350TKD Szakal Jeżyce Runners00:00:5400:21:2501:16:3003:46:3405:31:2407:53:4008:03:54.6008:04:48.85+03:52:349:186.4
403STEFANIAK Marcin 131DĄBRÓWKAM30149M 351TKD Szakal Jeżyce Runners00:00:5400:21:2601:16:2903:46:3405:31:2407:54:5408:03:54.3008:04:49.00+03:52:349:186.4
404URBAŃSKI Józef 680M5028M 35200:00:5000:22:5701:17:3903:53:2705:37:2507:55:2608:04:10.1008:05:00.50+03:52:469:186.4
405PANEK Aleksandra 197DĘBOGÓRAK4013K 5300:01:0200:22:1801:17:0903:46:3205:29:3307:55:4908:04:15.9508:05:17.95+03:53:039:186.4
406ZIÓŁEK Mirosław 582JACKÓWM5029M 35300:00:1800:23:5801:22:2003:56:1805:37:2907:56:4308:05:05.2008:05:23.60+03:53:099:196.4
407NADOLSKI Piotr 230WARSZAWAM40124M 35400:00:4200:22:4601:18:5303:49:0505:36:1307:57:2108:05:38.6008:06:21.10+03:54:079:206.4
408BĄK Marcin 696GOPR BieszczadySANOKM30150M 35500:00:0500:20:5601:14:0003:37:5105:31:1007:58:4208:06:22.7008:06:28.35+03:54:149:216.4
409ŻEBROWSKA Katarzyna 585TRZCIANKAK4014K 5400:00:4700:24:1101:20:3403:48:0205:34:4407:56:4308:05:44.4508:06:31.75+03:54:179:206.4
410SPYRA Mariusz 129RZESZÓWM5030M 35600:00:1400:23:0201:20:4003:50:4805:31:0107:57:3908:06:19.9508:06:34.25+03:54:209:216.4
411GRAMZA Katarzyna 50RAWICZK3030K 55Euforia Biegacza00:00:2400:23:4101:22:0304:00:1405:41:1907:58:4008:06:19.2008:06:43.40+03:54:299:216.4
412ŁYSIAK Sylwia 512MIEJSKA GÓRKAK4015K 56Rozbiegany Rawicz00:00:2500:23:4301:22:0004:00:1305:41:1507:58:3908:06:24.2508:06:49.45+03:54:359:216.4
413KORDASZEWSKA Sylwia 277OLKUSZK209K 5700:00:2200:21:0101:12:5903:36:5805:25:4207:58:3408:06:48.7008:07:11.10+03:54:579:216.4
414BRONOWICKI Jarosław 259JAKUBKOWICEM40125M 35700:00:1900:21:0301:10:5303:32:0205:26:4307:58:3308:06:51.7008:07:11.20+03:54:579:216.4
415DOBROSIELSKI Marcin 361POZNAŃM40126M 358TKD Szakal Jeżyce Runners00:00:5400:21:2601:13:5403:58:1105:42:0707:58:1808:06:18.3508:07:13.25+03:54:599:216.4
416MAZUR-RUDNICKA Marlena 619WARSZAWAK2010K 5800:00:4700:22:5301:22:4304:00:4705:46:0007:58:3708:07:06.5508:07:53.65+03:55:399:226.4
417MARCHEWKA Elżbieta 659K4016K 59Beskidnicy00:00:1500:23:0501:20:0903:56:5905:41:1808:01:1808:08:53.1008:09:08.95+03:56:549:246.4
418WIEERUSZEWSKA Agata 425WARSZAWAK3031K 6000:00:4200:22:2601:20:3803:57:3805:37:0608:01:3908:10:10.8008:10:53.25+03:58:399:256.4
418SAKOWSKA Aneta 152DROZDOWOK4017K 6100:00:3100:22:4901:20:4903:57:4905:37:1808:01:3908:10:22.1008:10:53.25+03:58:399:256.4
420KONDZIOŁA Krzysztof 304LUBLINM30151M 359Perfect Runner Lublin00:00:3900:23:3601:21:4004:04:3405:44:2408:01:4708:10:17.4008:10:56.40+03:58:429:256.4
421MATUSZEWICZ Ewa 338WARSZAWAK504K 6200:00:4000:22:4701:21:4604:03:4905:42:0908:01:0608:10:16.9508:10:57.65+03:58:439:256.4
422MATUSZEWSKI Marcin 172GÓRAM30152M 360Euforia Biegacza00:00:2400:23:4001:22:0604:00:2405:41:2308:02:3808:10:55.1008:11:19.75+03:59:059:266.4
423PRYCIŃSKA Wiesława 558SUCHY LASK4018K 6300:00:4500:24:3401:26:5603:56:4005:39:1008:03:2708:12:29.0508:13:14.60+04:01:009:286.3
424PODOLAK Zbigniew 326PRZEMYŚLM5031M 36100:00:0700:20:5201:15:2003:59:2105:40:4408:06:2708:13:08.1508:13:15.90+04:01:019:296.3
425PIETRZYKOWSKI Artur 320RADOMM40127M 36200:00:1100:20:4101:11:5903:39:2905:32:1008:02:0808:13:30.6008:13:42.15+04:01:289:296.3
426STODULSKI Tomasz 72PRUSZKÓWM30153M 36300:00:1108:03:2508:13:30.7508:13:42.50+04:01:289:296.3
427SOSZYŃSKA Gosia 200WARSZAWAK505K 6400:00:4400:24:0201:23:1804:06:3505:48:2008:05:5808:13:09.9508:13:54.60+04:01:409:296.3
428NIEDZIELA Michał 620JAROSŁAWM30154M 36400:00:2000:21:5501:17:3203:56:3405:40:3808:05:5308:13:56.3008:14:16.35+04:02:029:296.3
429KRÓL Mieczysław 557OPOLEM30155M 36500:00:5200:24:0301:24:2804:05:0505:41:3808:05:5808:13:24.4508:14:16.65+04:02:029:296.3
430MORAWSKI Artur 650M30156M 36600:00:1200:20:4201:12:5303:45:4905:33:1708:05:5408:15:56.9008:16:09.05+04:03:559:326.3
431MICHALAK Joanna 300POZNAŃK4019K 6500:00:3900:23:3901:20:3903:51:1705:35:0608:06:5208:15:47.3508:16:26.80+04:04:129:326.3
432KROENKE Barbara 391WARSZAWAK601K 6600:00:4100:22:4801:22:1504:03:4605:42:0808:05:4108:15:52.6008:16:34.20+04:04:209:326.3
433ROGOZIŃSKA Monika 222OLSZTYNK3032K 6700:00:2100:22:0401:17:0303:51:0805:40:0608:08:3208:16:17.6008:16:39.45+04:04:259:326.3
434WASILEWSKI Marcin 261LUBLINM30157M 367Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:2500:21:4301:14:0403:45:2105:35:3508:07:0308:16:16.9008:16:42.70+04:04:289:326.3
435PECIAK Robert 366LUBLINM5032M 368Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:2600:21:4201:14:0303:45:2005:35:3508:07:0008:16:16.6508:16:42.75+04:04:289:326.3
436DŁUGOSZ Marek 73WARTKOWICEM5033M 36900:00:4600:22:0501:20:5403:53:2105:40:2008:07:4208:16:10.9508:16:57.80+04:04:439:326.3
437ABRAMEK Tomasz 427JABLONNAM30158M 37000:00:0005:37:1108:17:14.5508:17:14.55+04:05:009:336.3
438MICHALAK Piotr 299POZNAŃM40128M 37100:00:3900:23:3801:20:4103:51:1505:35:0308:08:2308:16:44.2508:17:23.60+04:05:099:336.3
439WILGA Ewa 212KRAKÓWK2011K 6800:00:3000:23:1601:19:3303:51:1805:39:5608:08:2908:16:58.1008:17:29.00+04:05:149:336.3
440JACKOWSKI Jacek 215JAROSŁAWM40129M 37200:00:2700:23:1601:23:5004:16:0505:50:1308:09:3608:17:11.2508:17:38.95+04:05:249:336.3
441ŁYSUNIEC Marcin 103WOŁÓWM30159M 37300:00:2300:21:3801:17:5404:10:4905:52:4708:10:2808:17:25.8008:17:49.20+04:05:359:336.3
442PODOLAK Tomasz 507KRAKÓWM2050M 37400:00:2700:22:1601:17:4903:52:1705:40:2308:09:1708:17:43.3008:18:11.20+04:05:579:346.3
443ARGALSKI Grzegorz 123GDYNIAM40130M 37500:00:5300:24:0001:25:4104:03:1305:40:3208:09:4008:18:41.1008:19:34.80+04:07:209:356.3
443PYRZEWSKI Dariusz 586TORUŃM40131M 37600:00:5300:24:0001:25:4104:03:1205:40:3208:09:4608:18:41.1008:19:34.80+04:07:209:356.3
445BULKOWSKI Waldemar 467BRZEGM5034M 37700:00:4300:22:3201:14:2203:59:4805:45:0908:10:3008:19:08.9008:19:51.90+04:07:379:356.3
446BUJEK Marcel 398LUBLINM30160M 37800:00:3000:23:0001:18:1403:47:5605:38:2008:10:3608:19:31.5508:20:01.65+04:07:479:366.2
447KUBALA Sylwester 674M40132M 37900:00:3800:23:3401:20:5304:10:1605:50:1308:12:1508:19:54.9008:20:33.75+04:08:199:366.2
448BUDKIEWICZ Łukasz 192WARSZAWAM30161M 38000:00:3900:22:0701:18:0503:53:0905:37:5408:12:4308:21:06.9008:21:46.10+04:09:329:386.2
449GEZELA Robert 528GÓRAM40133M 381Euforia Biegacza00:00:2500:23:5601:22:0404:00:2005:41:1408:12:0208:21:58.6508:22:24.45+04:10:109:396.2
450GEZELA Joanna 527GÓRAK4020K 69Euforia Biegacza00:00:2500:23:5601:22:0504:00:1405:41:1608:12:0808:21:58.7508:22:24.50+04:10:109:396.2
451KOLASA Andrzej 307WARSZAWA-WESOŁAM604M 38200:00:0200:20:5501:14:3303:49:1705:43:2008:14:0908:22:27.6508:22:30.55+04:10:169:396.2
452MOKRAS Adam 164ŁÓDŹM30162M 38300:00:3900:24:1101:24:4604:03:3805:42:4508:12:3108:23:35.9008:24:15.85+04:12:019:416.2
453ZMYSŁOWSKI Igor 518CIECIERZYNM2051M 38400:00:1300:22:4201:17:3303:53:2805:46:4408:15:1008:24:12.3508:24:25.50+04:12:119:416.2
454BUDA Marzena 517WOJCIECHÓWK2012K 7000:00:1200:22:4301:17:3503:53:2905:46:4608:15:1208:24:12.7008:24:25.55+04:12:119:416.2
455NORWICZ Dominika 70KRAKÓWK3033K 7100:00:2200:21:4901:20:0303:58:5505:47:0008:14:1808:24:12.5008:24:35.20+04:12:219:416.2
456MALICKI Grzegorz 335NOWY KAZANÓWM40134M 38500:00:1000:19:5901:07:5503:39:5905:27:2508:12:5608:24:28.2508:24:38.55+04:12:249:426.2
457WALENTOWSKI Maciej 597TARNÓWM2052M 38600:00:2600:23:5701:23:2404:03:1805:45:0908:15:0408:24:16.2508:24:42.45+04:12:289:416.2
458POPŁAWSKI Arkadiusz 95HALINÓWM40135M 38700:00:4500:23:0001:17:0903:56:2105:37:2708:13:3108:24:01.7008:24:46.95+04:12:329:416.2
459POPŁAWSKA Katarzyna 96HIPOLITÓWK4021K 7200:00:4500:23:0001:17:0803:56:2605:37:2808:13:4008:24:01.4508:24:47.05+04:12:339:416.2
460CHODOROWSKI Arkadiusz 593ALEKSANDRÓWM30163M 38800:00:4900:25:4601:29:2204:16:3405:55:4908:16:3408:24:35.9508:25:25.55+04:13:119:426.2
461KALIŃSKI Hubert 371WARSZAWAM40136M 38900:00:4500:24:3401:29:3404:05:5605:52:5308:17:1408:25:03.8008:25:49.10+04:13:359:426.2
462KARANOS Tadeusz 284HAJNÓWKAM5035M 39000:00:1600:22:0601:15:1304:06:2205:51:2008:17:5308:25:52.5508:26:09.00+04:13:549:436.2
463PTAK Patryk 240KIELCEM30164M 39100:00:3700:23:0401:17:1803:46:0105:46:4708:18:5708:26:18.6508:26:56.50+04:14:429:446.2
464BURACZYŃSKI Michał 206POZNAŃM30165M 39200:00:4600:23:3301:26:3904:04:5305:48:3908:17:2808:26:11.4508:26:58.05+04:14:449:446.2
465GIELNIK Karol 150POZNAŃM30166M 39300:00:4600:23:3101:26:4004:04:5205:48:3808:17:2608:26:12.0008:26:58.30+04:14:449:446.2
466SOBCZAK Maciej 209ŁÓDŹM30167M 39400:00:4100:22:0301:19:2103:56:5605:41:5308:17:1408:26:24.6508:27:05.70+04:14:519:446.2
467ZBYSŁAW Beata 62IŁAWAK4022K 7300:00:1500:23:3901:25:0704:06:0405:49:2708:19:0508:27:56.2508:28:11.45+04:15:579:466.1
468MICHALCZAK Jacek 453SZYDŁOWIECM30168M 39500:00:1008:19:2208:29:19.9008:29:30.10+04:17:169:476.1
469GÓRAJ Maciej 64IŁAWAM40137M 39600:00:1500:24:0001:22:1604:01:4305:50:4808:20:2308:29:17.0508:29:32.25+04:17:189:476.1
470GÓRAJ Marta 275IŁAWAK3034K 7400:00:1500:23:5901:22:1604:01:4405:49:1908:20:2208:29:17.5008:29:32.55+04:17:189:476.1
471OGRODOWICZ Jacek 429SZCZECINM5036M 39700:00:3500:23:4601:26:0204:05:3105:48:3408:20:0708:29:05.4008:29:40.65+04:17:269:476.1
472ŻURAWSKI Michał 538SZCZECINM30169M 39800:00:2800:23:5201:26:0804:05:3605:48:0308:20:1208:29:12.9508:29:41.05+04:17:279:476.1
473KOSNOWSKA Katarzyna 633WARSZAWAK4023K 7500:00:3100:23:3501:21:4804:08:4005:55:1108:20:4908:29:46.7008:30:18.20+04:18:049:486.1
474NOWICKI Marek 262DOBRZYKOWICEM40138M 39900:00:0800:21:5601:16:2103:56:2405:52:4808:23:2008:30:55.1008:31:03.20+04:18:499:496.1
475WÓJCIK Renata 168LUBLINK3035K 76Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:3600:22:3401:15:5103:54:0705:39:2708:21:5508:31:58.5008:32:35.15+04:20:219:506.1
476ADAMOWSKI Jacek 248GLIWICEM30170M 400Dziołchy i Synki Squad00:00:2600:20:5301:16:0903:51:4605:48:2508:24:1408:32:24.2508:32:50.30+04:20:369:516.1
477MICHALAK Katarzyna 676Ever RunŁÓDŹK3036K 77Łódzka Grupa Szaleńców00:00:4600:22:2201:15:0603:50:2105:38:3408:20:0608:32:16.3508:33:02.75+04:20:489:516.1
478PATURA Ania 149ŁÓDŹK4024K 78Łódzka Grupa Szaleńców00:00:4600:22:2201:15:0603:50:1905:38:3608:20:0208:32:16.3508:33:02.85+04:20:489:516.1
479SUSKI Józef 291ŁÓDŹM30171M 401Łódzka Grupa Szaleńców00:00:4600:22:2101:15:0203:33:2105:38:3508:20:0308:32:16.7008:33:02.95+04:20:489:516.1
480STĘPIEŃ Krzysztof 161RZESZÓWM30172M 40200:00:2800:19:1301:06:1003:21:3505:43:2908:21:4508:32:46.7508:33:15.50+04:21:019:516.1
481MARSZAŁEK-KOKOT Katarzyna 522DYNÓWK3037K 79Aktywny Dynów00:00:3800:22:0101:18:4603:56:5205:45:3508:23:0908:33:11.0508:33:49.55+04:21:359:526.1
482CAŁKA Grzegorz 672M40139M 40300:00:2200:22:5701:22:2204:06:2405:49:0208:24:3708:33:42.8008:34:05.05+04:21:519:526.1
482CAŁKA Agnieszka 671K3038K 8000:00:2200:22:5701:22:2304:06:2405:49:0508:24:4108:33:42.7008:34:05.05+04:21:519:526.1
484LEWANDOWSKI Rafał 654Narodowy WałbrzychWAŁBRZYCHM30173M 40400:00:5800:22:5901:20:5604:03:2705:49:1108:24:4208:33:07.4508:34:06.40+04:21:529:526.1
485HYZIAK Jakub 249GORLICEM40140M 40500:00:4100:23:3201:22:3904:20:3405:54:4808:24:5308:34:14.0508:34:55.55+04:22:419:536.1
486DONIEC Sebastian 288JASŁOM30174M 40600:00:4100:23:3001:22:3904:20:3605:55:0808:24:5508:34:15.0008:34:56.00+04:22:419:536.1
487ZAKRZEWSKI Szymon 59ŁAPYM30175M 40700:00:0900:20:0601:15:0103:51:5305:46:3608:28:3808:37:06.5508:37:16.15+04:25:029:566
488CHOJNACKI Przemysław 56CHMIELOWICEM30176M 40800:00:5200:24:0301:24:2804:05:4805:49:0108:26:2208:36:41.4008:37:33.45+04:25:199:566
489PACIA Sebastian 382ŁAŃCUTM30177M 40900:00:1900:21:0501:12:5003:53:0105:57:1008:26:5608:37:29.3508:37:49.05+04:25:359:576
490AURZECKI Michał 296ZAMOŚĆM30178M 41000:00:1700:21:4801:16:4303:53:2005:48:1608:26:4608:37:34.3508:37:51.70+04:25:379:576
490WASĄŻNIK Marcin 305HALINÓWM30179M 41100:00:1700:21:4801:16:4303:53:1805:48:1708:26:4608:37:34.3008:37:51.70+04:25:379:576
492MEKSA Patrycja 188ŁÓDŹK4025K 8100:00:3300:23:3301:20:1404:02:4305:50:0008:27:5008:38:07.0508:38:40.25+04:26:269:576
492CHUDY Michał 235WARSZAWAM30180M 41200:00:4700:22:4401:17:1303:47:4305:44:1908:28:0508:37:52.9008:38:40.25+04:26:269:576
494DULKOWSKI Jarosław 579GRUDZIĄDZM30181M 413Łubudubu00:00:2800:23:1201:19:0503:51:2505:48:3408:28:2808:38:19.2008:38:47.75+04:26:339:586
495SZEWCZUK Sylwester 396CIESZYNM30182M 41400:00:3700:21:4101:17:2303:54:4205:46:5008:28:0608:38:10.4508:38:47.95+04:26:339:576
496SKORUPA Paulina 162ŚCINAWAK3039K 82Euforia Biegacza00:00:2500:23:5701:22:0404:06:1405:47:4808:27:3808:38:28.8008:38:54.55+04:26:409:586
497WÓJCIK Robert 387WARSZAWAM40141M 41500:00:3300:24:0701:24:0903:59:5605:42:1608:24:2308:38:44.3008:39:17.35+04:27:039:586
498ŁEMPICKA-GROMEK Joanna 389WARSZAWAK3040K 8300:00:3300:23:3601:23:3404:03:2605:47:5108:27:3808:38:44.5008:39:18.15+04:27:049:586
499NIEWĘGŁOWSKI Michał 84RADZYŃ PODLASKIM40142M 41600:00:4800:23:3401:19:5704:04:1805:55:5708:29:5608:39:43.3008:40:31.80+04:28:179:596
500GODLEWSKI Paweł 406BIAŁYSTOKM30183M 41700:00:3600:21:5301:16:1704:09:0105:50:3908:28:5908:40:25.3008:41:01.30+04:28:4710:006
501KWIATKOWSKA-SITEK Ewa 141RZESZÓWK3041K 8400:00:1500:23:0001:20:2904:05:3805:50:3708:30:1808:41:10.8508:41:26.05+04:29:1210:016
502KOPCZYŃSKI Maciej 306GDYNIAM30184M 418Ultra Trójmiasto00:00:5600:23:5801:25:4504:08:2805:55:1208:32:4908:40:51.6008:41:47.80+04:29:3310:006
503MUCHA Tomasz 488JANÓW LUBELSKIM40143M 41900:00:5500:23:1901:19:5103:55:2905:47:4908:29:4808:41:08.1008:42:03.50+04:29:4910:016
504RUSZKOWSKI Leszek 514LIPNOM40144M 42000:00:3900:23:4101:29:2104:14:3505:56:1508:33:1208:43:15.6008:43:55.25+04:31:4110:036
505WOJDYŁ Anna 362LUBLINK3042K 8500:00:5500:24:3201:25:4004:08:2005:48:5108:32:5708:43:01.2008:43:56.40+04:31:4210:036
506GANCARSKI Marcin 270LUBLAM2053M 42100:00:0300:21:3001:18:0004:11:3405:50:1508:34:2508:45:24.6008:45:28.45+04:33:1410:065.9
507HORBACZEWSKI Marek 653CHEŁMM5037M 42200:00:4400:22:2501:20:4103:56:3905:49:0008:34:4508:44:54.4008:45:39.20+04:33:2510:055.9
508WALCZAK Dariusz 175BOLESŁAWM40145M 42300:00:3800:23:3001:31:3904:17:2905:55:1008:36:2608:46:55.0008:47:33.65+04:35:1910:075.9
509WALCZAK Agnieszka 343BOLESŁAWK3043K 8600:00:3800:23:3001:31:3904:12:4105:49:4308:36:2608:46:55.3508:47:33.85+04:35:1910:075.9
510PREJS Beatamarta 46SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3044K 87Dziołchy i Synki Squad00:00:2700:22:4901:21:1604:11:2505:57:0508:40:0308:50:33.4008:51:00.85+04:38:4610:125.9
511NOWAK Daniel 245WARSZAWAM30185M 42400:00:5500:21:4801:15:5504:05:3805:49:1908:40:3108:50:11.8008:51:07.40+04:38:5310:115.9
512LEWOC Leszek 658WROCŁAWM40146M 42500:00:1100:21:1901:16:2403:58:1205:49:5608:41:4208:52:34.2508:52:45.55+04:40:3110:145.9
513WIERZBICKI Michał 599SWARZĘDZM30186M 42600:00:2300:22:5201:17:5003:55:4605:51:1108:40:5008:52:53.4508:53:16.50+04:41:0210:145.9
514ZWOLIŃSKI Łukasz 250GDAŃSKM30187M 42700:00:4100:23:3701:19:0203:40:2205:40:0708:42:3008:55:07.4008:55:48.70+04:43:3410:175.8
DQMISIUNA Mariusz 265ŚRODA ŚLĄSKAM40DQ00:23:39 DQ01:26:15 DQ04:26:42 DQ06:23:36 DQ DQ09:43:00.15 DQ DQ--
POMAGRUK Katarzyna 132KIELCEK30DNF00:23:04 DNF01:17:17 DNF03:46:00 DNF05:29:43 DNF07:31:59 DNF DNF DNF--
WILK Maciej 577BYTOMM30DNF00:15:34 DNF00:53:11 DNF02:35:33 DNF04:56:01 DNF DNF DNF DNF--
POSKROBKO Jarosław 681M30DNF00:18:42 DNF01:03:33 DNF03:21:20 DNF04:56:37 DNF DNF DNF DNF--
SZARSZEWSKI Pawel 238GRUDZIADZM30DNF00:19:27 DNF01:13:41 DNF03:47:12 DNF05:41:44 DNF DNF DNF DNF--
BRAUN Krzysztof 551WARSZAWAM40DNF00:23:36 DNF01:18:50 DNF03:53:46 DNF05:42:57 DNF DNF DNF DNF--
CHILIŃSKI Karol 407BIAŁYSTOKM30DNF00:22:00 DNF01:15:37 DNF04:08:12 DNF05:57:55 DNF DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKI Robert 458BRODNICAM40DNF00:23:29 DNF01:20:19 DNF04:08:46 DNF05:57:56 DNF DNF DNF DNF--
ZBYSŁAW Robert 61IŁAWAM50DNF DNF01:28:18 DNF04:16:22 DNF05:59:01 DNF DNF DNF DNF--
TKACZYK Przemysław 255LUBLINM40Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW TeamDNF00:23:51 DNF01:23:26 DNF04:14:46 DNF05:59:36 DNF DNF DNF DNF--
GOŁĄB Michał 569TARNOWO PODGÓRNEM40DNF00:23:08 DNF01:20:59 DNF04:03:06 DNF05:59:58 DNF DNF DNF DNF--
KOPYŚĆ Jarosław 524OLSZTYNM40DNF00:25:15 DNF01:32:07 DNF04:14:18 DNF06:00:20 DNF DNF DNF DNF--
JATA Marta 581LUBLINK30Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW TeamDNF00:23:54 DNF01:25:49 DNF04:14:55 DNF06:00:30 DNF DNF DNF DNF--
TKACZYK Jolanta 253LUBLINK40Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW TeamDNF00:23:54 DNF01:23:16 DNF04:14:57 DNF06:01:08 DNF DNF DNF DNF--
JANKOWSKI Paweł 662M40DNF00:24:19 DNF01:29:21 DNF04:14:22 DNF06:01:09 DNF DNF DNF DNF--
BORKOWSKI Krzysztof 302BIAŁYSTOKM40DNF00:24:40 DNF01:24:29 DNF04:13:51 DNF06:03:24 DNF DNF DNF DNF--
ZIELONKA Bogumił 77PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM40DNF00:25:29 DNF01:28:39 DNF04:29:31 DNF06:04:32 DNF DNF DNF DNF--
BRAUN Maria 550WARSZAWAK30DNF00:24:43 DNF01:22:09 DNF04:14:43 DNF06:05:06 DNF DNF DNF DNF--
STAWSKA Anna 686Virtual Runner ClubLUKSEMBURGK30DNF00:24:17 DNF01:22:57 DNF04:18:18 DNF06:05:19 DNF DNF DNF DNF--
BANASIK Łukasz 566OLSZTYNM30DNF00:24:01 DNF01:26:23 DNF04:18:57 DNF06:05:56 DNF DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKA Bogna 567OLSZTYNK30DNF00:24:01 DNF01:26:19 DNF04:19:00 DNF06:07:02 DNF DNF DNF DNF--
BEZKOROWAJNY Joanna 52SIEPRAWK20DNF00:23:30 DNF01:20:42 DNF04:16:14 DNF06:07:33 DNF DNF DNF DNF--
BEZKOROWAJNY Mateusz 53SIEPRAWM20DNF00:23:31 DNF01:20:43 DNF04:20:09 DNF06:07:33 DNF DNF DNF DNF--
SIÓDMIAK Cezary 287WARSZAWAM40DNF00:23:37 DNF01:21:48 DNF04:22:47 DNF06:08:36 DNF DNF DNF DNF--
KUCHARSKI Piotr 166ŁÓDŹM20DNF00:23:36 DNF01:21:48 DNF04:22:49 DNF06:08:38 DNF DNF DNF DNF--
ŁOKAS Andrzej 584BĘDZINM40DNF00:26:03 DNF01:29:11 DNF04:24:12 DNF06:08:41 DNF DNF DNF DNF--
MATOGA Lucyna 55SIEPRAWK40DNF00:24:47 DNF01:26:12 DNF04:20:08 DNF06:10:00 DNF DNF DNF DNF--
HUZIOR Ela 381ORZESZEK40DNF00:24:33 DNF01:29:07 DNF04:26:10 DNF06:11:08 DNF DNF DNF DNF--
WITKOWSKA Jolanta 218WARSZAWAK40DNF00:25:55 DNF01:33:59 DNF04:27:15 DNF06:11:31 DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Michał 130ŁÓDŹM40DNF00:23:18 DNF01:21:48 DNF04:07:55 DNF06:13:21 DNF DNF DNF DNF--
FRUCZ Jacek 68SOSNOWIECM40DNF00:23:22 DNF01:22:21 DNF04:20:52 DNF06:14:01 DNF DNF DNF DNF--
JUREK Jarosław 405LIMANOWAM40DNF00:24:00 DNF01:22:42 DNF04:27:18 DNF06:16:07 DNF DNF DNF DNF--
FUNKA Andrzej 303NOWY TOMYŚLM50DNF00:24:18 DNF01:22:59 DNF04:19:22 DNF06:18:34 DNF DNF DNF DNF--
OBARSKI Norbert 632KIELCEM50DNF00:21:21 DNF01:19:18 DNF04:24:45 DNF06:19:03 DNF DNF DNF DNF--
DOMARADZKA Ewa 190PYSKOWICEK40Dziołchy i Synki SquadDNF00:24:30 DNF01:26:33 DNF04:28:52 DNF06:21:19 DNF DNF DNF DNF--
CISEK Agnieszka 689K30DNF00:25:21 DNF01:30:14 DNF04:29:51 DNF06:24:19 DNF DNF DNF DNF--
HARNIK Michal 543TARNOBRZEGM30DNF00:21:18 DNF01:18:19 DNF04:22:07 DNF06:28:59 DNF DNF DNF DNF--
PYSIEWICZ Krzysztof 451KATOWICEM50DNF00:26:23 DNF01:33:01 DNF04:39:32 DNF06:33:58 DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Tomasz 156KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF00:24:28 DNF01:27:48 DNF04:28:45 DNF06:44:03 DNF DNF DNF DNF--
ONISK Kamil 33MIŃSK MAZOWIECKIM20DNF00:16:40 DNF00:59:33 DNF03:09:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKA Ewa 216JAROSŁAWK40DNF00:23:15 DNF01:23:43 DNF04:16:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWA Paweł 71JÓZEFOSŁAWM30DNF00:23:05 DNF01:20:48 DNF04:22:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZYPEK Jacek 86PIASECZNOM30DNF00:23:30 DNF01:30:28 DNF04:31:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZWOLIŃSKI Mariusz 384WARSZAWAM30DNF00:23:31 DNF01:30:29 DNF04:31:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHWIN Adam 647POZNAŃM30DNF00:26:43 DNF01:32:30 DNF04:44:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARCZAK Sylwia 124LUBLINK30Perfect Runner LublinDNF00:26:59 DNF01:32:42 DNF04:46:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁADYSZ Urszula 492SANOKK20DNF00:25:05 DNF01:32:16 DNF04:46:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYRWAL Sebastian 521WARSZAWAM30DNF00:25:11 DNF01:29:42 DNF04:47:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYRWAŁ Krzysztof 563RADZYMINM30DNF00:25:12 DNF01:29:43 DNF04:47:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁADYSZ Agnieszka 213SANOKK20DNF00:25:06 DNF01:32:16 DNF04:54:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHUDNICKI Jarosław 452BRZESKOM30DNF00:18:42 DNF01:05:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BODZON Marcin 601WOŁOMINM30DNF00:20:55 DNF01:09:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANCEWICZ Diana 301BIAŁYTSOKK30DNF00:24:39 DNF01:24:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DURA Piotr 243RAKÓWM40DNF00:25:52 DNF01:31:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ILASZ Staś 224POZNAŃM40DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 569 wynik(ów)