IV ULTRAMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - ULTRA ŁOŚ

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
67 km
Zgłoszonych:
74
Wystartowało:
58
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
58
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.57km | 43.47km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
22.57km
Lap
43.47km
Czas
netto
66.69km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1RYCHTER Karol 310THE RYCHTERSBYDGOSZCZM-401M 101:58:1403:45:4205:53:03.00 5:1711.3
2ŁĄCZNY Jarosław 127PB SLABYDGOSZCZM-402M 201:48:3503:44:3005:55:12.20+00:02:095:1911.3
3OBRĘBSKI Grzegorz 165BYDGOSZCZM-403M 301:49:2003:45:3006:01:05.25+00:08:025:2411.1
4HAUPA Maciej 64KS DEBIUTWIELEŃM-404M 401:56:5803:52:3806:09:47.90+00:16:445:3210.8
5LEWANDOWSKI Filip 117BYDGOSZCZM-301M 502:00:1803:58:5406:16:36.30+00:23:335:3810.6
6PIETRYSZYN Emil 176PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-201M 601:49:1603:47:1706:23:36.80+00:30:335:4510.4
7MUCHA Robert 149FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-501M 701:56:5703:52:5406:25:49.35+00:32:465:4710.4
8KAWIECKI Paweł 86AKADEMIAMUZYCZNABIEGANIDZICAM-202M 802:00:1703:58:5406:26:50.15+00:33:475:4810.3
9SZRULL Zenon 233GRĄŻAWYM-302M 901:52:0303:52:5006:28:02.65+00:34:595:4910.3
10SIUCHNIŃSKI Tomasz 204BYDGOSZCZM-405M 1001:58:2204:01:2906:28:24.80+00:35:215:4910.3
11RUDNICKI Michał 194PUSZCZALSCYNOWA WIEŚ WIELKAM-303M 1101:58:2204:03:5706:36:56.00+00:43:535:5710.1
12ZDANOWSKI Dawid 277WKURW_TEAMPOZNAŃM-203M 1202:01:0004:20:3906:51:55.10+00:58:526:109.7
13KUREK Jarosław 111ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM-304M 1302:01:0004:20:2206:54:06.95+01:01:036:129.7
14KOPACZ Adrian 92BYSŁAWM-305M 1401:53:1504:03:5806:54:11.20+01:01:086:129.7
15GAŁUSZKA Dorota 55WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK-401K 102:08:1304:29:1706:54:18.45+01:01:156:129.7
16SIP Wojciech 203FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-406M 1502:08:2504:21:4907:02:53.00+01:09:506:209.5
17DĄBKOWSKI Wojciech 35SOLEC KUJAWSKIM-306M 1602:10:2304:27:2807:04:04.65+01:11:016:219.4
18WIŚNIEWSKI Wojciech 261BYDGOSZCZM-407M 1702:17:2204:31:0507:08:00.55+01:14:576:259.3
19DROCIAK Michał 43OSOWA GÓRA TEAMBYDGOSZCZM-307M 1802:09:0204:30:3407:10:29.00+01:17:266:279.3
20MAKOWSKI Sławomir 133RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-502M 1902:21:0804:36:2907:12:06.50+01:19:036:289.3
21LATOS Paweł 115BRACIA LATOSBYDGOSZCZM-308M 2002:03:2904:23:2207:14:22.75+01:21:196:309.2
22NOWAK Przemysław 163KABEL TEAM BYDGOSZCZNOWA WIEŚ WIELKAM-309M 2102:17:1004:39:4807:20:18.50+01:27:156:369.1
23MĄDRAWSKI Rafał 140FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-408M 2202:16:4104:38:4807:27:17.20+01:34:146:428.9
24ZATORSKI Dariusz 276FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-409M 2302:16:4104:34:4407:27:17.70+01:34:146:428.9
25MARĆ Robert 136BYDGOSZCZM-4010M 2402:11:4704:32:2007:28:51.10+01:35:486:438.9
26LUTOWSKI Wojciech 125TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3010M 2502:05:0904:27:3107:28:58.10+01:35:556:438.9
27SOBAŃSKI Michał 210CNNBYDGOSZCZM-3011M 2602:30:1705:00:5407:46:21.65+01:53:186:598.6
28LISIECKI Jacek 123NIEMCZM-4011M 2702:10:2404:40:4307:52:47.85+01:59:447:058.5
29FRYDRYCH Tomasz 52ZAGNANSK BIEGATUMLINM-3012M 2802:20:5004:52:4407:54:51.75+02:01:487:078.4
30FICNER Iwona 47FSD RUN DREZDENKOSTARE KUROWOK-402K 202:18:3204:59:4007:55:06.65+02:02:037:078.4
31HIRT Tomasz 67CB163BYDGOSZCZM-3013M 2902:17:4605:03:2507:55:08.90+02:02:057:078.4
32DĘBICKI Darek 37WŁOCŁAWEKM-3014M 3002:19:5004:55:3407:56:06.85+02:03:037:088.4
33DAWISKIBA Artur 34FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-4012M 3102:18:3304:59:3907:59:05.15+02:06:027:118.4
34BORDUNA Łukasz 11FSD RUN DERZDENKODREZDENKOM-4013M 3202:17:4604:52:5908:00:11.45+02:07:087:128.3
35GRUBICH Damian 61PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4014M 3302:28:1605:16:1908:03:54.40+02:10:517:158.3
36ZIENKIEWICZ Rafał 278BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM-3015M 3402:08:2904:47:0308:05:52.95+02:12:497:178.2
37SŁODOWNIK Rafał 207BYDGOSZCZ FAN MARATONZIELONKAM-4015M 3502:27:1805:06:5108:08:53.10+02:15:507:198.2
38KOWALSKI Paweł 94KOWALE TEAMTORUŃM-4016M 3602:27:1705:06:4908:08:53.35+02:15:507:198.2
39LEWIŃSKI Jacek 119BYDGOSZCZM-3016M 3702:24:2305:08:0908:11:44.95+02:18:417:228.1
40ŁOŚ Piotr 128KRUSZYNM-4017M 3802:12:5104:56:4908:16:50.10+02:23:477:268.1
41SZTEJKA Damian 235BYDGOSZCZM-4018M 3902:33:0605:15:4308:18:13.35+02:25:107:288
42FILIPEK Małgorzata 48FOREST GANGBYDGOSZCZK-301K 302:22:4305:06:5508:21:30.70+02:28:277:318
43SOBCZAK Tomasz 211REBORN TEAM GNIEZNOGNIEZNOM-4019M 4002:16:2605:05:3208:25:32.80+02:32:297:347.9
44TEKLIŃSKI Dawid 246WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM-3017M 4102:10:5404:49:3408:31:18.55+02:38:157:407.8
45RACIBORSKI Grzegorz 187TASAK TEAMBYDGOSZCZM-4020M 4202:19:2005:15:4908:39:48.45+02:46:457:477.7
46WEILAND Adrian 258NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM-3018M 4302:18:0605:16:3608:47:06.00+02:54:037:547.6
47SZWARC Paweł 239AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3019M 4402:39:0605:39:4608:49:30.45+02:56:277:567.6
48JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 77STACHOWSCYZŁOTÓWK-403K 402:23:5805:14:0508:53:22.25+03:00:197:597.5
49SZWEDA Marek 240ZŁOTÓWM-60+1M 4502:23:5805:14:0508:53:22.40+03:00:197:597.5
50GRABOWSKA-LESISZ Aneta 60KOSZALINK-404K 502:36:2105:39:0709:06:18.40+03:13:158:117.3
51GUŹDZIOŁ Jarek 62TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-4021M 4602:39:0205:39:5009:09:30.75+03:16:278:147.3
52KOZŁOWSKA Karolina 98BYDGOSZCZK-405K 602:39:0105:39:5009:09:31.35+03:16:288:147.3
53WAWRZYNIAK Dawid 307FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-3020M 4702:55:2206:04:1709:10:51.45+03:17:488:157.3
54BUCHALSKI Rafał 19REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIAM-204M 4802:25:2205:27:0309:18:43.45+03:25:408:227.2
55DEJNECKA Ewa 36WOODRUNNERSTORUŃK-302K 702:22:4205:16:5809:20:29.65+03:27:268:247.1
56NIEMCZEWSKA Angelika 158LZS 'JEDNOŚĆ' ŁOBŻENICAŁOBŻENICAK-406K 802:51:0106:07:4409:29:45.85+03:36:428:327
57SIEKIERSKI Tomasz 202PUSZCZALSCYSOLEC KUJAWSKIM-4022M 4902:37:2605:47:5309:36:17.10+03:43:148:386.9
58ŻUKOWSKA Joanna 282POBIEGANILUBIEWOK-303K 902:51:0306:07:4609:38:12.65+03:45:098:406.9
Znaleziono 58 wynik(ów)