IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-01-28
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
300
Wystartowało/ Started:
266
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
266
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.1km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMISZEWSKI Ignacy 1065MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:2700:22:1200:34:04.7000:34:04.70 3:2417.6
2SZPUNAR Andrzej 1187RZESZÓWM401M 200:00:2700:23:2200:36:12.5000:36:12.50+00:02:073:3716.6
3DZIOREK Tomasz 1092SPRINT GORZYCEGORZYCEM301M 300:00:2900:26:3700:40:17.0000:40:17.00+00:06:124:0114.9
4SUROWIEC Grzegorz 1160BESTA SP. Z O.O.RZESZÓWM302M 400:00:3000:27:1700:41:08.4500:41:08.45+00:07:034:0614.6
5DUDZIK Łukasz 1175GÓRAL BIEGAKAMIENICAM303M 500:00:3500:28:0500:41:40.1000:41:40.10+00:07:354:1014.4
6BARAN Mateusz 1072GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKM202M 600:00:2900:27:3600:41:53.3000:41:53.30+00:07:484:1114.3
7ADAMCZYK Przemysław 1235ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM402M 700:00:2800:28:3500:42:43.5500:42:43.55+00:08:384:1614
8MARCZAK Paweł 1234ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM304M 800:00:3200:28:3900:42:51.5000:42:51.50+00:08:464:1714
9TRYNIECKI Krystian 1073ŻOŁYNIAM203M 900:00:3900:28:0900:43:05.7000:43:05.70+00:09:014:1813.9
10MAJCHROWICZ Wiktor 1314ROGIM305M 1000:00:5700:29:3100:43:44.7500:43:44.75+00:09:404:2213.7
11REGIEC Mateusz 1246GYPSY RUNNER'SPORĘBA SPYTKOWSKAM306M 1100:00:3900:29:1800:43:53.5500:43:53.55+00:09:484:2313.7
12WITEK Elżbieta 1248BARYCZKAK301K 100:00:3800:29:3900:44:39.0000:44:39.00+00:10:344:2713.4
13TELESZ Mateusz 1249POŁOMIAM307M 1200:00:3900:29:3900:44:41.5500:44:41.55+00:10:364:2813.4
14HARSCHE Paweł 1026LUOWISKAM308M 1300:00:5300:29:4800:45:00.2500:45:00.25+00:10:554:3013.3
15TRYNIECKI Tomasz 1074GRODZISKA GRUPA BIEGOWAŻOŁYNIAM403M 1400:00:3900:30:0600:45:02.7000:45:02.70+00:10:584:3013.3
16PRZEBIROWSKI Karol 1151HUSARIA RACE TEAMFAJSŁAWICEM204M 1500:00:3000:29:5100:45:21.6000:45:21.60+00:11:164:3213.2
17SARNA Kamil 1166KRASNEM309M 1600:00:5000:30:2900:45:36.3000:45:36.30+00:11:314:3313.2
18WÓJCIK Jerzy 1100KAKÓWM3010M 1700:00:5600:31:0100:46:04.8500:46:04.85+00:12:004:3613
19WÓJCIK Józef 1137CHEŁM BIEGACHEŁMM404M 1800:00:5600:31:0600:46:55.8500:46:55.85+00:12:514:4112.8
20MAŚLANY Daniel 1046SANOKM405M 1900:01:0000:31:4500:47:13.8500:47:13.85+00:13:094:4312.7
21WINIARSKI Karol 1176BŁĘKITNI ŻEGLCEŻEGLCEM3011M 2000:00:3700:31:3900:47:30.0000:47:30.00+00:13:254:4512.6
22CHOJNACKI Wiktor 1226LUTOWISKAM3012M 2100:01:0200:32:0700:47:47.6000:47:47.60+00:13:424:4612.6
23ONISK Kamil 1162MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM205M 2200:00:3100:32:1800:48:32.2000:48:32.20+00:14:274:5112.4
24SKOTNICZNY Michał 1138KRAKÓWM206M 2300:00:5700:32:3400:48:39.7500:48:39.75+00:14:354:5112.3
25ZAWADZKI Krzysztof 1239FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM207M 2400:01:1000:32:5000:48:47.3500:48:47.35+00:14:424:5212.3
26TUCZAPSKI Piotr 1212XRUNNERSRZESZÓWM208M 2500:00:3700:32:2200:48:47.4000:48:47.40+00:14:424:5212.3
27STANKIEWICZ Jacek 1218DUKLAM501M 2600:00:3900:32:2300:48:48.5000:48:48.50+00:14:434:5212.3
28FARON Piotr 1280LIMANOWA FORESTM601M 2700:00:4300:32:4300:48:50.2500:48:50.25+00:14:454:5312.3
29SZYSZŁO Tomasz 1219RUN ENERGY CLUB SANOKSANOKM3013M 2800:00:5700:32:4000:48:51.8500:48:51.85+00:14:474:5312.3
30KLATE Łukasz 1017ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM406M 2900:00:5900:32:4800:49:18.9000:49:18.90+00:15:144:5512.2
31SZWAST Jerzy 1198MTB MOSR DUKLADUKLAM407M 3000:01:2500:33:2800:49:26.2000:49:26.20+00:15:214:5612.1
32RECZKOWSKI Andrzej 12521954NIENASZÓWM602M 3100:00:3800:32:4200:49:44.5500:49:44.55+00:15:394:5812.1
33WILCZAK Janusz 1021PRZEMYŚLM408M 3200:00:3400:33:1400:50:01.7000:50:01.70+00:15:575:0012
34KRZYŚKO Marcin 1144TRZEBOWNISKOM3014M 3300:01:2000:32:4400:50:02.6000:50:02.60+00:15:575:0012
35RZEMIENIEWSKA Marta 1261ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK201K 200:01:0500:33:4900:50:07.1500:50:07.15+00:16:025:0012
36PŁESZKA Marek 1165OTRYT LUTOWISKALUTOWISKAM409M 3400:01:0100:33:4200:50:27.5000:50:27.50+00:16:225:0211.9
37SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1179POZNAŃK302K 300:00:5900:33:5100:50:34.4000:50:34.40+00:16:295:0311.9
38ZAWADZKI Marcin 1053SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM3015M 3500:01:0300:33:4500:50:41.5500:50:41.55+00:16:365:0411.8
39BODZIOCH Grzegorz 1062GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM4010M 3600:01:0100:33:2600:50:48.0500:50:48.05+00:16:435:0411.8
40STĘPKOWSKI Mateusz 1206PIASTÓWM209M 3700:02:4200:35:5800:50:51.5000:50:51.50+00:16:465:0511.8
41KALBARCZYK Adriana 1070ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK202K 400:01:0500:34:4400:50:55.5000:50:55.50+00:16:505:0511.8
42ISKRA Grzegorz 1150KP PSP STRZYZÓWCZUDECM3016M 3800:00:5900:33:5700:50:58.3500:50:58.35+00:16:535:0511.8
43DRĄŻEK Sławomir 1183FAJSŁAWICEM4011M 3900:01:0300:34:2200:51:14.5000:51:14.50+00:17:095:0711.7
44TOKARZ Adrian 1191DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM3017M 4000:01:3800:34:2600:51:22.1500:51:22.15+00:17:175:0811.7
45KARKUT Michał 1205FUN&RUNSTRZYŻÓWM3018M 4100:01:3800:35:1300:51:57.1000:51:57.10+00:17:525:1111.5
46RAPACZ Marcin 1108KRAKÓWM502M 4200:01:0800:34:1000:52:00.2000:52:00.20+00:17:555:1211.5
47WARĘCKA Kasia 1135LESKOK203K 500:00:4200:34:1000:52:15.0000:52:15.00+00:18:105:1311.5
48DUDZIŃSKI Piotr 1196RZESZÓWM3019M 4300:01:3700:35:1200:52:17.8000:52:17.80+00:18:135:1311.5
49RADZIK Robert 12211991BIAŁA NIŻNAM2010M 4400:00:3900:35:2000:52:18.5500:52:18.55+00:18:135:1311.5
50RYŁKO Jacek 1140SOLINA TEAMSOLINAM4012M 4500:01:0100:35:2400:52:21.1500:52:21.15+00:18:165:1411.5
51HYDZIK Łukasz 1058LIDER SANOKSANOKM4013M 4600:00:5800:34:5200:52:27.0000:52:27.00+00:18:225:1411.4
52OLEKSIK Filip 1298AZS KRAKOWSKA AKADEMIA IM. FRYCIAKRAKÓWM2011M 4700:01:2000:35:5400:52:29.1000:52:29.10+00:18:245:1411.4
53MIERZWA Kamil 1284JASŁOM2012M 4800:01:0500:35:1000:52:47.1500:52:47.15+00:18:425:1611.4
54SOBIERAJSKI Maciej 1043REDAM3020M 4900:01:0900:36:2500:52:49.0000:52:49.00+00:18:445:1611.4
55SIENNICKI Rafał 1180MARKIM4014M 5000:01:3300:35:5300:53:23.7500:53:23.75+00:19:195:2011.2
56MISIOŁEK Marcin 1038MOSIR DUKLADUKLAM3021M 5100:01:2200:35:3700:53:27.3500:53:27.35+00:19:225:2011.2
57BŁASZCZAK Błażej 1203KRAKÓWM3022M 5200:01:0100:36:1700:53:29.3500:53:29.35+00:19:245:2011.2
58POSZYTEK Jagoda 1042REDAK204K 600:01:0800:36:2400:53:32.2000:53:32.20+00:19:275:2111.2
59ŻELAZNY Agnieszka 1260GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEK401K 700:01:0100:35:3000:53:34.7000:53:34.70+00:19:305:2111.2
60PAJESTKA Wojciech 1265POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK/ AZS PWSZSANOKM4015M 5300:02:3600:37:0900:53:35.5000:53:35.50+00:19:305:2111.2
61GUDOWSKI Krystian 1262SANOKM3023M 5400:02:3700:37:0900:53:37.5000:53:37.50+00:19:325:2111.2
62JAKUSZEWSKI Paweł 1167JAROSŁAWM3024M 5500:02:2200:36:5700:53:44.5000:53:44.50+00:19:395:2211.2
63TRZASKOWSKA Joanna 1109TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAK303K 800:01:0200:36:1800:53:52.0000:53:52.00+00:19:475:2311.1
64NALEPA Maciej 1172NOWY SĄCZM3025M 5600:01:0900:36:3300:54:00.5500:54:00.55+00:19:555:2411.1
65KOPERSKA Anna 1082HYDRO CENTRUM D.K. KOPERSCY M.MASTALERZ SP. J.MIŃSK MAZOWIECKIK205K 900:00:5600:35:5300:54:01.9000:54:01.90+00:19:575:2411.1
66WYSOCKI Mariusz 1202FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3026M 5700:01:0600:34:4500:54:07.7000:54:07.70+00:20:035:2411.1
67ŻAK Krzysztof 1051ZABIERZÓWM4016M 5800:01:2000:36:4300:54:14.1500:54:14.15+00:20:095:2511.1
68POLOZYNSKI Andrzej 1075ZACISZE NIGHT RUNNERSWARSZAWAM4017M 5900:02:0600:36:5500:54:15.0000:54:15.00+00:20:105:2511.1
69RYŁKO Mariola 1227SOLINA TEAMSOLINAK402K 1000:00:5600:36:0000:54:19.0000:54:19.00+00:20:145:2511
70NAWROT Bartłomiej 1243KAMIENIOŁOMLESKOM3027M 6000:01:5800:36:2200:54:28.3500:54:28.35+00:20:235:2611
71FURS Teodor 1253PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM4018M 6100:01:2200:37:0100:54:49.4000:54:49.40+00:20:445:2810.9
72SZYBIAK Maciej 1215AGONA W&MKRZYWCZAM2013M 6200:02:2300:37:1100:54:54.0500:54:54.05+00:20:495:2910.9
73POJNAR Katarzyna 1225BESKOK206K 1100:01:0100:36:1000:55:07.2500:55:07.25+00:21:025:3010.9
74KLOCEK Konrad 1104ŁĘŻYNYM3028M 6300:01:0500:36:2900:55:22.3000:55:22.30+00:21:175:3210.8
75IGNOR Edyta 1211SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWRZESZÓWK207K 1200:01:1200:36:3800:55:27.1000:55:27.10+00:21:225:3210.8
76HEC Grzegorz 1015GŁOWIENKAM3029M 6400:01:0600:37:0600:55:33.3000:55:33.30+00:21:285:3310.8
77DEC Roman 1256JW3730GREBOWM3030M 6500:02:5200:38:0100:55:34.3000:55:34.30+00:21:295:3310.8
78SZYBIAK Joanna 1216AGONA W&MKRZYWCZAK403K 1300:02:2700:37:1100:55:50.1000:55:50.10+00:21:455:3510.7
79GALANTY Bartłomiej 1189PRZEMYŚLM4019M 6600:02:1100:38:0700:56:01.0500:56:01.05+00:21:565:3610.7
80DOMIN Wiesław 1220ZAGÓRZEM503M 6700:01:1700:38:1600:56:04.4500:56:04.45+00:21:595:3610.7
81KOGUT Leszek 1049PRZEMYSLM4020M 6800:02:0100:37:1600:56:09.0500:56:09.05+00:22:045:3610.7
82WAL Sebastian 1124STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY W SMOLARZYNACHSMOLARZYNYM2014M 6900:00:5100:37:0800:56:11.4500:56:11.45+00:22:065:3710.7
83LESZCZYŃSKI Mirosław 1125BIESZCZADYRUNLESKOM3031M 7000:01:4100:38:1900:56:16.0500:56:16.05+00:22:115:3710.7
84BUGAJSKI Artur 1111JABIEGAMDĄBROWA GÓRNICZAM4021M 7100:01:1800:37:3200:56:19.3000:56:19.30+00:22:145:3710.7
85KOCHANIAK Andrzej 1208WŁÓCZYBIEGISOWLANYM3032M 7200:02:3800:39:2700:56:32.1000:56:32.10+00:22:275:3910.6
86ŻARNICKI Kamil 1036STAY INSANETURKAM3033M 7300:02:3600:38:4300:56:35.7500:56:35.75+00:22:315:3910.6
87OLEKSIK Zygmunt 1063KRAKÓWM4022M 7400:01:2500:37:4800:56:52.8000:56:52.80+00:22:485:4110.6
88MAJCHROWSKI Jacek 1019CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4023M 7500:01:5900:38:4600:56:53.0500:56:53.05+00:22:485:4110.5
89ROŚCIŃSKI Franciszek 1316SANOKM4024M 7600:01:4000:38:2700:56:58.6000:56:58.60+00:22:535:4110.5
90SKÓRA Michał 1168ŁOPUSZKAM4025M 7700:02:4700:39:2400:56:59.8000:56:59.80+00:22:555:4110.5
91ŚLUSARCZYK Maciej 1142STALOWA WOLAM3034M 7800:00:5800:37:3600:57:01.1500:57:01.15+00:22:565:4210.5
92KWOKA Roman 1029LASZKIM3035M 7900:02:2600:39:1200:57:01.6500:57:01.65+00:22:565:4210.5
93KAPEL Bogdan 1085TARNOBRZEGM504M 8000:02:0000:38:4600:57:12.1500:57:12.15+00:23:075:4310.5
94SASAL Monika 1107KRAKÓWK304K 1400:01:1500:37:5300:57:14.3500:57:14.35+00:23:095:4310.5
95WRÓBEL Bartłomiej 1267CISNACISNAM2015M 8100:00:5600:37:5900:57:26.1000:57:26.10+00:23:215:4410.4
96ZUBA Rafał 1237BLACK RIVERNOWY SĄCZM2016M 8200:01:2300:37:5100:57:27.6500:57:27.65+00:23:225:4410.4
97JANAS Marian 1317BAUGRÓDM603M 8300:01:4000:39:1900:57:30.4000:57:30.40+00:23:255:4510.4
98MAZUREK Katarzyna 1188LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINK404K 1500:01:5000:38:5700:57:30.9000:57:30.90+00:23:265:4510.4
99PANEK Piotr 1190DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM4026M 8400:01:3900:38:3700:58:25.3000:58:25.30+00:24:205:5010.3
100WYDRO Rafał 1133FUN&RUNSTRZYŻÓWM4027M 8500:00:5300:41:1400:58:34.1500:58:34.15+00:24:295:5110.2
101JENDRICHOVSKA Danuta 1308K501K 1600:01:4900:40:0700:58:39.1500:58:39.15+00:24:345:5110.2
102GUCWA Mirosław 1103LET'S GO WILD!!!KRASNEM3036M 8600:01:1800:39:3400:58:46.6000:58:46.60+00:24:415:5210.2
103PAWLETA Michał 1161NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4028M 8700:01:4200:38:5900:58:50.4500:58:50.45+00:24:455:5310.2
104CIEŚLA Łukasz 1078ŻOŁYNIA BIEGAŻOŁYNIAM2017M 8800:01:0000:38:2100:58:56.9000:58:56.90+00:24:525:5310.2
105ŻELAZNY Tomasz 1195BYLE DO METYRZESZÓWM3037M 8900:02:4700:40:1400:59:11.1000:59:11.10+00:25:065:5510.1
106MOTOWIDŁO Anna 1257JW3730KOLBUSZOWAK208K 1700:02:5200:39:3600:59:14.7500:59:14.75+00:25:105:5510.1
107KATA Bartłomiej 1255JW 3730RADOMYSLM2018M 9000:02:5200:39:3500:59:16.0000:59:16.00+00:25:115:5510.1
108SZPERKA Leszek 1285SIGITCIECHOWICE DZIEDZICEM4029M 9100:01:3100:40:0900:59:16.2000:59:16.20+00:25:115:5510.1
109KIN Rafał 1093AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3038M 9200:02:2900:40:2800:59:17.7000:59:17.70+00:25:135:5510.1
110WAŁACHOWSKA Urszula 1193HOCZEWK305K 1800:00:5600:38:2900:59:25.7000:59:25.70+00:25:215:5610.1
111GALANTY Agnieszka 1154DYBAWKAK405K 1900:01:0500:40:1200:59:29.9000:59:29.90+00:25:255:5610.1
112WYDRO Agata 1132FUN&RUNSTRZYŻÓWK406K 2000:00:5200:41:2100:59:31.5000:59:31.50+00:25:265:5710.1
113SZYBIAK Waldemar 796AGONA W&MPRZEMYŚLM505M 9300:02:2400:38:2500:59:39.5000:59:39.50+00:25:345:5710.1
114MARSZAŁ Katarzyna 1099KRAKÓWK306K 2100:01:1800:40:1600:59:50.0500:59:50.05+00:25:455:5910
115JUSZCZAK Artur 1233CHEŁM BIEGACHEŁMM4030M 9400:01:3700:40:2300:59:51.4500:59:51.45+00:25:465:5910
116DZIERŻAK Elżbieta 1039HUSARIA RACE TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK407K 2200:01:2300:40:4000:59:57.5000:59:57.50+00:25:525:5910
117CZEKAJ Bogdan 1224RUMING TEAM NOWY STYL GROUPKROSNOM506M 9500:02:0700:40:5601:00:00.2501:00:00.25+00:25:556:0010
118KOTŁOWSKI Paweł 1095JABIEGAMDĄBROWA GÓRNICZAM2019M 9600:01:2300:40:4301:00:01.1001:00:01.10+00:25:566:0010
119DROZD Piotr 1222POLAŃCZYKM3039M 9700:01:5900:40:4601:00:03.0001:00:03.00+00:25:586:0010
120KĘDRA Agnieszka 1024PODKARPACKA SZKOŁA KRAV MAGARZESZÓWK209K 2300:02:0400:39:5001:00:08.1001:00:08.10+00:26:036:0010
121KASEJA Kacper 12451991JABŁONKAM2020M 9800:02:0900:41:4701:00:09.0001:00:09.00+00:26:046:0010
122DZIERŻAK Arkadiusz 1164GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4031M 9900:01:2600:40:0801:00:09.6001:00:09.60+00:26:046:0010
123JAŚLAN Marek 1088BŁONIEM507M 10000:01:1900:40:2001:00:16.5001:00:16.50+00:26:116:0110
124WOŹNY Łukasz 1027RZESZÓWM3040M 10100:02:1900:41:2301:00:18.0501:00:18.05+00:26:136:0110
125SUSZEK Damian 1310RZESZÓWM3041M 10200:02:4100:41:5801:00:19.4501:00:19.45+00:26:146:019.9
126FILIPIAK Beata 1080MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK408K 2400:01:5500:40:0401:00:38.1501:00:38.15+00:26:336:039.9
127BALICKI Jacek 1064BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹM508M 10300:02:1100:42:0801:00:40.3001:00:40.30+00:26:356:049.9
128KARDASZ Marek 1056SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3042M 10400:00:5600:42:2301:00:42.4501:00:42.45+00:26:376:049.9
129STACH Robert 1214TARNOWA DOLNAM4032M 10500:01:0500:40:0301:01:01.9001:01:01.90+00:26:576:069.8
130POKRZYWKA Stefan 1283NA BUCIE CISNACISNAM604M 10600:00:4100:40:3001:01:04.7001:01:04.70+00:27:006:069.8
131BOBALA Krystian 1251PRZEMYŚLM2021M 10700:02:5100:41:5401:01:08.4001:01:08.40+00:27:036:069.8
132KRUCZEK Robert 1199WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWM509M 10800:01:4100:41:2001:01:09.7001:01:09.70+00:27:056:069.8
133MOCIO Michał 1250PRZEMYŚLM2022M 10900:02:5100:42:0201:01:11.8001:01:11.80+00:27:076:079.8
134GRUCHAŁA Agnieszka 1118PRUSICEK409K 2500:01:2400:40:4001:01:21.7501:01:21.75+00:27:176:089.8
135MATUSZEWSKI Marcin 1117EUFORIABIEGACZA TEAMGÓRAM3043M 11000:01:2400:40:4001:01:22.1501:01:22.15+00:27:176:089.8
136NOWAK Tomasz 1228DZIKIE MUSTANGIDĘBICAM3044M 11100:01:4100:41:2301:01:25.1001:01:25.10+00:27:206:089.8
137MACHUCKA Ewelina 1094RZESZÓWK307K 2600:01:3400:40:5501:01:26.3501:01:26.35+00:27:216:089.8
138MATUSZAK Jakub 1028NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3045M 11200:02:2000:42:0501:01:37.0501:01:37.05+00:27:326:099.7
139CHOMIUK Adrian 1242JAZZANOVABIAŁA PODLASKAM3046M 11300:01:5100:41:1901:01:47.3001:01:47.30+00:27:426:109.7
140BIENIECKI Marek 1303OTK RZEŹNIKGLIWICEM2023M 11400:02:2100:41:1601:01:48.1001:01:48.10+00:27:436:109.7
141SNARSKI Bogdan 1313ALBATROSYWARSZAWAM3047M 11500:02:3800:41:4901:02:00.3501:02:00.35+00:27:556:129.7
142BIESZCZAD Ilona 1052KKB MOSIR KROSNOWOJASZÓWKAK308K 2700:02:3000:41:1501:02:09.6001:02:09.60+00:28:046:129.7
143STARZECKA Joanna 1041JAROSŁAWK4010K 2800:01:1000:41:0901:02:13.5501:02:13.55+00:28:086:139.6
144RÓŻYCKA Dorota 1177NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMJASŁOK309K 2900:02:1100:41:4601:02:14.0501:02:14.05+00:28:096:139.6
145SAMBORSKA Weronika 1178NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMBRZYSKAK3010K 3000:02:1000:42:1101:02:15.9501:02:15.95+00:28:116:139.6
146STEC Andrzej 1297WAŁCZM5010M 11600:00:3600:41:3901:02:34.7001:02:34.70+00:28:306:159.6
147ŻARNICKA Anna 1035STAY INSANE/CROSSFIT Z16TURKAK3011K 3100:02:2600:42:4601:02:38.5001:02:38.50+00:28:336:159.6
148LUZAR Monika 1076MIABIELAWAK4011K 3200:01:1100:41:3801:02:40.8001:02:40.80+00:28:366:169.6
149LUZAR Andrzej 1077MIABIELAWAM4033M 11700:01:1100:41:3801:02:41.0001:02:41.00+00:28:366:169.6
150GUZEK Ewa 140DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3012K 3300:01:5000:42:1901:02:42.9001:02:42.90+00:28:386:169.6
151BURDA Renata 1282MTB MOSIR DUKLADUKLAK3013K 3400:01:0200:40:5401:02:45.7001:02:45.70+00:28:416:169.6
152RACHWAŁ Izabela 1244ODOLANÓWK2010K 3500:02:0900:42:0101:03:09.2001:03:09.20+00:29:046:189.5
153SUJAK Małgorzata 1030MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK502K 3600:01:2900:42:2901:03:18.1001:03:18.10+00:29:136:199.5
154ŚWIDEREK Michał 1294NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3048M 11800:02:2500:44:0801:03:21.8001:03:21.80+00:29:176:209.5
155BOCZAR Daniel 1192NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROŚCIENKO WYŻNEM3049M 11900:02:1000:42:3901:03:31.4501:03:31.45+00:29:266:219.4
156KUROPATWA Kazimierz 1238SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM605M 12000:01:0500:41:5801:03:35.3501:03:35.35+00:29:306:219.4
157WITKO Jerzy 1083BRAKFREDROPOLM4034M 12100:02:0200:42:4401:03:40.4501:03:40.45+00:29:356:229.4
158SADOWIŃSKA Adriana 1016NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4012K 3700:01:4300:43:0201:03:41.4501:03:41.45+00:29:366:229.4
159SZCZUDRAWA Zbigniew 1295ŚWINKI TRZYKRAKÓWM5011M 12200:02:2000:42:4901:03:49.1001:03:49.10+00:29:446:229.4
160BURDA Sławmoir 1281MTB MOSIR DUKLADUKLAM3050M 12300:01:0200:42:1701:03:57.0501:03:57.05+00:29:526:239.4
161TYLKA Małgosia 1131LEGNICAK3014K 3800:02:4800:43:3001:03:57.8001:03:57.80+00:29:536:239.4
162WIŚNIEWSKI Zbigniew 1254RODZINNY RELAXPRABUTYM606M 12400:01:1200:42:4201:04:05.4501:04:05.45+00:30:006:249.4
163MATWIEJCZUK Grzegorz 1236ALUBYCZA KRÓLEWSKAM2024M 12500:03:0500:43:2901:04:19.4001:04:19.40+00:30:146:259.3
164PLIŻGA Sebastian 1266TOMASZÓW LUBELSKIM3051M 12600:01:0400:41:2701:04:19.7501:04:19.75+00:30:156:259.3
165PIRÓG Beata 1305WARSZAWAK3015K 3900:01:1800:42:3501:04:21.1001:04:21.10+00:30:166:269.3
166KOCIOŁEK Aleksandra 1130WROCŁAWK3016K 4000:02:2200:42:5201:04:28.2501:04:28.25+00:30:236:269.3
167WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 1159SOLINA TEAMPOLAŃCZYKK3017K 4100:00:5500:42:2401:04:39.7001:04:39.70+00:30:356:279.3
168WOJTYNA Agata 1089#KASZANIENAMOKAGDAŃSKK2011K 4200:03:0600:43:2001:04:42.9501:04:42.95+00:30:386:289.3
169MAJCHROWICZ Marzenna 1185KROŚCIENKO WYŻNEK4013K 4300:02:4600:43:2801:04:48.1001:04:48.10+00:30:436:289.3
170SZPAKOWSKI Andrzej 1134FUN&RUNWIŚNIOWAM4035M 12700:00:5600:43:2101:04:50.7001:04:50.70+00:30:466:299.3
171KASPROWICZ Justyna 1147FUN&RUNCZUDECK3018K 4400:00:5800:43:0101:04:51.0001:04:51.00+00:30:466:299.3
172KASPROWICZ Piotr 1148FUN&RUNCZUDECM3052M 12800:00:5800:43:0101:04:51.3001:04:51.30+00:30:466:299.3
173RABSZTYN-PIEKARSKA Natasza 1044KRAKÓWK4014K 4500:01:2800:42:4301:04:53.6501:04:53.65+00:30:486:299.2
174MAJCHROWICZ Andrzej 1181KROŚCIENKO WYŻNEM4036M 12900:02:4700:43:2401:04:55.0501:04:55.05+00:30:506:299.2
175GAŃSKI Filip 1288BIEGAJĄC ŚWIDNIKŚWIDNIKM3053M 13000:02:2800:42:4801:05:11.8501:05:11.85+00:31:076:319.2
176KIEŁB Jakub 1213RZESZÓWM3054M 13100:02:2000:45:0201:05:51.1001:05:51.10+00:31:466:359.1
177OSTASZEWSKI Marcin 1241HONDADOMINATOR.PLWARSZAWAM3055M 13200:02:5000:44:4301:05:53.0001:05:53.00+00:31:486:359.1
178BIEDRZYCKA Marta 1079DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3019K 4600:01:5400:44:4301:05:55.3501:05:55.35+00:31:506:359.1
179JAWORSKA Marta 1182RZESZÓWK3020K 4700:02:1200:44:0101:06:15.4001:06:15.40+00:32:106:379.1
180BENSKA Krystyna 1081MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK601K 4800:01:5500:43:4401:06:40.0001:06:40.00+00:32:356:409
181POPŁAWSKI Piotr 1302PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEM3056M 13300:01:5700:44:1001:06:51.9501:06:51.95+00:32:476:419
182PABIAŃCZYK Małgorzata 1286STARY GOŚCINIECK3021K 4900:02:0500:44:2201:06:58.9501:06:58.95+00:32:546:419
183KOLIBAROVA Martina 1309MARAS TEAMPRESOVK3022K 5000:01:5400:45:2101:07:02.8001:07:02.80+00:32:586:429
184MARAS Ladislav 1307MARAS TEAMM5012M 13400:01:5300:45:2001:07:03.0001:07:03.00+00:32:586:428.9
185KALIŃSKI Kamil Norbert 1156NIEMANIEWARSZAWAM2025M 13500:03:0500:44:5301:07:10.9001:07:10.90+00:33:066:438.9
186KORNIŁOW Piotr 1299KORNIŁOW TEAMWARSZAWAM4037M 13600:02:5600:46:1801:07:11.9001:07:11.90+00:33:076:438.9
187FRANKOWSKI Dariusz 1259GLIWICEM4038M 13700:01:5000:45:2701:07:13.5001:07:13.50+00:33:086:438.9
188SKUZA Małgorzata 1258GLIWICEK4015K 5100:01:5000:45:2701:07:13.6501:07:13.65+00:33:086:438.9
189MATUŁA Michał 1152LUBLINM2026M 13800:02:1300:46:4801:07:14.7001:07:14.70+00:33:106:438.9
190SKRUTEK Jan 1066WKB PIAST / GOPR BIESZCZADYWROCŁAWM607M 13900:46:1201:07:19.2001:07:19.20+00:33:146:438.9
191GNIECIAK Monika 1126BIESZCZADYRUNGÓRA PUŁAWSKAK3023K 5200:02:0000:44:5601:07:28.0001:07:28.00+00:33:236:448.9
192KOCEMBA Danuta 1114BRAKPORĄBKAK3024K 5300:01:3800:44:5101:07:29.6001:07:29.60+00:33:246:448.9
193KOŁODZIEJCZYK Joanna 1311KRAKÓWK3025K 5400:02:2000:45:5801:07:34.8001:07:34.80+00:33:306:458.9
194KOCZAJA Malgorzata 1105KRAKÓWK2012K 5500:01:5600:45:3801:07:50.8001:07:50.80+00:33:466:478.8
195WYSOCKA Katarzyna 1086KATOWICEK4016K 5600:02:2100:43:5401:07:57.3501:07:57.35+00:33:526:478.8
196RUDZKI Michał 1034CROSSFIT Z16LUBLINM2027M 14000:02:2300:46:1701:08:02.5501:08:02.55+00:33:576:488.8
197OKLEJ Agata 1300KORNIŁOW TEAMWARSZAWAK3026K 5700:02:5600:46:4701:08:20.2001:08:20.20+00:34:156:508.8
198WOLSKA Marta 1155WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMSŁUPSKK2013K 5800:01:3800:44:2001:08:27.0001:08:27.00+00:34:226:508.8
199NOWAK Wioletta 1229DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK3027K 5900:01:4200:43:2601:08:39.6001:08:39.60+00:34:346:518.7
200JEŻOWSKA Iga 1209WW TEAMLUBLNK2014K 6000:01:5100:46:3401:08:40.8001:08:40.80+00:34:366:528.7
201MIROSŁAW Albert 1186WW TEAMLUBLINM4039M 14100:01:5000:46:3301:08:41.6001:08:41.60+00:34:366:528.7
202KUŁAGA Krzysztof 1106SPRINT GORZYCEGORZYCEM3057M 14200:00:4300:45:4301:09:02.4001:09:02.40+00:34:576:548.7
203ŚWIGONIAK Anna 1014NOWA HUTA TEAM FUNDACJA BIEG ROLNIKAKRAKÓWK3028K 6100:01:4200:46:5601:09:09.6001:09:09.60+00:35:046:548.7
204DANILUK Andrzej 1293ZACISZE NIGHT RUNNERSWARSZAWAM4040M 14300:02:0600:46:4401:09:23.1501:09:23.15+00:35:186:568.6
205OWOCKA Ewa 1289MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEK3029K 6200:01:5400:46:4301:09:26.8501:09:26.85+00:35:226:568.6
206JANKOWSKA Małgorzata 1110POZNAŃK3030K 6300:02:3300:48:4401:09:28.8001:09:28.80+00:35:246:568.6
207BRZOZOWSKA Paulina 1170STALOWA WOLAK3031K 6400:02:4200:47:2301:10:19.9001:10:19.90+00:36:157:018.5
208WYSOCKI Mariusz 1087KATOWICEM5013M 14400:02:1500:47:4801:10:27.2501:10:27.25+00:36:227:028.5
209LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1210MKS HALICZ, NADLEŚNICTWO LUTOWISKALUTOWISKAK3032K 6500:01:0600:46:5501:10:45.3001:10:45.30+00:36:407:048.5
210TOBERA Alicja 1149BORZECIN DUZYK3033K 6600:02:1700:47:1501:10:49.4001:10:49.40+00:36:447:048.5
211SARNA Agata 1040TYCZYNK3034K 6700:01:2400:47:0901:11:01.9001:11:01.90+00:36:577:068.4
212GAJDA Beata 1240#YOLOTEAMKRKKRAKÓWK4017K 6800:02:0800:47:0401:11:05.2001:11:05.20+00:37:007:068.4
213KOKOT Katarzyna 672AKTYWNY DYNÓWDYNÓWK3035K 6900:02:4700:49:3201:11:09.8501:11:09.85+00:37:057:068.4
214BAKA Piotr 1069ARCHIMEDIATARNÓWM4041M 14500:02:1800:50:0801:11:15.4001:11:15.40+00:37:107:078.4
215GŁUSZKO Justyna 1231SOLIN TEAMBEREZKAK3036K 7000:02:0200:47:1701:11:20.7501:11:20.75+00:37:167:088.4
216RĘKAS Piotr 1055RAPTOWNITARNÓWM608M 14600:02:1800:50:0601:11:23.6001:11:23.60+00:37:187:088.4
217SULEJA Joanna 1173SZWLA STARGARDSTARGARDK503K 7100:02:4900:48:1401:11:40.6501:11:40.65+00:37:357:108.4
218WOŹNIAK Aleksandra 1169WARSZAWAK3037K 7200:02:4400:48:1501:11:42.1501:11:42.15+00:37:377:108.4
219WIŚNIEWSKA Gosia 1097OLSZTYNK4018K 7300:02:3800:48:2301:11:42.8001:11:42.80+00:37:387:108.4
220GARWACKA Beata 1247NIEPORĘTK504K 7400:02:0900:48:0601:11:43.3001:11:43.30+00:37:387:108.4
221GADECKA Magdalena 1057RAPTOWNILISIA GORAK3038K 7500:02:2300:50:0501:11:45.9501:11:45.95+00:37:417:108.4
222DĄBRÓWKA Nina 1200FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3039K 7600:01:1700:47:4001:12:10.7001:12:10.70+00:38:067:138.3
223DĄBRÓWKA Radosław 1201FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3058M 14700:01:1700:47:3901:12:11.1501:12:11.15+00:38:067:138.3
224KLĘCZAR Ewa 1232BRAKKĘTYK3040K 7700:01:3800:48:0001:12:27.2501:12:27.25+00:38:227:148.3
225HADAM Ewa 1031SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWDYNÓWK505K 7800:02:5000:49:0801:12:34.8001:12:34.80+00:38:307:158.3
226LIS Maria 1127RZESZOWK2015K 7900:02:2500:48:3301:12:42.0501:12:42.05+00:38:377:168.3
227ŻYNDA Marta 1141FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKIK4019K 8000:01:1800:47:1501:12:50.1001:12:50.10+00:38:457:178.2
228PEKALSKA Anna 1184NIEPORĘTK4020K 8100:02:1000:48:1601:12:53.0501:12:53.05+00:38:487:178.2
229STAWSKA Natalia 1047LACHO TEAMKRAKÓWK3041K 8200:02:5800:49:1401:12:53.3501:12:53.35+00:38:487:178.2
230RUDNICKI Marek 1296OTWOCKM3059M 14800:02:2000:49:2401:12:57.0001:12:57.00+00:38:527:178.2
231PARTYKA Agnieszka 1277RZESZÓWK3042K 8300:03:0100:49:5201:13:01.9001:13:01.90+00:38:577:188.2
232PARTYKA Andrzej 1278RGIGRZESZÓWM3060M 14900:03:0100:49:4701:13:03.5001:13:03.50+00:38:587:188.2
233ZWIERZ Małgorzata 1098LUBLINK4021K 8400:01:5700:49:1101:13:18.5001:13:18.50+00:39:137:198.2
234KRÓLIKOWSKA Katarzyna 1096LUBLINK4022K 8500:01:5800:49:1101:13:23.0001:13:23.00+00:39:187:208.2
235KRYGOWSKI Zbigniew 1091AKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓWM4042M 15000:02:3800:48:5501:13:50.8001:13:50.80+00:39:467:238.1
236WRZOSEK Justyna 1059SANDOMIERZK3043K 8600:01:3700:50:2601:14:24.2501:14:24.25+00:40:197:268.1
237PAWELEC Justyna 1060SANDOMIERZK3044K 8700:01:3800:50:2601:14:24.3001:14:24.30+00:40:197:268.1
238CZOCHARA Marta 1122AMATOROPOLEK4023K 8800:02:4700:49:3901:14:32.2001:14:32.20+00:40:277:278.1
239CZOCHARA Robert 1123AMATOROPOLEM4043M 15100:02:4800:48:5701:14:33.7501:14:33.75+00:40:297:278
240AUGUSTYNIAK Kinga 1306LACHO TEAMKRAKÓWK4024K 8900:02:0700:49:3901:15:10.3001:15:10.30+00:41:057:318
241MAJ Paulina 1194SUCHA BESKIDZKAK2016K 9000:02:1600:50:5501:15:40.3501:15:40.35+00:41:357:347.9
242CZAPLA Andrzej 1116CHEŁMM609M 15200:02:5900:50:5101:15:41.5001:15:41.50+00:41:367:347.9
243KAŹMIERCZAK Malwina 1071DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3045K 9100:01:5500:50:3501:16:15.7501:16:15.75+00:42:117:377.9
244KONOPKA Grzegorz 1025DZIKIE GRUBAS SZATANASIEDLCEM3061M 15300:01:5500:50:3501:16:17.1501:16:17.15+00:42:127:377.9
245SZYMAŁA Monika 1264KLUCZBORKK2017K 9200:02:4400:50:5601:16:30.8501:16:30.85+00:42:267:397.8
246KALINOWSKA Lucyna 1115PRZEMYŚLK506K 9300:01:1000:49:5601:17:23.3001:17:23.30+00:43:187:447.8
247GŁOWACKA Aleksandra 1143WIELISZEW HERON TEAMLEGIONOWOK4025K 9400:01:3300:49:2401:17:40.7501:17:40.75+00:43:367:467.7
248KOCIOŁEK Łukasz 1129PRZEMYŚLM3062M 15400:02:2800:51:1101:17:46.2501:17:46.25+00:43:417:467.7
249MARUT Kaśka 1263NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4026K 9500:02:2800:52:2701:20:28.4001:20:28.40+00:46:238:027.5
250GORAJ - ZAJĄC Aleksandra 1279NIGHTRUNNERSGLIWICEK4027K 9600:02:2700:52:2801:20:30.2501:20:30.25+00:46:258:037.5
251GERGONT Aleksandra 1230MYŚLENICEK507K 9700:02:0501:20:34.4001:20:34.40+00:46:298:037.4
252BARCZAK Sylwia 1301PERFECT RUNNER /STAY INSANELUBLINK3046K 9800:01:4100:55:0801:20:54.9001:20:54.90+00:46:508:057.4
253BINCZYCKI Marcin 1304OWCZARYM3063M 15500:01:2700:54:0701:20:56.6001:20:56.60+00:46:518:057.4
254CZUBA Jadwiga 1287K3047K 9900:02:4400:55:3401:21:20.3001:21:20.30+00:47:158:087.4
255BRODIUK Norbert 1163NIGH RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4044M 15600:01:5000:52:0501:22:05.8001:22:05.80+00:48:018:127.3
256SŁOBODA Magdalena 1119RUNSŁOBODANKRAKOWK3048K 10000:02:3500:57:1601:23:32.0501:23:32.05+00:49:278:217.2
257SŁOBODA Krzysztof 1128USTRZYKIDOLNEM6010M 15700:02:3500:57:1701:23:32.3501:23:32.35+00:49:278:217.2
258ROJ Dawid 1120RUNSŁOBODANMIKOŁÓWM3064M 15800:02:3600:56:4801:23:32.8001:23:32.80+00:49:288:217.2
259FRĄC Elżbieta 1012NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4028K 10100:02:4300:56:0801:24:42.8001:24:42.80+00:50:388:287.1
260CIESZYŃSKA Jolanta 1157SEKCJA BIEGOWA FAMILAGLIWICEK508K 10200:02:2300:59:1301:26:33.8001:26:33.80+00:52:298:396.9
261GREGORCZYK Jadwiga 1013ZABIEGANI MIELECKROSNOK2018K 10300:03:0200:57:4701:28:05.0501:28:05.05+00:54:008:486.8
262BĄDZIUL Dorota 1018RZESZÓWK3049K 10400:02:0200:58:0301:28:09.4001:28:09.40+00:54:048:486.8
263ZAJDEL Monika 1101JAROSŁAWK3050K 10500:01:4101:00:2401:29:07.1001:29:07.10+00:55:028:546.7
264OŻÓG Iwona 1145CHEŁMK4029K 10600:02:3100:59:3601:30:01.8501:30:01.85+00:55:579:006.7
265OŻÓG Dorota 1146CHEŁMK4030K 10700:02:3100:59:3601:30:02.3001:30:02.30+00:55:579:006.7
266BOGDAŁ Joanna 1023NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4031K 10800:01:4401:02:0101:33:55.1001:33:55.10+00:59:509:236.4
Znaleziono 266 wynik(ów)