IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.1km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1km
   
1DOMISZEWSKI Ignacy 1065MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:27
2SZPUNAR Andrzej 1187RZESZÓWM4000:00:0000:00:27
3ADAMCZYK Przemysław 1235ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM4000:00:0000:00:28
4BARAN Mateusz 1072GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKM2000:00:0000:00:29
5DZIOREK Tomasz 1092SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:0000:00:29
6PRZEBIROWSKI Karol 1151HUSARIA RACE TEAMFAJSŁAWICEM2000:00:0000:00:30
7SUROWIEC Grzegorz 1160BESTA SP. Z O.O.RZESZÓWM3000:00:0000:00:30
8ONISK Kamil 1162MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM2000:00:0000:00:31
9MARCZAK Paweł 1234ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3000:00:0000:00:32
10WILCZAK Janusz 1021PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:34
11DUDZIK Łukasz 1175GÓRAL BIEGAKAMIENICAM3000:00:0000:00:35
12STEC Andrzej 1297WAŁCZM5000:00:0000:00:36
13WINIARSKI Karol 1176BŁĘKITNI ŻEGLCEŻEGLCEM3000:00:0000:00:37
14TUCZAPSKI Piotr 1212XRUNNERSRZESZÓWM2000:00:0000:00:37
15WITEK Elżbieta 1248BARYCZKAK3000:00:0000:00:38
16RECZKOWSKI Andrzej 12521954NIENASZÓWM6000:00:0000:00:38
17TRYNIECKI Tomasz 1074GRODZISKA GRUPA BIEGOWAŻOŁYNIAM4000:00:0000:00:39
18TRYNIECKI Krystian 1073ŻOŁYNIAM2000:00:0000:00:39
19STANKIEWICZ Jacek 1218DUKLAM5000:00:0000:00:39
20RADZIK Robert 12211991BIAŁA NIŻNAM2000:00:0000:00:39
21REGIEC Mateusz 1246GYPSY RUNNER'SPORĘBA SPYTKOWSKAM3000:00:0000:00:39
22TELESZ Mateusz 1249POŁOMIAM3000:00:0000:00:39
23POKRZYWKA Stefan 1283NA BUCIE CISNACISNAM6000:00:0000:00:41
24WARĘCKA Kasia 1135LESKOK2000:00:0000:00:42
25FARON Piotr 1280LIMANOWA FORESTM6000:00:0000:00:43
26KUŁAGA Krzysztof 1106SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:0000:00:43
27SARNA Kamil 1166KRASNEM3000:00:0000:00:50
28WAL Sebastian 1124STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY W SMOLARZYNACHSMOLARZYNYM2000:00:0000:00:51
29WYDRO Agata 1132FUN&RUNSTRZYŻÓWK4000:00:0000:00:52
30HARSCHE Paweł 1026LUOWISKAM3000:00:0000:00:53
31WYDRO Rafał 1133FUN&RUNSTRZYŻÓWM4000:00:0000:00:53
32WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 1159SOLINA TEAMPOLAŃCZYKK3000:00:0000:00:55
33WRÓBEL Bartłomiej 1267CISNACISNAM2000:00:0000:00:56
34KARDASZ Marek 1056SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:56
35KOPERSKA Anna 1082HYDRO CENTRUM D.K. KOPERSCY M.MASTALERZ SP. J.MIŃSK MAZOWIECKIK2000:00:0000:00:56
36WÓJCIK Jerzy 1100KAKÓWM3000:00:0000:00:56
37SZPAKOWSKI Andrzej 1134FUN&RUNWIŚNIOWAM4000:00:0000:00:56
38WÓJCIK Józef 1137CHEŁM BIEGACHEŁMM4000:00:0000:00:56
39WAŁACHOWSKA Urszula 1193HOCZEWK3000:00:0000:00:56
40RYŁKO Mariola 1227SOLINA TEAMSOLINAK4000:00:0000:00:56
41MAJCHROWICZ Wiktor 1314ROGIM3000:00:0000:00:57
42SKOTNICZNY Michał 1138KRAKÓWM2000:00:0000:00:57
43SZYSZŁO Tomasz 1219RUN ENERGY CLUB SANOKSANOKM3000:00:0000:00:57
44HYDZIK Łukasz 1058LIDER SANOKSANOKM4000:00:0000:00:58
45KASPROWICZ Piotr 1148FUN&RUNCZUDECM3000:00:0000:00:58
46KASPROWICZ Justyna 1147FUN&RUNCZUDECK3000:00:0000:00:58
47ŚLUSARCZYK Maciej 1142STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:58
48KLATE Łukasz 1017ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM4000:00:0000:00:59
49ISKRA Grzegorz 1150KP PSP STRZYZÓWCZUDECM3000:00:0000:00:59
50SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1179POZNAŃK3000:00:0000:00:59
51MAŚLANY Daniel 1046SANOKM4000:00:0000:01:00
52CIEŚLA Łukasz 1078ŻOŁYNIA BIEGAŻOŁYNIAM2000:00:0000:01:00
53BODZIOCH Grzegorz 1062GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM4000:00:0000:01:01
54RYŁKO Jacek 1140SOLINA TEAMSOLINAM4000:00:0000:01:01
55PŁESZKA Marek 1165OTRYT LUTOWISKALUTOWISKAM4000:00:0000:01:01
56BŁASZCZAK Błażej 1203KRAKÓWM3000:00:0000:01:01
57POJNAR Katarzyna 1225BESKOK2000:00:0000:01:01
58ŻELAZNY Agnieszka 1260GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEK4000:00:0000:01:01
59BURDA Renata 1282MTB MOSIR DUKLADUKLAK3000:00:0000:01:02
60BURDA Sławmoir 1281MTB MOSIR DUKLADUKLAM3000:00:0000:01:02
61TRZASKOWSKA Joanna 1109TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAK3000:00:0000:01:02
62CHOJNACKI Wiktor 1226LUTOWISKAM3000:00:0000:01:02
63ZAWADZKI Marcin 1053SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM3000:00:0000:01:03
64DRĄŻEK Sławomir 1183FAJSŁAWICEM4000:00:0000:01:03
65PLIŻGA Sebastian 1266TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:01:04
66MIERZWA Kamil 1284JASŁOM2000:00:0000:01:05
67KALBARCZYK Adriana 1070ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK2000:00:0000:01:05
68KLOCEK Konrad 1104ŁĘŻYNYM3000:00:0000:01:05
69GALANTY Agnieszka 1154DYBAWKAK4000:00:0000:01:05
70STACH Robert 1214TARNOWA DOLNAM4000:00:0000:01:05
71KUROPATWA Kazimierz 1238SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM6000:00:0000:01:05
72RZEMIENIEWSKA Marta 1261ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK2000:00:0000:01:05
73HEC Grzegorz 1015GŁOWIENKAM3000:00:0000:01:06
74WYSOCKI Mariusz 1202FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:06
75LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1210MKS HALICZ, NADLEŚNICTWO LUTOWISKALUTOWISKAK3000:00:0000:01:06
76POSZYTEK Jagoda 1042REDAK2000:00:0000:01:08
77RAPACZ Marcin 1108KRAKÓWM5000:00:0000:01:08
78SOBIERAJSKI Maciej 1043REDAM3000:00:0000:01:09
79NALEPA Maciej 1172NOWY SĄCZM3000:00:0000:01:09
80STARZECKA Joanna 1041JAROSŁAWK4000:00:0000:01:10
81KALINOWSKA Lucyna 1115PRZEMYŚLK5000:00:0000:01:10
82ZAWADZKI Krzysztof 1239FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM2000:00:0000:01:10
83LUZAR Monika 1076MIABIELAWAK4000:00:0000:01:11
84LUZAR Andrzej 1077MIABIELAWAM4000:00:0000:01:11
85IGNOR Edyta 1211SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWRZESZÓWK2000:00:0000:01:12
86WIŚNIEWSKI Zbigniew 1254RODZINNY RELAXPRABUTYM6000:00:0000:01:12
87SASAL Monika 1107KRAKÓWK3000:00:0000:01:15
88DĄBRÓWKA Nina 1200FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3000:00:0000:01:17
89DĄBRÓWKA Radosław 1201FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:17
90DOMIN Wiesław 1220ZAGÓRZEM5000:00:0000:01:17
91PIRÓG Beata 1305WARSZAWAK3000:00:0000:01:18
92GUCWA Mirosław 1103LET'S GO WILD!!!KRASNEM3000:00:0000:01:18
93MARSZAŁ Katarzyna 1099KRAKÓWK3000:00:0000:01:18
94BUGAJSKI Artur 1111JABIEGAMDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:01:18
95ŻYNDA Marta 1141FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKIK4000:00:0000:01:18
96JAŚLAN Marek 1088BŁONIEM5000:00:0000:01:19
97OLEKSIK Filip 1298AZS KRAKOWSKA AKADEMIA IM. FRYCIAKRAKÓWM2000:00:0000:01:20
98ŻAK Krzysztof 1051ZABIERZÓWM4000:00:0000:01:20
99KRZYŚKO Marcin 1144TRZEBOWNISKOM3000:00:0000:01:20
100MISIOŁEK Marcin 1038MOSIR DUKLADUKLAM3000:00:0000:01:22
101FURS Teodor 1253PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM4000:00:0000:01:22
102DZIERŻAK Elżbieta 1039HUSARIA RACE TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0000:01:23
103KOTŁOWSKI Paweł 1095JABIEGAMDĄBROWA GÓRNICZAM2000:00:0000:01:23
104ZUBA Rafał 1237BLACK RIVERNOWY SĄCZM2000:00:0000:01:23
105SARNA Agata 1040TYCZYNK3000:00:0000:01:24
106MATUSZEWSKI Marcin 1117EUFORIABIEGACZA TEAMGÓRAM3000:00:0000:01:24
107GRUCHAŁA Agnieszka 1118PRUSICEK4000:00:0000:01:24
108OLEKSIK Zygmunt 1063KRAKÓWM4000:00:0000:01:25
109SZWAST Jerzy 1198MTB MOSR DUKLADUKLAM4000:00:0000:01:25
110DZIERŻAK Arkadiusz 1164GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:01:26
111BINCZYCKI Marcin 1304OWCZARYM3000:00:0000:01:27
112RABSZTYN-PIEKARSKA Natasza 1044KRAKÓWK4000:00:0000:01:28
113SUJAK Małgorzata 1030MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK5000:00:0000:01:29
114SZPERKA Leszek 1285SIGITCIECHOWICE DZIEDZICEM4000:00:0000:01:31
115GŁOWACKA Aleksandra 1143WIELISZEW HERON TEAMLEGIONOWOK4000:00:0000:01:33
116SIENNICKI Rafał 1180MARKIM4000:00:0000:01:33
117MACHUCKA Ewelina 1094RZESZÓWK3000:00:0000:01:34
118WRZOSEK Justyna 1059SANDOMIERZK3000:00:0000:01:37
119DUDZIŃSKI Piotr 1196RZESZÓWM3000:00:0000:01:37
120JUSZCZAK Artur 1233CHEŁM BIEGACHEŁMM4000:00:0000:01:37
121PAWELEC Justyna 1060SANDOMIERZK3000:00:0000:01:38
122KOCEMBA Danuta 1114BRAKPORĄBKAK3000:00:0000:01:38
123WOLSKA Marta 1155WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMSŁUPSKK2000:00:0000:01:38
124TOKARZ Adrian 1191DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM3000:00:0000:01:38
125KARKUT Michał 1205FUN&RUNSTRZYŻÓWM3000:00:0000:01:38
126KLĘCZAR Ewa 1232BRAKKĘTYK3000:00:0000:01:38
127PANEK Piotr 1190DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM4000:00:0000:01:39
128ROŚCIŃSKI Franciszek 1316SANOKM4000:00:0000:01:40
129JANAS Marian 1317BAUGRÓDM6000:00:0000:01:40
130BARCZAK Sylwia 1301PERFECT RUNNER /STAY INSANELUBLINK3000:00:0000:01:41
131ZAJDEL Monika 1101JAROSŁAWK3000:00:0000:01:41
132LESZCZYŃSKI Mirosław 1125BIESZCZADYRUNLESKOM3000:00:0000:01:41
133KRUCZEK Robert 1199WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWM5000:00:0000:01:41
134NOWAK Tomasz 1228DZIKIE MUSTANGIDĘBICAM3000:00:0000:01:41
135ŚWIGONIAK Anna 1014NOWA HUTA TEAM FUNDACJA BIEG ROLNIKAKRAKÓWK3000:00:0000:01:42
136PAWLETA Michał 1161NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:01:42
137NOWAK Wioletta 1229DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK3000:00:0000:01:42
138SADOWIŃSKA Adriana 1016NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:01:43
139BOGDAŁ Joanna 1023NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:01:44
140JENDRICHOVSKA Danuta 1308K5000:00:0000:01:49
141BRODIUK Norbert 1163NIGH RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:01:50
142MIROSŁAW Albert 1186WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:01:50
143MAZUREK Katarzyna 1188LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINK4000:00:0000:01:50
144FRANKOWSKI Dariusz 1259GLIWICEM4000:00:0000:01:50
145SKUZA Małgorzata 1258GLIWICEK4000:00:0000:01:50
146GUZEK Ewa 140DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3000:00:0000:01:50
147JEŻOWSKA Iga 1209WW TEAMLUBLNK2000:00:0000:01:51
148CHOMIUK Adrian 1242JAZZANOVABIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:01:51
149MARAS Ladislav 1307MARAS TEAMM5000:00:0000:01:53
150OWOCKA Ewa 1289MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEK3000:00:0000:01:54
151KOLIBAROVA Martina 1309MARAS TEAMPRESOVK3000:00:0000:01:54
152BIEDRZYCKA Marta 1079DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3000:00:0000:01:54
153KONOPKA Grzegorz 1025DZIKIE GRUBAS SZATANASIEDLCEM3000:00:0000:01:55
154KAŹMIERCZAK Malwina 1071DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3000:00:0000:01:55
155BENSKA Krystyna 1081MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK6000:00:0000:01:55
156FILIPIAK Beata 1080MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK4000:00:0000:01:55
157KOCZAJA Malgorzata 1105KRAKÓWK2000:00:0000:01:56
158POPŁAWSKI Piotr 1302PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEM3000:00:0000:01:57
159ZWIERZ Małgorzata 1098LUBLINK4000:00:0000:01:57
160KRÓLIKOWSKA Katarzyna 1096LUBLINK4000:00:0000:01:58
161NAWROT Bartłomiej 1243KAMIENIOŁOMLESKOM3000:00:0000:01:58
162MAJCHROWSKI Jacek 1019CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4000:00:0000:01:59
163DROZD Piotr 1222POLAŃCZYKM3000:00:0000:01:59
164KAPEL Bogdan 1085TARNOBRZEGM5000:00:0000:02:00
165GNIECIAK Monika 1126BIESZCZADYRUNGÓRA PUŁAWSKAK3000:00:0000:02:00
166KOGUT Leszek 1049PRZEMYSLM4000:00:0000:02:01
167BĄDZIUL Dorota 1018RZESZÓWK3000:00:0000:02:02
168WITKO Jerzy 1083BRAKFREDROPOLM4000:00:0000:02:02
169GŁUSZKO Justyna 1231SOLIN TEAMBEREZKAK3000:00:0000:02:02
170KĘDRA Agnieszka 1024PODKARPACKA SZKOŁA KRAV MAGARZESZÓWK2000:00:0000:02:04
171PABIAŃCZYK Małgorzata 1286STARY GOŚCINIECK3000:00:0000:02:05
172GERGONT Aleksandra 1230MYŚLENICEK5000:00:0000:02:05
173DANILUK Andrzej 1293ZACISZE NIGHT RUNNERSWARSZAWAM4000:00:0000:02:06
174POLOZYNSKI Andrzej 1075ZACISZE NIGHT RUNNERSWARSZAWAM4000:00:0000:02:06
175AUGUSTYNIAK Kinga 1306LACHO TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:02:07
176CZEKAJ Bogdan 1224RUMING TEAM NOWY STYL GROUPKROSNOM5000:00:0000:02:07
177GAJDA Beata 1240#YOLOTEAMKRKKRAKÓWK4000:00:0000:02:08
178GARWACKA Beata 1247NIEPORĘTK5000:00:0000:02:09
179RACHWAŁ Izabela 1244ODOLANÓWK2000:00:0000:02:09
180KASEJA Kacper 12451991JABŁONKAM2000:00:0000:02:09
181SAMBORSKA Weronika 1178NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMBRZYSKAK3000:00:0000:02:10
182PEKALSKA Anna 1184NIEPORĘTK4000:00:0000:02:10
183BOCZAR Daniel 1192NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:10
184BALICKI Jacek 1064BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹM5000:00:0000:02:11
185RÓŻYCKA Dorota 1177NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMJASŁOK3000:00:0000:02:11
186GALANTY Bartłomiej 1189PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:11
187JAWORSKA Marta 1182RZESZÓWK3000:00:0000:02:12
188MATUŁA Michał 1152LUBLINM2000:00:0000:02:13
189WYSOCKI Mariusz 1087KATOWICEM5000:00:0000:02:15
190MAJ Paulina 1194SUCHA BESKIDZKAK2000:00:0000:02:16
191TOBERA Alicja 1149BORZECIN DUZYK3000:00:0000:02:17
192RĘKAS Piotr 1055RAPTOWNITARNÓWM6000:00:0000:02:18
193BAKA Piotr 1069ARCHIMEDIATARNÓWM4000:00:0000:02:18
194WOŹNY Łukasz 1027RZESZÓWM3000:00:0000:02:19
195KOŁODZIEJCZYK Joanna 1311KRAKÓWK3000:00:0000:02:20
196SZCZUDRAWA Zbigniew 1295ŚWINKI TRZYKRAKÓWM5000:00:0000:02:20
197RUDNICKI Marek 1296OTWOCKM3000:00:0000:02:20
198MATUSZAK Jakub 1028NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3000:00:0000:02:20
199KIEŁB Jakub 1213RZESZÓWM3000:00:0000:02:20
200BIENIECKI Marek 1303OTK RZEŹNIKGLIWICEM2000:00:0000:02:21
201WYSOCKA Katarzyna 1086KATOWICEK4000:00:0000:02:21
202KOCIOŁEK Aleksandra 1130WROCŁAWK3000:00:0000:02:22
203JAKUSZEWSKI Paweł 1167JAROSŁAWM3000:00:0000:02:22
204RUDZKI Michał 1034CROSSFIT Z16LUBLINM2000:00:0000:02:23
205GADECKA Magdalena 1057RAPTOWNILISIA GORAK3000:00:0000:02:23
206CIESZYŃSKA Jolanta 1157SEKCJA BIEGOWA FAMILAGLIWICEK5000:00:0000:02:23
207SZYBIAK Maciej 1215AGONA W&MKRZYWCZAM2000:00:0000:02:23
208SZYBIAK Waldemar 796AGONA W&MPRZEMYŚLM5000:00:0000:02:24
209ŚWIDEREK Michał 1294NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3000:00:0000:02:25
210LIS Maria 1127RZESZOWK2000:00:0000:02:25
211KWOKA Roman 1029LASZKIM3000:00:0000:02:26
212ŻARNICKA Anna 1035STAY INSANE/CROSSFIT Z16TURKAK3000:00:0000:02:26
213GORAJ - ZAJĄC Aleksandra 1279NIGHTRUNNERSGLIWICEK4000:00:0000:02:27
214SZYBIAK Joanna 1216AGONA W&MKRZYWCZAK4000:00:0000:02:27
215GAŃSKI Filip 1288BIEGAJĄC ŚWIDNIKŚWIDNIKM3000:00:0000:02:28
216MARUT Kaśka 1263NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4000:00:0000:02:28
217KOCIOŁEK Łukasz 1129PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:28
218KIN Rafał 1093AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3000:00:0000:02:29
219BIESZCZAD Ilona 1052KKB MOSIR KROSNOWOJASZÓWKAK3000:00:0000:02:30
220OŻÓG Iwona 1145CHEŁMK4000:00:0000:02:31
221OŻÓG Dorota 1146CHEŁMK4000:00:0000:02:31
222JANKOWSKA Małgorzata 1110POZNAŃK3000:00:0000:02:33
223SŁOBODA Magdalena 1119RUNSŁOBODANKRAKOWK3000:00:0000:02:35
224SŁOBODA Krzysztof 1128USTRZYKIDOLNEM6000:00:0000:02:35
225ŻARNICKI Kamil 1036STAY INSANETURKAM3000:00:0000:02:36
226ROJ Dawid 1120RUNSŁOBODANMIKOŁÓWM3000:00:0000:02:36
227PAJESTKA Wojciech 1265POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK/ AZS PWSZSANOKM4000:00:0000:02:36
228GUDOWSKI Krystian 1262SANOKM3000:00:0000:02:37
229SNARSKI Bogdan 1313ALBATROSYWARSZAWAM3000:00:0000:02:38
230KRYGOWSKI Zbigniew 1091AKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓWM4000:00:0000:02:38
231WIŚNIEWSKA Gosia 1097OLSZTYNK4000:00:0000:02:38
232KOCHANIAK Andrzej 1208WŁÓCZYBIEGISOWLANYM3000:00:0000:02:38
233SUSZEK Damian 1310RZESZÓWM3000:00:0000:02:41
234BRZOZOWSKA Paulina 1170STALOWA WOLAK3000:00:0000:02:42
235STĘPKOWSKI Mateusz 1206PIASTÓWM2000:00:0000:02:42
236FRĄC Elżbieta 1012NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4000:00:0000:02:43
237CZUBA Jadwiga 1287K3000:00:0000:02:44
238WOŹNIAK Aleksandra 1169WARSZAWAK3000:00:0000:02:44
239SZYMAŁA Monika 1264KLUCZBORKK2000:00:0000:02:44
240MAJCHROWICZ Marzenna 1185KROŚCIENKO WYŻNEK4000:00:0000:02:46
241CZOCHARA Marta 1122AMATOROPOLEK4000:00:0000:02:47
242SKÓRA Michał 1168ŁOPUSZKAM4000:00:0000:02:47
243MAJCHROWICZ Andrzej 1181KROŚCIENKO WYŻNEM4000:00:0000:02:47
244ŻELAZNY Tomasz 1195BYLE DO METYRZESZÓWM3000:00:0000:02:47
245KOKOT Katarzyna 672AKTYWNY DYNÓWDYNÓWK3000:00:0000:02:47
246TYLKA Małgosia 1131LEGNICAK3000:00:0000:02:48
247CZOCHARA Robert 1123AMATOROPOLEM4000:00:0000:02:48
248SULEJA Joanna 1173SZWLA STARGARDSTARGARDK5000:00:0000:02:49
249HADAM Ewa 1031SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWDYNÓWK5000:00:0000:02:50
250OSTASZEWSKI Marcin 1241HONDADOMINATOR.PLWARSZAWAM3000:00:0000:02:50
251BOBALA Krystian 1251PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:51
252MOCIO Michał 1250PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:51
253KATA Bartłomiej 1255JW 3730RADOMYSLM2000:00:0000:02:52
254DEC Roman 1256JW3730GREBOWM3000:00:0000:02:52
255MOTOWIDŁO Anna 1257JW3730KOLBUSZOWAK2000:00:0000:02:52
256KORNIŁOW Piotr 1299KORNIŁOW TEAMWARSZAWAM4000:00:0000:02:56
257OKLEJ Agata 1300KORNIŁOW TEAMWARSZAWAK3000:00:0000:02:56
258STAWSKA Natalia 1047LACHO TEAMKRAKÓWK3000:00:0000:02:58
259CZAPLA Andrzej 1116CHEŁMM6000:00:0000:02:59
260PARTYKA Agnieszka 1277RZESZÓWK3000:00:0000:03:01
261PARTYKA Andrzej 1278RGIGRZESZÓWM3000:00:0000:03:01
262GREGORCZYK Jadwiga 1013ZABIEGANI MIELECKROSNOK2000:00:0000:03:02
263KALIŃSKI Kamil Norbert 1156NIEMANIEWARSZAWAM2000:00:0000:03:05
264MATWIEJCZUK Grzegorz 1236ALUBYCZA KRÓLEWSKAM2000:00:0000:03:05
265WOJTYNA Agata 1089#KASZANIENAMOKAGDAŃSKK2000:00:0000:03:06
266SKRUTEK Jan 1066WKB PIAST / GOPR BIESZCZADYWROCŁAWM6000:00:00
Znaleziono 266 wynik(ów)