IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 5.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1DOMISZEWSKI Ignacy 1065MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:2700:22:12
2SZPUNAR Andrzej 1187RZESZÓWM4000:00:0000:00:2700:23:22
3DZIOREK Tomasz 1092SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:0000:00:2900:26:37
4SUROWIEC Grzegorz 1160Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:3000:27:17
5BARAN Mateusz 1072Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM2000:00:0000:00:2900:27:36
6DUDZIK Łukasz 1175Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0000:00:3500:28:05
7TRYNIECKI Krystian 1073ŻOŁYNIAM2000:00:0000:00:3900:28:09
8ADAMCZYK Przemysław 1235adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:2800:28:35
9MARCZAK Paweł 1234Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:0000:00:3200:28:39
10REGIEC Mateusz 1246Gypsy Runner'sPORĘBA SPYTKOWSKAM3000:00:0000:00:3900:29:18
11MAJCHROWICZ Wiktor 1314ROGIM3000:00:0000:00:5700:29:31
12WITEK Elżbieta 1248BARYCZKAK3000:00:0000:00:3800:29:39
13TELESZ Mateusz 1249POŁOMIAM3000:00:0000:00:3900:29:39
14HARSCHE Paweł 1026LUOWISKAM3000:00:0000:00:5300:29:48
15PRZEBIROWSKI Karol 1151Husaria Race TeamFAJSŁAWICEM2000:00:0000:00:3000:29:51
16TRYNIECKI Tomasz 1074Grodziska Grupa BiegowaŻOŁYNIAM4000:00:0000:00:3900:30:06
17SARNA Kamil 1166KRASNEM3000:00:0000:00:5000:30:29
18WÓJCIK Jerzy 1100KAKÓWM3000:00:0000:00:5600:31:01
19WÓJCIK Józef 1137Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:00:5600:31:06
20WINIARSKI Karol 1176Błękitni ŻeglceŻEGLCEM3000:00:0000:00:3700:31:39
21MAŚLANY Daniel 1046SANOKM4000:00:0000:01:0000:31:45
22CHOJNACKI Wiktor 1226LUTOWISKAM3000:00:0000:01:0200:32:07
23ONISK Kamil 1162MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM2000:00:0000:00:3100:32:18
24TUCZAPSKI Piotr 1212xRunnersRZESZÓWM2000:00:0000:00:3700:32:22
25STANKIEWICZ Jacek 1218DUKLAM5000:00:0000:00:3900:32:23
26SKOTNICZNY Michał 1138KRAKÓWM2000:00:0000:00:5700:32:34
27SZYSZŁO Tomasz 1219Run Energy Club SanokSANOKM3000:00:0000:00:5700:32:40
28RECZKOWSKI Andrzej 12521954NIENASZÓWM6000:00:0000:00:3800:32:42
29FARON Piotr 1280Limanowa ForestM6000:00:0000:00:4300:32:43
30KRZYŚKO Marcin 1144TRZEBOWNISKOM3000:00:0000:01:2000:32:44
31KLATE Łukasz 1017Łódź Kocha SportŁÓDŹM4000:00:0000:00:5900:32:48
32ZAWADZKI Krzysztof 1239FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM2000:00:0000:01:1000:32:50
33WILCZAK Janusz 1021PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:3400:33:14
34BODZIOCH Grzegorz 1062Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:01:0100:33:26
35SZWAST Jerzy 1198MTB MOSR DuklaDUKLAM4000:00:0000:01:2500:33:28
36PŁESZKA Marek 1165Otryt LutowiskaLUTOWISKAM4000:00:0000:01:0100:33:42
37ZAWADZKI Marcin 1053Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0000:01:0300:33:45
38RZEMIENIEWSKA Marta 1261Adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:0000:01:0500:33:49
39SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1179POZNAŃK3000:00:0000:00:5900:33:51
40ISKRA Grzegorz 1150KP PSP STRZYZÓWCZUDECM3000:00:0000:00:5900:33:57
41RAPACZ Marcin 1108KRAKÓWM5000:00:0000:01:0800:34:10
42WARĘCKA Kasia 1135LESKOK2000:00:0000:00:4200:34:10
43DRĄŻEK Sławomir 1183FAJSŁAWICEM4000:00:0000:01:0300:34:22
44TOKARZ Adrian 1191Dzikie MustangiPASZCZYNAM3000:00:0000:01:3800:34:26
45KALBARCZYK Adriana 1070Adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:0000:01:0500:34:44
46WYSOCKI Mariusz 1202FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:0600:34:45
47HYDZIK Łukasz 1058Lider SanokSANOKM4000:00:0000:00:5800:34:52
48MIERZWA Kamil 1284JASŁOM2000:00:0000:01:0500:35:10
49DUDZIŃSKI Piotr 1196RZESZÓWM3000:00:0000:01:3700:35:12
50KARKUT Michał 1205Fun&RunSTRZYŻÓWM3000:00:0000:01:3800:35:13
51RADZIK Robert 12211991BIAŁA NIŻNAM2000:00:0000:00:3900:35:20
52RYŁKO Jacek 1140SOLINA TEAMSOLINAM4000:00:0000:01:0100:35:24
53ŻELAZNY Agnieszka 1260Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK4000:00:0000:01:0100:35:30
54MISIOŁEK Marcin 1038Mosir DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:2200:35:37
55KOPERSKA Anna 1082HYDRO CENTRUM D.K. KOPERSCY M.MASTALERZ SP. J.MIŃSK MAZOWIECKIK2000:00:0000:00:5600:35:53
56SIENNICKI Rafał 1180MARKIM4000:00:0000:01:3300:35:53
57OLEKSIK Filip 1298AZS Krakowska Akademia im. FryciaKRAKÓWM2000:00:0000:01:2000:35:54
58STĘPKOWSKI Mateusz 1206PIASTÓWM2000:00:0000:02:4200:35:58
59RYŁKO Mariola 1227SOLINA TEAMSOLINAK4000:00:0000:00:5600:36:00
60POJNAR Katarzyna 1225BESKOK2000:00:0000:01:0100:36:10
61BŁASZCZAK Błażej 1203KRAKÓWM3000:00:0000:01:0100:36:17
62TRZASKOWSKA Joanna 1109Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:0200:36:18
63NAWROT Bartłomiej 1243KamieniołomLESKOM3000:00:0000:01:5800:36:22
64POSZYTEK Jagoda 1042REDAK2000:00:0000:01:0800:36:24
65SOBIERAJSKI Maciej 1043REDAM3000:00:0000:01:0900:36:25
66KLOCEK Konrad 1104ŁĘŻYNYM3000:00:0000:01:0500:36:29
67NALEPA Maciej 1172NOWY SĄCZM3000:00:0000:01:0900:36:33
68IGNOR Edyta 1211Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWK2000:00:0000:01:1200:36:38
69ŻAK Krzysztof 1051ZABIERZÓWM4000:00:0000:01:2000:36:43
70POLOZYNSKI Andrzej 1075Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:0600:36:55
71JAKUSZEWSKI Paweł 1167JAROSŁAWM3000:00:0000:02:2200:36:57
72FURS Teodor 1253Pierdzące zająceCISNAM4000:00:0000:01:2200:37:01
73HEC Grzegorz 1015GŁOWIENKAM3000:00:0000:01:0600:37:06
74WAL Sebastian 1124Stowarzyszenie Klub Sportowy w SmolarzynachSMOLARZYNYM2000:00:0000:00:5100:37:08
75GUDOWSKI Krystian 1262SANOKM3000:00:0000:02:3700:37:09
76PAJESTKA Wojciech 1265Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZSANOKM4000:00:0000:02:3600:37:09
77SZYBIAK Maciej 1215Agona W&MKRZYWCZAM2000:00:0000:02:2300:37:11
78SZYBIAK Joanna 1216Agona W&MKRZYWCZAK4000:00:0000:02:2700:37:11
79KOGUT Leszek 1049PRZEMYSLM4000:00:0000:02:0100:37:16
80BUGAJSKI Artur 1111JaBieGamDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:01:1800:37:32
81ŚLUSARCZYK Maciej 1142STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:5800:37:36
82OLEKSIK Zygmunt 1063KRAKÓWM4000:00:0000:01:2500:37:48
83ZUBA Rafał 1237Black RiverNOWY SĄCZM2000:00:0000:01:2300:37:51
84SASAL Monika 1107KRAKÓWK3000:00:0000:01:1500:37:53
85WRÓBEL Bartłomiej 1267CisnaCISNAM2000:00:0000:00:5600:37:59
86DEC Roman 1256JW3730GREBOWM3000:00:0000:02:5200:38:01
87GALANTY Bartłomiej 1189PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:1100:38:07
88DOMIN Wiesław 1220ZAGÓRZEM5000:00:0000:01:1700:38:16
89LESZCZYŃSKI Mirosław 1125BieszczadyRunLESKOM3000:00:0000:01:4100:38:19
90CIEŚLA Łukasz 1078Żołynia BiegaŻOŁYNIAM2000:00:0000:01:0000:38:21
91SZYBIAK Waldemar 796Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:0000:02:2400:38:25
92ROŚCIŃSKI Franciszek 1316SANOKM4000:00:0000:01:4000:38:27
93WAŁACHOWSKA Urszula 1193HOCZEWK3000:00:0000:00:5600:38:29
94PANEK Piotr 1190Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:3900:38:37
95ŻARNICKI Kamil 1036Stay InsaneTURKAM3000:00:0000:02:3600:38:43
96MAJCHROWSKI Jacek 1019CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:01:5900:38:46
97KAPEL Bogdan 1085TARNOBRZEGM5000:00:0000:02:0000:38:46
98MAZUREK Katarzyna 1188Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINK4000:00:0000:01:5000:38:57
99PAWLETA Michał 1161Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:4200:38:59
100KWOKA Roman 1029LASZKIM3000:00:0000:02:2600:39:12
101JANAS Marian 1317BAUGRÓDM6000:00:0000:01:4000:39:19
102SKÓRA Michał 1168ŁOPUSZKAM4000:00:0000:02:4700:39:24
103KOCHANIAK Andrzej 1208WłóczybiegiSOWLANYM3000:00:0000:02:3800:39:27
104GUCWA Mirosław 1103Let's go wild!!!KRASNEM3000:00:0000:01:1800:39:34
105KATA Bartłomiej 1255JW 3730RADOMYSLM2000:00:0000:02:5200:39:35
106MOTOWIDŁO Anna 1257JW3730KOLBUSZOWAK2000:00:0000:02:5200:39:36
107KĘDRA Agnieszka 1024Podkarpacka Szkoła Krav MagaRZESZÓWK2000:00:0000:02:0400:39:50
108STACH Robert 1214TARNOWA DOLNAM4000:00:0000:01:0500:40:03
109FILIPIAK Beata 1080Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK4000:00:0000:01:5500:40:04
110JENDRICHOVSKA Danuta 1308K5000:00:0000:01:4900:40:07
111DZIERŻAK Arkadiusz 1164GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:01:2600:40:08
112SZPERKA Leszek 1285SigitCIECHOWICE DZIEDZICEM4000:00:0000:01:3100:40:09
113GALANTY Agnieszka 1154DYBAWKAK4000:00:0000:01:0500:40:12
114ŻELAZNY Tomasz 1195byle do metyRZESZÓWM3000:00:0000:02:4700:40:14
115MARSZAŁ Katarzyna 1099KRAKÓWK3000:00:0000:01:1800:40:16
116JAŚLAN Marek 1088BŁONIEM5000:00:0000:01:1900:40:20
117JUSZCZAK Artur 1233Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:01:3700:40:23
118KIN Rafał 1093AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3000:00:0000:02:2900:40:28
119POKRZYWKA Stefan 1283Na Bucie CisnaCISNAM6000:00:0000:00:4100:40:30
120DZIERŻAK Elżbieta 1039Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0000:01:2300:40:40
121MATUSZEWSKI Marcin 1117EuforiaBiegacza TeamGÓRAM3000:00:0000:01:2400:40:40
122GRUCHAŁA Agnieszka 1118PRUSICEK4000:00:0000:01:2400:40:40
123KOTŁOWSKI Paweł 1095JaBiegamDĄBROWA GÓRNICZAM2000:00:0000:01:2300:40:43
124DROZD Piotr 1222POLAŃCZYKM3000:00:0000:01:5900:40:46
125BURDA Renata 1282MTB MOSIR DUKLADUKLAK3000:00:0000:01:0200:40:54
126MACHUCKA Ewelina 1094RZESZÓWK3000:00:0000:01:3400:40:55
127CZEKAJ Bogdan 1224Ruming Team Nowy Styl GroupKROSNOM5000:00:0000:02:0700:40:56
128STARZECKA Joanna 1041JAROSŁAWK4000:00:0000:01:1000:41:09
129WYDRO Rafał 1133Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:0000:00:5300:41:14
130BIESZCZAD Ilona 1052KKB MOSIR KrosnoWOJASZÓWKAK3000:00:0000:02:3000:41:15
131BIENIECKI Marek 1303OTK RzeźnikGLIWICEM2000:00:0000:02:2100:41:16
132CHOMIUK Adrian 1242JazzanovaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:01:5100:41:19
133KRUCZEK Robert 1199Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWM5000:00:0000:01:4100:41:20
134WYDRO Agata 1132Fun&RunSTRZYŻÓWK4000:00:0000:00:5200:41:21
135WOŹNY Łukasz 1027RZESZÓWM3000:00:0000:02:1900:41:23
136NOWAK Tomasz 1228Dzikie MustangiDĘBICAM3000:00:0000:01:4100:41:23
137PLIŻGA Sebastian 1266TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:01:0400:41:27
138LUZAR Monika 1076MiABIELAWAK4000:00:0000:01:1100:41:38
139LUZAR Andrzej 1077MiABIELAWAM4000:00:0000:01:1100:41:38
140STEC Andrzej 1297WAŁCZM5000:00:0000:00:3600:41:39
141RÓŻYCKA Dorota 1177Nowy Styl Group Running TeamJASŁOK3000:00:0000:02:1100:41:46
142KASEJA Kacper 12451991JABŁONKAM2000:00:0000:02:0900:41:47
143SNARSKI Bogdan 1313AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0000:02:3800:41:49
144BOBALA Krystian 1251PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:5100:41:54
145SUSZEK Damian 1310RZESZÓWM3000:00:0000:02:4100:41:58
146KUROPATWA Kazimierz 1238SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM6000:00:0000:01:0500:41:58
147RACHWAŁ Izabela 1244ODOLANÓWK2000:00:0000:02:0900:42:01
148MOCIO Michał 1250PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:5100:42:02
149MATUSZAK Jakub 1028NowoczesnySport.plRZESZÓWM3000:00:0000:02:2000:42:05
150BALICKI Jacek 1064Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:02:1100:42:08
151SAMBORSKA Weronika 1178Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAK3000:00:0000:02:1000:42:11
152BURDA Sławmoir 1281mtb mosir duklaDUKLAM3000:00:0000:01:0200:42:17
153GUZEK Ewa 140Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5000:42:19
154KARDASZ Marek 1056Solina TeamPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:5600:42:23
155WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 1159Solina TeamPOLAŃCZYKK3000:00:0000:00:5500:42:24
156SUJAK Małgorzata 1030MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK5000:00:0000:01:2900:42:29
157PIRÓG Beata 1305WARSZAWAK3000:00:0000:01:1800:42:35
158BOCZAR Daniel 1192Nowy Styl Group Running TeamKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:1000:42:39
159WIŚNIEWSKI Zbigniew 1254Rodzinny RelaxPRABUTYM6000:00:0000:01:1200:42:42
160RABSZTYN-PIEKARSKA Natasza 1044KRAKÓWK4000:00:0000:01:2800:42:43
161WITKO Jerzy 1083brakFREDROPOLM4000:00:0000:02:0200:42:44
162ŻARNICKA Anna 1035Stay Insane/CrossFit Z16TURKAK3000:00:0000:02:2600:42:46
163GAŃSKI Filip 1288Biegając ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:02:2800:42:48
164SZCZUDRAWA Zbigniew 1295Świnki TrzyKRAKÓWM5000:00:0000:02:2000:42:49
165KOCIOŁEK Aleksandra 1130WROCŁAWK3000:00:0000:02:2200:42:52
166KASPROWICZ Piotr 1148Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:00:5800:43:01
167KASPROWICZ Justyna 1147Fun&RunCZUDECK3000:00:0000:00:5800:43:01
168SADOWIŃSKA Adriana 1016Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:01:4300:43:02
169WOJTYNA Agata 1089#kaszanienamokaGDAŃSKK2000:00:0000:03:0600:43:20
170SZPAKOWSKI Andrzej 1134Fun&RunWIŚNIOWAM4000:00:0000:00:5600:43:21
171MAJCHROWICZ Andrzej 1181KROŚCIENKO WYŻNEM4000:00:0000:02:4700:43:24
172NOWAK Wioletta 1229Dzikie MustangiDĘBICAK3000:00:0000:01:4200:43:26
173MAJCHROWICZ Marzenna 1185KROŚCIENKO WYŻNEK4000:00:0000:02:4600:43:28
174MATWIEJCZUK Grzegorz 1236ALUBYCZA KRÓLEWSKAM2000:00:0000:03:0500:43:29
175TYLKA Małgosia 1131LEGNICAK3000:00:0000:02:4800:43:30
176BENSKA Krystyna 1081MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK6000:00:0000:01:5500:43:44
177WYSOCKA Katarzyna 1086KATOWICEK4000:00:0000:02:2100:43:54
178JAWORSKA Marta 1182RZESZÓWK3000:00:0000:02:1200:44:01
179ŚWIDEREK Michał 1294Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:2500:44:08
180POPŁAWSKI Piotr 1302PGB Sportowa PaczkaŁOSICEM3000:00:0000:01:5700:44:10
181WOLSKA Marta 1155Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKK2000:00:0000:01:3800:44:20
182PABIAŃCZYK Małgorzata 1286STARY GOŚCINIECK3000:00:0000:02:0500:44:22
183BIEDRZYCKA Marta 1079Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5400:44:43
184OSTASZEWSKI Marcin 1241HondaDominator.PLWARSZAWAM3000:00:0000:02:5000:44:43
185KOCEMBA Danuta 1114brakPORĄBKAK3000:00:0000:01:3800:44:51
186KALIŃSKI Kamil Norbert 1156NieMaNieWARSZAWAM2000:00:0000:03:0500:44:53
187GNIECIAK Monika 1126BieszczadyRunGÓRA PUŁAWSKAK3000:00:0000:02:0000:44:56
188KIEŁB Jakub 1213RZESZÓWM3000:00:0000:02:2000:45:02
189MARAS Ladislav 1307Maras TeamM5000:00:0000:01:5300:45:20
190KOLIBAROVA Martina 1309Maras TeamPRESOVK3000:00:0000:01:5400:45:21
191FRANKOWSKI Dariusz 1259GLIWICEM4000:00:0000:01:5000:45:27
192SKUZA Małgorzata 1258GLIWICEK4000:00:0000:01:5000:45:27
193KOCZAJA Malgorzata 1105KRAKÓWK2000:00:0000:01:5600:45:38
194KUŁAGA Krzysztof 1106SPRINT GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:00:4300:45:43
195KOŁODZIEJCZYK Joanna 1311KRAKÓWK3000:00:0000:02:2000:45:58
196SKRUTEK Jan 1066WKB Piast / GOPR BieszczadyWROCŁAWM6000:00:0000:46:12
197RUDZKI Michał 1034Crossfit Z16LUBLINM2000:00:0000:02:2300:46:17
198KORNIŁOW Piotr 1299Korniłow TeamWARSZAWAM4000:00:0000:02:5600:46:18
199MIROSŁAW Albert 1186WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:01:5000:46:33
200JEŻOWSKA Iga 1209WW TEAMLUBLNK2000:00:0000:01:5100:46:34
201OWOCKA Ewa 1289Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK3000:00:0000:01:5400:46:43
202DANILUK Andrzej 1293Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:0600:46:44
203OKLEJ Agata 1300Korniłow TeamWARSZAWAK3000:00:0000:02:5600:46:47
204MATUŁA Michał 1152LUBLINM2000:00:0000:02:1300:46:48
205LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1210MKS Halicz, Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAK3000:00:0000:01:0600:46:55
206ŚWIGONIAK Anna 1014NOWA HUTA TEAM FUNDACJA BIEG ROLNIKAKRAKÓWK3000:00:0000:01:4200:46:56
207GAJDA Beata 1240#YoloteamkrkKRAKÓWK4000:00:0000:02:0800:47:04
208SARNA Agata 1040TYCZYNK3000:00:0000:01:2400:47:09
209TOBERA Alicja 1149BORZECIN DUZYK3000:00:0000:02:1700:47:15
210ŻYNDA Marta 1141Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIK4000:00:0000:01:1800:47:15
211GŁUSZKO Justyna 1231SOLIN TEAMBEREZKAK3000:00:0000:02:0200:47:17
212BRZOZOWSKA Paulina 1170STALOWA WOLAK3000:00:0000:02:4200:47:23
213DĄBRÓWKA Radosław 1201FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:1700:47:39
214DĄBRÓWKA Nina 1200FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3000:00:0000:01:1700:47:40
215WYSOCKI Mariusz 1087KATOWICEM5000:00:0000:02:1500:47:48
216KLĘCZAR Ewa 1232brakKĘTYK3000:00:0000:01:3800:48:00
217GARWACKA Beata 1247NIEPORĘTK5000:00:0000:02:0900:48:06
218SULEJA Joanna 1173Szwla stargardSTARGARDK5000:00:0000:02:4900:48:14
219WOŹNIAK Aleksandra 1169WARSZAWAK3000:00:0000:02:4400:48:15
220PEKALSKA Anna 1184NIEPORĘTK4000:00:0000:02:1000:48:16
221WIŚNIEWSKA Gosia 1097OLSZTYNK4000:00:0000:02:3800:48:23
222LIS Maria 1127RZESZOWK2000:00:0000:02:2500:48:33
223JANKOWSKA Małgorzata 1110POZNAŃK3000:00:0000:02:3300:48:44
224KRYGOWSKI Zbigniew 1091Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:02:3800:48:55
225CZOCHARA Robert 1123amatorOPOLEM4000:00:0000:02:4800:48:57
226HADAM Ewa 1031Spartan Race Training Group RzeszówDYNÓWK5000:00:0000:02:5000:49:08
227ZWIERZ Małgorzata 1098LUBLINK4000:00:0000:01:5700:49:11
228KRÓLIKOWSKA Katarzyna 1096LUBLINK4000:00:0000:01:5800:49:11
229STAWSKA Natalia 1047Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:5800:49:14
230RUDNICKI Marek 1296OTWOCKM3000:00:0000:02:2000:49:24
231GŁOWACKA Aleksandra 1143Wieliszew Heron TeamLEGIONOWOK4000:00:0000:01:3300:49:24
232KOKOT Katarzyna 672Aktywny DynówDYNÓWK3000:00:0000:02:4700:49:32
233AUGUSTYNIAK Kinga 1306Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0700:49:39
234CZOCHARA Marta 1122amatorOPOLEK4000:00:0000:02:4700:49:39
235PARTYKA Andrzej 1278RGIGRZESZÓWM3000:00:0000:03:0100:49:47
236PARTYKA Agnieszka 1277RZESZÓWK3000:00:0000:03:0100:49:52
237KALINOWSKA Lucyna 1115PRZEMYŚLK5000:00:0000:01:1000:49:56
238GADECKA Magdalena 1057RaptowniLISIA GORAK3000:00:0000:02:2300:50:05
239RĘKAS Piotr 1055RaptowniTARNÓWM6000:00:0000:02:1800:50:06
240BAKA Piotr 1069ArchimediaTARNÓWM4000:00:0000:02:1800:50:08
241PAWELEC Justyna 1060SANDOMIERZK3000:00:0000:01:3800:50:26
242WRZOSEK Justyna 1059SANDOMIERZK3000:00:0000:01:3700:50:26
243KONOPKA Grzegorz 1025Dzikie Grubas SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:5500:50:35
244KAŹMIERCZAK Malwina 1071Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5500:50:35
245CZAPLA Andrzej 1116CHEŁMM6000:00:0000:02:5900:50:51
246MAJ Paulina 1194SUCHA BESKIDZKAK2000:00:0000:02:1600:50:55
247SZYMAŁA Monika 1264KLUCZBORKK2000:00:0000:02:4400:50:56
248KOCIOŁEK Łukasz 1129PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:2800:51:11
249BRODIUK Norbert 1163Nigh Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:5000:52:05
250MARUT Kaśka 1263Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:2800:52:27
251GORAJ - ZAJĄC Aleksandra 1279NightrunnersGLIWICEK4000:00:0000:02:2700:52:28
252BINCZYCKI Marcin 1304OWCZARYM3000:00:0000:01:2700:54:07
253BARCZAK Sylwia 1301Perfect Runner /Stay InsaneLUBLINK3000:00:0000:01:4100:55:08
254CZUBA Jadwiga 1287K3000:00:0000:02:4400:55:34
255FRĄC Elżbieta 1012Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:4300:56:08
256ROJ Dawid 1120RunSłobodanMIKOŁÓWM3000:00:0000:02:3600:56:48
257SŁOBODA Magdalena 1119RunSłobodanKRAKOWK3000:00:0000:02:3500:57:16
258SŁOBODA Krzysztof 1128USTRZYKIDOLNEM6000:00:0000:02:3500:57:17
259GREGORCZYK Jadwiga 1013Zabiegani MielecKROSNOK2000:00:0000:03:0200:57:47
260BĄDZIUL Dorota 1018RZESZÓWK3000:00:0000:02:0200:58:03
261CIESZYŃSKA Jolanta 1157Sekcja Biegowa FamilaGLIWICEK5000:00:0000:02:2300:59:13
262OŻÓG Iwona 1145CHEŁMK4000:00:0000:02:3100:59:36
263OŻÓG Dorota 1146CHEŁMK4000:00:0000:02:3100:59:36
264ZAJDEL Monika 1101JAROSŁAWK3000:00:0000:01:4101:00:24
265BOGDAŁ Joanna 1023NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:01:4401:02:01
266GERGONT Aleksandra 1230MYŚLENICEK5000:00:0000:02:05
Znaleziono 266 wynik(ów)