IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-01-28
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
300
Wystartowało/ Started:
266
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
266
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K20

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.1km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RZEMIENIEWSKA Marta 1261ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK201K 200:01:0500:33:4900:50:07.1500:50:07.15 5:0012
2KALBARCZYK Adriana 1070ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK202K 400:01:0500:34:4400:50:55.5000:50:55.50+00:00:485:0511.8
3WARĘCKA Kasia 1135LESKOK203K 500:00:4200:34:1000:52:15.0000:52:15.00+00:02:075:1311.5
4POSZYTEK Jagoda 1042REDAK204K 600:01:0800:36:2400:53:32.2000:53:32.20+00:03:255:2111.2
5KOPERSKA Anna 1082HYDRO CENTRUM D.K. KOPERSCY M.MASTALERZ SP. J.MIŃSK MAZOWIECKIK205K 900:00:5600:35:5300:54:01.9000:54:01.90+00:03:545:2411.1
6POJNAR Katarzyna 1225BESKOK206K 1100:01:0100:36:1000:55:07.2500:55:07.25+00:05:005:3010.9
7IGNOR Edyta 1211SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWRZESZÓWK207K 1200:01:1200:36:3800:55:27.1000:55:27.10+00:05:195:3210.8
8MOTOWIDŁO Anna 1257JW3730KOLBUSZOWAK208K 1700:02:5200:39:3600:59:14.7500:59:14.75+00:09:075:5510.1
9KĘDRA Agnieszka 1024PODKARPACKA SZKOŁA KRAV MAGARZESZÓWK209K 2300:02:0400:39:5001:00:08.1001:00:08.10+00:10:006:0010
10RACHWAŁ Izabela 1244ODOLANÓWK2010K 3500:02:0900:42:0101:03:09.2001:03:09.20+00:13:026:189.5
11WOJTYNA Agata 1089#KASZANIENAMOKAGDAŃSKK2011K 4200:03:0600:43:2001:04:42.9501:04:42.95+00:14:356:289.3
12KOCZAJA Malgorzata 1105KRAKÓWK2012K 5500:01:5600:45:3801:07:50.8001:07:50.80+00:17:436:478.8
13WOLSKA Marta 1155WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMSŁUPSKK2013K 5800:01:3800:44:2001:08:27.0001:08:27.00+00:18:196:508.8
14JEŻOWSKA Iga 1209WW TEAMLUBLNK2014K 6000:01:5100:46:3401:08:40.8001:08:40.80+00:18:336:528.7
15LIS Maria 1127RZESZOWK2015K 7900:02:2500:48:3301:12:42.0501:12:42.05+00:22:347:168.3
16MAJ Paulina 1194SUCHA BESKIDZKAK2016K 9000:02:1600:50:5501:15:40.3501:15:40.35+00:25:337:347.9
17SZYMAŁA Monika 1264KLUCZBORKK2017K 9200:02:4400:50:5601:16:30.8501:16:30.85+00:26:237:397.8
18GREGORCZYK Jadwiga 1013ZABIEGANI MIELECKROSNOK2018K 10300:03:0200:57:4701:28:05.0501:28:05.05+00:37:578:486.8
Znaleziono 18 wynik(ów)