IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-01-28
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
300
Wystartowało/ Started:
266
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
266
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.1km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITEK Elżbieta 1248BARYCZKAK301K 100:00:3800:29:3900:44:39.0000:44:39.00 4:2713.4
2SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1179POZNAŃK302K 300:00:5900:33:5100:50:34.4000:50:34.40+00:05:555:0311.9
3TRZASKOWSKA Joanna 1109TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAK303K 800:01:0200:36:1800:53:52.0000:53:52.00+00:09:135:2311.1
4SASAL Monika 1107KRAKÓWK304K 1400:01:1500:37:5300:57:14.3500:57:14.35+00:12:355:4310.5
5WAŁACHOWSKA Urszula 1193HOCZEWK305K 1800:00:5600:38:2900:59:25.7000:59:25.70+00:14:465:5610.1
6MARSZAŁ Katarzyna 1099KRAKÓWK306K 2100:01:1800:40:1600:59:50.0500:59:50.05+00:15:115:5910
7MACHUCKA Ewelina 1094RZESZÓWK307K 2600:01:3400:40:5501:01:26.3501:01:26.35+00:16:476:089.8
8BIESZCZAD Ilona 1052KKB MOSIR KROSNOWOJASZÓWKAK308K 2700:02:3000:41:1501:02:09.6001:02:09.60+00:17:306:129.7
9RÓŻYCKA Dorota 1177NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMJASŁOK309K 2900:02:1100:41:4601:02:14.0501:02:14.05+00:17:356:139.6
10SAMBORSKA Weronika 1178NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMBRZYSKAK3010K 3000:02:1000:42:1101:02:15.9501:02:15.95+00:17:366:139.6
11ŻARNICKA Anna 1035STAY INSANE/CROSSFIT Z16TURKAK3011K 3100:02:2600:42:4601:02:38.5001:02:38.50+00:17:596:159.6
12GUZEK Ewa 140DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3012K 3300:01:5000:42:1901:02:42.9001:02:42.90+00:18:036:169.6
13BURDA Renata 1282MTB MOSIR DUKLADUKLAK3013K 3400:01:0200:40:5401:02:45.7001:02:45.70+00:18:066:169.6
14TYLKA Małgosia 1131LEGNICAK3014K 3800:02:4800:43:3001:03:57.8001:03:57.80+00:19:186:239.4
15PIRÓG Beata 1305WARSZAWAK3015K 3900:01:1800:42:3501:04:21.1001:04:21.10+00:19:426:269.3
16KOCIOŁEK Aleksandra 1130WROCŁAWK3016K 4000:02:2200:42:5201:04:28.2501:04:28.25+00:19:496:269.3
17WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 1159SOLINA TEAMPOLAŃCZYKK3017K 4100:00:5500:42:2401:04:39.7001:04:39.70+00:20:006:279.3
18KASPROWICZ Justyna 1147FUN&RUNCZUDECK3018K 4400:00:5800:43:0101:04:51.0001:04:51.00+00:20:126:299.3
19BIEDRZYCKA Marta 1079DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3019K 4600:01:5400:44:4301:05:55.3501:05:55.35+00:21:166:359.1
20JAWORSKA Marta 1182RZESZÓWK3020K 4700:02:1200:44:0101:06:15.4001:06:15.40+00:21:366:379.1
21PABIAŃCZYK Małgorzata 1286STARY GOŚCINIECK3021K 4900:02:0500:44:2201:06:58.9501:06:58.95+00:22:196:419
22KOLIBAROVA Martina 1309MARAS TEAMPRESOVK3022K 5000:01:5400:45:2101:07:02.8001:07:02.80+00:22:236:429
23GNIECIAK Monika 1126BIESZCZADYRUNGÓRA PUŁAWSKAK3023K 5200:02:0000:44:5601:07:28.0001:07:28.00+00:22:496:448.9
24KOCEMBA Danuta 1114BRAKPORĄBKAK3024K 5300:01:3800:44:5101:07:29.6001:07:29.60+00:22:506:448.9
25KOŁODZIEJCZYK Joanna 1311KRAKÓWK3025K 5400:02:2000:45:5801:07:34.8001:07:34.80+00:22:556:458.9
26OKLEJ Agata 1300KORNIŁOW TEAMWARSZAWAK3026K 5700:02:5600:46:4701:08:20.2001:08:20.20+00:23:416:508.8
27NOWAK Wioletta 1229DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK3027K 5900:01:4200:43:2601:08:39.6001:08:39.60+00:24:006:518.7
28ŚWIGONIAK Anna 1014NOWA HUTA TEAM FUNDACJA BIEG ROLNIKAKRAKÓWK3028K 6100:01:4200:46:5601:09:09.6001:09:09.60+00:24:306:548.7
29OWOCKA Ewa 1289MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEK3029K 6200:01:5400:46:4301:09:26.8501:09:26.85+00:24:476:568.6
30JANKOWSKA Małgorzata 1110POZNAŃK3030K 6300:02:3300:48:4401:09:28.8001:09:28.80+00:24:496:568.6
31BRZOZOWSKA Paulina 1170STALOWA WOLAK3031K 6400:02:4200:47:2301:10:19.9001:10:19.90+00:25:407:018.5
32LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1210MKS HALICZ, NADLEŚNICTWO LUTOWISKALUTOWISKAK3032K 6500:01:0600:46:5501:10:45.3001:10:45.30+00:26:067:048.5
33TOBERA Alicja 1149BORZECIN DUZYK3033K 6600:02:1700:47:1501:10:49.4001:10:49.40+00:26:107:048.5
34SARNA Agata 1040TYCZYNK3034K 6700:01:2400:47:0901:11:01.9001:11:01.90+00:26:227:068.4
35KOKOT Katarzyna 672AKTYWNY DYNÓWDYNÓWK3035K 6900:02:4700:49:3201:11:09.8501:11:09.85+00:26:307:068.4
36GŁUSZKO Justyna 1231SOLIN TEAMBEREZKAK3036K 7000:02:0200:47:1701:11:20.7501:11:20.75+00:26:417:088.4
37WOŹNIAK Aleksandra 1169WARSZAWAK3037K 7200:02:4400:48:1501:11:42.1501:11:42.15+00:27:037:108.4
38GADECKA Magdalena 1057RAPTOWNILISIA GORAK3038K 7500:02:2300:50:0501:11:45.9501:11:45.95+00:27:067:108.4
39DĄBRÓWKA Nina 1200FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3039K 7600:01:1700:47:4001:12:10.7001:12:10.70+00:27:317:138.3
40KLĘCZAR Ewa 1232BRAKKĘTYK3040K 7700:01:3800:48:0001:12:27.2501:12:27.25+00:27:487:148.3
41STAWSKA Natalia 1047LACHO TEAMKRAKÓWK3041K 8200:02:5800:49:1401:12:53.3501:12:53.35+00:28:147:178.2
42PARTYKA Agnieszka 1277RZESZÓWK3042K 8300:03:0100:49:5201:13:01.9001:13:01.90+00:28:227:188.2
43WRZOSEK Justyna 1059SANDOMIERZK3043K 8600:01:3700:50:2601:14:24.2501:14:24.25+00:29:457:268.1
44PAWELEC Justyna 1060SANDOMIERZK3044K 8700:01:3800:50:2601:14:24.3001:14:24.30+00:29:457:268.1
45KAŹMIERCZAK Malwina 1071DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3045K 9100:01:5500:50:3501:16:15.7501:16:15.75+00:31:367:377.9
46BARCZAK Sylwia 1301PERFECT RUNNER /STAY INSANELUBLINK3046K 9800:01:4100:55:0801:20:54.9001:20:54.90+00:36:158:057.4
47CZUBA Jadwiga 1287K3047K 9900:02:4400:55:3401:21:20.3001:21:20.30+00:36:418:087.4
48SŁOBODA Magdalena 1119RUNSŁOBODANKRAKOWK3048K 10000:02:3500:57:1601:23:32.0501:23:32.05+00:38:538:217.2
49BĄDZIUL Dorota 1018RZESZÓWK3049K 10400:02:0200:58:0301:28:09.4001:28:09.40+00:43:308:486.8
50ZAJDEL Monika 1101JAROSŁAWK3050K 10500:01:4101:00:2401:29:07.1001:29:07.10+00:44:288:546.7
Znaleziono 50 wynik(ów)