IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.1km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
   
1WITEK Elżbieta 1248BARYCZKAK3000:00:0000:00:38
2WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 1159Solina TeamPOLAŃCZYKK3000:00:0000:00:55
3WAŁACHOWSKA Urszula 1193HOCZEWK3000:00:0000:00:56
4KASPROWICZ Justyna 1147Fun&RunCZUDECK3000:00:0000:00:58
5SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1179POZNAŃK3000:00:0000:00:59
6BURDA Renata 1282MTB MOSIR DUKLADUKLAK3000:00:0000:01:02
7TRZASKOWSKA Joanna 1109Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:02
8LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1210MKS Halicz, Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAK3000:00:0000:01:06
9SASAL Monika 1107KRAKÓWK3000:00:0000:01:15
10DĄBRÓWKA Nina 1200FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3000:00:0000:01:17
11PIRÓG Beata 1305WARSZAWAK3000:00:0000:01:18
12MARSZAŁ Katarzyna 1099KRAKÓWK3000:00:0000:01:18
13SARNA Agata 1040TYCZYNK3000:00:0000:01:24
14MACHUCKA Ewelina 1094RZESZÓWK3000:00:0000:01:34
15WRZOSEK Justyna 1059SANDOMIERZK3000:00:0000:01:37
16PAWELEC Justyna 1060SANDOMIERZK3000:00:0000:01:38
17KOCEMBA Danuta 1114brakPORĄBKAK3000:00:0000:01:38
18KLĘCZAR Ewa 1232brakKĘTYK3000:00:0000:01:38
19BARCZAK Sylwia 1301Perfect Runner /Stay InsaneLUBLINK3000:00:0000:01:41
20ZAJDEL Monika 1101JAROSŁAWK3000:00:0000:01:41
21ŚWIGONIAK Anna 1014NOWA HUTA TEAM FUNDACJA BIEG ROLNIKAKRAKÓWK3000:00:0000:01:42
22NOWAK Wioletta 1229Dzikie MustangiDĘBICAK3000:00:0000:01:42
23GUZEK Ewa 140Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:50
24OWOCKA Ewa 1289Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK3000:00:0000:01:54
25KOLIBAROVA Martina 1309Maras TeamPRESOVK3000:00:0000:01:54
26BIEDRZYCKA Marta 1079Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:54
27KAŹMIERCZAK Malwina 1071Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:55
28GNIECIAK Monika 1126BieszczadyRunGÓRA PUŁAWSKAK3000:00:0000:02:00
29BĄDZIUL Dorota 1018RZESZÓWK3000:00:0000:02:02
30GŁUSZKO Justyna 1231SOLIN TEAMBEREZKAK3000:00:0000:02:02
31PABIAŃCZYK Małgorzata 1286STARY GOŚCINIECK3000:00:0000:02:05
32SAMBORSKA Weronika 1178Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAK3000:00:0000:02:10
33RÓŻYCKA Dorota 1177Nowy Styl Group Running TeamJASŁOK3000:00:0000:02:11
34JAWORSKA Marta 1182RZESZÓWK3000:00:0000:02:12
35TOBERA Alicja 1149BORZECIN DUZYK3000:00:0000:02:17
36KOŁODZIEJCZYK Joanna 1311KRAKÓWK3000:00:0000:02:20
37KOCIOŁEK Aleksandra 1130WROCŁAWK3000:00:0000:02:22
38GADECKA Magdalena 1057RaptowniLISIA GORAK3000:00:0000:02:23
39ŻARNICKA Anna 1035Stay Insane/CrossFit Z16TURKAK3000:00:0000:02:26
40BIESZCZAD Ilona 1052KKB MOSIR KrosnoWOJASZÓWKAK3000:00:0000:02:30
41JANKOWSKA Małgorzata 1110POZNAŃK3000:00:0000:02:33
42SŁOBODA Magdalena 1119RunSłobodanKRAKOWK3000:00:0000:02:35
43BRZOZOWSKA Paulina 1170STALOWA WOLAK3000:00:0000:02:42
44CZUBA Jadwiga 1287K3000:00:0000:02:44
45WOŹNIAK Aleksandra 1169WARSZAWAK3000:00:0000:02:44
46KOKOT Katarzyna 672Aktywny DynówDYNÓWK3000:00:0000:02:47
47TYLKA Małgosia 1131LEGNICAK3000:00:0000:02:48
48OKLEJ Agata 1300Korniłow TeamWARSZAWAK3000:00:0000:02:56
49STAWSKA Natalia 1047Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:58
50PARTYKA Agnieszka 1277RZESZÓWK3000:00:0000:03:01
Znaleziono 50 wynik(ów)