IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 5.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1WITEK Elżbieta 1248BARYCZKAK3000:00:0000:00:3800:29:39
2SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1179POZNAŃK3000:00:0000:00:5900:33:51
3TRZASKOWSKA Joanna 1109Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:0200:36:18
4SASAL Monika 1107KRAKÓWK3000:00:0000:01:1500:37:53
5WAŁACHOWSKA Urszula 1193HOCZEWK3000:00:0000:00:5600:38:29
6MARSZAŁ Katarzyna 1099KRAKÓWK3000:00:0000:01:1800:40:16
7BURDA Renata 1282MTB MOSIR DUKLADUKLAK3000:00:0000:01:0200:40:54
8MACHUCKA Ewelina 1094RZESZÓWK3000:00:0000:01:3400:40:55
9BIESZCZAD Ilona 1052KKB MOSIR KrosnoWOJASZÓWKAK3000:00:0000:02:3000:41:15
10RÓŻYCKA Dorota 1177Nowy Styl Group Running TeamJASŁOK3000:00:0000:02:1100:41:46
11SAMBORSKA Weronika 1178Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAK3000:00:0000:02:1000:42:11
12GUZEK Ewa 140Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5000:42:19
13WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 1159Solina TeamPOLAŃCZYKK3000:00:0000:00:5500:42:24
14PIRÓG Beata 1305WARSZAWAK3000:00:0000:01:1800:42:35
15ŻARNICKA Anna 1035Stay Insane/CrossFit Z16TURKAK3000:00:0000:02:2600:42:46
16KOCIOŁEK Aleksandra 1130WROCŁAWK3000:00:0000:02:2200:42:52
17KASPROWICZ Justyna 1147Fun&RunCZUDECK3000:00:0000:00:5800:43:01
18NOWAK Wioletta 1229Dzikie MustangiDĘBICAK3000:00:0000:01:4200:43:26
19TYLKA Małgosia 1131LEGNICAK3000:00:0000:02:4800:43:30
20JAWORSKA Marta 1182RZESZÓWK3000:00:0000:02:1200:44:01
21PABIAŃCZYK Małgorzata 1286STARY GOŚCINIECK3000:00:0000:02:0500:44:22
22BIEDRZYCKA Marta 1079Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5400:44:43
23KOCEMBA Danuta 1114brakPORĄBKAK3000:00:0000:01:3800:44:51
24GNIECIAK Monika 1126BieszczadyRunGÓRA PUŁAWSKAK3000:00:0000:02:0000:44:56
25KOLIBAROVA Martina 1309Maras TeamPRESOVK3000:00:0000:01:5400:45:21
26KOŁODZIEJCZYK Joanna 1311KRAKÓWK3000:00:0000:02:2000:45:58
27OWOCKA Ewa 1289Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK3000:00:0000:01:5400:46:43
28OKLEJ Agata 1300Korniłow TeamWARSZAWAK3000:00:0000:02:5600:46:47
29LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1210MKS Halicz, Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAK3000:00:0000:01:0600:46:55
30ŚWIGONIAK Anna 1014NOWA HUTA TEAM FUNDACJA BIEG ROLNIKAKRAKÓWK3000:00:0000:01:4200:46:56
31SARNA Agata 1040TYCZYNK3000:00:0000:01:2400:47:09
32TOBERA Alicja 1149BORZECIN DUZYK3000:00:0000:02:1700:47:15
33GŁUSZKO Justyna 1231SOLIN TEAMBEREZKAK3000:00:0000:02:0200:47:17
34BRZOZOWSKA Paulina 1170STALOWA WOLAK3000:00:0000:02:4200:47:23
35DĄBRÓWKA Nina 1200FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3000:00:0000:01:1700:47:40
36KLĘCZAR Ewa 1232brakKĘTYK3000:00:0000:01:3800:48:00
37WOŹNIAK Aleksandra 1169WARSZAWAK3000:00:0000:02:4400:48:15
38JANKOWSKA Małgorzata 1110POZNAŃK3000:00:0000:02:3300:48:44
39STAWSKA Natalia 1047Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:5800:49:14
40KOKOT Katarzyna 672Aktywny DynówDYNÓWK3000:00:0000:02:4700:49:32
41PARTYKA Agnieszka 1277RZESZÓWK3000:00:0000:03:0100:49:52
42GADECKA Magdalena 1057RaptowniLISIA GORAK3000:00:0000:02:2300:50:05
43PAWELEC Justyna 1060SANDOMIERZK3000:00:0000:01:3800:50:26
44WRZOSEK Justyna 1059SANDOMIERZK3000:00:0000:01:3700:50:26
45KAŹMIERCZAK Malwina 1071Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5500:50:35
46BARCZAK Sylwia 1301Perfect Runner /Stay InsaneLUBLINK3000:00:0000:01:4100:55:08
47CZUBA Jadwiga 1287K3000:00:0000:02:4400:55:34
48SŁOBODA Magdalena 1119RunSłobodanKRAKOWK3000:00:0000:02:3500:57:16
49BĄDZIUL Dorota 1018RZESZÓWK3000:00:0000:02:0200:58:03
50ZAJDEL Monika 1101JAROSŁAWK3000:00:0000:01:4101:00:24
Znaleziono 50 wynik(ów)