IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1GORAJ - ZAJĄC Aleksandra 1279NightrunnersGLIWICEK4000:00:0000:02:2700:52:28
2AUGUSTYNIAK Kinga 1306Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0700:49:39
3BOGDAŁ Joanna 1023NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:01:4401:02:01
4FRĄC Elżbieta 1012Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:4300:56:08
5SADOWIŃSKA Adriana 1016Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:01:4300:43:02
6RABSZTYN-PIEKARSKA Natasza 1044KRAKÓWK4000:00:0000:01:2800:42:43
7STARZECKA Joanna 1041JAROSŁAWK4000:00:0000:01:1000:41:09
8DZIERŻAK Elżbieta 1039Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0000:01:2300:40:40
9LUZAR Monika 1076MiABIELAWAK4000:00:0000:01:1100:41:38
10WYSOCKA Katarzyna 1086KATOWICEK4000:00:0000:02:2100:43:54
11FILIPIAK Beata 1080Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK4000:00:0000:01:5500:40:04
12ZWIERZ Małgorzata 1098LUBLINK4000:00:0000:01:5700:49:11
13KRÓLIKOWSKA Katarzyna 1096LUBLINK4000:00:0000:01:5800:49:11
14WIŚNIEWSKA Gosia 1097OLSZTYNK4000:00:0000:02:3800:48:23
15MARUT Kaśka 1263Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:2800:52:27
16CZOCHARA Marta 1122amatorOPOLEK4000:00:0000:02:4700:49:39
17WYDRO Agata 1132Fun&RunSTRZYŻÓWK4000:00:0000:00:5200:41:21
18GRUCHAŁA Agnieszka 1118PRUSICEK4000:00:0000:01:2400:40:40
19OŻÓG Iwona 1145CHEŁMK4000:00:0000:02:3100:59:36
20OŻÓG Dorota 1146CHEŁMK4000:00:0000:02:3100:59:36
21ŻYNDA Marta 1141Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIK4000:00:0000:01:1800:47:15
22GŁOWACKA Aleksandra 1143Wieliszew Heron TeamLEGIONOWOK4000:00:0000:01:3300:49:24
23GALANTY Agnieszka 1154DYBAWKAK4000:00:0000:01:0500:40:12
24MAJCHROWICZ Marzenna 1185KROŚCIENKO WYŻNEK4000:00:0000:02:4600:43:28
25PEKALSKA Anna 1184NIEPORĘTK4000:00:0000:02:1000:48:16
26MAZUREK Katarzyna 1188Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINK4000:00:0000:01:5000:38:57
27SZYBIAK Joanna 1216Agona W&MKRZYWCZAK4000:00:0000:02:2700:37:11
28RYŁKO Mariola 1227SOLINA TEAMSOLINAK4000:00:0000:00:5600:36:00
29GAJDA Beata 1240#YoloteamkrkKRAKÓWK4000:00:0000:02:0800:47:04
30SKUZA Małgorzata 1258GLIWICEK4000:00:0000:01:5000:45:27
31ŻELAZNY Agnieszka 1260Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK4000:00:0000:01:0100:35:30
Znaleziono 31 wynik(ów)