IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-01-28
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
300
Wystartowało/ Started:
266
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
266
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Kobiety

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.1km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITEK Elżbieta 1248BARYCZKAK301K 100:00:3800:29:3900:44:39.0000:44:39.00 4:2713.4
2RZEMIENIEWSKA Marta 1261ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK201K 200:01:0500:33:4900:50:07.1500:50:07.15+00:05:285:0012
3SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1179POZNAŃK302K 300:00:5900:33:5100:50:34.4000:50:34.40+00:05:555:0311.9
4KALBARCZYK Adriana 1070ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK202K 400:01:0500:34:4400:50:55.5000:50:55.50+00:06:165:0511.8
5WARĘCKA Kasia 1135LESKOK203K 500:00:4200:34:1000:52:15.0000:52:15.00+00:07:365:1311.5
6POSZYTEK Jagoda 1042REDAK204K 600:01:0800:36:2400:53:32.2000:53:32.20+00:08:535:2111.2
7ŻELAZNY Agnieszka 1260GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEK401K 700:01:0100:35:3000:53:34.7000:53:34.70+00:08:555:2111.2
8TRZASKOWSKA Joanna 1109TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAK303K 800:01:0200:36:1800:53:52.0000:53:52.00+00:09:135:2311.1
9KOPERSKA Anna 1082HYDRO CENTRUM D.K. KOPERSCY M.MASTALERZ SP. J.MIŃSK MAZOWIECKIK205K 900:00:5600:35:5300:54:01.9000:54:01.90+00:09:225:2411.1
10RYŁKO Mariola 1227SOLINA TEAMSOLINAK402K 1000:00:5600:36:0000:54:19.0000:54:19.00+00:09:405:2511
11POJNAR Katarzyna 1225BESKOK206K 1100:01:0100:36:1000:55:07.2500:55:07.25+00:10:285:3010.9
12IGNOR Edyta 1211SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWRZESZÓWK207K 1200:01:1200:36:3800:55:27.1000:55:27.10+00:10:485:3210.8
13SZYBIAK Joanna 1216AGONA W&MKRZYWCZAK403K 1300:02:2700:37:1100:55:50.1000:55:50.10+00:11:115:3510.7
14SASAL Monika 1107KRAKÓWK304K 1400:01:1500:37:5300:57:14.3500:57:14.35+00:12:355:4310.5
15MAZUREK Katarzyna 1188LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINK404K 1500:01:5000:38:5700:57:30.9000:57:30.90+00:12:515:4510.4
16JENDRICHOVSKA Danuta 1308K501K 1600:01:4900:40:0700:58:39.1500:58:39.15+00:14:005:5110.2
17MOTOWIDŁO Anna 1257JW3730KOLBUSZOWAK208K 1700:02:5200:39:3600:59:14.7500:59:14.75+00:14:355:5510.1
18WAŁACHOWSKA Urszula 1193HOCZEWK305K 1800:00:5600:38:2900:59:25.7000:59:25.70+00:14:465:5610.1
19GALANTY Agnieszka 1154DYBAWKAK405K 1900:01:0500:40:1200:59:29.9000:59:29.90+00:14:505:5610.1
20WYDRO Agata 1132FUN&RUNSTRZYŻÓWK406K 2000:00:5200:41:2100:59:31.5000:59:31.50+00:14:525:5710.1
21MARSZAŁ Katarzyna 1099KRAKÓWK306K 2100:01:1800:40:1600:59:50.0500:59:50.05+00:15:115:5910
22DZIERŻAK Elżbieta 1039HUSARIA RACE TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK407K 2200:01:2300:40:4000:59:57.5000:59:57.50+00:15:185:5910
23KĘDRA Agnieszka 1024PODKARPACKA SZKOŁA KRAV MAGARZESZÓWK209K 2300:02:0400:39:5001:00:08.1001:00:08.10+00:15:296:0010
24FILIPIAK Beata 1080MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK408K 2400:01:5500:40:0401:00:38.1501:00:38.15+00:15:596:039.9
25GRUCHAŁA Agnieszka 1118PRUSICEK409K 2500:01:2400:40:4001:01:21.7501:01:21.75+00:16:426:089.8
26MACHUCKA Ewelina 1094RZESZÓWK307K 2600:01:3400:40:5501:01:26.3501:01:26.35+00:16:476:089.8
27BIESZCZAD Ilona 1052KKB MOSIR KROSNOWOJASZÓWKAK308K 2700:02:3000:41:1501:02:09.6001:02:09.60+00:17:306:129.7
28STARZECKA Joanna 1041JAROSŁAWK4010K 2800:01:1000:41:0901:02:13.5501:02:13.55+00:17:346:139.6
29RÓŻYCKA Dorota 1177NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMJASŁOK309K 2900:02:1100:41:4601:02:14.0501:02:14.05+00:17:356:139.6
30SAMBORSKA Weronika 1178NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMBRZYSKAK3010K 3000:02:1000:42:1101:02:15.9501:02:15.95+00:17:366:139.6
31ŻARNICKA Anna 1035STAY INSANE/CROSSFIT Z16TURKAK3011K 3100:02:2600:42:4601:02:38.5001:02:38.50+00:17:596:159.6
32LUZAR Monika 1076MIABIELAWAK4011K 3200:01:1100:41:3801:02:40.8001:02:40.80+00:18:016:169.6
33GUZEK Ewa 140DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3012K 3300:01:5000:42:1901:02:42.9001:02:42.90+00:18:036:169.6
34BURDA Renata 1282MTB MOSIR DUKLADUKLAK3013K 3400:01:0200:40:5401:02:45.7001:02:45.70+00:18:066:169.6
35RACHWAŁ Izabela 1244ODOLANÓWK2010K 3500:02:0900:42:0101:03:09.2001:03:09.20+00:18:306:189.5
36SUJAK Małgorzata 1030MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK502K 3600:01:2900:42:2901:03:18.1001:03:18.10+00:18:396:199.5
37SADOWIŃSKA Adriana 1016NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4012K 3700:01:4300:43:0201:03:41.4501:03:41.45+00:19:026:229.4
38TYLKA Małgosia 1131LEGNICAK3014K 3800:02:4800:43:3001:03:57.8001:03:57.80+00:19:186:239.4
39PIRÓG Beata 1305WARSZAWAK3015K 3900:01:1800:42:3501:04:21.1001:04:21.10+00:19:426:269.3
40KOCIOŁEK Aleksandra 1130WROCŁAWK3016K 4000:02:2200:42:5201:04:28.2501:04:28.25+00:19:496:269.3
41WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 1159SOLINA TEAMPOLAŃCZYKK3017K 4100:00:5500:42:2401:04:39.7001:04:39.70+00:20:006:279.3
42WOJTYNA Agata 1089#KASZANIENAMOKAGDAŃSKK2011K 4200:03:0600:43:2001:04:42.9501:04:42.95+00:20:036:289.3
43MAJCHROWICZ Marzenna 1185KROŚCIENKO WYŻNEK4013K 4300:02:4600:43:2801:04:48.1001:04:48.10+00:20:096:289.3
44KASPROWICZ Justyna 1147FUN&RUNCZUDECK3018K 4400:00:5800:43:0101:04:51.0001:04:51.00+00:20:126:299.3
45RABSZTYN-PIEKARSKA Natasza 1044KRAKÓWK4014K 4500:01:2800:42:4301:04:53.6501:04:53.65+00:20:146:299.2
46BIEDRZYCKA Marta 1079DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3019K 4600:01:5400:44:4301:05:55.3501:05:55.35+00:21:166:359.1
47JAWORSKA Marta 1182RZESZÓWK3020K 4700:02:1200:44:0101:06:15.4001:06:15.40+00:21:366:379.1
48BENSKA Krystyna 1081MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK601K 4800:01:5500:43:4401:06:40.0001:06:40.00+00:22:016:409
49PABIAŃCZYK Małgorzata 1286STARY GOŚCINIECK3021K 4900:02:0500:44:2201:06:58.9501:06:58.95+00:22:196:419
50KOLIBAROVA Martina 1309MARAS TEAMPRESOVK3022K 5000:01:5400:45:2101:07:02.8001:07:02.80+00:22:236:429
51SKUZA Małgorzata 1258GLIWICEK4015K 5100:01:5000:45:2701:07:13.6501:07:13.65+00:22:346:438.9
52GNIECIAK Monika 1126BIESZCZADYRUNGÓRA PUŁAWSKAK3023K 5200:02:0000:44:5601:07:28.0001:07:28.00+00:22:496:448.9
53KOCEMBA Danuta 1114BRAKPORĄBKAK3024K 5300:01:3800:44:5101:07:29.6001:07:29.60+00:22:506:448.9
54KOŁODZIEJCZYK Joanna 1311KRAKÓWK3025K 5400:02:2000:45:5801:07:34.8001:07:34.80+00:22:556:458.9
55KOCZAJA Malgorzata 1105KRAKÓWK2012K 5500:01:5600:45:3801:07:50.8001:07:50.80+00:23:116:478.8
56WYSOCKA Katarzyna 1086KATOWICEK4016K 5600:02:2100:43:5401:07:57.3501:07:57.35+00:23:186:478.8
57OKLEJ Agata 1300KORNIŁOW TEAMWARSZAWAK3026K 5700:02:5600:46:4701:08:20.2001:08:20.20+00:23:416:508.8
58WOLSKA Marta 1155WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMSŁUPSKK2013K 5800:01:3800:44:2001:08:27.0001:08:27.00+00:23:486:508.8
59NOWAK Wioletta 1229DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK3027K 5900:01:4200:43:2601:08:39.6001:08:39.60+00:24:006:518.7
60JEŻOWSKA Iga 1209WW TEAMLUBLNK2014K 6000:01:5100:46:3401:08:40.8001:08:40.80+00:24:016:528.7
61ŚWIGONIAK Anna 1014NOWA HUTA TEAM FUNDACJA BIEG ROLNIKAKRAKÓWK3028K 6100:01:4200:46:5601:09:09.6001:09:09.60+00:24:306:548.7
62OWOCKA Ewa 1289MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEK3029K 6200:01:5400:46:4301:09:26.8501:09:26.85+00:24:476:568.6
63JANKOWSKA Małgorzata 1110POZNAŃK3030K 6300:02:3300:48:4401:09:28.8001:09:28.80+00:24:496:568.6
64BRZOZOWSKA Paulina 1170STALOWA WOLAK3031K 6400:02:4200:47:2301:10:19.9001:10:19.90+00:25:407:018.5
65LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1210MKS HALICZ, NADLEŚNICTWO LUTOWISKALUTOWISKAK3032K 6500:01:0600:46:5501:10:45.3001:10:45.30+00:26:067:048.5
66TOBERA Alicja 1149BORZECIN DUZYK3033K 6600:02:1700:47:1501:10:49.4001:10:49.40+00:26:107:048.5
67SARNA Agata 1040TYCZYNK3034K 6700:01:2400:47:0901:11:01.9001:11:01.90+00:26:227:068.4
68GAJDA Beata 1240#YOLOTEAMKRKKRAKÓWK4017K 6800:02:0800:47:0401:11:05.2001:11:05.20+00:26:267:068.4
69KOKOT Katarzyna 672AKTYWNY DYNÓWDYNÓWK3035K 6900:02:4700:49:3201:11:09.8501:11:09.85+00:26:307:068.4
70GŁUSZKO Justyna 1231SOLIN TEAMBEREZKAK3036K 7000:02:0200:47:1701:11:20.7501:11:20.75+00:26:417:088.4
71SULEJA Joanna 1173SZWLA STARGARDSTARGARDK503K 7100:02:4900:48:1401:11:40.6501:11:40.65+00:27:017:108.4
72WOŹNIAK Aleksandra 1169WARSZAWAK3037K 7200:02:4400:48:1501:11:42.1501:11:42.15+00:27:037:108.4
73WIŚNIEWSKA Gosia 1097OLSZTYNK4018K 7300:02:3800:48:2301:11:42.8001:11:42.80+00:27:037:108.4
74GARWACKA Beata 1247NIEPORĘTK504K 7400:02:0900:48:0601:11:43.3001:11:43.30+00:27:047:108.4
75GADECKA Magdalena 1057RAPTOWNILISIA GORAK3038K 7500:02:2300:50:0501:11:45.9501:11:45.95+00:27:067:108.4
76DĄBRÓWKA Nina 1200FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3039K 7600:01:1700:47:4001:12:10.7001:12:10.70+00:27:317:138.3
77KLĘCZAR Ewa 1232BRAKKĘTYK3040K 7700:01:3800:48:0001:12:27.2501:12:27.25+00:27:487:148.3
78HADAM Ewa 1031SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWDYNÓWK505K 7800:02:5000:49:0801:12:34.8001:12:34.80+00:27:557:158.3
79LIS Maria 1127RZESZOWK2015K 7900:02:2500:48:3301:12:42.0501:12:42.05+00:28:037:168.3
80ŻYNDA Marta 1141FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKIK4019K 8000:01:1800:47:1501:12:50.1001:12:50.10+00:28:117:178.2
81PEKALSKA Anna 1184NIEPORĘTK4020K 8100:02:1000:48:1601:12:53.0501:12:53.05+00:28:147:178.2
82STAWSKA Natalia 1047LACHO TEAMKRAKÓWK3041K 8200:02:5800:49:1401:12:53.3501:12:53.35+00:28:147:178.2
83PARTYKA Agnieszka 1277RZESZÓWK3042K 8300:03:0100:49:5201:13:01.9001:13:01.90+00:28:227:188.2
84ZWIERZ Małgorzata 1098LUBLINK4021K 8400:01:5700:49:1101:13:18.5001:13:18.50+00:28:397:198.2
85KRÓLIKOWSKA Katarzyna 1096LUBLINK4022K 8500:01:5800:49:1101:13:23.0001:13:23.00+00:28:447:208.2
86WRZOSEK Justyna 1059SANDOMIERZK3043K 8600:01:3700:50:2601:14:24.2501:14:24.25+00:29:457:268.1
87PAWELEC Justyna 1060SANDOMIERZK3044K 8700:01:3800:50:2601:14:24.3001:14:24.30+00:29:457:268.1
88CZOCHARA Marta 1122AMATOROPOLEK4023K 8800:02:4700:49:3901:14:32.2001:14:32.20+00:29:537:278.1
89AUGUSTYNIAK Kinga 1306LACHO TEAMKRAKÓWK4024K 8900:02:0700:49:3901:15:10.3001:15:10.30+00:30:317:318
90MAJ Paulina 1194SUCHA BESKIDZKAK2016K 9000:02:1600:50:5501:15:40.3501:15:40.35+00:31:017:347.9
91KAŹMIERCZAK Malwina 1071DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3045K 9100:01:5500:50:3501:16:15.7501:16:15.75+00:31:367:377.9
92SZYMAŁA Monika 1264KLUCZBORKK2017K 9200:02:4400:50:5601:16:30.8501:16:30.85+00:31:517:397.8
93KALINOWSKA Lucyna 1115PRZEMYŚLK506K 9300:01:1000:49:5601:17:23.3001:17:23.30+00:32:447:447.8
94GŁOWACKA Aleksandra 1143WIELISZEW HERON TEAMLEGIONOWOK4025K 9400:01:3300:49:2401:17:40.7501:17:40.75+00:33:017:467.7
95MARUT Kaśka 1263NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4026K 9500:02:2800:52:2701:20:28.4001:20:28.40+00:35:498:027.5
96GORAJ - ZAJĄC Aleksandra 1279NIGHTRUNNERSGLIWICEK4027K 9600:02:2700:52:2801:20:30.2501:20:30.25+00:35:518:037.5
97GERGONT Aleksandra 1230MYŚLENICEK507K 9700:02:0501:20:34.4001:20:34.40+00:35:558:037.4
98BARCZAK Sylwia 1301PERFECT RUNNER /STAY INSANELUBLINK3046K 9800:01:4100:55:0801:20:54.9001:20:54.90+00:36:158:057.4
99CZUBA Jadwiga 1287K3047K 9900:02:4400:55:3401:21:20.3001:21:20.30+00:36:418:087.4
100SŁOBODA Magdalena 1119RUNSŁOBODANKRAKOWK3048K 10000:02:3500:57:1601:23:32.0501:23:32.05+00:38:538:217.2
101FRĄC Elżbieta 1012NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4028K 10100:02:4300:56:0801:24:42.8001:24:42.80+00:40:038:287.1
102CIESZYŃSKA Jolanta 1157SEKCJA BIEGOWA FAMILAGLIWICEK508K 10200:02:2300:59:1301:26:33.8001:26:33.80+00:41:548:396.9
103GREGORCZYK Jadwiga 1013ZABIEGANI MIELECKROSNOK2018K 10300:03:0200:57:4701:28:05.0501:28:05.05+00:43:268:486.8
104BĄDZIUL Dorota 1018RZESZÓWK3049K 10400:02:0200:58:0301:28:09.4001:28:09.40+00:43:308:486.8
105ZAJDEL Monika 1101JAROSŁAWK3050K 10500:01:4101:00:2401:29:07.1001:29:07.10+00:44:288:546.7
106OŻÓG Iwona 1145CHEŁMK4029K 10600:02:3100:59:3601:30:01.8501:30:01.85+00:45:229:006.7
107OŻÓG Dorota 1146CHEŁMK4030K 10700:02:3100:59:3601:30:02.3001:30:02.30+00:45:239:006.7
108BOGDAŁ Joanna 1023NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4031K 10800:01:4401:02:0101:33:55.1001:33:55.10+00:49:169:236.4
Znaleziono 108 wynik(ów)