IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1PARTYKA Agnieszka 1277RZESZÓWK3000:00:0000:03:0100:49:52
2PABIAŃCZYK Małgorzata 1286STARY GOŚCINIECK3000:00:0000:02:0500:44:22
3CZUBA Jadwiga 1287K3000:00:0000:02:4400:55:34
4BURDA Renata 1282MTB MOSIR DUKLADUKLAK3000:00:0000:01:0200:40:54
5OWOCKA Ewa 1289Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK3000:00:0000:01:5400:46:43
6GORAJ - ZAJĄC Aleksandra 1279NightrunnersGLIWICEK4000:00:0000:02:2700:52:28
7KOLIBAROVA Martina 1309Maras TeamPRESOVK3000:00:0000:01:5400:45:21
8PIRÓG Beata 1305WARSZAWAK3000:00:0000:01:1800:42:35
9KOŁODZIEJCZYK Joanna 1311KRAKÓWK3000:00:0000:02:2000:45:58
10JENDRICHOVSKA Danuta 1308K5000:00:0000:01:4900:40:07
11AUGUSTYNIAK Kinga 1306Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0700:49:39
12BARCZAK Sylwia 1301Perfect Runner /Stay InsaneLUBLINK3000:00:0000:01:4100:55:08
13OKLEJ Agata 1300Korniłow TeamWARSZAWAK3000:00:0000:02:5600:46:47
14BOGDAŁ Joanna 1023NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:01:4401:02:01
15FRĄC Elżbieta 1012Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:4300:56:08
16SADOWIŃSKA Adriana 1016Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:01:4300:43:02
17GREGORCZYK Jadwiga 1013Zabiegani MielecKROSNOK2000:00:0000:03:0200:57:47
18BĄDZIUL Dorota 1018RZESZÓWK3000:00:0000:02:0200:58:03
19ŚWIGONIAK Anna 1014NOWA HUTA TEAM FUNDACJA BIEG ROLNIKAKRAKÓWK3000:00:0000:01:4200:46:56
20HADAM Ewa 1031Spartan Race Training Group RzeszówDYNÓWK5000:00:0000:02:5000:49:08
21SUJAK Małgorzata 1030MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK5000:00:0000:01:2900:42:29
22KĘDRA Agnieszka 1024Podkarpacka Szkoła Krav MagaRZESZÓWK2000:00:0000:02:0400:39:50
23POSZYTEK Jagoda 1042REDAK2000:00:0000:01:0800:36:24
24RABSZTYN-PIEKARSKA Natasza 1044KRAKÓWK4000:00:0000:01:2800:42:43
25STARZECKA Joanna 1041JAROSŁAWK4000:00:0000:01:1000:41:09
26ŻARNICKA Anna 1035Stay Insane/CrossFit Z16TURKAK3000:00:0000:02:2600:42:46
27DZIERŻAK Elżbieta 1039Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0000:01:2300:40:40
28SARNA Agata 1040TYCZYNK3000:00:0000:01:2400:47:09
29STAWSKA Natalia 1047Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:5800:49:14
30GADECKA Magdalena 1057RaptowniLISIA GORAK3000:00:0000:02:2300:50:05
31BIESZCZAD Ilona 1052KKB MOSIR KrosnoWOJASZÓWKAK3000:00:0000:02:3000:41:15
32PAWELEC Justyna 1060SANDOMIERZK3000:00:0000:01:3800:50:26
33WRZOSEK Justyna 1059SANDOMIERZK3000:00:0000:01:3700:50:26
34BIEDRZYCKA Marta 1079Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5400:44:43
35KAŹMIERCZAK Malwina 1071Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5500:50:35
36LUZAR Monika 1076MiABIELAWAK4000:00:0000:01:1100:41:38
37KALBARCZYK Adriana 1070Adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:0000:01:0500:34:44
38WYSOCKA Katarzyna 1086KATOWICEK4000:00:0000:02:2100:43:54
39BENSKA Krystyna 1081MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK6000:00:0000:01:5500:43:44
40MACHUCKA Ewelina 1094RZESZÓWK3000:00:0000:01:3400:40:55
41KOPERSKA Anna 1082HYDRO CENTRUM D.K. KOPERSCY M.MASTALERZ SP. J.MIŃSK MAZOWIECKIK2000:00:0000:00:5600:35:53
42WOJTYNA Agata 1089#kaszanienamokaGDAŃSKK2000:00:0000:03:0600:43:20
43FILIPIAK Beata 1080Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK4000:00:0000:01:5500:40:04
44SASAL Monika 1107KRAKÓWK3000:00:0000:01:1500:37:53
45ZWIERZ Małgorzata 1098LUBLINK4000:00:0000:01:5700:49:11
46TRZASKOWSKA Joanna 1109Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:0200:36:18
47KRÓLIKOWSKA Katarzyna 1096LUBLINK4000:00:0000:01:5800:49:11
48KOCZAJA Malgorzata 1105KRAKÓWK2000:00:0000:01:5600:45:38
49ZAJDEL Monika 1101JAROSŁAWK3000:00:0000:01:4101:00:24
50JANKOWSKA Małgorzata 1110POZNAŃK3000:00:0000:02:3300:48:44
51MARSZAŁ Katarzyna 1099KRAKÓWK3000:00:0000:01:1800:40:16
52WIŚNIEWSKA Gosia 1097OLSZTYNK4000:00:0000:02:3800:48:23
53KOCEMBA Danuta 1114brakPORĄBKAK3000:00:0000:01:3800:44:51
54KALINOWSKA Lucyna 1115PRZEMYŚLK5000:00:0000:01:1000:49:56
55MARUT Kaśka 1263Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:2800:52:27
56GNIECIAK Monika 1126BieszczadyRunGÓRA PUŁAWSKAK3000:00:0000:02:0000:44:56
57CZOCHARA Marta 1122amatorOPOLEK4000:00:0000:02:4700:49:39
58KOCIOŁEK Aleksandra 1130WROCŁAWK3000:00:0000:02:2200:42:52
59SŁOBODA Magdalena 1119RunSłobodanKRAKOWK3000:00:0000:02:3500:57:16
60TYLKA Małgosia 1131LEGNICAK3000:00:0000:02:4800:43:30
61LIS Maria 1127RZESZOWK2000:00:0000:02:2500:48:33
62WYDRO Agata 1132Fun&RunSTRZYŻÓWK4000:00:0000:00:5200:41:21
63GRUCHAŁA Agnieszka 1118PRUSICEK4000:00:0000:01:2400:40:40
64OŻÓG Iwona 1145CHEŁMK4000:00:0000:02:3100:59:36
65OŻÓG Dorota 1146CHEŁMK4000:00:0000:02:3100:59:36
66TOBERA Alicja 1149BORZECIN DUZYK3000:00:0000:02:1700:47:15
67WARĘCKA Kasia 1135LESKOK2000:00:0000:00:4200:34:10
68ŻYNDA Marta 1141Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIK4000:00:0000:01:1800:47:15
69GŁOWACKA Aleksandra 1143Wieliszew Heron TeamLEGIONOWOK4000:00:0000:01:3300:49:24
70KASPROWICZ Justyna 1147Fun&RunCZUDECK3000:00:0000:00:5800:43:01
71GALANTY Agnieszka 1154DYBAWKAK4000:00:0000:01:0500:40:12
72WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 1159Solina TeamPOLAŃCZYKK3000:00:0000:00:5500:42:24
73CIESZYŃSKA Jolanta 1157Sekcja Biegowa FamilaGLIWICEK5000:00:0000:02:2300:59:13
74WOLSKA Marta 1155Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKK2000:00:0000:01:3800:44:20
75SAMBORSKA Weronika 1178Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAK3000:00:0000:02:1000:42:11
76SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1179POZNAŃK3000:00:0000:00:5900:33:51
77WOŹNIAK Aleksandra 1169WARSZAWAK3000:00:0000:02:4400:48:15
78MAJCHROWICZ Marzenna 1185KROŚCIENKO WYŻNEK4000:00:0000:02:4600:43:28
79BRZOZOWSKA Paulina 1170STALOWA WOLAK3000:00:0000:02:4200:47:23
80PEKALSKA Anna 1184NIEPORĘTK4000:00:0000:02:1000:48:16
81SULEJA Joanna 1173Szwla stargardSTARGARDK5000:00:0000:02:4900:48:14
82RÓŻYCKA Dorota 1177Nowy Styl Group Running TeamJASŁOK3000:00:0000:02:1100:41:46
83JAWORSKA Marta 1182RZESZÓWK3000:00:0000:02:1200:44:01
84WAŁACHOWSKA Urszula 1193HOCZEWK3000:00:0000:00:5600:38:29
85MAJ Paulina 1194SUCHA BESKIDZKAK2000:00:0000:02:1600:50:55
86MAZUREK Katarzyna 1188Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINK4000:00:0000:01:5000:38:57
87DĄBRÓWKA Nina 1200FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3000:00:0000:01:1700:47:40
88JEŻOWSKA Iga 1209WW TEAMLUBLNK2000:00:0000:01:5100:46:34
89IGNOR Edyta 1211Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWK2000:00:0000:01:1200:36:38
90LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1210MKS Halicz, Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAK3000:00:0000:01:0600:46:55
91SZYBIAK Joanna 1216Agona W&MKRZYWCZAK4000:00:0000:02:2700:37:11
92GŁUSZKO Justyna 1231SOLIN TEAMBEREZKAK3000:00:0000:02:0200:47:17
93POJNAR Katarzyna 1225BESKOK2000:00:0000:01:0100:36:10
94KLĘCZAR Ewa 1232brakKĘTYK3000:00:0000:01:3800:48:00
95NOWAK Wioletta 1229Dzikie MustangiDĘBICAK3000:00:0000:01:4200:43:26
96GERGONT Aleksandra 1230MYŚLENICEK5000:00:0000:02:05
97RYŁKO Mariola 1227SOLINA TEAMSOLINAK4000:00:0000:00:5600:36:00
98GARWACKA Beata 1247NIEPORĘTK5000:00:0000:02:0900:48:06
99RACHWAŁ Izabela 1244ODOLANÓWK2000:00:0000:02:0900:42:01
100GAJDA Beata 1240#YoloteamkrkKRAKÓWK4000:00:0000:02:0800:47:04
101WITEK Elżbieta 1248BARYCZKAK3000:00:0000:00:3800:29:39
102SKUZA Małgorzata 1258GLIWICEK4000:00:0000:01:5000:45:27
103MOTOWIDŁO Anna 1257JW3730KOLBUSZOWAK2000:00:0000:02:5200:39:36
104ŻELAZNY Agnieszka 1260Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK4000:00:0000:01:0100:35:30
105RZEMIENIEWSKA Marta 1261Adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:0000:01:0500:33:49
106SZYMAŁA Monika 1264KLUCZBORKK2000:00:0000:02:4400:50:56
107GUZEK Ewa 140Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5000:42:19
108KOKOT Katarzyna 672Aktywny DynówDYNÓWK3000:00:0000:02:4700:49:32
Znaleziono 108 wynik(ów)