IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.1km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
   
1WITEK Elżbieta 1248BARYCZKAK3000:00:0000:00:38
2WARĘCKA Kasia 1135LESKOK2000:00:0000:00:42
3WYDRO Agata 1132Fun&RunSTRZYŻÓWK4000:00:0000:00:52
4WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 1159Solina TeamPOLAŃCZYKK3000:00:0000:00:55
5KOPERSKA Anna 1082HYDRO CENTRUM D.K. KOPERSCY M.MASTALERZ SP. J.MIŃSK MAZOWIECKIK2000:00:0000:00:56
6WAŁACHOWSKA Urszula 1193HOCZEWK3000:00:0000:00:56
7RYŁKO Mariola 1227SOLINA TEAMSOLINAK4000:00:0000:00:56
8KASPROWICZ Justyna 1147Fun&RunCZUDECK3000:00:0000:00:58
9SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1179POZNAŃK3000:00:0000:00:59
10POJNAR Katarzyna 1225BESKOK2000:00:0000:01:01
11ŻELAZNY Agnieszka 1260Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK4000:00:0000:01:01
12BURDA Renata 1282MTB MOSIR DUKLADUKLAK3000:00:0000:01:02
13TRZASKOWSKA Joanna 1109Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:02
14KALBARCZYK Adriana 1070Adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:0000:01:05
15GALANTY Agnieszka 1154DYBAWKAK4000:00:0000:01:05
16RZEMIENIEWSKA Marta 1261Adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:0000:01:05
17LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1210MKS Halicz, Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAK3000:00:0000:01:06
18POSZYTEK Jagoda 1042REDAK2000:00:0000:01:08
19STARZECKA Joanna 1041JAROSŁAWK4000:00:0000:01:10
20KALINOWSKA Lucyna 1115PRZEMYŚLK5000:00:0000:01:10
21LUZAR Monika 1076MiABIELAWAK4000:00:0000:01:11
22IGNOR Edyta 1211Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWK2000:00:0000:01:12
23SASAL Monika 1107KRAKÓWK3000:00:0000:01:15
24DĄBRÓWKA Nina 1200FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3000:00:0000:01:17
25PIRÓG Beata 1305WARSZAWAK3000:00:0000:01:18
26MARSZAŁ Katarzyna 1099KRAKÓWK3000:00:0000:01:18
27ŻYNDA Marta 1141Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIK4000:00:0000:01:18
28DZIERŻAK Elżbieta 1039Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0000:01:23
29SARNA Agata 1040TYCZYNK3000:00:0000:01:24
30GRUCHAŁA Agnieszka 1118PRUSICEK4000:00:0000:01:24
31RABSZTYN-PIEKARSKA Natasza 1044KRAKÓWK4000:00:0000:01:28
32SUJAK Małgorzata 1030MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK5000:00:0000:01:29
33GŁOWACKA Aleksandra 1143Wieliszew Heron TeamLEGIONOWOK4000:00:0000:01:33
34MACHUCKA Ewelina 1094RZESZÓWK3000:00:0000:01:34
35WRZOSEK Justyna 1059SANDOMIERZK3000:00:0000:01:37
36PAWELEC Justyna 1060SANDOMIERZK3000:00:0000:01:38
37KOCEMBA Danuta 1114brakPORĄBKAK3000:00:0000:01:38
38WOLSKA Marta 1155Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKK2000:00:0000:01:38
39KLĘCZAR Ewa 1232brakKĘTYK3000:00:0000:01:38
40BARCZAK Sylwia 1301Perfect Runner /Stay InsaneLUBLINK3000:00:0000:01:41
41ZAJDEL Monika 1101JAROSŁAWK3000:00:0000:01:41
42ŚWIGONIAK Anna 1014NOWA HUTA TEAM FUNDACJA BIEG ROLNIKAKRAKÓWK3000:00:0000:01:42
43NOWAK Wioletta 1229Dzikie MustangiDĘBICAK3000:00:0000:01:42
44SADOWIŃSKA Adriana 1016Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:01:43
45BOGDAŁ Joanna 1023NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:01:44
46JENDRICHOVSKA Danuta 1308K5000:00:0000:01:49
47MAZUREK Katarzyna 1188Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINK4000:00:0000:01:50
48SKUZA Małgorzata 1258GLIWICEK4000:00:0000:01:50
49GUZEK Ewa 140Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:50
50JEŻOWSKA Iga 1209WW TEAMLUBLNK2000:00:0000:01:51
51OWOCKA Ewa 1289Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK3000:00:0000:01:54
52KOLIBAROVA Martina 1309Maras TeamPRESOVK3000:00:0000:01:54
53BIEDRZYCKA Marta 1079Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:54
54KAŹMIERCZAK Malwina 1071Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:55
55BENSKA Krystyna 1081MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK6000:00:0000:01:55
56FILIPIAK Beata 1080Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK4000:00:0000:01:55
57KOCZAJA Malgorzata 1105KRAKÓWK2000:00:0000:01:56
58ZWIERZ Małgorzata 1098LUBLINK4000:00:0000:01:57
59KRÓLIKOWSKA Katarzyna 1096LUBLINK4000:00:0000:01:58
60GNIECIAK Monika 1126BieszczadyRunGÓRA PUŁAWSKAK3000:00:0000:02:00
61BĄDZIUL Dorota 1018RZESZÓWK3000:00:0000:02:02
62GŁUSZKO Justyna 1231SOLIN TEAMBEREZKAK3000:00:0000:02:02
63KĘDRA Agnieszka 1024Podkarpacka Szkoła Krav MagaRZESZÓWK2000:00:0000:02:04
64PABIAŃCZYK Małgorzata 1286STARY GOŚCINIECK3000:00:0000:02:05
65GERGONT Aleksandra 1230MYŚLENICEK5000:00:0000:02:05
66AUGUSTYNIAK Kinga 1306Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:07
67GAJDA Beata 1240#YoloteamkrkKRAKÓWK4000:00:0000:02:08
68GARWACKA Beata 1247NIEPORĘTK5000:00:0000:02:09
69RACHWAŁ Izabela 1244ODOLANÓWK2000:00:0000:02:09
70SAMBORSKA Weronika 1178Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAK3000:00:0000:02:10
71PEKALSKA Anna 1184NIEPORĘTK4000:00:0000:02:10
72RÓŻYCKA Dorota 1177Nowy Styl Group Running TeamJASŁOK3000:00:0000:02:11
73JAWORSKA Marta 1182RZESZÓWK3000:00:0000:02:12
74MAJ Paulina 1194SUCHA BESKIDZKAK2000:00:0000:02:16
75TOBERA Alicja 1149BORZECIN DUZYK3000:00:0000:02:17
76KOŁODZIEJCZYK Joanna 1311KRAKÓWK3000:00:0000:02:20
77WYSOCKA Katarzyna 1086KATOWICEK4000:00:0000:02:21
78KOCIOŁEK Aleksandra 1130WROCŁAWK3000:00:0000:02:22
79GADECKA Magdalena 1057RaptowniLISIA GORAK3000:00:0000:02:23
80CIESZYŃSKA Jolanta 1157Sekcja Biegowa FamilaGLIWICEK5000:00:0000:02:23
81LIS Maria 1127RZESZOWK2000:00:0000:02:25
82ŻARNICKA Anna 1035Stay Insane/CrossFit Z16TURKAK3000:00:0000:02:26
83GORAJ - ZAJĄC Aleksandra 1279NightrunnersGLIWICEK4000:00:0000:02:27
84SZYBIAK Joanna 1216Agona W&MKRZYWCZAK4000:00:0000:02:27
85MARUT Kaśka 1263Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:28
86BIESZCZAD Ilona 1052KKB MOSIR KrosnoWOJASZÓWKAK3000:00:0000:02:30
87OŻÓG Iwona 1145CHEŁMK4000:00:0000:02:31
88OŻÓG Dorota 1146CHEŁMK4000:00:0000:02:31
89JANKOWSKA Małgorzata 1110POZNAŃK3000:00:0000:02:33
90SŁOBODA Magdalena 1119RunSłobodanKRAKOWK3000:00:0000:02:35
91WIŚNIEWSKA Gosia 1097OLSZTYNK4000:00:0000:02:38
92BRZOZOWSKA Paulina 1170STALOWA WOLAK3000:00:0000:02:42
93FRĄC Elżbieta 1012Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:43
94CZUBA Jadwiga 1287K3000:00:0000:02:44
95WOŹNIAK Aleksandra 1169WARSZAWAK3000:00:0000:02:44
96SZYMAŁA Monika 1264KLUCZBORKK2000:00:0000:02:44
97MAJCHROWICZ Marzenna 1185KROŚCIENKO WYŻNEK4000:00:0000:02:46
98CZOCHARA Marta 1122amatorOPOLEK4000:00:0000:02:47
99KOKOT Katarzyna 672Aktywny DynówDYNÓWK3000:00:0000:02:47
100TYLKA Małgosia 1131LEGNICAK3000:00:0000:02:48
101SULEJA Joanna 1173Szwla stargardSTARGARDK5000:00:0000:02:49
102HADAM Ewa 1031Spartan Race Training Group RzeszówDYNÓWK5000:00:0000:02:50
103MOTOWIDŁO Anna 1257JW3730KOLBUSZOWAK2000:00:0000:02:52
104OKLEJ Agata 1300Korniłow TeamWARSZAWAK3000:00:0000:02:56
105STAWSKA Natalia 1047Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:58
106PARTYKA Agnieszka 1277RZESZÓWK3000:00:0000:03:01
107GREGORCZYK Jadwiga 1013Zabiegani MielecKROSNOK2000:00:0000:03:02
108WOJTYNA Agata 1089#kaszanienamokaGDAŃSKK2000:00:0000:03:06
Znaleziono 108 wynik(ów)