IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 5.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1WITEK Elżbieta 1248BARYCZKAK3000:00:0000:00:3800:29:39
2RZEMIENIEWSKA Marta 1261Adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:0000:01:0500:33:49
3SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1179POZNAŃK3000:00:0000:00:5900:33:51
4WARĘCKA Kasia 1135LESKOK2000:00:0000:00:4200:34:10
5KALBARCZYK Adriana 1070Adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:0000:01:0500:34:44
6ŻELAZNY Agnieszka 1260Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK4000:00:0000:01:0100:35:30
7KOPERSKA Anna 1082HYDRO CENTRUM D.K. KOPERSCY M.MASTALERZ SP. J.MIŃSK MAZOWIECKIK2000:00:0000:00:5600:35:53
8RYŁKO Mariola 1227SOLINA TEAMSOLINAK4000:00:0000:00:5600:36:00
9POJNAR Katarzyna 1225BESKOK2000:00:0000:01:0100:36:10
10TRZASKOWSKA Joanna 1109Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:0200:36:18
11POSZYTEK Jagoda 1042REDAK2000:00:0000:01:0800:36:24
12IGNOR Edyta 1211Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWK2000:00:0000:01:1200:36:38
13SZYBIAK Joanna 1216Agona W&MKRZYWCZAK4000:00:0000:02:2700:37:11
14SASAL Monika 1107KRAKÓWK3000:00:0000:01:1500:37:53
15WAŁACHOWSKA Urszula 1193HOCZEWK3000:00:0000:00:5600:38:29
16MAZUREK Katarzyna 1188Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINK4000:00:0000:01:5000:38:57
17MOTOWIDŁO Anna 1257JW3730KOLBUSZOWAK2000:00:0000:02:5200:39:36
18KĘDRA Agnieszka 1024Podkarpacka Szkoła Krav MagaRZESZÓWK2000:00:0000:02:0400:39:50
19FILIPIAK Beata 1080Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK4000:00:0000:01:5500:40:04
20JENDRICHOVSKA Danuta 1308K5000:00:0000:01:4900:40:07
21GALANTY Agnieszka 1154DYBAWKAK4000:00:0000:01:0500:40:12
22MARSZAŁ Katarzyna 1099KRAKÓWK3000:00:0000:01:1800:40:16
23DZIERŻAK Elżbieta 1039Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0000:01:2300:40:40
24GRUCHAŁA Agnieszka 1118PRUSICEK4000:00:0000:01:2400:40:40
25BURDA Renata 1282MTB MOSIR DUKLADUKLAK3000:00:0000:01:0200:40:54
26MACHUCKA Ewelina 1094RZESZÓWK3000:00:0000:01:3400:40:55
27STARZECKA Joanna 1041JAROSŁAWK4000:00:0000:01:1000:41:09
28BIESZCZAD Ilona 1052KKB MOSIR KrosnoWOJASZÓWKAK3000:00:0000:02:3000:41:15
29WYDRO Agata 1132Fun&RunSTRZYŻÓWK4000:00:0000:00:5200:41:21
30LUZAR Monika 1076MiABIELAWAK4000:00:0000:01:1100:41:38
31RÓŻYCKA Dorota 1177Nowy Styl Group Running TeamJASŁOK3000:00:0000:02:1100:41:46
32RACHWAŁ Izabela 1244ODOLANÓWK2000:00:0000:02:0900:42:01
33SAMBORSKA Weronika 1178Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAK3000:00:0000:02:1000:42:11
34GUZEK Ewa 140Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5000:42:19
35WARCHOŁ - SNUZIK Patrycja 1159Solina TeamPOLAŃCZYKK3000:00:0000:00:5500:42:24
36SUJAK Małgorzata 1030MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK5000:00:0000:01:2900:42:29
37PIRÓG Beata 1305WARSZAWAK3000:00:0000:01:1800:42:35
38RABSZTYN-PIEKARSKA Natasza 1044KRAKÓWK4000:00:0000:01:2800:42:43
39ŻARNICKA Anna 1035Stay Insane/CrossFit Z16TURKAK3000:00:0000:02:2600:42:46
40KOCIOŁEK Aleksandra 1130WROCŁAWK3000:00:0000:02:2200:42:52
41KASPROWICZ Justyna 1147Fun&RunCZUDECK3000:00:0000:00:5800:43:01
42SADOWIŃSKA Adriana 1016Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:01:4300:43:02
43WOJTYNA Agata 1089#kaszanienamokaGDAŃSKK2000:00:0000:03:0600:43:20
44NOWAK Wioletta 1229Dzikie MustangiDĘBICAK3000:00:0000:01:4200:43:26
45MAJCHROWICZ Marzenna 1185KROŚCIENKO WYŻNEK4000:00:0000:02:4600:43:28
46TYLKA Małgosia 1131LEGNICAK3000:00:0000:02:4800:43:30
47BENSKA Krystyna 1081MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK6000:00:0000:01:5500:43:44
48WYSOCKA Katarzyna 1086KATOWICEK4000:00:0000:02:2100:43:54
49JAWORSKA Marta 1182RZESZÓWK3000:00:0000:02:1200:44:01
50WOLSKA Marta 1155Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKK2000:00:0000:01:3800:44:20
51PABIAŃCZYK Małgorzata 1286STARY GOŚCINIECK3000:00:0000:02:0500:44:22
52BIEDRZYCKA Marta 1079Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5400:44:43
53KOCEMBA Danuta 1114brakPORĄBKAK3000:00:0000:01:3800:44:51
54GNIECIAK Monika 1126BieszczadyRunGÓRA PUŁAWSKAK3000:00:0000:02:0000:44:56
55KOLIBAROVA Martina 1309Maras TeamPRESOVK3000:00:0000:01:5400:45:21
56SKUZA Małgorzata 1258GLIWICEK4000:00:0000:01:5000:45:27
57KOCZAJA Malgorzata 1105KRAKÓWK2000:00:0000:01:5600:45:38
58KOŁODZIEJCZYK Joanna 1311KRAKÓWK3000:00:0000:02:2000:45:58
59JEŻOWSKA Iga 1209WW TEAMLUBLNK2000:00:0000:01:5100:46:34
60OWOCKA Ewa 1289Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK3000:00:0000:01:5400:46:43
61OKLEJ Agata 1300Korniłow TeamWARSZAWAK3000:00:0000:02:5600:46:47
62LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1210MKS Halicz, Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAK3000:00:0000:01:0600:46:55
63ŚWIGONIAK Anna 1014NOWA HUTA TEAM FUNDACJA BIEG ROLNIKAKRAKÓWK3000:00:0000:01:4200:46:56
64GAJDA Beata 1240#YoloteamkrkKRAKÓWK4000:00:0000:02:0800:47:04
65SARNA Agata 1040TYCZYNK3000:00:0000:01:2400:47:09
66TOBERA Alicja 1149BORZECIN DUZYK3000:00:0000:02:1700:47:15
67ŻYNDA Marta 1141Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIK4000:00:0000:01:1800:47:15
68GŁUSZKO Justyna 1231SOLIN TEAMBEREZKAK3000:00:0000:02:0200:47:17
69BRZOZOWSKA Paulina 1170STALOWA WOLAK3000:00:0000:02:4200:47:23
70DĄBRÓWKA Nina 1200FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3000:00:0000:01:1700:47:40
71KLĘCZAR Ewa 1232brakKĘTYK3000:00:0000:01:3800:48:00
72GARWACKA Beata 1247NIEPORĘTK5000:00:0000:02:0900:48:06
73SULEJA Joanna 1173Szwla stargardSTARGARDK5000:00:0000:02:4900:48:14
74WOŹNIAK Aleksandra 1169WARSZAWAK3000:00:0000:02:4400:48:15
75PEKALSKA Anna 1184NIEPORĘTK4000:00:0000:02:1000:48:16
76WIŚNIEWSKA Gosia 1097OLSZTYNK4000:00:0000:02:3800:48:23
77LIS Maria 1127RZESZOWK2000:00:0000:02:2500:48:33
78JANKOWSKA Małgorzata 1110POZNAŃK3000:00:0000:02:3300:48:44
79HADAM Ewa 1031Spartan Race Training Group RzeszówDYNÓWK5000:00:0000:02:5000:49:08
80ZWIERZ Małgorzata 1098LUBLINK4000:00:0000:01:5700:49:11
81KRÓLIKOWSKA Katarzyna 1096LUBLINK4000:00:0000:01:5800:49:11
82STAWSKA Natalia 1047Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:5800:49:14
83GŁOWACKA Aleksandra 1143Wieliszew Heron TeamLEGIONOWOK4000:00:0000:01:3300:49:24
84KOKOT Katarzyna 672Aktywny DynówDYNÓWK3000:00:0000:02:4700:49:32
85AUGUSTYNIAK Kinga 1306Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:0700:49:39
86CZOCHARA Marta 1122amatorOPOLEK4000:00:0000:02:4700:49:39
87PARTYKA Agnieszka 1277RZESZÓWK3000:00:0000:03:0100:49:52
88KALINOWSKA Lucyna 1115PRZEMYŚLK5000:00:0000:01:1000:49:56
89GADECKA Magdalena 1057RaptowniLISIA GORAK3000:00:0000:02:2300:50:05
90PAWELEC Justyna 1060SANDOMIERZK3000:00:0000:01:3800:50:26
91WRZOSEK Justyna 1059SANDOMIERZK3000:00:0000:01:3700:50:26
92KAŹMIERCZAK Malwina 1071Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:5500:50:35
93MAJ Paulina 1194SUCHA BESKIDZKAK2000:00:0000:02:1600:50:55
94SZYMAŁA Monika 1264KLUCZBORKK2000:00:0000:02:4400:50:56
95MARUT Kaśka 1263Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:2800:52:27
96GORAJ - ZAJĄC Aleksandra 1279NightrunnersGLIWICEK4000:00:0000:02:2700:52:28
97BARCZAK Sylwia 1301Perfect Runner /Stay InsaneLUBLINK3000:00:0000:01:4100:55:08
98CZUBA Jadwiga 1287K3000:00:0000:02:4400:55:34
99FRĄC Elżbieta 1012Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:4300:56:08
100SŁOBODA Magdalena 1119RunSłobodanKRAKOWK3000:00:0000:02:3500:57:16
101GREGORCZYK Jadwiga 1013Zabiegani MielecKROSNOK2000:00:0000:03:0200:57:47
102BĄDZIUL Dorota 1018RZESZÓWK3000:00:0000:02:0200:58:03
103CIESZYŃSKA Jolanta 1157Sekcja Biegowa FamilaGLIWICEK5000:00:0000:02:2300:59:13
104OŻÓG Iwona 1145CHEŁMK4000:00:0000:02:3100:59:36
105OŻÓG Dorota 1146CHEŁMK4000:00:0000:02:3100:59:36
106ZAJDEL Monika 1101JAROSŁAWK3000:00:0000:01:4101:00:24
107BOGDAŁ Joanna 1023NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:01:4401:02:01
108GERGONT Aleksandra 1230MYŚLENICEK5000:00:0000:02:05
Znaleziono 108 wynik(ów)