IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-01-28
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
300
Wystartowało/ Started:
266
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
266
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M20

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.1km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMISZEWSKI Ignacy 1065MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:2700:22:1200:34:04.7000:34:04.70 3:2417.6
2BARAN Mateusz 1072GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKM202M 600:00:2900:27:3600:41:53.3000:41:53.30+00:07:484:1114.3
3TRYNIECKI Krystian 1073ŻOŁYNIAM203M 900:00:3900:28:0900:43:05.7000:43:05.70+00:09:014:1813.9
4PRZEBIROWSKI Karol 1151HUSARIA RACE TEAMFAJSŁAWICEM204M 1500:00:3000:29:5100:45:21.6000:45:21.60+00:11:164:3213.2
5ONISK Kamil 1162MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM205M 2200:00:3100:32:1800:48:32.2000:48:32.20+00:14:274:5112.4
6SKOTNICZNY Michał 1138KRAKÓWM206M 2300:00:5700:32:3400:48:39.7500:48:39.75+00:14:354:5112.3
7ZAWADZKI Krzysztof 1239FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM207M 2400:01:1000:32:5000:48:47.3500:48:47.35+00:14:424:5212.3
8TUCZAPSKI Piotr 1212XRUNNERSRZESZÓWM208M 2500:00:3700:32:2200:48:47.4000:48:47.40+00:14:424:5212.3
9STĘPKOWSKI Mateusz 1206PIASTÓWM209M 3700:02:4200:35:5800:50:51.5000:50:51.50+00:16:465:0511.8
10RADZIK Robert 12211991BIAŁA NIŻNAM2010M 4400:00:3900:35:2000:52:18.5500:52:18.55+00:18:135:1311.5
11OLEKSIK Filip 1298AZS KRAKOWSKA AKADEMIA IM. FRYCIAKRAKÓWM2011M 4700:01:2000:35:5400:52:29.1000:52:29.10+00:18:245:1411.4
12MIERZWA Kamil 1284JASŁOM2012M 4800:01:0500:35:1000:52:47.1500:52:47.15+00:18:425:1611.4
13SZYBIAK Maciej 1215AGONA W&MKRZYWCZAM2013M 6200:02:2300:37:1100:54:54.0500:54:54.05+00:20:495:2910.9
14WAL Sebastian 1124STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY W SMOLARZYNACHSMOLARZYNYM2014M 6900:00:5100:37:0800:56:11.4500:56:11.45+00:22:065:3710.7
15WRÓBEL Bartłomiej 1267CISNACISNAM2015M 8100:00:5600:37:5900:57:26.1000:57:26.10+00:23:215:4410.4
16ZUBA Rafał 1237BLACK RIVERNOWY SĄCZM2016M 8200:01:2300:37:5100:57:27.6500:57:27.65+00:23:225:4410.4
17CIEŚLA Łukasz 1078ŻOŁYNIA BIEGAŻOŁYNIAM2017M 8800:01:0000:38:2100:58:56.9000:58:56.90+00:24:525:5310.2
18KATA Bartłomiej 1255JW 3730RADOMYSLM2018M 9000:02:5200:39:3500:59:16.0000:59:16.00+00:25:115:5510.1
19KOTŁOWSKI Paweł 1095JABIEGAMDĄBROWA GÓRNICZAM2019M 9600:01:2300:40:4301:00:01.1001:00:01.10+00:25:566:0010
20KASEJA Kacper 12451991JABŁONKAM2020M 9800:02:0900:41:4701:00:09.0001:00:09.00+00:26:046:0010
21BOBALA Krystian 1251PRZEMYŚLM2021M 10700:02:5100:41:5401:01:08.4001:01:08.40+00:27:036:069.8
22MOCIO Michał 1250PRZEMYŚLM2022M 10900:02:5100:42:0201:01:11.8001:01:11.80+00:27:076:079.8
23BIENIECKI Marek 1303OTK RZEŹNIKGLIWICEM2023M 11400:02:2100:41:1601:01:48.1001:01:48.10+00:27:436:109.7
24MATWIEJCZUK Grzegorz 1236ALUBYCZA KRÓLEWSKAM2024M 12500:03:0500:43:2901:04:19.4001:04:19.40+00:30:146:259.3
25KALIŃSKI Kamil Norbert 1156NIEMANIEWARSZAWAM2025M 13500:03:0500:44:5301:07:10.9001:07:10.90+00:33:066:438.9
26MATUŁA Michał 1152LUBLINM2026M 13800:02:1300:46:4801:07:14.7001:07:14.70+00:33:106:438.9
27RUDZKI Michał 1034CROSSFIT Z16LUBLINM2027M 14000:02:2300:46:1701:08:02.5501:08:02.55+00:33:576:488.8
Znaleziono 27 wynik(ów)