IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 5.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1DOMISZEWSKI Ignacy 1065MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:2700:22:12
2BARAN Mateusz 1072Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM2000:00:0000:00:2900:27:36
3TRYNIECKI Krystian 1073ŻOŁYNIAM2000:00:0000:00:3900:28:09
4PRZEBIROWSKI Karol 1151Husaria Race TeamFAJSŁAWICEM2000:00:0000:00:3000:29:51
5ONISK Kamil 1162MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM2000:00:0000:00:3100:32:18
6TUCZAPSKI Piotr 1212xRunnersRZESZÓWM2000:00:0000:00:3700:32:22
7SKOTNICZNY Michał 1138KRAKÓWM2000:00:0000:00:5700:32:34
8ZAWADZKI Krzysztof 1239FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM2000:00:0000:01:1000:32:50
9MIERZWA Kamil 1284JASŁOM2000:00:0000:01:0500:35:10
10RADZIK Robert 12211991BIAŁA NIŻNAM2000:00:0000:00:3900:35:20
11OLEKSIK Filip 1298AZS Krakowska Akademia im. FryciaKRAKÓWM2000:00:0000:01:2000:35:54
12STĘPKOWSKI Mateusz 1206PIASTÓWM2000:00:0000:02:4200:35:58
13WAL Sebastian 1124Stowarzyszenie Klub Sportowy w SmolarzynachSMOLARZYNYM2000:00:0000:00:5100:37:08
14SZYBIAK Maciej 1215Agona W&MKRZYWCZAM2000:00:0000:02:2300:37:11
15ZUBA Rafał 1237Black RiverNOWY SĄCZM2000:00:0000:01:2300:37:51
16WRÓBEL Bartłomiej 1267CisnaCISNAM2000:00:0000:00:5600:37:59
17CIEŚLA Łukasz 1078Żołynia BiegaŻOŁYNIAM2000:00:0000:01:0000:38:21
18KATA Bartłomiej 1255JW 3730RADOMYSLM2000:00:0000:02:5200:39:35
19KOTŁOWSKI Paweł 1095JaBiegamDĄBROWA GÓRNICZAM2000:00:0000:01:2300:40:43
20BIENIECKI Marek 1303OTK RzeźnikGLIWICEM2000:00:0000:02:2100:41:16
21KASEJA Kacper 12451991JABŁONKAM2000:00:0000:02:0900:41:47
22BOBALA Krystian 1251PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:5100:41:54
23MOCIO Michał 1250PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:5100:42:02
24MATWIEJCZUK Grzegorz 1236ALUBYCZA KRÓLEWSKAM2000:00:0000:03:0500:43:29
25KALIŃSKI Kamil Norbert 1156NieMaNieWARSZAWAM2000:00:0000:03:0500:44:53
26RUDZKI Michał 1034Crossfit Z16LUBLINM2000:00:0000:02:2300:46:17
27MATUŁA Michał 1152LUBLINM2000:00:0000:02:1300:46:48
Znaleziono 27 wynik(ów)