IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-01-28
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
300
Wystartowało/ Started:
266
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
266
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.1km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DZIOREK Tomasz 1092SPRINT GORZYCEGORZYCEM301M 300:00:2900:26:3700:40:17.0000:40:17.00 4:0114.9
2SUROWIEC Grzegorz 1160BESTA SP. Z O.O.RZESZÓWM302M 400:00:3000:27:1700:41:08.4500:41:08.45+00:00:514:0614.6
3DUDZIK Łukasz 1175GÓRAL BIEGAKAMIENICAM303M 500:00:3500:28:0500:41:40.1000:41:40.10+00:01:234:1014.4
4MARCZAK Paweł 1234ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM304M 800:00:3200:28:3900:42:51.5000:42:51.50+00:02:344:1714
5MAJCHROWICZ Wiktor 1314ROGIM305M 1000:00:5700:29:3100:43:44.7500:43:44.75+00:03:274:2213.7
6REGIEC Mateusz 1246GYPSY RUNNER'SPORĘBA SPYTKOWSKAM306M 1100:00:3900:29:1800:43:53.5500:43:53.55+00:03:364:2313.7
7TELESZ Mateusz 1249POŁOMIAM307M 1200:00:3900:29:3900:44:41.5500:44:41.55+00:04:244:2813.4
8HARSCHE Paweł 1026LUOWISKAM308M 1300:00:5300:29:4800:45:00.2500:45:00.25+00:04:434:3013.3
9SARNA Kamil 1166KRASNEM309M 1600:00:5000:30:2900:45:36.3000:45:36.30+00:05:194:3313.2
10WÓJCIK Jerzy 1100KAKÓWM3010M 1700:00:5600:31:0100:46:04.8500:46:04.85+00:05:474:3613
11WINIARSKI Karol 1176BŁĘKITNI ŻEGLCEŻEGLCEM3011M 2000:00:3700:31:3900:47:30.0000:47:30.00+00:07:134:4512.6
12CHOJNACKI Wiktor 1226LUTOWISKAM3012M 2100:01:0200:32:0700:47:47.6000:47:47.60+00:07:304:4612.6
13SZYSZŁO Tomasz 1219RUN ENERGY CLUB SANOKSANOKM3013M 2800:00:5700:32:4000:48:51.8500:48:51.85+00:08:344:5312.3
14KRZYŚKO Marcin 1144TRZEBOWNISKOM3014M 3300:01:2000:32:4400:50:02.6000:50:02.60+00:09:455:0012
15ZAWADZKI Marcin 1053SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM3015M 3500:01:0300:33:4500:50:41.5500:50:41.55+00:10:245:0411.8
16ISKRA Grzegorz 1150KP PSP STRZYZÓWCZUDECM3016M 3800:00:5900:33:5700:50:58.3500:50:58.35+00:10:415:0511.8
17TOKARZ Adrian 1191DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM3017M 4000:01:3800:34:2600:51:22.1500:51:22.15+00:11:055:0811.7
18KARKUT Michał 1205FUN&RUNSTRZYŻÓWM3018M 4100:01:3800:35:1300:51:57.1000:51:57.10+00:11:405:1111.5
19DUDZIŃSKI Piotr 1196RZESZÓWM3019M 4300:01:3700:35:1200:52:17.8000:52:17.80+00:12:005:1311.5
20SOBIERAJSKI Maciej 1043REDAM3020M 4900:01:0900:36:2500:52:49.0000:52:49.00+00:12:325:1611.4
21MISIOŁEK Marcin 1038MOSIR DUKLADUKLAM3021M 5100:01:2200:35:3700:53:27.3500:53:27.35+00:13:105:2011.2
22BŁASZCZAK Błażej 1203KRAKÓWM3022M 5200:01:0100:36:1700:53:29.3500:53:29.35+00:13:125:2011.2
23GUDOWSKI Krystian 1262SANOKM3023M 5400:02:3700:37:0900:53:37.5000:53:37.50+00:13:205:2111.2
24JAKUSZEWSKI Paweł 1167JAROSŁAWM3024M 5500:02:2200:36:5700:53:44.5000:53:44.50+00:13:275:2211.2
25NALEPA Maciej 1172NOWY SĄCZM3025M 5600:01:0900:36:3300:54:00.5500:54:00.55+00:13:435:2411.1
26WYSOCKI Mariusz 1202FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3026M 5700:01:0600:34:4500:54:07.7000:54:07.70+00:13:505:2411.1
27NAWROT Bartłomiej 1243KAMIENIOŁOMLESKOM3027M 6000:01:5800:36:2200:54:28.3500:54:28.35+00:14:115:2611
28KLOCEK Konrad 1104ŁĘŻYNYM3028M 6300:01:0500:36:2900:55:22.3000:55:22.30+00:15:055:3210.8
29HEC Grzegorz 1015GŁOWIENKAM3029M 6400:01:0600:37:0600:55:33.3000:55:33.30+00:15:165:3310.8
30DEC Roman 1256JW3730GREBOWM3030M 6500:02:5200:38:0100:55:34.3000:55:34.30+00:15:175:3310.8
31LESZCZYŃSKI Mirosław 1125BIESZCZADYRUNLESKOM3031M 7000:01:4100:38:1900:56:16.0500:56:16.05+00:15:595:3710.7
32KOCHANIAK Andrzej 1208WŁÓCZYBIEGISOWLANYM3032M 7200:02:3800:39:2700:56:32.1000:56:32.10+00:16:155:3910.6
33ŻARNICKI Kamil 1036STAY INSANETURKAM3033M 7300:02:3600:38:4300:56:35.7500:56:35.75+00:16:185:3910.6
34ŚLUSARCZYK Maciej 1142STALOWA WOLAM3034M 7800:00:5800:37:3600:57:01.1500:57:01.15+00:16:445:4210.5
35KWOKA Roman 1029LASZKIM3035M 7900:02:2600:39:1200:57:01.6500:57:01.65+00:16:445:4210.5
36GUCWA Mirosław 1103LET'S GO WILD!!!KRASNEM3036M 8600:01:1800:39:3400:58:46.6000:58:46.60+00:18:295:5210.2
37ŻELAZNY Tomasz 1195BYLE DO METYRZESZÓWM3037M 8900:02:4700:40:1400:59:11.1000:59:11.10+00:18:545:5510.1
38KIN Rafał 1093AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3038M 9200:02:2900:40:2800:59:17.7000:59:17.70+00:19:005:5510.1
39DROZD Piotr 1222POLAŃCZYKM3039M 9700:01:5900:40:4601:00:03.0001:00:03.00+00:19:466:0010
40WOŹNY Łukasz 1027RZESZÓWM3040M 10100:02:1900:41:2301:00:18.0501:00:18.05+00:20:016:0110
41SUSZEK Damian 1310RZESZÓWM3041M 10200:02:4100:41:5801:00:19.4501:00:19.45+00:20:026:019.9
42KARDASZ Marek 1056SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3042M 10400:00:5600:42:2301:00:42.4501:00:42.45+00:20:256:049.9
43MATUSZEWSKI Marcin 1117EUFORIABIEGACZA TEAMGÓRAM3043M 11000:01:2400:40:4001:01:22.1501:01:22.15+00:21:056:089.8
44NOWAK Tomasz 1228DZIKIE MUSTANGIDĘBICAM3044M 11100:01:4100:41:2301:01:25.1001:01:25.10+00:21:086:089.8
45MATUSZAK Jakub 1028NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3045M 11200:02:2000:42:0501:01:37.0501:01:37.05+00:21:206:099.7
46CHOMIUK Adrian 1242JAZZANOVABIAŁA PODLASKAM3046M 11300:01:5100:41:1901:01:47.3001:01:47.30+00:21:306:109.7
47SNARSKI Bogdan 1313ALBATROSYWARSZAWAM3047M 11500:02:3800:41:4901:02:00.3501:02:00.35+00:21:436:129.7
48ŚWIDEREK Michał 1294NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3048M 11800:02:2500:44:0801:03:21.8001:03:21.80+00:23:046:209.5
49BOCZAR Daniel 1192NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROŚCIENKO WYŻNEM3049M 11900:02:1000:42:3901:03:31.4501:03:31.45+00:23:146:219.4
50BURDA Sławmoir 1281MTB MOSIR DUKLADUKLAM3050M 12300:01:0200:42:1701:03:57.0501:03:57.05+00:23:406:239.4
51PLIŻGA Sebastian 1266TOMASZÓW LUBELSKIM3051M 12600:01:0400:41:2701:04:19.7501:04:19.75+00:24:026:259.3
52KASPROWICZ Piotr 1148FUN&RUNCZUDECM3052M 12800:00:5800:43:0101:04:51.3001:04:51.30+00:24:346:299.3
53GAŃSKI Filip 1288BIEGAJĄC ŚWIDNIKŚWIDNIKM3053M 13000:02:2800:42:4801:05:11.8501:05:11.85+00:24:546:319.2
54KIEŁB Jakub 1213RZESZÓWM3054M 13100:02:2000:45:0201:05:51.1001:05:51.10+00:25:346:359.1
55OSTASZEWSKI Marcin 1241HONDADOMINATOR.PLWARSZAWAM3055M 13200:02:5000:44:4301:05:53.0001:05:53.00+00:25:366:359.1
56POPŁAWSKI Piotr 1302PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEM3056M 13300:01:5700:44:1001:06:51.9501:06:51.95+00:26:346:419
57KUŁAGA Krzysztof 1106SPRINT GORZYCEGORZYCEM3057M 14200:00:4300:45:4301:09:02.4001:09:02.40+00:28:456:548.7
58DĄBRÓWKA Radosław 1201FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3058M 14700:01:1700:47:3901:12:11.1501:12:11.15+00:31:547:138.3
59RUDNICKI Marek 1296OTWOCKM3059M 14800:02:2000:49:2401:12:57.0001:12:57.00+00:32:407:178.2
60PARTYKA Andrzej 1278RGIGRZESZÓWM3060M 14900:03:0100:49:4701:13:03.5001:13:03.50+00:32:467:188.2
61KONOPKA Grzegorz 1025DZIKIE GRUBAS SZATANASIEDLCEM3061M 15300:01:5500:50:3501:16:17.1501:16:17.15+00:36:007:377.9
62KOCIOŁEK Łukasz 1129PRZEMYŚLM3062M 15400:02:2800:51:1101:17:46.2501:17:46.25+00:37:297:467.7
63BINCZYCKI Marcin 1304OWCZARYM3063M 15500:01:2700:54:0701:20:56.6001:20:56.60+00:40:398:057.4
64ROJ Dawid 1120RUNSŁOBODANMIKOŁÓWM3064M 15800:02:3600:56:4801:23:32.8001:23:32.80+00:43:158:217.2
Znaleziono 64 wynik(ów)