IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 5.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1DZIOREK Tomasz 1092SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:0000:00:2900:26:37
2SUROWIEC Grzegorz 1160Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:3000:27:17
3DUDZIK Łukasz 1175Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0000:00:3500:28:05
4MARCZAK Paweł 1234Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:0000:00:3200:28:39
5REGIEC Mateusz 1246Gypsy Runner'sPORĘBA SPYTKOWSKAM3000:00:0000:00:3900:29:18
6MAJCHROWICZ Wiktor 1314ROGIM3000:00:0000:00:5700:29:31
7TELESZ Mateusz 1249POŁOMIAM3000:00:0000:00:3900:29:39
8HARSCHE Paweł 1026LUOWISKAM3000:00:0000:00:5300:29:48
9SARNA Kamil 1166KRASNEM3000:00:0000:00:5000:30:29
10WÓJCIK Jerzy 1100KAKÓWM3000:00:0000:00:5600:31:01
11WINIARSKI Karol 1176Błękitni ŻeglceŻEGLCEM3000:00:0000:00:3700:31:39
12CHOJNACKI Wiktor 1226LUTOWISKAM3000:00:0000:01:0200:32:07
13SZYSZŁO Tomasz 1219Run Energy Club SanokSANOKM3000:00:0000:00:5700:32:40
14KRZYŚKO Marcin 1144TRZEBOWNISKOM3000:00:0000:01:2000:32:44
15ZAWADZKI Marcin 1053Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0000:01:0300:33:45
16ISKRA Grzegorz 1150KP PSP STRZYZÓWCZUDECM3000:00:0000:00:5900:33:57
17TOKARZ Adrian 1191Dzikie MustangiPASZCZYNAM3000:00:0000:01:3800:34:26
18WYSOCKI Mariusz 1202FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:0600:34:45
19DUDZIŃSKI Piotr 1196RZESZÓWM3000:00:0000:01:3700:35:12
20KARKUT Michał 1205Fun&RunSTRZYŻÓWM3000:00:0000:01:3800:35:13
21MISIOŁEK Marcin 1038Mosir DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:2200:35:37
22BŁASZCZAK Błażej 1203KRAKÓWM3000:00:0000:01:0100:36:17
23NAWROT Bartłomiej 1243KamieniołomLESKOM3000:00:0000:01:5800:36:22
24SOBIERAJSKI Maciej 1043REDAM3000:00:0000:01:0900:36:25
25KLOCEK Konrad 1104ŁĘŻYNYM3000:00:0000:01:0500:36:29
26NALEPA Maciej 1172NOWY SĄCZM3000:00:0000:01:0900:36:33
27JAKUSZEWSKI Paweł 1167JAROSŁAWM3000:00:0000:02:2200:36:57
28HEC Grzegorz 1015GŁOWIENKAM3000:00:0000:01:0600:37:06
29GUDOWSKI Krystian 1262SANOKM3000:00:0000:02:3700:37:09
30ŚLUSARCZYK Maciej 1142STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:5800:37:36
31DEC Roman 1256JW3730GREBOWM3000:00:0000:02:5200:38:01
32LESZCZYŃSKI Mirosław 1125BieszczadyRunLESKOM3000:00:0000:01:4100:38:19
33ŻARNICKI Kamil 1036Stay InsaneTURKAM3000:00:0000:02:3600:38:43
34KWOKA Roman 1029LASZKIM3000:00:0000:02:2600:39:12
35KOCHANIAK Andrzej 1208WłóczybiegiSOWLANYM3000:00:0000:02:3800:39:27
36GUCWA Mirosław 1103Let's go wild!!!KRASNEM3000:00:0000:01:1800:39:34
37ŻELAZNY Tomasz 1195byle do metyRZESZÓWM3000:00:0000:02:4700:40:14
38KIN Rafał 1093AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3000:00:0000:02:2900:40:28
39MATUSZEWSKI Marcin 1117EuforiaBiegacza TeamGÓRAM3000:00:0000:01:2400:40:40
40DROZD Piotr 1222POLAŃCZYKM3000:00:0000:01:5900:40:46
41CHOMIUK Adrian 1242JazzanovaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:01:5100:41:19
42WOŹNY Łukasz 1027RZESZÓWM3000:00:0000:02:1900:41:23
43NOWAK Tomasz 1228Dzikie MustangiDĘBICAM3000:00:0000:01:4100:41:23
44PLIŻGA Sebastian 1266TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:01:0400:41:27
45SNARSKI Bogdan 1313AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0000:02:3800:41:49
46SUSZEK Damian 1310RZESZÓWM3000:00:0000:02:4100:41:58
47MATUSZAK Jakub 1028NowoczesnySport.plRZESZÓWM3000:00:0000:02:2000:42:05
48BURDA Sławmoir 1281mtb mosir duklaDUKLAM3000:00:0000:01:0200:42:17
49KARDASZ Marek 1056Solina TeamPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:5600:42:23
50BOCZAR Daniel 1192Nowy Styl Group Running TeamKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:1000:42:39
51GAŃSKI Filip 1288Biegając ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:02:2800:42:48
52KASPROWICZ Piotr 1148Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:00:5800:43:01
53ŚWIDEREK Michał 1294Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:2500:44:08
54POPŁAWSKI Piotr 1302PGB Sportowa PaczkaŁOSICEM3000:00:0000:01:5700:44:10
55OSTASZEWSKI Marcin 1241HondaDominator.PLWARSZAWAM3000:00:0000:02:5000:44:43
56KIEŁB Jakub 1213RZESZÓWM3000:00:0000:02:2000:45:02
57KUŁAGA Krzysztof 1106SPRINT GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:00:4300:45:43
58DĄBRÓWKA Radosław 1201FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:1700:47:39
59RUDNICKI Marek 1296OTWOCKM3000:00:0000:02:2000:49:24
60PARTYKA Andrzej 1278RGIGRZESZÓWM3000:00:0000:03:0100:49:47
61KONOPKA Grzegorz 1025Dzikie Grubas SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:5500:50:35
62KOCIOŁEK Łukasz 1129PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:2800:51:11
63BINCZYCKI Marcin 1304OWCZARYM3000:00:0000:01:2700:54:07
64ROJ Dawid 1120RunSłobodanMIKOŁÓWM3000:00:0000:02:3600:56:48
Znaleziono 64 wynik(ów)