IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-01-28
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
300
Wystartowało/ Started:
266
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
266
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.1km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZPUNAR Andrzej 1187RZESZÓWM401M 200:00:2700:23:2200:36:12.5000:36:12.50 3:3716.6
2ADAMCZYK Przemysław 1235ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM402M 700:00:2800:28:3500:42:43.5500:42:43.55+00:06:314:1614
3TRYNIECKI Tomasz 1074GRODZISKA GRUPA BIEGOWAŻOŁYNIAM403M 1400:00:3900:30:0600:45:02.7000:45:02.70+00:08:504:3013.3
4WÓJCIK Józef 1137CHEŁM BIEGACHEŁMM404M 1800:00:5600:31:0600:46:55.8500:46:55.85+00:10:434:4112.8
5MAŚLANY Daniel 1046SANOKM405M 1900:01:0000:31:4500:47:13.8500:47:13.85+00:11:014:4312.7
6KLATE Łukasz 1017ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM406M 2900:00:5900:32:4800:49:18.9000:49:18.90+00:13:064:5512.2
7SZWAST Jerzy 1198MTB MOSR DUKLADUKLAM407M 3000:01:2500:33:2800:49:26.2000:49:26.20+00:13:134:5612.1
8WILCZAK Janusz 1021PRZEMYŚLM408M 3200:00:3400:33:1400:50:01.7000:50:01.70+00:13:495:0012
9PŁESZKA Marek 1165OTRYT LUTOWISKALUTOWISKAM409M 3400:01:0100:33:4200:50:27.5000:50:27.50+00:14:155:0211.9
10BODZIOCH Grzegorz 1062GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM4010M 3600:01:0100:33:2600:50:48.0500:50:48.05+00:14:355:0411.8
11DRĄŻEK Sławomir 1183FAJSŁAWICEM4011M 3900:01:0300:34:2200:51:14.5000:51:14.50+00:15:025:0711.7
12RYŁKO Jacek 1140SOLINA TEAMSOLINAM4012M 4500:01:0100:35:2400:52:21.1500:52:21.15+00:16:085:1411.5
13HYDZIK Łukasz 1058LIDER SANOKSANOKM4013M 4600:00:5800:34:5200:52:27.0000:52:27.00+00:16:145:1411.4
14SIENNICKI Rafał 1180MARKIM4014M 5000:01:3300:35:5300:53:23.7500:53:23.75+00:17:115:2011.2
15PAJESTKA Wojciech 1265POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK/ AZS PWSZSANOKM4015M 5300:02:3600:37:0900:53:35.5000:53:35.50+00:17:235:2111.2
16ŻAK Krzysztof 1051ZABIERZÓWM4016M 5800:01:2000:36:4300:54:14.1500:54:14.15+00:18:015:2511.1
17POLOZYNSKI Andrzej 1075ZACISZE NIGHT RUNNERSWARSZAWAM4017M 5900:02:0600:36:5500:54:15.0000:54:15.00+00:18:025:2511.1
18FURS Teodor 1253PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM4018M 6100:01:2200:37:0100:54:49.4000:54:49.40+00:18:365:2810.9
19GALANTY Bartłomiej 1189PRZEMYŚLM4019M 6600:02:1100:38:0700:56:01.0500:56:01.05+00:19:485:3610.7
20KOGUT Leszek 1049PRZEMYSLM4020M 6800:02:0100:37:1600:56:09.0500:56:09.05+00:19:565:3610.7
21BUGAJSKI Artur 1111JABIEGAMDĄBROWA GÓRNICZAM4021M 7100:01:1800:37:3200:56:19.3000:56:19.30+00:20:065:3710.7
22OLEKSIK Zygmunt 1063KRAKÓWM4022M 7400:01:2500:37:4800:56:52.8000:56:52.80+00:20:405:4110.6
23MAJCHROWSKI Jacek 1019CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4023M 7500:01:5900:38:4600:56:53.0500:56:53.05+00:20:405:4110.5
24ROŚCIŃSKI Franciszek 1316SANOKM4024M 7600:01:4000:38:2700:56:58.6000:56:58.60+00:20:465:4110.5
25SKÓRA Michał 1168ŁOPUSZKAM4025M 7700:02:4700:39:2400:56:59.8000:56:59.80+00:20:475:4110.5
26PANEK Piotr 1190DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM4026M 8400:01:3900:38:3700:58:25.3000:58:25.30+00:22:125:5010.3
27WYDRO Rafał 1133FUN&RUNSTRZYŻÓWM4027M 8500:00:5300:41:1400:58:34.1500:58:34.15+00:22:215:5110.2
28PAWLETA Michał 1161NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4028M 8700:01:4200:38:5900:58:50.4500:58:50.45+00:22:375:5310.2
29SZPERKA Leszek 1285SIGITCIECHOWICE DZIEDZICEM4029M 9100:01:3100:40:0900:59:16.2000:59:16.20+00:23:035:5510.1
30JUSZCZAK Artur 1233CHEŁM BIEGACHEŁMM4030M 9400:01:3700:40:2300:59:51.4500:59:51.45+00:23:385:5910
31DZIERŻAK Arkadiusz 1164GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4031M 9900:01:2600:40:0801:00:09.6001:00:09.60+00:23:576:0010
32STACH Robert 1214TARNOWA DOLNAM4032M 10500:01:0500:40:0301:01:01.9001:01:01.90+00:24:496:069.8
33LUZAR Andrzej 1077MIABIELAWAM4033M 11700:01:1100:41:3801:02:41.0001:02:41.00+00:26:286:169.6
34WITKO Jerzy 1083BRAKFREDROPOLM4034M 12100:02:0200:42:4401:03:40.4501:03:40.45+00:27:276:229.4
35SZPAKOWSKI Andrzej 1134FUN&RUNWIŚNIOWAM4035M 12700:00:5600:43:2101:04:50.7001:04:50.70+00:28:386:299.3
36MAJCHROWICZ Andrzej 1181KROŚCIENKO WYŻNEM4036M 12900:02:4700:43:2401:04:55.0501:04:55.05+00:28:426:299.2
37KORNIŁOW Piotr 1299KORNIŁOW TEAMWARSZAWAM4037M 13600:02:5600:46:1801:07:11.9001:07:11.90+00:30:596:438.9
38FRANKOWSKI Dariusz 1259GLIWICEM4038M 13700:01:5000:45:2701:07:13.5001:07:13.50+00:31:016:438.9
39MIROSŁAW Albert 1186WW TEAMLUBLINM4039M 14100:01:5000:46:3301:08:41.6001:08:41.60+00:32:296:528.7
40DANILUK Andrzej 1293ZACISZE NIGHT RUNNERSWARSZAWAM4040M 14300:02:0600:46:4401:09:23.1501:09:23.15+00:33:106:568.6
41BAKA Piotr 1069ARCHIMEDIATARNÓWM4041M 14500:02:1800:50:0801:11:15.4001:11:15.40+00:35:027:078.4
42KRYGOWSKI Zbigniew 1091AKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓWM4042M 15000:02:3800:48:5501:13:50.8001:13:50.80+00:37:387:238.1
43CZOCHARA Robert 1123AMATOROPOLEM4043M 15100:02:4800:48:5701:14:33.7501:14:33.75+00:38:217:278
44BRODIUK Norbert 1163NIGH RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4044M 15600:01:5000:52:0501:22:05.8001:22:05.80+00:45:538:127.3
Znaleziono 44 wynik(ów)