IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1SZPERKA Leszek 1285SigitCIECHOWICE DZIEDZICEM4000:00:0000:01:3100:40:09
2DANILUK Andrzej 1293Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:0600:46:44
3ROŚCIŃSKI Franciszek 1316SANOKM4000:00:0000:01:4000:38:27
4KORNIŁOW Piotr 1299Korniłow TeamWARSZAWAM4000:00:0000:02:5600:46:18
5WILCZAK Janusz 1021PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:3400:33:14
6MAJCHROWSKI Jacek 1019CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:01:5900:38:46
7KLATE Łukasz 1017Łódź Kocha SportŁÓDŹM4000:00:0000:00:5900:32:48
8MAŚLANY Daniel 1046SANOKM4000:00:0000:01:0000:31:45
9KOGUT Leszek 1049PRZEMYSLM4000:00:0000:02:0100:37:16
10OLEKSIK Zygmunt 1063KRAKÓWM4000:00:0000:01:2500:37:48
11BODZIOCH Grzegorz 1062Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:01:0100:33:26
12HYDZIK Łukasz 1058Lider SanokSANOKM4000:00:0000:00:5800:34:52
13ŻAK Krzysztof 1051ZABIERZÓWM4000:00:0000:01:2000:36:43
14TRYNIECKI Tomasz 1074Grodziska Grupa BiegowaŻOŁYNIAM4000:00:0000:00:3900:30:06
15POLOZYNSKI Andrzej 1075Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:0600:36:55
16BAKA Piotr 1069ArchimediaTARNÓWM4000:00:0000:02:1800:50:08
17LUZAR Andrzej 1077MiABIELAWAM4000:00:0000:01:1100:41:38
18KRYGOWSKI Zbigniew 1091Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:02:3800:48:55
19WITKO Jerzy 1083brakFREDROPOLM4000:00:0000:02:0200:42:44
20BUGAJSKI Artur 1111JaBieGamDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:01:1800:37:32
21CZOCHARA Robert 1123amatorOPOLEM4000:00:0000:02:4800:48:57
22RYŁKO Jacek 1140SOLINA TEAMSOLINAM4000:00:0000:01:0100:35:24
23SZPAKOWSKI Andrzej 1134Fun&RunWIŚNIOWAM4000:00:0000:00:5600:43:21
24WÓJCIK Józef 1137Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:00:5600:31:06
25WYDRO Rafał 1133Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:0000:00:5300:41:14
26PŁESZKA Marek 1165Otryt LutowiskaLUTOWISKAM4000:00:0000:01:0100:33:42
27DZIERŻAK Arkadiusz 1164GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:01:2600:40:08
28SKÓRA Michał 1168ŁOPUSZKAM4000:00:0000:02:4700:39:24
29PAWLETA Michał 1161Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:4200:38:59
30BRODIUK Norbert 1163Nigh Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:5000:52:05
31SIENNICKI Rafał 1180MARKIM4000:00:0000:01:3300:35:53
32MIROSŁAW Albert 1186WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:01:5000:46:33
33DRĄŻEK Sławomir 1183FAJSŁAWICEM4000:00:0000:01:0300:34:22
34MAJCHROWICZ Andrzej 1181KROŚCIENKO WYŻNEM4000:00:0000:02:4700:43:24
35SZPUNAR Andrzej 1187RZESZÓWM4000:00:0000:00:2700:23:22
36GALANTY Bartłomiej 1189PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:1100:38:07
37PANEK Piotr 1190Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:3900:38:37
38SZWAST Jerzy 1198MTB MOSR DuklaDUKLAM4000:00:0000:01:2500:33:28
39STACH Robert 1214TARNOWA DOLNAM4000:00:0000:01:0500:40:03
40JUSZCZAK Artur 1233Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:01:3700:40:23
41ADAMCZYK Przemysław 1235adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:2800:28:35
42FRANKOWSKI Dariusz 1259GLIWICEM4000:00:0000:01:5000:45:27
43FURS Teodor 1253Pierdzące zająceCISNAM4000:00:0000:01:2200:37:01
44PAJESTKA Wojciech 1265Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZSANOKM4000:00:0000:02:3600:37:09
Znaleziono 44 wynik(ów)