IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.1km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
   
1SZPUNAR Andrzej 1187RZESZÓWM4000:00:0000:00:27
2ADAMCZYK Przemysław 1235adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:28
3WILCZAK Janusz 1021PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:34
4TRYNIECKI Tomasz 1074Grodziska Grupa BiegowaŻOŁYNIAM4000:00:0000:00:39
5WYDRO Rafał 1133Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:0000:00:53
6SZPAKOWSKI Andrzej 1134Fun&RunWIŚNIOWAM4000:00:0000:00:56
7WÓJCIK Józef 1137Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:00:56
8HYDZIK Łukasz 1058Lider SanokSANOKM4000:00:0000:00:58
9KLATE Łukasz 1017Łódź Kocha SportŁÓDŹM4000:00:0000:00:59
10MAŚLANY Daniel 1046SANOKM4000:00:0000:01:00
11BODZIOCH Grzegorz 1062Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:01:01
12RYŁKO Jacek 1140SOLINA TEAMSOLINAM4000:00:0000:01:01
13PŁESZKA Marek 1165Otryt LutowiskaLUTOWISKAM4000:00:0000:01:01
14DRĄŻEK Sławomir 1183FAJSŁAWICEM4000:00:0000:01:03
15STACH Robert 1214TARNOWA DOLNAM4000:00:0000:01:05
16LUZAR Andrzej 1077MiABIELAWAM4000:00:0000:01:11
17BUGAJSKI Artur 1111JaBieGamDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:01:18
18ŻAK Krzysztof 1051ZABIERZÓWM4000:00:0000:01:20
19FURS Teodor 1253Pierdzące zająceCISNAM4000:00:0000:01:22
20OLEKSIK Zygmunt 1063KRAKÓWM4000:00:0000:01:25
21SZWAST Jerzy 1198MTB MOSR DuklaDUKLAM4000:00:0000:01:25
22DZIERŻAK Arkadiusz 1164GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:01:26
23SZPERKA Leszek 1285SigitCIECHOWICE DZIEDZICEM4000:00:0000:01:31
24SIENNICKI Rafał 1180MARKIM4000:00:0000:01:33
25JUSZCZAK Artur 1233Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:01:37
26PANEK Piotr 1190Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:39
27ROŚCIŃSKI Franciszek 1316SANOKM4000:00:0000:01:40
28PAWLETA Michał 1161Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:42
29BRODIUK Norbert 1163Nigh Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:50
30MIROSŁAW Albert 1186WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:01:50
31FRANKOWSKI Dariusz 1259GLIWICEM4000:00:0000:01:50
32MAJCHROWSKI Jacek 1019CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:01:59
33KOGUT Leszek 1049PRZEMYSLM4000:00:0000:02:01
34WITKO Jerzy 1083brakFREDROPOLM4000:00:0000:02:02
35DANILUK Andrzej 1293Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:06
36POLOZYNSKI Andrzej 1075Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:06
37GALANTY Bartłomiej 1189PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:11
38BAKA Piotr 1069ArchimediaTARNÓWM4000:00:0000:02:18
39PAJESTKA Wojciech 1265Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZSANOKM4000:00:0000:02:36
40KRYGOWSKI Zbigniew 1091Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:02:38
41SKÓRA Michał 1168ŁOPUSZKAM4000:00:0000:02:47
42MAJCHROWICZ Andrzej 1181KROŚCIENKO WYŻNEM4000:00:0000:02:47
43CZOCHARA Robert 1123amatorOPOLEM4000:00:0000:02:48
44KORNIŁOW Piotr 1299Korniłow TeamWARSZAWAM4000:00:0000:02:56
Znaleziono 44 wynik(ów)