IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-01-28
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
300
Wystartowało/ Started:
266
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
266
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Mężczyźni

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.1km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMISZEWSKI Ignacy 1065MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:2700:22:1200:34:04.7000:34:04.70 3:2417.6
2SZPUNAR Andrzej 1187RZESZÓWM401M 200:00:2700:23:2200:36:12.5000:36:12.50+00:02:073:3716.6
3DZIOREK Tomasz 1092SPRINT GORZYCEGORZYCEM301M 300:00:2900:26:3700:40:17.0000:40:17.00+00:06:124:0114.9
4SUROWIEC Grzegorz 1160BESTA SP. Z O.O.RZESZÓWM302M 400:00:3000:27:1700:41:08.4500:41:08.45+00:07:034:0614.6
5DUDZIK Łukasz 1175GÓRAL BIEGAKAMIENICAM303M 500:00:3500:28:0500:41:40.1000:41:40.10+00:07:354:1014.4
6BARAN Mateusz 1072GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKM202M 600:00:2900:27:3600:41:53.3000:41:53.30+00:07:484:1114.3
7ADAMCZYK Przemysław 1235ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM402M 700:00:2800:28:3500:42:43.5500:42:43.55+00:08:384:1614
8MARCZAK Paweł 1234ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM304M 800:00:3200:28:3900:42:51.5000:42:51.50+00:08:464:1714
9TRYNIECKI Krystian 1073ŻOŁYNIAM203M 900:00:3900:28:0900:43:05.7000:43:05.70+00:09:014:1813.9
10MAJCHROWICZ Wiktor 1314ROGIM305M 1000:00:5700:29:3100:43:44.7500:43:44.75+00:09:404:2213.7
11REGIEC Mateusz 1246GYPSY RUNNER'SPORĘBA SPYTKOWSKAM306M 1100:00:3900:29:1800:43:53.5500:43:53.55+00:09:484:2313.7
12TELESZ Mateusz 1249POŁOMIAM307M 1200:00:3900:29:3900:44:41.5500:44:41.55+00:10:364:2813.4
13HARSCHE Paweł 1026LUOWISKAM308M 1300:00:5300:29:4800:45:00.2500:45:00.25+00:10:554:3013.3
14TRYNIECKI Tomasz 1074GRODZISKA GRUPA BIEGOWAŻOŁYNIAM403M 1400:00:3900:30:0600:45:02.7000:45:02.70+00:10:584:3013.3
15PRZEBIROWSKI Karol 1151HUSARIA RACE TEAMFAJSŁAWICEM204M 1500:00:3000:29:5100:45:21.6000:45:21.60+00:11:164:3213.2
16SARNA Kamil 1166KRASNEM309M 1600:00:5000:30:2900:45:36.3000:45:36.30+00:11:314:3313.2
17WÓJCIK Jerzy 1100KAKÓWM3010M 1700:00:5600:31:0100:46:04.8500:46:04.85+00:12:004:3613
18WÓJCIK Józef 1137CHEŁM BIEGACHEŁMM404M 1800:00:5600:31:0600:46:55.8500:46:55.85+00:12:514:4112.8
19MAŚLANY Daniel 1046SANOKM405M 1900:01:0000:31:4500:47:13.8500:47:13.85+00:13:094:4312.7
20WINIARSKI Karol 1176BŁĘKITNI ŻEGLCEŻEGLCEM3011M 2000:00:3700:31:3900:47:30.0000:47:30.00+00:13:254:4512.6
21CHOJNACKI Wiktor 1226LUTOWISKAM3012M 2100:01:0200:32:0700:47:47.6000:47:47.60+00:13:424:4612.6
22ONISK Kamil 1162MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM205M 2200:00:3100:32:1800:48:32.2000:48:32.20+00:14:274:5112.4
23SKOTNICZNY Michał 1138KRAKÓWM206M 2300:00:5700:32:3400:48:39.7500:48:39.75+00:14:354:5112.3
24ZAWADZKI Krzysztof 1239FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM207M 2400:01:1000:32:5000:48:47.3500:48:47.35+00:14:424:5212.3
25TUCZAPSKI Piotr 1212XRUNNERSRZESZÓWM208M 2500:00:3700:32:2200:48:47.4000:48:47.40+00:14:424:5212.3
26STANKIEWICZ Jacek 1218DUKLAM501M 2600:00:3900:32:2300:48:48.5000:48:48.50+00:14:434:5212.3
27FARON Piotr 1280LIMANOWA FORESTM601M 2700:00:4300:32:4300:48:50.2500:48:50.25+00:14:454:5312.3
28SZYSZŁO Tomasz 1219RUN ENERGY CLUB SANOKSANOKM3013M 2800:00:5700:32:4000:48:51.8500:48:51.85+00:14:474:5312.3
29KLATE Łukasz 1017ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM406M 2900:00:5900:32:4800:49:18.9000:49:18.90+00:15:144:5512.2
30SZWAST Jerzy 1198MTB MOSR DUKLADUKLAM407M 3000:01:2500:33:2800:49:26.2000:49:26.20+00:15:214:5612.1
31RECZKOWSKI Andrzej 12521954NIENASZÓWM602M 3100:00:3800:32:4200:49:44.5500:49:44.55+00:15:394:5812.1
32WILCZAK Janusz 1021PRZEMYŚLM408M 3200:00:3400:33:1400:50:01.7000:50:01.70+00:15:575:0012
33KRZYŚKO Marcin 1144TRZEBOWNISKOM3014M 3300:01:2000:32:4400:50:02.6000:50:02.60+00:15:575:0012
34PŁESZKA Marek 1165OTRYT LUTOWISKALUTOWISKAM409M 3400:01:0100:33:4200:50:27.5000:50:27.50+00:16:225:0211.9
35ZAWADZKI Marcin 1053SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM3015M 3500:01:0300:33:4500:50:41.5500:50:41.55+00:16:365:0411.8
36BODZIOCH Grzegorz 1062GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM4010M 3600:01:0100:33:2600:50:48.0500:50:48.05+00:16:435:0411.8
37STĘPKOWSKI Mateusz 1206PIASTÓWM209M 3700:02:4200:35:5800:50:51.5000:50:51.50+00:16:465:0511.8
38ISKRA Grzegorz 1150KP PSP STRZYZÓWCZUDECM3016M 3800:00:5900:33:5700:50:58.3500:50:58.35+00:16:535:0511.8
39DRĄŻEK Sławomir 1183FAJSŁAWICEM4011M 3900:01:0300:34:2200:51:14.5000:51:14.50+00:17:095:0711.7
40TOKARZ Adrian 1191DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM3017M 4000:01:3800:34:2600:51:22.1500:51:22.15+00:17:175:0811.7
41KARKUT Michał 1205FUN&RUNSTRZYŻÓWM3018M 4100:01:3800:35:1300:51:57.1000:51:57.10+00:17:525:1111.5
42RAPACZ Marcin 1108KRAKÓWM502M 4200:01:0800:34:1000:52:00.2000:52:00.20+00:17:555:1211.5
43DUDZIŃSKI Piotr 1196RZESZÓWM3019M 4300:01:3700:35:1200:52:17.8000:52:17.80+00:18:135:1311.5
44RADZIK Robert 12211991BIAŁA NIŻNAM2010M 4400:00:3900:35:2000:52:18.5500:52:18.55+00:18:135:1311.5
45RYŁKO Jacek 1140SOLINA TEAMSOLINAM4012M 4500:01:0100:35:2400:52:21.1500:52:21.15+00:18:165:1411.5
46HYDZIK Łukasz 1058LIDER SANOKSANOKM4013M 4600:00:5800:34:5200:52:27.0000:52:27.00+00:18:225:1411.4
47OLEKSIK Filip 1298AZS KRAKOWSKA AKADEMIA IM. FRYCIAKRAKÓWM2011M 4700:01:2000:35:5400:52:29.1000:52:29.10+00:18:245:1411.4
48MIERZWA Kamil 1284JASŁOM2012M 4800:01:0500:35:1000:52:47.1500:52:47.15+00:18:425:1611.4
49SOBIERAJSKI Maciej 1043REDAM3020M 4900:01:0900:36:2500:52:49.0000:52:49.00+00:18:445:1611.4
50SIENNICKI Rafał 1180MARKIM4014M 5000:01:3300:35:5300:53:23.7500:53:23.75+00:19:195:2011.2
51MISIOŁEK Marcin 1038MOSIR DUKLADUKLAM3021M 5100:01:2200:35:3700:53:27.3500:53:27.35+00:19:225:2011.2
52BŁASZCZAK Błażej 1203KRAKÓWM3022M 5200:01:0100:36:1700:53:29.3500:53:29.35+00:19:245:2011.2
53PAJESTKA Wojciech 1265POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK/ AZS PWSZSANOKM4015M 5300:02:3600:37:0900:53:35.5000:53:35.50+00:19:305:2111.2
54GUDOWSKI Krystian 1262SANOKM3023M 5400:02:3700:37:0900:53:37.5000:53:37.50+00:19:325:2111.2
55JAKUSZEWSKI Paweł 1167JAROSŁAWM3024M 5500:02:2200:36:5700:53:44.5000:53:44.50+00:19:395:2211.2
56NALEPA Maciej 1172NOWY SĄCZM3025M 5600:01:0900:36:3300:54:00.5500:54:00.55+00:19:555:2411.1
57WYSOCKI Mariusz 1202FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3026M 5700:01:0600:34:4500:54:07.7000:54:07.70+00:20:035:2411.1
58ŻAK Krzysztof 1051ZABIERZÓWM4016M 5800:01:2000:36:4300:54:14.1500:54:14.15+00:20:095:2511.1
59POLOZYNSKI Andrzej 1075ZACISZE NIGHT RUNNERSWARSZAWAM4017M 5900:02:0600:36:5500:54:15.0000:54:15.00+00:20:105:2511.1
60NAWROT Bartłomiej 1243KAMIENIOŁOMLESKOM3027M 6000:01:5800:36:2200:54:28.3500:54:28.35+00:20:235:2611
61FURS Teodor 1253PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM4018M 6100:01:2200:37:0100:54:49.4000:54:49.40+00:20:445:2810.9
62SZYBIAK Maciej 1215AGONA W&MKRZYWCZAM2013M 6200:02:2300:37:1100:54:54.0500:54:54.05+00:20:495:2910.9
63KLOCEK Konrad 1104ŁĘŻYNYM3028M 6300:01:0500:36:2900:55:22.3000:55:22.30+00:21:175:3210.8
64HEC Grzegorz 1015GŁOWIENKAM3029M 6400:01:0600:37:0600:55:33.3000:55:33.30+00:21:285:3310.8
65DEC Roman 1256JW3730GREBOWM3030M 6500:02:5200:38:0100:55:34.3000:55:34.30+00:21:295:3310.8
66GALANTY Bartłomiej 1189PRZEMYŚLM4019M 6600:02:1100:38:0700:56:01.0500:56:01.05+00:21:565:3610.7
67DOMIN Wiesław 1220ZAGÓRZEM503M 6700:01:1700:38:1600:56:04.4500:56:04.45+00:21:595:3610.7
68KOGUT Leszek 1049PRZEMYSLM4020M 6800:02:0100:37:1600:56:09.0500:56:09.05+00:22:045:3610.7
69WAL Sebastian 1124STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY W SMOLARZYNACHSMOLARZYNYM2014M 6900:00:5100:37:0800:56:11.4500:56:11.45+00:22:065:3710.7
70LESZCZYŃSKI Mirosław 1125BIESZCZADYRUNLESKOM3031M 7000:01:4100:38:1900:56:16.0500:56:16.05+00:22:115:3710.7
71BUGAJSKI Artur 1111JABIEGAMDĄBROWA GÓRNICZAM4021M 7100:01:1800:37:3200:56:19.3000:56:19.30+00:22:145:3710.7
72KOCHANIAK Andrzej 1208WŁÓCZYBIEGISOWLANYM3032M 7200:02:3800:39:2700:56:32.1000:56:32.10+00:22:275:3910.6
73ŻARNICKI Kamil 1036STAY INSANETURKAM3033M 7300:02:3600:38:4300:56:35.7500:56:35.75+00:22:315:3910.6
74OLEKSIK Zygmunt 1063KRAKÓWM4022M 7400:01:2500:37:4800:56:52.8000:56:52.80+00:22:485:4110.6
75MAJCHROWSKI Jacek 1019CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4023M 7500:01:5900:38:4600:56:53.0500:56:53.05+00:22:485:4110.5
76ROŚCIŃSKI Franciszek 1316SANOKM4024M 7600:01:4000:38:2700:56:58.6000:56:58.60+00:22:535:4110.5
77SKÓRA Michał 1168ŁOPUSZKAM4025M 7700:02:4700:39:2400:56:59.8000:56:59.80+00:22:555:4110.5
78ŚLUSARCZYK Maciej 1142STALOWA WOLAM3034M 7800:00:5800:37:3600:57:01.1500:57:01.15+00:22:565:4210.5
79KWOKA Roman 1029LASZKIM3035M 7900:02:2600:39:1200:57:01.6500:57:01.65+00:22:565:4210.5
80KAPEL Bogdan 1085TARNOBRZEGM504M 8000:02:0000:38:4600:57:12.1500:57:12.15+00:23:075:4310.5
81WRÓBEL Bartłomiej 1267CISNACISNAM2015M 8100:00:5600:37:5900:57:26.1000:57:26.10+00:23:215:4410.4
82ZUBA Rafał 1237BLACK RIVERNOWY SĄCZM2016M 8200:01:2300:37:5100:57:27.6500:57:27.65+00:23:225:4410.4
83JANAS Marian 1317BAUGRÓDM603M 8300:01:4000:39:1900:57:30.4000:57:30.40+00:23:255:4510.4
84PANEK Piotr 1190DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM4026M 8400:01:3900:38:3700:58:25.3000:58:25.30+00:24:205:5010.3
85WYDRO Rafał 1133FUN&RUNSTRZYŻÓWM4027M 8500:00:5300:41:1400:58:34.1500:58:34.15+00:24:295:5110.2
86GUCWA Mirosław 1103LET'S GO WILD!!!KRASNEM3036M 8600:01:1800:39:3400:58:46.6000:58:46.60+00:24:415:5210.2
87PAWLETA Michał 1161NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4028M 8700:01:4200:38:5900:58:50.4500:58:50.45+00:24:455:5310.2
88CIEŚLA Łukasz 1078ŻOŁYNIA BIEGAŻOŁYNIAM2017M 8800:01:0000:38:2100:58:56.9000:58:56.90+00:24:525:5310.2
89ŻELAZNY Tomasz 1195BYLE DO METYRZESZÓWM3037M 8900:02:4700:40:1400:59:11.1000:59:11.10+00:25:065:5510.1
90KATA Bartłomiej 1255JW 3730RADOMYSLM2018M 9000:02:5200:39:3500:59:16.0000:59:16.00+00:25:115:5510.1
91SZPERKA Leszek 1285SIGITCIECHOWICE DZIEDZICEM4029M 9100:01:3100:40:0900:59:16.2000:59:16.20+00:25:115:5510.1
92KIN Rafał 1093AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3038M 9200:02:2900:40:2800:59:17.7000:59:17.70+00:25:135:5510.1
93SZYBIAK Waldemar 796AGONA W&MPRZEMYŚLM505M 9300:02:2400:38:2500:59:39.5000:59:39.50+00:25:345:5710.1
94JUSZCZAK Artur 1233CHEŁM BIEGACHEŁMM4030M 9400:01:3700:40:2300:59:51.4500:59:51.45+00:25:465:5910
95CZEKAJ Bogdan 1224RUMING TEAM NOWY STYL GROUPKROSNOM506M 9500:02:0700:40:5601:00:00.2501:00:00.25+00:25:556:0010
96KOTŁOWSKI Paweł 1095JABIEGAMDĄBROWA GÓRNICZAM2019M 9600:01:2300:40:4301:00:01.1001:00:01.10+00:25:566:0010
97DROZD Piotr 1222POLAŃCZYKM3039M 9700:01:5900:40:4601:00:03.0001:00:03.00+00:25:586:0010
98KASEJA Kacper 12451991JABŁONKAM2020M 9800:02:0900:41:4701:00:09.0001:00:09.00+00:26:046:0010
99DZIERŻAK Arkadiusz 1164GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4031M 9900:01:2600:40:0801:00:09.6001:00:09.60+00:26:046:0010
100JAŚLAN Marek 1088BŁONIEM507M 10000:01:1900:40:2001:00:16.5001:00:16.50+00:26:116:0110
101WOŹNY Łukasz 1027RZESZÓWM3040M 10100:02:1900:41:2301:00:18.0501:00:18.05+00:26:136:0110
102SUSZEK Damian 1310RZESZÓWM3041M 10200:02:4100:41:5801:00:19.4501:00:19.45+00:26:146:019.9
103BALICKI Jacek 1064BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹM508M 10300:02:1100:42:0801:00:40.3001:00:40.30+00:26:356:049.9
104KARDASZ Marek 1056SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3042M 10400:00:5600:42:2301:00:42.4501:00:42.45+00:26:376:049.9
105STACH Robert 1214TARNOWA DOLNAM4032M 10500:01:0500:40:0301:01:01.9001:01:01.90+00:26:576:069.8
106POKRZYWKA Stefan 1283NA BUCIE CISNACISNAM604M 10600:00:4100:40:3001:01:04.7001:01:04.70+00:27:006:069.8
107BOBALA Krystian 1251PRZEMYŚLM2021M 10700:02:5100:41:5401:01:08.4001:01:08.40+00:27:036:069.8
108KRUCZEK Robert 1199WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWM509M 10800:01:4100:41:2001:01:09.7001:01:09.70+00:27:056:069.8
109MOCIO Michał 1250PRZEMYŚLM2022M 10900:02:5100:42:0201:01:11.8001:01:11.80+00:27:076:079.8
110MATUSZEWSKI Marcin 1117EUFORIABIEGACZA TEAMGÓRAM3043M 11000:01:2400:40:4001:01:22.1501:01:22.15+00:27:176:089.8
111NOWAK Tomasz 1228DZIKIE MUSTANGIDĘBICAM3044M 11100:01:4100:41:2301:01:25.1001:01:25.10+00:27:206:089.8
112MATUSZAK Jakub 1028NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3045M 11200:02:2000:42:0501:01:37.0501:01:37.05+00:27:326:099.7
113CHOMIUK Adrian 1242JAZZANOVABIAŁA PODLASKAM3046M 11300:01:5100:41:1901:01:47.3001:01:47.30+00:27:426:109.7
114BIENIECKI Marek 1303OTK RZEŹNIKGLIWICEM2023M 11400:02:2100:41:1601:01:48.1001:01:48.10+00:27:436:109.7
115SNARSKI Bogdan 1313ALBATROSYWARSZAWAM3047M 11500:02:3800:41:4901:02:00.3501:02:00.35+00:27:556:129.7
116STEC Andrzej 1297WAŁCZM5010M 11600:00:3600:41:3901:02:34.7001:02:34.70+00:28:306:159.6
117LUZAR Andrzej 1077MIABIELAWAM4033M 11700:01:1100:41:3801:02:41.0001:02:41.00+00:28:366:169.6
118ŚWIDEREK Michał 1294NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3048M 11800:02:2500:44:0801:03:21.8001:03:21.80+00:29:176:209.5
119BOCZAR Daniel 1192NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROŚCIENKO WYŻNEM3049M 11900:02:1000:42:3901:03:31.4501:03:31.45+00:29:266:219.4
120KUROPATWA Kazimierz 1238SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM605M 12000:01:0500:41:5801:03:35.3501:03:35.35+00:29:306:219.4
121WITKO Jerzy 1083BRAKFREDROPOLM4034M 12100:02:0200:42:4401:03:40.4501:03:40.45+00:29:356:229.4
122SZCZUDRAWA Zbigniew 1295ŚWINKI TRZYKRAKÓWM5011M 12200:02:2000:42:4901:03:49.1001:03:49.10+00:29:446:229.4
123BURDA Sławmoir 1281MTB MOSIR DUKLADUKLAM3050M 12300:01:0200:42:1701:03:57.0501:03:57.05+00:29:526:239.4
124WIŚNIEWSKI Zbigniew 1254RODZINNY RELAXPRABUTYM606M 12400:01:1200:42:4201:04:05.4501:04:05.45+00:30:006:249.4
125MATWIEJCZUK Grzegorz 1236ALUBYCZA KRÓLEWSKAM2024M 12500:03:0500:43:2901:04:19.4001:04:19.40+00:30:146:259.3
126PLIŻGA Sebastian 1266TOMASZÓW LUBELSKIM3051M 12600:01:0400:41:2701:04:19.7501:04:19.75+00:30:156:259.3
127SZPAKOWSKI Andrzej 1134FUN&RUNWIŚNIOWAM4035M 12700:00:5600:43:2101:04:50.7001:04:50.70+00:30:466:299.3
128KASPROWICZ Piotr 1148FUN&RUNCZUDECM3052M 12800:00:5800:43:0101:04:51.3001:04:51.30+00:30:466:299.3
129MAJCHROWICZ Andrzej 1181KROŚCIENKO WYŻNEM4036M 12900:02:4700:43:2401:04:55.0501:04:55.05+00:30:506:299.2
130GAŃSKI Filip 1288BIEGAJĄC ŚWIDNIKŚWIDNIKM3053M 13000:02:2800:42:4801:05:11.8501:05:11.85+00:31:076:319.2
131KIEŁB Jakub 1213RZESZÓWM3054M 13100:02:2000:45:0201:05:51.1001:05:51.10+00:31:466:359.1
132OSTASZEWSKI Marcin 1241HONDADOMINATOR.PLWARSZAWAM3055M 13200:02:5000:44:4301:05:53.0001:05:53.00+00:31:486:359.1
133POPŁAWSKI Piotr 1302PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEM3056M 13300:01:5700:44:1001:06:51.9501:06:51.95+00:32:476:419
134MARAS Ladislav 1307MARAS TEAMM5012M 13400:01:5300:45:2001:07:03.0001:07:03.00+00:32:586:428.9
135KALIŃSKI Kamil Norbert 1156NIEMANIEWARSZAWAM2025M 13500:03:0500:44:5301:07:10.9001:07:10.90+00:33:066:438.9
136KORNIŁOW Piotr 1299KORNIŁOW TEAMWARSZAWAM4037M 13600:02:5600:46:1801:07:11.9001:07:11.90+00:33:076:438.9
137FRANKOWSKI Dariusz 1259GLIWICEM4038M 13700:01:5000:45:2701:07:13.5001:07:13.50+00:33:086:438.9
138MATUŁA Michał 1152LUBLINM2026M 13800:02:1300:46:4801:07:14.7001:07:14.70+00:33:106:438.9
139SKRUTEK Jan 1066WKB PIAST / GOPR BIESZCZADYWROCŁAWM607M 13900:46:1201:07:19.2001:07:19.20+00:33:146:438.9
140RUDZKI Michał 1034CROSSFIT Z16LUBLINM2027M 14000:02:2300:46:1701:08:02.5501:08:02.55+00:33:576:488.8
141MIROSŁAW Albert 1186WW TEAMLUBLINM4039M 14100:01:5000:46:3301:08:41.6001:08:41.60+00:34:366:528.7
142KUŁAGA Krzysztof 1106SPRINT GORZYCEGORZYCEM3057M 14200:00:4300:45:4301:09:02.4001:09:02.40+00:34:576:548.7
143DANILUK Andrzej 1293ZACISZE NIGHT RUNNERSWARSZAWAM4040M 14300:02:0600:46:4401:09:23.1501:09:23.15+00:35:186:568.6
144WYSOCKI Mariusz 1087KATOWICEM5013M 14400:02:1500:47:4801:10:27.2501:10:27.25+00:36:227:028.5
145BAKA Piotr 1069ARCHIMEDIATARNÓWM4041M 14500:02:1800:50:0801:11:15.4001:11:15.40+00:37:107:078.4
146RĘKAS Piotr 1055RAPTOWNITARNÓWM608M 14600:02:1800:50:0601:11:23.6001:11:23.60+00:37:187:088.4
147DĄBRÓWKA Radosław 1201FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3058M 14700:01:1700:47:3901:12:11.1501:12:11.15+00:38:067:138.3
148RUDNICKI Marek 1296OTWOCKM3059M 14800:02:2000:49:2401:12:57.0001:12:57.00+00:38:527:178.2
149PARTYKA Andrzej 1278RGIGRZESZÓWM3060M 14900:03:0100:49:4701:13:03.5001:13:03.50+00:38:587:188.2
150KRYGOWSKI Zbigniew 1091AKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓWM4042M 15000:02:3800:48:5501:13:50.8001:13:50.80+00:39:467:238.1
151CZOCHARA Robert 1123AMATOROPOLEM4043M 15100:02:4800:48:5701:14:33.7501:14:33.75+00:40:297:278
152CZAPLA Andrzej 1116CHEŁMM609M 15200:02:5900:50:5101:15:41.5001:15:41.50+00:41:367:347.9
153KONOPKA Grzegorz 1025DZIKIE GRUBAS SZATANASIEDLCEM3061M 15300:01:5500:50:3501:16:17.1501:16:17.15+00:42:127:377.9
154KOCIOŁEK Łukasz 1129PRZEMYŚLM3062M 15400:02:2800:51:1101:17:46.2501:17:46.25+00:43:417:467.7
155BINCZYCKI Marcin 1304OWCZARYM3063M 15500:01:2700:54:0701:20:56.6001:20:56.60+00:46:518:057.4
156BRODIUK Norbert 1163NIGH RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4044M 15600:01:5000:52:0501:22:05.8001:22:05.80+00:48:018:127.3
157SŁOBODA Krzysztof 1128USTRZYKIDOLNEM6010M 15700:02:3500:57:1701:23:32.3501:23:32.35+00:49:278:217.2
158ROJ Dawid 1120RUNSŁOBODANMIKOŁÓWM3064M 15800:02:3600:56:4801:23:32.8001:23:32.80+00:49:288:217.2
Znaleziono 158 wynik(ów)